Rydsbergshallen

Adress
Lerum
Underlag
Plast 





Matcher
Datum Tävling Matchnummer Match Resultat
Röd text
= Ändrad matchtid
Augusti
2022-08-21 17:00 Herrar träningsmatcher 2022/23 069002016 FBC Lerum Utveckling H2 - Lindome IBK H1
September
2022-09-10 15:00 Herrar träningsmatcher 2022/23 069002017 FBC Lerum Utveckling H2 - IBK Vänersborg
Oktober
2022-10-16 13:00 Newbody P-11 A Höst 066001004 FBC Lerum Utveckling P11 Röd - Lindome IBK P11 Grön
2022-10-16 14:00 Newbody F-13 O Höst 065006002 FBC Lerum F13 Svart - IBF Backadalen F13 Svart
2022-10-16 15:00 Newbody F-13 O Höst 065006001 FBC Lerum F13 Röd - Floda IBK F13-14 Vit
2022-10-16 18:00 Newbody F-11 A Höst 065002001 FBC Lerum F10/11 Svart - Pixbo Wallenstam IBK F11 Röd
2022-10-29 14:30 Newbody F-13 O Höst 065006018 FBC Lerum F13 Svart - Dingle AIK F12-14
2022-10-30 14:00 Newbody F-11 A Höst 065002018 FBC Lerum F10/11 Röd - Ale IBF F10/11
2022-10-30 17:00 Newbody P-11 B Höst 066004015 FBC Lerum Utveckling P11 Svart - IK Zenith P11 Grön
November
2022-11-09 18:00 Newbody F-11 A Höst 065002015 FBC Lerum F10/11 Svart - IBF Älvstranden F10 Vit
2022-11-13 13:00 Newbody P-11 A Höst 066001024 FBC Lerum Utveckling P11 Röd - Ale IBF P11
2022-11-19 13:30 Newbody F-13 O Höst 065006034 FBC Lerum F13 Svart - Landvetter IBK F13/14
2022-11-19 14:30 Newbody F-11 A Höst 065002034 FBC Lerum F10/11 Röd - Kärra IBK F11/12
2022-11-19 16:30 Newbody P-11 B Höst 066004029 FBC Lerum Utveckling P11 Svart - Frölunda IBK P11 röd
2022-11-20 12:00 Newbody F-12 G Höst 065005037 FBC Lerum F12 Svart - Lindome IBK F12
2022-11-20 13:00 Newbody F-12 G Höst 065005039 FBC Lerum F12 Röd - Pixbo Wallenstam IBK F12 Röd
December
2022-12-04 14:00 Newbody P-11 A Höst 066001034 FBC Lerum Utveckling P11 Röd - Lindås Rasta IBK P11 Vit
2022-12-11 13:00 Newbody F-11 A Höst 065002043 FBC Lerum F10/11 Svart - Surte IS IBK F11
2022-12-11 15:00 Newbody P-11 B Höst 066004042 FBC Lerum Utveckling P11 Svart - IBF Backadalen P11/12 Svart
2022-12-11 16:00 Newbody P-13 O Höst 066016064 FBC Lerum Utveckling P13/P14 - Pixbo Wallenstam IBK P13 Röd
2022-12-17 13:30 Flickor Träningsmatcher 2022 069015020 FBC Lerum F08/09 - Eken IBK F09/10
2022-12-18 14:00 Newbody P-11 A Höst 066001044 FBC Lerum Utveckling P11 Röd - Frölunda IBK P10
2022-12-18 15:00 Newbody P-11 B Höst 066004047 FBC Lerum Utveckling P11 Svart - FBC Partille P11 Vit
2022-12-18 16:00 Newbody F-11 A Höst 065002055 FBC Lerum F10/11 Röd - IBF Älvstranden F10 Vit
2022-12-18 17:00 Newbody F-12 G Höst 065005064 FBC Lerum F12 Svart - Ale IBF F12/13 Vit
Januari
2023-01-15 09:00 Newbody F-13 O Vår 065003002 FBC Lerum F13 Svart - Floda IBK F13-14 Vit
2023-01-22 09:00 Newbody P-11 A Vår 066000007 FBC Lerum Utveckling P11 Röd - Landvetter IBK P11 Blå
2023-01-29 09:00 Newbody P-11 B Vår 066002013 FBC Lerum Utveckling P11 Svart - Lindome IBK P11 Lila
2023-01-29 10:00 Newbody F-11 A Vår 065000015 FBC Lerum F10/11 Svart - Öckerö IBK F10/12 Blå
2023-01-29 11:00 Newbody P-11 A Vår 066000014 FBC Lerum Utveckling P11 Röd - IBK Kungälv P11 Vit
2023-01-29 12:00 Newbody F-12 G Vår 065001023 FBC Lerum F12 Svart - Eken IBK F11/12/13 Gul
2023-01-29 13:00 Newbody F-13 O Vår 065003018 FBC Lerum F13 Svart - Dingle AIK F12-14
2023-01-29 15:00 Newbody F-11 A Vår 065000018 FBC Lerum F10/11 Röd - Kärra IBK F11/12
2023-01-29 16:00 Newbody F-12 G Vår 065001025 FBC Lerum F12 Röd - Utbynäs SK F 12/13
Februari
2023-02-03 20:00 Herrar Div. 2 602001091 FBC Lerum Utveckling H2 - IBF Älvstranden H2
2023-02-05 09:00 Newbody P-13 N Vår 066008030 FBC Lerum Utveckling P13 Röd - Pixbo Wallenstam IBK P13 Vit
2023-02-05 10:30 Pantamera Pojk Röd J Vår FD 062009010 FBC Lerum Utveckling P09 Röd - Öckerö IBK P10 Blå
2023-02-05 11:40 Pantamera Flick Röd D Vår FD 064003017 FBC Lerum F09 - Pixbo Wallenstam IBF F10 Röd
2023-02-05 12:50 Pantamera Pojk Röd N Vår FD 062013010 FBC Lerum Utveckling P10 Röd - Myggenäs IBK P-10
2023-02-05 14:00 Pantamera Flick Röd E Vår FD 064004011 FBC Lerum F10/11 Vit - Utbynäs SK F 09/11
2023-02-05 15:10 Pantamera Flick Röd C Vår 064002012 FBC Lerum F08/09 - Floda IBK F08/09
2023-02-05 16:20 Pantamera Flick Mörkröd B Vår 069011016 FBC Lerum Svart Akademi - Pixbo Wallenstam IBF F07 Vit
2023-02-10 20:00 Juniorallsvenskan G DJ18 580737072 FBC Lerum - Lindås Rasta IBK
2023-02-12 13:30 Pantamera Pojk Röd F Vår 062005042 FBC Lerum Utveckling P07/P08 Svart - Överby IBK P08
2023-02-12 16:00 Juniorallsvenskan G HJ18 580707079 FBC Lerum Utveckling - Lindome IBK
2023-02-17 20:00 Herrar Div. 2 602001103 FBC Lerum Utveckling H2 - Surte IS IBK H2
2023-02-18 13:30 Herrar Div. 6 606001139 FBC Lerum Utveckling H6 - Nödinge IBK H6
2023-02-24 19:30 Pantamera Pojk Mörkröd D Vår 069006025 FBC Lerum Utveckling Vit - Utbynäs SK U-trupp
2023-02-25 13:30 Newbody P-11 B Vår 066002025 FBC Lerum Utveckling P11 Svart - FBC Partille P12 Röd
2023-02-25 14:30 Newbody P-11 A Vår 066000028 FBC Lerum Utveckling P11 Röd - FBC Partille P11 Blå
2023-02-25 16:00 Damer Div. 2 621301061 FBC Lerum D2 - Floda IBK D2
2023-02-26 09:00 Newbody F-12 G Vår 065001047 FBC Lerum F12 Röd - Landvetter IBK F12 Blå
2023-02-26 10:00 Newbody F-11 A Vår 065000034 FBC Lerum F10/11 Röd - IBF Älvstranden F10 Vit
2023-02-26 11:00 Newbody F-13 O Vår 065003034 FBC Lerum F13 Svart - Pixbo Wallenstam IBK F13/14
2023-02-26 12:00 Newbody F-11 A Vår 065000029 FBC Lerum F10/11 Svart - Ale IBF F10/11
2023-02-26 13:00 Newbody F-12 G Vår 065001045 FBC Lerum F12 Svart - Lindome IBK F12
2023-02-26 14:00 Newbody P-12 F Vår 066006034 FBC Lerum Utveckling P12 Röd - Pixbo Wallenstam IBK P12 Röd
2023-02-26 16:00 Juniorallsvenskan G HJ18 580707088 FBC Lerum Utveckling - Mölndals IBF
Mars
2023-03-03 20:00 Herrar Div. 2 602001115 FBC Lerum Utveckling H2 - Burås IK H2
2023-03-05 09:00 Newbody P-13 O Vår 066009066 FBC Lerum Utveckling P13/P14 - Lindås IBK P13 Turkos
2023-03-05 10:00 Newbody P-11 B Vår 066002030 FBC Lerum Utveckling P11 Svart - Stenungsunds IBK P11
2023-03-05 12:30 Pantamera Pojk Röd L Vår FD 062011017 FBC Lerum Utveckling P10 Svart - Landvetter IBK P10 Vit
2023-03-05 14:40 Pantamera Flick Röd B Vår 064001017 FBC Lerum F08 1 - Öckerö IBK / IK Zenith F06-09
2023-03-05 15:50 Pantamera Pojk Röd H Vår 062007017 FBC Lerum Utveckling P09 Svart - Kärra IBK P08-09
2023-03-05 17:00 Pantamera Pojk Röd F Vår 062005030 FBC Lerum Utveckling P07/P08 Svart - Frölunda IBK P08
2023-03-10 19:20 Pantamera Flick Röd C Vår 064002020 FBC Lerum F08/09 - Pixbo Wallenstam IBF F09 Röd
2023-03-11 13:30 Pantamera Flick Mörkröd B Vår 069011034 FBC Lerum Svart Akademi - Landvetter IBK D utveckling blå
2023-03-12 10:00 Pantamera Flick Röd E Vår FD 064004021 FBC Lerum F10/11 Vit - FBC Partille F10/11
2023-03-17 19:30 Pantamera Flick Mörkröd C Vår 069012027 FBC Lerum Röd Akademi - Lindås Rasta IBK Dam Akademi
2023-03-18 13:00 Pantamera Flick Röd E Vår FD 064004028 FBC Lerum F10/11 Vit - Lindås Rasta IBK F10 Blå
2023-03-18 15:15 Herrar Div. 2 602001127 FBC Lerum Utveckling H2 - Frölunda IBK H2
2023-03-18 17:30 Herrar Div. 6 606001163 FBC Lerum Utveckling H6 - Lindås Rasta IBK H6
2023-03-19 09:00 Newbody F-12 G Vår 065001069 FBC Lerum F12 Röd - Pixbo Wallenstam IBK F12 Röd
2023-03-19 10:00 Newbody F-11 A Vår 065000043 FBC Lerum F10/11 Svart - IBK Kungälv F11/12
2023-03-19 11:00 Newbody F-12 G Vår 065001067 FBC Lerum F12 Svart - IBF Älvstranden F12/13
2023-03-19 12:20 Pantamera Flick Röd D Vår FD 064003033 FBC Lerum F09 - IBF Älvstranden F09/10/11
2023-03-19 17:00 Pantamera Flick Röd E Vår FD 064004024 FBC Lerum F10/11 Vit - Landvetter IBK F10/11 Blå
2023-03-19 18:10 Damer Veteraner 621701041 FBC Lerum DV - Kärra IBK DV
2023-03-25 13:30 Pantamera Pojk Röd F Vår 062005038 FBC Lerum Utveckling P07/P08 Svart - Dingle AIK 07/P08/09
2023-03-25 14:40 Pantamera Flick Röd B Vår 064001027 FBC Lerum F08 1 - Surte IS IBK F08
2023-03-25 15:50 Pantamera Pojk Röd H Vår 062007027 FBC Lerum Utveckling P09 Svart - IBK Göteborg P09/10 Svart
2023-03-26 09:00 Newbody P-11 B Vår 066002038 FBC Lerum Utveckling P11 Svart - IBK Kungälv P11 Blå
2023-03-26 10:00 Newbody F-13 O Vår 065003055 FBC Lerum F13 Svart - Lindås Rasta IBK F13
2023-03-26 11:00 Newbody P-12 F Vår 066006055 FBC Lerum Utveckling P12 Röd - Lindås Rasta IBK P12 Svart
2023-03-26 12:00 Newbody P-13 N Vår 066008058 FBC Lerum Utveckling P13 Röd - Kärra IBK P13 Röd
2023-03-26 13:00 Newbody F-12 G Vår 065001078 FBC Lerum F12 Svart - Pixbo Wallenstam IBK F12 Röd
2023-03-26 14:00 Newbody P-11 A Vår 066000048 FBC Lerum Utveckling P11 Röd - Lindome IBK P11 Grön
2023-03-26 15:00 Newbody F-11 A Vår 065000055 FBC Lerum F10/11 Röd - Öckerö IBK F10/12 Blå
2023-03-26 16:00 Newbody F-12 G Vår 065001080 FBC Lerum F12 Röd - IBF Backadalen F11/12 röd
April
2023-04-02 10:00 Pantamera Flick Röd D Vår FD 064003045 FBC Lerum F09 - FBC Partille F08/09
2023-04-02 13:30 Pantamera Flick Röd B Vår 064001030 FBC Lerum F08 1 - IBF Älvstranden F08 Vit
2023-04-02 14:40 Pantamera Pojk Röd H Vår 062007030 FBC Lerum Utveckling P09 Svart - Stenungsunds IBK P09 Blå

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis