Qvisthallen






Matcher
Datum Tävling Matchnummer Match Resultat
Röd text
= Ändrad matchtid
Augusti
2021-08-20 19:20 Flickor Träningsmatcher 2021 069015002 FBC Partille D JAS - FBC Lerum JAS DJ17
2021-08-28 11:00 Damer träningsmatcher 2021 069001013 FBC Partille D1 - Pixbo Wallenstam IBF
September
2021-09-11 12:30 Damer träningsmatcher 2021 069001006 FBC Partille D2 - IBK Vänersborg Dam A
2021-09-18 10:00 Damer träningsmatcher 2021 069001020 FBC Partille D2 - FBC Lerum D2
Oktober
2021-10-02 15:30 Damer Div. 1 621201005 FBC Partille D1 - Burås IK D1
2021-10-09 11:20 Pantamera Pojk Röd F Höst FD 062006004 FBC Partille P09 Röd - IBK Kungälv P 08 Munkgärde
2021-10-09 12:40 Pantamera Pojk Röd C Höst 062003005 FBC Partille P06/08 - IBK Göteborg P07-08 vit
2021-10-09 14:00 Pantamera Pojk Mörkröd A Höst 069000003 FBC Partille HJ - Mölndals IBF HJ
2021-10-09 16:00 Herrar Div. 5 605001008 FBC Partille H6 - Hisingskärra IBK H5
2021-10-16 09:00 Newbody Pojk Lätt B Höst -21 066003003 FBC Partille P12 Röd - Eken IBK P12
2021-10-16 10:00 Newbody Pojk Lätt A Höst -21 066002030 FBC Partille P12 - Överby IBK P11/12
2021-10-16 11:10 Newbody Flick Medel A Höst -21 065001003 FBC Partille F10/11 - Lindås Rasta IBK F10-11
2021-10-16 12:10 Newbody Pojk Svår C Höst -21 066012003 FBC Partille P10 Vit - Öckerö IBK P10 - Blå
2021-10-16 13:10 Pantamera Pojk Röd I Höst FD 062009009 FBC Partille P09 Blå - Pixbo Wallenstam IBF P09 Vit
2021-10-16 15:30 Damer Div. 1 621201016 FBC Partille D1 - FBC Vinga D1
2021-10-16 17:30 Pantamera Pojk Röd B Höst 062002009 FBC Partille P08 - Stenungsunds IBK P06/07
2021-10-16 18:50 Pantamera Pojk Röd C Höst 062003010 FBC Partille P06/08 - Mölndals IBF U14
2021-10-16 20:00 Herrar Veteraner 609001011 FBC Partille HV - IBK Kungälv HV
2021-10-23 10:00 Newbody Pojk Svår B Höst -21 066010010 FBC Partille P10 blå - Mölndals IBF P10 Röd
2021-10-23 11:00 Newbody Pojk Medel B Höst -21 066006009 FBC Partille P11 Vit - Kärra IBK P10 Röd
2021-10-23 12:00 Newbody Pojk Medel A Höst -21 066008012 FBC Partille P11 Blå - Herrestads AIF WH Rockets P11-12 Svart
2021-10-23 13:00 Newbody Pojk Svår A Höst -21 066009008 FBC Partille P09 Vit - Kärra IBK P10 Svart
2021-10-23 14:00 Pantamera Flick Röd E Höst FD 064004016 FBC Partille F08/09 - Landvetter IBK F09 Blå
2021-10-23 15:20 Pantamera Flick Mörkröd B Höst 069011008 FBC Partille F05/07 Svart - IBK Kungälv DJ
2021-10-23 17:10 Pantamera Pojk Mörkröd E Höst 069008012 FBC Partille U15 1 - FBC Lerum Utveckling Vit
2021-10-24 19:30 Juniorallsvenskan G DJ18 580737022 FBC Partille - Varla IBK
2021-10-30 09:00 Newbody Pojk Lätt B Höst -21 066003019 FBC Partille P12 Röd - Kärra IBK P11/12
2021-10-30 10:00 Newbody Flick Medel A Höst -21 065001017 FBC Partille F10/11 - Pixbo Wallenstam IBK F11 Vit
2021-10-30 11:00 Newbody Pojk Svår C Höst -21 066012017 FBC Partille P10 Vit - IBK Göteborg P09/10
2021-10-30 12:00 Pantamera Pojk Röd I Höst FD 062009019 FBC Partille P09 Blå - Floda IBK P09 svart
2021-10-30 15:30 Damer Div. 1 621201027 FBC Partille D1 - Mölndals IBF D1
November
2021-11-05 19:00 Juniorallsvenskan G DJ18 580737030 FBC Partille - FBC Lerum
2021-11-06 10:00 Pantamera Flick Röd E Höst FD 064004030 FBC Partille F08/09 - Kärra IBK F09/10
2021-11-06 11:20 Pantamera Pojk Röd I Höst FD 062009026 FBC Partille P09 Blå - Herrestads AIF WH Rockets P08
2021-11-12 17:15 Pantamera Pojk Röd F Höst FD 062006019 FBC Partille P09 Röd - Floda IBK P07/08 Vit
2021-11-12 18:40 Pantamera Pojk Mörkröd A Höst 069000014 FBC Partille HJ - IBK Kungälv Herrjuniorer
2021-11-13 09:00 Newbody Pojk Lätt A Höst -21 066002022 FBC Partille P12 - Landvetter IBK P12 Blå
2021-11-13 10:00 Newbody Pojk Medel A Höst -21 066008024 FBC Partille P11 Blå - IBF Backadalen P11
2021-11-13 11:00 Newbody Pojk Svår B Höst -21 066010020 FBC Partille P10 blå - Stenungsunds IBK P10 svart
2021-11-13 12:00 Pantamera Flick Röd E Höst FD 064004036 FBC Partille F08/09 - Öckerö IBK F06-09
2021-11-13 15:30 Damer Div. 1 621201038 FBC Partille D1 - IBK Kungälv D1
2021-11-19 19:00 Juniorallsvenskan G DJ18 580737039 FBC Partille - Onsala IBK
2021-11-20 10:00 Newbody Pojk Lätt B Höst -21 066003035 FBC Partille P12 Röd - Frölunda IBK P12
2021-11-20 11:00 Newbody Pojk Medel B Höst -21 066006031 FBC Partille P11 Vit - Myggenäs IBK P-11
2021-11-20 12:00 Newbody Pojk Svår A Höst -21 066009027 FBC Partille P09 Vit - Eken IBK P-10
2021-11-20 13:20 Pantamera Pojk Röd I Höst FD 062009040 FBC Partille P09 Blå - FBC Lerum P09 Svart
2021-11-20 14:45 Herrar Div. 5 605001041 FBC Partille H6 - Kärra IBK H5
2021-11-20 17:00 Damer Div. 2 621301023 FBC Partille D2 - IBK Kungälv D2
2021-11-26 18:30 Newbody Pojk Medel A Höst -21 066008036 FBC Partille P11 Blå - IBK Kungälv P11 Svart
2021-11-27 10:00 Newbody Pojk Lätt B Höst -21 066003042 FBC Partille P12 Röd - Landvetter IBK P12 Vit
2021-11-27 11:00 Newbody Pojk Svår C Höst -21 066012035 FBC Partille P10 Vit - Ale IBF P10 Blå
2021-11-27 12:00 Newbody Flick Medel A Höst -21 065001035 FBC Partille F10/11 - Landvetter IBK F11 Blå
2021-11-27 13:00 Pantamera Flick Röd E Höst FD 064004046 FBC Partille F08/09 - Pixbo Wallenstam IBF F09 Vit
2021-11-27 14:20 Pantamera Pojk Röd F Höst FD 062006027 FBC Partille P09 Röd - Surte IS IBK P 08
2021-11-27 16:10 Damer Div. 1 621201049 FBC Partille D1 - FBC Lerum D1
2021-11-27 18:10 Pantamera Pojk Röd C Höst 062003026 FBC Partille P06/08 - Lindås Rasta IBK P07 Svart
2021-11-28 19:15 Herrar Veteraner 609001029 FBC Partille HV - Lindome IBK HV
December
2021-12-03 18:30 Pantamera Pojk Mörkröd A Höst 069000023 FBC Partille HJ - Lindome IBK HJ Lila
2021-12-04 09:00 Newbody Pojk Lätt A Höst -21 066002046 FBC Partille P12 - Ale IBF P12 Grön
2021-12-04 10:00 Newbody Pojk Svår B Höst -21 066010039 FBC Partille P10 blå - IBF Backadalen P10
2021-12-04 11:00 Newbody Pojk Medel A Höst -21 066008044 FBC Partille P11 Blå - Floda IBK P11 Vit
2021-12-04 12:00 Newbody Pojk Medel B Höst -21 066006047 FBC Partille P11 Vit - IBK Kungälv P11 Blå
2021-12-04 13:00 Newbody Pojk Svår A Höst -21 066009041 FBC Partille P09 Vit - Pixbo Wallenstam IBK P10 Vit
2021-12-04 15:20 Pantamera Pojk Röd B Höst 062002033 FBC Partille P08 - Orust IBK P06
2021-12-04 16:40 Pantamera Pojk Röd C Höst 062003032 FBC Partille P06/08 - Eken IBK P07 Lila
2021-12-04 18:00 Herrar Veteraner 609001034 FBC Partille HV - Surte IS IBK HV
2021-12-11 09:00 Newbody Pojk Lätt B Höst -21 066003054 FBC Partille P12 Röd - Floda IBK P12 Vit
2021-12-11 10:00 Newbody Flick Medel A Höst -21 065001045 FBC Partille F10/11 - Öckerö IBK F10/12
2021-12-11 11:00 Newbody Pojk Svår C Höst -21 066012045 FBC Partille P10 Vit - Hindås IBK P09/10 svart
2021-12-11 12:00 Pantamera Pojk Röd I Höst FD 062009060 FBC Partille P09 Blå - Frölunda IBK P07/08/09 2
2021-12-11 13:20 Pantamera Flick Röd E Höst FD 064004056 FBC Partille F08/09 - Stenungsunds IBK F08/09 Vit
2021-12-11 15:30 Juniorallsvenskan H1 HJ18 580707044 FBC Partille - IBK Kungälv
2021-12-11 17:00 Damer Div. 2 621301036 FBC Partille D2 - Myggenäs IBK D2
2021-12-17 19:00 Juniorallsvenskan G DJ18 580737047 FBC Partille - Landvetter IBK
2021-12-18 10:00 Newbody Pojk Svår B Höst -21 066010053 FBC Partille P10 blå - Frölunda IBK PF10
2021-12-18 11:00 Newbody Pojk Medel A Höst -21 066008060 FBC Partille P11 Blå - Frölunda IBK P11 röd
2021-12-18 12:00 Newbody Pojk Medel B Höst -21 066006063 FBC Partille P11 Vit - Eken IBK P11
2021-12-18 13:00 Pantamera Pojk Röd F Höst FD 062006043 FBC Partille P09 Röd - Kärra IBK P08-09 Svart
2021-12-18 14:20 Pantamera Pojk Röd B Höst 062002045 FBC Partille P08 - FBC Vinga P06/07
2021-12-18 15:40 Pantamera Pojk Röd A Höst 062001030 FBC Partille P06 Svart - Dingle AIK P05
2021-12-18 17:00 Pantamera Flick Mörkröd B Höst 069011030 FBC Partille F05/07 Svart - Lindås Rasta IBK F04/05 svart
2021-12-19 19:15 Herrar Div. 5 605001063 FBC Partille H6 - Grundsunds IF H5
Januari
2022-01-14 18:45 Juniorallsvenskan H1 HJ18 580707050 FBC Partille - IBF Backadalen/IBF Älvstranden
2022-01-16 Herrar Div. 5 605001071 FBC Partille H6 - IBK Göteborg H5
2022-01-16 Herrar Veteraner 609001044 FBC Partille HV - Ale IBF HV
2022-01-18 19:45 Juniorallsvenskan H1 HJ18 580707054 FBC Partille - Fristads GoIF
2022-01-22 17:30 Damer Div. 2 621301053 FBC Partille D2 - Pixbo Wallenstam IBF D2
2022-01-23 Herrar Veteraner 609001048 FBC Partille HV - IBK Bergum HV
2022-01-23 19:30 Juniorallsvenskan G DJ18 580737058 FBC Partille - IBF Älvstranden / IBF Backadalen
2022-01-29 15:30 Damer Div. 1 621201088 FBC Partille D1 - IBK Göteborg D1
2022-01-30 Herrar Div. 5 605001084 FBC Partille H6 - IBK Kungälv H5
2022-01-30 19:30 Juniorallsvenskan G DJ18 580737062 FBC Partille - Pixbo Wallenstam IBF
Februari
2022-02-05 17:00 Damer Div. 2 621301063 FBC Partille D2 - Lindås Rasta IBK D2
2022-02-06 Herrar Div. 5 605001085 FBC Partille H6 - Korsvägen BBK H5
2022-02-06 Herrar Veteraner 609001054 FBC Partille HV - Landvetter IBK HV
2022-02-11 19:00 Damer Div. 1 621201101 FBC Partille D1 - IK Zenith D1
2022-02-22 20:15 Juniorallsvenskan H1 HJ18 580707071 FBC Partille - FBC Lerum Utveckling
2022-02-27 Herrar Div. 5 605001098 FBC Partille H6 - FBC Lerum Utveckling H5
2022-02-27 19:30 Juniorallsvenskan G DJ18 580737080 FBC Partille - Lindås Rasta IBK
Mars
2022-03-06 Damer Div. 2 621301073 FBC Partille D2 - FBC Lerum D2
2022-03-06 Herrar Veteraner 609001067 FBC Partille HV - IBK Kungälv HV
2022-03-06 19:30 Juniorallsvenskan H1 HJ18 580707083 FBC Partille - IBK Alingsås
2022-03-12 15:30 Damer Div. 1 621201128 FBC Partille D1 - Kärra IBK D1
2022-03-12 18:00 Damer Div. 2 621301076 FBC Partille D2 - Landvetter IBK D2
2022-03-13 Herrar Div. 5 605001111 FBC Partille H6 - Mölndals IBF H5
2022-03-13 19:30 Juniorallsvenskan G DJ18 580737089 FBC Partille - IK Zenith/Öckerö IBK
2022-03-27 Herrar Div. 5 605001124 FBC Partille H6 - Frölunda IBK H5
2022-03-27 Herrar Veteraner 609001079 FBC Partille HV - Pixbo Wallenstam IBK HV

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis