Vildmannahallen

Adress
Umeå Företagspark 139, 90347 Umeå
Underlag
Gummi 
Visa på karta
Bing Maps
Google Maps





Matcher
Datum Tävling Matchnummer Match Resultat
Röd text
= Ändrad matchtid
November
2022-11-20 14:30 Pantamera F Div. 17 194617007 IBF Dalen /Södra - IBF Dalen /Vit
2022-11-26 10:15 Pantamera P Div. 12 193312007 Team Thorengruppen SK/1 - IBF Dalen/Vit
2022-11-26 14:00 Pantamera P Div. 8 193308008 Sandåkerns SK/Röd - IBF Dalen/Södra/Grön
2022-11-26 16:15 Pantamera P Div. 30 194730006 IBF Dalen - Gimonäs Umeå IF /Sjöfru
December
2022-12-03 13:30 Pantamera P Div. 15 193115011 Team Thorengruppen SK/2 - Umeå City IBF
2022-12-10 11:20 Pantamera P Div. 26 194726013 Gimonäs Umeå IF/TBG-A - IBF Dalen /Södra
2022-12-18 11:30 Pantamera F Div. 9 193209013 Umeå City IBF/Blå - IBF Dalen/F10Vit
2022-12-18 12:30 Pantamera P Div. 17 194117015 Umeå City IBF - Täfteå IK
Januari
2023-01-21 12:10 Pantamera P Div. 14 193314018 Team Thorengruppen SK/2 - IBF Dalen/Svart
2023-01-29 Pantamera P Div. 20 194320019 Umeå City IBF /Vit - IBF Dalen /Vit
Februari
2023-02-01 19:15 Träningsmatcher kommunserie 198103010 Umeå City IBF F08-09 - Team Thorengruppen SK/F09
2023-02-04 12:30 Pantamera P Div. 17 194117020 Umeå City IBF - IBF Dalen /Södra
2023-02-04 13:30 Pantamera F Div. 11 194211021 Umeå City IBF /F11 - Täfteå IK
2023-02-05 Pantamera F Div. 16 194816019 Sandåkerns SK - Hörnefors IF
2023-02-05 Pantamera F Div. 12 194412019 Sandåkerns SK - Gimonäs Umeå IF/Svart
2023-02-05 Pantamera P Div. 22 194722019 Sandåkerns SK /Röd - IBF Dalen /Svart
2023-02-05 13:30 Pantamera P Div. 21 194121019 Sandåkerns SK /Röd - IBF Dalen /Svart
2023-02-05 15:00   Uppskj. Damer Utveckling Serie C 192123047 Sandåkerns SK - Team Thorengruppen SK
2023-02-18 11:30 Pantamera P Div. 6 193306021 Umeå City IBF/Blå - Hörnefors IF
2023-02-18 12:30 Pantamera F Div. 6 193406021 Umeå City IBF/Vit - Umeå City IBF
2023-02-18 13:30 Pantamera F Div. 14 194414021 IBF Dalen/Svart - Spöland Vännäs IF
2023-02-18 14:30 Pantamera P Div. 14 193314022 IBF Dalen/Svart - Gimonäs Umeå IF/P10
2023-02-18 15:30 Pantamera P Div. 18 194318023 Sandåkerns SK /Röd - IBF Dalen
2023-02-19 11:30 Damer Division 1 192120120 Umeå City IBF - Umeå Västra IBK
2023-02-19 14:00 Pantamera P Div. 8 193308022 Umeå City IBF/Vit - Bygdeå GIF
2023-02-19 15:00 Pantamera P Div. 20 194320022 Umeå City IBF/Blå - Tavelsjö AIK
2023-02-19 16:00 Pantamera F Div. 12 194412022 Umeå City IBF /F11 - Hissjö SK
2023-02-24 Pantamera P Div. 8 193308024 Röbäcks IF - Umeå City IBF/Vit
2023-02-24 18:15 Pantamera P Div. 7 193107025 Röbäcks IF - Umeå City IBF/Vit
2023-02-25 10:30 Pantamera P Div. 15 193115026 Umeå City IBF - Team Thorengruppen SK/2
2023-02-25 11:30 Pantamera P Div. 19 194119026 Umeå City IBF /Vit - Gimonäs Umeå IF /CSÅ
2023-02-25 12:30 Pantamera P Div. 1 193101026 Sandåkerns SK - Team Thorengruppen U SK/P07
2023-02-25 13:30 Pantamera P Div. 5 193105026 Sandåkerns SK/Vit - IBF Dalen
2023-02-25 14:30 Pantamera F Div. 11 194211026 Sandåkerns SK - Gimonäs Umeå IF /It
2023-02-25 15:30 Pantamera F Div. 15 194215026 Sandåkerns SK - IBF Dalen/Svart
2023-02-26 Pantamera F Div. 8 193408025 Umeå City IBF /Blå - IBF Dalen/SSK Vit
2023-02-26 Pantamera F Div. 6 193406024 Umeå City IBF - Holmsund City IBC
2023-02-26 11:00 Pantamera F Div. 5 193205025 Umeå City IBF - Holmsund City IBC
2023-02-26 12:00 Pantamera F Div. 9 193209027 Umeå City IBF/Blå - IBF Dalen/SSK Vit
2023-02-26 13:30 Juniorallsvenskan A2 HJ18 580701048 Sandåkerns SK /IBS Dalen - Sundsvall FBC Ungdom
2023-02-26 16:00 Herrar Division 2 Norra 191122081 Umeå City IBF - Spöland Vännäs IF
Mars
2023-03-04 13:00 Damer Division 1 192120131 Umeå City IBF - Team Thorengruppen SK
2023-03-18 Pantamera P Div. 16 194316026 Umeå City IBF - Vindelns IF
2023-03-18 10:30 Pantamera F Div. 5 193205028 Umeå City IBF - Gimonäs Umeå IF /F09
2023-03-18 11:30 Pantamera P Div. 15 193115029 Umeå City IBF - Vindelns IF
2023-03-19 Pantamera F Div. 18 194818027 Umeå City IBF - Sandåkerns SK /Röd
2023-03-19 Pantamera P Div. 20 194320026 Umeå City IBF /Vit - Umeå City IBF/Blå
2023-03-19 10:30 Pantamera F Div. 19 194619030 Umeå City IBF - Sandåkerns SK /Röd
2023-03-19 11:30 Pantamera P Div. 19 194119029 Umeå City IBF /Vit - Umeå City IBF/Blå
2023-03-25 10:30 Pantamera P Div. 8 193308028 Umeå City IBF/Vit - IBF Dalen/Södra/Grön
2023-03-25 11:30 Pantamera P Div. 12 193312029 Team Thorengruppen SK/1 - Sävar IK
2023-03-25 12:30 Pantamera F Div. 8 193408029 Umeå City IBF /Blå - IBF Dalen/F10Svart
2023-03-25 13:30 Pantamera F Div. 12 194412028 Umeå City IBF /F11 - Röbäcks IF/Blå
2023-03-25 14:30 Pantamera P Div. 20 194320028 Umeå City IBF/Blå - Gimonäs Umeå IF/Tomtebo
2023-03-26 10:30 Pantamera P Div. 6 193306030 Umeå City IBF/Blå - Sandåkerns SK/Vit
2023-03-26 11:30 Pantamera F Div. 6 193406030 Umeå City IBF/Vit - Sävar IK
2023-03-26 12:30 Pantamera P Div. 14 193314030 Team Thorengruppen SK/2 - Hörnefors IF
2023-03-26 14:00 Herrar Utveckling Serie 4 191154056 Gimonäs Umeå IF - Team Thorengruppen U SK
2023-03-26 16:00 Damer Utveckling Serie A 192121033 Sandåkerns SK - IBF Dalen/FC Dalen

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis