Florahallen

Adress
Hjortronstigen 21, 931 39 Skellefteå
Underlag
Gummi 
Visa på karta
Bing Maps
Google Maps





Matcher
Datum Tävling Matchnummer Match Resultat
Röd text
= Ändrad matchtid
November
2023-11-19 11:30 Pojkar 15 Skeå 195152006 Kågedalens AIF P15 - Bureå IF 15 Mix
2023-11-19 12:30 Pojkar 15 Skeå 195152007 Gamla Stan IBK/ Gul P15 - Rönnskär Railcare IF P14/15
2023-11-19 13:30 Pojkar 15 Skeå 195152008 Bureå IF 15 Mix - Byske FF P14-15
2023-11-19 14:30 Pojkar 15 Skeå 195152009 Rönnskär Railcare IF P14/15 - Kågedalens AIF P15
2023-11-19 15:30 Pojkar 15 Skeå 195152010 Byske FF P14-15 - Gamla Stan IBK/ Gul P15
December
2023-12-02 11:30 Flickor 15 Skeå 195252006 Kågedalens AIF F15 - Rönnskär Railcare IF F15
2023-12-02 12:30 Flickor 15 Skeå 195252007 Clemensnäs IF F15 - Skellefteå IBS F15
2023-12-02 13:30 Flickor 15 Skeå 195252008 Rönnskär Railcare IF F15 - Byske FF F14-15
2023-12-02 14:30 Flickor 15 Skeå 195252009 Skellefteå IBS F15 - Kågedalens AIF F15
2023-12-02 15:30 Flickor 15 Skeå 195252010 Byske FF F14-15 - Clemensnäs IF F15
2023-12-10 13:00 Pantamera P Div. 8 Skeå 194358012 Skellefteå IBK/GSIBK P13 - Gamla Stan IBK/ Svart P14
2023-12-17 11:30 Flickor 15 Skeå 195252011 Skellefteå IBS F15 - Byske FF F14-15
2023-12-17 12:30 Flickor 15 Skeå 195252012 Clemensnäs IF F15 - Rönnskär Railcare IF F15
2023-12-17 13:30 Flickor 15 Skeå 195252013 Byske FF F14-15 - FBC Moröbacke F15
2023-12-17 14:30 Flickor 15 Skeå 195252014 Rönnskär Railcare IF F15 - Skellefteå IBS F15
2023-12-17 15:30 Flickor 15 Skeå 195252015 FBC Moröbacke F15 - Clemensnäs IF F15
Januari
2024-01-13 11:30 Pojkar 15 Skeå 195152021 Bureå IF 15 Mix - Gamla Stan IBK/ Gul P15
2024-01-13 12:30 Pojkar 15 Skeå 195152022 Gamla Stan IBK/ Svart P15 - Boliden FFI 14-16 Mix/ FBCMB 15
2024-01-13 13:30 Pojkar 15 Skeå 195152023 Gamla Stan IBK/ Gul P15 - Skellefteå IBS P15
2024-01-13 14:30 Pojkar 15 Skeå 195152024 Boliden FFI 14-16 Mix/ FBCMB 15 - Bureå IF 15 Mix
2024-01-13 15:30 Pojkar 15 Skeå 195152025 Skellefteå IBS P15 - Gamla Stan IBK/ Svart P15
Februari
2024-02-03 11:30 Flickor 15 Skeå 195252021 Byske FF F14-15 - FBC Moröbacke F15
2024-02-03 12:30 Flickor 15 Skeå 195252022 Rönnskär Railcare IF F15 - Kågedalens AIF F15
2024-02-03 13:30 Flickor 15 Skeå 195252023 FBC Moröbacke F15 - Skellefteå IBS F15
2024-02-03 14:30 Flickor 15 Skeå 195252024 Kågedalens AIF F15 - Byske FF F14-15
2024-02-03 15:30 Flickor 15 Skeå 195252025 Skellefteå IBS F15 - Rönnskär Railcare IF F15
2024-02-11 11:30 Pojkar 15 Skeå 195152036 Boliden FFI 14-16 Mix/ FBCMB 15 - Kågedalens AIF P15
2024-02-11 12:30 Pojkar 15 Skeå 195152037 FBC Moröbacke P15 - Byske FF P14-15
2024-02-11 13:30 Pojkar 15 Skeå 195152038 Kågedalens AIF P15 - Gamla Stan IBK/ Gul P15
2024-02-11 14:30 Pojkar 15 Skeå 195152039 Byske FF P14-15 - Boliden FFI 14-16 Mix/ FBCMB 15
2024-02-11 15:30 Pojkar 15 Skeå 195152040 Gamla Stan IBK/ Gul P15 - FBC Moröbacke P15
2024-02-18 11:30 Pojkar 15 Skeå 195152042 Skellefteå IBS P15 - Kågedalens AIF P15
2024-02-18 12:30 Pojkar 15 Skeå 195152043 Bureå IF 15 Mix - Byske FF P14-15
2024-02-18 13:30 Pojkar 15 Skeå 195152044 Kågedalens AIF P15 - FBC Moröbacke P15
2024-02-18 14:30 Pojkar 15 Skeå 195152045 Byske FF P14-15 - Skellefteå IBS P15
2024-02-18 15:30 Pojkar 15 Skeå 195152041 FBC Moröbacke P15 - Bureå IF 15 Mix
2024-02-24 11:30 Pojkar 15 Skeå 195152047 Gamla Stan IBK/ Gul P15 - Clemensnäs IF P15
2024-02-24 12:30 Pojkar 15 Skeå 195152048 Boliden FFI 14-16 Mix/ FBCMB 15 - Rönnskär Railcare IF P14/15
2024-02-24 13:30   Uppskj. Pojkar 15 Skeå 195152049 Clemensnäs IF P15 - Gamla Stan IBK/ Svart P15
2024-02-24 13:45 Pojkar 15 Skeå 195152061 Clemensnäs IF P15 - Boliden FFI 14-16 Mix/ FBCMB 15
2024-02-24 14:45 Pojkar 15 Skeå 195152050 Rönnskär Railcare IF P14/15 - Gamla Stan IBK/ Gul P15
2024-02-24 15:30   Uppskj. Pojkar 15 Skeå 195152046 Gamla Stan IBK/ Svart P15 - Boliden FFI 14-16 Mix/ FBCMB 15
2024-02-25 Pantamera P Div. 2 Skeå 193352035 Skellefteå IBK/ Röd P09 - Skellefteå IBK / Svart P10-11
2024-02-25 Pantamera P Div. 4 Skeå 193354024 Skellefteå IBK / Röd P10-11 - Gamla Stan IBK P11
2024-02-25 14:00 Pantamera P Div. 3 Skeå 193153027 Skellefteå IBK/ Röd P09 - Skellefteå IBK/ Svart P10-11
2024-02-25 15:00 Pantamera P Div. 3 Skeå 193153025 Skellefteå IBK/ Röd P10-11 - Gamla Stan IBK P11
2024-02-27 19:00 Pantamera P Div. 1 Skeå 193151022 Skellefteå IBS P09 - Kågedalens AIF P 09-10
Mars
2024-03-16 Pojkar 15 Skeå 195152051 Boliden FFI 14-16 Mix/ FBCMB 15 - Bureå IF 15 Mix
2024-03-16 Pojkar 15 Skeå 195152052 Gamla Stan IBK/ Svart P15 - Byske FF P14-15
2024-03-16 Pojkar 15 Skeå 195152053 Bureå IF 15 Mix - Kågedalens AIF P15
2024-03-16 Pojkar 15 Skeå 195152054 Byske FF P14-15 - Boliden FFI 14-16 Mix/ FBCMB 15
2024-03-16 Pojkar 15 Skeå 195152055 Kågedalens AIF P15 - Gamla Stan IBK/ Svart P15

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis