Lerum Arena A

Underlag
Gummi 





Matcher
Datum Tävling Matchnummer Match Resultat
Röd text
= Ändrad matchtid
Augusti
2021-08-14 15:00 Damer träningsmatcher 2021 069001008 FBC Lerum D1 - Lindome IBK Allsv
2021-08-15 15:00 Damer träningsmatcher 2021 069001009 FBC Lerum D1 - IK Zenith D1
September
2021-09-08 20:00 Herrar träningsmatcher 2021 069002041 FBC Lerum Allsv - FBC Partille H1
2021-09-19 14:15 Herrar träningsmatcher 2021 069002046 FBC Lerum Utveckling H2 - Ale IBF Herr
Oktober
2021-10-16 13:15 Newbody Flick Medel A Höst -21 065001004 FBC Lerum F10/11 Svart - IK Zenith F10-12 Grön
2021-10-16 14:30 Newbody Flick Lätt A Höst -21 065000003 FBC Lerum F12 Röd - IBF Älvstranden F12/13
2021-10-23 14:00 Damer Div. 1 621201019 FBC Lerum D1 - Burås IK D1
2021-10-24 14:10 Newbody Pojk Svår A Höst -21 066009010 FBC Lerum P10 Panthers Röd - Mölndals IBF P10 Vit
2021-10-24 15:20 Newbody Flick Medel B Höst -21 065004007 FBC Lerum F10/11 Röd - Dingle AIK F10/11
2021-10-24 16:30 Newbody Pojk Lätt A Höst -21 066002009 FBC Lerum P12 - Utbynäs SK P 12/13
2021-10-24 17:40 Herrar Div. 5 605001021 FBC Lerum Utveckling H5 - Hisingskärra IBK H5
2021-10-26 17:15 Pantamera Flick Röd F Höst FD 064005008 FBC Lerum F09 - Landvetter IBK F09 vit
2021-10-31 14:10 Newbody Flick Lätt A Höst -21 065000017 FBC Lerum F12 Svart - Kärra IBK F11/12
2021-10-31 16:30 Newbody Flick Lätt A Höst -21 065000019 FBC Lerum F12 Röd - Utbynäs SK F 12
2021-10-31 17:40 Newbody Flick Medel A Höst -21 065001018 FBC Lerum F10/11 Svart - Lindome IBK F11
November
2021-11-06 14:00 Damer Div. 1 621201031 FBC Lerum D1 - Guldhedens IK D1
2021-11-10 19:30 Herrar Allsvenskan Södra 580011044 FBC Lerum - Lindås Rasta IBK
2021-11-13 13:15 Damer Div. 2 621301020 FBC Lerum D2 - IBK Kungälv D2
2021-11-13 15:15 Newbody Flick Medel A Höst -21 065001024 FBC Lerum F10/11 Svart - FBC Partille F10/11
2021-11-13 16:15 Newbody Pojk Svår A Höst -21 066009020 FBC Lerum P10 Panthers Röd - FBC Partille P09 Vit
2021-11-20 13:30 Herrar Allsvenskan Södra 580011056 FBC Lerum - Malmö FBC
2021-11-20 16:00 Damer Div. 1 621201043 FBC Lerum D1 - FBC Vinga D1
2021-11-21 14:00 Newbody Flick Lätt A Höst -21 065000033 FBC Lerum F12 Svart - Eken IBK F11/12/13
2021-11-21 15:10 Newbody Pojk Lätt A Höst -21 066002031 FBC Lerum P12 - Pixbo Wallenstam IBK P12
2021-11-21 16:10 Newbody Flick Lätt A Höst -21 065000035 FBC Lerum F12 Röd - Lindås Rasta IBK F12-13 Nytt 20210926
2021-11-21 17:15 Damer Veteraner 621701015 FBC Lerum D Vet - Kärra IBK DV
2021-11-26 20:00 Damer Div. 2 621301030 FBC Lerum D2 - FBC Partille D2
2021-11-27 14:00 Herrar Allsvenskan Södra 580011035 FBC Lerum - Karlstad IBF
2021-11-28 14:15 Newbody Flick Medel A Höst -21 065001034 FBC Lerum F10/11 Svart - Lindås Rasta IBK F10-11
2021-11-28 15:30 Newbody Flick Lätt A Höst -21 065000042 FBC Lerum F12 Röd - Pixbo Wallenstam IBK F12 Vit
December
2021-12-03 20:00 Pantamera Pojk Mörkröd A Höst 069000024 FBC Lerum Utveckling Svart - IBK Kungälv Herrjuniorer
2021-12-05 14:30 Damer Div. 1 621201055 FBC Lerum D1 - IBK Göteborg D1
2021-12-05 16:45 Newbody Flick Medel B Höst -21 065004035 FBC Lerum F10/11 Röd - Landvetter IBK F11 Vit
2021-12-05 17:45 Newbody Pojk Medel A Höst -21 066008049 FBC Lerum P11 Röd - Pixbo Wallenstam IBK P11 Vit
2021-12-05 18:45 Newbody Pojk Svår A Höst -21 066009039 FBC Lerum P10 Panthers Röd - Lindås Rasta IBK P10 svart
2021-12-11 13:15 Damer Div. 2 621301040 FBC Lerum D2 - Landvetter IBK D2
2021-12-11 15:15 Newbody Pojk Medel A Höst -21 066008056 FBC Lerum P11 Röd - IBF Backadalen P11
2021-12-11 16:30 Newbody Flick Lätt A Höst -21 065000054 FBC Lerum F12 Röd - Floda IBK F11-12
2021-12-12 14:00 Newbody Flick Medel B Höst -21 065004040 FBC Lerum F10/11 Röd - Guldhedens IK F10/11
2021-12-12 15:15 Newbody Flick Lätt A Höst -21 065000056 FBC Lerum F12 Svart - Landvetter IBK F12 Blå
2021-12-12 16:30 Newbody Flick Medel A Höst -21 065001044 FBC Lerum F10/11 Svart - Pixbo Wallenstam IBK F11 Vit
2021-12-19 14:15 Newbody Flick Medel B Höst -21 065004044 FBC Lerum F10/11 Röd - Ale IBF F10/11
2021-12-19 15:30 Newbody Pojk Lätt A Höst -21 066002063 FBC Lerum P12 - Lindås Rasta IBK P12 Turkos
2021-12-19 16:45 Newbody Pojk Svår A Höst -21 066009053 FBC Lerum P10 Panthers Röd - IBK Kungälv P 10 Vit
Januari
2022-01-06 14:00 Herrar Allsvenskan Södra 580011072 FBC Lerum - Fagerhult Habo IBK
2022-01-14 20:00 Herrar Div. 5 605001069 FBC Lerum Utveckling H5 - Frölunda IBK H5
2022-01-15 14:00 Damer Div. 1 621201073 FBC Lerum D1 - Kärra IBK D1
2022-01-16 14:15 Damer Div. 2 621301050 FBC Lerum D2 - Myggenäs IBK D2
2022-01-22 13:30 Herrar Allsvenskan Södra 580011088 FBC Lerum - Åby IBK
2022-01-22 16:00 Damer Div. 1 621201079 FBC Lerum D1 - IK Zenith D1
2022-01-28 20:00 Herrar Div. 5 605001082 FBC Lerum Utveckling H5 - IBK Göteborg H5
2022-01-29 14:00 Herrar Allsvenskan Södra 580011095 FBC Lerum - Lillån IBK
2022-01-29 16:20 Damer Div. 2 621301060 FBC Lerum D2 - Öckerö IBK / IK Zenith D2
Februari
2022-02-06 14:30 Damer Div. 1 621201091 FBC Lerum D1 - IBK Kungälv D1
2022-02-11 20:00 Herrar Div. 5 605001095 FBC Lerum Utveckling H5 - IBK Kungälv H5
2022-02-19 13:30 Herrar Allsvenskan Södra 580011103 FBC Lerum - Höllvikens IBF
2022-02-19 16:00 Damer Div. 1 621201103 FBC Lerum D1 - Stenungsunds IBK D1
2022-02-26 14:00 Herrar Allsvenskan Södra 580011116 FBC Lerum - Warberg IC
Mars
2022-03-02 20:00 Damer Div. 1 621201115 FBC Lerum D1 - FBC Partille D1
2022-03-11 20:00 Juniorallsvenskan G DJ18 580737090 FBC Lerum - Lindås Rasta IBK
2022-03-12 12:30 Herrar Allsvenskan Södra 580011128 FBC Lerum - Åstorp/Kvidinge IBS
2022-03-12 15:15 Damer Div. 1 621201127 FBC Lerum D1 - IBF Backadalen D1
2022-03-13 14:15 Damer Div. 2 621301080 FBC Lerum D2 - Pixbo Wallenstam IBF D2
2022-03-25 20:00 Damer Div. 2 621301090 FBC Lerum D2 - Lindome IBK Utv D2

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis