Flickor Grön nivå (2021/22)

Gruppspel
Flickor 12 Skeå
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
2021-11-14 12:00 195251002 Skellefteå IBS F12 - Kågedalens AIF F11-12 Casper Hjelte Anderstorpshallen
2021-11-14 12:45 195251001 Boliden FFI F12-13 - Clemensnäs IF F11-12 Rigmor Berglund Boliden Sporthall
2021-11-20 11:00 195251003 Clemensnäs IF F11-12 - Skellefteå IBS F12 , Maxim Khamrakulov Örjanshallen
2021-12-24 195251004 Kågedalens AIF F11-12 - Boliden FFI F12-13 Morö Backe A
2021-11-27 12:00 195251005 Clemensnäs IF F11-12 - Kågedalens AIF F11-12 , Joakim Broman Örjanshallen
2021-11-28 12:45 195251006 Boliden FFI F12-13 - Skellefteå IBS F12 , Joakim Broman Boliden Sporthall
2021-12-11 195251008 Kågedalens AIF F11-12 - Skellefteå IBS F12 Morö Backe A
2021-12-12 11:00 195251007 Clemensnäs IF F11-12 - Boliden FFI F12-13 Elias Sundin, Alexander Dahlqvist Eddahallen
2021-12-18 13:00 195251010 Boliden FFI F12-13 - Kågedalens AIF F11-12 Johan Granström Boliden Sporthall
2021-12-19 10:15 195251009 Skellefteå IBS F12 - Clemensnäs IF F11-12 Signe Hasti, Emmy Ulfhielm Balderhallen A
2022-01-16 12:00 195251012 Skellefteå IBS F12 - Boliden FFI F12-13 Lovisa Wikman, Nea Hallin Balderhallen B
2022-02-16 18:00 195251011 Kågedalens AIF F11-12 - Clemensnäs IF F11-12 Alex Holmberg, Elliot Tunebro Florahallen
2022-01-22 09:45   Uppskj. 195251014 Skellefteå IBS F12 - Kågedalens AIF F11-12 Uppskj. Balderhallen A
2022-01-23 12:30   Uppskj. 195251013 Boliden FFI F12-13 - Clemensnäs IF F11-12 Uppskj. Boliden Sporthall
2022-01-30 12:00 195251016 Kågedalens AIF F11-12 - Boliden FFI F12-13 Elliot Tunebro, Alex Holmberg Balderhallen B
2022-03-03 19:00 195251015 Clemensnäs IF F11-12 - Skellefteå IBS F12 , Elsa Selin Örjanshallen
2022-02-13 10:30 195251017 Clemensnäs IF F11-12 - Kågedalens AIF F11-12 , Elsa Selin Örjanshallen
2022-02-13 13:00 195251018 Boliden FFI F12-13 - Skellefteå IBS F12 , Moa Lundström Boliden Sporthall
2022-02-20 11:00 195251020 Kågedalens AIF F11-12 - Skellefteå IBS F12 Elias Sundin, Johan Granström Morö Backe A
2022-02-20 14:00 195251019 Clemensnäs IF F11-12 - Boliden FFI F12-13 , Maxim Khamrakulov Örjanshallen
2022-02-26 12:00 195251021 Skellefteå IBS F12 - Clemensnäs IF F11-12 Selma Fahlgren, Signe Hasti Balderhallen A
2022-02-26 15:00 195251022 Boliden FFI F12-13 - Kågedalens AIF F11-12 Joakim Broman, Emil Brännström Eddahallen
2022-03-20 10:30 195251024 Skellefteå IBS F12 - Boliden FFI F12-13 , Johan Granström Balderhallen B
2022-03-20 13:00 195251023 Kågedalens AIF F11-12 - Clemensnäs IF F11-12 Julius Hjelte, Casper Hjelte Morö Backe A
Flickor 12 Umeå
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
2021-11-06 11:00 195201005 Umeå City IBF - Täfteå IK Kevin Neemé, Micael Ljung Midgårdshallen
2021-11-06 14:30 195201006 IBF Dalen /Södra - Sävar IK , Arvid Johansson Jubileumshallen Teg
2021-11-07 11:30 195201004 IBF Dalen /Vit - Holmsund City IBC Julia Karlsson, Malou Nilsson Hallin Grubbeskolan
2021-11-07 12:00 195201002 Gimonäs Umeå IF/CSÅ-TBG - Spöland Vännäs IF Arvid Johansson, Patric Önander Bräntbergsskolan
2021-11-07 12:30 195201001 Hörnefors IF - IBF Dalen/Svart Adrian Österlund, Tim Forsgren Bråvallahallen
2021-12-24 11:00   Uppskj. 195201003 Gimonäs Umeå IF/Sjöfru - Sandåkerns SK Uppskj. Bräntbergsskolan
2021-11-13 13:00 195201007 Sandåkerns SK - Hörnefors IF Lovisa Wännman, Tilda Sahlén Grubbeskolan
2021-11-13 13:00 195201010 Sävar IK - IBF Dalen /Vit , Björn Glad Sävaråhallen
2021-11-13 14:00 195201011 IBF Dalen/Svart - Umeå City IBF Lovisa Wännman, Tilda Sahlén Grubbeskolan
2021-11-20 13:30 195201009 Täfteå IK - Gimonäs Umeå IF/Sjöfru Therese Edin Täftehallen
2021-11-20 13:30 195201012 Spöland Vännäs IF - IBF Dalen /Södra , Maud Mukkala Hammarhallen Vännäs
2021-11-21 15:00 195201008 Holmsund City IBC - Gimonäs Umeå IF/CSÅ-TBG Hilma Lindgren, Ellie Sjödin Storsjöhallen
2021-11-27 11:30 195201018 IBF Dalen /Södra - Täfteå IK Mustafa Al Saadi, Elias Norén Jubileumshallen Teg
2021-11-28 11:30 195201014 Gimonäs Umeå IF/CSÅ-TBG - IBF Dalen/Svart , Felicia Sundelin Ålidhemshallen
2021-11-28 12:00 195201016 IBF Dalen /Vit - Sandåkerns SK , Lovisa Wännman Grubbeskolan
2021-11-28 12:30 195201015 Gimonäs Umeå IF/Sjöfru - Holmsund City IBC , Felicia Sundelin Ålidhemshallen
2021-11-28 13:00 195201013 Hörnefors IF - Spöland Vännäs IF Bråvallahallen
2021-11-28 13:00 195201017 Umeå City IBF - Sävar IK , Micael Ljung Vildmannahallen
2021-12-04 12:30 195201023 Sandåkerns SK - Umeå City IBF , Kalle Löfstedt Grubbeskolan
2021-12-04 13:30 195201020 Sävar IK - Gimonäs Umeå IF/CSÅ-TBG Tilde Filipsson, Maja Edqvist Sävaråhallen
2021-12-04 13:30 195201021 IBF Dalen/Svart - Gimonäs Umeå IF/Sjöfru Kalle Löfstedt Grubbeskolan
2021-12-05 13:00 195201022 Spöland Vännäs IF - IBF Dalen /Vit Patric Önander, Mustafa Al Saadi Hammarhallen Vännäs
2021-12-24 15:00   Uppskj. 195201019 Täfteå IK - Hörnefors IF Uppskj. Täftehallen
2021-12-24 21:00   Uppskj. 195201024 Holmsund City IBC - IBF Dalen /Södra Uppskj. Storsjöhallen
2021-12-12 12:30 195201025 Hörnefors IF - Sävar IK , Robert Segerstedt Bråvallahallen
2021-12-18 10:30 195201030 IBF Dalen /Södra - Sandåkerns SK , Tilly Ganslandt Jubileumshallen Teg
2021-12-18 11:30 195201026 Gimonäs Umeå IF/CSÅ-TBG - Täfteå IK Mustafa Al Saadi, Elias Norén Bräntbergsskolan
2021-12-18 12:30 195201027 Gimonäs Umeå IF/Sjöfru - Spöland Vännäs IF Mustafa Al Saadi, Elias Norén Bräntbergsskolan
2021-12-19 14:00 195201028 IBF Dalen /Vit - IBF Dalen/Svart Arvid Johansson, Patric Önander Musköten 1
2021-12-19 15:00 195201029 Umeå City IBF - Holmsund City IBC Björn Glad, Viktoria Glad Vildmannahallen
2022-01-15 12:00 195201032 Sävar IK - Gimonäs Umeå IF/Sjöfru Maja Edqvist, Viktoria Glad Sävaråhallen
2022-01-15 12:00 195201035 Umeå City IBF - Spöland Vännäs IF , Arvid Johansson Umeå Energi Arena Öst
2022-01-15 14:30 195201036 IBF Dalen/Svart - IBF Dalen /Södra Tilda Sahlén, Lovisa Wännman Grubbeskolan
2022-01-16 11:30   Uppskj. 195201031 Sandåkerns SK - Gimonäs Umeå IF/CSÅ-TBG Uppskj. Grubbeskolan
2022-01-16 11:30 195201033 Holmsund City IBC - Hörnefors IF Cornelia Delavaux, Ida Hällman Storsjöhallen
2022-01-16 12:15 195201034 Täfteå IK - IBF Dalen /Vit Joel Palmqvist, Qian Salazar Täftehallen
2022-01-23 14:00 195201037 Hörnefors IF - Gimonäs Umeå IF/Sjöfru Bråvallahallen
2022-01-23 15:00 195201039 IBF Dalen /Södra - IBF Dalen /Vit , Leo Lundgren Jubileumshallen Teg
2022-01-29 13:30   Uppskj. 195201042 Holmsund City IBC - Sävar IK Uppskj. Storsjöhallen
2022-01-30 12:30 195201041 Spöland Vännäs IF - Täfteå IK , Maud Mukkala Hammarhallen Vännäs
2022-01-30 15:30 195201040 IBF Dalen/Svart - Sandåkerns SK Tim Forsgren, Adrian Österlund Musköten 2
2022-03-03 19:10 195201038 Gimonäs Umeå IF/CSÅ-TBG - Umeå City IBF Ej offentliggjord, Ej offentliggjord Ersängshallen
2022-02-06 11:00 195201046 Täfteå IK - IBF Dalen/Svart Alex Nilsson, Silas Nylander Täftehallen
2022-02-12 11:00 195201047 Spöland Vännäs IF - Holmsund City IBC , Maud Mukkala Hammarhallen Vännäs
2022-02-12 13:00 195201044 Umeå City IBF - Hörnefors IF , Mustafa Al Saadi Umeå Energi Arena Öst
2022-02-12 14:00 195201048 Sandåkerns SK - Sävar IK Lovisa Wännman, Tilda Sahlén Grubbeskolan
2022-02-12 15:00 195201043 IBF Dalen /Vit - Gimonäs Umeå IF/CSÅ-TBG Lovisa Wännman, Tilda Sahlén Grubbeskolan
2022-02-13 10:30 195201045 Gimonäs Umeå IF/Sjöfru - IBF Dalen /Södra , Jonas Ahlehjelm Bräntbergsskolan
2022-02-26 12:30 195201050 Hörnefors IF - IBF Dalen /Vit , Ingen Domare Bråvallahallen
2022-02-26 14:00 195201052 IBF Dalen/Svart - Holmsund City IBC Kalle Löfstedt, Mustafa Al Saadi Musköten 1
2022-02-26 14:00 195201054 Sävar IK - Spöland Vännäs IF Jennifer Lindberg Viklund, Viktoria Glad Sävaråhallen
2022-02-26 15:00 195201053 Sandåkerns SK - Täfteå IK Kalle Löfstedt, Mustafa Al Saadi Musköten 1
2022-02-27 11:30 195201049 Gimonäs Umeå IF/Sjöfru - Umeå City IBF Linnea Westergren Holmström, Leo Lundgren Bräntbergsskolan
2022-02-27 12:30 195201051 Gimonäs Umeå IF/CSÅ-TBG - IBF Dalen /Södra , Linnea Westergren Holmström Bräntbergsskolan
2022-03-19 10:00 195201058 Spöland Vännäs IF - IBF Dalen/Svart Izabelle Mukkala, Maud Mukkala Hammarhallen Vännäs
2022-03-20 10:30 195201060 Sävar IK - Täfteå IK Maja Edqvist, Tilde Filipsson Sävaråhallen
2022-03-20 11:30 195201059 Holmsund City IBC - Sandåkerns SK , Carl Stegmayr Storsjöhallen
2022-03-20 12:00 195201056 IBF Dalen /Vit - Gimonäs Umeå IF/Sjöfru Mustafa Al Saadi, Elias Norén Grubbeskolan
2022-03-20 12:30 195201055 Gimonäs Umeå IF/CSÅ-TBG - Hörnefors IF , Tilda Sahlén Bräntbergsskolan
2022-03-20 17:00 195201057 IBF Dalen /Södra - Umeå City IBF Ellen Brandt, Olivia Sjöberg Vildmannahallen
2022-03-26 11:30 195201062 Gimonäs Umeå IF/Sjöfru - Gimonäs Umeå IF/CSÅ-TBG , Malou Nilsson Hallin Bräntbergsskolan
2022-03-26 16:00 195201063 Umeå City IBF - IBF Dalen /Vit Malou Nilsson Hallin, Jöns Redin Jubileumshallen Teg
2022-03-27 11:30 195201064 IBF Dalen/Svart - Sävar IK Maud Mukkala, Mikaela Ågren Musköten 2
2022-03-27 12:30 195201065 Sandåkerns SK - Spöland Vännäs IF Maud Mukkala, Mikaela Ågren Musköten 2
2022-03-27 13:30 195201061 Hörnefors IF - IBF Dalen /Södra Molly Lundgren, Saga Strinnholm Bråvallahallen
2022-03-27 13:30 195201066 Täfteå IK - Holmsund City IBC , Viktoria Glad Täftehallen
2022-04-02 11:00 195201071 Täfteå IK - Umeå City IBF Joel Palmqvist Täftehallen
2022-04-02 11:30 195201069 IBF Dalen /Södra - Gimonäs Umeå IF/Sjöfru Leo Lundgren, Elias Norén Jubileumshallen Teg
2022-04-02 16:00 195201072 Sävar IK - Sandåkerns SK Viktoria Glad Sävaråhallen
2022-04-03 11:30 195201070 Holmsund City IBC - IBF Dalen/Svart Linus Hiller Storsjöhallen
2022-04-03 13:30 195201067 IBF Dalen /Vit - Hörnefors IF Tilda Sahlén, Lovisa Wännman Musköten 2
2022-04-03 14:00 195201068 Spöland Vännäs IF - Gimonäs Umeå IF/CSÅ-TBG Maud Mukkala, Henny Häggström Hammarhallen Vännäs
Flickor 13 Skeå
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
2021-11-14 11:00 195252002 Rönnskär Railcare IF F13 - Skellefteå IBK F13 , Elsa Selin Örjanshallen
2021-11-20 10:00 195252004 Skellefteå IBK F13 - Kågedalens AIF F13 Gustav Johansson, Elvira Asplund Eddahallen
2021-11-20 12:00 195252006 Skellefteå IBS F13 - Rönnskär Railcare IF F13 Majken Hedman, Mika Viklund Balderhallen A
2021-11-27 12:30 195252008 Skellefteå IBK F13 - Skellefteå IBS F13 Mikke Ejrevi, Sander Ejrevi Balderhallen B
2021-12-05 10:00 195252010 Skellefteå IBS F13 - Kågedalens AIF F13 Emilia Haldebo, Elias Sundin Balderhallen A
2021-12-13 18:00 195252013 Kågedalens AIF F13 - Rönnskär Railcare IF F13 , Maxim Khamrakulov Örjanshallen
2021-12-18 10:30 195252017 Skellefteå IBK F13 - Rönnskär Railcare IF F13 Sander Ejrevi, Emilia Haldebo Morö Backe A
2022-01-08 11:00 195252019 Kågedalens AIF F13 - Skellefteå IBK F13 Elliot Tunebro, Alex Holmberg Eddahallen
2022-01-09 12:00 195252021 Rönnskär Railcare IF F13 - Skellefteå IBS F13 Elsa Selin, Maxim Khamrakulov Örjanshallen
2022-01-15 10:00 195252023 Skellefteå IBS F13 - Skellefteå IBK F13 Selma Fahlgren, Hilda Johansson Balderhallen A
2022-01-22 11:00 195252025 Kågedalens AIF F13 - Skellefteå IBS F13 Majken Hedman, Mika Viklund Morö Backe A
2022-02-28 18:00 195252028 Rönnskär Railcare IF F13 - Kågedalens AIF F13 Maxim Khamrakulov Örjanshallen
2022-02-05 11:00 195252032 Rönnskär Railcare IF F13 - Skellefteå IBK F13 , Maxim Khamrakulov Örjanshallen
2022-02-12 10:00 195252034 Skellefteå IBK F13 - Kågedalens AIF F13 Selma Fahlgren, Alma Sjöstedt Florahallen
2022-02-12 11:00 195252036 Skellefteå IBS F13 - Rönnskär Railcare IF F13 Tilda Lidström, Alma Sjöstedt Florahallen
2022-02-19 10:00 195252038 Skellefteå IBK F13 - Skellefteå IBS F13 , Maxim Khamrakulov Eddahallen
2022-02-26 11:00 195252040 Skellefteå IBS F13 - Kågedalens AIF F13 Selma Fahlgren, Signe Hasti Balderhallen A
2022-03-19 10:30 195252043 Kågedalens AIF F13 - Rönnskär Railcare IF F13 Johan Granström, Elias Sundin Eddahallen
Flickor 13 Umeå
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
2021-10-31 14:00 195202003 IBF Dalen - Sandåkerns SK Alex Nilsson, Silas Nylander Grubbeskolan
2021-11-06 11:30 195202001 Holmsund City IBC - Gimonäs Umeå IF /Svart , David Lundberg Storsjöhallen
2021-11-06 12:30 195202002 Röbäcks IF /Blå - Täfteå IK Elofssonhallen
2021-11-07 13:00 195202004 Gimonäs Umeå IF /Vit - Tegs SK IBF Patric Önander, Arvid Johansson Bräntbergsskolan
2021-11-07 14:00 195202005 Röbäcks IF /Röd - Sävar IK Fanny Forsberg, Benjamin Berg Elofssonhallen
2021-11-13 12:00 195202010 Täfteå IK - IBF Dalen Axel Ahlm-Larsson, Alex Nilsson Täftehallen
2021-11-13 13:30 195202009 Spöland Vännäs IF - Holmsund City IBC , Maud Mukkala Hammarhallen Vännäs
2021-11-13 14:00 195202007 Sävar IK - Gimonäs Umeå IF /Vit , Björn Glad Sävaråhallen
2021-11-14 13:30 195202006 Sandåkerns SK - Röbäcks IF /Röd , Kalle Löfstedt Grubbeskolan
2021-11-14 14:00 195202008 Gimonäs Umeå IF /Svart - Röbäcks IF /Blå Alex Nilsson, Silas Nylander Sjöfruhallen
2021-11-20 14:30 195202013 Täfteå IK - Sandåkerns SK Therese Edin Täftehallen
2021-11-20 14:30 195202015 Spöland Vännäs IF - Gimonäs Umeå IF /Vit , Maud Mukkala Hammarhallen Vännäs
2021-11-27 12:30 195202011 Tegs SK IBF - Sävar IK Elias Norén, Mustafa Al Saadi Jubileumshallen Teg
2021-11-27 14:00 195202012 Röbäcks IF /Röd - IBF Dalen Hilma Lindgren, Wilma Sandgren Elofssonhallen
2022-03-26 13:00 195202014 Holmsund City IBC - Röbäcks IF /Blå Storsjöhallen
2021-12-04 14:30 195202016 Sävar IK - Spöland Vännäs IF Viktoria Glad, Björn Glad Sävaråhallen
2021-12-04 14:30 195202019 IBF Dalen - Gimonäs Umeå IF /Svart , Kalle Löfstedt Grubbeskolan
2021-12-05 10:30 195202018 Tegs SK IBF - Sandåkerns SK Fanny Forsberg, Robert Segerstedt Midgårdshallen
2021-12-24 14:00 195202017 Holmsund City IBC - Gimonäs Umeå IF /Vit Storsjöhallen
2021-12-11 15:30 195202024 Täfteå IK - Holmsund City IBC Alex Nilsson, Silas Nylander Täftehallen
2021-12-11 16:00 195202022 Röbäcks IF /Blå - IBF Dalen Axel Ahlm-Larsson, Joel Fleig Elofssonhallen
2021-12-12 10:30 195202020 Röbäcks IF /Röd - Gimonäs Umeå IF /Svart Viktoria Glad, Björn Glad Elofssonhallen
2021-12-12 14:00 195202023 Sandåkerns SK - Gimonäs Umeå IF /Vit Axel Ahlm-Larsson, Joel Fleig Grubbeskolan
2021-12-12 14:30 195202021 Spöland Vännäs IF - Tegs SK IBF , Patric Önander Hammarhallen Vännäs
2021-12-18 13:30 195202025 Gimonäs Umeå IF /Svart - Tegs SK IBF Mustafa Al Saadi, Elias Norén Bräntbergsskolan
2021-12-18 16:00 195202028 Röbäcks IF /Blå - Täfteå IK Elofssonhallen
2021-12-19 15:00 195202026 Sandåkerns SK - Sävar IK Arvid Johansson, Patric Önander Musköten 1
2021-12-19 15:30 195202027 Spöland Vännäs IF - Röbäcks IF /Röd , Herman Njaita Hammarhallen Vännäs
2022-01-15 10:30 195202033 Röbäcks IF /Röd - Röbäcks IF /Blå , Thanasis Provatas Elofssonhallen
2022-01-15 13:00 195202032 Sävar IK - IBF Dalen Maja Edqvist, Viktoria Glad Sävaråhallen
2022-01-15 15:00   Uppskj. 195202031 Gimonäs Umeå IF /Vit - Gimonäs Umeå IF /Svart Uppskj. Ålidhemshallen
2022-01-16 12:30 195202029 Holmsund City IBC - Tegs SK IBF Cornelia Delavaux, Ida Hällman Storsjöhallen
2022-01-16 13:30   Uppskj. 195202030 Täfteå IK - Spöland Vännäs IF Uppskj. Täftehallen
2022-01-22 12:30   Uppskj. 195202036 Gimonäs Umeå IF /Svart - Täfteå IK Uppskj. Ålidhemshallen
2022-01-22 13:30 195202037 Gimonäs Umeå IF /Vit - Röbäcks IF /Röd , Arvid Johansson Ålidhemshallen
2022-01-22 14:00 195202035 Sandåkerns SK - Holmsund City IBC Lovisa Wännman, Tilda Sahlén Musköten 1
2022-01-22 15:30 195202038 Tegs SK IBF - IBF Dalen Adrian Vidmark, Robert Segerstedt Jubileumshallen Teg
2022-01-29 12:30 195202034 Sävar IK - Röbäcks IF /Blå , Filippa Cory Sävaråhallen
2022-02-12 10:00 195202042 Spöland Vännäs IF - Gimonäs Umeå IF /Svart , Maud Mukkala Hammarhallen Vännäs
2022-02-12 15:00 195202039 Tegs SK IBF - Täfteå IK , Mustafa Al Saadi Umeå Energi Arena Öst
2022-02-13 13:30 195202041 IBF Dalen - Gimonäs Umeå IF /Vit Tilde Filipsson, Maja Edqvist Grubbeskolan
2022-02-13 15:00 195202040 Röbäcks IF /Blå - Sandåkerns SK , Marcus Lineruth Elofssonhallen
2022-02-13 15:00 195202043 Holmsund City IBC - Sävar IK Mirjam Bos, Kajsa Lindström Storsjöhallen
2022-02-19 14:30 195202044 Holmsund City IBC - Gimonäs Umeå IF /Svart , Linus Hiller Storsjöhallen
2022-02-20 13:30 195202045 Sandåkerns SK - Spöland Vännäs IF , Leo Lundgren Grubbeskolan
2022-02-20 13:30 195202046 Tegs SK IBF - Sävar IK , Jennifer Lindberg Viklund Jubileumshallen Teg
2022-02-20 15:00 195202047 Röbäcks IF /Röd - IBF Dalen , Arvid Johansson Elofssonhallen
2022-02-26 15:00 195202049 Sävar IK - Täfteå IK Jennifer Lindberg Viklund, Tilde Filipsson Sävaråhallen
2022-02-26 16:00 195202051 IBF Dalen - Spöland Vännäs IF Kalle Löfstedt, Mustafa Al Saadi Musköten 1
2022-02-27 13:30 195202048 Gimonäs Umeå IF /Vit - Röbäcks IF /Blå Bräntbergsskolan
2022-02-27 15:00 195202050 Röbäcks IF /Röd - Holmsund City IBC Mustafa Al Saadi, Malou Nilsson Hallin Elofssonhallen
2022-03-19 11:00 195202055 Spöland Vännäs IF - Holmsund City IBC Izabelle Mukkala, Elin Konradsson Åberg Hammarhallen Vännäs
2022-03-19 12:15 195202053 Täfteå IK - Röbäcks IF /Röd , Vigon Berggrund Täftehallen
2022-03-19 16:00 195202052 Röbäcks IF /Blå - Tegs SK IBF , Arvid Johansson Elofssonhallen
2022-03-20 11:30 195202054 Gimonäs Umeå IF /Svart - Sandåkerns SK , Micael Ljung Bräntbergsskolan
2022-03-20 11:30 195202056 Sävar IK - Gimonäs Umeå IF /Vit Maja Edqvist, Tilde Filipsson Sävaråhallen
2022-03-26 12:30 195202060 Gimonäs Umeå IF /Vit - Täfteå IK , Malou Nilsson Hallin Bräntbergsskolan
2022-03-26 13:30 195202057 Gimonäs Umeå IF /Svart - Sävar IK Mustafa Al Saadi, Elias Norén Bräntbergsskolan
2022-03-26 15:00 195202058 Tegs SK IBF - Röbäcks IF /Röd Malou Nilsson Hallin, Jöns Redin Jubileumshallen Teg
2022-03-27 14:30 195202059 IBF Dalen - Sandåkerns SK Alex Nilsson, Silas Nylander Musköten 2
2022-03-27 16:00 195202061 Röbäcks IF /Blå - Spöland Vännäs IF Mustafa Al Saadi, Patric Önander Elofssonhallen
2022-04-02 12:15   Uppskj. 195202062 Täfteå IK - Spöland Vännäs IF Uppskj. Täftehallen
2022-04-02 13:30 195202064 Sandåkerns SK - Röbäcks IF /Röd Arvid Johansson, Patric Önander Musköten 2
2022-04-02 14:30 195202066 IBF Dalen - Holmsund City IBC , Jöns Redin Musköten 2
2022-04-03 10:30 195202065 Gimonäs Umeå IF /Vit - Tegs SK IBF , Malou Nilsson Hallin Midgårdshallen
2022-04-03 11:30 195202063 Gimonäs Umeå IF /Svart - Röbäcks IF /Blå , Malou Nilsson Hallin Midgårdshallen

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis