Kulladals Sporthall

Adress
Per Albin Hanssonsväg 102, 21565 Malmö





Matcher
Datum Tävling Matchnummer Match Resultat
Röd text
= Ändrad matchtid
Augusti
2021-08-22 13:00 Skånemästerskapen Damer Grupp 1 135001004 Malmhaug IBF - Häljarps SK
2021-08-29 16:00 Skånemästerskapen Damer Grupp 1 135001006 Malmhaug IBF - Åstorp/Kvidinge IBS
September
2021-09-05 14:00 Skånemästerskapen Herrar Grupp 4 136004003 Malmhaug IBF A - Lönsboda IBK
2021-09-12 14:00 Skånemästerskapen Herrar Grupp 4 136004005 Malmhaug IBF A - Eslövs IBF
2021-09-26 13:30 Herrar Div 2 Skåne 131001006 Malmhaug IBF A - IBK Lund A
2021-09-26 16:00 Herrar Div 3 Skåne 131002001 Malmhaug IBF B - IBK Osby
Oktober
2021-10-02 14:00 Pantamera Herrjunior 18 Skåne 131006005 Malmhaug IBF - FBC Engelholm
2021-10-03 12:00 Pantamera Pojkar B (P06) Svår 131040003 Malmhaug IBF P06 - FC Helsingborg P06-Svart
2021-10-03 14:00 Damer Div 2 Skåne 132002002 Malmhaug IBF - IBK Lund B
2021-10-10 13:30 Herrar Div 2 Skåne 131001018 Malmhaug IBF A - Höllvikens IBF B
2021-10-10 16:00 Herrar Div 3 Skåne 131002013 Malmhaug IBF B - Åby IBK Klippan
2021-10-16 09:00 Blå Nivå Pojkar A Poolspel 133201001 Malmhaug IBF P09 - Höllvikens IBF P10
2021-10-16 09:45 Blå Nivå Pojkar A Poolspel 133201002 Höllvikens IBF P10 - Bjärreds IBK P09
2021-10-16 10:30 Blå Nivå Pojkar A Poolspel 133201003 Bjärreds IBK P09 - Malmhaug IBF P09
2021-10-16 12:00 Pantamera Herrjunior 18 Skåne 131006017 Malmhaug IBF - IBK Lund
2021-10-17 09:00 Grön Nivå Flickor B Knatteligan 134101007 Malmhaug IBF F12 - Tygelsjö IK F12-13-1
2021-10-17 09:00 Grön Nivå Flickor B Knatteligan 134101008 Palmstaden IK F12/13 - IBK Lund F12/13 S
2021-10-17 09:45 Grön Nivå Flickor B Knatteligan 134101009 Tygelsjö IK F12-13-1 - IBK Lund F12/13 D
2021-10-17 09:45 Grön Nivå Flickor B Knatteligan 134101010 IBK Lund F12/13 S - Tygelsjö IK F12-13-2
2021-10-17 10:30 Grön Nivå Flickor B Knatteligan 134101011 IBK Lund F12/13 D - Malmhaug IBF F12
2021-10-17 10:30 Grön Nivå Flickor B Knatteligan 134101012 Tygelsjö IK F12-13-2 - Palmstaden IK F12/13
2021-10-17 12:00 Pantamera Pojkar D (P08) Södra 131062010 Malmhaug IBF P08 - IBK Lund P08 L
2021-10-17 14:00 Pantamera Pojkar B (P06) Svår 131040011 Malmhaug IBF P06 - Munka-Ljungby IBK
2021-10-17 15:45 Pantamera Flickor B 132021009 Malmhaug IBF F06/08 - Gantofta IBK F06
2021-10-23 12:00 Pantamera Flickor E 132024007 Malmhaug IBF F09-10 - IBK Landskrona F09/10 svart
2021-10-23 14:00 Damer Div 2 Skåne 132002013 Malmhaug IBF - Munka-Ljungby IBK B
2021-10-24 09:00 Grön Nivå Pojkar C Södra A Knatteligan 134505001 Malmhaug IBF P13/14-1 - Lomma FBC P14-3
2021-10-24 09:00 Grön Nivå Pojkar C Södra A Knatteligan 134505002 Malmhaug IBF P13/14-2 - IBK Lund P2014 SÖ
2021-10-24 09:45 Grön Nivå Pojkar C Södra A Knatteligan 134505003 Lomma FBC P14-3 - IBK Lund P13 SÖ
2021-10-24 09:45 Grön Nivå Pojkar C Södra A Knatteligan 134505004 IBK Lund P2014 SÖ - Höllvikens IBF P13/14 Vit
2021-10-24 10:30 Grön Nivå Pojkar C Södra A Knatteligan 134505005 IBK Lund P13 SÖ - Malmhaug IBF P13/14-1
2021-10-24 10:30 Grön Nivå Pojkar C Södra A Knatteligan 134505006 Höllvikens IBF P13/14 Vit - Malmhaug IBF P13/14-2
2021-10-24 13:30 Herrar Div 2 Skåne 131001030 Malmhaug IBF A - FBC Engelholm A
2021-10-24 16:00 Herrar Div 3 Skåne 131002025 Malmhaug IBF B - IBK Genarp
2021-10-26 19:30 Damer Div 2 Skåne 132002018 Malmhaug IBF - Kävlinge AIK
2021-10-30 13:30 Pantamera Herrjunior 18 Skåne 131006029 Malmhaug IBF - Frosta IBF
November
2021-11-13 09:00 Blå Nivå Pojkar A Poolspel 133201019 Malmhaug IBF P09 - Skurups IBK PF10B
2021-11-13 09:45 Blå Nivå Pojkar A Poolspel 133201020 Skurups IBK PF10B - Förslövs IF P/F 09-11 Vit
2021-11-13 10:30 Blå Nivå Pojkar A Poolspel 133201021 Förslövs IF P/F 09-11 Vit - Malmhaug IBF P09
2021-11-13 12:00 Pantamera Herrjunior 18 Skåne 131006035 Malmhaug IBF - Bjärreds IBK
2021-11-13 14:15 Herrar Div 3 Skåne 131002037 Malmhaug IBF B - Bjärreds IBK B
2021-11-13 16:00 Pantamera Flickor B 132021023 Malmhaug IBF F06/08 - Åstorp/Kvidinge IBS F06
2021-11-14 09:00 Blå Nivå Pojkar B Västra Poolspel 133303013 Malmhaug IBF P11 - Malmö FBC P09/10 Husie
2021-11-14 09:45 Blå Nivå Pojkar B Västra Poolspel 133303014 Malmö FBC P09/10 Husie - Åkarps IBK P10/11
2021-11-14 10:30 Blå Nivå Pojkar B Västra Poolspel 133303015 Åkarps IBK P10/11 - Malmhaug IBF P11
2021-11-14 11:45 Pantamera Flickor E 132024020 Malmhaug IBF F09-10 - FBC Engelholm F09
2021-11-14 13:30 Pantamera Pojkar B (P06) Svår 131040021 Malmhaug IBF P06 - Höllvikens IBF P06/07-1
2021-11-14 15:30 Herrar Div 2 Skåne 131001039 Malmhaug IBF A - Palmstaden IK A
2021-11-20 09:00 Blå Nivå Pojkar C Sydvästra Poolspel 133403022 Malmhaug IBF P11-1 - IBK Lund P11 SÖ
2021-11-20 09:45 Blå Nivå Pojkar C Sydvästra Poolspel 133403023 IBK Lund P11 SÖ - Lomma FBC P12-1
2021-11-20 10:30 Blå Nivå Pojkar C Sydvästra Poolspel 133403024 Lomma FBC P12-1 - Malmhaug IBF P11-1
2021-11-20 12:00 Pantamera Pojkar D (P08) Södra 131062024 Malmhaug IBF P08 - Höllvikens IBF P08
2021-11-21 09:00 Grön Nivå Pojkar A Södra Knatteligan 134302023 Malmhaug IBF P12-1 - Tygelsjö IK P12-1
2021-11-21 09:00 Grön Nivå Pojkar A Södra Knatteligan 134302024 Åkarps IBK P12/13-2 - Bjärreds IBK P12 blå
2021-11-21 09:45 Grön Nivå Pojkar A Södra Knatteligan 134302025 Malmhaug IBF P12-2 - Tygelsjö IK P12-2
2021-11-21 09:45 Grön Nivå Pojkar A Södra Knatteligan 134302026 Åkarps IBK P12/13-1 - Bjärreds IBK P12 gul
2021-11-21 10:30 Grön Nivå Pojkar A Södra Knatteligan 134302027 Bjärreds IBK P12 blå - Malmhaug IBF P12-1
2021-11-21 10:30 Grön Nivå Pojkar A Södra Knatteligan 134302028 Tygelsjö IK P12-1 - Åkarps IBK P12/13-2
2021-11-21 11:15 Grön Nivå Pojkar A Södra Knatteligan 134302029 Tygelsjö IK P12-2 - Åkarps IBK P12/13-1
2021-11-21 11:15 Grön Nivå Pojkar A Södra Knatteligan 134302030 Bjärreds IBK P12 gul - Malmhaug IBF P12-2
2021-11-27 09:00 Grön Nivå Pojkar C Sydvästra Knatteligan 134503015 IK Stanstad P13 - Lomma FBC P14-1
2021-11-27 09:00 Grön Nivå Pojkar C Sydvästra Knatteligan 134503016 IBK Genarp PF15 - Malmhaug IBF P13/14-3
2021-11-27 09:45 Grön Nivå Pojkar C Sydvästra Knatteligan 134503017 Lomma FBC P14-2 - IBK Genarp PF15 Röd
2021-11-27 09:45 Grön Nivå Pojkar C Sydvästra Knatteligan 134503018 Malmhaug IBF P13/14-3 - Åkarps IBK P14/15
2021-11-27 10:30 Grön Nivå Pojkar C Sydvästra Knatteligan 134503019 Lomma FBC P14-1 - IBK Genarp PF15
2021-11-27 10:30 Grön Nivå Pojkar C Sydvästra Knatteligan 134503020 IBK Genarp PF15 Röd - IK Stanstad P13
2021-11-27 11:15 Grön Nivå Pojkar C Sydvästra Knatteligan 134503021 Åkarps IBK P14/15 - Lomma FBC P14-2
2021-11-27 12:00 Blå Nivå Flickor B Poolspel 133001031 Malmhaug IBF F10/11 - Munka-Ljungby IBK
2021-11-27 12:45 Blå Nivå Flickor B Poolspel 133001032 Munka-Ljungby IBK - IBK Lund F 10/11 Sandby Grön
2021-11-27 13:30 Blå Nivå Flickor B Poolspel 133001033 IBK Lund F 10/11 Sandby Grön - Malmhaug IBF F10/11
2021-11-27 14:30 Pantamera Herrjunior 18 Skåne 131006044 Malmhaug IBF - Skurups IBK
2021-11-28 09:00 Blå Nivå Flickor B Poolspel 133001034 Malmhaug IBF F09-10 - Malmö FBC F09-10 Svart
2021-11-28 09:45 Blå Nivå Flickor B Poolspel 133001035 Malmö FBC F09-10 Svart - IBK Lund F10/11 Dalby
2021-11-28 10:30 Blå Nivå Flickor B Poolspel 133001036 IBK Lund F10/11 Dalby - Malmhaug IBF F09-10
2021-11-28 12:00 Pantamera Flickor E 132024029 Malmhaug IBF F09-10 - Malmö FBC F09-10 Magenta
2021-11-28 14:00 Herrar Div 3 Skåne 131002050 Malmhaug IBF B - IK Stanstad
2021-11-28 16:00 Pantamera Flickor B 132021032 Malmhaug IBF F06/08 - FC Helsingborg F07
December
2021-12-04 09:00 Grön Nivå Pojkar B Västra Knatteligan 134403033 Malmhaug IBF P13 - IBK Landskrona P12 svart
2021-12-04 09:00 Grön Nivå Pojkar B Västra Knatteligan 134403034 Hofterups IBF P13/14-1 - Lomma FBC P13-1
2021-12-04 09:45 Grön Nivå Pojkar B Västra Knatteligan 134403035 Malmhaug IBF P13/14 - IBK Landskrona P12 vit
2021-12-04 09:45 Grön Nivå Pojkar B Västra Knatteligan 134403036 Hofterups IBF P13/14-2 - Lomma FBC P13-2
2021-12-04 10:30 Grön Nivå Pojkar B Västra Knatteligan 134403037 Lomma FBC P13-1 - Malmhaug IBF P13
2021-12-04 10:30 Grön Nivå Pojkar B Västra Knatteligan 134403038 IBK Landskrona P12 svart - Hofterups IBF P13/14-1
2021-12-04 11:15 Grön Nivå Pojkar B Västra Knatteligan 134403039 IBK Landskrona P12 vit - Hofterups IBF P13/14-2
2021-12-04 11:15 Grön Nivå Pojkar B Västra Knatteligan 134403040 Lomma FBC P13-2 - Malmhaug IBF P13/14
2021-12-04 13:00 Pantamera Pojkar B (P06) Svår 131040035 Malmhaug IBF P06 - Malmö FBC P06 Svart
2021-12-04 15:15 Damer Div 2 Skåne 132002034 Malmhaug IBF - Lönsboda IBK
2021-12-05 09:00 Blå Nivå Pojkar C Södra Poolspel 133404043 Malmhaug IBF P11 - IBK Genarp PF11/12
2021-12-05 09:45 Blå Nivå Pojkar C Södra Poolspel 133404044 IBK Genarp PF11/12 - Skurups IBK P/F11
2021-12-05 10:30 Blå Nivå Pojkar C Södra Poolspel 133404045 Skurups IBK P/F11 - Malmhaug IBF P11
2021-12-05 12:00 Pantamera Flickor B 132021040 Malmhaug IBF F06/08 - Häljarps SK F06/07
2021-12-05 14:00 Herrar Div 2 Skåne 131001057 Malmhaug IBF A - FBC Helsingborg
2021-12-05 16:15 Pantamera Pojkar D (P08) Södra 131062033 Malmhaug IBF P08 - Palmstaden IK P09/10
2021-12-11 09:00 Blå Nivå Pojkar A Poolspel 133201046 Malmhaug IBF P10 - Höllvikens IBF P10
2021-12-11 09:45 Blå Nivå Pojkar A Poolspel 133201047 Höllvikens IBF P10 - Gårdarike IBK P09-10
2021-12-11 10:30 Blå Nivå Pojkar A Poolspel 133201048 Gårdarike IBK P09-10 - Malmhaug IBF P10
2021-12-12 Damer Div 2 Skåne 132002040 Malmhaug IBF - Malmö FBC C
2021-12-12 09:00 Blå Nivå Pojkar B Västra Poolspel 133303043 Malmhaug IBF P11 - IBK Lund P10 L
2021-12-12 09:45 Blå Nivå Pojkar B Västra Poolspel 133303044 IBK Lund P10 L - Eslövs IBF FP09/11
2021-12-12 10:30 Blå Nivå Pojkar B Västra Poolspel 133303045 Eslövs IBF FP09/11 - Malmhaug IBF P11
2021-12-12 12:00 Pantamera Flickor E 132024038 Malmhaug IBF F09-10 - Gantofta IBK F09
2021-12-12 14:00 Pantamera Herrjunior 18 Skåne 131006063 Malmhaug IBF - IBS Svedala
2021-12-12 16:00 Herrar Div 3 Skåne 131002061 Malmhaug IBF B - Frosta IBF
2021-12-19 12:00 Pantamera Pojkar D (P08) Södra 131062042 Malmhaug IBF P08 - IFK Klagshamn P08/09
2021-12-19 14:00 Pantamera Pojkar B (P06) Svår 131040043 Malmhaug IBF P06 - Åstorp/Kvidinge IBS P06
Januari
2022-01-11 19:30 Herrar Div 2 Skåne 131001078 Malmhaug IBF A - Bjärreds IBK A
2022-01-15 09:00 Blå Nivå Flickor B Poolspel 133001067 Malmhaug IBF F10/11 - Malmö FBC F09-10 Svart
2022-01-15 09:45 Blå Nivå Flickor B Poolspel 133001068 Malmö FBC F09-10 Svart - Bjärreds IBK F09/10
2022-01-15 10:30 Blå Nivå Flickor B Poolspel 133001069 Bjärreds IBK F09/10 - Malmhaug IBF F10/11
2022-01-15 12:00 Pantamera Pojkar B (P06) Svår 131040048 Malmhaug IBF P06 - IBK Lund P06 S
2022-01-15 16:00 Pantamera Flickor B 132021048 Malmhaug IBF F06/08 - Lönsboda IBK F06-09
2022-01-16 09:00 Grön Nivå Flickor C Knatteligan 134201043 Malmhaug IBF F13 - FC Helsingborg F13-15 svart
2022-01-16 09:00 Grön Nivå Flickor C Knatteligan 134201044 Bjärreds IBK F13/14 - IBK Landskrona F13/14
2022-01-16 09:45 Grön Nivå Flickor C Knatteligan 134201045 FC Helsingborg F13-15 svart - Höganäs IBF F13
2022-01-16 09:45 Grön Nivå Flickor C Knatteligan 134201046 IBK Landskrona F13/14 - FC Helsingborg F13-15 blå
2022-01-16 10:30 Grön Nivå Flickor C Knatteligan 134201047 Höganäs IBF F13 - Malmhaug IBF F13
2022-01-16 10:30 Grön Nivå Flickor C Knatteligan 134201048 FC Helsingborg F13-15 blå - Bjärreds IBK F13/14
2022-01-16 11:45 Pantamera Flickor E 132024050 Malmhaug IBF F09-10 - IK Stanstad F08/09
2022-01-16 14:00 Pantamera Herrjunior 18 Skåne 131006077 Malmhaug IBF - Röke IBK
2022-01-16 16:00 Herrar Div 3 Skåne 131002073 Malmhaug IBF B - Munka-Ljungby IBK B
2022-01-22 09:00 Grön Nivå Pojkar C Södra A Knatteligan 134505037 Malmhaug IBF P13/14-2 - IBK Lund P13 SÖ
2022-01-22 09:00 Grön Nivå Pojkar C Södra A Knatteligan 134505038 Malmhaug IBF P13/14-1 - IBK Lund P2014 SÖ
2022-01-22 09:45 Grön Nivå Pojkar C Södra A Knatteligan 134505039 IBK Lund P13 SÖ - Tygelsjö IK P14-2
2022-01-22 09:45 Grön Nivå Pojkar C Södra A Knatteligan 134505040 IBK Lund P2014 SÖ - Tygelsjö IK P14-1
2022-01-22 10:30 Grön Nivå Pojkar C Södra A Knatteligan 134505041 Tygelsjö IK P14-2 - Malmhaug IBF P13/14-2
2022-01-22 10:30 Grön Nivå Pojkar C Södra A Knatteligan 134505042 Tygelsjö IK P14-1 - Malmhaug IBF P13/14-1
2022-01-22 13:15 Damer Div 2 Skåne 132002049 Malmhaug IBF - Burlöv HIBF
2022-01-22 Pantamera Pojkar B (P06) Svår 131040055 Malmhaug IBF P06 - FBC Engelholm 06
2022-01-27 19:00 Herrar Div 2 Skåne 131001090 Malmhaug IBF A - Skurups IBK A
2022-01-29 Herrar Div 3 Skåne 131002085 Malmhaug IBF B - Malmö FBC B
2022-01-29 09:00 Grön Nivå Pojkar B Södra Knatteligan 134402065 Malmhaug IBF P12/13 - Palmstaden IK P13 Svart
2022-01-29 09:00 Grön Nivå Pojkar B Södra Knatteligan 134402066 IBK Genarp PF13/14 Röd - IBF Veberöd/Blentarp 97 12/13-1
2022-01-29 09:45 Grön Nivå Pojkar B Södra Knatteligan 134402067 Palmstaden IK P13 Svart - IBF Veberöd/Blentarp 97 12/13-1
2022-01-29 09:45 Grön Nivå Pojkar B Södra Knatteligan 134402068 IBF Veberöd/Blentarp 97 P12/13-2 - Palmstaden IK P13 Vit
2022-01-29 10:30 Grön Nivå Pojkar B Södra Knatteligan 134402069 IBF Veberöd/Blentarp 97 P12/13-2 - Malmhaug IBF P12/13
2022-01-29 10:30 Grön Nivå Pojkar B Södra Knatteligan 134402070 Palmstaden IK P13 Vit - IBK Genarp PF13/14 Röd
2022-01-29 12:00 Pantamera Pojkar D (P08) Södra 131062056 Malmhaug IBF P08 - FC Helsingborg P08/09
2022-01-29 Pantamera Flickor B 132021057 Malmhaug IBF F06/08 - Höllvikens IBF F05
2022-01-30 09:00 Blå Nivå Pojkar C Södra Poolspel 133404064 Malmhaug IBF P11 - Malmö FBC P10-12 Riseberga
2022-01-30 09:45 Blå Nivå Pojkar C Södra Poolspel 133404065 Malmö FBC P10-12 Riseberga - Palmstaden IK P11/12
2022-01-30 10:30 Blå Nivå Pojkar C Södra Poolspel 133404066 Palmstaden IK P11/12 - Malmhaug IBF P11
2022-01-30 12:00 Pantamera Flickor E 132024059 Malmhaug IBF F09-10 - Lomma FBC F09
2022-01-30 14:00 Damer Div 2 Skåne 132002054 Malmhaug IBF - FBC Engelholm B
2022-01-30 16:00 Pantamera Herrjunior 18 Skåne 131006089 Malmhaug IBF - Munka-Ljungby IBK
Februari
2022-02-03 19:00 Damer Div 2 Skåne 132002058 Malmhaug IBF - IBK Lund B
2022-02-05 09:00 Blå Nivå Pojkar B Västra Poolspel 133303067 Malmhaug IBF P11 - Åkarps IBK P10/11
2022-02-05 09:45 Blå Nivå Pojkar B Västra Poolspel 133303068 Åkarps IBK P10/11 - IBK Lund P10 Dalby
2022-02-05 10:30 Blå Nivå Pojkar B Västra Poolspel 133303069 IBK Lund P10 Dalby - Malmhaug IBF P11
2022-02-05 11:30 Blå Nivå Flickor B Poolspel 133001076 Malmhaug IBF F09-10 - VV-84 SK Bjuv 09-10
2022-02-05 12:15 Blå Nivå Flickor B Poolspel 133001077 VV-84 SK Bjuv 09-10 - IK Stanstad F10/11
2022-02-05 13:00 Blå Nivå Flickor B Poolspel 133001078 IK Stanstad F10/11 - Malmhaug IBF F09-10
2022-02-06 09:00 Blå Nivå Pojkar C Sydvästra Poolspel 133403052 Malmhaug IBF P11-1 - IBK Lund P12 NV
2022-02-06 09:45 Blå Nivå Pojkar C Sydvästra Poolspel 133403053 IBK Lund P12 NV - Malmö FBC P11-12 Slottsstaden
2022-02-06 10:30 Blå Nivå Pojkar C Sydvästra Poolspel 133403054 Malmö FBC P11-12 Slottsstaden - Malmhaug IBF P11-1
2022-02-06 11:45 Pantamera Pojkar D (P08) Södra 131062063 Malmhaug IBF P08 - IBS Svedala P08
2022-02-06 13:30 Pantamera Pojkar B (P06) Svår 131040059 Malmhaug IBF P06 - FC Helsingborg P06-Svart
2022-02-06 15:15 Pantamera Flickor B 132021064 Malmhaug IBF F06/08 - Palmstaden IK F06-08
2022-02-08 20:00 Herrar Div 3 Skåne 131002099 Malmhaug IBF B - IBK Finn - Lund
2022-02-13 10:00 Pantamera Flickor E 132024066 Malmhaug IBF F09-10 - IBK Lund F 10/11 Sandby Svart
2022-02-19 10:00 Pantamera Flickor B 132021075 Malmhaug IBF F06/08 - Bjärreds IBK F06/08-1
2022-02-19 12:00 Damer Div 2 Skåne 132002069 Malmhaug IBF - Munka-Ljungby IBK B
2022-02-19 16:00 Herrar Div 2 Skåne 131001111 Malmhaug IBF A - Röke IBK
2022-02-20 10:00 Pantamera Pojkar D (P08) Södra 131062074 Malmhaug IBF P08 - Gårdarike IBK P08-09
2022-02-20 12:15 Pantamera Pojkar B (P06) Svår 131040067 Malmhaug IBF P06 - Munka-Ljungby IBK
2022-02-20 14:00 Pantamera Herrjunior 18 Skåne 131006104 Malmhaug IBF - VV-84 SK Bjuv
2022-02-20 16:00 Herrar Div 3 Skåne 131002110 Malmhaug IBF B - VV-84 SK Bjuv
Mars
2022-03-05 09:00 Grön Nivå Pojkar A Södra Knatteligan 134302076 Malmhaug IBF P12-2 - IBK Lund P12 S
2022-03-05 09:00 Grön Nivå Pojkar A Södra Knatteligan 134302077 IK Stanstad P12 blå - Tygelsjö IK P12-1
2022-03-05 09:45 Grön Nivå Pojkar A Södra Knatteligan 134302078 Palmstaden IK P12 - Malmhaug IBF P12-1
2022-03-05 09:45 Grön Nivå Pojkar A Södra Knatteligan 134302079 Tygelsjö IK P12-2 - IK Stanstad P12
2022-03-05 10:30 Grön Nivå Pojkar A Södra Knatteligan 134302080 Tygelsjö IK P12-1 - Malmhaug IBF P12-2
2022-03-05 10:30 Grön Nivå Pojkar A Södra Knatteligan 134302081 IBK Lund P12 S - IK Stanstad P12 blå
2022-03-05 11:15 Grön Nivå Pojkar A Södra Knatteligan 134302082 Malmhaug IBF P12-1 - Tygelsjö IK P12-2
2022-03-05 11:15 Grön Nivå Pojkar A Södra Knatteligan 134302083 IK Stanstad P12 - Palmstaden IK P12
2022-03-05 13:30 Damer Div 2 Skåne 132002074 Malmhaug IBF - Kävlinge AIK
2022-03-06 09:00 Grön Nivå Flickor A Knatteligan 134001031 Malmhaug IBF F12 - IBK Lund F12/13 SÖ
2022-03-06 09:00 Grön Nivå Flickor A Knatteligan 134001032 Tygelsjö IK F12/13 - Palmstaden IK F12/13
2022-03-06 09:45 Grön Nivå Flickor A Knatteligan 134001033 IBK Lund F12/13 SÖ - Höganäs IBF F12/13A
2022-03-06 09:45 Grön Nivå Flickor A Knatteligan 134001034 Palmstaden IK F12/13 - IBK Lund F12/13 SÖ 2
2022-03-06 10:30 Grön Nivå Flickor A Knatteligan 134001035 Höganäs IBF F12/13A - Malmhaug IBF F12
2022-03-06 10:30 Grön Nivå Flickor A Knatteligan 134001036 IBK Lund F12/13 SÖ 2 - Tygelsjö IK F12/13
2022-03-06 12:00 Pantamera Flickor E 132024077 Malmhaug IBF F09-10 - Åstorp/Kvidinge IBS F09/10
2022-03-06 14:00 Herrar Div 2 Skåne 131001117 Malmhaug IBF A - Eslövs IBF A
2022-03-08 19:00 Pantamera Herrjunior 18 Skåne 131006115 Malmhaug IBF - Höllvikens IBF Gårdarike
2022-03-13 12:00 Pantamera Herrjunior 18 Skåne 131006123 Malmhaug IBF - FC Helsingborg
2022-03-13 14:00 Herrar Div 3 Skåne 131002121 Malmhaug IBF B - Åstorp/Kvidinge IBS B
2022-03-13 16:00 Pantamera Pojkar D (P08) Södra 131062085 Malmhaug IBF P08 - IBF Veberöd/Blentarp 97 P07
2022-03-17 18:30 Pantamera Pojkar B (P06) Svår 131040077 Malmhaug IBF P06 - Höllvikens IBF P06/07-1
2022-03-20 13:00 Pantamera Flickor E 132024088 Malmhaug IBF F09-10 - IBK Lund F08 SÖ-2
2022-03-20 15:00 Herrar Div 2 Skåne 131001127 Malmhaug IBF A - Lomma FBC A

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis