Spelprogram - Flickor Träningsmatcher 2021

Kontaktpersoner
Lag Namn E-post Mobil Färger
FBC Lerum DJ Svart Marie Molander Röd, Röd, Vit
FBC Lerum DJ18 Pontus Persson pontus_0302@hotmail.com 0707-123297 Röd, Röd, Vit
FBC Lerum F06 Daniel Engström danielbabis@gmail.com 0702-423537 Röd, Röd, Vit
FBC Lerum F07 Anders Engström a.a.engstrom@gmail.com 0702-106704 Röd, Röd, Vit
FBC Lerum F09 Micael Haraldsson micael.haraldsson@gmail.com 0702622353 Röd, Röd, Vit
FBC Lerum JAS DJ17 Röd, Röd, Vit
FBC Partille D JAS Olivia Adler Olivia.adler@hotmail.se 0722621447 Svart, Svart, Svart
FBC Partille F04/08 Andreas Dehre sa.dehre@gmail.com 0703-576643 Svart, Svart, Svart
FBC Partille F08/09 Mikael Fröberg mikael@froberg.net +46 70-090 05 91 Svart, Svart, Svart
FBC Partille F10/11 Mattias Ljunggren mattias.ljunggren@heras.se 0725321951 Svart, Svart, Svart
FBC Vinga P06 Mathias Lau mathiasbengtssonlau@gmail.com 0705899649 Blå, Blå, Orange
Floda IBK F06/07 Markus Wilhelm Franke markus_franke@hotmail.com 0730-408805 Vit, Svart, Svart
Frillesås FF Mikael Claesson clabbe78@live.se 070-549 46 44 Grön, Vit, Grön
Hindås IBK F09/10 Linda Andersson linda.w.andersson@teliacompany.com Svart, Svart, Svart
IBF Älvstranden F05 Stefan Johansson stefan.johansson@bring.com 0765271746 Vit, Svart, Svart
IBF Älvstranden JAS Stefan Johansson stefan.johansson@bring.com 0765271746 Vit, Svart, Svart
IBK Bergum F06 Linda Lord lindalord18@gmail.com 0703-335657 Rosa, Svart, Svart.
IBK Kungälv DJ Martin Gustafsson martingustafsson19@gmail.com 0708-948799 Vit, Svart, Svart
IBK Kungälv JAS D Maria Gustafsson maria.gustafsson@ibkkungalv.se 0707606827 Vit, Svart, Svart
IBK Lund Dam JAS Daniel Heander daniel.heander@ibklund.se 0707-785210 Svart-grön, Svart, Svart
IK Zenith P06 Anders Eurén anders.euren@versantur.se 0722-300046 Grön, Vit, Grön
IK Zenith Öckerö IBK Mikael Järdhage mikael.jardhage@gmail.com 0739-021459 Grön, Vit, Grön
Landvetter IBK F07/08 Daniel Johansson qbyggdaniel@hotmail.com Vit/blå-randig, Svart, Svart
Landvetter IBK F09/10 Kristina Sigvardson kicki@sigvardson.net 0727279904 Vit/blå-randig, Svart, Svart
Lindome IBK F06/07 Peter Svensson peter@sparetimecoders.com 0703790793 Grön, Vit, Vit
Lindome IBK F10/11 Lila Grön, Vit, Vit
Lindås IBK DJ JAS Nina Hjortlöv nhjortlov@bahnhof.se 0709328999 Turkosblå, Svart, Turkosblå
Lindås Rasta IBK F10-11 Niclas Johansson tjaludden72@gmail.com Turkosblå, Svart, Turkosblå
Malmö FBC JAS Dam Malin Persson mkppersson@outlook.com 0738-447707 Magenta, Magenta, Svart
Onsala IBK JAS Mikael Egnér mikael.egner@dotnetmentor.se 0707-493603 Rosa/Svart, Svart, Svarta
Pixbo Wallenstam IBF DJAS Daniel Svartling innebandydaniel@outlook.com 0705-171135 Röd/vit, Röd, Röda
Pixbo Wallenstam IBF F06 Anders Blennermark anders.blennermark@gmail.com 0702-842823 Röd/vit, Röd, Röda
Pixbo Wallenstam IBF F07 Henrik Skarrie henrik.skarrie@gmail.com 0709-874169 Röd/vit, Röd, Röda
Pixbo Wallenstam IBK F10 Rödvit, Röd, Röd
Stenungsunds IBK F05 Glenn Johansson glenn65johansson@gmail.com blå/svart, Svart, Svart
Täby FC JAS Per-Anders Melander per-anders@melanderfamily.eu 0739-856147 Vit, Vit, Vit
Warberg IBF DJSM Blå, Blå, Blå
Wårgårda IBK F06/07 Fredrik Gustafsson fredrik.gustafsson@broson.se 0709-347488 Vinröd, Svart, Svart
Västsvenska F 16 Mikael Björk mikael.bjork@innebandy.se 0768-950052
Öckerö IBK DJ Kristin Spengler Dosan74@gmail.com 0703166000 Blå, Blå, Svart
Spelprogram
Tid Matchnr Match Resultat Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Omgång 1
2021-08-10 18:00 069015001 IBF Älvstranden JAS - FBC Partille D JAS 3 - 3 Santoshallen
2021-08-20 19:20 069015002 FBC Partille D JAS - FBC Lerum JAS DJ17 Qvisthallen
2021-09-04 09:00 069015004 Pixbo Wallenstam IBF F07 - Floda IBK F06/07 2 - 2 Wallenstam Arena A
2021-09-04 12:30 069015005 Pixbo Wallenstam IBF F07 - FBC Lerum F07 3 - 3 Wallenstam Arena A
2021-09-05 19:00 069015006 Pixbo Wallenstam IBF F06 - IBF Älvstranden F05 3 - 4 Wallenstam Arena A
2021-09-08 20:00 069015007 Pixbo Wallenstam IBF DJAS - Warberg IBF DJSM Wallenstam Arena A
2021-09-12 13:00 069015009 Hindås IBK F09/10 - Landvetter IBK F09/10 Rävlanda skola idrotthall
2021-09-19 12:00 069015008 IBK Bergum F06 - Floda IBK F06/07 Inst. Bergumsskolan
2021-09-19 13:00 069015003 FBC Partille F08/09 - FBC Lerum F09 5 - 3 Vallhamra Sportcenter
2021-09-23 19:30 069015015 Lindome IBK F06/07 - Frillesås FF Streteredsskolan
2021-09-26 09:00 069015012 Lindås Rasta IBK F10-11 - Lindome IBK F10/11 Lila Salming Arena
2021-09-26 10:45 069015011 Floda IBK F06/07 - Wårgårda IBK F06/07 3 - 8 Nova Floda Sportcenter
Omgång 2
2021-09-26 10:00 069015013 Lindome IBK F10/11 Lila - Pixbo Wallenstam IBK F10 Salming Arena
2021-10-01 18:15 069015010 IBK Kungälv DJ - IBK Bergum F06 5 - 0 Munkegärdehallen
Omgång 3
2021-09-26 11:00 069015014 Lindås Rasta IBK F10-11 - Pixbo Wallenstam IBK F10 Salming Arena

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis