Toftanäs Sporthall

Adress
Lönnebergagatan , 205 80 Malmö
Underlag
Gummi 





Matcher
Datum Tävling Matchnummer Match Resultat
Röd text
= Ändrad matchtid
Oktober
2021-10-01 19:30 Herrar Div 4 Södra Skåne 131004007 Malmö FBC C - Skurups IBK B
2021-10-02 13:00 Pantamera Pojkar D (P08) Svår 131060001 Malmö FBC P07-08 - Höllvikens IBF P08
2021-10-02 16:00 Herrar Div 3 Skåne 131002009 Malmö FBC B - Bjärreds IBK B
2021-10-08 19:00 Pantamera Pojkar C (P07) Södra Höst 131052003 Malmö FBC P07-08 - IBS Svedala P 07-1
2021-10-10 13:00 Pantamera Pojkar D (P08) Svår 131060006 Malmö FBC P07-08 - IBK Lund P09 Sandby
2021-10-16 13:30 Pantamera Flickor C 132022008 Malmö FBC F06-08 - Bjärreds IBK F06/08-2
2021-10-16 16:00 Herrar Div 3 Skåne 131002019 Malmö FBC B - Malmhaug IBF B
2021-10-17 13:00 Grön Nivå Pojkar C Västra Knatteligan 134506009 Malmö FBC P13 Riseberga Magenta - IBK Lund P 2014 NV 2
2021-10-17 13:00 Grön Nivå Pojkar C Västra Knatteligan 134506010 Kävlinge IBK P13/14 Gul - Malmö FBC P13 Riseberga Svart
2021-10-17 13:45 Grön Nivå Pojkar C Västra Knatteligan 134506011 IBK Lund P 2014 NV 2 - Kävlinge IBK P13/14 Röd
2021-10-17 13:45 Grön Nivå Pojkar C Västra Knatteligan 134506012 Malmö FBC P13 Riseberga Svart - IBK Lund P 2014 NV
2021-10-17 14:30 Grön Nivå Pojkar C Västra Knatteligan 134506013 Kävlinge IBK P13/14 Röd - Malmö FBC P13 Riseberga Magenta
2021-10-17 14:30 Grön Nivå Pojkar C Västra Knatteligan 134506014 IBK Lund P 2014 NV - Kävlinge IBK P13/14 Gul
2021-10-24 13:00 Pantamera Flickor E 132024010 Malmö FBC F09-10 Magenta - IBK Lund F08 SÖ-2
2021-10-29 19:30 Herrar Div 4 Södra Skåne 131004031 Malmö FBC C - Hofterups IBF
2021-10-30 13:30 Pantamera Pojkar C (P07) Södra Höst 131052011 Malmö FBC P07-08 - Hofterups IBF/Kävlinge IBK P06
November
2021-11-13 13:30 Pantamera Flickor C 132022022 Malmö FBC F06-08 - VV-84 SK Bjuv 06-08
2021-11-14 13:30 Pantamera Pojkar D (P08) Svår 131060023 Malmö FBC P07-08 - Willands IBK P08/09
2021-11-19 19:30 Herrar Div 4 Södra Skåne 131004048 Malmö FBC C - Lomma FBC B
2021-11-20 13:30 Pantamera Pojkar C (P07) Södra Höst 131052022 Malmö FBC P07-08 - IBK Genarp/Skurups IBK P07/08
2021-11-21 12:30 Pantamera Flickor E 132024024 Malmö FBC F09-10 Magenta - Lomma FBC F09
2021-11-21 16:00 Herrar Div 3 Skåne 131002046 Malmö FBC B - IBK Osby
2021-11-27 13:30 Pantamera Pojkar B (P06) 131041030 Malmö FBC P06 Magenta - Höllvikens IBF P06/07-2
2021-11-28 13:30 Pantamera Pojkar C (P07) Södra Höst 131052026 Malmö FBC P07-08 - Urdraget lag (IBK Lund)
2021-11-28 15:30 Pantamera Pojkar B (P06) Svår 131040030 Malmö FBC P06 Svart - Höllvikens IBF P06/07-1
December
2021-12-03 19:00 Pantamera Flickor E 132024033 Malmö FBC F09-10 Magenta - IK Stanstad F08/09
2021-12-04 13:00 Blå Nivå Pojkar B Västra Poolspel 133303028 Malmö FBC P09/10 Husie - Bjärreds IBK P10
2021-12-04 14:00 Blå Nivå Pojkar B Västra Poolspel 133303029 Bjärreds IBK P10 - IBK Lund P10 Dalby
2021-12-04 15:00 Blå Nivå Pojkar B Västra Poolspel 133303030 IBK Lund P10 Dalby - Malmö FBC P09/10 Husie
2021-12-10 19:00 Pantamera Pojkar C (P07) Södra Höst 131052037 Malmö FBC P07-08 - Kävlinge IBK P06/07
2021-12-11 13:30 Pantamera Pojkar D (P08) Svår 131060039 Malmö FBC P07-08 - Åkarps IBK P08/09
2021-12-11 16:00 Herrar Div 3 Skåne 131002066 Malmö FBC B - IBK Finn - Lund
2021-12-17 19:30 Herrar Div 4 Södra Skåne 131004069 Malmö FBC C - IBK Lund B
2021-12-18 13:30 Pantamera Flickor E 132024042 Malmö FBC F09-10 Magenta - FBC Engelholm F09
2021-12-18 16:00 Herrar Div 3 Skåne 131002071 Malmö FBC B - VV-84 SK Bjuv
2021-12-19 13:30 Blå Nivå Flickor B Poolspel 133001052 Malmö FBC F09-10 Svart - IBK Lund F 10/11 SÖ
2021-12-19 14:30 Blå Nivå Flickor B Poolspel 133001053 IBK Lund F 10/11 SÖ - Höganäs IBF F9-11
2021-12-19 15:30 Blå Nivå Flickor B Poolspel 133001054 Höganäs IBF F9-11 - Malmö FBC F09-10 Svart
Januari
2022-01-15 13:30 Pantamera Pojkar D (P08) Svår 131060047 Malmö FBC P07-08 - Munka-Ljungby IBK
2022-01-16 11:30 Pantamera Flickor E 132024047 Malmö FBC F09-10 Magenta - Gantofta IBK F09
2022-01-16 13:30 Blå Nivå Pojkar C Sydvästra Poolspel 133403037 Malmö FBC P12 Husie - Kävlinge IBK P11/12
2022-01-16 14:30 Blå Nivå Pojkar C Sydvästra Poolspel 133403038 Kävlinge IBK P11/12 - IBK Lund P11 SÖ
2022-01-16 15:30 Blå Nivå Pojkar C Sydvästra Poolspel 133403039 IBK Lund P11 SÖ - Malmö FBC P12 Husie
2022-01-21 19:30 Herrar Div 3 Skåne 131002084 Malmö FBC B - Frosta IBF
2022-01-23 13:30 Blå Nivå Pojkar C Södra Poolspel 133404052 Malmö FBC P11 Husie - Palmstaden IK P11/12
2022-01-23 14:30 Blå Nivå Pojkar C Södra Poolspel 133404053 Palmstaden IK P11/12 - IBK Lund P10 LD
2022-01-23 15:30 Blå Nivå Pojkar C Södra Poolspel 133404054 IBK Lund P10 LD - Malmö FBC P11 Husie
2022-01-28 19:00 Pantamera Flickor C 132022058 Malmö FBC F06-08 - IBK Landskrona F07/08
2022-01-29 11:00 Pantamera Flickor E 132024056 Malmö FBC F09-10 Magenta - IBK Lund F 10/11 Sandby Svart
2022-01-29 13:00 Grön Nivå Pojkar C Västra Knatteligan 134506073 Malmö FBC P13 Riseberga Svart - IBK Lund P 2014 NV 2
2022-01-29 13:00 Grön Nivå Pojkar C Västra Knatteligan 134506074 Kävlinge IBK P13/14 Röd - Malmö FBC P13 Riseberga Magenta
2022-01-29 13:45 Grön Nivå Pojkar C Västra Knatteligan 134506075 IBK Lund P 2014 NV 2 - Kävlinge IBK P13/14 Gul
2022-01-29 13:45 Grön Nivå Pojkar C Västra Knatteligan 134506076 Malmö FBC P13 Riseberga Magenta - IBK Lund P 2014 NV
2022-01-29 14:30 Grön Nivå Pojkar C Västra Knatteligan 134506077 Kävlinge IBK P13/14 Gul - Malmö FBC P13 Riseberga Svart
2022-01-29 14:30 Grön Nivå Pojkar C Västra Knatteligan 134506078 IBK Lund P 2014 NV - Kävlinge IBK P13/14 Röd
2022-01-30 13:30 Pantamera Pojkar D (P08) Svår 131060053 Malmö FBC P07-08 - IK Stanstad P08/09
Februari
2022-02-03 19:00 Pantamera Pojkar D (P08) Svår 131060057 Malmö FBC P07-08 - Höllvikens IBF P08
2022-02-05 13:30 Pantamera Flickor E 132024063 Malmö FBC F09-10 Magenta - IBK Landskrona F09/10 svart
2022-02-06 13:30 Pantamera Pojkar D (P08) Svår 131060062 Malmö FBC P07-08 - IBK Lund P09 Sandby
2022-02-06 16:00 Pantamera Flickor C 132022065 Malmö FBC F06-08 - Båstads GIF F07/09
2022-02-13 15:00 Herrar Div 3 Skåne 131002107 Malmö FBC B - Åby IBK Klippan
2022-02-19 13:30 Pantamera Flickor E 132024074 Malmö FBC F09-10 Magenta - Malmhaug IBF F09-10
Mars
2022-03-05 13:00 Pantamera Flickor C 132022076 Malmö FBC F06-08 - Gårdarike IBK F07/08
2022-03-05 16:00 Herrar Div 3 Skåne 131002119 Malmö FBC B - Munka-Ljungby IBK B
2022-03-11 19:30 Herrar Div 4 Södra Skåne 131004125 Malmö FBC C - IBS Svedala
2022-03-12 13:30 Pantamera Flickor E 132024085 Malmö FBC F09-10 Magenta - Åstorp/Kvidinge IBS F09/10
2022-03-13 13:30 Pantamera Pojkar D (P08) Svår 131060079 Malmö FBC P07-08 - Willands IBK P08/09
2022-03-13 16:00 Herrar Div 3 Skåne 131002126 Malmö FBC B - IBK Genarp
2022-03-19 13:30 Blå Nivå Pojkar C Södra Poolspel 133404076 Malmö FBC P10-12 Riseberga - Malmö FBC P11 Husie
2022-03-19 14:30 Blå Nivå Pojkar C Södra Poolspel 133404077 Malmö FBC P11 Husie - IBK Lund P11 NV
2022-03-19 15:30 Blå Nivå Pojkar C Södra Poolspel 133404078 IBK Lund P11 NV - Malmö FBC P10-12 Riseberga
2022-03-20 12:00 Damer Div 2 Skåne 132002084 Malmö FBC C - Kävlinge AIK
2022-03-20 16:00 Pantamera Flickor C 132022087 Malmö FBC F06-08 - Häljarps SK F08

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis