Pantamera P 2013 B (2022/23)

Gruppspel
Pantamera Pojkar Blå Medel Svår A Vår
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
2023-01-14 11:30 150346002 Vallentuna IBK (B) - Värmdö IF Albin Bergström, Gustav Olsen Rosendalsskolan Norra Sporthall
2023-01-14 12:00 150346004 Huddinge IBS - Högalids IF Matilda Andersson, Cornelia Ichu Tomtbergahallen
2023-01-15 12:00 150346003 Töjnan IBK (C) - Ingarö IF Hanna Löfgren, Andreas Theorén Töjnahallen
2023-01-28 12:45 150346007 Högalids IF - Töjnan IBK (C) Mats Andersson, Sixten Thorén Liljeholmshallen 1
2023-01-28 14:15 150346008 Ingarö IF - Vallentuna IBK (B) Christian Berger, Shabbir Ahmed Ingarö Sporthall
2023-02-12 13:00 150346006 Värmdö IF - Bro IK Jacob Kian Elhami, Linus Klingberg Värmdö sporthall
2023-02-05 10:30 150346012 Bro IK - Ingarö IF Bro Sporthall
2023-02-05 11:00 150346011 Vallentuna IBK (B) - Högalids IF Roger Nyström, Per Sundvall Rosendalsskolan Södra Sporthall
2023-02-05 12:45 150346010 Töjnan IBK (C) - Huddinge IBS Jonas Vedin, Joel Holm Töjnahallen
2023-02-18 11:45 150346015 Högalids IF - Bro IK Elliot Ålander, Vilmer Björkman Liljeholmshallen 1
2023-02-18 12:15 150346016 Huddinge IBS - Vallentuna IBK (B) Nike Dahlberg Sandlin, Källa Bergdahl Tomtbergahallen
2023-02-18 14:45 150346014 Ingarö IF - Värmdö IF Patrik Telland, Paulina Alzén Ingarö Sporthall
2023-03-11 13:45 150346017 Värmdö IF - Högalids IF Linus Klingberg, Oliver Liard Göthberg Värmdö sporthall
2023-03-12 10:45 150346020 Bro IK - Huddinge IBS Sadjad Nima, Johan Hessing Bro Sporthall
2023-03-12 12:00 150346019 Vallentuna IBK (B) - Töjnan IBK (C) Maurits Jolsen, Thea Augustinsson Rosendalsskolan Södra Sporthall
2023-03-18 09:15 150346022 Högalids IF - Ingarö IF Robert Vangeus, Ella Matthews Liljeholmshallen 1
2023-03-18 15:15 150346023 Huddinge IBS - Värmdö IF Agaton Östlund, Martin Claësson Fleminghallen A
2023-03-18 17:15 150346024 Töjnan IBK (C) - Bro IK Jonas Vedin, Anton Greberg Töjnahallen
2023-03-25 13:15 150346025 Ingarö IF - Huddinge IBS Ingarö Sporthall
2023-03-26   Uppskj. 150346026 Värmdö IF - Töjnan IBK (C) Uppskj. Värmdö sporthall
2023-03-26 11:30 150346028 Bro IK - Vallentuna IBK (B) Niklas Forsman, Bjarne Hekkelstrand Bro Sporthall
Pantamera Pojkar Blå Medel Svår B Vår
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
2023-01-14 14:45 150388001 Sundbybergs IK - Salems IF Dion Samryd Ekwedike, Jonathan Stertzell Brotorpshallen
2023-01-15 09:15 150388004 Karlbergs BK - Vallentuna IBK (A) Isak Eriksson, Marcus Lundelin Telefonplanshallen
2023-01-15 10:00 150388003 Töjnan IBK (D) - Jakobsbergs IBF Hanna Löfgren, Andreas Theorén Töjnahallen
2023-01-29 10:15 150388006 Ängby IF - Sundbybergs IK Ricky Bagge, Steffanie Bramer Grimstahallen
2023-01-29 13:00 150388007 Vallentuna IBK (A) - Töjnan IBK (D) Alice Schaerlund, Thea Ögren Rosendalsskolan Södra Sporthall
2023-01-29 16:00 150388005 Salems IF - Karlbergs BK Casper Dahlberg, Elliot Helin Boucher Skogsängshallen
2023-02-04 15:30 150388012 Sundbybergs IK - Jakobsbergs IBF Jonathan Stertzell, Jacob Kian Elhami Brotorpshallen
2023-02-05 11:45 150388010 Töjnan IBK (D) - Karlbergs BK Anton Dalerå, Jonas Vedin Töjnahallen
2023-02-05 15:15 150388009 Ängby IF - Salems IF Kasper Feiler, Petrus Gebäck Grimstahallen
2023-02-18 11:45 150388013 Salems IF - Töjnan IBK (D) Love Andersson, Erik Gustafsson Skogsängshallen
2023-02-19 09:45 150388014 Jakobsbergs IBF - Ängby IF Oliver Hallgren, Edvin Linder Viksjö Sporthall
2023-02-19 13:00 150388015 Vallentuna IBK (A) - Sundbybergs IK William Tegnér, Josefine Ericson Rosendalsskolan Södra Sporthall
2023-03-11 11:00 150388020 Sundbybergs IK - Karlbergs BK Sadjad Nima, Oliver Hallgren Brotorpshallen
2023-03-12 10:00 150388017 Ängby IF - Vallentuna IBK (A) Emma Theorén, Andreas Theorén Stora Mossen 2
2023-03-12 12:15 150388018 Jakobsbergs IBF - Salems IF Charlie Idevall, Sam Robertsson Viksjö Sporthall
2023-03-18 13:15 150388023 Karlbergs BK - Ängby IF Olle Forsberg, Patrik Telland S:t Erikshallen
2023-03-19 11:00 150388024 Töjnan IBK (D) - Sundbybergs IK Agnes Lövgren, Hanna Löfgren Rotebrohallen (Nya)
2023-03-19 11:45 150388022 Vallentuna IBK (A) - Jakobsbergs IBF Gustav Olsen, William Edgren Rosendalsskolan Södra Sporthall
2023-03-25 11:15 150388027 Vallentuna IBK (A) - Salems IF Leo Ahlberg, Albin Bergström Rosendalsskolan Norra Sporthall
2023-03-25 14:45 150388026 Ängby IF - Töjnan IBK (D) Didrik Axen, Edvin Linder Stora Mossen 2
2023-03-26 16:30 150388025 Jakobsbergs IBF - Karlbergs BK Robert Milerud, Ricky Bagge Viksjö Sporthall
Pantamera Pojkar Blå Medel Svår C Vår
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
2023-01-14 13:30 150389004 IK Frej Täby IBK (A) - Töjnan IBK (A) Frida Lundberg, Nora Wagner Nottberg Vikingavallen
2023-01-15   Uppskj. 150389003 Åkersberga IBF (B) - Älvsjö AIK IBF Uppskj. Österåkers Multiarena Ljusterö
2023-01-15 12:15 150389002 Ekerö IK - Segeltorps IF Fredrik Åhlund, Wilmer Tapper Tappströms Bollhall
2023-04-01 13:15 150389001 IK Frej Täby IBK (B) - Duvbo IK Niklas Forsman, Elias Forsman Vikingavallen
2023-01-28 09:00 150389005 Duvbo IK - IK Frej Täby IBK (A) Isak Lampa Halling, Vilmer Björkman Brotorpshallen
2023-01-28 11:30 150389008 Älvsjö AIK IBF - Ekerö IK Dan Helmfrid, Ludvig Ström Kämpetorpshallen 1
2023-01-29 09:00 150389007 Åkersberga IBF (B) - Töjnan IBK (A) Sadjad Nima, Theo Briston Österåkers Multiarena Ljusterö
2023-01-29 09:15 150389006 Segeltorps IF - IK Frej Täby IBK (B) Elvira Elfgren, Amina Jerbi Glömstahallen
2023-02-04 12:00 150389012 IK Frej Täby IBK (B) - Älvsjö AIK IBF Nora Wagner Nottberg, Shabbir Ahmed Vikingavallen
2023-02-04 16:00 150389009 Segeltorps IF - Duvbo IK Amina Jerbi, Filippa Wijnbladh Tomtbergahallen
2023-02-04 17:00 150389010 Åkersberga IBF (B) - IK Frej Täby IBK (A) , Robin Johansson Österåkers Multiarena Ljusterö
2023-02-05 16:00 150389011 Ekerö IK - Töjnan IBK (A) Robert Milerud, Mattias Thomasson Tappströms Bollhall
2023-02-18 10:00 150389016 IK Frej Täby IBK (A) - Ekerö IK Theo Briston, Maurits Jolsen Vikingavallen
2023-02-18 12:00 150389014 Älvsjö AIK IBF - Segeltorps IF Ludvig Ström, Dan Helmfrid Kämpetorpshallen 1
2023-02-18 15:30 150389013 Duvbo IK - Åkersberga IBF (B) Thorri Thorisson, Vilmer Björkman Brotorpshallen
2023-03-11 18:00 150389015 Töjnan IBK (A) - IK Frej Täby IBK (B) Anton Ponnert, Anton Greberg Töjnahallen
2023-03-11 10:15 150389018 Älvsjö AIK IBF - Duvbo IK , Johnny Mikael Claesson Kämpetorpshallen 1
2023-03-11 14:30 150389020 IK Frej Täby IBK (B) - IK Frej Täby IBK (A) Hugo Zetterberg, Max Åstrand Vikingavallen
2023-03-12 14:00 150389017 Segeltorps IF - Töjnan IBK (A) Agnes Lövgren, Hanna Löfgren Tomtbergahallen
2023-03-12 14:30 150389019 Ekerö IK - Åkersberga IBF (B) Isak Eriksson, Marcus Lundelin Tappströms Bollhall
2023-03-18 10:45 150389023 IK Frej Täby IBK (A) - Segeltorps IF Carl Theorén, Gabriella Kallner Vikingavallen
2023-03-18 11:45 150389024 IK Frej Täby IBK (B) - Åkersberga IBF (B) Gabriella Kallner, Carl Theorén Vikingavallen
2023-03-18 15:00 150389021 Duvbo IK - Ekerö IK Emilio Wigren, Isak Lampa Halling Brotorpshallen
2023-03-18 16:15 150389022 Töjnan IBK (A) - Älvsjö AIK IBF Anton Greberg, Jonas Vedin Töjnahallen
2023-03-25 11:00 150389026 Segeltorps IF - Åkersberga IBF (B) Love Andersson, Erik Gustafsson Tomtbergahallen
2023-03-25 12:30 150389025 Älvsjö AIK IBF - IK Frej Täby IBK (A) Hilma Durfors, Emilia Risberg Kämpetorpshallen 1
2023-03-25 14:15 150389028 IK Frej Täby IBK (B) - Ekerö IK Julia Tegnér, Nora Wagner Nottberg Vikingavallen
2023-03-28 17:30 150389027 Töjnan IBK (A) - Duvbo IK Vilmer Björkman, Joula Wahlström Töjnahallen
Pantamera Pojkar Blå Medelsvår Norra
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
2022-10-01 10:00 150343002 Sundbybergs IK - Jakobsbergs IBF Emilio Wigren, Jonathan Stertzell Brotorpshallen
2022-10-01 12:00 150343005 Åkersberga IBF (A ) - Vallentuna IBK (A) Edvin Svensson, Isak Wallenius Österåkers Multiarena Ingmarsö
2022-10-01 13:00 150343003 Åkersberga IBF (B) - Vallentuna IBK (B) Edvin Svensson, Isak Wallenius Österåkers Multiarena Ingmarsö
2022-10-02 14:00 150343006 Hässelby SK IBK - Töjnan IBK (C) Anton Fritshammar, Alexander Friberg Hässelbyhallen
2022-12-04 14:30 150343004 Bro IK - Töjnan IBK (A) , Sezgin Youmer Bro Sporthall
2022-10-08 16:00 150343007 Sundbybergs IK - Bro IK Hugo Nilsson, Vilmer Björkman Brotorpshallen
2022-10-09 10:15 150343008 Jakobsbergs IBF - Hässelby SK IBK Shabbir Ahmed, Agaton Östlund Viksjö Sporthall
2022-10-09 11:15 150343009 Töjnan IBK (A) - Åkersberga IBF (A ) Hanna Claesson, Thea Augustinsson Töjnahallen
2022-10-09 13:15 150343010 Töjnan IBK (C) - Åkersberga IBF (B) Hanna Claesson, Thea Augustinsson Töjnahallen
2022-10-09 14:00 150343011 Vallentuna IBK (A) - Ängby IF Isak Eriksson, Hugo Zetterberg Rosendalsskolan Södra Sporthall
2022-10-15 11:45 150343015 Åkersberga IBF (B) - Jakobsbergs IBF Isak Wallenius, Edvin Svensson Österåkers Multiarena Ljusterö
2022-10-15 14:00 150343018 IK Frej Täby IBK - Vallentuna IBK (B) Otto Alberius, Lukas Edenström Vikingavallen
2022-10-16 11:00 150343013 Hässelby SK IBK - Bro IK Oliver Hallgren, Agaton Östlund Hässelbyhallen
2022-10-16 14:15 150343016 Ängby IF - Töjnan IBK (A) Edvin Svensson, Isak Wallenius Grimstahallen
2022-11-12 16:15 150343014 Åkersberga IBF (A ) - Sundbybergs IK Hugo Joråd, Jonathan Ström Österåkers Multiarena Ljusterö
2022-10-22 13:00 150343019 Åkersberga IBF (A ) - Hässelby SK IBK Lars Samuelsson, Robin Johansson Österåkers Multiarena Ingmarsö
2022-10-22 15:15 150343021 Sundbybergs IK - Ängby IF , Peter Saliba Gustafsson Hallonbergshallen
2022-10-23 11:00 150343024 Vallentuna IBK (A) - IK Frej Täby IBK Sofia Brehme, Amanda Brehme Rosendalsskolan Södra Sporthall
2022-10-23 11:15 150343023 Töjnan IBK (C) - Vallentuna IBK (B) Kajsa Eklund, Shabbir Ahmed Töjnahallen
2022-10-23 11:30 150343020 Bro IK - Åkersberga IBF (B) , Gustav Levin Bro Sporthall
2022-10-29 10:00 150343025 IK Frej Täby IBK - Töjnan IBK (C) Melker Vallen, Lars Reuterhagen Vikingavallen
2022-10-29 11:45 150343030 Åkersberga IBF (B) - Åkersberga IBF (A ) Edvin Svensson, Robin Johansson Österåkers Multiarena Ljusterö
2022-10-30 10:00 150343029 Ängby IF - Hässelby SK IBK , Johan Nima Grimstahallen
2022-10-30 13:00 150343027 Vallentuna IBK (B) - Jakobsbergs IBF Lukas Edenström, Otto Alberius Rosendalsskolan Södra Sporthall
2022-11-19 17:00 150343026 Vallentuna IBK (A) - Töjnan IBK (A) Mattias Thomasson, Oliver Andersson-Lind Töjnahallen
2022-11-12 14:00 150343036 Åkersberga IBF (B) - Ängby IF Robin Johansson, Björn Söderström Österåkers Multiarena Ingmarsö
2022-11-12 14:15 150343031 Töjnan IBK (A) - IK Frej Täby IBK Anton Dalerå, Oliver Andersson-Lind Töjnahallen
2022-11-13 09:45 150343032 Jakobsbergs IBF - Töjnan IBK (C) Amanda Brehme, Sofia Brehme Viksjö Sporthall
2022-11-13 10:30 150343034 Bro IK - Vallentuna IBK (B) Isak Eriksson, Shabbir Ahmed Bro Sporthall
2022-11-13 14:00 150343033 Vallentuna IBK (A) - Sundbybergs IK Emmie Helleday, Thea Augustinsson Rosendalsskolan Södra Sporthall
2022-11-19 12:00 150343037 IK Frej Täby IBK - Jakobsbergs IBF Hugo Zetterberg, Melker Vallen Vikingavallen
2022-11-20 10:30 150343038 Töjnan IBK (A) - Sundbybergs IK Iselle Halldn, Vilmer Björkman Töjnahallen
2022-11-20 12:00 150343040 Vallentuna IBK (A) - Hässelby SK IBK Anton Dalerå, Lars Samuelsson Rosendalsskolan Södra Sporthall
2022-11-20 13:00 150343041 Vallentuna IBK (B) - Åkersberga IBF (A ) Anton Dalerå, Lars Samuelsson Rosendalsskolan Södra Sporthall
2022-11-20 13:30 150343039 Töjnan IBK (C) - Bro IK Otto Alberius, Lukas Edenström Töjnahallen
2022-11-26 10:00 150343047 Åkersberga IBF (B) - Vallentuna IBK (A) Robin Johansson, Alexander Löfgren Österåkers Multiarena Ljusterö
2022-11-26 11:00 150343046 Åkersberga IBF (A ) - Töjnan IBK (C) Alexander Löfgren, Robin Johansson Österåkers Multiarena Ljusterö
2022-11-26 12:00 150343043 Sundbybergs IK - IK Frej Täby IBK Thorri Thorisson, Vilmer Björkman Brotorpshallen
2022-11-27 10:00 150343044 Jakobsbergs IBF - Bro IK Sadjad Nima, Lars Reuterhagen Viksjö Sporthall
2022-11-27 11:00 150343048 Ängby IF - Vallentuna IBK (B) Oliver Andersson-Lind, Carl Theorén Grimstahallen
2022-11-27 12:00 150343045 Hässelby SK IBK - Töjnan IBK (A) Edvin Linder, Alvin Aronsson Hässelbyhallen
2022-12-03 10:00 150343049 IK Frej Täby IBK - Bro IK Nora Wagner Nottberg, Frida Lundberg Vikingavallen
2022-12-03 13:00 150343050 Sundbybergs IK - Hässelby SK IBK Alfred Lampa Halling, Emilio Wigren Hallonbergshallen
2022-12-04 10:00 150343051 Jakobsbergs IBF - Åkersberga IBF (A ) Mattias Thomasson, Alice Fritshammar Viksjö Sporthall
2022-12-04 11:00 150343052 Töjnan IBK (A) - Åkersberga IBF (B) Agnes Lövgren, Vilmer Björkman Töjnahallen
2022-12-04 13:00 150343053 Töjnan IBK (C) - Ängby IF Iselle Halldn, Anton Dalerå Töjnahallen
2022-12-10 09:00 150343055 Hässelby SK IBK - IK Frej Täby IBK Hässelbyhallen
2022-12-10 09:00 150343058 Ängby IF - Jakobsbergs IBF Stora Mossen 1
2022-12-10 12:00 150343057 Sundbybergs IK - Åkersberga IBF (B) Brotorpshallen
2022-12-11 13:00 150343056 Bro IK - Åkersberga IBF (A ) Bro Sporthall
2022-12-11 14:00 150343060 Vallentuna IBK (B) - Vallentuna IBK (A) Rosendalsskolan Södra Sporthall
2022-12-17 09:45 150343061 IK Frej Täby IBK - Åkersberga IBF (A ) Bjarne Hekkelstrand, Niklas Forsman Vikingavallen
2022-12-17 11:00 150343062 Hässelby SK IBK - Åkersberga IBF (B) Thorri Thorisson, Vilmer Björkman Hässelbyhallen
2022-12-18 10:00 150343065 Vallentuna IBK (B) - Töjnan IBK (A) Leo Ahlberg, Albin Bergström Rosendalsskolan Södra Sporthall
2022-12-18 10:30 150343063 Bro IK - Ängby IF Mattias Thomasson, Patrik Andersén Bro Sporthall
2022-12-18 12:00 150343066 Töjnan IBK (C) - Vallentuna IBK (A) Carl Theorén, Joula Wahlström Töjnahallen
Pantamera Pojkar Blå Medelsvår Södra
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
150345004 Älvsjö AIK IBF - Ingarö IF
2022-10-01 12:15 150345003 Värmdö IF - Huddinge IBS Noah Hulin, Anton Zaitsev Värmdö sporthall
2022-10-02 09:00 150345006 Mariebergs SK - Töjnan IBK (D) Marcus Lundelin, Isak Eriksson Telefonplanshallen
2022-10-02 11:00 150345002 Segeltorps IF - Salems IF Ebba Ek, Filippa Wijnbladh Glömstahallen
150345009 Ingarö IF - Karlbergs BK
2022-10-09 10:00 150345008 Segeltorps IF - Mariebergs SK Elvira Elfgren, Amina Jerbi Kvarnbergshallen
2022-10-09 13:15 150345007 Salems IF - Älvsjö AIK IBF Melhvin Pettersson, Erik Gustafsson Skogsängshallen
2022-10-09 14:15 150345010 Töjnan IBK (D) - Huddinge IBS Filip Geber, Axel Mickelsson Töjnahallen
150345016 Högalids IF - Ingarö IF Liljeholmshallen 1
2022-10-15 09:30 150345018 Ekerö IK - Värmdö IF Alexander Löfgren, Roger Nyström Mälaröhallen 1
2022-10-15 12:15 150345014 Karlbergs BK - Salems IF Hilma Durfors, Emilia Risberg S:t Erikshallen
2022-10-16 09:00 150345013 Mariebergs SK - Älvsjö AIK IBF Shabbir Ahmed, Johan Nima Telefonplanshallen
2022-10-16 13:00 150345015 Huddinge IBS - Segeltorps IF Love Andersson, Erik Gustafsson Tomtbergahallen
150345021 Salems IF - Högalids IF
2022-10-22 11:00 150345020 Älvsjö AIK IBF - Huddinge IBS Viggo Holm, Svante Lindholm Kämpetorpshallen 2
2022-10-22 13:00 150345019 Mariebergs SK - Karlbergs BK , Mattias Thomasson Stora Mossen 1
2022-10-23 12:15 150345023 Töjnan IBK (D) - Värmdö IF Kajsa Eklund, Shabbir Ahmed Töjnahallen
2022-10-29 09:30 150345025 Ekerö IK - Töjnan IBK (D) Fredrik Hallenberg, Anna Mandelstam Mälaröhallen 1
2022-10-29 09:30 150345029 Högalids IF - Mariebergs SK Matilda Andersson, Cornelia Ichu Liljeholmshallen 1
2022-10-29 11:15 150345027 Värmdö IF - Segeltorps IF Jacob Hult, Fredrik Alzén Värmdö sporthall
2022-10-29 12:00 150345030 Huddinge IBS - Karlbergs BK Nike Dahlberg Sandlin, Elvira Elfgren Tomtbergahallen
2022-11-12 09:00 150345032 Segeltorps IF - Töjnan IBK (D) Nike Dahlberg Sandlin, Johnny Mikael Claesson Kvarnbergshallen
2022-11-12 10:00 150345034 Älvsjö AIK IBF - Värmdö IF Elliot Helin Boucher, Alfred Lampa Halling Kämpetorpshallen 2
2022-11-12 11:15 150345076 Mariebergs SK - Salems IF Viggo Holm, Svante Lindholm Telefonplanshallen
2022-11-12 15:15 150345031 Ingarö IF - Ekerö IK Didrik Axen, Ellen Ulvshammar Ingarö Sporthall
2022-11-13 11:00 150345036 Huddinge IBS - Högalids IF Amina Jerbi, Elvira Elfgren Tomtbergahallen
2022-12-11 10:30 150345075 Högalids IF - Ekerö IK , Ej offentliggjord, Ej offentliggjord Liljeholmshallen 1
2022-11-19 13:00 150345037 Ekerö IK - Segeltorps IF Wilmer Tapper, Johanna Kjebon Mälaröhallen 1
2022-11-20 13:15 150345038 Salems IF - Ingarö IF Love Andersson, Agnes Lövgren Skogsängshallen
2022-11-20 14:30 150345039 Töjnan IBK (D) - Älvsjö AIK IBF Otto Alberius, Lukas Edenström Töjnahallen
2022-11-20 14:45 150345041 Värmdö IF - Karlbergs BK Mats Andersson, Christoffer Hellström Värmdö sporthall
150345044 Älvsjö AIK IBF - Segeltorps IF
2022-11-26 10:00 150345048 Högalids IF - Värmdö IF Dante Grähs Eriksson, Elliot Ålander Telefonplanshallen
2022-11-26 12:15 150345043 Salems IF - Ekerö IK Thomas Gjutarenäfve, Zana Guzel Skogsängshallen
2022-11-26 12:15 150345046 Karlbergs BK - Töjnan IBK (D) , Fredrik Hallenberg S:t Erikshallen
2022-11-27 09:15 150345045 Mariebergs SK - Ingarö IF Isak Eriksson, Marcus Lundelin Telefonplanshallen
2022-12-03 09:00 150345052 Ingarö IF - Huddinge IBS Isak Eriksson, Patrik Telland Ingarö Sporthall
2022-12-03 13:00 150345049 Älvsjö AIK IBF - Ekerö IK Elvira Elfgren, Amina Jerbi Kämpetorpshallen 1
2022-12-03 14:15 150345051 Segeltorps IF - Karlbergs BK Dan Helmfrid, Ludvig Ström Kvarnbergshallen
2022-12-04 12:00 150345053 Töjnan IBK (D) - Högalids IF Anton Dalerå, Iselle Halldn Töjnahallen
2022-12-04 13:15 150345050 Salems IF - Mariebergs SK Isak Eriksson, Marcus Lundelin Skogsängshallen
2022-12-10 10:15 150345058 Högalids IF - Segeltorps IF Liljeholmshallen 1
2022-12-10 11:00 150345055 Ekerö IK - Mariebergs SK Mälaröhallen 1
2022-12-10 12:15 150345056 Karlbergs BK - Älvsjö AIK IBF S:t Erikshallen
2022-12-11 11:15 150345077 Värmdö IF - Mariebergs SK Värmdö sporthall
2022-12-11 12:00 150345057 Huddinge IBS - Salems IF Tomtbergahallen
2022-12-17 10:15 150345063 Högalids IF - Älvsjö AIK IBF Mario Mallengren, Ludvig Ström Liljeholmshallen 1
2022-12-17   Uppskj. 150345065 Ingarö IF - Värmdö IF Uppskj. Ingarö Sporthall
2022-12-17 12:30 150345061 Ekerö IK - Karlbergs BK , Fredrik Hallenberg Mälaröhallen 1
2022-12-18 10:30 150345062 Mariebergs SK - Huddinge IBS Isak Eriksson, Sam Robertsson Telefonplanshallen

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis