Blå F10år (Sammandrag) (2021/22)

Gruppspel
Pantamera F Mellersta Blå Gr1 (-09)
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
2021-10-02 10:30 141503002 Olofströms IBK F08-10 - Alvesta IBK F08-09 Olofströms Sporthall
2021-10-02 12:00 141503003 Sandbäckshults IBK F08-09 - Ingelstad IBK F08-09 Kacper Wojtaszczyk, Emil Bogarp Krungårdshallen
2021-10-17 13:00 141503004 Växjö IBK Utveckling F08-09/1 - Hovshaga AIF F09 Willy Louisson, Ellen Westergren Fortnox Arena B-hall
2021-10-30 09:30 141503005 Växjö IBK Utveckling F08-09/2 - Rottne IF F08-09 Filip Srpcanski, Oliver Mendoza Nyberg Fortnox Arena A-hall
2021-10-09 12:00 141503009 Ingelstad IBK F08-09 - Olofströms IBK F08-10 Ingelstads Sporthall
2021-10-09 12:30 141503010 Alvesta IBK F08-09 - CL98IC F08-09 Alvesta Sporthall
2021-10-09 14:00 141503007 Rottne IF F08-09 - Växjö IBK Utveckling F08-09/1 Rottne Sporthall
2021-10-10 14:00 141503008 Hovshaga AIF F09 - Sandbäckshults IBK F08-09 Hovshaga Sporthall
2021-10-15 18:30 141503015 Växjö IBK Utveckling F08-09/2 - Växjö IBK Utveckling F08-09/1 Mattis Bäckström, Philip Fagerberg Fortnox Arena A-hall
2021-10-16 11:00 141503014 Rottne IF F08-09 - Sandbäckshults IBK F08-09 Rottne Sporthall
2021-10-17 11:00 141503012 CL98IC F08-09 - Ingelstad IBK F08-09 Emil Ringdahl, Kalle Johansson Falkenbergshallen
2021-11-20 12:00 141503013 Olofströms IBK F08-10 - Hovshaga AIF F09 Olofströms Sporthall
2021-10-23 10:30 141503017 Sandbäckshults IBK F08-09 - CL98IC F08-09 Krungårdshallen
2021-10-23 13:30 141503018 Växjö IBK Utveckling F08-09/1 - Alvesta IBK F08-09 Joel Wenström, Stina Agermark Fortnox Arena A-hall
2021-10-23 14:00 141503020 Rottne IF F08-09 - Hovshaga AIF F09 Rottne Sporthall
2021-10-24 13:00 141503019 Växjö IBK Utveckling F08-09/2 - Ingelstad IBK F08-09 Albin Aliu, Malte Carlsson Fortnox Arena B-hall
2021-10-29 18:40 141503023 Ingelstad IBK F08-09 - Växjö IBK Utveckling F08-09/1 Ingelstads Sporthall
2021-10-30 11:00 141503021 CL98IC F08-09 - Olofströms IBK F08-10 Wilma Johansson, Wilma Jonsson Falkenbergshallen
2021-10-31 12:00 141503022 Hovshaga AIF F09 - Växjö IBK Utveckling F08-09/2 Hovshaga Sporthall
2021-10-31 13:30 141503024 Alvesta IBK F08-09 - Sandbäckshults IBK F08-09 Alvesta Sporthall
2021-11-13 12:00 141503030 Hovshaga AIF F09 - Ingelstad IBK F08-09 Hovshaga Sporthall
2021-11-13 14:00 141503029 Rottne IF F08-09 - Alvesta IBK F08-09 Rottne Sporthall
2021-11-13 15:00 141503027 Växjö IBK Utveckling F08-09/1 - Olofströms IBK F08-10 Emil Nyh, Joel Wenström Fortnox Arena B-hall
2021-11-14 15:00 141503028 Växjö IBK Utveckling F08-09/2 - CL98IC F08-09 Hannah Möller, Oscar Olsson Fortnox Arena B-hall
2021-12-04 10:30 141503031 CL98IC F08-09 - Växjö IBK Utveckling F08-09/1 , William Johansson Falkenbergshallen
2021-12-04 11:30 141503033 Ingelstad IBK F08-09 - Rottne IF F08-09 Ingelstads Sporthall
2021-12-05 11:45 141503034 Alvesta IBK F08-09 - Växjö IBK Utveckling F08-09/2 Alvesta Sporthall
2021-12-05 12:00 141503032 Olofströms IBK F08-10 - Sandbäckshults IBK F08-09 Olofströms Sporthall
2021-12-11 11:00 141503038 Rottne IF F08-09 - Olofströms IBK F08-10 Rottne Sporthall
2021-12-11 16:30 141503040 Ingelstad IBK F08-09 - Alvesta IBK F08-09 Ingelstads Sporthall
2021-12-12 13:00 141503037 Växjö IBK Utveckling F08-09/2 - Sandbäckshults IBK F08-09 Malte Carlsson, Albin Aliu Fortnox Arena B-hall
2021-12-12 14:00 141503039 Hovshaga AIF F09 - CL98IC F08-09 Hovshaga Sporthall
2021-12-18 11:00 141503041 CL98IC F08-09 - Rottne IF F08-09 Camilla Carlsson, Philip Tigerstrand Falkenbergshallen
2021-12-18 13:30 141503043 Sandbäckshults IBK F08-09 - Växjö IBK Utveckling F08-09/1 Christopher Skäär, Christer Jonsson Krungårdshallen
2021-12-18 14:30 141503042 Olofströms IBK F08-10 - Växjö IBK Utveckling F08-09/2 Olofströms Sporthall
2021-12-19 13:30 141503044 Alvesta IBK F08-09 - Hovshaga AIF F09 Alvesta Sporthall
2022-01-08 11:00 141503049 Alvesta IBK F08-09 - Olofströms IBK F08-10 Alvesta Sporthall
2022-01-09 10:30 141503047 Hovshaga AIF F09 - Växjö IBK Utveckling F08-09/1 Hovshaga Sporthall
2022-01-16 11:00 141503046 Rottne IF F08-09 - Växjö IBK Utveckling F08-09/2 Rottne Sporthall
2022-02-26 11:45 141503048 Ingelstad IBK F08-09 - Sandbäckshults IBK F08-09 Ingelstads Sporthall
2022-01-09 13:00 141503054 Växjö IBK Utveckling F08-09/1 - Rottne IF F08-09 Stina Agermark Fortnox Arena B-hall
2022-01-15 10:00 141503052 Olofströms IBK F08-10 - Ingelstad IBK F08-09 Olofströms Sporthall
2022-01-16 13:00 141503051 CL98IC F08-09 - Alvesta IBK F08-09 Inst. Falkenbergshallen
2022-01-16 13:00 141503053 Sandbäckshults IBK F08-09 - Hovshaga AIF F09 Krungårdshallen
2022-01-22 13:30 141503057 Sandbäckshults IBK F08-09 - Rottne IF F08-09 Mönsterås Sporthall A-hall
2022-01-22 14:00 141503058 Hovshaga AIF F09 - Olofströms IBK F08-10 Hovshaga Sporthall
2022-02-06 13:00 141503059 Ingelstad IBK F08-09 - CL98IC F08-09 Ingelstads Sporthall
2022-03-02 16:45 141503056 Växjö IBK Utveckling F08-09/1 - Växjö IBK Utveckling F08-09/2 Stina Agermark, David Hoff Fortnox Arena B-hall
2022-02-12 16:00 141503063 Ingelstad IBK F08-09 - Växjö IBK Utveckling F08-09/2 Ingelstads Sporthall
2022-02-13 09:30 141503064 Alvesta IBK F08-09 - Växjö IBK Utveckling F08-09/1 Alvesta Sporthall
2022-02-13 14:00 141503062 Hovshaga AIF F09 - Rottne IF F08-09 Hovshaga Sporthall
2022-02-19 12:00 141503061 CL98IC F08-09 - Sandbäckshults IBK F08-09 Mönsterås Sporthall A-hall
2022-01-30 13:00 141503068 Växjö IBK Utveckling F08-09/1 - Ingelstad IBK F08-09 Hannah Möller, Stina Agermark Fortnox Arena B-hall
2022-02-06 11:30 141503069 Växjö IBK Utveckling F08-09/2 - Hovshaga AIF F09 Oscar Olsson, Oliver Mendoza Nyberg Fortnox Arena A-hall
2022-02-20 12:00 141503066 Olofströms IBK F08-10 - CL98IC F08-09 Olofströms Sporthall
2022-03-26 13:00 141503067 Sandbäckshults IBK F08-09 - Alvesta IBK F08-09 Oskar Kedmalm Mönsterås Sporthall A-hall
2022-02-05 12:30 141503071 CL98IC F08-09 - Växjö IBK Utveckling F08-09/2 Falkenbergshallen
2022-02-26 12:15 141503072 Olofströms IBK F08-10 - Växjö IBK Utveckling F08-09/1 Olofströms Sporthall
2022-02-27 10:30   Uppskj. 141503073 Ingelstad IBK F08-09 - Hovshaga AIF F09 Uppskj. Ingelstads Sporthall
2022-03-03 18:30 141503074 Alvesta IBK F08-09 - Rottne IF F08-09 Alvesta Sporthall
2022-03-05 11:00 141503079 Rottne IF F08-09 - Ingelstad IBK F08-09 Rottne Sporthall
2022-03-05 12:30 141503077 Växjö IBK Utveckling F08-09/1 - CL98IC F08-09 Martin Laxmark, Simon Dahlgren Fortnox Arena A-hall
2022-03-05 13:30 141503076 Sandbäckshults IBK F08-09 - Olofströms IBK F08-10 Mönsterås Sporthall A-hall
2022-03-06 10:00 141503078 Växjö IBK Utveckling F08-09/2 - Alvesta IBK F08-09 Oliver Mendoza Nyberg, Melker Kalebsson Fortnox Arena A-hall
2022-03-12 11:00 141503083 Sandbäckshults IBK F08-09 - Växjö IBK Utveckling F08-09/2 Krungårdshallen
2022-03-13 11:00 141503081 CL98IC F08-09 - Hovshaga AIF F09 Inst. Falkenbergshallen
2022-03-13 12:00 141503082 Olofströms IBK F08-10 - Rottne IF F08-09 Olofströms Sporthall
2022-03-13 12:00 141503084 Alvesta IBK F08-09 - Ingelstad IBK F08-09 Alvesta Sporthall
2022-03-19 11:00 141503088 Rottne IF F08-09 - CL98IC F08-09 Rottne Sporthall
2022-03-19 13:30 141503086 Växjö IBK Utveckling F08-09/1 - Sandbäckshults IBK F08-09 Oscar Olsson, Bennet Johnsson Fortnox Arena A-hall
2022-03-20 11:30 141503087 Växjö IBK Utveckling F08-09/2 - Olofströms IBK F08-10 Oscar Olsson, David Hoff Fortnox Arena A-hall
2022-03-20 14:00 141503089 Hovshaga AIF F09 - Alvesta IBK F08-09 Hovshaga Sporthall
Pantamera F Norra Blå Gr2 (-10)
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
2021-10-02 09:00 141501003 S/W2010IBK/Sävsjö IBK F10 - Malmbäcks IF F08-11 Vrigstad Sporthall
2021-10-02 10:00 141501004 Hestra Skid O SK F09-10 - Jönköpings IK F10 Hestra Sporthall
2021-10-03 12:00 141501001 Lagan IBK F09-10 - Barnarps IF F09-10 Måns Pelkonen, William Nyström Åbyhallen
2021-10-03 15:30 141501002 Hovslätts IK F10 - Värnamo IK F10 Stadsgården, Råslätt
2021-10-09 10:30 141501007 Värnamo IK F10 - S/W2010IBK/Sävsjö IBK F10 Östboskolan
2021-10-09 14:00 141501006 Malmbäcks IF F08-11 - Hestra Skid O SK F09-10 Malmbäcks Sporthall
2021-10-10 12:00 141501008 Lagan IBK F09-10 - Hovslätts IK F10 Wiggo Ljungberg Carlsson, Emma Johansson Åbyhallen
2021-10-10 12:30 141501005 Barnarps IF F09-10 - Jönköpings IK F10 Barnarps Sporthall
2021-10-16 09:00 141501010 S/W2010IBK/Sävsjö IBK F10 - Lagan IBK F09-10 Vrigstad Sporthall
2021-10-16 10:00 141501011 Hestra Skid O SK F09-10 - Värnamo IK F10 Hestra Sporthall
2021-10-16 15:30 141501009 Hovslätts IK F10 - Barnarps IF F09-10 Ej offentliggjord, Ej offentliggjord Stadsgården, Råslätt
2021-10-17 11:30 141501012 Jönköpings IK F10 - Malmbäcks IF F08-11 Jönköpings Idrottshus Nya A-hallen
2021-10-23 12:30 141501013 Barnarps IF F09-10 - Malmbäcks IF F08-11 Barnarps Sporthall
2021-10-23 15:30 141501016 Hovslätts IK F10 - S/W2010IBK/Sävsjö IBK F10 Thyra Edlund, Emelie Johansson Stadsgården, Råslätt
2021-10-24 12:30 141501014 Värnamo IK F10 - Jönköpings IK F10 Östboskolan
2021-12-28 18:30 141501015 Lagan IBK F09-10 - Hestra Skid O SK F09-10 Wiggo Ljungberg Carlsson, Måns Pelkonen Åbyhallen
2021-10-30 10:00 141501019 Jönköpings IK F10 - Lagan IBK F09-10 Jönköpings Idrottshus B-hall
2021-10-30 11:00 141501017 S/W2010IBK/Sävsjö IBK F10 - Barnarps IF F09-10 Vrigstad Sporthall
2021-10-30 13:00 141501018 Hestra Skid O SK F09-10 - Hovslätts IK F10 Hestra Sporthall
2021-10-30 14:00 141501020 Malmbäcks IF F08-11 - Värnamo IK F10 Malmbäcks Sporthall
2021-11-13 11:00 141501024 S/W2010IBK/Sävsjö IBK F10 - Hestra Skid O SK F09-10 Vrigstad Sporthall
2021-11-14 12:00 141501022 Lagan IBK F09-10 - Malmbäcks IF F08-11 Jenny Kristiansson, Måns Pelkonen Åbyhallen
2021-11-14 12:45 141501021 Barnarps IF F09-10 - Värnamo IK F10 Barnarps Sporthall
2021-11-14 15:30 141501023 Hovslätts IK F10 - Jönköpings IK F10 Oliwer Jacobsson, Arvid Lindén Stadsgården, Råslätt
2021-12-04 10:00 141501025 Hestra Skid O SK F09-10 - Barnarps IF F09-10 Hestra Sporthall
2021-12-04 11:00 141501028 Värnamo IK F10 - Lagan IBK F09-10 Östboskolan
2021-12-04 14:00 141501027 Malmbäcks IF F08-11 - Hovslätts IK F10 Malmbäcks Sporthall
2021-12-04 14:30 141501026 Jönköpings IK F10 - S/W2010IBK/Sävsjö IBK F10 Stadsgården, Råslätt
2021-12-11 10:00 141501032 Jönköpings IK F10 - Hestra Skid O SK F09-10 Arenan - Jönköpings Idrottshus
2021-12-11 11:00 141501030 Värnamo IK F10 - Hovslätts IK F10 Östboskolan
2021-12-11 12:30 141501029 Barnarps IF F09-10 - Lagan IBK F09-10 Barnarps Sporthall
2021-12-11 14:00 141501031 Malmbäcks IF F08-11 - S/W2010IBK/Sävsjö IBK F10 Malmbäcks Sporthall
2021-12-18 09:00 141501033 Jönköpings IK F10 - Barnarps IF F09-10 Arenan - Jönköpings Idrottshus
2021-12-18 09:00 141501035 S/W2010IBK/Sävsjö IBK F10 - Värnamo IK F10 Vrigstad Sporthall
2021-12-18 13:30 141501036 Hovslätts IK F10 - Lagan IBK F09-10 Thyra Edlund, Alma Abadzija Stadsgården, Råslätt
2022-02-27 14:00 141501034 Hestra Skid O SK F09-10 - Malmbäcks IF F08-11 Hestra Sporthall
2022-01-15 12:30 141501037 Barnarps IF F09-10 - Hovslätts IK F10 Barnarps Sporthall
2022-01-16 12:00 141501038 Lagan IBK F09-10 - S/W2010IBK/Sävsjö IBK F10 Jenny Kristiansson, Emma Johansson Åbyhallen
2022-01-16 13:30 141501040 Malmbäcks IF F08-11 - Jönköpings IK F10 Malmbäcks Sporthall
2022-02-26 15:00 141501039 Värnamo IK F10 - Hestra Skid O SK F09-10 Östboskolan
2022-01-22 11:00 141501044 S/W2010IBK/Sävsjö IBK F10 - Hovslätts IK F10 Vrigstad Sporthall
2022-01-22 13:00 141501043 Hestra Skid O SK F09-10 - Lagan IBK F09-10 Hestra Sporthall
2022-01-23 13:30 141501042 Jönköpings IK F10 - Värnamo IK F10 Jönköpings Idrottshus B-hall
2022-02-05 11:00 141501041 Malmbäcks IF F08-11 - Barnarps IF F09-10 Malmbäcks Sporthall
2022-02-19 11:00 141501048 Värnamo IK F10 - Malmbäcks IF F08-11 Östboskolan
2022-02-19 15:30 141501046 Hovslätts IK F10 - Hestra Skid O SK F09-10 Thyra Edlund, Alma Abadzija Stadsgården, Råslätt
2022-02-20 12:00 141501047 Lagan IBK F09-10 - Jönköpings IK F10 Emma Johansson, Jenny Kristiansson Åbyhallen
2022-02-20 12:30 141501045 Barnarps IF F09-10 - S/W2010IBK/Sävsjö IBK F10 Barnarps Sporthall
2022-02-26 11:00 141501050 Malmbäcks IF F08-11 - Lagan IBK F09-10 Malmbäcks Sporthall
2022-03-05 10:00 141501051 Jönköpings IK F10 - Hovslätts IK F10 Arenan - Jönköpings Idrottshus
2022-03-05 10:00 141501052 Hestra Skid O SK F09-10 - S/W2010IBK/Sävsjö IBK F10 Hestra Sporthall
2022-03-05 13:30 141501049 Värnamo IK F10 - Barnarps IF F09-10 Östboskolan
2022-03-12 11:00 141501054 S/W2010IBK/Sävsjö IBK F10 - Jönköpings IK F10 Vrigstad Sporthall
2022-03-12 12:30 141501053 Barnarps IF F09-10 - Hestra Skid O SK F09-10 Barnarps Sporthall
2022-03-13 12:00 141501056 Lagan IBK F09-10 - Värnamo IK F10 Måns Pelkonen, Wiggo Ljungberg Carlsson Åbyhallen
2022-03-13 13:30 141501055 Hovslätts IK F10 - Malmbäcks IF F08-11 Emelie Johansson, Thyra Edlund Stadsgården, Råslätt
Pantamera F Norra Blå Gr3 (-10)
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
2021-10-02 14:00 141502003 IBF Tranås F10-11 - Vimmerby IBK F10 , Ali Al-salem Tranås Idrottshall
2021-10-03 14:45 141502002 Husqvarna IK F10-11/1 - Ölmstads IS F09-10 Gustav Bernandersson, Isaac Wadsby Huskvarna Sporthall A
2021-11-07 12:15 141502001 Husqvarna IK F10-11/2 - Nässjö IBF F09-11 Gustav Bernandersson, Jakob Malm Huskvarna Sporthall A
2021-10-09 09:30 141502005 Nässjö IBF F09-11 - Sävsjö IBK F10-11 Alma Tyrgren, Ella Febéll Nässjö Sporthall
2021-10-09 12:30 141502007 Ölmstads IS F09-10 - IBF Tranås F10-11 Axel Ek, Wilhelm Sandqvist Ribbahallen A-hall
2021-10-10 08:45 141502008 Husqvarna IK F10-11/2 - Husqvarna IK F10-11/1 Huskvarna Sporthall A
2021-10-16 16:15 141502009 Husqvarna IK F10-11/1 - Nässjö IBF F09-11 Oliwer Wadsby, Emanuel Rudenstam Huskvarna Sporthall B
2021-10-17 13:45 141502012 Sävsjö IBK F10-11 - Vimmerby IBK F10 Hofgårdshallen
2022-01-16 09:00 141502010 IBF Tranås F10-11 - Husqvarna IK F10-11/2 Viktor Wikner, Hampus Igefors Tranås Idrottshall
2021-10-23 11:00 141502013 Nässjö IBF F09-11 - Vimmerby IBK F10 Amanda Orest, Matilda Garcia Johansson Nässjö Sporthall
2021-10-23 14:30 141502016 Husqvarna IK F10-11/1 - IBF Tranås F10-11 Jakob Malm, Isaac Wadsby Huskvarna Sporthall B
2021-10-24 14:00 141502014 Ölmstads IS F09-10 - Sävsjö IBK F10-11 Anders Björklund Ribbahallen A-hall
2021-10-30 10:00 141502017 IBF Tranås F10-11 - Nässjö IBF F09-11 Isak Bengtsson, Tim Greek Tranås Idrottshall
2021-10-31 12:00 141502020 Vimmerby IBK F10 - Ölmstads IS F09-10 Vimmerby Idrottshall
2021-11-06 10:00 141502019 Sävsjö IBK F10-11 - Husqvarna IK F10-11/2 Hofgårdshallen
2021-11-13 10:00 141502023 Husqvarna IK F10-11/1 - Sävsjö IBK F10-11 Ej offentliggjord, Ej offentliggjord Huskvarna Sporthall A
2021-11-13 11:30 141502021 Nässjö IBF F09-11 - Ölmstads IS F09-10 Alma Tjärnström, Saga Ljung Handskerydshallen
2021-11-13 11:45 141502022 Husqvarna IK F10-11/2 - Vimmerby IBK F10 Ej offentliggjord, Ej offentliggjord Huskvarna Sporthall A
2021-11-27 15:00 141502027 Vimmerby IBK F10 - Husqvarna IK F10-11/1 Vimmerby Idrottshall
2021-12-05 13:45 141502026 Sävsjö IBK F10-11 - IBF Tranås F10-11 Hofgårdshallen
2021-12-05 14:00 141502028 Ölmstads IS F09-10 - Husqvarna IK F10-11/2 Wilhelm Sandqvist, Axel Ek Ribbahallen A-hall
2021-12-11 10:00 141502030 Ölmstads IS F09-10 - Husqvarna IK F10-11/1 Axel Ek, Wilhelm Sandqvist Ribbahallen A-hall
2021-12-11 12:00 141502031 Vimmerby IBK F10 - IBF Tranås F10-11 Vimmerby Idrottshall
2021-12-11 13:30 141502029 Nässjö IBF F09-11 - Husqvarna IK F10-11/2 , Leo Fredriksson Nässjö Sporthall
2021-12-18 09:30 141502036 Husqvarna IK F10-11/1 - Husqvarna IK F10-11/2 Huskvarna Sporthall A
2021-12-18 16:00 141502035 IBF Tranås F10-11 - Ölmstads IS F09-10 Elsa Henningsson, Nellie Welin Tranås Idrottshall
2022-02-05 10:00 141502033 Sävsjö IBK F10-11 - Nässjö IBF F09-11 Sävsjö Sporthall
2021-10-17 16:30 141502038 Husqvarna IK F10-11/2 - IBF Tranås F10-11 Emanuel Rudenstam, Oliwer Wadsby Huskvarna Sporthall A
2022-01-16 11:00 141502040 Vimmerby IBK F10 - Sävsjö IBK F10-11 Vimmerby Idrottshall
2022-02-12 09:30 141502037 Nässjö IBF F09-11 - Husqvarna IK F10-11/1 Alma Tjärnström, Amanda Orest Nässjö Sporthall
2022-01-22 10:00 141502041 Vimmerby IBK F10 - Nässjö IBF F09-11 Vimmerby Idrottshall
2022-03-06 13:45 141502042 Sävsjö IBK F10-11 - Ölmstads IS F09-10 Hofgårdshallen
2022-03-20 16:30 141502044 IBF Tranås F10-11 - Husqvarna IK F10-11/1 Hampus Igefors, Hampus Igefors Tranås Idrottshall
2022-02-20 11:15 141502047 Husqvarna IK F10-11/2 - Sävsjö IBK F10-11 Ej offentliggjord, Ej offentliggjord Huskvarna Sporthall A
2022-02-20 14:00 141502048 Ölmstads IS F09-10 - Vimmerby IBK F10 Wilhelm Sandqvist, Axel Ek Ribbahallen A-hall
2022-03-11 17:30 141502045 Nässjö IBF F09-11 - IBF Tranås F10-11 Alma Tyrgren, Saga Ljung Handskerydshallen
2022-02-26 10:30 141502051 Sävsjö IBK F10-11 - Husqvarna IK F10-11/1 Hofgårdshallen
2022-02-27 10:00 141502049 Ölmstads IS F09-10 - Nässjö IBF F09-11 Arvid Melin, Axel Ek Ribbahallen A-hall
2022-03-06 14:00 141502050 Vimmerby IBK F10 - Husqvarna IK F10-11/2 Vimmerby Idrottshall
2022-03-13 11:30 141502056 Husqvarna IK F10-11/2 - Ölmstads IS F09-10 Ej offentliggjord, Ej offentliggjord Huskvarna Sporthall A
2022-03-13 12:00 141502054 IBF Tranås F10-11 - Sävsjö IBK F10-11 Oskar Lööke, Emrik Dahlman Tranås Idrottshall
2022-03-13 13:15 141502055 Husqvarna IK F10-11/1 - Vimmerby IBK F10 Ej offentliggjord, Ej offentliggjord Huskvarna Sporthall A
Pantamera F SydÖstra Blå Gr2 (-10)
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
2021-10-01 18:30 141504001 Gransholms IF F09-11 - Carlshamns IBK F09-10 Therese Spjut, Engla Spjut Gemla Sporthall
2022-03-20 10:00 141504003 Hovshaga AIF F10/1 - Hovshaga AIF F10/2 Hovshaga Sporthall
2022-03-20 13:30 141504004 Växjö IBK Utveckling F10 - Ingelstad IBK F10-11 Malte Carlsson, Albin Aliu Fortnox Arena A-hall
2021-10-09 12:00 141504006 Carlshamns IBK F09-10 - CL98IC F10-11/1 Sparbanken Arena
2021-10-09 14:00 141504008 Ingelstad IBK F10-11 - Hovshaga AIF F10/1 Ingelstads Sporthall
2021-10-10 10:00 141504009 Hovshaga AIF F10/2 - FBC Karlskrona F10/1 Hovshaga Sporthall
2021-10-16 10:00 141504012 Gransholms IF F09-11 - Hovshaga AIF F10/2 Olle Åberg, Axel Torstensson Gemla Sporthall
2021-10-16 10:00 141504013 FBC Karlskrona F10/1 - Ingelstad IBK F10-11 Michael Claesson, Anna Blomberg Vedeby Sporthall A
2021-10-17 10:30 141504015 CL98IC F10-11/1 - Växjö IBK Utveckling F10 Camilla Carlsson, Wilma Jonsson Allaktivitetshuset, Rockneby
2021-10-23 11:00 141504016 FBC Karlskrona F10/1 - Carlshamns IBK F09-10 Eddy Emilsson, Tyra Söderlund Vedeby Sporthall A
2021-10-24 10:30 141504017 Hovshaga AIF F10/1 - Gransholms IF F09-11 Hovshaga Sporthall
2021-10-24 12:00 141504019 CL98IC F10-11/1 - Hovshaga AIF F10/2 Albin Bergström Sabelsjö, Alexander Hultèn Rinkabyholms Sporthall
2021-10-30 08:30 141504023 Hovshaga AIF F10/2 - Växjö IBK Utveckling F10 Hovshaga Sporthall
2021-10-30 16:30 141504021 Gransholms IF F09-11 - FBC Karlskrona F10/1 Ej offentliggjord, Ej offentliggjord Gemla Sporthall
2021-10-31 13:45 141504022 Ingelstad IBK F10-11 - CL98IC F10-11/1 Ingelstads Sporthall
2021-11-13 11:45 141504030 Ingelstad IBK F10-11 - Hovshaga AIF F10/2 Ingelstads Sporthall
2021-11-14 09:00 141504026 Hovshaga AIF F10/1 - Carlshamns IBK F09-10 Hovshaga Sporthall
2021-11-14 14:30 141504028 CL98IC F10-11/1 - Gransholms IF F09-11 Tilda Svensson, Emelie Lindberg Allaktivitetshuset, Rockneby
2021-11-14 15:30 141504027 Växjö IBK Utveckling F10 - FBC Karlskrona F10/1 Philip Fagerberg, Oliver Mendoza Nyberg Pär Lagerkvistskolan
2021-11-20 10:00 141504031 Gransholms IF F09-11 - Växjö IBK Utveckling F10 Gemla Sporthall
2021-11-20 16:30 141504035 Carlshamns IBK F09-10 - Ingelstad IBK F10-11 Sparbanken Arena
2021-11-21 13:00 141504032 FBC Karlskrona F10/1 - Hovshaga AIF F10/1 Ella Gerdstigen, Liam Halldin Vedeby Sporthall A
2021-11-27 12:30 141504037 CL98IC F10-11/1 - Hovshaga AIF F10/1 Allaktivitetshuset, Rockneby
2021-11-27 13:45 141504039 Ingelstad IBK F10-11 - Gransholms IF F09-11 Ingelstads Sporthall
2021-11-28 13:00 141504036 Växjö IBK Utveckling F10 - Carlshamns IBK F09-10 Simon Dahlgren, Mattis Bäckström Fortnox Arena B-hall
2021-12-04 11:30 141504042 FBC Karlskrona F10/1 - CL98IC F10-11/1 Kerstin Domeij, Anna Blomberg Vedeby Sporthall B
2021-12-04 12:30 141504045 Carlshamns IBK F09-10 - Hovshaga AIF F10/2 Sparbanken Arena
2021-12-05 12:00 141504043 Hovshaga AIF F10/1 - Växjö IBK Utveckling F10 Hovshaga Sporthall
2021-12-11 14:30 141504047 Ingelstad IBK F10-11 - Växjö IBK Utveckling F10 Ingelstads Sporthall
2021-12-11 16:00 141504048 Hovshaga AIF F10/2 - Hovshaga AIF F10/1 Hovshaga Sporthall
2022-03-19 09:30 141504050 Carlshamns IBK F09-10 - Gransholms IF F09-11 Sparbanken Arena
2021-12-18 10:00 141504053 Hovshaga AIF F10/1 - Ingelstad IBK F10-11 Hovshaga Sporthall 3-manna
2021-12-18 13:00 141504052 FBC Karlskrona F10/1 - Hovshaga AIF F10/2 Eddy Emilsson, Jonas Arvidsson Vedeby Sporthall B
2022-02-13 14:30 141504055 CL98IC F10-11/1 - Carlshamns IBK F09-10 Camilla Carlsson, Philip Tigerstrand Rinkabyholms Sporthall
2022-01-15 08:30 141504059 Hovshaga AIF F10/2 - Gransholms IF F09-11 Hovshaga Sporthall
2022-01-15 10:45 141504058 Ingelstad IBK F10-11 - FBC Karlskrona F10/1 Ingelstads Sporthall
2022-01-15 11:00 141504056 Växjö IBK Utveckling F10 - CL98IC F10-11/1 Julia Hultmark, Norma Olofsson Arabypark Arena
2022-01-22 10:00   Uppskj. 141504063 Hovshaga AIF F10/2 - CL98IC F10-11/1 Uppskj. Hovshaga Sporthall
2022-01-22 13:30 141504065 Carlshamns IBK F09-10 - FBC Karlskrona F10/1 Sparbanken Arena
2022-02-27 10:00 141504061 Gransholms IF F09-11 - Hovshaga AIF F10/1 Gemla Sporthall
2022-01-29 13:00 141504068 Växjö IBK Utveckling F10 - Hovshaga AIF F10/2 Joel Wenström, Martin Laxmark Fortnox Arena B-hall
2022-02-20 14:30 141504069 CL98IC F10-11/1 - Ingelstad IBK F10-11 Emelie Lindberg, Wilma Jonsson Rinkabyholms Sporthall
2022-03-05 12:30 141504066 FBC Karlskrona F10/1 - Gransholms IF F09-11 Mikael Lundin, Ida Hansson Vedeby Sporthall B
2022-02-05 11:00 141504072 FBC Karlskrona F10/1 - Växjö IBK Utveckling F10 Nellie Skarpsvärd, Kerstin Domeij Vedeby Sporthall A
2022-02-05 15:00 141504075 Carlshamns IBK F09-10 - Hovshaga AIF F10/1 Sparbanken Arena
2022-02-06 10:00 141504071 Gransholms IF F09-11 - CL98IC F10-11/1 Gemla Sporthall
2022-02-06 12:00 141504073 Hovshaga AIF F10/2 - Ingelstad IBK F10-11 Hovshaga Sporthall
2022-02-13 13:00 141504077 Växjö IBK Utveckling F10 - Gransholms IF F09-11 Emil Nyh, Malte Carlsson Fortnox Arena A-hall
2022-02-19 10:00 141504076 Hovshaga AIF F10/1 - FBC Karlskrona F10/1 Hovshaga Sporthall
2022-04-01 18:30 141504080 Ingelstad IBK F10-11 - Carlshamns IBK F09-10 Ingelstads Sporthall
2022-03-05 12:00 141504085 Carlshamns IBK F09-10 - Växjö IBK Utveckling F10 Sparbanken Arena
2022-03-06 10:00 141504081 Gransholms IF F09-11 - Ingelstad IBK F10-11 Gemla Sporthall
2022-03-06 10:00 141504083 Hovshaga AIF F10/1 - CL98IC F10-11/1 Hovshaga Sporthall
2022-03-13 09:00 141504090 Hovshaga AIF F10/2 - Carlshamns IBK F09-10 Hovshaga Sporthall
2022-03-13 09:30 141504086 Växjö IBK Utveckling F10 - Hovshaga AIF F10/1 David Hoff, Joel Wenström Fortnox Arena A-hall
2022-03-13 14:30 141504087 CL98IC F10-11/1 - FBC Karlskrona F10/1 Rinkabyholms Sporthall
Pantamera F Östra Blå Gr1 (-09)
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
2021-10-02 10:30 141505001 CL98IC F10-11/2 - Jämjö IBK F09/11 Philip Tigerstrand, Camilla Carlsson Rinkabyholms Sporthall
2021-10-02 16:00 141505004 Craftstadens IBK Oskarshamn F09-10 - Slätafly/SK IBK F08-10 Oskarshamns Sporthall A-hall
2021-10-03 16:30 141505003 FBC Kalmarsund Ungdom F09-10/2 - Böda IK /Högby IF F10-11 Max Smedfors, Matti Idensjö Ölands Bank Center A
2021-10-09 11:30 141505007 FBC Kalmarsund Ungdom F09-10/1 - FBC Kalmarsund Ungdom F09-10/2 Max Smedfors Ölands Bank Center B
2021-10-09 13:00 141505006 Böda IK /Högby IF F10-11 - Craftstadens IBK Oskarshamn F09-10 Roger Eklöf Åkerbohallen
2021-10-10 12:00 141505005 Jämjö IBK F09/11 - Slätafly/SK IBK F08-10 Jämjö Sporthall
2021-10-16 14:30 141505011 Craftstadens IBK Oskarshamn F09-10 - FBC Kalmarsund Ungdom F09-10/1 Oskarshamns Sporthall B-hall
2021-10-17 10:45 141505010 FBC Kalmarsund Ungdom F09-10/2 - CL98IC F10-11/2 Albin Stolpe, Daniel Helge Ölands Bank Center A
2021-10-17 12:00 141505012 Slätafly/SK IBK F08-10 - Böda IK /Högby IF F10-11 Torsås Sporthall
2021-10-22 19:00 141505014 FBC Kalmarsund Ungdom F09-10/1 - Slätafly/SK IBK F08-10 Albin Stolpe, Daniel Helge Ölands Bank Center B
2021-10-24 10:00 141505015 CL98IC F10-11/2 - Craftstadens IBK Oskarshamn F09-10 Albin Bergström Sabelsjö, Alexander Hultèn Rinkabyholms Sporthall
2021-10-24 12:00 141505013 Jämjö IBK F09/11 - Böda IK /Högby IF F10-11 Jämjö Sporthall
2021-10-31 14:00 141505019 Slätafly/SK IBK F08-10 - CL98IC F10-11/2 Torsås Sporthall
2021-10-31 14:15 141505017 FBC Kalmarsund Ungdom F09-10/2 - Jämjö IBK F09/11 SBB Arena
2021-11-20 13:00 141505020 Böda IK /Högby IF F10-11 - FBC Kalmarsund Ungdom F09-10/1 Åkerbohallen
2021-11-14 11:00 141505021 Jämjö IBK F09/11 - FBC Kalmarsund Ungdom F09-10/1 Jämjö Sporthall
2021-11-14 11:00 141505024 FBC Kalmarsund Ungdom F09-10/2 - Craftstadens IBK Oskarshamn F09-10 Albin Stolpe, Daniel Helge Ölands Bank Center A
2021-11-14 16:30 141505022 CL98IC F10-11/2 - Böda IK /Högby IF F10-11 Tilda Svensson, Emelie Lindberg Allaktivitetshuset, Rockneby
2021-12-04 11:30 141505028 FBC Kalmarsund Ungdom F09-10/1 - CL98IC F10-11/2 Max Smedfors Ölands Bank Center B
2021-12-04 12:30 141505025 Craftstadens IBK Oskarshamn F09-10 - Jämjö IBK F09/11 Oskarshamns Sporthall A-hall
2022-03-06 11:00 141505026 Slätafly/SK IBK F08-10 - FBC Kalmarsund Ungdom F09-10/2 , Oskar Kedmalm Torsås Sporthall
2021-12-11 13:00 141505031 Böda IK /Högby IF F10-11 - FBC Kalmarsund Ungdom F09-10/2 Åkerbohallen
2021-12-12 11:00 141505029 Jämjö IBK F09/11 - CL98IC F10-11/2 Jämjö Sporthall
2021-12-12 12:00 141505032 Slätafly/SK IBK F08-10 - Craftstadens IBK Oskarshamn F09-10 Torsås Sporthall
2021-12-18 12:30 141505034 Craftstadens IBK Oskarshamn F09-10 - Böda IK /Högby IF F10-11 Oskarshamns Sporthall B-hall
2021-12-18 13:45 141505035 FBC Kalmarsund Ungdom F09-10/2 - FBC Kalmarsund Ungdom F09-10/1 Ölands Bank Center A
2021-12-19 11:00 141505033 Slätafly/SK IBK F08-10 - Jämjö IBK F09/11 Torsås Sporthall
2022-01-15 13:00 141505040 Böda IK /Högby IF F10-11 - Slätafly/SK IBK F08-10 Åkerbohallen
2022-01-15 13:30 141505038 CL98IC F10-11/2 - FBC Kalmarsund Ungdom F09-10/2 Nils Schwarz, Leo Karlsson Bergroth Kalmar Sportcenter - AKEA Arena
2022-01-16 10:00 141505039 FBC Kalmarsund Ungdom F09-10/1 - Craftstadens IBK Oskarshamn F09-10 Albin Stolpe, Daniel Helge Ölands Bank Center A
2022-01-22 13:00 141505041 Böda IK /Högby IF F10-11 - Jämjö IBK F09/11 Åkerbohallen
2022-01-23 10:00 141505043 Craftstadens IBK Oskarshamn F09-10 - CL98IC F10-11/2 Oskarshamns Sporthall B-hall
2022-01-23 16:00 141505042 Slätafly/SK IBK F08-10 - FBC Kalmarsund Ungdom F09-10/1 Jonas Nilsson, Oliver Eriksson Torsås Sporthall
2022-02-13 12:30 141505047 CL98IC F10-11/2 - Slätafly/SK IBK F08-10 Philip Tigerstrand, Camilla Carlsson Rinkabyholms Sporthall
2022-02-20 10:00 141505048 FBC Kalmarsund Ungdom F09-10/1 - Böda IK /Högby IF F10-11 Matti Idensjö, Fabian Idensjö Ölands Bank Center A
2022-02-20 11:00 141505045 Jämjö IBK F09/11 - FBC Kalmarsund Ungdom F09-10/2 Jämjö Sporthall
2022-02-26 13:30 141505052 Craftstadens IBK Oskarshamn F09-10 - FBC Kalmarsund Ungdom F09-10/2 Oskarshamns Sporthall A-hall
2022-03-05 13:00 141505050 Böda IK /Högby IF F10-11 - CL98IC F10-11/2 Åkerbohallen
2022-03-06 11:00 141505049 FBC Kalmarsund Ungdom F09-10/1 - Jämjö IBK F09/11 Max Smedfors, Albin Stolpe Ölands Bank Center A
2022-03-12 12:30 141505056 CL98IC F10-11/2 - FBC Kalmarsund Ungdom F09-10/1 Gustav Lengström, Albin Bergström Sabelsjö Rinkabyholms Sporthall
2022-03-13 10:00 141505054 FBC Kalmarsund Ungdom F09-10/2 - Slätafly/SK IBK F08-10 Albin Stolpe Ölands Bank Center A
2022-03-19 12:30 141505053 Jämjö IBK F09/11 - Craftstadens IBK Oskarshamn F09-10 Inst. Jämjö Sporthall

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis