Spelprogram - Blå Nivå Flickor B Poolspel

Kontaktpersoner
Lag Namn E-post Mobil Färger
Bjärreds IBK F13/14 Neongul, Svart, Svart
Båstads GIF F11/12 Sven Thomson sventhomsson@hotmail.com Svart, Svart, Vit
Gantofta IBK F13 Therese Grahn tptherese@telia.com 0705719876 Rosa, Svart, Svart
Hjärnarps IBK F11-13 Sofie Lindholm lindholm2@gmail.com 0709-673863 Grön, Svart, Svart
Höganäs IBF F12/13 Röd Röd, Blå, Vit
IBK Landskrona F11/12 Maria Laurenius maria.laurenius@hotmail.com 073-4138178 Svart, Svart, Svart
IBK Lund F11/12 L Andreas Von Barth andreasvonbarth@gmail.com 0761060600 Svart-grön, Svart, Svart
IBK Lund F2012-2013 Sandby Robert Klein Robban.klein@gmail.com Svart-grön, Svart, Svart
IK Stanstad F12/14 Tobias Lundin Tobbe.hansson88@gmail.com Blå, Svart, Svart
Malmhaug IBF F12/13 Svart, Svart, Svart
Malmhaug IBF F12/13 Svart Svart, Svart, Svart
Malmö FBC F12-14 Toftanäs Andreas Fridholm fridholmandreas@gmail.com 0724032186 Magenta, Magenta, Vita
Malmö FBC F12-14 Västra Hamnen Magenta, Magenta, Vita
Palmstaden IK F11/12/13 Daniel Jönsson Dj@svarlifescience.com Svart, Svart, Svart
Vakant lag
Åkarps IBK F11-13 Blå, Svart, Svart
Örkelljunga IF F11/F12 Kristoffer Jakobsson krixxe@gmail.com Gul, Svart, svart
Spelprogram
Tid Omgång Match Domare Plats Publik
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Omgång 1
2023-10-15 11:00 1 Hjärnarps IBK F11-13 - Bjärreds IBK F13/14 Söndrebaljshallen
2023-10-15 12:00 1 Bjärreds IBK F13/14 - Höganäs IBF F12/13 Röd Söndrebaljshallen
2023-10-15 13:00 1 Höganäs IBF F12/13 Röd - Hjärnarps IBK F11-13 Söndrebaljshallen
Omgång 2
2023-10-15 11:20 2 IBK Lund F2012-2013 Sandby - Palmstaden IK F11/12/13 Killebäckshallen
2023-10-15 12:20 2 Palmstaden IK F11/12/13 - Åkarps IBK F11-13 Killebäckshallen
2023-10-15 13:20 2 Åkarps IBK F11-13 - IBK Lund F2012-2013 Sandby Killebäckshallen
Omgång 3
2023-10-22 13:00 3 IBK Landskrona F11/12 - Malmö FBC F12-14 Toftanäs Borstahusens Idrottshall
2023-10-22 14:00 3 Malmö FBC F12-14 Toftanäs - Malmhaug IBF F12/13 Borstahusens Idrottshall
2023-10-22 15:00 3 Malmhaug IBF F12/13 - IBK Landskrona F11/12 Borstahusens Idrottshall
Omgång 5
2023-11-12 12:00 5 Åkarps IBK F11-13 - Malmö FBC F12-14 Västra Hamnen Dalslunds Idrottshall
2023-11-12 13:00 5 Malmö FBC F12-14 Västra Hamnen - IBK Landskrona F11/12 Dalslunds Idrottshall
2023-11-12 14:00 5 IBK Landskrona F11/12 - Åkarps IBK F11-13 Dalslunds Idrottshall
Omgång 6
2023-11-11 13:00 6 Höganäs IBF F12/13 Röd - IK Stanstad F12/14 Höganäs Sportcenter B
2023-11-11 14:00 6 IK Stanstad F12/14 - Malmhaug IBF F12/13 Höganäs Sportcenter B
2023-11-11 15:00 6 Malmhaug IBF F12/13 - Höganäs IBF F12/13 Röd Höganäs Sportcenter B
Omgång 7
2023-11-12 11:00 7 Örkelljunga IF F11/F12 - IBK Lund F2012-2013 Sandby FORUM Örkelljunga
2023-11-12 12:00 7 IBK Lund F2012-2013 Sandby - Hjärnarps IBK F11-13 FORUM Örkelljunga
2023-11-12 13:00 7 Hjärnarps IBK F11-13 - Örkelljunga IF F11/F12 FORUM Örkelljunga
Omgång 8
2023-11-11 13:00 8 Malmö FBC F12-14 Toftanäs - Bjärreds IBK F13/14 Kirsebergs Sporthall
2023-11-11 14:00 8 Bjärreds IBK F13/14 - Palmstaden IK F11/12/13 Kirsebergs Sporthall
2023-11-11 15:00 8 Palmstaden IK F11/12/13 - Malmö FBC F12-14 Toftanäs Kirsebergs Sporthall
Omgång 9
2023-12-02 10:30 9 IK Stanstad F12/14 - Gantofta IBK F13 Melian Nagy, Nils Melander Hansson Bråhögshallen
2023-12-02 11:30 9 Gantofta IBK F13 - Hjärnarps IBK F11-13 Nils Melander Hansson, Melian Nagy Bråhögshallen
2023-12-02 12:30 9 Hjärnarps IBK F11-13 - IK Stanstad F12/14 Leo Hällöf, Vidar Wremert Bråhögshallen
Omgång 10
2023-12-03 09:30 10 Bjärreds IBK F13/14 - Åkarps IBK F11-13 Ej offentliggjord, Ej offentliggjord Bjärehovhallen
2023-12-03 10:30 10 Åkarps IBK F11-13 - Örkelljunga IF F11/F12 Ej offentliggjord, Ej offentliggjord Bjärehovhallen
2023-12-03 11:30 10 Örkelljunga IF F11/F12 - Bjärreds IBK F13/14 Ej offentliggjord, Ej offentliggjord Bjärehovhallen
Omgång 11
2023-11-25 12:15 11 Palmstaden IK F11/12/13 - Malmhaug IBF F12/13 Liljeskolan
2023-11-25 13:15 11 Malmhaug IBF F12/13 - IBK Landskrona F11/12 Liljeskolan
2023-11-25 14:15 11 IBK Landskrona F11/12 - Palmstaden IK F11/12/13 Liljeskolan
Omgång 12
2023-12-03 12:45 12 Malmö FBC F12-14 Västra Hamnen - Malmö FBC F12-14 Toftanäs Siri Åhrberg, Hanna Thereström Toftanäs Sporthall
2023-12-03 13:30 12 IBK Lund F2012-2013 Sandby - Höganäs IBF F12/13 Röd Hanna Thereström, Siri Åhrberg Toftanäs Sporthall
2023-12-03 14:15 12 Höganäs IBF F12/13 Röd - Malmö FBC F12-14 Västra Hamnen Siri Åhrberg, Hanna Thereström Toftanäs Sporthall
2023-12-03 15:00 12 Malmö FBC F12-14 Toftanäs - IBK Lund F2012-2013 Sandby Hanna Thereström, Siri Åhrberg Toftanäs Sporthall
2023-12-03 15:45 12 Höganäs IBF F12/13 Röd - Malmö FBC F12-14 Toftanäs Siri Åhrberg, Hanna Thereström Toftanäs Sporthall
2023-12-03 16:30 12 Malmö FBC F12-14 Västra Hamnen - IBK Lund F2012-2013 Sandby Hanna Thereström, Siri Åhrberg Toftanäs Sporthall
Omgång 13
2023-12-10 09:00 13 Malmhaug IBF F12/13 - Örkelljunga IF F11/F12 Magnus Lundberg, Ahmad Homsi Kulladals Sporthall
2023-12-10 09:45 13 IBK Lund F11/12 L - Malmö FBC F12-14 Toftanäs Magnus Lundberg, Ahmad Homsi Kulladals Sporthall
2023-12-10 10:30 13 Malmö FBC F12-14 Toftanäs - Malmhaug IBF F12/13 Magnus Lundberg, Ahmad Homsi Kulladals Sporthall
2023-12-10 11:15 13 Örkelljunga IF F11/F12 - IBK Lund F11/12 L Magnus Lundberg, Ahmad Homsi Kulladals Sporthall
2023-12-10 12:00 13 Malmö FBC F12-14 Toftanäs - Örkelljunga IF F11/F12 Magnus Lundberg, Ahmad Homsi Kulladals Sporthall
2023-12-10 12:45 13 Malmhaug IBF F12/13 - IBK Lund F11/12 L Magnus Lundberg, Ahmad Homsi Kulladals Sporthall
Omgång 14
2023-12-17 10:00 14 Hjärnarps IBK F11-13 - Höganäs IBF F12/13 Röd Söndrebaljshallen
2023-12-17 11:00 14 Höganäs IBF F12/13 Röd - Båstads GIF F11/12 Söndrebaljshallen
2023-12-17 12:00 14 Båstads GIF F11/12 - Hjärnarps IBK F11-13 Söndrebaljshallen
Omgång 15
2023-12-16 13:15 15 Palmstaden IK F11/12/13 - Malmhaug IBF F12/13 Svart Oskar Walder Burlövs Sporthall
2023-12-16 14:00 15 Malmö FBC F12-14 Västra Hamnen - Palmstaden IK F11/12/13 , Oskar Walder Burlövs Sporthall
2023-12-16 14:45 15 Åkarps IBK F11-13 - Malmhaug IBF F12/13 Svart Oskar Walder Burlövs Sporthall
2023-12-16 15:30 15 Åkarps IBK F11-13 - Palmstaden IK F11/12/13 , Oskar Walder Burlövs Sporthall
2023-12-16 16:15 15 Malmhaug IBF F12/13 Svart - Malmö FBC F12-14 Västra Hamnen , Oskar Walder Burlövs Sporthall
2023-12-16 17:00 15 Malmö FBC F12-14 Västra Hamnen - Åkarps IBK F11-13 , Oskar Walder Burlövs Sporthall
Omgång 16
2023-12-10 09:00 16 IBK Lund F2012-2013 Sandby - IBK Landskrona F11/12 Killebäckshallen
2023-12-10 09:45 16 IK Stanstad F12/14 - Bjärreds IBK F13/14 Killebäckshallen
2023-12-10 10:30 16 Bjärreds IBK F13/14 - IBK Lund F2012-2013 Sandby Killebäckshallen
2023-12-10 11:15 16 IBK Landskrona F11/12 - IK Stanstad F12/14 Killebäckshallen
2023-12-10 12:00 16 Bjärreds IBK F13/14 - IBK Landskrona F11/12 Killebäckshallen
2023-12-10 12:45 16 IBK Lund F2012-2013 Sandby - IK Stanstad F12/14 Killebäckshallen
Omgång 17
2024-01-20 09:00 17 Höganäs IBF F12/13 Röd - IBK Lund F2012-2013 Sandby Höganäs Sportcenter B
2024-01-20 10:00 17 IBK Lund F2012-2013 Sandby - Palmstaden IK F11/12/13 Höganäs Sportcenter B
2024-01-20 11:00 17 Palmstaden IK F11/12/13 - Höganäs IBF F12/13 Röd Höganäs Sportcenter B
Omgång 18
2024-01-13 13:00 18 Örkelljunga IF F11/F12 - IBK Landskrona F11/12 FORUM Örkelljunga
2024-01-13 14:00 18 IBK Landskrona F11/12 - Gantofta IBK F13 FORUM Örkelljunga
2024-01-13 15:00 18 Gantofta IBK F13 - Örkelljunga IF F11/F12 FORUM Örkelljunga
Omgång 19
2024-01-14 12:30 19 IK Stanstad F12/14 - Åkarps IBK F11-13 Agnes Norlander, Vidar Wremert Bråhögshallen
2024-01-14 13:30 19 Åkarps IBK F11-13 - Malmö FBC F12-14 Toftanäs Vidar Wremert, Alice Andersson Bråhögshallen
2024-01-14 14:30 19 Malmö FBC F12-14 Toftanäs - IK Stanstad F12/14 Agnes Norlander, Alice Andersson Bråhögshallen
Omgång 20
2024-01-13 09:30 20 Malmö FBC F12-14 Västra Hamnen - Malmhaug IBF F12/13 Isabel Henge, Ellen Magnusson Stadions Sporthall
2024-01-13 10:15 20 Bjärreds IBK F13/14 - Hjärnarps IBK F11-13 Ellen Magnusson, Isabel Henge Stadions Sporthall
2024-01-13 11:00 20 Malmhaug IBF F12/13 - Bjärreds IBK F13/14 Isabel Henge, Ellen Magnusson Stadions Sporthall
2024-01-13 11:45 20 Malmö FBC F12-14 Västra Hamnen - Hjärnarps IBK F11-13 Isabel Henge, Isabel Henge Stadions Sporthall
2024-01-13 12:30 20 Bjärreds IBK F13/14 - Malmö FBC F12-14 Västra Hamnen Isabel Henge, Ellen Magnusson Stadions Sporthall
2024-01-13 13:15 20 Hjärnarps IBK F11-13 - Malmhaug IBF F12/13 Isabel Henge, Ellen Magnusson Stadions Sporthall
Omgång 21
2024-01-28 09:30 21 Bjärreds IBK F13/14 - IBK Landskrona F11/12 Ej offentliggjord, Ej offentliggjord Bjärehovhallen
2024-01-28 10:30 21 IBK Landskrona F11/12 - Höganäs IBF F12/13 Röd Ej offentliggjord, Ej offentliggjord Bjärehovhallen
2024-01-28 11:30 21 Höganäs IBF F12/13 Röd - Bjärreds IBK F13/14 Ej offentliggjord, Ej offentliggjord Bjärehovhallen
Omgång 22
2024-02-03 11:00 22 Palmstaden IK F11/12/13 - IK Stanstad F12/14 Söderslättshallen B
2024-02-03 12:00 22 IK Stanstad F12/14 - Malmö FBC F12-14 Västra Hamnen Söderslättshallen B
2024-02-03 13:00 22 Malmö FBC F12-14 Västra Hamnen - Palmstaden IK F11/12/13 Söderslättshallen B
Omgång 23
23 Vakant lag - Malmhaug IBF F12/13
23 Malmhaug IBF F12/13 - IBK Lund F2012-2013 Sandby
23 IBK Lund F2012-2013 Sandby - Vakant lag
Omgång 24
2024-01-28 13:30 24 Malmö FBC F12-14 Toftanäs - Åkarps IBK F11-13 Teo Mattson, Petter Lasson Kirsebergs Sporthall
2024-01-28 14:15 24 Örkelljunga IF F11/F12 - Hjärnarps IBK F11-13 Teo Mattson, Gustav Berthelson Kirsebergs Sporthall
2024-01-28 15:00 24 Hjärnarps IBK F11-13 - Malmö FBC F12-14 Toftanäs Gustav Berthelson, Petter Lasson Kirsebergs Sporthall
2024-01-28 15:45 24 Åkarps IBK F11-13 - Örkelljunga IF F11/F12 Teo Mattson, Gustav Berthelson Kirsebergs Sporthall
2024-01-28 16:30 24 Hjärnarps IBK F11-13 - Åkarps IBK F11-13 Petter Lasson, Gustav Berthelson Kirsebergs Sporthall
2024-01-28 17:15 24 Malmö FBC F12-14 Toftanäs - Örkelljunga IF F11/F12 Gustav Berthelson, Petter Lasson Kirsebergs Sporthall
Omgång 25
2024-02-10 13:00 25 Örkelljunga IF F11/F12 - Åkarps IBK F11-13 FORUM Örkelljunga
2024-02-10 14:00 25 Åkarps IBK F11-13 - IBK Lund F2012-2013 Sandby FORUM Örkelljunga
2024-02-10 15:00 25 IBK Lund F2012-2013 Sandby - Örkelljunga IF F11/F12 FORUM Örkelljunga
Omgång 26
2024-03-03 10:30 26 Malmö FBC F12-14 Västra Hamnen - Bjärreds IBK F13/14 Siri Åhrberg, Alva Fredin Stadions Sporthall
2024-03-03 11:30 26 Bjärreds IBK F13/14 - Gantofta IBK F13 Siri Åhrberg, Alva Fredin Stadions Sporthall
2024-03-03 12:30 26 Gantofta IBK F13 - Malmö FBC F12-14 Västra Hamnen Siri Åhrberg, Alva Fredin Stadions Sporthall
Omgång 27
2024-02-11 11:00 27 Hjärnarps IBK F11-13 - Malmö FBC F12-14 Toftanäs Söndrebaljshallen
2024-02-11 12:00 27 Malmö FBC F12-14 Toftanäs - IK Stanstad F12/14 Söndrebaljshallen
2024-02-11 13:00 27 IK Stanstad F12/14 - Hjärnarps IBK F11-13 Söndrebaljshallen
Omgång 28
2024-03-02 09:00 28 IBK Landskrona F11/12 - Palmstaden IK F11/12/13 Landskrona Idrottshall
2024-03-02 09:40 28 Malmhaug IBF F12/13 - Höganäs IBF F12/13 Röd Landskrona Idrottshall
2024-03-02 10:20 28 Höganäs IBF F12/13 Röd - IBK Landskrona F11/12 Landskrona Idrottshall
2024-03-02 11:00 28 Palmstaden IK F11/12/13 - Malmhaug IBF F12/13 Landskrona Idrottshall
2024-03-02 11:40 28 Höganäs IBF F12/13 Röd - Palmstaden IK F11/12/13 Landskrona Idrottshall
2024-03-02 12:20 28 IBK Landskrona F11/12 - Malmhaug IBF F12/13 Landskrona Idrottshall
Omgång 29
2024-03-16 10:00 29 IBK Landskrona F11/12 - Malmö FBC F12-14 Västra Hamnen Landskrona Idrottshall
2024-03-16 10:40 29 IBK Lund F11/12 L - Hjärnarps IBK F11-13 Landskrona Idrottshall
2024-03-16 11:20 29 Hjärnarps IBK F11-13 - IBK Landskrona F11/12 Landskrona Idrottshall
2024-03-16 12:00 29 Malmö FBC F12-14 Västra Hamnen - IBK Lund F11/12 L Landskrona Idrottshall
2024-03-16 12:40 29 Hjärnarps IBK F11-13 - Malmö FBC F12-14 Västra Hamnen Landskrona Idrottshall
2024-03-16 13:20 29 IBK Landskrona F11/12 - IBK Lund F11/12 L Landskrona Idrottshall
Omgång 30
2024-03-09 11:00 30 IBK Lund F2012-2013 Sandby - Örkelljunga IF F11/F12 Killebäckshallen
2024-03-09 11:45 30 Båstads GIF F11/12 - IK Stanstad F12/14 Killebäckshallen
2024-03-09 12:30 30 IK Stanstad F12/14 - IBK Lund F2012-2013 Sandby Killebäckshallen
2024-03-09 13:15 30 Örkelljunga IF F11/F12 - Båstads GIF F11/12 Killebäckshallen
2024-03-09 14:00 30 IK Stanstad F12/14 - Örkelljunga IF F11/F12 Killebäckshallen
2024-03-09 14:45 30 IBK Lund F2012-2013 Sandby - Båstads GIF F11/12 Killebäckshallen
Omgång 31
2024-03-09 09:00 31 Malmhaug IBF F12/13 Svart - Bjärreds IBK F13/14 Kulladals Sporthall
2024-03-09 09:45 31 Malmö FBC F12-14 Toftanäs - Palmstaden IK F11/12/13 Kulladals Sporthall
2024-03-09 10:30 31 Palmstaden IK F11/12/13 - Malmhaug IBF F12/13 Svart Kulladals Sporthall
2024-03-09 11:15 31 Bjärreds IBK F13/14 - Malmö FBC F12-14 Toftanäs Kulladals Sporthall
2024-03-09 12:00 31 Palmstaden IK F11/12/13 - Bjärreds IBK F13/14 Kulladals Sporthall
2024-03-09 12:45 31 Malmhaug IBF F12/13 Svart - Malmö FBC F12-14 Toftanäs Kulladals Sporthall
Omgång 32
32 Åkarps IBK F11-13 - Malmhaug IBF F12/13
32 Malmhaug IBF F12/13 - Höganäs IBF F12/13 Röd
32 Höganäs IBF F12/13 Röd - Åkarps IBK F11-13

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis