Allaktivitetshuset, Rockneby

Adress
Rockneby





Matcher
Datum Tävling Matchnummer Match Resultat
Röd text
= Ändrad matchtid
November
2020-11-07 14:00 Herrjunior 18 Södra 142611016 CL98IC HJ - Carlshamns IBK HJ
2020-11-07 16:30 Herrar Division 4 Sydöstra 142403036 CL98IC B - IF Ariel B
2020-11-08 11:30 Pantamera PÖRöd Gr2(-05) 141454014 CL98IC P05/2 - Nybro IBK P04-05/2
2020-11-08 13:30 Pantamera FÖBlå Gr1(-08) 141503015 CL98IC F09 - FBC Kalmarsund Ungdom F09/1
2020-11-14 13:30 Pantamera PÖBlå Gr2(-09) 142809013 FBC Drag P09 - Sandbäckshults IBK P09
2020-11-15 11:30 Pantamera PVRöd Gr7(-07) 142705021 CL98IC P08/1 - Väckelsångs IK P07-08
2020-11-15 13:30 Pantamera PÖRöd Gr7(-07) 142707015 CL98IC P08 - FBC Karlskrona P07
2020-11-15 15:30 Herrar Division 4 Sydöstra 142403040 CL98IC B - Craftstadens IBK Oskarshamn B
2020-11-22 11:30 Pantamera PÖBlå Gr2(-09) 142809020 FBC Drag P09 - CL98IC P09/2
2020-11-28 11:30 Pantamera FÖRöd Gr4(-07) 141406033 CL98IC F07-08 - Nybro IBK F06-08
2020-11-28 13:30 Pantamera PVRöd Gr7(-07) 142705031 CL98IC P08/1 - Rottne IF/Braås GoIF P06-08
2020-11-28 15:30 Pantamera PÖRöd Gr2(-05) 141454024 CL98IC P05/2 - FBC Kalmarsund Ungdom P05
December
2020-12-06 11:30 Pantamera PÖRöd Gr7(-07) 142707022 CL98IC P08 - Craftstadens IBK Oskarshamn P07-08
2020-12-06 13:30 Pantamera PÖBlå Gr1(-08) 142808037 CL98IC P09/1 - Fliseryds IBK P06-08
2020-12-12 13:30 Pantamera FÖBlå Gr1(-08) 141503028 CL98IC F09 - FBC Kalmarsund Ungdom F09/2
2020-12-12 15:30 Pantamera PVRöd Gr7(-07) 142705041 CL98IC P08/1 - Lessebo GoIF P07-08
2020-12-13 11:30 Pantamera PÖBlå Gr2(-09) 142809027 FBC Drag P09 - Ljungbyholms GOIF P09
2020-12-20 11:30 Pantamera FMBlå Gr1(-08) 141502046 CL98IC F08/2 - Ljungby IB F07-08
2020-12-20 13:30 Pantamera FÖRöd Gr4(-07) 141406048 CL98IC F07-08 - FBC Kalmarsund Ungdom F07-08
2020-12-20 15:30 Pantamera PÖBlå Gr2(-09) 142809031 FBC Drag P09 - Nybro IBK P09
Januari
2021-01-10 15:30 Pantamera PVRöd Gr7(-07) 142705051 CL98IC P08/1 - Vetlanda IBF P07-08
2021-01-17 13:30 Pantamera FÖBlå Gr1(-08) 141503039 CL98IC F09 - Sandbäckshults IBK F08-09
2021-01-17 15:30 Pantamera PÖRöd Gr3(-06) 141457039 CL98IC P06/2 - Hovmantorps GOIF P06
2021-01-17 17:30 Pantamera PÖBlå Gr2(-09) 142809040 FBC Drag P09 - Stenåsa-Sandby-Gårdby IF P09
Februari
2021-02-21 13:30 Pantamera FMBlå Gr1(-08) 141502079 CL98IC F08/2 - Rottne IF F07-09
2021-02-21 15:30 Pantamera PÖBlå Gr2(-09) 142809048 CL98IC P09/2 - FBC Drag P09
2021-02-28 11:30 Pantamera PÖBlå Gr2(-09) 142809050 FBC Drag P09 - FBC Karlskrona P09
Mars
2021-03-07 11:30 Pantamera PVRöd Gr7(-07) 142705081 CL98IC P08/1 - Växjö IBK Utveckling P08/1
2021-03-07 13:30 Pantamera PÖRöd Gr7(-07) 142707056 CL98IC P08 - Slätafly/SK IBK P07-08
2021-03-14 12:30 Pantamera PÖRöd Gr7(-07) 142707038 CL98IC P08 - FBC Kalmarsund Ungdom P07
2021-03-21 12:30 Pantamera PVRöd Gr7(-07) 142705061 CL98IC P08/1 - Gransholms IF P07-08

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis