Bråhögshallen

Adress
Skolgatan 5, 245 31 Staffanstorp
Underlag
Gummi 





Matcher
Datum Tävling Matchnummer Match Resultat
Röd text
= Ändrad matchtid
Januari
Blå Nivå Pojkar C Sydvästra Poolspel 133403031 IK Stanstad P12-2 - Lomma FBC P13-1
Blå Nivå Pojkar C Sydvästra Poolspel 133403032 Lomma FBC P13-1 - IBK Lund P2012/2013 D 2
Blå Nivå Pojkar C Sydvästra Poolspel 133403033 IBK Lund P2012/2013 D 2 - IK Stanstad P12-2
Blå Nivå Pojkar C Sydvästra Poolspel 133403061 IK Stanstad P12-2 - Skurups IBK PF12-13
Blå Nivå Pojkar C Sydvästra Poolspel 133403062 Skurups IBK PF12-13 - Höllvikens IBF P12
Blå Nivå Pojkar C Sydvästra Poolspel 133403063 Höllvikens IBF P12 - IK Stanstad P12-2
Blå Nivå Pojkar C Södra Poolspel 133404022 IK Stanstad P12-1 - IBF Veberöd/Blentarp 97 12/13
Blå Nivå Pojkar C Södra Poolspel 133404023 IBF Veberöd/Blentarp 97 12/13 - FBC Ystad P12
Blå Nivå Pojkar C Södra Poolspel 133404024 FBC Ystad P12 - IK Stanstad P12-1
Blå Nivå Pojkar C Södra Poolspel 133404052 IK Stanstad P12-1 - IBS Svedala P11
Blå Nivå Pojkar C Södra Poolspel 133404053 IBS Svedala P11 - Malmö FBC P11 Husie
Blå Nivå Pojkar C Södra Poolspel 133404054 Malmö FBC P11 Husie - IK Stanstad P12-1
Grön Nivå Pojkar A Södra Knatteligan 134302001 IK Stanstad P13 - 1 - Höllvikens IBF P13-14
Grön Nivå Pojkar A Södra Knatteligan 134302002 IK Stanstad P13 - 2 - Bjärreds IBK P13-2
Grön Nivå Pojkar A Södra Knatteligan 134302003 Höllvikens IBF P13-14 - Bjärreds IBK P13-1
Grön Nivå Pojkar A Södra Knatteligan 134302004 Bjärreds IBK P13-2 - Gårdarike IBK P/F13-14
Grön Nivå Pojkar A Södra Knatteligan 134302005 Bjärreds IBK P13-1 - IK Stanstad P13 - 1
Grön Nivå Pojkar A Södra Knatteligan 134302006 Gårdarike IBK P/F13-14 - IK Stanstad P13 - 2
Grön Nivå Pojkar A Södra Knatteligan 134302037 IK Stanstad P13 - 2 - Bjärreds IBK P13-1
Grön Nivå Pojkar A Södra Knatteligan 134302038 IK Stanstad P13 - 1 - Bjärreds IBK P13-2
Grön Nivå Pojkar A Södra Knatteligan 134302039 Bjärreds IBK P13-1 - Tygelsjö IK P13
Grön Nivå Pojkar A Södra Knatteligan 134302040 Bjärreds IBK P13-2 - IBS Svedala P13/14
Grön Nivå Pojkar A Södra Knatteligan 134302041 Tygelsjö IK P13 - IK Stanstad P13 - 2
Grön Nivå Pojkar A Södra Knatteligan 134302042 IBS Svedala P13/14 - IK Stanstad P13 - 1
Grön Nivå Pojkar B Västra Knatteligan 134403067 IK Stanstad P14 - IBK Lund P2014 Sandby
Grön Nivå Pojkar B Västra Knatteligan 134403068 Häljarps SK P13/14/15 - Lomma FBC P14-2
Grön Nivå Pojkar B Västra Knatteligan 134403069 IBK Lund P2014 Sandby - Lomma FBC P14-2
Grön Nivå Pojkar B Västra Knatteligan 134403070 Lomma FBC P14-1 - IBK Lund P2013 S
Grön Nivå Pojkar B Västra Knatteligan 134403071 Lomma FBC P14-1 - IK Stanstad P14
Grön Nivå Pojkar B Västra Knatteligan 134403072 IBK Lund P2013 S - Häljarps SK P13/14/15
Grön Nivå Pojkar C Södra 1 Knatteligan 134504043 IK Stanstad P15 - IBK Lund P2015 Sandby 2
Grön Nivå Pojkar C Södra 1 Knatteligan 134504044 Gårdarike IBK P/F15-16 - Palmstaden IK P16
Grön Nivå Pojkar C Södra 1 Knatteligan 134504045 IBK Lund P2015 Sandby 2 - Palmstaden IK P14/15
Grön Nivå Pojkar C Södra 1 Knatteligan 134504046 Palmstaden IK P16 - IBK Lund P2015 Sandby
Grön Nivå Pojkar C Södra 1 Knatteligan 134504047 Palmstaden IK P14/15 - IK Stanstad P15
Grön Nivå Pojkar C Södra 1 Knatteligan 134504048 IBK Lund P2015 Sandby - Gårdarike IBK P/F15-16
Grön Nivå Flickor A Knatteligan 134001001 IK Stanstad F13 - Malmhaug IBF F13
Grön Nivå Flickor A Knatteligan 134001002 Palmstaden IK F13/14 - VV-84 SK Bjuv F13-15
Grön Nivå Flickor A Knatteligan 134001003 VV-84 SK Bjuv F13-15 - IK Stanstad F13
Grön Nivå Flickor A Knatteligan 134001004 Malmhaug IBF F13 - Palmstaden IK F13/14
Grön Nivå Flickor A Knatteligan 134001005 IK Stanstad F13 - Palmstaden IK F13/14
Grön Nivå Flickor A Knatteligan 134001006 VV-84 SK Bjuv F13-15 - Malmhaug IBF F13
Augusti
2022-08-25 19:45 Skånemästerskapen Damer Grupp 3 135003002 IK Stanstad - Röke IBK
September
2022-09-24 Damer Div 1 Skåne 132001006 IK Stanstad - Malmö FBC B
Oktober
2022-10-01 12:30 Pantamera Flickor C 132022005 IK Stanstad F08/09 - Emmaljunga GOIF F07-09
2022-10-01 14:30 Herrar Div 4 Södra Skåne 131005008 IK Stanstad - Lomma FBC B
2022-10-08 12:30 Pantamera Pojkar B (P07) Södra 131043002 IK Stanstad P07 - Bjärreds IBK P07-1
2022-10-08 14:00 Pantamera Flickor A 132020008 IK Stanstad F05-07 - IBK Lund F2006/2007
2022-10-09 13:00 Pantamera Pojkar C (P08) Norra 131051007 IK Stanstad P08/09 - Höllvikens IBF P08/09
2022-10-09 15:00 Damer Div 1 Skåne 132001018 IK Stanstad - IBK Landskrona
2022-10-15 12:30 Pantamera Flickor C 132022017 IK Stanstad F08/09 - FBC Engelholm F08/F09
2022-10-15 14:00 Pantamera Pojkar E (P10) Södra Höst 131072001 IK Stanstad P10/11 - Malmhaug IBF P10
2022-10-16 12:30 Pantamera Flickor A 132020009 IK Stanstad F05-07 - FBC Engelholm F06/07
2022-10-16 14:30 Herrar Div 4 Södra Skåne 131005024 IK Stanstad - Gårdarike IBK
2022-10-16 15:30 Pantamera Pojkar C (P08) Norra 131051011 IK Stanstad P08/09 - FBC Engelholm P09
2022-10-22 15:00 Damer Div 1 Skåne 132001030 IK Stanstad - FBC Engelholm A
2022-10-29 12:30 Pantamera Flickor E Södra Höst 132025013 IK Stanstad F10/11 - Lomma FBC F10/12
2022-10-29 14:00 Pantamera Flickor C 132022029 IK Stanstad F08/09 - Malmö FBC F07-08
2022-10-29 15:30 Pantamera Flickor A 132020019 IK Stanstad F05-07 - Åstorp/Kvidinge IBS F06
2022-10-30 12:30 Pantamera Pojkar B (P07) Södra 131043008 IK Stanstad P07 - Hofterups IBF P06-08
November
2022-11-12 12:30 Pantamera Pojkar E (P10) Södra Höst 131072016 IK Stanstad P10/11 - IBK Lund P2010
2022-11-12 14:00 Pantamera Flickor C 132022035 IK Stanstad F08/09 - Gårdarike IBK F07-08
2022-11-13 12:30 Herrar Div 4 Södra Skåne 131005042 IK Stanstad - Västra Ingelstad IS
2022-11-13 15:00 Damer Div 1 Skåne 132001039 IK Stanstad - Kävlinge AIK
2022-11-20 12:30 Pantamera Flickor A 132020026 IK Stanstad F05-07 - FC Helsingborg F06/07
2022-11-20 14:00 Pantamera Pojkar B (P07) Södra 131043013 IK Stanstad P07 - IBS Svedala P 07
2022-11-20 15:30 Pantamera Flickor E Södra Höst 132025025 IK Stanstad F10/11 - Malmhaug IBF F10/11
2022-11-24 18:30 Pantamera Flickor C 132022044 IK Stanstad F08/09 - Lomma FBC F08/09
2022-11-26 12:30 Pantamera Flickor A 132020031 IK Stanstad F05-07 - Häljarps SK F06/07
2022-11-26 14:00 Pantamera Pojkar E (P10) Södra Höst 131072027 IK Stanstad P10/11 - Höllvikens IBF P11
2022-11-26 15:30 Pantamera Pojkar C (P08) Norra 131051031 IK Stanstad P08/09 - IBF Veberöd/Blentarp 97 07
December
2022-12-01 Pantamera Pojkar C (P08) Norra 131051035 IK Stanstad P08/09 - IBK Lund P2008 L
2022-12-03 Damer Div 1 Skåne 132001057 IK Stanstad - Munka-Ljungby IBK A
2022-12-04 Herrar Div 4 Södra Skåne 131005059 IK Stanstad - Malmö FBC C
2022-12-04 Pantamera Flickor E Södra Höst 132025033 IK Stanstad F10/11 - Hofterups IBF F10/11
2022-12-10 Pantamera Pojkar B (P07) Södra 131043019 IK Stanstad P07 - Häljarps SK P07
2022-12-11 Pantamera Pojkar E (P10) Södra Höst 131072038 IK Stanstad P10/11 - Bjärreds IBK P10
2022-12-11 Pantamera Flickor C 132022063 IK Stanstad F08/09 - Åstorp/Kvidinge IBS F09/10-1
2022-12-18 Pantamera Flickor A 132020042 IK Stanstad F05-07 - Malmhaug IBF F06/08
2022-12-18 Pantamera Pojkar C (P08) Norra 131051047 IK Stanstad P08/09 - Bromölla IBK 08/09
2022-12-18 Pantamera Flickor E Södra Höst 132025045 IK Stanstad F10/11 - Malmö FBC F10-11
2022-12-18 Herrar Div 4 Södra Skåne 131005070 IK Stanstad - Hofterups IBF
Januari
2023-01-14 Damer Div 1 Skåne 132001078 IK Stanstad - Åstorp/Kvidinge IBS
2023-01-14 Pantamera Pojkar B (P07) Södra 131043027 IK Stanstad P07 - Örkelljunga IF P07/09
2023-01-15 Pantamera Pojkar C (P08) Norra 131051051 IK Stanstad P08/09 - IBS Svedala P08
2023-01-19 Pantamera Flickor A 132020050 IK Stanstad F05-07 - Bjärreds IBK F06/08-1
2023-01-21 Pantamera Pojkar B (P07) Södra 131043029 IK Stanstad P07 - Tollarp IBK P07
2023-01-22 Herrar Div 4 Södra Skåne 131005081 IK Stanstad - Palmstaden IK B
2023-01-28 Damer Div 1 Skåne 132001090 IK Stanstad - Skurups IBK A
2023-01-29 Herrar Div 4 Södra Skåne 131005095 IK Stanstad - IBK Lund B
2023-01-29 Pantamera Flickor C 132022089 IK Stanstad F08/09 - Höganäs IBF F07-09
2023-01-29 Pantamera Pojkar C (P08) Norra 131051059 IK Stanstad P08/09 - Lönsboda IBK P08-10
Februari
2023-02-08 Damer Div 1 Skåne 132001102 IK Stanstad - IBK Lund A
2023-02-12 Pantamera Pojkar C (P08) Norra 131051067 IK Stanstad P08/09 - VV-84 SK Bjuv 08-09
2023-02-12 Pantamera Flickor A 132020064 IK Stanstad F05-07 - IBK Lund F2006/2007
2023-02-18 Pantamera Pojkar B (P07) Södra 131043038 IK Stanstad P07 - IBK Lund P2007/08 Sandby
2023-02-18 Damer Div 1 Skåne 132001111 IK Stanstad - Höllvikens IBF A
2023-02-19 Herrar Div 4 Södra Skåne 131005113 IK Stanstad - Eslövs IBF B
2023-02-19 Pantamera Flickor A 132020065 IK Stanstad F05-07 - FBC Engelholm F06/07
2023-02-19 Pantamera Flickor C 132022104 IK Stanstad F08/09 - Örkelljunga IF F07/09
2023-02-19 Pantamera Pojkar C (P08) Norra 131051071 IK Stanstad P08/09 - Palmstaden IK P09/10
2023-02-25 Damer Div 1 Skåne 132001117 IK Stanstad - Röke IBK A
Mars
2023-03-05 Herrar Div 4 Södra Skåne 131005118 IK Stanstad - Skurups IBK B
2023-03-05 Pantamera Pojkar C (P08) Norra 131051076 IK Stanstad P08/09 - FC Helsingborg P08
2023-03-05 Pantamera Flickor C 132022115 IK Stanstad F08/09 - IBK Landskrona F07/08
2023-03-11 Pantamera Pojkar B (P07) Södra 131043044 IK Stanstad P07 - Malmö FBC P07-08
2023-03-12 Pantamera Flickor C 132022123 IK Stanstad F08/09 - IBK Lund F2008/09-2
2023-03-12 Pantamera Flickor A 132020075 IK Stanstad F05-07 - Åstorp/Kvidinge IBS F06
2023-03-12 15:00 Damer Div 1 Skåne 132001127 IK Stanstad - Malmhaug IBF
2023-03-19 Pantamera Flickor A 132020082 IK Stanstad F05-07 - FC Helsingborg F06/07
2023-03-19 18:00 Herrar Div 4 Södra Skåne 131005132 IK Stanstad - FC Cimrishamn-FBC Ystad

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis