Spelprogram - Pantamera F Mellersta Blå Gr1 (-09)

Kontaktpersoner
Lag Namn E-post Mobil Färger
Alvesta IBK F08-09 Jenny Larsson jenny.larsson@alvestaibk.se 0733-920062 Röd/svart/svart
CL98IC F08-09 Ulrik Sandebäck sandebackulrik@gmail.com 0707765340 Blå, Blå, Blå
Hovshaga AIF F09 Per Petersson per.petersson@hotmail.se 0708-917254 Blå, Blå, Blå
Ingelstad IBK F08-09 Robert Andreasson robert.skolan@hotmail.com 0702754661 Röd / svart / röd
Olofströms IBK F08-10 Artur Malczewski arturek9@hotmail.com 0729707180 Vitt-Blått/Svart/Vitt
Rottne IF F08-09 Fredrik Bergerfalk bergerfalk@gmail.com 070-2983414 Blå/Blå/Blå
Sandbäckshults IBK F08-09 Henrik Sjöberg-Gustafsson hgustafsson82@gmail.com 0702760804 Gula tröjor, svarta shorts, svarts strumpor
Växjö IBK Utveckling F08-09/1 Hanna Ottosson hanna.ottosson@eniro.com 0706695919 Blå/Blå
Växjö IBK Utveckling F08-09/2 Hanna Ottosson hanna.ottosson@eniro.com 0706695919 Blå/Blå
Spelprogram
Tid Omgång Match Resultat Domare Plats Publik
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Omgång 1
2021-10-02 10:30 1 Olofströms IBK F08-10 - Alvesta IBK F08-09 9 - 2 Olofströms Sporthall
2021-10-02 12:00 1 Sandbäckshults IBK F08-09 - Ingelstad IBK F08-09 2 - 2 Krungårdshallen
2021-10-17 13:00 1 Växjö IBK Utveckling F08-09/1 - Hovshaga AIF F09 5 - 3 Fortnox Arena B-hall
2021-10-30 09:30 1 Växjö IBK Utveckling F08-09/2 - Rottne IF F08-09 3 - 4 Fortnox Arena A-hall
Omgång 2
2021-10-09 12:00 2 Ingelstad IBK F08-09 - Olofströms IBK F08-10 2 - 5 Ingelstads Sporthall 35
2021-10-09 12:30 2 Alvesta IBK F08-09 - CL98IC F08-09 1 - 10 Alvesta Sporthall
2021-10-09 14:00 2 Rottne IF F08-09 - Växjö IBK Utveckling F08-09/1 5 - 3 Rottne Sporthall
2021-10-10 14:00 2 Hovshaga AIF F09 - Sandbäckshults IBK F08-09 0 - 11 Hovshaga Sporthall
Omgång 3
2021-10-15 18:30 3 Växjö IBK Utveckling F08-09/2 - Växjö IBK Utveckling F08-09/1 4 - 0 Fortnox Arena A-hall
2021-10-16 11:00 3 Rottne IF F08-09 - Sandbäckshults IBK F08-09 3 - 0 Rottne Sporthall
2021-10-17 11:00 3 CL98IC F08-09 - Ingelstad IBK F08-09 5 - 2 Falkenbergshallen
2021-11-20 12:00 3 Olofströms IBK F08-10 - Hovshaga AIF F09 12 - 1 Olofströms Sporthall
Omgång 4
2021-10-23 10:30 4 Sandbäckshults IBK F08-09 - CL98IC F08-09 1 - 8 Krungårdshallen
2021-10-23 13:30 4 Växjö IBK Utveckling F08-09/1 - Alvesta IBK F08-09 7 - 2 Fortnox Arena A-hall
2021-10-23 14:00 4 Rottne IF F08-09 - Hovshaga AIF F09 13 - 1 Rottne Sporthall
2021-10-24 13:00 4 Växjö IBK Utveckling F08-09/2 - Ingelstad IBK F08-09 4 - 3 Fortnox Arena B-hall
Omgång 5
2021-10-29 18:40 5 Ingelstad IBK F08-09 - Växjö IBK Utveckling F08-09/1 5 - 4 Ingelstads Sporthall
2021-10-30 11:00 5 CL98IC F08-09 - Olofströms IBK F08-10 4 - 2 Falkenbergshallen
2021-10-31 12:00 5 Hovshaga AIF F09 - Växjö IBK Utveckling F08-09/2 0 - 6 Hovshaga Sporthall
2021-10-31 13:30 5 Alvesta IBK F08-09 - Sandbäckshults IBK F08-09 1 - 4 Alvesta Sporthall
Omgång 6
2021-11-13 12:00 6 Hovshaga AIF F09 - Ingelstad IBK F08-09 1 - 14 Hovshaga Sporthall
2021-11-13 14:00 6 Rottne IF F08-09 - Alvesta IBK F08-09 8 - 0 Rottne Sporthall
2021-11-13 15:00 6 Växjö IBK Utveckling F08-09/1 - Olofströms IBK F08-10 5 - 10 Fortnox Arena B-hall
2021-11-14 15:00 6 Växjö IBK Utveckling F08-09/2 - CL98IC F08-09 1 - 6 Fortnox Arena B-hall
Omgång 7
2021-12-04 10:30 7 CL98IC F08-09 - Växjö IBK Utveckling F08-09/1 12 - 2 Falkenbergshallen
2021-12-04 11:30 7 Ingelstad IBK F08-09 - Rottne IF F08-09 0 - 1 Ingelstads Sporthall
2021-12-05 11:45 7 Alvesta IBK F08-09 - Växjö IBK Utveckling F08-09/2 2 - 5 Alvesta Sporthall
2021-12-05 12:00 7 Olofströms IBK F08-10 - Sandbäckshults IBK F08-09 3 - 2 Olofströms Sporthall
Omgång 8
2021-12-11 11:00 8 Rottne IF F08-09 - Olofströms IBK F08-10 4 - 2 Rottne Sporthall
2021-12-11 16:30 8 Ingelstad IBK F08-09 - Alvesta IBK F08-09 11 - 3 Ingelstads Sporthall
2021-12-12 13:00 8 Växjö IBK Utveckling F08-09/2 - Sandbäckshults IBK F08-09 6 - 1 Fortnox Arena B-hall
2021-12-12 14:00 8 Hovshaga AIF F09 - CL98IC F08-09 3 - 10 Hovshaga Sporthall
Omgång 9
2021-12-18 11:00 9 CL98IC F08-09 - Rottne IF F08-09 7 - 1 Falkenbergshallen
2021-12-18 13:30 9 Sandbäckshults IBK F08-09 - Växjö IBK Utveckling F08-09/1 1 - 7 Krungårdshallen
2021-12-18 14:30 9 Olofströms IBK F08-10 - Växjö IBK Utveckling F08-09/2 9 - 3 Olofströms Sporthall
2021-12-19 13:30 9 Alvesta IBK F08-09 - Hovshaga AIF F09 15 - 1 Alvesta Sporthall
Omgång 10
2022-01-08 11:00 10 Alvesta IBK F08-09 - Olofströms IBK F08-10 3 - 3 Alvesta Sporthall
2022-01-09 10:30 10 Hovshaga AIF F09 - Växjö IBK Utveckling F08-09/1 1 - 10 Hovshaga Sporthall
2022-01-16 11:00 10 Rottne IF F08-09 - Växjö IBK Utveckling F08-09/2 9 - 3 Rottne Sporthall
2022-02-26 11:45 10 Ingelstad IBK F08-09 - Sandbäckshults IBK F08-09 6 - 2 Ingelstads Sporthall 48
Omgång 11
2022-01-09 13:00 11 Växjö IBK Utveckling F08-09/1 - Rottne IF F08-09 3 - 4 Fortnox Arena B-hall
2022-01-15 10:00 11 Olofströms IBK F08-10 - Ingelstad IBK F08-09 1 - 4 Olofströms Sporthall
2022-01-16 13:00 11 CL98IC F08-09 - Alvesta IBK F08-09 Inst. Falkenbergshallen
2022-01-16 13:00 11 Sandbäckshults IBK F08-09 - Hovshaga AIF F09 WO (5 - 0) Krungårdshallen
Omgång 12
2022-01-22 13:30 12 Sandbäckshults IBK F08-09 - Rottne IF F08-09 0 - 0 Mönsterås Sporthall A-hall
2022-01-22 14:00 12 Hovshaga AIF F09 - Olofströms IBK F08-10 Hovshaga Sporthall
2022-02-06 13:00 12 Ingelstad IBK F08-09 - CL98IC F08-09 1 - 13 Ingelstads Sporthall 20
2022-03-02 16:45 12 Växjö IBK Utveckling F08-09/1 - Växjö IBK Utveckling F08-09/2 5 - 7 Fortnox Arena B-hall
Omgång 13
2022-02-12 16:00 13 Ingelstad IBK F08-09 - Växjö IBK Utveckling F08-09/2 5 - 1 Ingelstads Sporthall 51
2022-02-13 09:30 13 Alvesta IBK F08-09 - Växjö IBK Utveckling F08-09/1 0 - 12 Alvesta Sporthall
2022-02-13 14:00 13 Hovshaga AIF F09 - Rottne IF F08-09 2 - 5 Hovshaga Sporthall
2022-02-19 12:00 13 CL98IC F08-09 - Sandbäckshults IBK F08-09 7 - 1 Mönsterås Sporthall A-hall
Omgång 14
2022-01-30 13:00 14 Växjö IBK Utveckling F08-09/1 - Ingelstad IBK F08-09 4 - 6 Fortnox Arena B-hall
2022-02-06 11:30 14 Växjö IBK Utveckling F08-09/2 - Hovshaga AIF F09 6 - 12 Fortnox Arena A-hall
2022-02-20 12:00 14 Olofströms IBK F08-10 - CL98IC F08-09 2 - 10 Olofströms Sporthall
2022-03-26 13:00 14 Sandbäckshults IBK F08-09 - Alvesta IBK F08-09 1 - 2 Mönsterås Sporthall A-hall
Omgång 15
2022-02-05 12:30 15 CL98IC F08-09 - Växjö IBK Utveckling F08-09/2 16 - 1 Falkenbergshallen
2022-02-26 12:15 15 Olofströms IBK F08-10 - Växjö IBK Utveckling F08-09/1 Olofströms Sporthall
2022-02-27 10:30   Uppskj. 15 Ingelstad IBK F08-09 - Hovshaga AIF F09 Uppskj. Ingelstads Sporthall
2022-03-03 18:30 15 Alvesta IBK F08-09 - Rottne IF F08-09 0 - 5 Alvesta Sporthall
Omgång 16
2022-03-05 11:00 16 Rottne IF F08-09 - Ingelstad IBK F08-09 2 - 1 Rottne Sporthall
2022-03-05 12:30 16 Växjö IBK Utveckling F08-09/1 - CL98IC F08-09 3 - 9 Fortnox Arena A-hall
2022-03-05 13:30 16 Sandbäckshults IBK F08-09 - Olofströms IBK F08-10 1 - 6 Mönsterås Sporthall A-hall
2022-03-06 10:00 16 Växjö IBK Utveckling F08-09/2 - Alvesta IBK F08-09 7 - 1 Fortnox Arena A-hall
Omgång 17
2022-03-12 11:00 17 Sandbäckshults IBK F08-09 - Växjö IBK Utveckling F08-09/2 0 - 14 Krungårdshallen
2022-03-13 11:00 17 CL98IC F08-09 - Hovshaga AIF F09 Inst. Falkenbergshallen
2022-03-13 12:00 17 Olofströms IBK F08-10 - Rottne IF F08-09 5 - 5 Olofströms Sporthall
2022-03-13 12:00 17 Alvesta IBK F08-09 - Ingelstad IBK F08-09 1 - 5 Alvesta Sporthall
Omgång 18
2022-03-19 11:00 18 Rottne IF F08-09 - CL98IC F08-09 1 - 3 Rottne Sporthall
2022-03-19 13:30 18 Växjö IBK Utveckling F08-09/1 - Sandbäckshults IBK F08-09 7 - 6 Fortnox Arena A-hall
2022-03-20 11:30 18 Växjö IBK Utveckling F08-09/2 - Olofströms IBK F08-10 8 - 11 Fortnox Arena A-hall
2022-03-20 14:00 18 Hovshaga AIF F09 - Alvesta IBK F08-09 1 - 11 Hovshaga Sporthall

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis