Kirsebergs Sporthall

Adress
Östra Fäladsgatan 60, 21224 Malmö





Matcher
Datum Tävling Matchnummer Match Resultat
Röd text
= Ändrad matchtid
Oktober
2023-10-22 12:30 Blå Nivå Pojkar B Västra Poolspel 133303001 Malmö FBC Mix 13-14 Slottsstaden - Malmhaug IBF P12/13 Svart
2023-10-22 13:30 Blå Nivå Pojkar B Västra Poolspel 133303002 Malmhaug IBF P12/13 Svart - Höllvikens IBF P13 Svart
2023-10-22 14:30 Blå Nivå Pojkar B Västra Poolspel 133303003 Höllvikens IBF P13 Svart - Malmö FBC Mix 13-14 Slottsstaden
2023-10-22 15:30 Blå Nivå Pojkar B Västra Poolspel 133303004 Malmö FBC P12-13 Riseberga - IK Stanstad P12 Blå
2023-10-22 16:30 Blå Nivå Pojkar B Västra Poolspel 133303005 IK Stanstad P12 Blå - IBK Landskrona P13
2023-10-22 17:30 Blå Nivå Pojkar B Västra Poolspel 133303006 IBK Landskrona P13 - Malmö FBC P12-13 Riseberga
November
2023-11-11 13:00 Blå Nivå Flickor B Poolspel 133001025 Malmö FBC F12-14 Toftanäs - Bjärreds IBK F13/14
2023-11-11 14:00 Blå Nivå Flickor B Poolspel 133001026 Bjärreds IBK F13/14 - Palmstaden IK F11/12/13
2023-11-11 15:00 Blå Nivå Flickor B Poolspel 133001027 Palmstaden IK F11/12/13 - Malmö FBC F12-14 Toftanäs
2023-11-25 12:00 Grön Nivå Pojkar C Sydvästra Knatteligan 134503023 Malmö FBC 15-17 Riseberga - Kävlinge IBK PF15
2023-11-25 12:00 Grön Nivå Pojkar C Sydvästra Knatteligan 134503024 Malmö FBC Mix 15-16 Västra Hamnen - Åkarps IBK P16/17-1
2023-11-25 12:45 Grön Nivå Pojkar C Sydvästra Knatteligan 134503025 Kävlinge IBK PF15 - Åkarps IBK P16/17-2
2023-11-25 12:45 Grön Nivå Pojkar C Sydvästra Knatteligan 134503026 Åkarps IBK P16/17-1 - IBK Lund P2015 NV
2023-11-25 13:30 Grön Nivå Pojkar C Sydvästra Knatteligan 134503027 Åkarps IBK P16/17-2 - Malmö FBC Mix 15-16 Västra Hamnen
2023-11-25 13:30 Grön Nivå Pojkar C Sydvästra Knatteligan 134503028 IBK Lund P2015 NV - Malmö FBC 15-17 Riseberga
2023-11-26 13:15 Blå Nivå Flickor C Södra Poolspel 133102019 Malmö FBC F12-14 Toftanäs - IK Stanstad F12/14
2023-11-26 14:00 Blå Nivå Flickor C Södra Poolspel 133102020 IBK Genarp F13/14 - Gårdarike IBK F13-14
2023-11-26 14:45 Blå Nivå Flickor C Södra Poolspel 133102021 Gårdarike IBK F13-14 - Malmö FBC F12-14 Toftanäs
2023-11-26 15:30 Blå Nivå Flickor C Södra Poolspel 133102022 IK Stanstad F12/14 - IBK Genarp F13/14
2023-11-26 16:15 Blå Nivå Flickor C Södra Poolspel 133102023 Gårdarike IBK F13-14 - IK Stanstad F12/14
2023-11-26 17:00 Blå Nivå Flickor C Södra Poolspel 133102024 Malmö FBC F12-14 Toftanäs - IBK Genarp F13/14
December
2023-12-17 13:30 Blå Nivå Pojkar B Västra Poolspel 133303055 Malmö FBC P12-13 Riseberga - IBK Lund P2012-2013 Dalby
2023-12-17 14:30 Blå Nivå Pojkar B Västra Poolspel 133303056 IBK Lund P2012-2013 Dalby - Malmhaug IBF P12/13 Svart
2023-12-17 15:30 Blå Nivå Pojkar B Västra Poolspel 133303057 Malmhaug IBF P12/13 Svart - Malmö FBC P12-13 Riseberga
Januari
2024-01-20 13:30 Blå Nivå Pojkar C Sydvästra Poolspel 133403049 Malmö FBC P12-13 Riseberga - Kävlinge IBK P13
2024-01-20 14:15 Blå Nivå Pojkar C Sydvästra Poolspel 133403050 Hofterups IBF P13 -1 - Bjärreds IBK P13 Svart
2024-01-20 15:00 Blå Nivå Pojkar C Sydvästra Poolspel 133403051 Bjärreds IBK P13 Svart - Malmö FBC P12-13 Riseberga
2024-01-20 15:45 Blå Nivå Pojkar C Sydvästra Poolspel 133403052 Kävlinge IBK P13 - Hofterups IBF P13 -1
2024-01-20 16:30 Blå Nivå Pojkar C Sydvästra Poolspel 133403053 Bjärreds IBK P13 Svart - Kävlinge IBK P13
2024-01-20 17:15 Blå Nivå Pojkar C Sydvästra Poolspel 133403054 Malmö FBC P12-13 Riseberga - Hofterups IBF P13 -1
2024-01-28 13:30 Blå Nivå Flickor B Poolspel 133001085 Malmö FBC F12-14 Toftanäs - Åkarps IBK F11-13
2024-01-28 14:15 Blå Nivå Flickor B Poolspel 133001086 Örkelljunga IF F11/F12 - Hjärnarps IBK F11-13
2024-01-28 15:00 Blå Nivå Flickor B Poolspel 133001087 Hjärnarps IBK F11-13 - Malmö FBC F12-14 Toftanäs
2024-01-28 15:45 Blå Nivå Flickor B Poolspel 133001088 Åkarps IBK F11-13 - Örkelljunga IF F11/F12
2024-01-28 16:30 Blå Nivå Flickor B Poolspel 133001089 Hjärnarps IBK F11-13 - Åkarps IBK F11-13
2024-01-28 17:15 Blå Nivå Flickor B Poolspel 133001090 Malmö FBC F12-14 Toftanäs - Örkelljunga IF F11/F12
Februari
2024-02-11 13:30 Grön Nivå Pojkar A Sydvästra Knatteligan 134302065 Malmö FBC P14-15 Riseberga - Bjärreds IBK P14 Blå
2024-02-11 13:30 Grön Nivå Pojkar A Sydvästra Knatteligan 134302066 Hofterups IBF P14/15 - Åkarps IBK P14/15-1
2024-02-11 14:15 Grön Nivå Pojkar A Sydvästra Knatteligan 134302067 Bjärreds IBK P14 Blå - Åkarps IBK P14/15-2
2024-02-11 14:15 Grön Nivå Pojkar A Sydvästra Knatteligan 134302068 Åkarps IBK P14/15-1 - Bjärreds IBK P14 Gul
2024-02-11 15:00 Grön Nivå Pojkar A Sydvästra Knatteligan 134302069 Åkarps IBK P14/15-2 - Malmö FBC P14-15 Riseberga
2024-02-11 15:00 Grön Nivå Pojkar A Sydvästra Knatteligan 134302070 Bjärreds IBK P14 Gul - Hofterups IBF P14/15
Mars
2024-03-02 13:00 Pantamera Pojkar E (P11) Svår Vår 131074018 Malmö FBC P10-12 Husie - Gantofta IBK P11
2024-03-03 14:00 Pantamera Pojkar C (P09) Mellan Södra 131052042 Malmö FBC P09-10 - IBK Lund P2009 L-A
2024-03-03 16:00   Uppskj. Pantamera Herrjunior 18 Skåne 131020077 Malmö FBC - IBK Genarp
2024-03-07 20:00 Herrar Div 3 Skåne 131002124 Malmö FBC B - IBS Svedala
2024-03-09 13:00 Pantamera Pojkar E (P11) Svår Vår 131074022 Malmö FBC P10-12 Husie - IBK Lund P2011 Dalby
2024-03-10 13:00 Pantamera Pojkar C (P09) Mellan Södra 131052030 Malmö FBC P09-10 - IBK Osby P09/10
2024-03-17 11:45 Pantamera Pojkar E (P11) Vår 131076025 Malmö FBC P11-12 Husie - VV-84 SK Bjuv P11-12
2024-03-17 16:00 Pantamera Herrjunior 18 Skåne 131020088 Malmö FBC - IBK Landskrona/Hofterups IBF

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis