Spelprogram - Flickor 12 Umeå

Kontaktpersoner
Lag Namn E-post Mobil Färger
Gimonäs Umeå IF/CSÅ-TBG Johanna Hellqvist hellqvistjohanna@hotmail.com 0706968857 svart, svart, svart
Gimonäs Umeå IF/Sjöfru Helena Karlsson sivan38@hotmail.com 070-6424990 svart, svart, svart
Holmsund City IBC Pär Eriksson paer.eriksson@gmail.com 0702311127 Svart
Hörnefors IF Olov Holmlund olov.holmlund@gmail.com 070-284 57 02 Röd/Röd/Röd
IBF Dalen /Södra Magnus Nordberg magnus.nordberg@brandkonsulten.se 070-557 38 09 Svart/Svart/Svart
IBF Dalen /Vit Malin Edfors malin_edfors@hotmail.com 070-2797766 Svart
IBF Dalen/Svart Malin Edfors malin_edfors@hotmail.com 070-2797766 Svart
Sandåkerns SK Martin Wiklund martin@sportswik.com 070-685 84 55 Vit, Röd, Röd
Spöland Vännäs IF Jonas Älvebrant jonas.alvebrant@gmail.com 072-7253375 svart, svart, svart
Sävar IK Thomas Persson Tpersson87@gmail.com 0702889228 Röd
Täfteå IK Veronica Arnqvist veronicaarnqvist@hotmail.com 070-3513202 Röd, Röd, Röd
Umeå City IBF Niklas Larsson niklas@larsson.tk 070-2015382 Vit/Blå/Vit
Spelprogram
Tid Omgång Match Domare Plats Publik
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Omgång 1
2021-11-06 11:00 1 Umeå City IBF - Täfteå IK Kevin Neemé, Micael Ljung Midgårdshallen
2021-11-06 14:30 1 IBF Dalen /Södra - Sävar IK , Arvid Johansson Jubileumshallen Teg
2021-11-07 11:30 1 IBF Dalen /Vit - Holmsund City IBC Malou Nilsson Hallin, Julia Karlsson Grubbeskolan
2021-11-07 12:00 1 Gimonäs Umeå IF/CSÅ-TBG - Spöland Vännäs IF Arvid Johansson, Patric Önander Bräntbergsskolan
2021-11-07 12:30 1 Hörnefors IF - IBF Dalen/Svart Tim Forsgren, Adrian Österlund Bråvallahallen
2021-12-24 11:00   Uppskj. 1 Gimonäs Umeå IF/Sjöfru - Sandåkerns SK Bräntbergsskolan
Omgång 2
2021-11-13 13:00 2 Sandåkerns SK - Hörnefors IF Lovisa Wännman, Tilda Sahlén Grubbeskolan
2021-11-13 13:00 2 Sävar IK - IBF Dalen /Vit , Björn Glad Sävaråhallen
2021-11-13 14:00 2 IBF Dalen/Svart - Umeå City IBF Tilda Sahlén, Lovisa Wännman Grubbeskolan
2021-11-20 13:30 2 Täfteå IK - Gimonäs Umeå IF/Sjöfru , Therese Edin Täftehallen
2021-11-20 13:30 2 Spöland Vännäs IF - IBF Dalen /Södra , Maud Mukkala Hammarhallen Vännäs
2021-11-21 15:00 2 Holmsund City IBC - Gimonäs Umeå IF/CSÅ-TBG Ellie Sjödin, Hilma Lindgren Storsjöhallen
Omgång 3
2021-11-27 11:30 3 IBF Dalen /Södra - Täfteå IK Mustafa Al Saadi, Elias Norén Jubileumshallen Teg
2021-11-28 11:30 3 Gimonäs Umeå IF/CSÅ-TBG - IBF Dalen/Svart , Felicia Sundelin Ålidhemshallen
2021-11-28 12:00 3 IBF Dalen /Vit - Sandåkerns SK , Lovisa Wännman Grubbeskolan
2021-11-28 12:30 3 Gimonäs Umeå IF/Sjöfru - Holmsund City IBC , Felicia Sundelin Ålidhemshallen
2021-11-28 13:00 3 Hörnefors IF - Spöland Vännäs IF Bråvallahallen
2021-11-28 13:00 3 Umeå City IBF - Sävar IK , Micael Ljung Vildmannahallen
Omgång 4
2021-12-04 12:30 4 Sandåkerns SK - Umeå City IBF , Kalle Löfstedt Grubbeskolan
2021-12-04 13:30 4 Sävar IK - Gimonäs Umeå IF/CSÅ-TBG Maja Edqvist, Tilde Filipsson Sävaråhallen
2021-12-04 13:30 4 IBF Dalen/Svart - Gimonäs Umeå IF/Sjöfru , Kalle Löfstedt Grubbeskolan
2021-12-05 13:00 4 Spöland Vännäs IF - IBF Dalen /Vit Patric Önander, Mustafa Al Saadi Hammarhallen Vännäs
2021-12-24 15:00   Uppskj. 4 Täfteå IK - Hörnefors IF Täftehallen
2021-12-24 21:00   Uppskj. 4 Holmsund City IBC - IBF Dalen /Södra Storsjöhallen
Omgång 5
2021-12-12 12:30 5 Hörnefors IF - Sävar IK , Robert Segerstedt Bråvallahallen
2021-12-18 10:30 5 IBF Dalen /Södra - Sandåkerns SK , Tilly Ganslandt Jubileumshallen Teg
2021-12-18 11:30 5 Gimonäs Umeå IF/CSÅ-TBG - Täfteå IK Mustafa Al Saadi, Elias Norén Bräntbergsskolan
2021-12-18 12:30 5 Gimonäs Umeå IF/Sjöfru - Spöland Vännäs IF Mustafa Al Saadi, Elias Norén Bräntbergsskolan
2021-12-19 14:00 5 IBF Dalen /Vit - IBF Dalen/Svart Arvid Johansson, Patric Önander Musköten 1
2021-12-19 15:00 5 Umeå City IBF - Holmsund City IBC Viktoria Glad, Björn Glad Vildmannahallen
Omgång 6
2022-01-15 12:00 6 Sävar IK - Gimonäs Umeå IF/Sjöfru Maja Edqvist, Viktoria Glad Sävaråhallen
2022-01-15 12:00 6 Umeå City IBF - Spöland Vännäs IF , Arvid Johansson Umeå Energi Arena Öst
2022-01-15 14:30 6 IBF Dalen/Svart - IBF Dalen /Södra Lovisa Wännman, Tilda Sahlén Grubbeskolan
2022-01-16 11:30   Uppskj. 6 Sandåkerns SK - Gimonäs Umeå IF/CSÅ-TBG Grubbeskolan
2022-01-16 11:30 6 Holmsund City IBC - Hörnefors IF Cornelia Delavaux, Ida Hällman Storsjöhallen
2022-01-16 12:15 6 Täfteå IK - IBF Dalen /Vit Joel Palmqvist, Qian Salazar Täftehallen
Omgång 7
2022-01-23 14:00 7 Hörnefors IF - Gimonäs Umeå IF/Sjöfru Bråvallahallen
2022-01-23 15:00 7 IBF Dalen /Södra - IBF Dalen /Vit , Leo Lundgren Jubileumshallen Teg
2022-01-29 13:30   Uppskj. 7 Holmsund City IBC - Sävar IK Storsjöhallen
2022-01-30 12:30 7 Spöland Vännäs IF - Täfteå IK , Maud Mukkala Hammarhallen Vännäs
2022-01-30 15:30 7 IBF Dalen/Svart - Sandåkerns SK Adrian Österlund, Tim Forsgren Musköten 2
2022-03-03 19:10 7 Gimonäs Umeå IF/CSÅ-TBG - Umeå City IBF Ej offentliggjord, Ej offentliggjord Ersängshallen
Omgång 8
2022-02-06 11:00 8 Täfteå IK - IBF Dalen/Svart Alex Nilsson, Silas Nylander Täftehallen
2022-02-12 11:00 8 Spöland Vännäs IF - Holmsund City IBC , Maud Mukkala Hammarhallen Vännäs
2022-02-12 13:00 8 Umeå City IBF - Hörnefors IF , Mustafa Al Saadi Umeå Energi Arena Öst
2022-02-12 14:00 8 Sandåkerns SK - Sävar IK Tilda Sahlén, Lovisa Wännman Grubbeskolan
2022-02-12 15:00 8 IBF Dalen /Vit - Gimonäs Umeå IF/CSÅ-TBG Tilda Sahlén, Lovisa Wännman Grubbeskolan
2022-02-13 10:30 8 Gimonäs Umeå IF/Sjöfru - IBF Dalen /Södra , Jonas Ahlehjelm Bräntbergsskolan
Omgång 9
2022-02-26 12:30 9 Hörnefors IF - IBF Dalen /Vit , Ingen Domare Bråvallahallen
2022-02-26 14:00 9 IBF Dalen/Svart - Holmsund City IBC Kalle Löfstedt, Mustafa Al Saadi Musköten 1
2022-02-26 14:00 9 Sävar IK - Spöland Vännäs IF Jennifer Lindberg Viklund, Viktoria Glad Sävaråhallen
2022-02-26 15:00 9 Sandåkerns SK - Täfteå IK Kalle Löfstedt, Mustafa Al Saadi Musköten 1
2022-02-27 11:30 9 Gimonäs Umeå IF/Sjöfru - Umeå City IBF Leo Lundgren, Linnea Westergren Holmström Bräntbergsskolan
2022-02-27 12:30 9 Gimonäs Umeå IF/CSÅ-TBG - IBF Dalen /Södra , Linnea Westergren Holmström Bräntbergsskolan
Omgång 10
2022-03-19 10:00 10 Spöland Vännäs IF - IBF Dalen/Svart Maud Mukkala, Izabelle Mukkala Hammarhallen Vännäs
2022-03-20 10:30 10 Sävar IK - Täfteå IK Tilde Filipsson, Maja Edqvist Sävaråhallen
2022-03-20 11:30 10 Holmsund City IBC - Sandåkerns SK , Carl Stegmayr Storsjöhallen
2022-03-20 12:00 10 IBF Dalen /Vit - Gimonäs Umeå IF/Sjöfru Mustafa Al Saadi, Elias Norén Grubbeskolan
2022-03-20 12:30 10 Gimonäs Umeå IF/CSÅ-TBG - Hörnefors IF , Tilda Sahlén Bräntbergsskolan
2022-03-20 17:00 10 IBF Dalen /Södra - Umeå City IBF Ellen Brandt, Olivia Sjöberg Vildmannahallen
Omgång 11
2022-03-26 11:30 11 Gimonäs Umeå IF/Sjöfru - Gimonäs Umeå IF/CSÅ-TBG , Malou Nilsson Hallin Bräntbergsskolan
2022-03-26 16:00 11 Umeå City IBF - IBF Dalen /Vit Jöns Redin, Malou Nilsson Hallin Jubileumshallen Teg
2022-03-27 11:30 11 IBF Dalen/Svart - Sävar IK Maud Mukkala, Mikaela Ågren Musköten 2
2022-03-27 12:30 11 Sandåkerns SK - Spöland Vännäs IF Maud Mukkala, Mikaela Ågren Musköten 2
2022-03-27 13:30 11 Hörnefors IF - IBF Dalen /Södra Molly Lundgren, Saga Strinnholm Bråvallahallen
2022-03-27 13:30 11 Täfteå IK - Holmsund City IBC , Viktoria Glad Täftehallen
Omgång 12
2022-04-02 11:00 12 Täfteå IK - Umeå City IBF , Joel Palmqvist Täftehallen
2022-04-02 11:30 12 IBF Dalen /Södra - Gimonäs Umeå IF/Sjöfru Leo Lundgren, Elias Norén Jubileumshallen Teg
2022-04-02 16:00 12 Sävar IK - Sandåkerns SK , Viktoria Glad Sävaråhallen
2022-04-03 11:30 12 Holmsund City IBC - IBF Dalen/Svart , Linus Hiller Storsjöhallen
2022-04-03 13:30 12 IBF Dalen /Vit - Hörnefors IF Lovisa Wännman, Tilda Sahlén Musköten 2
2022-04-03 14:00 12 Spöland Vännäs IF - Gimonäs Umeå IF/CSÅ-TBG Henny Häggström, Maud Mukkala Hammarhallen Vännäs

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis