Spelprogram - Pantamera Pojkar Blå Medelsvår Södra

Kontaktpersoner
Lag Namn E-post Mobil Färger
Ekerö IK Joakim Arneland joakim_arneland@icloud.com 070-303 32 85 Blå/Blå/Blå
Huddinge IBS Huddinge IBS Kansli huddingeinnebandy@hotmail.com 070-627 97 27 Röd/Röd/Vita
Högalids IF Benny Fillman Benny@fillman.se 073-4384555 Vit tröja, mörkblå shorts, vita strumpor.
Ingarö IF Fredrik Landin fredde_landin@hotmail.com Svart, Svart, Svart
Karlbergs BK Patric Börjesson patricborjesson98@gmail.com 0760-266108 Röd/Vit/Röd
Mariebergs SK Anna Oldengård Oldengard4@hotmail.com 0709975800 röd/blå/röda
Salems IF Rickard Eriksson rickard.eriksson@ymail.com 0707784610 Lila/Vit/Vit
Segeltorps IF Erik Elfving elfving.erik@gmail.com 0730355688 Blå/VIT/VIT
Töjnan IBK (D) Mia Häggström mia_ostman@yahoo.se 0733-871854 Gul, Svart, Svart
Värmdö IF Josefin Forsberg josefin_forsberg@hotmail.com 073-954 97 47 Blå/Blå/Blå
Älvsjö AIK IBF Andreas De Mander Andreas_de_mande@hotmail.com 0734-178155 Blå/Blå/Blå
Spelprogram
Tid Omgång Match Domare Plats Publik
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Omgång 1
1 Älvsjö AIK IBF - Ingarö IF
2022-10-01 12:15 1 Värmdö IF - Huddinge IBS Noah Hulin, Anton Zaitsev Värmdö sporthall
2022-10-02 09:00 1 Mariebergs SK - Töjnan IBK (D) Marcus Lundelin, Isak Eriksson Telefonplanshallen
2022-10-02 11:00 1 Segeltorps IF - Salems IF Ebba Ek, Filippa Wijnbladh Glömstahallen
Omgång 2
2 Ingarö IF - Karlbergs BK
2022-10-09 10:00 2 Segeltorps IF - Mariebergs SK Elvira Elfgren, Amina Jerbi Kvarnbergshallen
2022-10-09 13:15 2 Salems IF - Älvsjö AIK IBF Erik Gustafsson, Melhvin Pettersson Skogsängshallen
2022-10-09 14:15 2 Töjnan IBK (D) - Huddinge IBS Filip Geber, Axel Mickelsson Töjnahallen
Omgång 3
3 Högalids IF - Ingarö IF Liljeholmshallen 1
2022-10-15 09:30 3 Ekerö IK - Värmdö IF Roger Nyström, Alexander Löfgren Mälaröhallen
2022-10-15 12:15 3 Karlbergs BK - Salems IF Hilma Durfors, Emilia Risberg S:t Erikshallen
2022-10-16 09:00 3 Mariebergs SK - Älvsjö AIK IBF Johan Nima, Shabbir Ahmed Telefonplanshallen
2022-10-16 13:00 3 Huddinge IBS - Segeltorps IF Erik Gustafsson, Love Andersson Tomtbergahallen
Omgång 4
4 Salems IF - Högalids IF
2022-10-22 11:00 4 Älvsjö AIK IBF - Huddinge IBS Viggo Holm, Svante Lindholm Kämpetorpshallen 2
2022-10-22 13:00 4 Mariebergs SK - Karlbergs BK , Mattias Thomasson Stora Mossen 1
2022-10-23 12:15 4 Töjnan IBK (D) - Värmdö IF Kajsa Remaeus, Shabbir Ahmed Töjnahallen
Omgång 5
2022-10-29 09:30 5 Ekerö IK - Töjnan IBK (D) Anna Mandelstam, Fredrik Hallenberg Mälaröhallen
2022-10-29 09:30 5 Högalids IF - Mariebergs SK Matilda Andersson, Cornelia Ichu Liljeholmshallen 1
2022-10-29 11:15 5 Värmdö IF - Segeltorps IF Jacob Hult, Fredrik Alzén Värmdö sporthall
2022-10-29 12:00 5 Huddinge IBS - Karlbergs BK Elvira Elfgren, Nike Dahlberg Sandlin Tomtbergahallen
Omgång 6
2022-11-12 09:00 6 Segeltorps IF - Töjnan IBK (D) Nike Dahlberg Sandlin, Johnny Mikael Claesson Kvarnbergshallen
2022-11-12 10:00 6 Älvsjö AIK IBF - Värmdö IF Alfred Lampa Halling, Elliot Helin Boucher Kämpetorpshallen 2
2022-11-12 11:15 6 Mariebergs SK - Salems IF Viggo Holm, Svante Lindholm Telefonplanshallen
2022-11-12 15:15 6 Ingarö IF - Ekerö IK Ellen Ulvshammar, Didrik Axen Ingarö Sporthall
2022-11-13 11:00 6 Huddinge IBS - Högalids IF Elvira Elfgren, Amina Jerbi Tomtbergahallen
2022-12-11 10:30 6 Högalids IF - Ekerö IK , Ej offentliggjord, Ej offentliggjord Liljeholmshallen 2
Omgång 7
2022-11-19 13:00 7 Ekerö IK - Segeltorps IF Johanna Kjebon, Wilmer Tapper Mälaröhallen
2022-11-20 13:15 7 Salems IF - Ingarö IF Love Andersson, Agnes Lövgren Skogsängshallen
2022-11-20 14:30 7 Töjnan IBK (D) - Älvsjö AIK IBF Otto Alberius, Lukas Edenström Töjnahallen
2022-11-20 14:45 7 Värmdö IF - Karlbergs BK Christoffer Hellström, Mats Andersson Värmdö sporthall
Omgång 8
8 Älvsjö AIK IBF - Segeltorps IF
2022-11-26 10:00 8 Högalids IF - Värmdö IF Dante Grähs Eriksson, Elliot Ålander Telefonplanshallen 30
2022-11-26 12:15 8 Salems IF - Ekerö IK Zana Guzel, Thomas Gjutarenäfve Skogsängshallen
2022-11-26 12:15 8 Karlbergs BK - Töjnan IBK (D) , Fredrik Hallenberg S:t Erikshallen
2022-11-27 09:15 8 Mariebergs SK - Ingarö IF Marcus Lundelin, Isak Eriksson Telefonplanshallen
Omgång 9
2022-12-03 09:00 9 Ingarö IF - Huddinge IBS Isak Eriksson, Patrik Telland Ingarö Sporthall
2022-12-03 13:00 9 Älvsjö AIK IBF - Ekerö IK Elvira Elfgren, Amina Jerbi Kämpetorpshallen 1
2022-12-03 14:15 9 Segeltorps IF - Karlbergs BK Dan Helmfrid, Ludvig Ström Kvarnbergshallen
2022-12-04 12:00 9 Töjnan IBK (D) - Högalids IF Anton Dalerå, Iselle Halldn Töjnahallen
2022-12-04 13:15 9 Salems IF - Mariebergs SK Isak Eriksson, Marcus Lundelin Skogsängshallen
Omgång 10
2022-12-10 10:15 10 Högalids IF - Segeltorps IF Liljeholmshallen 1
2022-12-10 11:00 10 Ekerö IK - Mariebergs SK Mälaröhallen
2022-12-10 12:15 10 Karlbergs BK - Älvsjö AIK IBF S:t Erikshallen
2022-12-11 11:15 10 Värmdö IF - Mariebergs SK Värmdö sporthall
2022-12-11 12:00 10 Huddinge IBS - Salems IF Tomtbergahallen
Omgång 11
2022-12-17 10:15 11 Högalids IF - Älvsjö AIK IBF Mario Mallengren, Ludvig Ström Liljeholmshallen 1 40
2022-12-17   Uppskj. 11 Ingarö IF - Värmdö IF Ingarö Sporthall
2022-12-17 12:30 11 Ekerö IK - Karlbergs BK , Fredrik Hallenberg Mälaröhallen
2022-12-18 10:30 11 Mariebergs SK - Huddinge IBS Sam Robertsson, Isak Eriksson Telefonplanshallen

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis