Musköten 2

Adress
J A Linders väg 43, 903 63 Umeå
Underlag
Gummi 
Visa på karta
Bing Maps
Google Maps





Matcher
Datum Tävling Matchnummer Match Resultat
Röd text
= Ändrad matchtid
September
2022-09-17 10:00 Träningsmatcher D1, H2 och Utv 198102005 IBF Dalen/IBS Dalen Utv. 1-2 - Gimonäs Umeå IF /HJ
Oktober
2022-10-29 15:30   Uppskj. Pantamera F Div. 15 194215003 IBF Dalen/Svart - Holmsund City IBC
November
2022-11-27 12:30 Pantamera F Div. 12 194412007 Hissjö SK - Umeå City IBF /F11
December
2022-12-04 11:30   Uppskj. Herrar Utveckling Serie 1 191151012 IBF Dalen/IBS Dalen - Team Thorengruppen U SK
2022-12-10 11:15 Pantamera P Div. 22 194722012 IBF Dalen /Svart - Gimonäs Umeå IF/CSÅ
2022-12-10 13:05   Uppskj. Pantamera P Div. 28 194728013 Sandåkerns SK /Röd - Vindelns IF
2022-12-11 15:00   Uppskj. Herrar Utveckling Serie 4 191154027 IBF Dalen/IBS Dalen - Gamla Stan IBK/FBCM
Januari
2023-01-14 13:30 Pantamera F Div. 7 193207017 IBF Dalen/SSK Svart - Obbola IK
2023-01-21 13:30 Pantamera F Div. 14 194414018 IBF Dalen/Svart - Gimonäs Umeå IF /Vit
2023-01-21 14:30 Pantamera P Div. 6 193306017 Sandåkerns SK/Vit - Gimonäs Umeå IF/Svart
2023-01-28 Pantamera P Div. 6 193306019 Sandåkerns SK/Vit - Hörnefors IF
2023-01-28 13:30 Pantamera P Div. 2 193302032 Sandåkerns SK - Röbäcks IF
2023-01-28 14:30 Pantamera P Div. 5 193105019 Sandåkerns SK/Vit - Hörnefors IF
2023-01-28 15:30 Pantamera P Div. 11 193111021 IBF Dalen/Vit - Röbäcks IF/Tegs SK IBF
2023-01-29 11:30 Damer Utveckling Serie B 192122045 IBF Dalen /FC Dalen Svart - Kågedalens AIF
2023-01-29 13:30 Damer Utveckling Serie B 192122044 Sandåkerns SK - IBF Dalen /FC Dalen Vit S
Februari
2023-02-04 Pantamera P Div. 12 193312014 IBF Dalen/Vit - Täfteå IK
2023-02-04 Pantamera P Div. 2 193302019 Sandåkerns SK - Röbäcks IF
2023-02-04 11:30 Pantamera P Div. 1 193101021 IBF Dalen - Spöland Vännäs IF
2023-02-04 12:30 Pantamera P Div. 1 193101019 Sandåkerns SK - Röbäcks IF
2023-02-04 13:30 Pantamera P Div. 11 193111014 IBF Dalen/Vit - Täfteå IK
2023-02-05 Pantamera F Div. 14 194414020 IBF Dalen/Svart - Gimonäs Umeå IF /Sjöfru-CSÅ
2023-02-05 Pantamera P Div. 18 194318019 IBF Dalen - Röbäcks IF/Röd
2023-02-05 Pantamera F Div. 12 194412020 IBF Dalen - Hissjö SK
2023-02-05 Pantamera P Div. 28 194728019 Sandåkerns SK /Röd - Gimonäs Umeå IF /CSÅ
2023-02-05 11:30 Pantamera F Div. 13 194213020 IBF Dalen - Hissjö SK
2023-02-05 12:30 Pantamera F Div. 15 194215020 IBF Dalen/Svart - Gimonäs Umeå IF /Sjöfru-CSÅ
2023-02-05 13:30 Pantamera P Div. 13 193113021 IBF Dalen/Svart - Tegs SK IBF/Röbäcks IF
2023-02-05 14:30 Pantamera P Div. 17 194117019 IBF Dalen - Röbäcks IF/Röd
2023-02-05 15:30 Pantamera P Div. 27 194527019 Sandåkerns SK /Röd - Gimonäs Umeå IF /CSÅ
2023-02-11 11:20 Pantamera F Div. 17 194617022 IBF Dalen /Vit - IBF Dalen /Södra
2023-02-11 12:30 Pantamera P Div. 21 194121023 IBF Dalen /Svart - Röbäcks IF
2023-02-11 13:30 Pantamera F Div. 5 193205024 IBF Dalen/SSK Grön - Sävar IK
2023-02-11 14:30 Pantamera F Div. 9 193209024 IBF Dalen/SSK Vit - Holmsund City IBC
2023-02-11 15:30 Pantamera F Div. 13 194213022 Hissjö SK - Gimonäs Umeå IF /Vit
2023-02-12   Uppskj. Herrar Utveckling Serie 2 191152044 IBF Dalen/IBS Dalen - Team Thorengruppen U SK
2023-02-12 11:30   Uppskj. Herrar Utveckling Serie 1 191151018 IBF Dalen/IBS Dalen - Team Thorengruppen U SK
2023-02-12 13:30 Pantamera F Div. 19 194619023 IBF Dalen - Sandåkerns SK /Röd
2023-02-12 14:30 Pantamera P Div. 29 194529023 IBF Dalen - Vindelns IF
2023-02-25 Pantamera P Div. 20 194320024 IBF Dalen /Vit - Umeå City IBF/Blå
2023-02-25 Pantamera F Div. 12 194412025 Hissjö SK - Röbäcks IF/Blå
2023-02-25 Pantamera F Div. 6 193406025 IBF Dalen/SSK Svart - Röbäcks IF
2023-02-25 11:15 Pantamera F Div. 7 193207027 IBF Dalen/SSK Svart - Röbäcks IF
2023-02-25 12:10 Pantamera F Div. 13 194213027 Hissjö SK - Röbäcks IF/Blå
2023-02-25 13:05 Pantamera P Div. 17 194117026 IBF Dalen - Umeå City IBF
2023-02-25 14:00 Pantamera P Div. 19 194119025 IBF Dalen /Vit - Umeå City IBF/Blå
2023-02-25 15:15 Pantamera P Div. 27 194527026 Sandåkerns SK /Röd - IBF Dalen /Södra
2023-02-26 11:30 Damer Utveckling Serie C 192123055 IBF Dalen/FC Dalen - Röbäcks IF
2023-02-26 13:30 Damer Utveckling Serie C 192123056 Sandåkerns SK - Holmsund City IBC/OIK
2023-02-26 15:15 Pantamera P Div. 3 193103033 Sandåkerns SK/Vit - Sävar IK
2023-02-26 16:15 Pantamera P Div. 7 193107026 Sandåkerns SK/Röd - Umeå City IBF/Blå
Mars
2023-03-04 Herrar Utveckling Serie 4 191154050 IBF Dalen/IBS Dalen - Team Thorengruppen U SK
2023-03-04 11:30 Herrar Utveckling Serie 2 191152049 IBF Dalen/IBS Dalen - Sandåkerns SK/IBS Dalen
2023-03-04 13:30 Herrar Utveckling Serie 3 191153050 IBF Dalen/IBS Dalen - Team Thorengruppen U SK
2023-03-18 Pantamera F Div. 4 193404027 IBF Dalen /SSK Grön - Hörnefors IF
2023-03-18 Pantamera F Div. 8 193408027 IBF Dalen/SSK Vit - Spöland Vännäs IF
2023-03-18 Pantamera P Div. 2 193302026 Sandåkerns SK - IBF Dalen
2023-03-18 Pantamera P Div. 6 193306026 Sandåkerns SK/Vit - Gimonäs Umeå IF/P08Vit
2023-03-18 11:20 Pantamera P Div. 1 193101029 Sandåkerns SK - IBF Dalen
2023-03-18 12:15 Pantamera P Div. 5 193105029 Sandåkerns SK/Vit - Gimonäs Umeå IF/P08Vit
2023-03-18 13:10 Pantamera F Div. 5 193205030 IBF Dalen/SSK Grön - Hörnefors IF
2023-03-18 14:05 Pantamera F Div. 9 193209030 IBF Dalen/SSK Vit - Spöland Vännäs IF
2023-03-18 15:00 Pantamera P Div. 19 194119028 IBF Dalen /Vit - Holmsund City IBC
2023-03-18 16:10 Pantamera F Div. 19 194619028 IBF Dalen - Sävar IK
2023-03-19 Pantamera P Div. 28 194728026 Sandåkerns SK /Röd - Röbäcks IF/Röd
2023-03-19 Pantamera P Div. 22 194722026 Sandåkerns SK /Röd - Spöland Vännäs IF
2023-03-19 Pantamera P Div. 18 194318026 IBF Dalen - Spöland Vännäs IF
2023-03-19 Pantamera P Div. 18 194318027 Sandåkerns SK /Röd - Gimonäs Umeå IF /CSÅ
2023-03-19 11:15 Pantamera P Div. 21 194121028 IBF Dalen /Svart - Tavelsjö AIK
2023-03-19 12:10 Pantamera P Div. 21 194121029 Sandåkerns SK /Röd - Spöland Vännäs IF
2023-03-19 13:05 Pantamera P Div. 17 194117029 IBF Dalen - Spöland Vännäs IF
2023-03-19 14:00 Pantamera P Div. 19 194119030 Sandåkerns SK /Röd - Gimonäs Umeå IF /CSÅ
2023-03-19 15:15 Pantamera P Div. 29 194529028 IBF Dalen - Täfteå IK
2023-03-19 16:15 Pantamera P Div. 27 194527029 Sandåkerns SK /Röd - Röbäcks IF/Röd
2023-03-25 11:15 Pantamera P Div. 12 193312028 IBF Dalen/Vit - Tegs SK IBF/Röbäcks IF
2023-03-25 12:10 Pantamera F Div. 12 194412029 Hissjö SK - Gimonäs Umeå IF/Svart
2023-03-25 13:05 Pantamera F Div. 12 194412030 IBF Dalen - Sandåkerns SK
2023-03-25 14:30 Pantamera F Div. 16 194816029 IBF Dalen /Vit - Hörnefors IF
2023-03-25 15:30 Pantamera F Div. 20 194820030 Sandåkerns SK/Vit - Röbäcks IF/Röd
2023-03-26 11:30 Pantamera P Div. 2 193302028 IBF Dalen - Sävar IK
2023-03-26 12:30 Pantamera P Div. 4 193304030 IBF Dalen - Sandåkerns SK/Vit
2023-03-26 13:30 Pantamera P Div. 14 193314028 IBF Dalen/Svart - Sävar IK
2023-03-26 14:30 Pantamera F Div. 6 193406029 IBF Dalen/SSK Svart - Umeå City IBF
2023-03-26 15:30 Pantamera F Div. 14 194414030 IBF Dalen/Svart - Ersboda SK

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis