Träningsmatcher Västsvenska (2021/22)

Övriga matcher
Damer träningsmatcher 2021
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
2021-08-14 15:00 069001008 FBC Lerum D1 - Lindome IBK Allsv Linda Lindskog, Sandra Lindskog Lerum Arena A
2021-08-15 15:00 069001009 FBC Lerum D1 - IK Zenith D1 Marcus Orrhult, Joakim Jögi Lerum Arena A
2021-08-19 19:30 069001010 FBC Lerum D1 - Lindås Rasta IBK Allsvenskan DAM Joakim Jögi, Pelle Hellberg Rydsbergshallen
2021-08-21 15:00 069001001 Pixbo Wallenstam IBK SSL - Warberg IC SSL 10 - 1 Robin Boqvist, Nico Berg Wallenstam Arena A
2021-08-21 15:30 069001007 Mölndals IBF D1 - Lindome IBK Allsv 0 - 6 Joakim Jögi, Pelle Hellberg Aktiviteten A-Hall
2021-08-21 17:30 069001003 IBK Göteborg DAllsv - IK Zenith D1 4 - 0 Hajrudin Begic, Måns Löfgren Wallenstam Arena A
2021-08-22 15:00 069001004 FBC Lerum D1 - Fristads GoIF Dam Div1 Joakim Jögi, Marcus Orrhult Rydsbergshallen
2021-08-27 19:20 069001002 FBC Partille D2 - Lindås Rasta IBK U-23 Mats Sällberg, Martin Almsberg Vallhamra Sportcenter
2021-08-28 11:00 069001013 FBC Partille D1 - Pixbo Wallenstam IBF Susanne Andersson, Emma Lindell Qvisthallen
2021-08-28 14:00 069001014 Öckerö IBK D2 - IBK Kungälv D1 4 - 5 Emma Lindell, Susanne Andersson Hedenskolans Idrottshall
2021-08-28 15:15 069001012 IBF Backadalen D1 - Skillingaryds IK Dam Adnan Tongur, Mattias Strid Tuve Sporthall
2021-08-29 11:00 069001018 Mölndals IBF D1 - Mölndals IBF U16 (P05) 0 - 0 Sandra Lindskog, Linda Lindskog Streteredsskolan
2021-08-29 12:00 069001011 IBF Backadalen D1 - IBK Vänersborg Dam A Torbjörn Zahner, Pierre Eberhard Berg Tuve Sporthall
2021-09-05 11:30 069001005 FBC Partille D2 - FBC Lerum D2 Adam Jällfält, Lazo Cesto Vallhamra Sportcenter
2021-09-10 19:30 069001016 Floda IBK D3 - Onsala IBK Dam 2 2 - 6 Oscar Skogsberg, Hajrudin Begic Nova Floda Sportcenter
2021-09-11 12:30 069001006 FBC Partille D2 - IBK Vänersborg Dam A Susanne Andersson, Emma Lindell Qvisthallen
2021-09-17 19:30 069001017 Floda IBK D3 - IBF Älvstranden D3 4 - 3 Jesper Björklund Greter, Wessam Abdellrazek Nova Floda Sportcenter
2021-09-18 10:00 069001020 FBC Partille D2 - FBC Lerum D2 Qvisthallen
2021-09-18 14:00 069001022 Öckerö IBK D2 - Lindås IBF D2 4 - 5 , Per Sundvall Hedenskolans Idrottshall
2021-09-18 14:45 069001021 IK Zenith D1 - IBK Alingsås D1 Inst. Björlanda Idrottshall
2021-09-19 12:00 069001025 Mölndals IBF D1 - Varla IBK Dam 2 0 - 0 Pelle Hellberg, Joakim Jögi Aktiviteten A
2021-09-23 20:00 069001026 Myggenäs IBK Damer - Dingle AIK Damer Div2 4 - 8 Martin Andersson, Susanne Andersson Häggvallsskolan
2021-09-25 15:00 069001015 Floda IBK D3 - IBK Göteborg D2 10 - 3 Martin Andersson, Susanne Andersson Nova Floda Sportcenter
2021-09-25 15:00 069001019 IBF Backadalen D1 - IBK Alingsås D1 5 - 6 Hajrudin Begic, Goran Kuduzovic Tuve Sporthall
2021-09-26 16:30 069001027 Dingle AIK Damer Div2 - Stenungsunds IBK DAM 1 - 5 Alexander Rydqvist, Thomas Johansson Munkedals Idrottshall
2021-09-30 20:10 069001023 Lindås Rasta IBK Dam A2 - IBK Göteborg D1 Hajrudin Begic, Martin Almsberg Salming Arena
2021-10-02 13:00 069001028 IBF Älvstranden D3 - Ale IBF D3 5 - 3 Adam Jällfält, Martin Andersson Santoshallen
2021-11-25 18:15 069001032 Lindome IBK Allsv - Pixbo Wallenstam IBK SSL 3 - 5 Pelle Hellberg, Joakim Jögi Almåshallen A
2021-11-27 18:00 069001029 Pixbo Wallenstam IBF Allsv - Gjelleråsen NO Inst. Wallenstam Arena A
2021-11-28 16:30 069001030 Pixbo Wallenstam IBF Allsv - Gjelleråsen NO Inst. Wallenstam Arena A
2021-12-05 13:10 069001031 Lindås Rasta IBK Allsvenskan DAM - Monolitten (n) Aldin Hadziselmovic, Hajrudin Begic Salming Arena
Flickor Träningsmatcher 2021
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
2021-08-10 18:00 069015001 IBF Älvstranden JAS - FBC Partille D JAS 3 - 3 Martin Almsberg, Oscar Skogsberg Santoshallen
2021-08-20 19:20 069015002 FBC Partille D JAS - FBC Lerum JAS DJ17 Felix Bark Peterson, Jesper Björklund Greter Qvisthallen
2021-09-04 09:00 069015004 Pixbo Wallenstam IBF F07 - Floda IBK F06/07 2 - 2 Gökhan Atay, Mükremin Er Wallenstam Arena A
2021-09-04 12:30 069015005 Pixbo Wallenstam IBF F07 - FBC Lerum F07 3 - 3 Mükremin Er, Semir Aganspahic Wallenstam Arena A
2021-09-05 19:00 069015006 Pixbo Wallenstam IBF F06 - IBF Älvstranden F05 3 - 4 Mükremin Er, Semir Aganspahic Wallenstam Arena A
2021-09-08 20:00 069015007 Pixbo Wallenstam IBF DJAS - Warberg IBF DJSM Wallenstam Arena A
2021-09-12 13:00 069015009 Hindås IBK F09/10 - Landvetter IBK F09/10 Alexander Rydqvist Rävlanda skola idrotthall
2021-09-19 12:00 069015008 IBK Bergum F06 - Floda IBK F06/07 Inst. Bergumsskolan
2021-09-19 13:00 069015003 FBC Partille F08/09 - FBC Lerum F09 5 - 3 Mükremin Er, Kian Keinia Vallhamra Sportcenter
2021-09-23 19:30 069015015 Lindome IBK F06/07 - Frillesås FF Casper Wohlers, Tim Berger Streteredsskolan
2021-09-26 09:00 069015012 Lindås Rasta IBK F10-11 - Lindome IBK F10/11 Lila 0 - 0 , Per Sundvall Salming Arena
2021-09-26 10:00 069015013 Lindome IBK F10/11 Lila - Pixbo Wallenstam IBK F10 , Per Sundvall Salming Arena
2021-09-26 10:45 069015011 Floda IBK F06/07 - Wårgårda IBK F06/07 3 - 8 Alexander Rydqvist Nova Floda Sportcenter
2021-09-26 11:00 069015014 Lindås Rasta IBK F10-11 - Pixbo Wallenstam IBK F10 0 - 0 , Per Sundvall Salming Arena
2021-10-01 18:15 069015010 IBK Kungälv DJ - IBK Bergum F06 5 - 0 Alexander Rydqvist, Molly Larsson Munkegärdehallen
2021-12-29 17:15 069015016 Lindome IBK F08/09 - Varla IBK F08 5 - 1 Tim Berger, Ian Blomqvist Almåshallen B
2022-01-08 12:30 069015017 Pixbo Wallenstam IBF F07 - IBK Lockerud Mariestad F07/08/1 3 - 1 Semir Aganspahic, Jesper Björklund Greter Wallenstam Arena A
2022-03-19 11:10 069015018 Pixbo Wallenstam IBF F09 - Tunet (N) Martin Andersson, Gustav Garplid Wallenstam Arena B
2022-03-20 08:15 069015019 Pixbo Wallenstam IBF F09 - Tunet (N) , Senad Olevic Wallenstam Arena B
2022-04-03 19:00 069015020 Pixbo Wallenstam IBF F07 - Växjö IBK Utveckling F07 1 4 - 2 Ali Noori, Måns Bartilson Mölnlycke Idrottshall A
2022-05-04 19:10 069015021 IBF Älvstranden F08 - Varla IBK F08 3 - 5 Mohsen Gholami, Ali Alizada Lundbystrand 3
2022-05-07 11:15 069015022 Floda IBK F06/07 - IBK Alingsås F06/07 Göteborg 4 - 7 Nova Floda Sportcenter
Herrar träningsmatcher 2021/22
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
2021-07-03 11:30 069002001 Pixbo Wallenstam IBK SSL - Lindås Rasta IBK Allsv 4 - 1 Pelle Hellberg, Håkan Söderman Mölnlycke Idrottshall A
2021-08-14 13:00 069002004 FBC Vinga H2 - Kärra IBK H3 Martin Almsberg, Jesper Björklund Greter Hall Of Flame
2021-08-14 14:00 069002010 Herrestads AIF WH Rockets H2 - Billingsfors IBK A-lag herrar 4 - 5 Oscar Skogsberg, Marcus Larsson Rampen Sporthall (Källdalsskolan)
2021-08-21 10:00 069002002 Lindås Rasta IBK Allsv - Varla IBK A 8 - 4 Pontus Ekengränd, Adam Kruse Wallenstam Arena A
2021-08-21 12:30 069002003 Pixbo Wallenstam IBK SSL - Warberg IC Herr 10 - 4 Kevin Larsson, Jesper Liedberg Wallenstam Arena A
2021-08-22 18:00 069002025 FBC Lerum Utveckling H2 - IBK Lidköping Herr 4 - 2 Martin Almsberg, Hajrudin Begic Rydsbergshallen
2021-08-24 18:50 069002011 Frölunda IBK H2 - Landvetter IBK H2 Inst. Frölunda Kulturhus
2021-08-24 19:45 069002037 Lindome IBK H2 - Mölndals IBF H1 Joakim Jögi, Pelle Hellberg Almåshallen A
2021-08-25 20:00 069002043 Floda IBK H1 - Mölndals IBF H1 Nova Floda Sportcenter
2021-08-26 19:00 069002039 Floda IBK H1 - Mölndals IBF H1 Pelle Hellberg, Joakim Jögi Nova Floda Sportcenter
2021-08-26 19:45 069002023 IK Zenith H1 - IBK Kungälv H1 4 - 10 Robin Boqvist, Martin Almsberg Björlanda Idrottshall
2021-08-27 20:00 069002017 Pixbo Wallenstam IBF H1 - FBC Lerum Utveckling H2 Inst. Wallenstam Arena B
2021-08-28 12:00 069002019 IBF Backadalen H2 - Skara IBK Herr A Goran Kuduzovic, Mats Sällberg Tuve Sporthall
2021-08-28 14:00 069002033 IBF Älvstranden H2 - Skillingaryds IK Herr Inst. Santoshallen
2021-08-28 17:30 069002020 IBF Backadalen H2 - Surte IS IBK H3 Adam Jällfält, Adnan Tongur Tuve Sporthall
2021-08-29 08:30 069002032 IBF Backadalen H2 - Nordmarkens IBF Herr A Adnan Tongur, Oscar Skogsberg Prioritet SERNEKE Arena A-Hallen
2021-09-02 18:35 069002016 Pixbo Wallenstam IBF H1 - Floda IBK H1 5 - 2 Adnan Tongur, Hajrudin Begic Wallenstam Arena A
2021-09-03 18:00 069002005 Mölndals IBF H1 - IBK Kungälv H1 2 - 9 Pelle Hellberg, Joakim Jögi Aktiviteten A-Hall
2021-09-03 20:00 069002026 IBK Lidköping Herr - IBK Alingsås Herr Div 1 8 - 5 Pelle Hellberg, Joakim Jögi Aktiviteten A-Hall
2021-09-04 13:00 069002031 Myggenäs IBK H3 - IBK Kungälv H3 Susanne Andersson, Emma Lindell Häggvallsskolan
2021-09-04 13:00 069002012 Herrestads AIF WH Rockets H4 - Skår IBK Herr Inst. Rampen Sporthall (Källdalsskolan)
2021-09-04 14:00 069002027 IBK Alingsås Herr Div 1 - IBK Kungälv H1 4 - 7 Pelle Hellberg, Joakim Jögi Aktiviteten A-Hall
2021-09-04 15:00 069002040 FBC Lerum Utveckling H2 - Pixbo Wallenstam IBF H1 2 - 5 Daniel Dimitrovski, Nebojsa Stefanovski Rydsbergshallen
2021-09-04 16:00 069002006 Mölndals IBF H1 - IBK Lidköping Herr 0 - 0 Pelle Hellberg, Joakim Jögi Aktiviteten A-Hall
2021-09-05 14:00 069002028 IBK Kungälv H1 - IBK Lidköping Herr 4 - 5 Pelle Hellberg, Joakim Jögi Aktiviteten A-Hall
2021-09-05 14:00 069002024 Dingle AIK Herrar Div3 - Grundsunds IF H5 3 - 3 Björn Svensson, Alfred Särnehed Munkedals Idrottshall
2021-09-05 16:00 069002007 Mölndals IBF H1 - IBK Alingsås Herr Div 1 0 - 0 Pelle Hellberg, Joakim Jögi Aktiviteten A-Hall
2021-09-07 19:00 069002009 IBK Kungälv H1 - Pixbo Wallenstam IBK SSL 4 - 12 Peter Novakovic, Daniel Fathi-Najafi Mimershus A-hallen
2021-09-07 19:50 069002018 Pixbo Wallenstam IBF H1 - Frölunda IBK H2 3 - 4 Robin Boqvist, Martin Almsberg Wallenstam Arena A
2021-09-08 20:00 069002041 FBC Lerum Allsv - FBC Partille H1 Henrik Nilsson, David Geiser Mellkvist Lerum Arena C
2021-09-09 18:00 069002045 Guldhedens IK H2 - Torslanda IBF Martin Almsberg, Oscar Skogsberg Valhalla B-hall
2021-09-10 19:00 069002008 Mölndals IBF H1 - FBC Vinga H2 0 - 0 Adam Jällfält, Alexander Pavlovic Aktiviteten A-Hall
2021-09-11 15:00 069002036 Pixbo Wallenstam IBF Div.3 - Kärra IBK H3 Inst. Goran Kuduzovic, Adam Jällfält Wallenstam Arena A
2021-09-12 13:00 069002042 Surte IS IBK H3 - Utbynäs SK H5 7 - 5 Marcus Larsson, Martin Almsberg Bohushallen
2021-09-12 13:00 069002038 IBK Kungälv H3 - Sandö IBK Herr Div 2 Inst. Kastellegårdshallen
2021-09-14 18:30 069002030 Frölunda IBK H2 - Burås IK Herrar 4 - 5 Torbjörn Zahner, Adam Jällfält Frölunda Kulturhus
2021-09-14 19:45 069002049 Sörgårdens IBF H4 - Kärra IBK H5 8 - 1 Wessam Abdellrazek, Per Sundvall Svingelns Sporthall
2021-09-14 19:50 069002022 Pixbo Wallenstam IBF H1 - Lindome IBK H2 6 - 6 Robin Boqvist, Alexander Pavlovic Wallenstam Arena A
2021-09-14 20:45 069002048 Hovås IBK H2 - FBC Vinga H2 4 - 6 Hajrudin Begic, Martin Almsberg Frölunda Kulturhus
2021-09-17 19:00 069002050 Melleruds IBK Herrlag - Tösse IF 5 - 3 Olof Olsson, Leif Pettersson Rådahallen
2021-09-17 19:30 069002015 Skår IBK Herr - Göteborg City IBK H4 Inst. Skepplanda Idrottshall
2021-09-19 13:00 069002044 IBK Kungälv H3 - Skår IBK Herr 5 - 6 Alexander Rydqvist, Thomas Johansson Munkegärdehallen
2021-09-19 14:15 069002046 FBC Lerum Utveckling H2 - Ale IBF Herr Hajrudin Begic, Martin Almsberg Lerum Arena C
2021-09-19 14:15 069002034 IBF Älvstranden H2 - Guldhedens IK H2 WW (-5 - -5) Marcus Larsson Santoshallen
2021-09-20 18:00 069002014 Kärra IBK H3 - IBK Kungälv H5 8 - 10 Linda Lindskog, Sandra Lindskog Lundbystrand 4
2021-09-20 20:00 069002021 IBF Backadalen H2 - Myggenäs IBK H3 Roger Zahnér, Goran Kuduzovic Lundbystrand 1
2021-09-21 19:45 069002053 Utbynäs SK H5 - Utbynäs SK HJ 7 - 3 Jesper Björklund Greter, Henry Tames Prioritet SERNEKE Arena A-Hallen
2021-09-22 19:00 069002051 Landvetter IBK H2 - Landvetter IBK H4 12 - 5 Oscar Skogsberg, Jesper Björklund Greter Pinntorps Idrottshall
2021-09-22 20:15 069002052 Surte IS IBK H3 - Hovås IBK H2 4 - 5 Adnan Tongur, Robin Boqvist Bohushallen
2021-09-25 13:00 069002013 Herrestads AIF WH Rockets H4 - IBK Kungälv H5 Inst. Björn Svensson, Mathias Johansson Rampen Sporthall (Källdalsskolan)
2021-09-25 15:00 069002054 IBK Göteborg H2 - Landvetter IBK H2 Inst. Torpahallen
2021-09-26 12:00 069002035 IBF Älvstranden H2 - Kärra IBK H3 5 - 4 Adnan Tongur, Hajrudin Begic Santoshallen
2021-09-26 13:00 069002029 Surte IS IBK H3 - Guldhedens IK H2 9 - 0 Adam Jällfält, Oscar Skogsberg Bohushallen
2021-09-26 16:00 069002047 Kärra IBK H5 - Grundsunds IF H5 Adam Jällfält, Oskar Kanerva Kärra Sporthall
2021-09-28 20:00 069002055 Hindås IBK H5 - Landvetter IBK H4 Inst. Hindås Idrottshall
2021-09-29 18:30 069002056 Landvetter IBK H2 - IBK Göteborg H2 8 - 7 Oscar Skogsberg, Martin Almsberg Pinntorps Idrottshall
2021-12-01 07:45 069002059 Hulebäck IG - Katrinelunds IG Martin Almsberg, Aldin Hadziselmovic Mölnlycke Idrottshall A
2021-12-01 08:45 069002060 Katrinelunds IG - Hulebäck IG Aldin Hadziselmovic, Martin Almsberg Mölnlycke Idrottshall A
2021-12-07 18:45 069002061 FBC Lerum Allsv - IBK Kungälv H1 10 - 8 Aldin Hadziselmovic, Alexander Pavlovic Lerum Arena A
2021-12-08 19:30 069002062 Pixbo Wallenstam IBK SSL - Fagerhult Habo IBK Allsv. 6 - 10 Alexander Pavlovic, Peter Novakovic Wallenstam Arena A
2021-12-11 17:30 069002057 Pixbo Wallenstam IBF H1 - Fredrikshamn Blackhawks herrar Inst. Adnan Tongur, Robin Boqvist Wallenstam Arena A
2021-12-12 12:30 069002058 Pixbo Wallenstam IBF H1 - Fredrikshamn Blackhawks herrar Inst. Marcus Larsson, Oscar Skogsberg Wallenstam Arena A
2021-12-15 19:00 069002063 Lindås Rasta IBK Allsv - FBC Lerum Allsv Adnan Tongur, Hajrudin Begic Salming Arena
2022-01-05 19:00 069002066 Melleruds IBK Herrlag - Tösse IF Leif Pettersson, Björn Svensson Rådahallen
2022-01-08 13:15 069002065 Landvetter IBK H2 - IBK Tygriket 99 Herr div 2 21/22 WW (-5 - -5) Aldin Hadziselmovic, Goran Kuduzovic Pinntorps Idrottshall
2022-01-09 18:00 069002064 IBK Bergum H4 - Kärra IBK H5 4 - 5 Susanne Andersson, Emma Lindell Bergumsskolan
2022-01-24 19:00 069002067 FBC Partille H1 - IBK Göteborg H2 11 - 3 Joakim Jögi, Pelle Hellberg Partillebohallen
2022-02-02 20:20 069002068 Lindome IBK H3 - IBK Kungarna IBK Kungarna H4 Joakim Jögi, Marcus Orrhult Almåshallen B
2022-05-24 19:30 069002069 Frölunda IBK H2 - IK Zenith H1 5 - 2 Adnan Tongur, Hajrudin Begic Frölunda Kulturhus
Pojkar träningsmatcher 2021
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
2021-08-08 19:00 069004003 Kärra IBK / Floda IBK JAS - Mölndals IBF JAS 7 - 4 Marcus Larsson, Oscar Skogsberg Nova Floda Sportcenter
2021-08-14 16:00 069004005 Pixbo Wallenstam IBF P-16 - Fagerhult Habo IBK 10 - 3 Felix Bark Peterson, Mattias Strid Wallenstam Arena A
2021-08-15 17:00 069004004 Pixbo Wallenstam IBF HJAS - Fagerhult Habo IBK JAS 8 - 2 Oscar Skogsberg, Marcus Larsson Wallenstam Arena A
2021-08-20 17:45 069004008 Lindås Rasta IBK P06 - Åsa IF P06 4 - 6 Martin Almsberg, Semir Aganspahic Salming Arena
2021-08-21 17:15 069004006 Lindås Rasta IBK P06 - Mölndals IBF U15 9 - 6 Susanne Andersson, Emma Lindell Salming Arena
2021-08-22 09:30 069004013 Pixbo Wallenstam IBF P07 - Mölndals IBF U15 7 - 6 Gökhan Atay, Kian Keinia Wallenstam Arena B
2021-08-22 13:00 069004015 FBC Lerum Utveckling JAS - Jönköpings IK JAS 4 - 0 Joakim Jögi, Marcus Orrhult Rydsbergshallen
2021-08-22 16:00 069004002 Mölndals IBF JAS - Fagerhult Habo IBK JAS 3 - 5 Sandra Lindskog, Linda Lindskog Aktiviteten A-Hall
2021-08-25 19:00 069004010 Kärra IBK / Floda IBK JAS - Lindome IBK JAS 9 - 5 Jesper Björklund Greter, Felix Bark Peterson Nova Floda Sportcenter
2021-08-25 20:45 069004009 Lindås IBK HJAS - IBK Göteborg HJAS 4 - 3 Martin Almsberg, Wessam Abdellrazek Salming Arena
2021-08-29 11:15 069004007 Lindås Rasta IBK P06 - Särö IBK U16 5 - 4 Adam Jällfält, Oscar Skogsberg Salming Arena
2021-08-29 17:45 069004014 Pixbo Wallenstam IBF P07 - IK Zenith P06 1 - 3 Jesper Björklund Greter, Semir Aganspahic Wallenstam Arena A
2021-08-30 18:30 069004011 Kärra IBK P07 - IK Zenith P06 Inst. Prioritet SERNEKE Arena A-Hallen
2021-09-01 20:00 069004017 Surte IS IBK P06 - FBC Partille U15 6 - 2 Jesper Björklund Greter, Semir Aganspahic Bohushallen
2021-09-01 20:45 069004020 Lindås IBK HJAS - Varla IBK H JAS 6 - 4 Marcus Orrhult, Christian Svärdström Salming Arena
2021-09-05 10:00 069004021 FBC Lerum Utveckling JAS - Warberg IBF Herr JAS 3 - 6 Pedram Koublani, Magnus Jansson Rydsbergshallen
2021-09-05 13:30 069004022 Warberg IBF Herr JAS - Lillån IBK JAS Herr 4 - 5 Pedram Koublani, Magnus Jansson Rydsbergshallen
2021-09-05 17:00 069004023 FBC Lerum Utveckling JAS - Lillån IBK JAS Herr 5 - 8 Pedram Koublani, Magnus Jansson Rydsbergshallen
2021-09-11 10:00 069004018 Surte IS IBK P06 - IBK Kungälv P06 5 - 5 Wessam Abdellrazek, Semir Aganspahic Bohushallen
2021-09-17 17:15 069004032 IBK Göteborg P07 - IBF Backadalen P07 2 - 1 Semir Aganspahic, Senad Olevic Torpahallen
2021-09-18 09:00 069004035 Mölndals IBF U15 - Särö IBK U14 0 - 0 Simon Hulten, Felix Östberg Aktiviteten A-Hall
2021-09-18 11:00 069004036 Kärra IBK P-06/07 - Onsala IBK U15 A Simon Hulten, Felix Östberg Aktiviteten A-Hall
2021-09-18 12:00 069004037 Särö IBK U14 - Onsala IBK U15 A Tim Berger, Simon Hulten Aktiviteten A-Hall
2021-09-18 12:30 069004012 IBK Kungälv P06 - Floda IBK P06 Kastellegårdshallen
2021-09-18 13:00 069004038 Kärra IBK P-06/07 - Särö IBK U14 Tim Berger, Felix Östberg Aktiviteten A-Hall
2021-09-18 13:00 069004019 Surte IS IBK P06 - Varla IBK P 05 2 - 5 Isak Brogren, Erik Lantz Bohushallen
2021-09-18 14:00 069004039 Mölndals IBF U15 - Onsala IBK U15 A 0 - 0 Simon Hulten, Felix Östberg Aktiviteten A-Hall
2021-09-18 15:00 069004040 Mölndals IBF U15 - Kärra IBK P-06/07 0 - 0 Tim Berger, Felix Östberg Aktiviteten A-Hall
2021-09-18 16:00 069004041 Onsala IBK U15 B - Särö IBK U14 Inst. Aktiviteten A-Hall
2021-09-18 17:00 069004042 Mölndals IBF U15 - Onsala IBK U15 A Inst. Aktiviteten A-Hall
2021-09-18 18:00 069004043 Onsala IBK U15 B - Kärra IBK P-06/07 Inst. Aktiviteten A-Hall
2021-09-19 10:30 069004058 Särö IBK U16 - Lindome IBK U16 Hajrudin Begic, Abdinasir Abdirahman Kullavikshallen
2021-09-19 11:00 069004030 Pixbo Wallenstam IBK P10 - Landvetter IBK P10 -1 - -1 Per Sundvall Wallenstam Arena A
2021-09-19 12:00 069004031 Pixbo Wallenstam IBK P10 - Landvetter IBK P10 Per Sundvall Wallenstam Arena A
2021-09-19 15:45 069004024 IK Zenith HJ - Öckerö IBK 05-07 Vit Inst. Björlanda Idrottshall
2021-09-19 16:30 069004016 Kärra IBK P10 Svart - IBF Backadalen P10 Jesper Björklund Greter Kärra Sporthall
2021-09-19 17:30 069004027 IK Zenith HJ - Utbynäs SK HJ Inst. Björlanda Idrottshall
2021-09-24 18:15 069004059 IBK Kungälv P07 - Särö IBK U14 1 - 8 , Molly Larsson Munkegärdehallen
2021-09-24 18:15 069004048 Surte IS IBK P08 - Ale IBF P08 Alice Sundelid, Tim Ranebjörk Bohushallen
2021-09-25 10:10 069004062 Pixbo Wallenstam IBK P11 - Lindås Rasta IBK P11 Klara Scarlini, Ida Hermansson Wallenstam Arena B
2021-09-25 10:15 069004055 Mölndals IBF U11 - Kärra IBK P10 Svart 0 - 0 Isak Lundström, Simon Hulten Katrinebergshallen
2021-09-25 11:10 069004063 Pixbo Wallenstam IBK P11 - Lindås Rasta IBK P11 Lucas Hammarvik, Klara Scarlini Wallenstam Arena B
2021-09-25 11:15 069004056 Mölndals IBF U11 - Kärra IBK P10 Svart 0 - 0 Isak Lundström, Simon Hulten Katrinebergshallen
2021-09-25 12:00 069004051 IBF Backadalen P08 - Kärra IBK P08-09 Ludvig Granath, Sebastian Henriksen Tuve Sporthall
2021-09-25 13:00 069004050 IBK Kungälv P 08 Kastelle - Myggenäs IBK P-08 6 - 1 Martin Andersson, Susanne Andersson Kastellegårdshallen
2021-09-25 13:30 069004045 Lindås Rasta IBK P08 - Warberg IBF P08 Alexander Rydqvist, Kian Keinia Salming Arena
2021-09-25 14:15 069004064 Öckerö IBK P05-07 Blå - IK Zenith HJ 2 - 3 Oscar Skogsberg Hedenskolans Idrottshall
2021-09-25 14:45 069004046 Lindås Rasta IBK P08 - Warberg IBF P08 Alexander Rydqvist, Kian Keinia Salming Arena
2021-09-26 09:30 069004034 Pixbo Wallenstam IBF P07 - FBC Vinga P06 2 - 1 Mükremin Er, Semir Aganspahic Wallenstam Arena A
2021-09-26 09:45 069004049 Surte IS IBK P06 - Kärra IBK P07 10 - 2 Tomas Levin, Mustafa Kalajdzisalihovic Bohushallen
2021-09-26 10:30 069004033 Pixbo Wallenstam IBF P07 - Stenungsunds IBK P06/07 5 - 3 Mükremin Er, Semir Aganspahic Wallenstam Arena A
2021-09-26 13:15 069004065 Mölndals IBF U11 - Lindås Rasta IBK P10 0 - 0 Isak Lundström, Simon Hulten Aktiviteten A-Hall
2021-09-26 13:30 069004052 Överby IBK P05/07 - IBK Kungälv P06 Svart 0 - 0 Mathias Johansson, Martin Andersson Nordby Supermarkethallen
2021-09-26 14:00 069004029 IBK Göteborg / Guldhedens IK P06 - FBC Vinga P06 4 - 3 Mükremin Er, Semir Aganspahic Torpahallen
2021-09-26 14:30 069004053 IBK Kungälv P06 Svart - Dingle AIK P06/07 -1 - -1 Mathias Johansson, Martin Andersson Nordby Supermarkethallen
2021-09-26 15:15 069004025 IK Zenith HJ - IBK Kungälv HJ 1 - 2 Robin Boqvist, Per Sundvall Björlanda Idrottshall
2021-09-26 15:30 069004054 Överby IBK P05/07 - Dingle AIK P06/07 2 - 5 Mathias Johansson, Martin Andersson Nordby Supermarkethallen
2021-09-26 17:15 069004026 IK Zenith HJ - Kärra IBK P-06/07 2 - 2 Robin Boqvist, Per Sundvall Björlanda Idrottshall
2021-09-27 17:00 069004061 IBF Backadalen P12 - IK Zenith P12 Fredrik Ohlsson Tuve Sporthall
2021-09-28 19:30 069004047 IBF Backadalen P07 - FBC Vinga P06 0 - 1 Kian Keinia, Semir Aganspahic Tuve Sporthall
2021-10-02 10:00 069004057 Mölndals IBF U14 - Särö IBK U14 3 - 9 Linn Dahlin, Johan Ronge Aktiviteten A-Hall
2021-10-02 12:45 069004044 IBK Kungälv P06 - Särö IBK U14 Inst. Kastellegårdshallen
2021-10-02 14:30 069004067 Utbynäs SK P 06/07 - IBK Bergum P 06-08 Henrik Nordström, Semir Aganspahic Prioritet SERNEKE Arena B-Hallen
2021-10-03 11:30 069004066 Floda IBK P09 - Kärra IBK P08-09 4 - 4 , Semir Aganspahic Nova Floda Sportcenter
2021-10-03 17:15 069004028 IBK Kungälv HJ - IBF Backadalen HJ 2 - 3 Alexander Rydqvist, Felix Bark Peterson Kastellegårdshallen
2021-10-04 17:00 069004068 IBF Backadalen P12 - Kärra IBK P12 Fredrik Ohlsson Tuve Sporthall
2021-10-05 19:15 069004060 IBK Kungälv P 08 Kastelle - Stenungsunds IBK P08 -1 - -1 Alice Sundelid, Molly Larsson Kastellegårdshallen
2021-10-07 18:00 069004069 Floda IBK HJ - FBC Lerum Utveckling HJ Inst. Nova Floda Sportcenter
2021-10-24 15:20 069004070 Lindås Rasta IBK P11 - Lindås Rasta IBK P12 0 - 0 Bianca Fall, Lotte Engblom Askims Sporthall
2021-11-12 18:45 069004074 IK Zenith HJ - Lindås Rasta IBK P05 Blå 4 - 8 Abdinasir Abdirahman, Senad Olevic Björlanda Idrottshall
2021-11-20 14:45 069004072 Pixbo Wallenstam IBF P09 - Lindås Rasta IBK P09 10 - 4 Gustav Garplid, Isak Skarrie Wallenstam Arena B
2021-11-28 17:15 069004073 IK Zenith HJ - Öckerö IBK P05-07 Blå 3 - 3 Adem Can, Tomas Levin Björlanda Idrottshall
2021-12-03 20:10 069004075 Mölndals IBF JAS - Tunet Pontus Ekengränd, Robin Boqvist Aktiviteten A-Hall
2021-12-04 11:30 069004076 Tunet - Särö IBK U16 Abdinasir Abdirahman, Henry Tames Katrinebergshallen
2021-12-04 17:30 069004077 Mölndals IBF/Utbynäs SK - Tunet Patrich Hellfärdsson, Emir Rajabi Aktiviteten A-Hall
2021-12-05 16:45 069004071 Kärra IBK P10 Svart - Lindome IBK P10 Viktor Berggren, Isak Andersson Kärra Sporthall
2022-01-02 11:30 069004078 Lindås Rasta IBK JR akademi - Mölndals IBF JAS 12 - 4 Robin Boqvist, Jesper Björklund Greter Salming Arena
2022-01-04 11:15 069004079 Lindås Rasta IBK P06 - Kärra IBK P06 8 - 1 Senad Olevic, Jesper Björklund Greter Salming Arena
2022-01-08 14:15 069004084 Lindås Rasta IBK P06 - IBK Kungälv P06 4 - 1 Abdinasir Abdirahman, Henry Tames Salming Arena
2022-01-08 14:20 069004082 Mölndals IBF U15 - Särö IBK U14 4 - 8 Senad Olevic, Oskar Kanerva Aktiviteten A-Hall
2022-01-08 15:10 069004080 Kärra IBK P10 Svart - Mölndals IBF U11 , Semir Aganspahic Kärra Sporthall
2022-01-08 17:20 069004083 Mölndals IBF JAS - Mölndals IBF JAS Inst. Aktiviteten A-Hall
2022-01-12 18:20 069004085 Lindome IBK P08 Grön - IBK Kungälv P 08 Kastelle 11 - 6 Joakim Jögi, René Schweikart Almåshallen A
2022-01-25 20:45 069004081 IK Zenith HJ - Pixbo Wallenstam IBF P-16 3 - 5 Mustafa Kalajdzisalihovic, Jesper Björklund Greter Wallenstam Arena B
2022-02-27 10:30 069004086 Lindås Rasta IBK P10 - Pixbo Wallenstam IBK P11 Anton Angervall, Elias Nilsson Wojtowicz Askims Sporthall
2022-03-30 19:45 069004087 IBK Kungälv JAS - Lindås IBK HJAS 10 - 8 Adnan Tongur, Hajrudin Begic Kastellegårdshallen
2022-04-21 17:10 069004088 UHC Uster - Pixbo Wallenstam IBF P06 Aldin Hadziselmovic, Selma Hadziselimovic Wallenstam Arena A
2022-04-22 18:30 069004089 UHC Uster - IK Zenith P06 Selma Hadziselimovic, Narcis Hadziselimovic Valhalla A-hall
2022-04-23 09:30 069004090 UHC Uster - Särö IBK U16 Mattias Strid, Mohsen Gholami Valhalla A-hall
2022-04-23 11:30 069004091 UHC Uster - Utbynäs SK HJ Mattias Strid, Mohsen Gholami Valhalla A-hall
2022-04-23 14:00 069004092 UHC Uster - Mölndals IBF U15 Mattias Strid, Selma Hadziselimovic Valhalla A-hall
2022-04-26 20:00 069004094 Lindås Rasta IBK P06 - IBK Kungälv P06 Svart 12 - 0 , Goran Kuduzovic Salming Arena
2022-04-26 20:20 069004093 IBF Backadalen P07 - IBK Göteborg P07 4 - 9 , Jesper Björklund Greter Tuve Sporthall
2022-05-04 18:30 069004095 IBK Göteborg U16 - Lindås IBK U16 3 - 3 Gabriel Adolfsson, Kian Keinia Torpahallen
2022-05-16 18:35 069004096 Pixbo Wallenstam IBF P08 - Landvetter IBK P08 Blå , Per Sundvall Wallenstam Arena A
2022-05-18 18:20 069004097 Landvetter IBK P08 Blå - Pixbo Wallenstam IBF P08 Isak Skarrie, Per Sundvall Wallenstam Arena B
2022-05-22 13:00 069004098 Floda IBK P06 - Lindås Rasta IBK P06 4 - 0 William Malmqvist, Per Sundvall Askims Sporthall
2022-05-22 14:00 069004099 Onsala IBK U15 B - Floda IBK P06 William Malmqvist, Per Sundvall Askims Sporthall
2022-05-22 15:00 069004100 Lindås Rasta IBK P06 - Onsala IBK U15 B 4 - 1 William Malmqvist, Per Sundvall Askims Sporthall

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis