Bjärehovhallen

Adress
Folkungavägen 4, 237 34 Bjärred





Matcher
Datum Tävling Matchnummer Match Resultat
Röd text
= Ändrad matchtid
Januari
Skånemästerskapen Herrar Grupp 3 136003002 Bjärreds IBK - IBS Svedala
Grön Nivå Flickor C Knatteligan 134201007 Bjärreds IBK F13/14 - Höganäs IBF F13
Grön Nivå Flickor C Knatteligan 134201008 Malmhaug IBF F13 - IBK Lund F2014 Sandby
Grön Nivå Flickor C Knatteligan 134201009 Höganäs IBF F13 - IBK Lund F2014 NV
Grön Nivå Flickor C Knatteligan 134201010 IBK Lund F2014 Sandby - IBK Landskrona F13/14
Grön Nivå Flickor C Knatteligan 134201011 IBK Lund F2014 NV - Bjärreds IBK F13/14
Grön Nivå Flickor C Knatteligan 134201012 IBK Landskrona F13/14 - Malmhaug IBF F13
September
2021-09-25 15:00 Herrar Div 3 Skåne 131002003 Bjärreds IBK B - Munka-Ljungby IBK B
Oktober
2021-10-02 15:00 Herrar Div 2 Skåne 131001012 Bjärreds IBK A - Malmhaug IBF A
2021-10-09 14:30 Pantamera Flickor A 132020007 Bjärreds IBK F04/05 - IK Stanstad F06/07
2021-10-09 16:30 Herrar Div 3 Skåne 131002015 Bjärreds IBK B - IBK Finn - Lund
2021-10-10 12:00 Pantamera Flickor C 132022003 Bjärreds IBK F06/08-2 - IBS Svedala F06/07
2021-10-10 14:00 Pantamera Pojkar C (P07) Södra Höst 131052004 Bjärreds IBK P07/08 Gul - Kävlinge IBK P06/07
2021-10-10 16:00 Pantamera Herrjunior 18 Skåne 131006012 Bjärreds IBK - FC Helsingborg
2021-10-17 13:00 Pantamera Flickor B 132021008 Bjärreds IBK F06/08-1 - Lönsboda IBK F06-09
2021-10-17 15:00 Pantamera Pojkar C (P07) Norra Höst 131051006 Bjärreds IBK P07/08 Svart - IBS Svedala P 07-2
2021-10-17 17:00 Herrar Div 2 Skåne 131001022 Bjärreds IBK A - Palmstaden IK A
2021-10-24 12:00 Pantamera Flickor C 132022014 Bjärreds IBK F06/08-2 - Båstads GIF F07/09
2021-10-24 14:00 Pantamera Herrjunior 18 Skåne 131006022 Bjärreds IBK - IBS Svedala
2021-10-24 16:30 Herrar Div 3 Skåne 131002027 Bjärreds IBK B - Åby IBK Klippan
2021-10-30 14:15 Pantamera Flickor C 132022017 Bjärreds IBK F06/08-2 - Munka-Ljungby IBK F07
2021-10-30 16:00 Pantamera Flickor A 132020014 Bjärreds IBK F04/05 - Munka-Ljungby IBK F04
2021-10-30 17:45 Pantamera Pojkar C (P07) Södra Höst 131052014 Bjärreds IBK P07/08 Gul - IBS Svedala P 07-1
November
2021-11-13 14:00 Blå Nivå Pojkar C Sydvästra Poolspel 133403016 Bjärreds IBK P11 - Malmö FBC P12 Husie
2021-11-13 15:00 Blå Nivå Pojkar C Sydvästra Poolspel 133403017 Malmö FBC P12 Husie - Höllvikens IBF P12 Svart
2021-11-13 16:00 Blå Nivå Pojkar C Sydvästra Poolspel 133403018 Höllvikens IBF P12 Svart - Bjärreds IBK P11
2021-11-13 17:30 Pantamera Flickor B 132021022 Bjärreds IBK F06/08-1 - Palmstaden IK F06-08
2021-11-14 09:00 Grön Nivå Pojkar C Sydvästra Knatteligan 134503023 Bjärreds IBK P13 Gul - IBK Lund P2014 Sandby
2021-11-14 09:00 Grön Nivå Pojkar C Sydvästra Knatteligan 134503024 Bjärreds IBK P13 Svart - Malmö FBC Mix 13-14 Slottsstaden Magenta
2021-11-14 09:45 Grön Nivå Pojkar C Sydvästra Knatteligan 134503025 IBK Lund P2014 Sandby - Malmö FBC Mix 13-14 Slottsstaden Svart
2021-11-14 09:45 Grön Nivå Pojkar C Sydvästra Knatteligan 134503026 Malmö FBC Mix 13-14 Slottsstaden Magenta - IBK Lund P2014 Sandby 2
2021-11-14 10:30 Grön Nivå Pojkar C Sydvästra Knatteligan 134503027 Malmö FBC Mix 13-14 Slottsstaden Svart - Bjärreds IBK P13 Svart
2021-11-14 10:30 Grön Nivå Pojkar C Sydvästra Knatteligan 134503028 IBK Lund P2014 Sandby 2 - Bjärreds IBK P13 Gul
2021-11-14 11:30 Blå Nivå Pojkar B Västra Poolspel 133303022 Bjärreds IBK P10 - IBK Lund P10 L
2021-11-14 12:30 Blå Nivå Pojkar B Västra Poolspel 133303023 IBK Lund P10 L - FC Helsingborg P11
2021-11-14 13:30 Blå Nivå Pojkar B Västra Poolspel 133303024 FC Helsingborg P11 - Bjärreds IBK P10
2021-11-14 15:00 Pantamera Pojkar C (P07) Norra Höst 131051017 Bjärreds IBK P07/08 Svart - FC Helsingborg P07-Svart
2021-11-14 17:00 Herrar Div 2 Skåne 131001041 Bjärreds IBK A - Höllvikens IBF B
2021-11-18 19:00 Pantamera Flickor A 132020024 Bjärreds IBK F04/05 - Lomma FBC F05
2021-11-20 14:00 Pantamera Flickor B 132021030 Bjärreds IBK F06/08-1 - Malmhaug IBF F06/08
2021-11-20 15:45 Pantamera Pojkar C (P07) Södra Höst 131052021 Bjärreds IBK P07/08 Gul - Hofterups IBF P06-08 Svart
2021-11-20 17:30 Pantamera Herrjunior 18 Skåne 131006041 Bjärreds IBK - FBC Engelholm
2021-11-21 09:00 Blå Nivå Flickor B Poolspel 133001025 Bjärreds IBK F09/10 - Munka-Ljungby IBK
2021-11-21 09:40 Blå Nivå Flickor B Poolspel 133001026 Malmhaug IBF F09-10 - IBK Lund F 10/11 SÖ
2021-11-21 10:20 Blå Nivå Flickor B Poolspel 133001027 IBK Lund F 10/11 SÖ - Bjärreds IBK F09/10
2021-11-21 11:00 Blå Nivå Flickor B Poolspel 133001028 Munka-Ljungby IBK - Malmhaug IBF F09-10
2021-11-21 11:40 Blå Nivå Flickor B Poolspel 133001029 IBK Lund F 10/11 SÖ - Munka-Ljungby IBK
2021-11-21 12:20 Blå Nivå Flickor B Poolspel 133001030 Bjärreds IBK F09/10 - Malmhaug IBF F09-10
2021-11-21 13:30 Pantamera Flickor C 132022026 Bjärreds IBK F06/08-2 - Gårdarike IBK F07/08
2021-11-21 15:15 Pantamera Flickor A 132020025 Bjärreds IBK F04/05 - FC Helsingborg F05-07
2021-11-21 17:00 Herrar Div 3 Skåne 131002045 Bjärreds IBK B - Frosta IBF
2021-11-21 20:00 Herrar Div 2 Skåne 131001047 Bjärreds IBK A - Skurups IBK A
2021-11-28 11:30 Pantamera Pojkar C (P07) Norra Höst 131051028 Bjärreds IBK P07/08 Svart - IBK Lund P07/08 Svart
2021-11-28 13:30 Pantamera Flickor A 132020030 Bjärreds IBK F04/05 - IBK Lund F05/06S
2021-11-28 15:30 Pantamera Herrjunior 18 Skåne 131006047 Bjärreds IBK - Frosta IBF
2021-11-28 18:00 Herrar Div 3 Skåne 131002049 Bjärreds IBK B - VV-84 SK Bjuv
December
2021-12-04 14:15 Pantamera Flickor B 132021039 Bjärreds IBK F06/08-1 - Höllvikens IBF F05
2021-12-04 16:00 Pantamera Pojkar C (P07) Södra Höst 131052034 Bjärreds IBK P07/08 Gul - Malmö FBC P07-08
2021-12-04 18:00 Pantamera Herrjunior 18 Skåne 131006058 Bjärreds IBK - Röke IBK
2021-12-05 09:00 Grön Nivå Pojkar A Södra Knatteligan 134302031 Bjärreds IBK P12 svart - IBK Lund P12 S
2021-12-05 09:00 Grön Nivå Pojkar A Södra Knatteligan 134302032 Tygelsjö IK P12-1 - Åkarps IBK P12/13-1
2021-12-05 09:45 Grön Nivå Pojkar A Södra Knatteligan 134302033 Åkarps IBK P12/13-1 - Bjärreds IBK P12 svart
2021-12-05 09:45 Grön Nivå Pojkar A Södra Knatteligan 134302034 Tygelsjö IK P12-2 - Åkarps IBK P12/13-2
2021-12-05 10:30 Grön Nivå Pojkar A Södra Knatteligan 134302035 Palmstaden IK P12 - Tygelsjö IK P12-2
2021-12-05 10:30 Grön Nivå Pojkar A Södra Knatteligan 134302036 IBK Lund P12 S - Tygelsjö IK P12-1
2021-12-05 11:15 Grön Nivå Pojkar A Södra Knatteligan 134302037 Åkarps IBK P12/13-2 - Palmstaden IK P12
2021-12-05 12:30 Blå Nivå Flickor C Södra Poolspel 133102031 Bjärreds IBK F11/12 - IBK Landskrona F11/12
2021-12-05 13:30 Blå Nivå Flickor C Södra Poolspel 133102032 IBK Landskrona F11/12 - Lomma FBC F10-12
2021-12-05 14:30 Blå Nivå Flickor C Södra Poolspel 133102033 Lomma FBC F10-12 - Bjärreds IBK F11/12
2021-12-11 14:15 Pantamera Pojkar C (P07) Norra Höst 131051039 Bjärreds IBK P07/08 Svart - Örkelljunga IF P07/09
2021-12-11 16:15 Herrar Div 3 Skåne 131002062 Bjärreds IBK B - Åstorp/Kvidinge IBS B
2021-12-12 10:00 Blå Nivå Pojkar A Poolspel 133201037 Bjärreds IBK P09 - Skurups IBK PF10B
2021-12-12 11:00 Blå Nivå Pojkar A Poolspel 133201038 Skurups IBK PF10B - Förslövs IF P/F 09-11 Röd
2021-12-12 12:00 Blå Nivå Pojkar A Poolspel 133201039 Förslövs IF P/F 09-11 Röd - Bjärreds IBK P09
2021-12-12 14:00 Pantamera Flickor C 132022045 Bjärreds IBK F06/08-2 - Åstorp/Kvidinge IBS F07/08-1
2021-12-12 16:00 Pantamera Flickor A 132020038 Bjärreds IBK F04/05 - FBC Engelholm F05-07
2021-12-18 15:00 Pantamera Herrjunior 18 Skåne 131006068 Bjärreds IBK - VV-84 SK Bjuv
2021-12-19 14:00 Pantamera Pojkar C (P07) Södra Höst 131052042 Bjärreds IBK P07/08 Gul - IBK Genarp PF07/08
2021-12-19 16:00 Herrar Div 2 Skåne 131001068 Bjärreds IBK A - Eslövs IBF A
Januari
2022-01-15 14:15 Pantamera Flickor B 132021049 Bjärreds IBK F06/08-1 - Åstorp/Kvidinge IBS F06
2022-01-15 16:00 Herrar Div 3 Skåne 131002075 Bjärreds IBK B - Malmö FBC B
2022-01-16 09:00 Grön Nivå Pojkar A Södra Knatteligan 134302046 Bjärreds IBK P12 gul - IK Stanstad P12 blå
2022-01-16 09:00 Grön Nivå Pojkar A Södra Knatteligan 134302047 Malmhaug IBF P12-1 - IBK Lund P12 S
2022-01-16 09:45 Grön Nivå Pojkar A Södra Knatteligan 134302048 Palmstaden IK P12 - Malmhaug IBF P12-2
2022-01-16 09:45 Grön Nivå Pojkar A Södra Knatteligan 134302049 IK Stanstad P12 - Bjärreds IBK P12 blå
2022-01-16 10:30 Grön Nivå Pojkar A Södra Knatteligan 134302050 IBK Lund P12 S - Bjärreds IBK P12 gul
2022-01-16 10:30 Grön Nivå Pojkar A Södra Knatteligan 134302051 IK Stanstad P12 blå - Malmhaug IBF P12-1
2022-01-16 11:15 Grön Nivå Pojkar A Södra Knatteligan 134302052 Malmhaug IBF P12-2 - IK Stanstad P12
2022-01-16 11:15 Grön Nivå Pojkar A Södra Knatteligan 134302053 Bjärreds IBK P12 blå - Palmstaden IK P12
2022-01-16 13:00 Blå Nivå Pojkar B Västra Poolspel 133303052 Bjärreds IBK P10 - Malmhaug IBF P11
2022-01-16 14:00 Blå Nivå Pojkar B Västra Poolspel 133303053 Malmhaug IBF P11 - IK Stanstad P10/11
2022-01-16 15:00 Blå Nivå Pojkar B Västra Poolspel 133303054 IK Stanstad P10/11 - Bjärreds IBK P10
2022-01-16 17:00 Pantamera Flickor A 132020045 Bjärreds IBK F04/05 - Åstorp/Kvidinge IBS F05
2022-01-22 16:00 Pantamera Herrjunior 18 Skåne 131006079 Bjärreds IBK - Skurups IBK
2022-01-23 14:00 Pantamera Flickor C 132022053 Bjärreds IBK F06/08-2 - Malmö FBC F06-08
2022-01-23 16:00 Herrar Div 2 Skåne 131001079 Bjärreds IBK A - Lomma FBC A
2022-01-29 14:15 Pantamera Flickor B 132021058 Bjärreds IBK F06/08-1 - Gantofta IBK F06
2022-01-29 16:00 Herrar Div 3 Skåne 131002087 Bjärreds IBK B - IBK Osby
2022-01-30 09:00 Blå Nivå Flickor B Poolspel 133001085 Bjärreds IBK F09/10 - Malmö FBC F09-10 Svart
2022-01-30 09:45 Blå Nivå Flickor B Poolspel 133001086 IBK Lund F10/11 Dalby - IBK Lund F 10/11 Sandby Grön
2022-01-30 10:30 Blå Nivå Flickor B Poolspel 133001087 IBK Lund F 10/11 Sandby Grön - Bjärreds IBK F09/10
2022-01-30 11:15 Blå Nivå Flickor B Poolspel 133001088 Malmö FBC F09-10 Svart - IBK Lund F10/11 Dalby
2022-01-30 12:00 Blå Nivå Flickor B Poolspel 133001089 IBK Lund F 10/11 Sandby Grön - Malmö FBC F09-10 Svart
2022-01-30 12:45 Blå Nivå Flickor B Poolspel 133001090 Bjärreds IBK F09/10 - IBK Lund F10/11 Dalby
2022-01-30 17:00 Herrar Div 2 Skåne 131001093 Bjärreds IBK A - Röke IBK
Februari
2022-02-05 14:30 Pantamera Flickor B 132021065 Bjärreds IBK F06/08-1 - FC Helsingborg F07
2022-02-05 16:30 Pantamera Herrjunior 18 Skåne 131006093 Bjärreds IBK - Höllvikens IBF Gårdarike
2022-02-06 09:00 Grön Nivå Pojkar C Västra Knatteligan 134506065 Bjärreds IBK P13 Blå - Gantofta IBK P14
2022-02-06 09:00 Grön Nivå Pojkar C Västra Knatteligan 134506066 FC Helsingborg P14 svart - IBK Landskrona P13 svart
2022-02-06 09:45 Grön Nivå Pojkar C Västra Knatteligan 134506067 Hofterups IBF P13-14 - FC Helsingborg P14 blå
2022-02-06 09:45 Grön Nivå Pojkar C Västra Knatteligan 134506068 IBK Landskrona P13 vit - Eslövs IBF FP14/15
2022-02-06 10:30 Grön Nivå Pojkar C Västra Knatteligan 134506069 IBK Landskrona P13 svart - Bjärreds IBK P13 Blå
2022-02-06 10:30 Grön Nivå Pojkar C Västra Knatteligan 134506070 Gantofta IBK P14 - FC Helsingborg P14 svart
2022-02-06 11:15 Grön Nivå Pojkar C Västra Knatteligan 134506071 FC Helsingborg P14 blå - IBK Landskrona P13 vit
2022-02-06 11:15 Grön Nivå Pojkar C Västra Knatteligan 134506072 Eslövs IBF FP14/15 - Hofterups IBF P13-14
2022-02-06 13:00 Pantamera Flickor A 132020063 Bjärreds IBK F04/05 - IK Stanstad F06/07
2022-02-06 15:00 Herrar Div 2 Skåne 131001101 Bjärreds IBK A - FBC Helsingborg
2022-02-09 20:15 Herrar Div 3 Skåne 131002098 Bjärreds IBK B - IBK Genarp
2022-02-12 14:15 Pantamera Flickor C 132022069 Bjärreds IBK F06/08-2 - Häljarps SK F08
2022-02-12 16:00 Herrar Div 3 Skåne 131002103 Bjärreds IBK B - Malmhaug IBF B
2022-02-13 09:00 Grön Nivå Pojkar C Sydvästra Knatteligan 134503065 Bjärreds IBK P13 Svart - Malmö FBC Mix 13-14 Slottsstaden Magenta
2022-02-13 09:00 Grön Nivå Pojkar C Sydvästra Knatteligan 134503066 Bjärreds IBK P13 Gul - IK Stanstad P13
2022-02-13 09:45 Grön Nivå Pojkar C Sydvästra Knatteligan 134503067 Malmö FBC Mix 13-14 Slottsstaden Magenta - IK Stanstad P13
2022-02-13 09:45 Grön Nivå Pojkar C Sydvästra Knatteligan 134503068 Åkarps IBK P14/15 - Malmö FBC Mix 13-14 Slottsstaden Svart
2022-02-13 10:30 Grön Nivå Pojkar C Sydvästra Knatteligan 134503069 Åkarps IBK P14/15 - Bjärreds IBK P13 Svart
2022-02-13 10:30 Grön Nivå Pojkar C Sydvästra Knatteligan 134503070 Malmö FBC Mix 13-14 Slottsstaden Svart - Bjärreds IBK P13 Gul
2022-02-13 12:30 Blå Nivå Pojkar C Sydvästra Poolspel 133403055 Bjärreds IBK P11 - IBK Lund P11 SÖ
2022-02-13 13:30 Blå Nivå Pojkar C Sydvästra Poolspel 133403056 IBK Lund P11 SÖ - IBS Svedala P11
2022-02-13 14:30 Blå Nivå Pojkar C Sydvästra Poolspel 133403057 IBS Svedala P11 - Bjärreds IBK P11
2022-02-13 16:30 Pantamera Herrjunior 18 Skåne 131006101 Bjärreds IBK - Malmhaug IBF
2022-02-17 19:00 Pantamera Flickor A 132020070 Bjärreds IBK F04/05 - Munka-Ljungby IBK F04
Mars
2022-03-06 10:00 Blå Nivå Pojkar B Västra Poolspel 133303082 Bjärreds IBK P10 - Kävlinge IBK P09/10
2022-03-06 11:00 Blå Nivå Pojkar B Västra Poolspel 133303083 Kävlinge IBK P09/10 - Malmö FBC P09/10 Husie
2022-03-06 12:00 Blå Nivå Pojkar B Västra Poolspel 133303084 Malmö FBC P09/10 Husie - Bjärreds IBK P10
2022-03-06 14:00 Pantamera Flickor C 132022080 Bjärreds IBK F06/08-2 - IBK Landskrona F07/08
2022-03-06 16:00 Herrar Div 2 Skåne 131001120 Bjärreds IBK A - IBK Lund A
2022-03-08 19:00 Pantamera Herrjunior 18 Skåne 131006120 Bjärreds IBK - IBK Lund
2022-03-12 14:15 Pantamera Flickor C 132022082 Bjärreds IBK F06/08-2 - VV-84 SK Bjuv 06-08
2022-03-12 16:00 Herrar Div 3 Skåne 131002122 Bjärreds IBK B - IK Stanstad
2022-03-13 10:00 Blå Nivå Flickor B Poolspel 133001112 Bjärreds IBK F09/10 - Malmhaug IBF F09-10
2022-03-13 11:00 Blå Nivå Flickor B Poolspel 133001113 Malmhaug IBF F09-10 - IBK Lund F 10/11 SÖ
2022-03-13 12:00 Blå Nivå Flickor B Poolspel 133001114 IBK Lund F 10/11 SÖ - Bjärreds IBK F09/10
2022-03-13 14:00 Pantamera Flickor A 132020080 Bjärreds IBK F04/05 - Lomma FBC F05
2022-03-19 14:30 Pantamera Flickor A 132020081 Bjärreds IBK F04/05 - FC Helsingborg F05-07
2022-03-19 16:30 Pantamera Herrjunior 18 Skåne 131006131 Bjärreds IBK - Munka-Ljungby IBK
2022-03-20 09:00 Blå Nivå Flickor C Södra Poolspel 133102061 Bjärreds IBK F11/12 - Häljarps SK F11/12
2022-03-20 10:00 Blå Nivå Flickor C Södra Poolspel 133102062 Häljarps SK F11/12 - Kävlinge IBK F10-14
2022-03-20 11:00 Blå Nivå Flickor C Södra Poolspel 133102063 Kävlinge IBK F10-14 - Bjärreds IBK F11/12
2022-03-20 13:00 Pantamera Flickor B 132021087 Bjärreds IBK F06/08-1 - Häljarps SK F06/07
2022-03-20 15:00 Herrar Div 2 Skåne 131001131 Bjärreds IBK A - FBC Engelholm A

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis