Morö Backe A

Underlag
Gummi 
Visa på karta
Bing Maps
Google Maps





Matcher
Datum Tävling Matchnummer Match Resultat
Röd text
= Ändrad matchtid
Oktober
2023-10-21 Pantamera P Div. 2 Skeå 193352002 Skellefteå IBK/Svart P09 - Skellefteå IBK/ Röd P09
November
2023-11-11 Pantamera P Div. 6 Skeå 194356004 FBC Moröbacke P12 - Gamla Stan IBK / Gul P12
2023-11-12 Pantamera P Div. 8 Skeå 194358004 Skellefteå IBK/GSIBK P13 - Gamla Stan IBK P13
2023-11-12 14:00 Pantamera P Div. 7 Skeå 194357004 Skellefteå IBK /GSIBK P13 - Gamla Stan IBK P13
2023-11-19 10:00 Flickor 15 Skeå 195252001 FBC Moröbacke F15 - Clemensnäs IF F15
2023-11-19 11:00 Flickor 15 Skeå 195252002 Byske FF F14-15 - Skellefteå IBS F15
2023-11-19 12:00 Flickor 15 Skeå 195252003 Clemensnäs IF F15 - Kågedalens AIF F15
2023-11-19 13:00 Flickor 15 Skeå 195252004 Skellefteå IBS F15 - FBC Moröbacke F15
2023-11-19 14:00 Flickor 15 Skeå 195252005 Kågedalens AIF F15 - Byske FF F14-15
2023-11-26 14:00 Pantamera P Div. 6 Skeå 194356006 FBC Moröbacke P12 - Clemensnäs IF P12-13
December
2023-12-02 Pantamera P Div. 8 Skeå 194358010 FBC Moröbacke / Vit P14 - Gamla Stan IBK/ Svart P14
2023-12-02 11:00 Pantamera P Div. 9 Skeå 194359012 FBC Moröbacke/ Vit P14 - Gamla Stan IBK/ Svart P14
2023-12-03 Pojkar 15 Skeå 195152015 Gamla Stan IBK/ Svart P15 - Gamla Stan IBK/ Gul P15
2023-12-03 09:30 Pojkar 15 Skeå 195152011 FBC Moröbacke P15 - Kågedalens AIF P15
2023-12-03 10:30 Pojkar 15 Skeå 195152012 Gamla Stan IBK/ Gul P15 - Boliden FFI 14-16 Mix/ FBCMB 15
2023-12-03 11:30 Pojkar 15 Skeå 195152013 Kågedalens AIF P15 - Gamla Stan IBK/ Svart P15
2023-12-03 12:30 Pojkar 15 Skeå 195152014 Boliden FFI 14-16 Mix/ FBCMB 15 - FBC Moröbacke P15
2023-12-17 Pantamera P Div. 8 Skeå 194358014 Kågedalens AIF P13 - Gamla Stan IBK P13
2023-12-21 Pantamera P Div. 8 Skeå 194358009 Kågedalens AIF P13 - Skellefteå IBK/GSIBK P13
Januari
2024-01-13 10:30 Pantamera P Div. 5 Skeå 194155016 FBC Moröbacke P12 - Kågedalens AIF P11-12
2024-01-20 Pantamera P Div. 2 Skeå 193352023 Skellefteå IBK/ Röd P09 - Skellefteå IBK/Svart P09
2024-01-21 10:30 Pojkar 15 Skeå 195152026 Byske FF P14-15 - Rönnskär Railcare IF P14/15
2024-01-21 11:30 Pojkar 15 Skeå 195152027 Clemensnäs IF P15 - Kågedalens AIF P15
2024-01-21 12:30 Pojkar 15 Skeå 195152028 Rönnskär Railcare IF P14/15 - FBC Moröbacke P15
2024-01-21 13:30 Pojkar 15 Skeå 195152029 Kågedalens AIF P15 - Byske FF P14-15
2024-01-21 14:30 Pojkar 15 Skeå 195152030 FBC Moröbacke P15 - Clemensnäs IF P15
2024-01-31 Pantamera P Div. 4 Skeå 193354019 FBC Moröbacke P11 - Skellefteå IBK / Röd P10-11
2024-01-31 19:00 Pantamera P Div. 3 Skeå 193153019 FBC Moröbacke P11 - Skellefteå IBK/ Röd P10-11
Februari
2024-02-10 11:00 Pantamera P Div. 5 Skeå 194155023 FBC Moröbacke P12 - Gamla Stan IBK / Svart P12
2024-02-10 13:00 Pantamera P Div. 3 Skeå 193153024 Skellefteå IBK/ Svart P10-11 - FBC Moröbacke P11
2024-02-24 Pantamera P Div. 6 Skeå 194356024 FBC Moröbacke P12 - Skellefteå IBS/ Svart P12
2024-02-24 11:00   Uppskj. Pantamera P Div. 1 Skeå 193151020 Kågedalens AIF P 09-10 - Skellefteå IBK/Svart P09
2024-02-24 12:00 Pantamera P Div. 5 Skeå 194155025 FBC Moröbacke P12 - Skellefteå IBS/ Svart P12
2024-02-25 Pantamera P Div. 6 Skeå 194356025 FBC Moröbacke P13 - Skellefteå IBS P13
2024-02-25 Pantamera P Div. 8 Skeå 194358024 Skellefteå IBK/GSIBK P13 - Kågedalens AIF P13
2024-02-25 14:00   Uppskj. Pantamera P Div. 7 Skeå 194357025 Skellefteå IBK /GSIBK P13 - Kågedalens AIF P13
2024-02-25 15:00 Pantamera P Div. 7 Skeå 194357027 FBC Moröbacke P13 - Skellefteå IBS P13
Mars
2024-03-17 Flickor 15 Skeå 195252031 FBC Moröbacke F15 - Kågedalens AIF F15
2024-03-17 Flickor 15 Skeå 195252032 Byske FF F14-15 - Rönnskär Railcare IF F15
2024-03-17 Flickor 15 Skeå 195252033 Kågedalens AIF F15 - Clemensnäs IF F15
2024-03-17 Flickor 15 Skeå 195252034 Rönnskär Railcare IF F15 - Skellefteå IBS F15
2024-03-17 Flickor 15 Skeå 195252035 Clemensnäs IF F15 - FBC Moröbacke F15
2024-03-17 Flickor 15 Skeå 195252036 Skellefteå IBS F15 - Byske FF F14-15
2024-03-24 14:00 Pantamera P Div. 8 Skeå 194358028 Kågedalens AIF P13 - FBC Moröbacke / Vit P14
2024-03-24 15:00 Pantamera F Div. 3 Skeå 194653053 FBC Moröbacke F14 - Skellefteå IBS F14
2024-03-24 16:00 Pantamera P Div. 6 Skeå 194356029 FBC Moröbacke P13 - FBC Moröbacke P12

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis