Röd Klass F13-14 år (2023/24)

Gruppspel
Pantamera F N Röd Gr4 -10
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
2023-10-07 12:15 141405003 S/W 2010 IBK F10-11/1 - Vimmerby IBK F10-11 11 - 2 Vrigstad Sporthall
2023-10-08 10:30 141405001 Hovslätts IK F10-11 - Nässjö IBF F10-11 1 - 1 Elina Kylberg, Edit Glifford Stadsgården, Råslätt
2023-10-08 12:00 141405002 Gnosjö IBK F10-11 - Jönköpings IK F10 4 - 3 Töllstorpshallen
2023-10-08 12:30 141405005 IBF Tranås F10-11 - Sävsjö IBK F10-11 10 - 2 Emrik Dahlman, Hampus Igefors Tranås Idrottshall
2023-12-16 14:30 141405004 Bankeryds Skid o MK F10-11/1 - Husqvarna IK F10-11/1 2 - 0 Torpshallen
2023-10-14 12:00 141405009 Vimmerby IBK F10-11 - Gnosjö IBK F10-11 5 - 12 Vimmerby Idrottshall
2023-10-15 10:30 141405006 Nässjö IBF F10-11 - IBF Tranås F10-11 4 - 4 Melvin Lundman Lindh, Isak Lundström Nässjö Sporthall
2023-10-15 11:15 141405008 Husqvarna IK F10-11/1 - S/W 2010 IBK F10-11/1 2 - 2 Ebbe Almgren, Isaac Wadsby Fagerslätt Idrottshall
2023-10-15 12:00 141405010 Jönköpings IK F10 - Hovslätts IK F10-11 1 - 6 Ebba Böwing, Clara Böwing Jönköpings Idrottshus Nya A-hallen
2024-03-23 10:30 141405007 Sävsjö IBK F10-11 - Bankeryds Skid o MK F10-11/1 3 - 7 Sävsjö Sporthall
2023-10-20 19:00 141405014 S/W 2010 IBK F10-11/1 - Sävsjö IBK F10-11 8 - 0 Vrigstad Sporthall
2023-10-21 10:30 141405011 Nässjö IBF F10-11 - Jönköpings IK F10 3 - 2 Joakim Palmér, Jonas Säleby Handskerydshallen
2023-10-22 12:00 141405013 Gnosjö IBK F10-11 - Husqvarna IK F10-11/1 1 - 3 Töllstorpshallen
2023-10-22 12:00 141405015 IBF Tranås F10-11 - Bankeryds Skid o MK F10-11/1 6 - 6 Tranås Idrottshall
2023-11-19 11:30 141405012 Hovslätts IK F10-11 - Vimmerby IBK F10-11 4 - 3 Isabelle Hoff, Alice Grandt Barnarps Sporthall
2023-10-28 10:00 141405020 Sävsjö IBK F10-11 - Husqvarna IK F10-11/1 2 - 6 Hofgårdshallen
2023-10-28 12:00 141405016 Gnosjö IBK F10-11 - Nässjö IBF F10-11 6 - 4 Töllstorpshallen
2023-10-28 12:00 141405019 IBF Tranås F10-11 - Vimmerby IBK F10-11 15 - 5 Abbe Argus, Adam Paradzik Tranås Idrottshall
2023-10-28 16:00 141405018 Bankeryds Skid o MK F10-11/1 - Jönköpings IK F10 7 - 5 Torpshallen
2023-10-29 10:00 141405017 S/W 2010 IBK F10-11/1 - Hovslätts IK F10-11 1 - 4 Vrigstad Sporthall
2023-11-11 10:30 141405021 Hovslätts IK F10-11 - Gnosjö IBK F10-11 2 - 4 Isabelle Hoff, Alice Grandt Stadsgården, Råslätt
2023-11-11 10:30 141405025 Nässjö IBF F10-11 - Sävsjö IBK F10-11 2 - 2 Calle Sjövall, Kajsa Danvall Handskerydshallen
2023-11-11 12:00 141405023 Vimmerby IBK F10-11 - Bankeryds Skid o MK F10-11/1 4 - 4 Vimmerby Idrottshall
2023-11-12 10:30 141405024 Jönköpings IK F10 - S/W 2010 IBK F10-11/1 0 - 6 Jakob Wadskog, Axel Wilsson Eng Jönköpings Idrottshus Nya A-hallen
2023-11-12 13:00 141405022 Husqvarna IK F10-11/1 - IBF Tranås F10-11 2 - 3 Fagerslätt Idrottshall
2023-11-18 09:00 141405026 S/W 2010 IBK F10-11/1 - Nässjö IBF F10-11 1 - 3 Vrigstad Sporthall
2023-11-18 11:00 141405029 Sävsjö IBK F10-11 - Jönköpings IK F10 2 - 3 Hofgårdshallen
2023-11-18 11:15 141405030 Husqvarna IK F10-11/1 - Vimmerby IBK F10-11 9 - 3 Fagerslätt Idrottshall
2023-11-18 11:30 141405028 IBF Tranås F10-11 - Hovslätts IK F10-11 1 - 1 Emrik Dahlman, Liam Wibring Tranås Idrottshall
2023-11-18 12:00 141405027 Bankeryds Skid o MK F10-11/1 - Gnosjö IBK F10-11 2 - 4 Torpshallen
2023-11-25 10:30 141405035 Nässjö IBF F10-11 - Husqvarna IK F10-11/1 2 - 2 Melvin Lundman Lindh, Isak Lundström Handskerydshallen
2023-11-25 11:00 141405033 Vimmerby IBK F10-11 - Sävsjö IBK F10-11 5 - 16 Vimmerby Idrottshall
2023-11-26 09:30 141405031 Hovslätts IK F10-11 - Bankeryds Skid o MK F10-11/1 6 - 1 Alice Grandt, Ella Berner Stadsgården, Råslätt
2023-11-26 11:30 141405034 Jönköpings IK F10 - IBF Tranås F10-11 3 - 7 Olle Ahnström, Hugo Blomqvist Jönköpings Idrottshus Nya A-hallen
2023-11-26 12:00 141405032 Gnosjö IBK F10-11 - S/W 2010 IBK F10-11/1 3 - 0 Töllstorpshallen
2023-12-02 11:00 141405038 Sävsjö IBK F10-11 - Gnosjö IBK F10-11 2 - 6 Hofgårdshallen
2023-12-02 12:00 141405037 IBF Tranås F10-11 - S/W 2010 IBK F10-11/1 5 - 1 Elsa Henningsson, Amanda Sparv-Helgesson Tranås Idrottshall
2023-12-02 12:00 141405040 Vimmerby IBK F10-11 - Jönköpings IK F10 2 - 6 Vimmerby Idrottshall
2023-12-03 09:30 141405039 Husqvarna IK F10-11/1 - Hovslätts IK F10-11 3 - 2 Fagerslätt Idrottshall
2023-12-03 12:30 141405036 Bankeryds Skid o MK F10-11/1 - Nässjö IBF F10-11 4 - 2 Torpshallen
2023-12-09 11:15 141405043 S/W 2010 IBK F10-11/1 - Bankeryds Skid o MK F10-11/1 4 - 2 Vrigstad Sporthall
2023-12-09 11:30 141405041 Hovslätts IK F10-11 - Sävsjö IBK F10-11 9 - 2 Isabelle Hoff, Alice Grandt Stadsgården, Råslätt
2023-12-09 13:00 141405044 Jönköpings IK F10 - Husqvarna IK F10-11/1 2 - 5 Alicia Brorsson, Ebba Böwing Jönköpings Idrottshus Nya A-hallen
2023-12-10 10:30 141405045 Nässjö IBF F10-11 - Vimmerby IBK F10-11 7 - 2 Isak Lundström, Melvin Lundman Lindh Nässjö Sporthall
2023-12-10 12:00 141405042 Gnosjö IBK F10-11 - IBF Tranås F10-11 1 - 4 Töllstorpshallen
2023-12-16 10:00 141405048 Vimmerby IBK F10-11 - S/W 2010 IBK F10-11/1 0 - 10 Vimmerby Idrottshall
2023-12-17 09:30 141405047 Husqvarna IK F10-11/1 - Bankeryds Skid o MK F10-11/1 8 - 3 Fagerslätt Idrottshall
2023-12-17 11:00 141405046 Sävsjö IBK F10-11 - IBF Tranås F10-11 3 - 5 Hofgårdshallen
2023-12-17 11:30 141405049 Jönköpings IK F10 - Gnosjö IBK F10-11 3 - 5 Olle Ahnström, Adam Lindrud Jönköpings Idrottshus Nya A-hallen
2024-02-24 13:00 141405050 Nässjö IBF F10-11 - Hovslätts IK F10-11 4 - 6 Isak Lundström, William Idh Handskerydshallen
2024-01-13 09:00 141405053 S/W 2010 IBK F10-11/1 - Husqvarna IK F10-11/1 1 - 2 Vrigstad Sporthall
2024-01-13 10:00 141405055 IBF Tranås F10-11 - Nässjö IBF F10-11 3 - 2 Elsa Henningsson, Amanda Sparv-Helgesson Tranås Idrottshall
2024-01-13 13:30 141405051 Hovslätts IK F10-11 - Jönköpings IK F10 2 - 1 Isabelle Hoff, Alice Grandt Stadsgården, Råslätt
2024-01-13 14:30 141405054 Bankeryds Skid o MK F10-11/1 - Sävsjö IBK F10-11 5 - 4 Torpshallen
2024-01-14 12:00 141405052 Gnosjö IBK F10-11 - Vimmerby IBK F10-11 9 - 1 Töllstorpshallen
2024-01-20 11:15 141405058 Husqvarna IK F10-11/1 - Gnosjö IBK F10-11 10 - 2 Fagerslätt Idrottshall
2024-01-20 12:00 141405059 Vimmerby IBK F10-11 - Hovslätts IK F10-11 3 - 3 Vimmerby Idrottshall
2024-01-20 12:15 141405057 Sävsjö IBK F10-11 - S/W 2010 IBK F10-11/1 4 - 3 Hofgårdshallen
2024-01-20 14:00 141405056 Bankeryds Skid o MK F10-11/1 - IBF Tranås F10-11 8 - 4 Torpshallen
2024-01-21 11:30 141405060 Jönköpings IK F10 - Nässjö IBF F10-11 4 - 0 Filip Lindrud, Sebastian Alvemyr Jönköpings Idrottshus Nya A-hallen
2024-01-27 10:00 141405063 Vimmerby IBK F10-11 - IBF Tranås F10-11 4 - 9 Vimmerby Idrottshall
2024-01-27 11:15 141405062 Husqvarna IK F10-11/1 - Sävsjö IBK F10-11 14 - 2 Fagerslätt Idrottshall
2024-01-27 12:00 141405065 Nässjö IBF F10-11 - Gnosjö IBK F10-11 3 - 4 Kajsa Danvall, Alma Tjärnström Handskerydshallen
2024-01-27 13:30 141405064 Jönköpings IK F10 - Bankeryds Skid o MK F10-11/1 5 - 6 Axel Wilsson Eng, Olle Ahnström Jönköpings Idrottshus Nya A-hallen
2024-01-28 09:30 141405061 Hovslätts IK F10-11 - S/W 2010 IBK F10-11/1 2 - 2 Alice Grandt, Edit Glifford Stadsgården, Råslätt
2024-02-03 11:15 141405067 S/W 2010 IBK F10-11/1 - Jönköpings IK F10 1 - 5 Vrigstad Sporthall
2024-02-03 16:30 141405068 Bankeryds Skid o MK F10-11/1 - Vimmerby IBK F10-11 11 - 4 Torpshallen
2024-02-04 12:00 141405066 Gnosjö IBK F10-11 - Hovslätts IK F10-11 2 - 4 Töllstorpshallen
2024-02-04 15:45 141405070 Sävsjö IBK F10-11 - Nässjö IBF F10-11 1 - 4 Hofgårdshallen
2024-02-24 16:30 141405069 IBF Tranås F10-11 - Husqvarna IK F10-11/1 0 - 5 Abbe Argus, Adam Paradzik Tranås Idrottshall
2024-02-17 09:30 141405071 Hovslätts IK F10-11 - IBF Tranås F10-11 7 - 1 Ella Berner, Molly Kindbom Stadsgården, Råslätt
2024-02-18 11:00 141405074 Jönköpings IK F10 - Sävsjö IBK F10-11 2 - 3 Filip Lindrud, Sebastian Alvemyr Jönköpings Idrottshus Nya A-hallen
2024-02-18 11:00 141405075 Nässjö IBF F10-11 - S/W 2010 IBK F10-11/1 1 - 0 Melvin Lundman Lindh, William Idh Nässjö Sporthall
2024-02-18 12:00 141405073 Vimmerby IBK F10-11 - Husqvarna IK F10-11/1 0 - 16 Vimmerby Idrottshall
2024-03-06 19:00 141405072 Gnosjö IBK F10-11 - Bankeryds Skid o MK F10-11/1 5 - 12 Töllstorpshallen
2024-02-24 10:00 141405076 S/W 2010 IBK F10-11/1 - Gnosjö IBK F10-11 3 - 4 Vrigstad Sporthall
2024-03-02 12:00 141405078 IBF Tranås F10-11 - Jönköpings IK F10 6 - 1 Theo Dahlslätt, Robert Dahlslätt Tranås Idrottshall
2024-03-02 13:30 141405080 Husqvarna IK F10-11/1 - Nässjö IBF F10-11 3 - 2 Fagerslätt Idrottshall
2024-03-03 14:00 141405079 Sävsjö IBK F10-11 - Vimmerby IBK F10-11 5 - 4 Hofgårdshallen
2024-03-03 14:30 141405077 Bankeryds Skid o MK F10-11/1 - Hovslätts IK F10-11 3 - 3 Torpshallen
2024-03-09 09:30 141405081 Hovslätts IK F10-11 - Husqvarna IK F10-11/1 4 - 1 Ella Berner, Molly Kindbom Stadsgården, Råslätt
2024-03-09 11:45 141405083 S/W 2010 IBK F10-11/1 - IBF Tranås F10-11 0 - 2 Vrigstad Sporthall
2024-03-09 12:00 141405082 Gnosjö IBK F10-11 - Sävsjö IBK F10-11 7 - 3 Töllstorpshallen
2024-03-09 13:00 141405084 Jönköpings IK F10 - Vimmerby IBK F10-11 2 - 1 Adam Lindrud, Axel Wilsson Eng Jönköpings Idrottshus Nya A-hallen
2024-03-10 14:00 141405085 Nässjö IBF F10-11 - Bankeryds Skid o MK F10-11/1 5 - 3 Patrick Eberhardsson, William Idh Nässjö Sporthall
2024-03-16 11:00 141405090 Vimmerby IBK F10-11 - Nässjö IBF F10-11 2 - 7 Vimmerby Idrottshall
2024-03-16 13:00 141405089 Husqvarna IK F10-11/1 - Jönköpings IK F10 6 - 2 Fagerslätt Idrottshall
2024-03-17 12:00 141405087 IBF Tranås F10-11 - Gnosjö IBK F10-11 6 - 3 Elsa Henningsson, Amanda Sparv-Helgesson Tranås Idrottshall
2024-03-17 12:15 141405088 Sävsjö IBK F10-11 - Hovslätts IK F10-11 0 - 8 Hofgårdshallen
2024-03-17 15:30 141405086 Bankeryds Skid o MK F10-11/1 - S/W 2010 IBK F10-11/1 5 - 2 Torpshallen
Tabell
Plac. Lag S V O F GM-IM D P
1. Husqvarna IK F10-11/ 1 18 13 2 3 97-35 62 41
2. IBF Tranås F10-11 18 12 3 3 91-58 33 39
3. Hovslätts IK F10-11 18 11 5 2 74-34 40 38
4. Gnosjö IBK F10-11 18 12 0 6 82-70 12 36
5. Bankeryds Skid o MK F10-11/ 1 18 10 3 5 91-74 17 33
6. Nässjö IBF F10-11 18 7 4 7 56-50 6 25
7. S/ W 2010 IBK F10-11/ 1 18 5 2 11 56-46 10 17
8. Jönköpings IK F10 18 5 0 13 50-72 -22 15
9. Sävsjö IBK F10-11 18 4 1 13 56-108 -52 13
10. Vimmerby IBK F10-11 18 0 2 16 50-156 -106 2
S
= Spelade matcher,
V
= Vunna matcher,
SDV
= Sudden Death-vinster
O
= Oavgjorda matcher,
F
= Förlorade matcher,
GM
= Gjorda mål,
IM
= Insläppta mål,
D
= Differens,
P
= Poäng
Pantamera F N Röd Gr5 -11
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
2023-10-07 09:30 141406003 Husqvarna IK F12/1 - Jönköpings IK F11/2 4 - 10 Kalle Alenius, Fredrik Tell Fagerslätt Idrottshall
2023-10-07 10:30 141406001 Skillingaryds IK F09-11 - Hovslätts IK F11 0 - 0 Elliot Widell, Nils Svanström Skillingaryds Arena
2023-10-08 13:00 141406002 Fagerhult Habo IBK Ungdom F11 - Månsarps IBK F11 5 - 5 Habo Sporthall C
2023-10-20 18:45 141406005 Husqvarna IK F10-11/2 - Jönköpings IK F11/1 1 - 1 Oskar Ekelund, Peter Nykvist Huskvarna Sporthall A
2023-10-14 11:30 141406006 Hovslätts IK F11 - Husqvarna IK F10-11/2 0 - 4 Melker Lindén, Wille Haeggman Stadsgården, Råslätt
2023-10-15 11:30 141406009 Jönköpings IK F11/2 - Fagerhult Habo IBK Ungdom F11 5 - 1 Ebba Sandwall, Alicia Brorsson Hisingstorp Sporthall
2023-10-15 14:30 141406008 Bankeryds Skid o MK F10-11/2 - Husqvarna IK F12/1 5 - 5 Torpshallen
2023-10-15 15:30 141406010 Månsarps IBK F11 - Skillingaryds IK F09-11 1 - 2 Amelia Hall, Emma Malmborg Jönköpings Idrottshus B-hall
2023-10-21 10:00 141406012 Skillingaryds IK F09-11 - Jönköpings IK F11/2 2 - 4 Nils Svanström, Elliot Widell Skillingaryds Arena
2023-10-21 10:00 141406013 Fagerhult Habo IBK Ungdom F11 - Bankeryds Skid o MK F10-11/2 2 - 3 Habo Sporthall C
2023-10-21 14:15 141406014 Husqvarna IK F12/1 - Jönköpings IK F11/1 2 - 4 Gustav Bernandersson, Kalle Alenius Fagerslätt Idrottshall
2023-10-22 09:30 141406011 Hovslätts IK F11 - Månsarps IBK F11 10 - 0 Ella Berner, Edit Glifford Stadsgården, Råslätt
2023-10-28 11:15 141406017 Husqvarna IK F12/1 - Skillingaryds IK F09-11 1 - 6 Fagerslätt Idrottshall
2023-10-28 14:00 141406016 Fagerhult Habo IBK Ungdom F11 - Hovslätts IK F11 3 - 7 Johan Karlsson, Viggo Darmark Löfstedt Habo Sporthall A-hall
2023-10-29 11:30 141406020 Jönköpings IK F11/1 - Bankeryds Skid o MK F10-11/2 1 - 8 Simon Bolmvik, Adam Lindrud Hisingstorp Sporthall
2023-10-29 14:45 141406019 Husqvarna IK F10-11/2 - Jönköpings IK F11/2 6 - 3 Fagerslätt Idrottshall
2023-11-11 16:00 141406022 Bankeryds Skid o MK F10-11/2 - Husqvarna IK F10-11/2 1 - 2 Torpshallen
2023-11-11 17:30 141406024 Månsarps IBK F11 - Husqvarna IK F12/1 5 - 11 Lovisa Henriksson, Amelia Hall Fagerslätt Idrottshall
2023-11-12 08:30 141406025 Hovslätts IK F11 - Jönköpings IK F11/1 2 - 4 Isabelle Hoff, Alice Grandt Stadsgården, Råslätt
2023-11-12 10:00 141406021 Skillingaryds IK F09-11 - Fagerhult Habo IBK Ungdom F11 3 - 2 Elliot Widell, Nils Svanström Skillingaryds Arena
2023-11-17 19:00 141406030 Bankeryds Skid o MK F10-11/2 - Jönköpings IK F11/2 8 - 0 Torpshallen
2023-11-18 14:45 141406026 Husqvarna IK F12/1 - Hovslätts IK F11 1 - 3 Fagerslätt Idrottshall
2023-11-19 11:30 141406029 Jönköpings IK F11/1 - Månsarps IBK F11 5 - 0 Agnes Wadskog, Clara Böwing Hisingstorp Sporthall
2023-11-19 15:15 141406028 Husqvarna IK F10-11/2 - Skillingaryds IK F09-11 8 - 2 Oskar Ekelund, Linus Engdahl Fagerslätt Idrottshall
2023-11-25 11:30 141406035 Hovslätts IK F11 - Bankeryds Skid o MK F10-11/2 5 - 3 Isabelle Hoff, Edit Glifford Stadsgården, Råslätt
2023-11-26 09:30 141406034 Månsarps IBK F11 - Husqvarna IK F10-11/2 1 - 13 Emma Malmborg, Amelia Hall Jönköpings Idrottshus Nya A-hallen
2023-11-26 11:30 141406033 Jönköpings IK F11/2 - Jönköpings IK F11/1 5 - 4 Adam Lindrud, Elliot Johansson Hisingstorp Sporthall
2024-01-23 18:20 141406032 Fagerhult Habo IBK Ungdom F11 - Husqvarna IK F12/1 2 - 9 Zoe Lindmark, Viggo Darmark Löfstedt Habo Sporthall C
2023-12-02 11:15 141406037 Husqvarna IK F10-11/2 - Husqvarna IK F12/1 10 - 3 Fagerslätt Idrottshall
2023-12-03 11:30 141406038 Jönköpings IK F11/1 - Fagerhult Habo IBK Ungdom F11 6 - 4 Casper Karlsson, Simon Bolmvik Hisingstorp Sporthall
2023-12-03 13:30 141406040 Jönköpings IK F11/2 - Månsarps IBK F11 5 - 2 Casper Karlsson, Simon Bolmvik Hisingstorp Sporthall
2023-12-03 16:30 141406039 Bankeryds Skid o MK F10-11/2 - Skillingaryds IK F09-11 5 - 1 Torpshallen
2023-12-09 13:00 141406041 Skillingaryds IK F09-11 - Jönköpings IK F11/1 1 - 2 Nils Svanström, Elliot Widell Skillingaryds Arena
2023-12-10 09:30 141406045 Hovslätts IK F11 - Jönköpings IK F11/2 1 - 5 Elton Adelin, Melwin Ambré Stadsgården, Råslätt
2023-12-10 12:45 141406044 Månsarps IBK F11 - Bankeryds Skid o MK F10-11/2 3 - 14 Beatrice Samuelsson, Amelia Hall Norrahammars Sporthall
2023-12-10 15:00 141406042 Fagerhult Habo IBK Ungdom F11 - Husqvarna IK F10-11/2 1 - 10 Arwid Unoson, Zoe Lindmark Habo Sporthall C
2023-12-17 11:30 141406050 Hovslätts IK F11 - Skillingaryds IK F09-11 5 - 3 Edit Glifford, Elina Kylberg Stadsgården, Råslätt
2023-12-17 14:45 141406049 Månsarps IBK F11 - Fagerhult Habo IBK Ungdom F11 3 - 4 Saga Odeen, Beatrice Samuelsson Norrahammars Sporthall
2023-12-17 15:30 141406046 Jönköpings IK F11/1 - Husqvarna IK F10-11/2 3 - 7 Clara Böwing, Adam Lindrud Hisingstorp Sporthall
2023-12-17 17:30 141406048 Jönköpings IK F11/2 - Husqvarna IK F12/1 11 - 1 Filip Lindrud, Sebastian Alvemyr Hisingstorp Sporthall
2024-01-13 10:00 141406051 Skillingaryds IK F09-11 - Månsarps IBK F11 1 - 1 Nils Svanström, Elliot Widell Skillingaryds Arena
2024-01-13 14:30 141406052 Fagerhult Habo IBK Ungdom F11 - Jönköpings IK F11/2 2 - 5 Ludvig Löfstedt, Viggo Darmark Löfstedt Habo Sporthall C
2024-01-13 14:45 141406053 Husqvarna IK F12/1 - Bankeryds Skid o MK F10-11/2 3 - 4 Fagerslätt Idrottshall
2024-01-13 16:30 141406055 Husqvarna IK F10-11/2 - Hovslätts IK F11 4 - 3 Fagerslätt Idrottshall
2024-01-20 12:00 141406058 Bankeryds Skid o MK F10-11/2 - Fagerhult Habo IBK Ungdom F11 8 - 1 Torpshallen
2024-01-21 11:30 141406057 Jönköpings IK F11/1 - Husqvarna IK F12/1 5 - 1 Elliot Johansson, Adam Lindrud Hisingstorp Sporthall
2024-01-21 12:45 141406060 Månsarps IBK F11 - Hovslätts IK F11 3 - 4 Amelia Hall, Mikael Henriksson Norrahammars Sporthall
2024-01-21 13:30 141406059 Jönköpings IK F11/2 - Skillingaryds IK F09-11 4 - 1 Arvid Sundberg, Olle Ahnström Hisingstorp Sporthall
2024-01-27 08:30 141406065 Hovslätts IK F11 - Fagerhult Habo IBK Ungdom F11 7 - 2 Ella Berner, Isabelle Hoff Stadsgården, Råslätt
2024-01-27 10:00 141406061 Skillingaryds IK F09-11 - Husqvarna IK F12/1 3 - 2 Elliot Widell, Arvid Albertsson Skillingaryds Arena
2024-01-28 11:30 141406063 Jönköpings IK F11/2 - Husqvarna IK F10-11/2 0 - 6 Agnes Wadskog, Ebba Böwing Hisingstorp Sporthall
2024-01-28 14:00 141406062 Bankeryds Skid o MK F10-11/2 - Jönköpings IK F11/1 1 - 3 Torpshallen
2024-02-03 14:00 141406066 Fagerhult Habo IBK Ungdom F11 - Skillingaryds IK F09-11 0 - 10 Viggo Darmark Löfstedt, Zoe Lindmark Habo Sporthall C
2024-02-03 14:45 141406067 Husqvarna IK F12/1 - Månsarps IBK F11 7 - 0 Fagerslätt Idrottshall
2024-02-04 11:30 141406070 Jönköpings IK F11/1 - Hovslätts IK F11 3 - 1 Agnes Wadskog, Ebba Sandwall Hisingstorp Sporthall
2024-02-25 17:00 141406069 Husqvarna IK F10-11/2 - Bankeryds Skid o MK F10-11/2 9 - 0 Huskvarna Sporthall A
2024-02-17 14:00 141406071 Skillingaryds IK F09-11 - Husqvarna IK F10-11/2 2 - 7 Jakob Gustavsson, Beatrice Samuelsson Skillingaryds Arena
2024-02-18 09:00 141406074 Månsarps IBK F11 - Jönköpings IK F11/1 2 - 8 Villiam Eriksson, Rasmus Nordberg Norrahammars Sporthall
2024-02-18 09:30 141406075 Hovslätts IK F11 - Husqvarna IK F12/1 6 - 0 Alice Grandt, Isabelle Hoff Stadsgården, Råslätt
2024-02-23 19:30 141406073 Jönköpings IK F11/2 - Bankeryds Skid o MK F10-11/2 4 - 5 Anton Alderhammar, Adam Lindrud Hisingstorp Sporthall
2024-02-24 11:15 141406076 Husqvarna IK F12/1 - Fagerhult Habo IBK Ungdom F11 3 - 2 Fagerslätt Idrottshall
2024-03-01 19:00 141406080 Bankeryds Skid o MK F10-11/2 - Hovslätts IK F11 5 - 3 Torpshallen
2024-03-03 11:30 141406079 Jönköpings IK F11/1 - Jönköpings IK F11/2 7 - 3 Olle Ahnström, Anton Alderhammar Hisingstorp Sporthall
2024-03-03 13:00 141406078 Husqvarna IK F10-11/2 - Månsarps IBK F11 13 - 1 Fagerslätt Idrottshall
2024-03-09 10:30 141406081 Skillingaryds IK F09-11 - Bankeryds Skid o MK F10-11/2 1 - 3 Elliot Widell, Nils Svanström Skillingaryds Arena
2024-03-10 12:00 141406082 Fagerhult Habo IBK Ungdom F11 - Jönköpings IK F11/1 1 - 9 Ludvig Löfstedt Habo Arena
2024-03-10 12:45 141406084 Månsarps IBK F11 - Jönköpings IK F11/2 2 - 8 Villiam Eriksson, Amelia Hall Norrahammars Sporthall
2024-03-11 17:30 141406083 Husqvarna IK F12/1 - Husqvarna IK F10-11/2 2 - 11 Fagerslätt Idrottshall
2024-03-15 19:00 141406089 Bankeryds Skid o MK F10-11/2 - Månsarps IBK F11 10 - 3 Torpshallen
2024-03-17 10:00 141406087 Husqvarna IK F10-11/2 - Fagerhult Habo IBK Ungdom F11 12 - 0 Fagerslätt Idrottshall
2024-03-17 11:30 141406088 Jönköpings IK F11/1 - Skillingaryds IK F09-11 4 - 5 Agnes Wadskog, Alicia Brorsson Hisingstorp Sporthall
2024-03-17 13:30 141406090 Jönköpings IK F11/2 - Hovslätts IK F11 5 - 0 Agnes Wadskog, Ebba Sandwall Hisingstorp Sporthall
Tabell
Plac. Lag S V O F GM-IM D P
1. Husqvarna IK F10-11/ 2 16 15 1 0 123-23 100 46
2. Bankeryds Skid o MK F10-11/ 2 16 11 1 4 83-46 37 34
3. Jönköpings IK F11/ 1 16 11 1 4 69-44 25 34
4. Jönköpings IK F11/ 2 16 11 0 5 77-52 25 33
5. Hovslätts IK F11 16 8 1 7 57-45 12 25
6. Skillingaryds IK F09-11 16 6 2 8 43-49 -6 20
7. Husqvarna IK F12/ 1 16 4 1 11 55-87 -32 13
8. Fagerhult Habo IBK Ungdom F11 16 1 1 14 32-105 -73 4
9. Månsarps IBK F11 16 0 2 14 32-120 -88 2
S
= Spelade matcher,
V
= Vunna matcher,
SDV
= Sudden Death-vinster
O
= Oavgjorda matcher,
F
= Förlorade matcher,
GM
= Gjorda mål,
IM
= Insläppta mål,
D
= Differens,
P
= Poäng
Pantamera F SV Röd Gr5 -11
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
2023-10-07 10:00 141408001 CL98IC F12/2 - Växjö IBK Utveckling F11/1 5 - 2 Rinkabyholms Sporthall
2023-10-07 11:00 141408004 Ryds SK F10-11 - Gransholms IF F10-11 4 - 8 Ryds Sporthall
2023-10-07 12:00 141408003 Gantesbo IBK F10-11 - Ingelstad IBK F10-11 6 - 7 Ella Karlsson, Elsa Alm Johansson Emmaboda Sporthall
2023-10-08 10:00 141408002 Växjö IBK Utveckling F11/2 - Carlshamns IBK F11-12 1 - 6 Fortnox Arena A-hall
2023-10-08 11:00 141408005 Älmhults IBK F10-11 - Hovshaga AIF F11 6 - 3 Haganäshallen
2023-10-14 10:00 141408008 Gransholms IF F10-11 - Gantesbo IBK F10-11 7 - 1 Gemla Sporthall
2023-10-14 11:15 141408009 Ingelstad IBK F10-11 - Växjö IBK Utveckling F11/2 2 - 2 Ingelstads Sporthall
2023-10-15 10:00 141408007 Hovshaga AIF F11 - Ryds SK F10-11 3 - 1 Hovshaga Sporthall
2023-10-15 13:45 141408010 Carlshamns IBK F11-12 - CL98IC F12/2 0 - 11 Jonas Nilsson, Christian Adolfsson Sparbanken Arena
2023-10-15 14:00 141408006 Växjö IBK Utveckling F11/1 - Älmhults IBK F10-11 2 - 2 Futurum Sporthall
2023-10-20 18:30 141408013 Växjö IBK Utveckling F11/2 - Gransholms IF F10-11 1 - 0 Fortnox Arena A-hall
2023-10-21 10:00 141408014 Gantesbo IBK F10-11 - Hovshaga AIF F11 0 - 9 Wille Frögren, Emil Moberg Emmaboda Sporthall
2023-10-21 16:30 141408011 Växjö IBK Utveckling F11/1 - Carlshamns IBK F11-12 3 - 2 Fortnox Arena B-hall
2023-10-22 11:00 141408015 Älmhults IBK F10-11 - Ryds SK F10-11 6 - 2 Haganäshallen
2023-10-22 14:00 141408012 CL98IC F12/2 - Ingelstad IBK F10-11 0 - 2 Gröndalshallen
2023-10-27 18:30 141408016 Växjö IBK Utveckling F11/2 - Växjö IBK Utveckling F11/1 9 - 4 Fortnox Arena B-hall
2023-10-28 09:00 141408020 Hovshaga AIF F11 - Gransholms IF F10-11 3 - 2 Hovshaga Sporthall
2023-10-28 12:00 141408017 Gantesbo IBK F10-11 - CL98IC F12/2 1 - 11 Henrik Karlsson, Elsa Alm Johansson Emmaboda Sporthall
2023-10-28 12:00 141408018 Ryds SK F10-11 - Carlshamns IBK F11-12 2 - 11 Ryds Sporthall
2023-10-29 13:00 141408019 Älmhults IBK F10-11 - Ingelstad IBK F10-11 4 - 3 Haganäshallen
2023-11-11 12:00 141408021 CL98IC F12/2 - Växjö IBK Utveckling F11/2 4 - 3 Rinkabyholms Sporthall
2023-11-11 12:00 141408024 Carlshamns IBK F11-12 - Gantesbo IBK F10-11 6 - 2 Sparbanken Arena
2023-11-11 13:00 141408022 Gransholms IF F10-11 - Älmhults IBK F10-11 1 - 11 Gemla Sporthall
2023-11-11 13:00 141408023 Ingelstad IBK F10-11 - Ryds SK F10-11 9 - 1 Ingelstads Sporthall
2023-11-12 15:30 141408025 Växjö IBK Utveckling F11/1 - Hovshaga AIF F11 2 - 2 Fortnox Arena A-hall
2023-11-17 19:00 141408030 Gransholms IF F10-11 - Ingelstad IBK F10-11 4 - 4 Safaa Abdulaal, Ej offentliggjord Gemla Sporthall
2023-11-18 10:30 141408029 Hovshaga AIF F11 - Carlshamns IBK F11-12 8 - 2 Hovshaga Sporthall
2023-11-18 13:00 141408027 Ryds SK F10-11 - Växjö IBK Utveckling F11/2 2 - 13 Ryds Sporthall
2023-11-19 11:45 141408026 Växjö IBK Utveckling F11/1 - Gantesbo IBK F10-11 12 - 0 Fagrabäcksskolan
2023-11-19 13:30 141408028 Älmhults IBK F10-11 - CL98IC F12/2 4 - 5 Haganäshallen
2023-11-25 17:30 141408034 Carlshamns IBK F11-12 - Älmhults IBK F10-11 3 - 7 Sparbanken Arena
2023-11-26 10:30 141408035 Växjö IBK Utveckling F11/1 - Gransholms IF F10-11 2 - 2 Fortnox Arena A-hall
2023-11-26 11:30 141408032 Växjö IBK Utveckling F11/2 - Gantesbo IBK F10-11 9 - 2 Fortnox Arena B-hall
2023-11-26 11:45 141408033 Ingelstad IBK F10-11 - Hovshaga AIF F11 1 - 0 Ingelstads Sporthall
2023-11-26 14:00 141408031 CL98IC F12/2 - Ryds SK F10-11 17 - 1 Rinkabyholms Sporthall
2023-12-02 08:30 141408038 Hovshaga AIF F11 - Växjö IBK Utveckling F11/2 0 - 7 Hovshaga Sporthall
2023-12-02 11:00 141408037 Älmhults IBK F10-11 - Gantesbo IBK F10-11 9 - 1 Haganäshallen
2023-12-02 11:00 141408039 Gransholms IF F10-11 - CL98IC F12/2 1 - 4 Gemla Sporthall
2023-12-02 12:00 141408036 Ryds SK F10-11 - Växjö IBK Utveckling F11/1 0 - 6 Ryds Sporthall
2023-12-02 12:00 141408040 Ingelstad IBK F10-11 - Carlshamns IBK F11-12 3 - 1 Ingelstads Sporthall
2023-12-09 10:30 141408044 Carlshamns IBK F11-12 - Gransholms IF F10-11 8 - 1 Sparbanken Arena
2023-12-09 14:30 141408045 Växjö IBK Utveckling F11/1 - Ingelstad IBK F10-11 4 - 1 Fortnox Arena B-hall
2023-12-10 11:00 141408043 Gantesbo IBK F10-11 - Ryds SK F10-11 4 - 5 Henrik Karlsson, Elsa Alm Johansson Emmaboda Sporthall
2023-12-10 12:30 141408041 CL98IC F12/2 - Hovshaga AIF F11 1 - 1 Falkenbergshallen
2023-12-10 14:30 141408042 Växjö IBK Utveckling F11/2 - Älmhults IBK F10-11 3 - 3 Fortnox Arena B-hall
2023-12-16 09:00 141408046 Hovshaga AIF F11 - Älmhults IBK F10-11 0 - 8 Hovshaga Sporthall
2023-12-16 10:00 141408047 Gransholms IF F10-11 - Ryds SK F10-11 6 - 1 Gemla Sporthall
2023-12-16 13:30 141408050 Växjö IBK Utveckling F11/1 - CL98IC F12/2 2 - 4 Fortnox Arena B-hall
2023-12-16 17:45 141408048 Ingelstad IBK F10-11 - Gantesbo IBK F10-11 6 - 3 Ingelstads Sporthall
2024-01-21 13:45 141408049 Carlshamns IBK F11-12 - Växjö IBK Utveckling F11/2 2 - 2 Ingela Hedlund, Christian Adolfsson Sparbanken Arena
2024-01-10 18:30 141408053 Gantesbo IBK F10-11 - Gransholms IF F10-11 5 - 8 Lukas Frögren, Wille Frögren Emmaboda Sporthall
2024-01-13 11:00 141408054 Ryds SK F10-11 - Hovshaga AIF F11 2 - 11 Ryds Sporthall
2024-01-14 11:00 141408055 Älmhults IBK F10-11 - Växjö IBK Utveckling F11/1 4 - 8 Haganäshallen
2024-01-14 12:00 141408051 CL98IC F12/2 - Carlshamns IBK F11-12 3 - 3 Rinkabyholms Sporthall
2024-01-14 16:00 141408052 Växjö IBK Utveckling F11/2 - Ingelstad IBK F10-11 2 - 1 Fortnox Arena B-hall
2024-01-20 08:30 141408057 Hovshaga AIF F11 - Gantesbo IBK F10-11 3 - 4 Hovshaga Sporthall
2024-01-20 10:00 141408056 Ryds SK F10-11 - Älmhults IBK F10-11 3 - 10 Ryds Sporthall
2024-01-21 13:45 141408059 Ingelstad IBK F10-11 - CL98IC F12/2 2 - 5 Ingelstads Sporthall
2024-01-31 18:30 141408058 Gransholms IF F10-11 - Växjö IBK Utveckling F11/2 3 - 4 Therese Spjut, Engla Spjut Gemla Sporthall
2024-02-04 17:30 141408060 Carlshamns IBK F11-12 - Växjö IBK Utveckling F11/1 3 - 3 Sparbanken Arena
2024-01-26 19:00 141408062 Gransholms IF F10-11 - Hovshaga AIF F11 1 - 3 Gemla Sporthall
2024-01-27 09:00 141408064 Carlshamns IBK F11-12 - Ryds SK F10-11 5 - 2 Sparbanken Arena
2024-01-27 10:15 141408063 Ingelstad IBK F10-11 - Älmhults IBK F10-11 1 - 1 Ingelstads Sporthall
2024-01-28 09:30 141408065 Växjö IBK Utveckling F11/1 - Växjö IBK Utveckling F11/2 2 - 11 Fortnox Arena A-hall
2024-02-09 19:00 141408061 CL98IC F12/2 - Gantesbo IBK F10-11 5 - 3 Lindsdals Sporthall
2024-02-03 10:00 141408067 Gantesbo IBK F10-11 - Carlshamns IBK F11-12 4 - 7 Henrik Karlsson, Emil Moberg Emmaboda Sporthall
2024-02-03 12:00 141408068 Ryds SK F10-11 - Ingelstad IBK F10-11 1 - 3 Ryds Sporthall
2024-02-03 12:00 141408070 Hovshaga AIF F11 - Växjö IBK Utveckling F11/1 4 - 3 Hovshaga Sporthall
2024-02-06 19:10 141408066 Växjö IBK Utveckling F11/2 - CL98IC F12/2 2 - 6 Fortnox Arena B-hall
2024-02-14 18:30 141408069 Älmhults IBK F10-11 - Gransholms IF F10-11 8 - 4 Haganäshallen
2024-02-10 13:00 141408075 Gantesbo IBK F10-11 - Växjö IBK Utveckling F11/1 5 - 4 Emil Moberg, Wille Frögren Emmaboda Sporthall
2024-02-11 13:00 141408072 Växjö IBK Utveckling F11/2 - Ryds SK F10-11 5 - 1 Fortnox Arena B-hall
2024-02-11 13:45 141408073 Ingelstad IBK F10-11 - Gransholms IF F10-11 3 - 2 Ingelstads Sporthall
2024-02-11 15:00 141408071 CL98IC F12/2 - Älmhults IBK F10-11 1 - 4 Falkenbergshallen
2024-03-02 17:30 141408074 Carlshamns IBK F11-12 - Hovshaga AIF F11 4 - 3 Sparbanken Arena
2024-03-02 13:00 141408077 Ryds SK F10-11 - CL98IC F12/2 0 - 7 Ryds Sporthall
2024-03-02 14:00 141408080 Gransholms IF F10-11 - Växjö IBK Utveckling F11/1 4 - 4 Gemla Sporthall
2024-03-03 11:00 141408078 Älmhults IBK F10-11 - Carlshamns IBK F11-12 4 - 2 Haganäshallen
2024-03-03 12:00 141408079 Hovshaga AIF F11 - Ingelstad IBK F10-11 3 - 1 Hovshaga Sporthall
2024-03-03 13:00 141408076 Gantesbo IBK F10-11 - Växjö IBK Utveckling F11/2 3 - 7 Ella Karlsson, Lukas Frögren Emmaboda Sporthall
2024-03-09 09:30 141408084 Carlshamns IBK F11-12 - Ingelstad IBK F10-11 6 - 3 Sparbanken Arena
2024-03-09 12:00 141408081 CL98IC F12/2 - Gransholms IF F10-11 9 - 2 Falkenbergshallen
2024-03-09 12:00 141408083 Gantesbo IBK F10-11 - Älmhults IBK F10-11 1 - 10 Ella Karlsson, Elsa Alm Johansson Emmaboda Sporthall
2024-03-09 14:30 141408085 Växjö IBK Utveckling F11/1 - Ryds SK F10-11 9 - 1 Fortnox Arena B-hall
2024-03-10 12:30 141408082 Växjö IBK Utveckling F11/2 - Hovshaga AIF F11 10 - 1 Fortnox Arena B-hall
2024-03-15 19:00 141408089 Gransholms IF F10-11 - Carlshamns IBK F11-12 2 - 8 Gemla Sporthall
2024-03-15 19:30 141408086 Ryds SK F10-11 - Gantesbo IBK F10-11 3 - 2 Ryds Sporthall
2024-03-16 17:00 141408090 Ingelstad IBK F10-11 - Växjö IBK Utveckling F11/1 5 - 2 Ingelstads Sporthall
2024-03-17 11:30 141408088 Hovshaga AIF F11 - CL98IC F12/2 0 - 5 Hovshaga Sporthall
2024-03-17 13:30 141408087 Älmhults IBK F10-11 - Växjö IBK Utveckling F11/2 5 - 6 Haganäshallen
Tabell
Plac. Lag S V O F GM-IM D P
1. CL98IC F12/ 2 18 14 2 2 103-33 70 44
2. Älmhults IBK F10-11 18 12 3 3 106-49 57 39
3. Växjö IBK Utveckling F11/ 2 18 12 3 3 97-47 50 39
4. Carlshamns IBK F11-12 18 9 3 6 79-64 15 30
5. Ingelstad IBK F10-11 18 9 3 6 57-47 10 30
6. Hovshaga AIF F11 18 8 2 8 57-60 -3 26
7. Växjö IBK Utveckling F11/ 1 18 6 5 7 74-64 10 23
8. Gransholms IF F10-11 18 4 3 11 58-83 -25 15
9. Gantesbo IBK F10-11 18 2 0 16 47-128 -81 6
10. Ryds SK F10-11 18 2 0 16 32-135 -103 6
S
= Spelade matcher,
V
= Vunna matcher,
SDV
= Sudden Death-vinster
O
= Oavgjorda matcher,
F
= Förlorade matcher,
GM
= Gjorda mål,
IM
= Insläppta mål,
D
= Differens,
P
= Poäng
Pantamera F Ö Röd Gr4 -10
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
2023-10-06 18:30 141407003 FBC Karlskrona F10-11 - Slätafly/SK IBK F11-12 12 - 2 Nellie Skarpsvärd, Anna Blomberg Vedeby Sporthall A
2023-10-08 09:30 141407001 CL98IC F12/1 - Stenåsa-Sandby-Gårdby IF F10-12 2 - 1 Falkenbergshallen
2023-10-08 12:00 141407005 Nybro IBK F10 - CL98IC F10-11/2 2 - 7 Erik Hultgren, Stefan Hultgren OG-Hallen
2023-10-08 13:00 141407002 Böda IK Böda/Högby F10-11 - Hovshaga AIF F10 2 - 7 Ej offentliggjord, Hedda Strömbeck Åkerbohallen
2024-02-10 11:00 141407004 FBC Kalmarsund Ungdom F11-12/1 - Alvesta IBK F10-11 3 - 9 Camilla Carlsson, Philip Tigerstrand Ölands Bank Center B
2023-10-14 11:00 141407006 Stenåsa-Sandby-Gårdby IF F10-12 - Nybro IBK F10 7 - 1 Gårdby Sporthall
2023-10-14 12:00 141407010 Hovshaga AIF F10 - CL98IC F12/1 2 - 4 Hovshaga Sporthall
2023-10-15 13:00 141407009 Slätafly/SK IBK F11-12 - Böda IK Böda/Högby F10-11 1 - 5 Torsås Sporthall
2023-10-15 15:00 141407007 CL98IC F10-11/2 - FBC Kalmarsund Ungdom F11-12/1 1 - 2 SBB Arena
2023-10-15 17:00 141407008 FBC Karlskrona F10-11 - Alvesta IBK F10-11 8 - 4 Vidar Olsson, Benjamin Bohlin Vedeby Sporthall B
2023-10-21 09:30 141407012 CL98IC F12/1 - Slätafly/SK IBK F11-12 4 - 0 Falkenbergshallen
2023-10-21 11:00 141407011 Stenåsa-Sandby-Gårdby IF F10-12 - Hovshaga AIF F10 3 - 6 Gårdby Sporthall
2023-10-22 11:00 141407014 FBC Karlskrona F10-11 - CL98IC F10-11/2 2 - 6 Ida Hansson, Ebba Ludvigsson Vedeby Sporthall A
2023-10-22 12:00 141407015 Nybro IBK F10 - FBC Kalmarsund Ungdom F11-12/1 2 - 1 Erik Hultgren, Oliver Andersson OG-Hallen
2023-10-28 14:00 141407013 Böda IK Böda/Högby F10-11 - Alvesta IBK F10-11 4 - 11 Hedda Strömbeck, Eira Axelsson Åkerbohallen
2023-10-25 18:45 141407018 FBC Kalmarsund Ungdom F11-12/1 - Hovshaga AIF F10 0 - 14 Philip Tigerstrand, Camilla Carlsson Ölands Bank Center B
2023-10-29 10:30 141407017 FBC Karlskrona F10-11 - CL98IC F12/1 3 - 6 Jonas Arvidsson, Holger Domeij Vedeby Sporthall A
2023-10-29 12:00 141407019 Nybro IBK F10 - Slätafly/SK IBK F11-12 5 - 3 Erik Hultgren, Niklas Harrisen OG-Hallen
2023-10-29 13:00 141407020 CL98IC F10-11/2 - Alvesta IBK F10-11 3 - 6 Allaktivitetshuset, Rockneby
2024-02-02 19:00 141407016 Böda IK Böda/Högby F10-11 - Stenåsa-Sandby-Gårdby IF F10-12 1 - 8 , Jörgen Romkerehall Åkerbohallen
2023-11-08 18:30 141407025 Stenåsa-Sandby-Gårdby IF F10-12 - CL98IC F10-11/2 3 - 6 Gårdby Sporthall
2023-11-11 14:00 141407021 CL98IC F12/1 - Böda IK Böda/Högby F10-11 5 - 2 Rinkabyholms Sporthall
2023-11-12 11:00 141407022 Alvesta IBK F10-11 - Nybro IBK F10 7 - 5 Alvesta Sporthall
2023-11-12 12:00 141407024 Hovshaga AIF F10 - FBC Karlskrona F10-11 9 - 3 Hovshaga Sporthall
2023-11-12 15:00 141407023 Slätafly/SK IBK F11-12 - FBC Kalmarsund Ungdom F11-12/1 0 - 1 Torsås Sporthall
2023-11-18 10:00 141407026 FBC Karlskrona F10-11 - Stenåsa-Sandby-Gårdby IF F10-12 8 - 1 Anna Blomberg, Vidar Olsson Vedeby Sporthall A
2023-11-18 13:45 141407027 FBC Kalmarsund Ungdom F11-12/1 - Böda IK Böda/Högby F10-11 4 - 1 Viggo Hjelm Ölands Bank Center B
2023-11-19 11:30 141407030 Alvesta IBK F10-11 - Slätafly/SK IBK F11-12 13 - 1 Alvesta Sporthall
2023-11-19 12:30 141407029 CL98IC F10-11/2 - Hovshaga AIF F10 1 - 4 Falkenbergshallen
2023-11-21 18:30 141407028 Nybro IBK F10 - CL98IC F12/1 1 - 5 Erik Hultgren, Niklas Harrisen OG-Hallen
2023-10-28 10:00 141407035 Stenåsa-Sandby-Gårdby IF F10-12 - Alvesta IBK F10-11 4 - 6 Gårdby Sporthall
2023-11-26 10:00 141407031 CL98IC F12/1 - FBC Kalmarsund Ungdom F11-12/1 1 - 2 Falkenbergshallen
2023-11-26 10:30 141407032 Böda IK Böda/Högby F10-11 - FBC Karlskrona F10-11 2 - 9 , Jörgen Romkerehall Åkerbohallen
2023-11-26 12:00 141407034 Hovshaga AIF F10 - Nybro IBK F10 7 - 2 Hovshaga Sporthall
2023-11-26 13:00 141407033 Slätafly/SK IBK F11-12 - CL98IC F10-11/2 2 - 9 Torsås Sporthall
2023-12-02 12:00 141407037 Nybro IBK F10 - FBC Karlskrona F10-11 0 - 3 Erik Hultgren, Stefan Hultgren OG-Hallen
2023-12-02 16:00 141407038 CL98IC F10-11/2 - Böda IK Böda/Högby F10-11 7 - 1 Allaktivitetshuset, Rockneby
2023-12-02 17:00 141407039 Alvesta IBK F10-11 - CL98IC F12/1 6 - 2 ATA-hallen - Moheda
2023-12-03 10:00 141407036 FBC Kalmarsund Ungdom F11-12/1 - Stenåsa-Sandby-Gårdby IF F10-12 2 - 3 Philip Tigerstrand Ölands Bank Center A
2023-12-03 13:00 141407040 Slätafly/SK IBK F11-12 - Hovshaga AIF F10 2 - 10 Torsås Sporthall
2023-12-08 19:00 141407045 Stenåsa-Sandby-Gårdby IF F10-12 - Slätafly/SK IBK F11-12 5 - 1 Gårdby Sporthall
2023-12-09 12:45 141407043 FBC Karlskrona F10-11 - FBC Kalmarsund Ungdom F11-12/1 3 - 0 Isak Sköld, Benjamin Bohlin Vedeby Sporthall A
2023-12-09 13:00 141407042 Böda IK Böda/Högby F10-11 - Nybro IBK F10 5 - 2 Hedda Strömbeck, Jörgen Romkerehall Åkerbohallen
2023-12-10 10:30 141407041 CL98IC F12/1 - CL98IC F10-11/2 3 - 8 Falkenbergshallen
2024-03-09 10:00 141407044 Hovshaga AIF F10 - Alvesta IBK F10-11 2 - 3 Hovshaga Sporthall
2023-12-15 19:00 141407050 Stenåsa-Sandby-Gårdby IF F10-12 - CL98IC F12/1 8 - 4 Gårdby Sporthall
2023-12-16 11:00 141407048 Slätafly/SK IBK F11-12 - FBC Karlskrona F10-11 1 - 8 Torsås Sporthall
2023-12-16 15:00 141407046 CL98IC F10-11/2 - Nybro IBK F10 2 - 7 SBB Arena
2023-12-17 10:00 141407047 Alvesta IBK F10-11 - FBC Kalmarsund Ungdom F11-12/1 WO (5 - 0) Alvesta Sporthall
2023-12-17 10:00 141407049 Hovshaga AIF F10 - Böda IK Böda/Högby F10-11 12 - 1 Hovshaga Sporthall
2024-01-12 19:00 141407051 CL98IC F12/1 - Hovshaga AIF F10 5 - 3 Falkenbergshallen
2024-01-12 19:30 141407054 FBC Kalmarsund Ungdom F11-12/1 - CL98IC F10-11/2 1 - 6 Camilla Carlsson, Philip Tigerstrand Ölands Bank Center A
2024-01-13 11:30 141407053 Alvesta IBK F10-11 - FBC Karlskrona F10-11 3 - 5 Alvesta Sporthall 3-manna
2024-01-13 12:00 141407055 Nybro IBK F10 - Stenåsa-Sandby-Gårdby IF F10-12 4 - 7 Erik Hultgren, Niklas Harrisen OG-Hallen
2024-01-20 10:00 141407052 Böda IK Böda/Högby F10-11 - Slätafly/SK IBK F11-12 5 - 3 Åkerbohallen
2024-01-18 18:50 141407059 Slätafly/SK IBK F11-12 - CL98IC F12/1 3 - 12 Torsås Sporthall
2024-01-20 10:30 141407060 Hovshaga AIF F10 - Stenåsa-Sandby-Gårdby IF F10-12 5 - 2 Hovshaga Sporthall
2024-01-20 14:15 141407056 FBC Kalmarsund Ungdom F11-12/1 - Nybro IBK F10 1 - 2 Camilla Carlsson, Philip Tigerstrand Ölands Bank Center B
2024-01-21 13:00 141407058 Alvesta IBK F10-11 - Böda IK Böda/Högby F10-11 8 - 1 Alvesta Sporthall
2024-01-21 14:30 141407057 CL98IC F10-11/2 - FBC Karlskrona F10-11 6 - 2 Falkenbergshallen
2024-01-27 14:00 141407065 Stenåsa-Sandby-Gårdby IF F10-12 - Böda IK Böda/Högby F10-11 11 - 0 Gårdby Sporthall
2024-01-27 16:00 141407064 Hovshaga AIF F10 - FBC Kalmarsund Ungdom F11-12/1 3 - 1 Hannes Gustavsson, Elliot Ottosson Hovshaga Sporthall
2024-01-28 13:00 141407062 Alvesta IBK F10-11 - CL98IC F10-11/2 3 - 5 Alvesta Sporthall
2024-01-28 13:00 141407063 Slätafly/SK IBK F11-12 - Nybro IBK F10 2 - 7 Torsås Sporthall
2024-01-28 14:00 141407061 CL98IC F12/1 - FBC Karlskrona F10-11 2 - 4 Rinkabyholms Sporthall
2024-02-03 13:00 141407066 Böda IK Böda/Högby F10-11 - CL98IC F12/1 1 - 11 Linn Boman, Jörgen Romkerehall Åkerbohallen
2024-02-03 14:00 141407070 CL98IC F10-11/2 - Stenåsa-Sandby-Gårdby IF F10-12 6 - 5 Allaktivitetshuset, Rockneby
2024-02-04 13:30 141407067 FBC Karlskrona F10-11 - Hovshaga AIF F10 3 - 3 Isak Sköld, Benjamin Bohlin Vedeby Sporthall A
2024-02-04 14:00 141407068 FBC Kalmarsund Ungdom F11-12/1 - Slätafly/SK IBK F11-12 7 - 4 Albin Stolpe Ölands Bank Center A
2024-02-06 18:30 141407069 Nybro IBK F10 - Alvesta IBK F10-11 3 - 6 Erik Hultgren, Niklas Harrisen OG-Hallen
2024-02-10 13:30 141407075 Stenåsa-Sandby-Gårdby IF F10-12 - FBC Karlskrona F10-11 0 - 6 Gårdby Sporthall
2024-02-10 15:30 141407073 Slätafly/SK IBK F11-12 - Alvesta IBK F10-11 0 - 9 Torsås Sporthall 3-manna
2024-02-11 14:00 141407074 Hovshaga AIF F10 - CL98IC F10-11/2 9 - 4 Hovshaga Sporthall
2024-02-15 18:45 141407071 CL98IC F12/1 - Nybro IBK F10 2 - 5 Falkenbergshallen
2024-03-09 13:00 141407072 Böda IK Böda/Högby F10-11 - FBC Kalmarsund Ungdom F11-12/1 2 - 1 Linn Boman, Hedda Strömbeck Åkerbohallen
2024-03-03 12:00 141407076 FBC Karlskrona F10-11 - Böda IK Böda/Högby F10-11 9 - 2 Anna Blomberg, Zion Svensson Vedeby Sporthall A
2024-03-03 12:00 141407078 Nybro IBK F10 - Hovshaga AIF F10 2 - 6 Erik Hultgren, Oliver Andersson OG-Hallen
2024-03-03 12:00 141407079 CL98IC F10-11/2 - Slätafly/SK IBK F11-12 6 - 2 Rinkabyholms Sporthall
2024-03-03 12:00 141407080 Alvesta IBK F10-11 - Stenåsa-Sandby-Gårdby IF F10-12 7 - 2 Alvesta Sporthall
2024-03-15 19:00 141407077 FBC Kalmarsund Ungdom F11-12/1 - CL98IC F12/1 1 - 10 Malou Hallström Ölands Bank Center B
2023-10-29 17:00 141407081 CL98IC F12/1 - Alvesta IBK F10-11 3 - 2 Kalmar Sportcenter E-hall
2024-03-08 19:00 141407085 Stenåsa-Sandby-Gårdby IF F10-12 - FBC Kalmarsund Ungdom F11-12/1 9 - 2 Gårdby Sporthall
2024-03-10 12:00 141407083 FBC Karlskrona F10-11 - Nybro IBK F10 7 - 4 Ida Hansson, Anna Blomberg Vedeby Sporthall A
2024-03-10 13:00 141407082 Böda IK Böda/Högby F10-11 - CL98IC F10-11/2 5 - 7 Linn Boman, Hedda Strömbeck Åkerbohallen
2024-03-10 14:00 141407084 Hovshaga AIF F10 - Slätafly/SK IBK F11-12 7 - 0 Hovshaga Sporthall
2024-03-16 10:00 141407088 CL98IC F10-11/2 - CL98IC F12/1 7 - 1 Falkenbergshallen
2024-03-16 11:00 141407089 Alvesta IBK F10-11 - Hovshaga AIF F10 3 - 10 Alvesta Sporthall
2024-03-17 10:00 141407086 FBC Kalmarsund Ungdom F11-12/1 - FBC Karlskrona F10-11 0 - 6 Camilla Carlsson, Philip Tigerstrand Ölands Bank Center A
2024-03-17 11:00 141407090 Slätafly/SK IBK F11-12 - Stenåsa-Sandby-Gårdby IF F10-12 3 - 8 Torsås Sporthall
2024-03-17 16:00 141407087 Nybro IBK F10 - Böda IK Böda/Högby F10-11 3 - 1 Erik Hultgren, Oliver Andersson OG-Hallen
Tabell
Plac. Lag S V O F GM-IM D P
1. Hovshaga AIF F10 18 14 1 3 119-41 78 43
2. FBC Karlskrona F10-11 18 13 1 4 101-51 50 40
3. Alvesta IBK F10-11 18 13 0 5 111-61 50 39
4. CL98IC F10-11/ 2 18 13 0 5 97-60 37 39
5. CL98IC F12/ 1 18 11 0 7 82-59 23 33
6. Stenåsa-Sandby-Gårdby IF F10-12 18 9 0 9 87-70 17 27
7. Nybro IBK F10 18 7 0 11 57-79 -22 21
8. FBC Kalmarsund Ungdom F11-12/ 1 18 5 0 13 29-81 -52 15
9. Böda IK Böda/ Högby F10-11 18 4 0 14 41-119 -78 12
10. Slätafly/ SK IBK F11-12 18 0 0 18 30-133 -103 0
S
= Spelade matcher,
V
= Vunna matcher,
SDV
= Sudden Death-vinster
O
= Oavgjorda matcher,
F
= Förlorade matcher,
GM
= Gjorda mål,
IM
= Insläppta mål,
D
= Differens,
P
= Poäng

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis