Björlanda Idrottshall

Adress
Emelie Lejmans Väg 4, Torslanda
Telefon
031-925820 
Underlag
Plast 





Matcher
Datum Tävling Matchnummer Match Resultat
Röd text
= Ändrad matchtid
Oktober
2022-10-01 10:15 Pojkar träningsmatcher 2022 069004032 IK Zenith HJ - IBF Backadalen P07/08
2022-10-01 14:00 Damer Div. 1 621201002 IK Zenith D1 - Stenungsunds IBK D1
2022-10-08 14:00 Herrar Div 1 Västra Götaland 580034024 IK Zenith - Varla IBK
2022-10-08 16:30 Herrar Div. 3 603001009 Torslanda IBF H3 - Floda IBK H3
2022-10-09 10:10 Pantamera Pojk Röd N Höst FörD 065333005 IK Zenith P-10 Vit - Surte IS IBK P10/11
2022-10-09 13:30 Pantamera Pojk Röd F Höst 065325005 IK Zenith P07-P08 - FBC Partille P09 Röd
2022-10-09 14:40 Pantamera Flick Mörköd B Höst 066201003 IK Zenith DJ / Öckerö IBK - Onsala IBK DJ
2022-10-13 20:15 Herrar Div 1 Västra Götaland 580034030 IK Zenith - IBK Kungälv
2022-10-14 18:40 Juniorallsvenskan G DJ18 580737019 IK Zenith/Öckerö IBK - IBF Älvstranden / Ale IBF
2022-10-15 14:00 Damer Div. 1 621201013 IK Zenith D1 - FBC Lerum D1
2022-10-16 10:20 Newbody P-13 O Höst 066016010 IK Zenith P13-14 - Pixbo Wallenstam IBK P13 Röd
2022-10-16 11:30 Pantamera Pojk Röd N Höst FörD 065333010 IK Zenith P-10 Vit - Dingle AIK P10/11
2022-10-16 12:40 Pantamera Pojk Röd F Höst 065325010 IK Zenith P07-P08 - IBF Backadalen P07/08
2022-10-16 14:00 Pantamera Pojk Mörkröd D Höst 066703006 IK Zenith HJ - Landvetter IBK H Utveckling
2022-10-21 18:40 Juniorallsvenskan G HJ18 580707024 IK Zenith - IBK Göteborg
2022-10-22 14:00 Herrar Div 1 Västra Götaland 580034041 IK Zenith - IBK Alingsås
2022-10-22 16:30 Damer Div. 1 621201024 IK Zenith D1 - Mölndals IBF D1
2022-10-23 10:10 Newbody P-12 F Höst 066013013 IK Zenith P12 Grön - FBC Lerum Utveckling P12 Röd
2022-10-23 11:10 Newbody F-11 A Höst 065002010 IK Zenith F11-12 Grön - FBC Lerum F10/11 Röd
2022-10-23 12:10 Newbody P-13 O Höst 066016020 IK Zenith P13-14 - Öckerö IBK P13
2022-10-23 13:10 Newbody P-11 C Höst 066005007 IK Zenith P11 Svart - Landvetter IBK P11 Vit
2022-10-23 14:10 Newbody P-11 C Höst 066005009 IK Zenith P11 Vit - Lindås Rasta IBK P11 Svart
2022-10-23 15:10 Newbody P-11 B Höst 066004010 IK Zenith P11 Grön - Lindome IBK P11 Lila
2022-10-23 17:00 Herrar Div. 3 603001020 Torslanda IBF H3 - Myggenäs IBK H3
2022-10-29 13:30 Pantamera Pojk Röd J Höst FörD 065329019 IK Zenith P09 Grön - Pixbo Wallenstam IBF P10 Röd
2022-10-30 10:10 Newbody P-11 C Höst 066005014 IK Zenith P11 Svart - IK Zenith P11 Vit
2022-10-30 12:30 Pantamera Pojk Röd N Höst FörD 065333018 IK Zenith P-10 Vit - Herrestads AIF WH Rockets P09/10
2022-10-30 13:40 Pantamera Pojk Röd F Höst 065325018 IK Zenith P07-P08 - Lindås Rasta IBK P08 Blå
2022-10-30 15:00 Pantamera Flick Mörköd B Höst 066201020 IK Zenith DJ / Öckerö IBK - IBK Vänersborg DJ
November
2022-11-05 14:00 Damer Div. 1 621201035 IK Zenith D1 - Burås IK D1
2022-11-12 14:00 Herrar Div. 3 603001042 Torslanda IBF H3 - Eken IBK H3
2022-11-13 Newbody P-11 B Höst 066004020 IK Zenith P11 Grön - IBF Älvstranden P-11 Utgår
2022-11-13 11:10 Newbody P-13 O Höst 066016038 IK Zenith P13-14 - Landvetter IBK P13 vit
2022-11-13 12:10 Newbody P-11 C Höst 066005019 IK Zenith P11 Vit - Landvetter IBK P11 Vit
2022-11-13 13:10 Newbody F-12 G Höst 065005029 IK Zenith F11-12 Vit - Ale IBF F12/13 Vit
2022-11-13 14:10 Newbody F-11 A Höst 065002022 IK Zenith F11-12 Grön - FBC Lerum F10/11 Svart
2022-11-13 15:10 Newbody P-12 F Höst 066013027 IK Zenith P12 Grön - Pixbo Wallenstam IBK P12 Röd
2022-11-13 16:30 Pantamera Pojk Mörkröd D Höst 066703024 IK Zenith HJ - Utbynäs SK U-trupp
2022-11-18 18:40 Juniorallsvenskan G HJ18 580707034 IK Zenith - IBK Kungälv
2022-11-19 14:00 Herrar Div 1 Västra Götaland 580034053 IK Zenith - Floda IBK
2022-11-19 16:30 Damer Div. 1 621201046 IK Zenith D1 - IBF Backadalen D1
2022-11-20 10:10 Newbody P-11 C Höst 066005026 IK Zenith P11 Vit - Kärra IBK P11/12
2022-11-20 11:10 Newbody P-11 C Höst 066005028 IK Zenith P11 Svart - Frölunda IBK P11 svart
2022-11-20 12:10 Newbody F-11 A Höst 065002030 IK Zenith F11-12 Grön - Ale IBF F10/11
2022-11-20 14:30 Pantamera Pojk Röd N Höst FörD 065333026 IK Zenith P-10 Vit - IBF Älvstranden P10
2022-11-20 15:40 Pantamera Pojk Röd F Höst 065325026 IK Zenith P07-P08 - IBK Kungälv P08 K Svart
2022-11-20 17:00 Pantamera Flick Mörköd B Höst 066201028 IK Zenith DJ / Öckerö IBK - Pixbo Wallenstam IBF F07 Vit
2022-11-25 18:40 Juniorallsvenskan G DJ18 580737037 IK Zenith/Öckerö IBK - Stenungsunds IBK/IBK Kungälv
2022-11-26 14:00 Herrar Div. 3 603001053 Torslanda IBF H3 - Pixbo Wallenstam IBF H3
December
2022-12-02 18:40 Juniorallsvenskan G HJ18 580707044 IK Zenith - Kärra IBK
2022-12-03 14:00 Herrar Div 1 Västra Götaland 580034065 IK Zenith - Mölndals IBF
2022-12-03 16:30 Damer Div. 1 621201057 IK Zenith D1 - FBC Vinga D1
2022-12-04 10:10 Newbody P-12 F Höst 066013041 IK Zenith P12 Grön - Ale IBF P12 Blå
2022-12-04 11:10 Newbody F-12 G Höst 065005043 IK Zenith F11-12 Vit - Pixbo Wallenstam IBK F12 Vit
2022-12-04 12:10 Newbody P-13 O Höst 066016056 IK Zenith P13-14 - Lindås IBK P13 Vit
2022-12-04 13:20 Pantamera Pojk Röd N Höst FörD 065333032 IK Zenith P-10 Vit - Eken IBK P10 Lila
2022-12-04 14:30 Pantamera Pojk Röd F Höst 065325032 IK Zenith P07-P08 - FBC Vinga P07
2022-12-09 18:40 Juniorallsvenskan G HJ18 580707049 IK Zenith - Varla IBK
2022-12-10 14:00 Herrar Div 1 Västra Götaland 580034070 IK Zenith - Fristads GoIF
2022-12-11 Newbody P-11 C Höst 066005040 IK Zenith P11 Vit - IBF Älvstranden P11/12 Utgår bytt till P12 F
2022-12-11 10:10 Newbody F-11 A Höst 065002046 IK Zenith F11-12 Grön - Kärra IBK F11/12
2022-12-11 11:10 Newbody P-12 F Höst 066013050 IK Zenith P12 Grön - IBF Älvstranden P11/12
2022-12-11 12:10 Newbody P-11 B Höst 066004039 IK Zenith P11 Grön - Frölunda IBK P11 röd
2022-12-11 13:30 Pantamera Pojk Mörkröd D Höst 066703039 IK Zenith HJ - FBC Partille P06 Svart
2022-12-11 15:00 Pantamera Flick Mörköd B Höst 066201036 IK Zenith DJ / Öckerö IBK - FBC Lerum Röd Akademi
2022-12-11 16:30 Herrar Div. 3 603001064 Torslanda IBF H3 - Lindome IBK H3
2022-12-17 16:30 Pantamera Pojk Röd J Höst FörD 065329043 IK Zenith P09 Grön - Ale IBF P10 Vit
2022-12-18 10:10 Newbody P-11 C Höst 066005048 IK Zenith P11 Svart - Myggenäs IBK P-11
2022-12-18 11:10 Newbody P-11 B Höst 066004046 IK Zenith P11 Grön - Stenungsunds IBK P11
2022-12-18 12:10 Newbody F-12 G Höst 065005057 IK Zenith F11-12 Vit - Ale IBF F12/13 Blå
2022-12-18 16:30 Herrar Div. 3 603001070 Torslanda IBF H3 - Dingle AIK H3
Januari
2023-01-07 14:00 Herrar Div 1 Västra Götaland 580034081 IK Zenith - Pixbo Wallenstam IBF
2023-01-14 14:00 Damer Div. 1 621201078 IK Zenith D1 - Guldhedens IK D1
2023-01-20 18:40 Juniorallsvenskan G HJ18 580707064 IK Zenith - Lindås Rasta IBK
2023-01-22 16:30 Herrar Div. 3 603001083 Torslanda IBF H3 - Sörgårdens IBF H3
2023-01-27 18:40 Juniorallsvenskan G DJ18 580737069 IK Zenith/Öckerö IBK - IBK Alingsås
2023-01-28 14:00 Herrar Div 1 Västra Götaland 580034098 IK Zenith - IBK Göteborg
2023-01-28 16:30 Juniorallsvenskan G HJ18 580707074 IK Zenith - FBC Lerum Utveckling
Februari
2023-02-04 14:00 Damer Div. 1 621201092 IK Zenith D1 - Lindås Waves IBF D1
2023-02-04 16:30 Herrar Div. 3 603001096 Torslanda IBF H3 - IBK Kungälv H3
2023-02-11 14:00 Herrar Div. 3 603001097 Torslanda IBF H3 - Lindås IBF H3
2023-02-18 14:00 Herrar Div 1 Västra Götaland 580034111 IK Zenith - IBK Vänersborg
2023-02-18 16:30 Damer Div. 1 621201105 IK Zenith D1 - Pixbo Wallenstam IBF D1
2023-02-19 16:30 Juniorallsvenskan G HJ18 580707084 IK Zenith - Lindome IBK
2023-02-25 14:00 Herrar Div. 3 603001110 Torslanda IBF H3 - Guldhedens IK H3
Mars
2023-03-02 19:00 Damer Div. 1 621201118 IK Zenith D1 - Landvetter IBK D1
2023-03-03 18:40 Juniorallsvenskan G DJ18 580737087 IK Zenith/Öckerö IBK - FBC Lerum
2023-03-04 14:00 Herrar Div 1 Västra Götaland 580034126 IK Zenith - Lindome IBK
2023-03-10 18:40 Herrar Div. 3 603001123 Torslanda IBF H3 - Göteborg City IBK H3
2023-03-11 15:15 Damer Div. 1 621201131 IK Zenith D1 - IBK Kungälv D1

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis