Balderhallen A

Adress
Nordlandergatan 10, 931 33 Skellefteå
Underlag
Gummi 
Visa på karta
Bing Maps
Google Maps





Matcher
Datum Tävling Matchnummer Match Resultat
Röd text
= Ändrad matchtid
Januari
Damer Utveckling Serie C 192123017 Skellefteå IBS/SIBK - Holmsund City IBC
Oktober
2023-10-28 11:00 Pantamera P Div. 8 Skeå 194358001 Skellefteå IBK/GSIBK P13 - FBC Moröbacke / Vit P14
November
2023-11-12 10:00 Pojkar 15 Skeå 195152001 Gamla Stan IBK/ Svart P15 - Clemensnäs IF P15
2023-11-12 11:00 Pojkar 15 Skeå 195152002 Skellefteå IBS P15 - FBC Moröbacke P15
2023-11-12 12:00 Pojkar 15 Skeå 195152003 Clemensnäs IF P15 - Boliden FFI 14-16 Mix/ FBCMB 15
2023-11-12 13:00 Pojkar 15 Skeå 195152004 FBC Moröbacke P15 - Gamla Stan IBK/ Svart P15
2023-11-12 14:00 Pojkar 15 Skeå 195152005 Boliden FFI 14-16 Mix/ FBCMB 15 - Skellefteå IBS P15
2023-11-18 Pantamera P Div. 5 Skeå 194155007 Skellefteå IBS/ Svart P12 - Skellefteå IBS/ Vit P12
2023-11-26 12:30 Pantamera P Div. 8 Skeå 194358006 Skellefteå IBK/GSIBK P13 - Kågedalens AIF P14
December
2023-12-17 Pantamera P Div. 4 Skeå 193354014 Gamla Stan IBK P11 - FBC Moröbacke P11
2023-12-17 11:15 Pantamera P Div. 3 Skeå 193153014 Gamla Stan IBK P11 - FBC Moröbacke P11
Januari
2024-01-28 10:45 Pantamera F Div. 3 Skeå 194653036 Gamla Stan IBK F14 - Skellefteå IBK F13
Februari
2024-02-17 11:30   Uppskj. Pantamera F Div. 2 Skeå 193452042 Skellefteå IBS F11 - Kågedalens AIF F12-13
2024-02-18 12:30 Pantamera P Div. 4 Skeå 193354022 Gamla Stan IBK P11 - Skellefteå IBS / Vit P12
2024-02-18 17:00 Pantamera P Div. 2 Skeå 193352034 Kågedalens AIF P 09-10 - Skellefteå IBK/ Röd P09
2024-02-24 11:00   Uppskj. Pantamera F Div. 1 Skeå 193251019 Skellefteå IBS F10 - Skellefteå IBS F09
2024-02-24 16:00   Uppskj. Pantamera P Div. 1 Skeå 193151019 Gamla Stan IBK P09 - Skellefteå IBS P09
Mars
2024-03-02 11:30 Damer Division 1 192120082 Skellefteå IBS - Umeå Västra IBK
2024-03-10 17:00 Pantamera P Div. 2 Skeå 193352038 Skellefteå IBK / Svart P10-11 - Skellefteå IBS P09
2024-03-12 19:30 Juniorallsvenskan A DJ18 580730081 Gamla Stan IBK - Thorengruppen IBK
2024-03-15 19:30 Herrar Utveckling Serie 2 191152055 Skellefteå IBS/SIBK - Sandåkerns SK
2024-03-16 Pantamera P Div. 6 Skeå 194356026 Gamla Stan IBK / Gul P12 - Skellefteå IBS/ Svart P12
2024-03-16 10:30 Pantamera F Div. 2 Skeå 193452052 Skellefteå IBS F11 - Skellefteå IBS F12
2024-03-16 11:30 Pantamera F Div. 2 Skeå 193452050 Kågedalens AIF F12-13 - Boliden FFI F11-13
2024-03-16 13:00 Herrar Utveckling Serie 3 191153052 Gamla Stan IBK/SIBK P09 - Röbäcks IF
2024-03-16 14:45 Pantamera P Div. 5 Skeå 194155029 Gamla Stan IBK/ Gul P12 - Skellefteå IBS/ Svart P12
2024-03-17 11:00 Pantamera F Div. 1 Skeå 193251022 Skellefteå IBS F09 - Clemensnäs IF F09-11
2024-03-17 13:00 Damer Allsvenskan Norra 580026086 Gamla Stan IBK - RIG Umeå IBF
2024-03-17 15:30 Herrar Utveckling Serie 3 191153051 Gamla Stan IBK/SIBK - Skellefteå IBS
2024-03-23 10:15 Pantamera P Div. 10 Skeå 194350028 Bureå Idrottsförening 14 Mix - FBC Moröbacke/ Svart P14
2024-03-23 11:15 Pantamera P Div. 8 Skeå 194358029 Gamla Stan IBK/ Svart P14 - Skellefteå IBK/GSIBK P13
2024-03-23 12:15 Pantamera P Div. 10 Skeå 194350029 Gamla Stan IBK/ Gul P14 - Skellefteå IBS P14
2024-03-23 14:00 Damer Utveckling Serie A 192121055 Gamla Stan IBK - Thorengruppen IBK
2024-03-24 10:15 Pantamera P Div. 8 Skeå 194358030 Kågedalens AIF P14 - Gamla Stan IBK P13
2024-03-24 11:15 Pantamera P Div. 6 Skeå 194356028 Skellefteå IBS/ Svart P12 - Skellefteå IBS P13
2024-03-24 13:00 Herrar Utveckling Serie 3 191153056 Gamla Stan IBK/SIBK P09 - Gamla Stan IBK/SIBK
2024-03-24 15:00 Pantamera P Div. 4 Skeå 193354029 Skellefteå IBS / Vit P12 - Skellefteå IBK / Röd P10-11
2024-03-24 15:00   Uppskj. Herrar Utveckling Serie 3 191153054 Skellefteå IBS - Hörnefors IF
2024-03-24 16:00 Pantamera P Div. 4 Skeå 193354030 Gamla Stan IBK / Svart P12 - FBC Moröbacke P11

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis