Spelprogram - Pojkar träningsmatcher 2021

Kontaktpersoner
Lag Namn E-post Mobil Färger
Ale IBF P08 Björn Samuelsson bjorn.samuelsson@aleibf.se 070-420 81 42 Marinblå, Marinblå, Marinblå
Dingle AIK P06/07 Thomas Larsson thomas08larsson@hotmail.com 0706630919 Blå, Blå, Blå
Fagerhult Habo IBK Röd, Svart, Röd
Fagerhult Habo IBK JAS Röd, Svart, Röd
FBC Lerum Utveckling HJ Andreas Franzen Svensson Adde__13@hotmail.com 0708783951 Röd, Röd, Vita
FBC Lerum Utveckling JAS Andreas Franzen Svensson Adde__13@hotmail.com 0708783951 Röd, Röd, Vita
FBC Partille U15 Johan Jonasson johan.jonasson72@gmail.com 0720787871 Svart, Svart, Svart
FBC Vinga P06 Mathias Lau mathiasbengtssonlau@gmail.com 0705899649 Blå, Blå, Orange
FBC Vinga P07 Johan Granath johan@granath.tk 0736220868 Blå, Blå, Orange
Floda IBK HJ Vit, Svart, Svart
Floda IBK P06 Mats Ryberg mryberg5@gmail.com 0708-733651 Vit/Svart/Svart
Floda IBK P09 Jani Silvén janisilven@hotmail.com 0704204950 Vit, Svart, Svart
IBF Backadalen HJ Henrik Dahlbom henrik@dahlboms.com Röd, Röd, Röd
IBF Backadalen P07 Christer Dalgren christer.dalgren@gmail.com 0702854993 Röd, Röd, Röd
IBF Backadalen P08 Jeanette Bergström jeanettebergstrom1@hotmail.com 0707348240 Röd, Röd, Röd
IBF Backadalen P10 Jenny Sörensen jennysorensen@hotmail.com 0707608729 Röd, Röd, Röd
IBF Backadalen P12 Therese Tullock t_tullock@hotmail.com 070-378 77 82 Röd, Röd, Röd
IBK Bergum P 06-08 Cecilia Fant fant000208@gmail.com 0768-532350 Rosa, Svart, Svart
IBK Göteborg / Guldhedens IK P06 Svart, Svart, Svart
IBK Göteborg HJAS Svart, Svart, Svart
IBK Göteborg P07 Lars Menzing lars@menzing.com 0725624609 Svart, Svart, Svart
IBK Kungälv HJ Fredrik Bellinder fredrik.bellinder@gmail.com 0733-656031 Vit, Svart, Svart
IBK Kungälv P 08 Kastelle Mikael Gabrielsson mikaelgabrielsson79@gmail.com 070-8574152 Vit/Svart/Svart
IBK Kungälv P06 Henrik Högstedt henrik.hogstedt@ericsson.com 0709870125 Vit, Svart, Svart
IBK Kungälv P06 Svart Henrik Högstedt henrik.hogstedt@ericsson.com 0709870125 Vit, Svart, Svart
IBK Kungälv P07 Madelaine Nordström madelaine.nordstrom@ibkkungalv.se 0739024348 Vit, Svart, Svart
IK Zenith HJ Peter Ullnert ullnert@hotmail.com 0761146503 Grön, Vit, Grön
IK Zenith P06 Anders Eurén anders.euren@versantur.se 0722-300046 Grön, Vit, Grön
IK Zenith P12 Henrik Järlebrant henrik_jarlebrant@hotmail.com Grön, Vit, Grön
Jönköpings IK JAS Anders Permeklev anders.permeklev@gmail.com 0767676283 Röd, Röd, Röd
Jönköpings IK Ungdom P-16 Anders Permeklev anders.permeklev@gmail.com 0767676283 Röd, Röd, Röd
Kärra IBK / Floda IBK JAS Fredrik Gander fredrik.gander@glc.se 0702-714071 Svart/Röd, Svart, Vit
Kärra IBK P-06/07 Daniel Lundin dany_innebandy@hotmail.com Svart/Röd, Svart, Vit
Kärra IBK P07 Daniel Lundin dany_innebandy@hotmail.com Svart/Röd, Svart, Vit
Kärra IBK P08-09 Karl-Joel Ramsdal 0734-031659 Svart/Röd, Svart, Vit
Kärra IBK P10 Svart Jonas Linde Finkensmaleri@gmail.com Svart/Röd, Svart, Vit
Kärra IBK P12 Sofie Tauson Sofietauson@gmail.com Svart/Röd, Svart, Vit
Landvetter IBK P10 Magnus Taskinen magnus.taskinen@gmail.com 0766-210202 Vit/blå-randig, Svart, Svart
Lillån IBK JAS Herr Oliver Kriström oliverkristrom1@gmail.com Grön, Vit , Vit
Lindome IBK JAS Annika Ryberg annika.ryberg@live.se 0739-721510 Grön, Vit, Vit
Lindome IBK U16 Annika Ryberg annika.ryberg@live.se 0739-721510 Grön, Vit, Vit
Lindås IBK HJAS Stefan Sundström p04lindas@gmail.com 0709-63 07 71 Turkosblå, Svart, Turkosblå
Lindås Rasta IBK P06 Peter Fredriksson peter.fredriksson@live.se 0793372358 ljusblå/Svart/ljusblå
Lindås Rasta IBK P08 Mikael Barman barre@lindaswaves.se 0703811413 Turkosblå, Svart, Turkosblå
Lindås Rasta IBK P10 Anders Hallgren andershallgren@hotmail.com 0733997931 Turkosblå, Svart, Turkosblå
Lindås Rasta IBK P11 Mikael Barman barre@lindaswaves.se 0703811413 Turkosblå, Svart, Turkosblå
Lindås Rasta IBK P12 Joakim Lundmark lundmark.joakim@gmail.com 0736-794878 Turkosblå, Svart, Turkosblå
Myggenäs IBK P-08 Martin Larsson martin74larsson@outlook.com 0708-804057 Grön, Svart, Svart
Mölndals IBF JAS Martin Dahlgren md@cabcon.se 0735013324 Röd/Svart/Svart
Mölndals IBF U11 Fredrik Ludvigsson fredrik.m.ludvigsson@gmail.com 0763-431123 Röd, Svart, Svart
Mölndals IBF U14 Markus Haarala markus.haarala@icloud.com 0734203020 Röd, Svart, Svart
Mölndals IBF U15 Magnus Edling magnusedling72@gmail.com 0706574007 Röd, Svart, Svart
Onsala IBK U15 A Josef Wideström josef@arcticstudio.se 0703088380 Rosa/Svart, Svart, Svarta
Onsala IBK U15 B Josef Wideström josef@arcticstudio.se 0703088380 Rosa/Svart, Svart, Svarta
Pixbo Wallenstam IBF HJAS Mehregan Redjamand mehregan.redjamand@pixbo.se Röd/vit, Röd, Röda
Pixbo Wallenstam IBF P06 Röd/vit, Röd, Röda
Pixbo Wallenstam IBF P07 Johan Widepalm johan.widepalm@enfo.se 0706-02 16 87 Röd/vit, Röd, Röda
Pixbo Wallenstam IBF P-16 Johan Widepalm johan.widepalm@enfo.se 0706-02 16 87 Röd/vit, Röd, Röda
Pixbo Wallenstam IBK P10 Patrik Forsman patrik.forsman@pixbo.se Rödvit, Röd, Röd
Pixbo Wallenstam IBK P11 Tommy Burman tommy.burman@sas.se 0709442285 Rödvit, Röd, Röd
Stenungsunds IBK P06/07 Glenn Johansson glenn65johansson@gmail.com blå/svart, Svart, Svart
Stenungsunds IBK P08 Magnus Tillander tillander@hotmail.com 0707416606 blå/svart, Svart, Svart
Surte IS IBK P06 Peter Schalin peterschalin@hotmail.com 0768-668559 Svart, Svart, Svart
Surte IS IBK P08 Sebastian Krantz Sebastian.krantz@live.se 0722163558 Svart, Svart, Svart
Särö IBK U14 Torbjörn Larsson torbjorn.larsson@communicate.no 0768-676505 ljusblå, svart, svart
Särö IBK U16 Henrik Johansson henrik@henriksror.se 0705-343635 ljusblå, svart, svart
Utbynäs SK HJ Gul, Blå, Gul
Utbynäs SK P 06/07 Thomas Tornberg thomastornberg73@gmail.com 0703742055 Gul, Blå, Gul
Warberg IBF Herr JAS Albin Linjer albin.linjer@hotmail.com 0766336038 Blå, Blå, Blå
Warberg IBF P08 Staffan Kollberg staffan.kollberg@gmail.com 072-160 35 83 Blå, Blå, Blå
Varla IBK H JAS Fredrik Biörsmark fredrik.biorsmark@atea.se 0702-740102 Svart/lila, Svart, Svart
Varla IBK P 05 Daniel Hantin danielhantin@hotmail.com 070-545 12 58 Svart/Lila / Svart / Svart
Åsa IF P06 Ola Niklasson 070-2933117 svart/gul, svart, svart
Öckerö IBK 05-07 Vit Blå, Blå, Svart
Öckerö IBK P05-07 Blå Sandra Stenberg stenbergs11@gmail.com Blå, Blå, Svart
Överby IBK P05/07 Mårten Oxenholt moxenholt@hotmail.com 0730424635 Röd, Svart, Röd
Spelprogram
Tid Matchnr Match Resultat Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Omgång 1
2021-08-08 19:00 069004003 Kärra IBK / Floda IBK JAS - Mölndals IBF JAS 7 - 4 Nova Floda Sportcenter
2021-08-14 16:00 069004005 Pixbo Wallenstam IBF P-16 - Fagerhult Habo IBK 10 - 3 Wallenstam Arena A
2021-08-15 17:00 069004004 Pixbo Wallenstam IBF HJAS - Fagerhult Habo IBK JAS 8 - 2 Wallenstam Arena A
2021-08-20 17:45 069004008 Lindås Rasta IBK P06 - Åsa IF P06 4 - 6 Salming Arena
2021-08-21 17:15 069004006 Lindås Rasta IBK P06 - Mölndals IBF U15 9 - 6 Salming Arena
2021-08-22 09:30 069004013 Pixbo Wallenstam IBF P07 - Mölndals IBF U15 7 - 6 Wallenstam Arena B
2021-08-22 13:00 069004015 FBC Lerum Utveckling JAS - Jönköpings IK JAS 4 - 0 Rydsbergshallen
2021-08-22 16:00 069004002 Mölndals IBF JAS - Fagerhult Habo IBK JAS 3 - 5 Aktiviteten A-Hall
2021-08-25 19:00 069004010 Kärra IBK / Floda IBK JAS - Lindome IBK JAS 9 - 5 Nova Floda Sportcenter
2021-08-25 20:45 069004009 Lindås IBK HJAS - IBK Göteborg HJAS 4 - 3 Salming Arena
2021-08-29 11:15 069004007 Lindås Rasta IBK P06 - Särö IBK U16 5 - 4 Salming Arena
2021-08-29 17:45 069004014 Pixbo Wallenstam IBF P07 - IK Zenith P06 1 - 3 Wallenstam Arena A
2021-08-30 18:30 069004011 Kärra IBK P07 - IK Zenith P06 Inst. Prioritet SERNEKE Arena A-Hallen
2021-09-01 20:00 069004017 Surte IS IBK P06 - FBC Partille U15 6 - 2 Bohushallen
2021-09-01 20:45 069004020 Lindås IBK HJAS - Varla IBK H JAS 6 - 4 Salming Arena
2021-09-05 10:00 069004021 FBC Lerum Utveckling JAS - Warberg IBF Herr JAS 3 - 6 Rydsbergshallen
2021-09-05 13:30 069004022 Warberg IBF Herr JAS - Lillån IBK JAS Herr 4 - 5 Rydsbergshallen
2021-09-05 17:00 069004023 FBC Lerum Utveckling JAS - Lillån IBK JAS Herr 5 - 8 Rydsbergshallen
2021-09-11 10:00 069004018 Surte IS IBK P06 - IBK Kungälv P06 5 - 5 Bohushallen
2021-09-17 17:15 069004032 IBK Göteborg P07 - IBF Backadalen P07 2 - 1 Torpahallen
2021-09-18 09:00 069004035 Mölndals IBF U15 - Särö IBK U14 0 - 0 Aktiviteten A-Hall
2021-09-18 11:00 069004036 Kärra IBK P-06/07 - Onsala IBK U15 A Aktiviteten A-Hall
2021-09-18 12:00 069004037 Särö IBK U14 - Onsala IBK U15 A Aktiviteten A-Hall
2021-09-18 12:30 069004012 IBK Kungälv P06 - Floda IBK P06 Kastellegårdshallen
2021-09-18 13:00 069004019 Surte IS IBK P06 - Varla IBK P 05 2 - 5 Bohushallen
2021-09-18 13:00 069004038 Kärra IBK P-06/07 - Särö IBK U14 Aktiviteten A-Hall
2021-09-18 14:00 069004039 Mölndals IBF U15 - Onsala IBK U15 A 0 - 0 Aktiviteten A-Hall
2021-09-18 15:00 069004040 Mölndals IBF U15 - Kärra IBK P-06/07 0 - 0 Aktiviteten A-Hall
2021-09-18 16:00 069004041 Onsala IBK U15 B - Särö IBK U14 Inst. Aktiviteten A-Hall
2021-09-18 17:00 069004042 Mölndals IBF U15 - Onsala IBK U15 A Inst. Aktiviteten A-Hall
2021-09-18 18:00 069004043 Onsala IBK U15 B - Kärra IBK P-06/07 Inst. Aktiviteten A-Hall
2021-09-19 10:30 069004058 Särö IBK U16 - Lindome IBK U16 Kullavikshallen
2021-09-19 11:00 069004030 Pixbo Wallenstam IBK P10 - Landvetter IBK P10 -1 - -1 Wallenstam Arena A
2021-09-19 12:00 069004031 Pixbo Wallenstam IBK P10 - Landvetter IBK P10 Wallenstam Arena A
2021-09-19 15:45 069004024 IK Zenith HJ - Öckerö IBK 05-07 Vit Inst. Björlanda Idrottshall
2021-09-19 16:30 069004016 Kärra IBK P10 Svart - IBF Backadalen P10 Kärra Sporthall
2021-09-19 17:30 069004027 IK Zenith HJ - Utbynäs SK HJ Inst. Björlanda Idrottshall
2021-09-24 18:15 069004048 Surte IS IBK P08 - Ale IBF P08 Bohushallen
2021-09-24 18:15 069004059 IBK Kungälv P07 - Särö IBK U14 1 - 8 Munkegärdehallen
2021-09-25 10:10 069004062 Pixbo Wallenstam IBK P11 - Lindås Rasta IBK P11 Wallenstam Arena B
2021-09-25 10:15 069004055 Mölndals IBF U11 - Kärra IBK P10 Svart 0 - 0 Katrinebergshallen
2021-09-25 11:10 069004063 Pixbo Wallenstam IBK P11 - Lindås Rasta IBK P11 Wallenstam Arena B
2021-09-25 11:15 069004056 Mölndals IBF U11 - Kärra IBK P10 Svart 0 - 0 Katrinebergshallen
2021-09-25 12:00 069004051 IBF Backadalen P08 - Kärra IBK P08-09 Tuve Sporthall
2021-09-25 13:00 069004050 IBK Kungälv P 08 Kastelle - Myggenäs IBK P-08 6 - 1 Kastellegårdshallen
2021-09-25 13:30 069004045 Lindås Rasta IBK P08 - Warberg IBF P08 Salming Arena
2021-09-25 14:15 069004064 Öckerö IBK P05-07 Blå - IK Zenith HJ 2 - 3 Hedenskolans Idrottshall
2021-09-25 14:45 069004046 Lindås Rasta IBK P08 - Warberg IBF P08 Salming Arena
2021-09-26 09:30 069004034 Pixbo Wallenstam IBF P07 - FBC Vinga P06 2 - 1 Wallenstam Arena A
2021-09-26 09:45 069004049 Surte IS IBK P06 - Kärra IBK P07 10 - 2 Bohushallen
2021-09-26 10:30 069004033 Pixbo Wallenstam IBF P07 - Stenungsunds IBK P06/07 5 - 3 Wallenstam Arena A
2021-09-26 13:15 069004065 Mölndals IBF U11 - Lindås Rasta IBK P10 0 - 0 Aktiviteten A-Hall
2021-09-26 13:30 069004052 Överby IBK P05/07 - IBK Kungälv P06 Svart 0 - 0 Nordby Supermarkethallen
2021-09-26 14:00 069004029 IBK Göteborg / Guldhedens IK P06 - FBC Vinga P06 4 - 3 Torpahallen
2021-09-26 14:30 069004053 IBK Kungälv P06 Svart - Dingle AIK P06/07 -1 - -1 Nordby Supermarkethallen
2021-09-26 15:15 069004025 IK Zenith HJ - IBK Kungälv HJ 1 - 2 Björlanda Idrottshall
2021-09-26 15:30 069004054 Överby IBK P05/07 - Dingle AIK P06/07 2 - 5 Nordby Supermarkethallen
2021-09-26 17:15 069004026 IK Zenith HJ - Kärra IBK P-06/07 2 - 2 Björlanda Idrottshall
2021-09-27 17:00 069004061 IBF Backadalen P12 - IK Zenith P12 Tuve Sporthall
2021-09-28 19:30 069004047 IBF Backadalen P07 - FBC Vinga P06 Tuve Sporthall
2021-10-02 10:00 069004057 Mölndals IBF U14 - Särö IBK U14 3 - 9 Aktiviteten A-Hall
2021-10-02 12:45 069004044 IBK Kungälv P06 - Särö IBK U14 Inst. Kastellegårdshallen
2021-10-02 14:30 069004067 Utbynäs SK P 06/07 - IBK Bergum P 06-08 Prioritet SERNEKE Arena B-Hallen
2021-10-03 11:30 069004066 Floda IBK P09 - Kärra IBK P08-09 4 - 4 Nova Floda Sportcenter
2021-10-03 17:15 069004028 IBK Kungälv HJ - IBF Backadalen HJ 2 - 3 Kastellegårdshallen
2021-10-04 17:00 069004068 IBF Backadalen P12 - Kärra IBK P12 Tuve Sporthall
2021-10-05 19:15 069004060 IBK Kungälv P 08 Kastelle - Stenungsunds IBK P08 -1 - -1 Kastellegårdshallen
2021-10-07 18:00 069004069 Floda IBK HJ - FBC Lerum Utveckling HJ Inst. Nova Floda Sportcenter
2021-10-24 15:20 069004070 Lindås Rasta IBK P11 - Lindås Rasta IBK P12 Askims Sporthall

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis