Rydsbergshallen

Adress
Lerum
Underlag
Plast 





Matcher
Datum Tävling Matchnummer Match Resultat
Röd text
= Ändrad matchtid
Augusti
2021-08-19 19:30 Damer träningsmatcher 2021 069001010 FBC Lerum D1 - Lindås Rasta IBK Allsvenskan DAM
2021-08-22 15:00 Damer träningsmatcher 2021 069001004 FBC Lerum D1 - Fristads GoIF Dam Div1
September
2021-09-24 20:15 Juniorallsvenskan G DJ18 580737009 FBC Lerum - IBF Älvstranden / IBF Backadalen
Oktober
2021-10-03 15:00 Herrar Div. 2 602001003 FBC Lerum Utveckling H2 - FBC Vinga H2
2021-10-05 20:15 Juniorallsvenskan H1 HJ18 580707027 FBC Lerum Utveckling - FBC Partille
2021-10-08 20:00 Pantamera Pojk Röd H Höst FD 062008002 FBC Lerum P07/08 Röd - Pixbo Wallenstam IBF P09 Röd
2021-10-09 13:40 Pantamera Pojk Röd L Höst FD 062000003 FBC Lerum P09 Röd - IBF Älvstranden P08/P09 Vit
2021-10-09 16:00 Pantamera Flick Röd A Höst 064000001 FBC Lerum F07 Röd - Landvetter IBK F07 Blå
2021-10-09 17:15 Pantamera Flick Röd C Höst 064002002 FBC Lerum F08 - Lindome IBK F08/09
2021-10-10 14:00 Pantamera Flick Röd E Höst FD 064004005 FBC Lerum F08/09 Svart - Pixbo Wallenstam IBF F09 Vit
2021-10-10 15:30 Herrar Div. 5 605001010 FBC Lerum Utveckling H5 - Grundsunds IF H5
2021-10-10 17:30 Pantamera Pojk Mörkröd A Höst 069000002 FBC Lerum Utveckling Svart - Lindome IBK HJ Lila
2021-10-15 20:15 Juniorallsvenskan H1 HJ18 580707001 FBC Lerum Utveckling - Ale IBF
2021-10-16 14:00 Herrar Div. 2 602001014 FBC Lerum Utveckling H2 - IBF Älvstranden H2
2021-10-16 16:15 Pantamera Pojk Röd L Höst FD 062000006 FBC Lerum P09 Röd - Mölndals IBF P09
2021-10-16 17:30 Pantamera Flick Röd A Höst 064000005 FBC Lerum F06 - Landvetter IBK F07 Blå
2021-10-16 18:45 Damer Veteraner 621701005 FBC Lerum D Vet - Landvetter IBK DV
2021-10-17 13:00 Pantamera Pojk Mörkröd E Höst 069008008 FBC Lerum Utveckling Vit - Floda IBK P06
2021-10-17 14:45 Pantamera Flick Röd F Höst FD 064005004 FBC Lerum F09 Röd - Eken IBK F09/10
2021-10-22 20:15 Juniorallsvenskan G DJ18 580737023 FBC Lerum - Landvetter IBK
2021-10-23 13:45 Pantamera Flick Röd F Höst FD 064005008 FBC Lerum F09 Röd - Landvetter IBK F09 vit
2021-10-23 15:00 Pantamera Pojk Röd H Höst FD 062008014 FBC Lerum P07/08 Röd - Frölunda IBK P08
2021-10-24 16:15 Pantamera Flick Röd A Höst 064000007 FBC Lerum F07 Röd - FBC Lerum F06
2021-10-30 13:45 Pantamera Flick Röd C Höst 064002011 FBC Lerum F08 - IBK Kungälv F08/09 Blå
2021-10-30 15:00 Pantamera Flick Röd E Höst FD 064004023 FBC Lerum F08/09 Svart - FBC Partille F08/09
2021-10-30 16:15 Pantamera Pojk Röd L Höst FD 062000010 FBC Lerum P09 Röd - Lindås Rasta IBK P09 Vit
2021-10-30 17:30 Pantamera Pojk Mörkröd A Höst 069000011 FBC Lerum Utveckling Svart - Mölndals IBF HJ
2021-10-31 15:00 Herrar Div. 2 602001025 FBC Lerum Utveckling H2 - Lindome IBK H2
November
2021-11-07 15:00 Herrar Div. 2 602001036 FBC Lerum Utveckling H2 - Frölunda IBK H2
2021-11-12 20:15 Juniorallsvenskan G DJ18 580737033 FBC Lerum - Pixbo Wallenstam IBF
2021-11-13 13:45 Pantamera Flick Röd A Höst 064000013 FBC Lerum F07 Röd - Stenungsunds IBK F07 Gbg
2021-11-13 15:00 Pantamera Flick Röd A Höst 064000015 FBC Lerum F06 - Kärra IBK F07 Röd
2021-11-13 16:15 Pantamera Pojk Röd I Höst FD 062009035 FBC Lerum P09 Svart - IK Zenith P08 Vit
2021-11-13 17:30 Herrar Div. 5 605001032 FBC Lerum Utveckling H5 - FBC Partille H5
2021-11-14 12:45 Pantamera Pojk Röd L Höst FD 062000014 FBC Lerum P09 Röd - Lindome IBK P09 Lila
2021-11-14 15:15 Pantamera Flick Röd E Höst FD 064004033 FBC Lerum F08/09 Svart - IBK Kungälv F08/09 Vit
2021-11-14 16:30 Pantamera Pojk Mörkröd E Höst 069008016 FBC Lerum Utveckling Vit - Pixbo Wallenstam IBF P07 Blårävar
2021-11-17 20:00 Juniorallsvenskan H1 HJ18 580707036 FBC Lerum Utveckling - IBK Alingsås
2021-11-19 20:15 Juniorallsvenskan H1 HJ18 580707038 FBC Lerum Utveckling - Kärra IBK / Floda IBK
2021-11-20 13:45 Newbody Flick Medel B Höst -21 065004023 FBC Lerum F10/11 Röd - Surte IS IBK F11
2021-11-20 14:45 Newbody Pojk Medel A Höst -21 066008033 FBC Lerum P11 Röd - Ale IBF P11 Grön
2021-11-20 16:00 Pantamera Flick Röd F Höst FD 064005017 FBC Lerum F09 Röd - Ale IBF F08/09 vit
2021-11-20 17:30 Pantamera Pojk Mörkröd E Höst 069008022 FBC Lerum Utveckling Vit - Lindås Rasta IBK P06 Svart
2021-11-21 13:00 Pantamera Flick Röd A Höst 064000018 FBC Lerum F06 - Pixbo Wallenstam IBF F07 Vit
2021-11-21 15:00 Herrar Div. 2 602001047 FBC Lerum Utveckling H2 - IBF Backadalen H2
2021-11-21 18:00 Juniorallsvenskan G DJ18 580737040 FBC Lerum - IK Zenith/Öckerö IBK
2021-11-27 14:00 Pantamera Pojk Mörkröd A Höst 069000021 FBC Lerum Utveckling Svart - FBC Partille HJ
2021-11-27 15:45 Pantamera Flick Röd C Höst 064002021 FBC Lerum F08 - IBK Bergum F07/09
2021-11-27 17:00 Pantamera Flick Röd A Höst 064000019 FBC Lerum F07 Röd - Kärra IBK F07 Röd
2021-11-28 12:45 Pantamera Pojk Röd I Höst FD 062009045 FBC Lerum P09 Svart - Herrestads AIF WH Rockets P08
2021-11-28 14:00 Pantamera Flick Röd E Höst FD 064004043 FBC Lerum F08/09 Svart - Ale IBF F08/09 Blå
2021-11-28 15:15 Pantamera Pojk Röd H Höst FD 062008029 FBC Lerum P07/08 Röd - Lindås Rasta IBK P08 Blå
2021-11-28 16:30 Damer Veteraner 621701018 FBC Lerum D Vet - IBF Backadalen DV
December
2021-12-05 12:30 Newbody Pojk Lätt A Höst -21 066002047 FBC Lerum P12 - IBK Bergum P12
2021-12-05 13:30 Newbody Flick Lätt A Höst -21 065000049 FBC Lerum F12 Svart - Pixbo Wallenstam IBK F12 Vit
2021-12-05 15:00 Herrar Div. 2 602001058 FBC Lerum Utveckling H2 - Landvetter IBK H2
2021-12-05 18:30 Pantamera Flick Röd A Höst 064000022 FBC Lerum F06 - FBC Lerum F07 Röd
2021-12-05 20:00 Herrar Div. 5 605001054 FBC Lerum Utveckling H5 - Kärra IBK H5
2021-12-10 20:15 Juniorallsvenskan H1 HJ18 580707013 FBC Lerum Utveckling - Mölndals IBF
2021-12-11 13:45 Pantamera Flick Röd F Höst FD 064005027 FBC Lerum F09 Röd - Pixbo Wallenstam IBF F09 Röd
2021-12-11 15:00 Pantamera Flick Röd A Höst 064000025 FBC Lerum F07 Röd - Pixbo Wallenstam IBF F07 Vit
2021-12-11 16:15 Pantamera Flick Röd A Höst 064000026 FBC Lerum F06 - Stenungsunds IBK F07 Gbg
2021-12-11 17:30 Damer Div. 3 621401037 FBC Lerum D3 - Floda IBK D3
2021-12-12 16:45 Pantamera Pojk Röd I Höst FD 062009055 FBC Lerum P09 Svart - Floda IBK P09 svart
2021-12-12 18:00 Pantamera Pojk Röd H Höst FD 062008037 FBC Lerum P07/08 Röd - FBC Vinga P08
2021-12-12 19:15 Damer Veteraner 621701022 FBC Lerum D Vet - IBK Bergum DV
2021-12-17 20:15 Juniorallsvenskan G DJ18 580737048 FBC Lerum - Lindome IBK
2021-12-18 14:00 Pantamera Pojk Mörkröd A Höst 069000028 FBC Lerum Utveckling Svart - Varla IBK HJ Gbg
2021-12-18 15:45 Herrar Div. 5 605001065 FBC Lerum Utveckling H5 - Floda IBK H5
2021-12-19 14:15 Pantamera Pojk Röd I Höst FD 062009062 FBC Lerum P09 Svart - Överby IBK P08
2021-12-19 15:30 Pantamera Flick Röd F Höst FD 064005030 FBC Lerum F09 Röd - Dingle AIK F09
2021-12-19 16:45 Pantamera Flick Röd C Höst 064002028 FBC Lerum F08 - Ale IBF F06/07 Vit
Januari
2022-01-14 20:15 Herrar Div. 2 602001077 FBC Lerum Utveckling H2 - Hovås IBK H2
2022-01-16 16:00 Juniorallsvenskan H1 HJ18 580707049 FBC Lerum Utveckling - Fristads GoIF
2022-01-19 20:00 Juniorallsvenskan H1 HJ18 580707053 FBC Lerum Utveckling - IBF Backadalen/IBF Älvstranden
2022-01-23 16:00 Juniorallsvenskan G DJ18 580737059 FBC Lerum - Onsala IBK
2022-01-23 18:00 Damer Veteraner 621701026 FBC Lerum D Vet - Lindome IBK DV
2022-01-28 20:15 Juniorallsvenskan G DJ18 580737063 FBC Lerum - Varla IBK
2022-01-30 15:00 Herrar Div. 2 602001090 FBC Lerum Utveckling H2 - IBK Göteborg H2
Februari
2022-02-11 20:15 Juniorallsvenskan H1 HJ18 580707068 FBC Lerum Utveckling - IBK Kungälv
2022-02-13 18:00 Damer Veteraner 621701035 FBC Lerum D Vet - Landvetter IBK DV
2022-02-18 20:15 Juniorallsvenskan G DJ18 580737073 FBC Lerum - FBC Partille
2022-02-20 15:00 Herrar Div. 2 602001104 FBC Lerum Utveckling H2 - Lindås IBF H2
Mars
2022-03-04 20:00 Herrar Div. 5 605001108 FBC Lerum Utveckling H5 - Hindås IBK H5
2022-03-05 14:00 Herrar Div. 2 602001117 FBC Lerum Utveckling H2 - Herrestads AIF WH Rockets H2
2022-03-06 18:00 Damer Veteraner 621701045 FBC Lerum D Vet - Kärra IBK DV
2022-03-11 20:15 Juniorallsvenskan H1 HJ18 580707086 FBC Lerum Utveckling - IBK Göteborg
2022-03-12 13:30 Herrar Div. 5 605001109 FBC Lerum Utveckling H5 - Korsvägen BBK H5
2022-03-12 15:40 Damer Div. 3 621401077 FBC Lerum D3 - IBK Göteborg / IBK Bergum D3
2022-03-18 20:15 Herrar Div. 2 602001130 FBC Lerum Utveckling H2 - Guldhedens IK H2
2022-03-25 20:00 Herrar Div. 5 605001122 FBC Lerum Utveckling H5 - Mölndals IBF H5
2022-03-27 12:45 Damer Div. 3 621401088 FBC Lerum D3 - Landvetter IBK D3

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis