Almåshallen A






Matcher
Datum Tävling Matchnummer Match Resultat
Röd text
= Ändrad matchtid
Januari
Pantamera Flick Mörkröd A 066200015 Lindome IBK F03/04 Grön - Landvetter IBK F04
Newbody Pojk Serie C 066003014 Lindome IBK P10 Lila - Floda IBK P10 Röd
Pantamera Pojk Röd C VÅR 062003012 Lindome IBK P06/07 Grön - IK Zenith P06 Vit
Pantamera Pojk Röd C VÅR 062003016 Lindome IBK P06/07 Grön - Pixbo Wallenstam IBF P07 Rödrävar
Pantamera Pojk Röd C VÅR 062003020 Lindome IBK P06/07 Grön - FBC Lerum P06 Röd
Pantamera Pojk Mörkröd C VÅR 069005020 Lindome IBK P05 Lila - IBK Bergum junior herr
Pantamera Pojk Mörkröd C VÅR 069005028 Lindome IBK P05 Lila - Träslövsläge IF P05 Gbg
Pantamera Pojk Mörkröd F VÅR 069008010 Lindome IBK P05 Grön - FBC Lerum Utveckling Röd
Pantamera Pojk Mörkröd F VÅR 069008014 Lindome IBK P05 Grön - Myggenäs IBK Ungdom
Pantamera Pojk Mörkröd B VÅR 069003015 Lindome IBK HJ Grön - Ale IBF HJ Blå
Pantamera Pojk Mörkröd B VÅR 069003018 Lindome IBK HJ Grön - IBK Kungälv Herrjuniorer
Pantamera Pojk Mörkröd A VÅR 069000010 Lindome IBK HJ Lila - Pixbo Wallenstam IBF HJ Röd
Pantamera Pojk Mörkröd A VÅR 069000014 Lindome IBK HJ Lila - FBC Lerum Utveckling Svart
Pantamera Pojk Röd N VÅR FD 062014018 Lindome IBK P08 Grön - Landvetter IBK P0809 Röd
Pantamera Flick Röd E VÅR FD 064004016 Lindome IBK F08/09 - IBK Kungälv F08/09 Blå
Pantamera Flick Röd E VÅR FD 064004034 Lindome IBK F08/09 - Lindås Rasta IBK F08/09
Pantamera Flick Röd C VÅR 064002015 Lindome IBK F06/07 Lila - Kärra IBK F07 Röd
Pantamera Flick Röd C VÅR 064002018 Lindome IBK F06/07 Lila - FBC Lerum F07 Röd
Newbody Pojk Serie A VÅR 066000021 Lindome IBK P09 Grön - Lindås Rasta IBK P09 Röd
Newbody Pojk Serie B VÅR 066008053 Lindome IBK P09 Lila - Pixbo Wallenstam IBK P09 Röd
Newbody Pojk Serie D VÅR 066010048 Lindome IBK P10 Grön - IBK Kungälv P 10 Vit
Newbody Pojk Serie G VÅR 066014053 Lindome IBK P11 Grön - IBK Kungälv P11 Blå
Newbody Pojk Serie I VÅR 066016056 Lindome IBK P12 - Lindås Rasta IBK P12 Svart
Newbody Flick Serie D VÅR 065008021 Lindome IBK F12 - FBC Lerum F12
Newbody Flick Serie D VÅR 065008026 Lindome IBK F12 - Landvetter IBK F12 Vit
Newbody Flick Serie B VÅR 065001034 Lindome IBK F11 - Utbynäs SK F 09/11
Pantamera Flick Mörkröd A VÅR 069010013 Lindome IBK F03/04 Grön - Pixbo Wallenstam IBF F05 Mix
Pantamera Flick Mörkröd A VÅR 069010019 Lindome IBK F03/04 Grön - IBF Älvstranden F05 Svart
September
2020-09-23 19:30 Pojkar träningsmatcher 2020 069004024 Lindome IBK HJ - Mölndals IBF HJ
Oktober
2020-10-04 16:00 Newbody Pojk Serie A 066001001 Lindome IBK P09 Grön - Frölunda IBK P09 Grön
2020-10-10 09:00 Newbody Flick Serie C 065004013 Lindome IBK F11 - Eken IBK F11/12
2020-10-10 11:30 Newbody Pojk Serie G 066007015 Lindome IBK P11 Grön - IK Zenith P11 Svart
2020-10-11 10:10 Newbody Pojk Serie D 066004014 Lindome IBK P10 Grön - Hindås IBK P10 Svart
2020-10-11 11:15 Newbody Pojk Serie B 066002014 Lindome IBK P09 Lila - FBC Lerum P09 Röd
2020-10-17 09:45 Newbody Pojk Serie G 066007023 Lindome IBK P11 Grön - FBC Lerum P11 Röd
2020-10-18 11:45 Newbody Pojk Serie A 066001007 Lindome IBK P09 Grön - Floda IBK P09
November
2020-11-08 Newbody Pojk Serie B 066002032 Lindome IBK P09 Lila - Pixbo Wallenstam IBK P09 Vit
2020-11-08 Newbody Pojk Serie D 066004028 Lindome IBK P10 Grön - IK Zenith P-10 Vit
2020-11-08 Newbody Flick Serie C 065004029 Lindome IBK F11 - Landvetter IBK F11 Vit
2020-11-14 Pantamera Flick Röd B 066501014 Lindome IBK F06/07 Lila - IBK Alingsås F06/07 Göteborg
2020-11-15 Pantamera Pojk Mörkröd C 066702018 Lindome IBK HJ Grön - Varla IBK P04 Gbg
2020-11-19 Pantamera Pojk Mörkröd C 066702015 Lindome IBK HJ Grön - IBK Alingsås P-Ungdom GBG
2020-11-19 Pantamera Pojk Mörkröd G 066706025 Lindome IBK P05 Grön - FBC Lerum Utveckling Röd
2020-11-19 Pantamera Flick Mörkröd A 066200018 Lindome IBK F03/04 Grön - FBC Lerum Dj Röd
2020-11-19 Pantamera Flick Röd G FD 066506018 Lindome IBK F08/09 - Ale IBF F08/09
2020-11-19 Pantamera Pojk Röd M FD 065332016 Lindome IBK P08 Grön - Mölndals IBF P08
2020-11-20 00:00 Pantamera Pojk Mörkröd D 066703014 Lindome IBK P05 Lila - Kärra IBK P04 HJ
2020-11-21 00:00 Newbody Pojk Serie A 066001013 Lindome IBK P09 Grön - FBC Partille P09 Blå
2020-11-21 09:30 Pantamera Flick Röd G FD 066506015 Lindome IBK F08/09 - Stenungsunds IBK F08/09 Vit
2020-11-22 10:20 Newbody Pojk Serie C 066003035 Lindome IBK P10 Lila - Öckerö IBK P10 - Blå
2020-11-29 09:00 Pantamera Pojk Röd M FD 065332020 Lindome IBK P08 Grön - Landvetter IBK P08 Vit
2020-11-29 10:20 Pantamera Pojk Röd C 065322021 Lindome IBK P06/07 Grön - IBK Göteborg P06 Vit
2020-11-29 11:45 Pantamera Pojk Mörkröd G 066706030 Lindome IBK P05 Grön - Stenungsunds IBK P05 1
2020-11-29 13:25 Newbody Pojk Serie D 066004042 Lindome IBK P10 Grön - Myggenäs IBK P-10
December
2020-12-04 20:00 Pantamera Pojk Mörkröd A 066700024 Lindome IBK HJ Lila - Mölndals IBF HJ
2020-12-05 10:00 Newbody Flick Serie C 065004057 Lindome IBK F11 - IK Zenith F10-12 Grön
2020-12-05 11:00 Pantamera Flick Röd G FD 066506022 Lindome IBK F08/09 - FBC Lerum F08
2020-12-05 12:10 Newbody Pojk Serie B 066002063 Lindome IBK P09 Lila - Landvetter IBK P09 Vit
2020-12-05 13:15 Pantamera Flick Röd B 066501023 Lindome IBK F06/07 Lila - Landvetter IBK F0508
2020-12-06 10:15 Pantamera Pojk Röd C 065322024 Lindome IBK P06/07 Grön - Pixbo Wallenstam IBF P07 Rödrävar
2020-12-06 11:30 Pantamera Pojk Mörkröd D 066703023 Lindome IBK P05 Lila - Träslövsläge IF P05 Gbg
2020-12-06 15:30 Pantamera Pojk Mörkröd C 066702022 Lindome IBK HJ Grön - Landvetter IBK P05 Blå
2020-12-09 19:30 Pantamera Pojk Mörkröd C 066702026 Lindome IBK HJ Grön - IBK Bergum junior herr
2020-12-19 10:00 Newbody Flick Serie C 065004077 Lindome IBK F11 - FBC Partille F10/11
2020-12-19 11:20 Pantamera Pojk Mörkröd G 066706042 Lindome IBK P05 Grön - IK Zenith P06 Grön
2020-12-19 16:30 Pantamera Pojk Mörkröd A 066700028 Lindome IBK HJ Lila - FBC Lerum Utveckling Svart
2020-12-20 10:15 Pantamera Pojk Röd M FD 065332029 Lindome IBK P08 Grön - IBK Kungälv P08 K Vit
2020-12-20 13:05 Pantamera Pojk Röd C 065322028 Lindome IBK P06/07 Grön - Surte IS IBK P06
Februari
2021-02-06 Newbody Flick Serie B VÅR 065001018 Lindome IBK F11 - Öckerö IBK F09
2021-02-06 Newbody Pojk Serie B VÅR 066008026 Lindome IBK P09 Lila - Stenungsunds IBK P09 Blå
2021-02-06 Newbody Pojk Serie G VÅR 066014026 Lindome IBK P11 Grön - Frölunda IBK P11
2021-02-20 17:00 Herrar Div. 3 603001136 Lindome IBK H3 - Burås IK H2
2021-02-21 09:00 Herrar Veteraner 609001071 Lindome IBK HV - IBK Kungälv HV
2021-02-21 12:30 Damer Div. 2 621301074 Lindome IBK Utv D2 - FBC Lerum D2
2021-02-21 15:00 Herrar Div. 2 602001137 Lindome IBK H2 - Romelanda UF H2
2021-02-27 14:00 Herrar Div. 2 602001149 Lindome IBK H2 - IBF Backadalen H2
2021-02-27 17:00 Herrar Div. 3 603001148 Lindome IBK H3 - Ale IBF H4
2021-02-28 09:00 Damer Veteraner 621701032 Lindome IBK DV - IBF Backadalen DV
2021-02-28 15:00 Herrar Div. 6 606001103 Lindome IBK H6 - FBC Partille H6
Mars
2021-03-06 17:00 Herrar Div. 3 603001156 Lindome IBK H3 - Surte IS IBK H3
2021-03-07 09:00 Herrar Veteraner 609001081 Lindome IBK HV - Landvetter IBK HV
2021-03-07 12:45 Herrar Div. 6 606001115 Lindome IBK H6 - Melleruds IBK Div H6 (Spelar EJ)
2021-03-07 15:00 Damer Div. 2 621301084 Lindome IBK Utv D2 - IBK Kungälv D2
2021-03-12 18:15 Pantamera Pojk Mörkröd F VÅR 069008023 Lindome IBK P05 Grön - Stenungsunds IBK P05 1
2021-03-13 00:00 Newbody Pojk Serie A VÅR 066000024 Lindome IBK P09 Grön - Floda IBK P09
2021-03-13 09:00 Pantamera Pojk Röd N VÅR FD 062014022 Lindome IBK P08 Grön - IK Zenith P08 Grön
2021-03-13 11:20 Pantamera Pojk Mörkröd A VÅR 069000023 Lindome IBK HJ Lila - Mölndals IBF HJ Röd
2021-03-13 14:00 Damer Allsvenskan Södra 580029035 Lindome IBK - Fagerhult Habo IBK
2021-03-13 14:30 Herrar Div. 3 603001172 Lindome IBK H3 - Öckerö IBK H3
2021-03-13 16:30 Herrar Div. 6 606001031 Lindome IBK H6 - IBF Backadalen H6
2021-03-14 08:50 Newbody Pojk Serie I VÅR 066016020 Lindome IBK P12 - Eken IBK P12
2021-03-14 09:50 Newbody Pojk Serie C VÅR 066009009 Lindome IBK P10 Lila - IK Zenith P09 Grön
2021-03-14 10:50 Pantamera Flick Röd C VÅR 064002022 Lindome IBK F06/07 Lila - Eken IBK F05-07
2021-03-14 12:10 Pantamera Pojk Röd E VÅR 062005022 Lindome IBK P06/07 Lilla - Orust IBK P06
2021-03-14 13:30 Pantamera Pojk Mörkröd C VÅR 069005036 Lindome IBK P05 Lila - Mölndals IBF HJ Vit
2021-03-14 15:20 Pantamera Pojk Mörkröd B VÅR 069003022 Lindome IBK HJ Grön - Varla IBK P04 Gbg
2021-03-19 20:00 Damer Div. 2 621301034 Lindome IBK Utv D2 - Dingle AIK D2
2021-03-19 20:00 Herrar Div. 6 606001127 Lindome IBK H6 - Frölunda IBK H6
2021-03-20 09:00 Damer Veteraner 621701041 Lindome IBK DV - Landvetter IBK DV
2021-03-20 09:00 Damer Veteraner 621701021 Lindome IBK DV - Kärra IBK DV
2021-03-20 10:30 Newbody Flick Serie D VÅR 065008036 Lindome IBK F12 - Utbynäs SK F 12
2021-03-20 11:40 Newbody Flick Serie B VÅR 065001055 Lindome IBK F11 - Lindås Rasta IBK F10/11
2021-03-20 14:00 Herrar Div. 2 602001052 Lindome IBK H2 - FBC Sisjön H2
2021-03-20 17:00   Uppskj. Juniorallsvenskan I HJ18 580708009 Lindome IBK - Warberg IBF
2021-03-21 09:00 Herrar Veteraner 609001031 Lindome IBK HV - Ale IBF HV
2021-03-21 09:00 Herrar Veteraner 609001051 Lindome IBK HV - Surte IS IBK HV
2021-03-21 10:20 Pantamera Flick Röd C VÅR 064002026 Lindome IBK F06/07 Lila - Landvetter IBK F07 Blå
2021-03-21 11:40 Pantamera Pojk Mörkröd B VÅR 069003026 Lindome IBK HJ Grön - IBK Alingsås P-Ungdom GBG
2021-03-21 13:20 Pantamera Flick Mörkröd A VÅR 069010025 Lindome IBK F03/04 Grön - Varla IBK F05 Gbg
2021-03-21 15:30 Herrar Div. 3 603001051 Lindome IBK H3 - Dingle AIK H3
2021-03-27 07:00 Newbody Pojk Serie A VÅR 066000028 Lindome IBK P09 Grön - Frölunda IBK P09 Grön
2021-03-27 09:00 Newbody Flick Serie D VÅR 065008040 Lindome IBK F12 - IBF Backadalen F12
2021-03-27 10:10 Newbody Pojk Serie I VÅR 066016074 Lindome IBK P12 - FBC Lerum P12
2021-03-27 11:20 Newbody Pojk Serie G VÅR 066014069 Lindome IBK P11 Grön - Lindås Rasta IBK P11 Vit
2021-03-27 14:00 Damer Allsvenskan Södra 580029044 Lindome IBK - Lindås Rasta IBK
2021-03-28 09:00 Damer Veteraner 621701024 Lindome IBK DV - IBK Bergum DV
2021-03-28 10:20 Newbody Pojk Serie D VÅR 066010064 Lindome IBK P10 Grön - IK Zenith P-10 Grön
2021-03-28 11:50 Newbody Pojk Serie B VÅR 066008069 Lindome IBK P09 Lila - Mölndals IBF P09
2021-03-28 13:00 Pantamera Pojk Röd C VÅR 062003029 Lindome IBK P06/07 Grön - IBK Bergum P06-08 Rosa
2021-03-28 14:30 Damer Div. 2 621301059 Lindome IBK Utv D2 - Lindås Rasta IBK D2
2021-03-28 14:30 Herrar Div. 6 606001043 Lindome IBK H6 - FBC Lerum Utveckling H6
April
2021-04-05 09:00 Pantamera Pojk Röd C VÅR 062003009 Lindome IBK P06/07 Grön - IBK Göteborg P06 Vit
2021-04-05 10:20 Herrar Veteraner 609001011 Lindome IBK HV - IBK Bergum HV
2021-04-05 11:40 Pantamera Flick Mörkröd A VÅR 069010007 Lindome IBK F03/04 Grön - Landvetter IBK F04
2021-04-05 14:00 Damer Allsvenskan Södra 580029056 Lindome IBK - Pixbo Wallenstam IBF
2021-04-05 16:30 Pantamera Pojk Mörkröd C VÅR 069005015 Lindome IBK P05 Lila - Kärra IBK HJ
2021-04-05 18:30   Uppskj. Juniorallsvenskan I HJ18 580708018 Lindome IBK - Träslövsläge IF
2021-04-07 20:00 Herrar Div. 3 603001105 Lindome IBK H3 - Pixbo Wallenstam IBF H3
2021-04-08 20:00 Herrar Div. 2 602001104 Lindome IBK H2 - FBC Vinga H2
2021-04-11 10:10 Herrar Veteraner 609001061 Lindome IBK HV - FBC Partille HV
2021-04-11 12:00 Herrar Div. 6 606001079 Lindome IBK H6 - IBF Älvstranden H6
2021-04-11 14:45 Herrar Div. 3 603001112 Lindome IBK H3 - Eken IBK H3
2021-04-15 20:00 Pantamera Pojk Mörkröd F VÅR 069008003 Lindome IBK P05 Grön - Utbynäs SK P 05
2021-04-16 20:00 Herrar Div. 2 602001072 Lindome IBK H2 - Frölunda IBK H2
2021-04-22 20:00 Herrar Div. 2 602001125 Lindome IBK H2 - IBF Älvstranden H2
2021-04-24 09:00 Newbody Flick Serie D VÅR 065008015 Lindome IBK F12 - Landvetter IBK F12 Blå
2021-04-24 10:10 Newbody Pojk Serie I VÅR 066016038 Lindome IBK P12 - Lindås Rasta IBK P12 Turkos
2021-04-24 11:20 Pantamera Flick Röd E VÅR FD 064004008 Lindome IBK F08/09 - Landvetter IBK F07/08
2021-04-24 12:45 Pantamera Flick Röd C VÅR 064002005 Lindome IBK F06/07 Lila - Pixbo Wallenstam IBF F07 Vit
2021-04-24 14:15 Pantamera Pojk Mörkröd F VÅR 069008006 Lindome IBK P05 Grön - Herrestads AIF WH Rockets P05
2021-04-24 16:10 Pantamera Pojk Mörkröd A VÅR 069000006 Lindome IBK HJ Lila - Lindås Rasta IBK JR akademi P02-03
2021-04-25 09:30 Pantamera Pojk Röd N VÅR FD 062014005 Lindome IBK P08 Grön - Stenungsunds IBK P08 Vit
2021-04-25 11:00 Pantamera Pojk Röd E VÅR 062005005 Lindome IBK P06/07 Lilla - Pixbo Wallenstam IBF P06
2021-04-25 12:50 Pantamera Pojk Mörkröd B VÅR 069003005 Lindome IBK HJ Grön - FBC Partille P03/04
2021-04-25 14:30 Newbody Pojk Serie D VÅR 066010032 Lindome IBK P10 Grön - IK Zenith P-10 Vit
2021-04-25 14:45 Herrar Div. 6 606001091 Lindome IBK H6 - Skatås Göteborg IBK H6
2021-04-25 15:40 Newbody Pojk Serie A VÅR 066000011 Lindome IBK P09 Grön - Landvetter IBK P09 Blå
Maj
2021-05-05 20:00 Herrar Div. 3 603001089 Lindome IBK H3 - IBK Kungälv H3
2021-05-07 20:00 Herrar Div. 2 602001088 Lindome IBK H2 - Landvetter IBK H2

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis