Killebäckshallen

Adress
Hällestadsvägen 16, 24732 Södra Sandby





Matcher
Datum Tävling Matchnummer Match Resultat
Röd text
= Ändrad matchtid
Oktober
2020-10-11 11:30 Grön Nivå Pojkar C Sydvästra Knatteligan 134503001 IBK Lund P 13 S - Malmö FBC Mix 12-14 Riseberga Magenta
2020-10-11 11:30 Grön Nivå Pojkar C Sydvästra Knatteligan 134503002 IBK Lund P 13 S 2 - Näsets IBF PF13 Vit
2020-10-11 12:15 Grön Nivå Pojkar C Sydvästra Knatteligan 134503003 Malmö FBC Mix 12-14 Riseberga Magenta - Näsets IBF PF13 Svart
2020-10-11 12:15 Grön Nivå Pojkar C Sydvästra Knatteligan 134503004 Näsets IBF PF13 Vit - Malmö FBC Mix 12-14 Riseberga Svart
2020-10-11 13:00 Grön Nivå Pojkar C Sydvästra Knatteligan 134503005 Näsets IBF PF13 Svart - IBK Lund P 13 S
2020-10-11 13:00 Grön Nivå Pojkar C Sydvästra Knatteligan 134503006 Malmö FBC Mix 12-14 Riseberga Svart - IBK Lund P 13 S 2
November
2020-11-27 19:30   Uppskj. Herrar Div 2 Skåne 131001059 IBK Lund - Malmhaug IBF
2020-11-29 12:30 Pantamera Flickor B 132021035 IBK Lund F05/06S - Munka Ljungby IBK Akademi F04
2020-11-29 15:30 Pantamera Pojkar D (P07) Svår 131060019 IBK Lund P07/08S Grön - FC Helsingborg P07-Blåsvart
2020-11-29 17:30 Pantamera Pojkar E Höst (P08) Södra 131072034 IBK Lund P09 Sandby - Höllvikens IBF P08
2020-11-29 19:00 Pantamera Pojkar B (P05) Svår 131040028 IBK Lund P05 Sandby - Höllvikens IBF P05
December
2020-12-04 19:30 Pantamera Pojkar B (P05) Södra 131042055 IBK Lund P05 Sandby - Bjärreds IBK P05
2020-12-06 16:30 Pantamera Flickor D 132023039 IBK Lund 07/08 DS - Bjärreds IBK F06/08-2
2020-12-11 19:20 Pantamera Flickor B 132021044 IBK Lund F05/06S - Bjärreds IBK F04/05 Svart
2020-12-13 12:30 Pantamera Pojkar B (P05) Svår 131040037 IBK Lund P05 Sandby - Hofterups IBF P04
2020-12-13 15:30 Pantamera Pojkar D (P07) Svår 131060026 IBK Lund P07/08S Grön - Skurups IBK P07-08A
2020-12-20 13:30 Pantamera Flickor D 132023049 IBK Lund 07/08 DS - Malmö FBC F06-08
Januari
2021-01-10 13:30 Pantamera Pojkar B (P05) Södra 131042074 IBK Lund P05 Sandby - IBF Veberöd/Blentarp P04
2021-01-17 12:30 Pantamera Pojkar D (P07) Svår 131060031 IBK Lund P07/08S Grön - Höllvikens IBF P07
2021-01-17 14:00 Pantamera Pojkar B (P05) Södra 131042086 IBK Lund P05 Sandby - Skurups IBK P05-2
2021-01-24 11:30 Grön Nivå Pojkar C Sydvästra Knatteligan 134503037 IBK Lund P 13 S 2 - Näsets IBF PF13 Svart
2021-01-24 11:30 Grön Nivå Pojkar C Sydvästra Knatteligan 134503038 IBK Lund P 13 S - Näsets IBF PF13 Vit
2021-01-24 12:15 Grön Nivå Pojkar C Sydvästra Knatteligan 134503039 Näsets IBF PF13 Svart - Malmhaug IBF P13/14
2021-01-24 12:15 Grön Nivå Pojkar C Sydvästra Knatteligan 134503040 Näsets IBF PF13 Vit - Gårdarike IBK P12/13
2021-01-24 13:00 Grön Nivå Pojkar C Sydvästra Knatteligan 134503041 Malmhaug IBF P13/14 - IBK Lund P 13 S 2
2021-01-24 13:00 Grön Nivå Pojkar C Sydvästra Knatteligan 134503042 Gårdarike IBK P12/13 - IBK Lund P 13 S
2021-01-24 15:15 Pantamera Flickor D 132023058 IBK Lund 07/08 DS - Häljarps SK F08
2021-01-29 19:30 Pantamera Pojkar B (P05) Södra 131042097 IBK Lund P05 Sandby - Malmö FBC P05
2021-01-31 11:30 Grön Nivå Pojkar A Södra Knatteligan 134302049 IBK Lund P11 S - IBK Genarp IBK F/P11-12 Röd
2021-01-31 11:30 Grön Nivå Pojkar A Södra Knatteligan 134302050 IBK Lund P11 S 2 - Höllvikens IBF P11
2021-01-31 12:15 Grön Nivå Pojkar A Södra Knatteligan 134302051 IBK Genarp IBK F/P11-12 Röd - Malmhaug IBF P12
2021-01-31 12:15 Grön Nivå Pojkar A Södra Knatteligan 134302052 Höllvikens IBF P11 - IBK Genarp IBK F/P11-12
2021-01-31 13:00 Grön Nivå Pojkar A Södra Knatteligan 134302053 Malmhaug IBF P12 - IBK Lund P11 S
2021-01-31 13:00 Grön Nivå Pojkar A Södra Knatteligan 134302054 IBK Genarp IBK F/P11-12 - IBK Lund P11 S 2
Februari
2021-02-05 19:20 Pantamera Flickor B 132021070 IBK Lund F05/06S - FC Helsingborg F05-07
2021-02-07 11:30 Blå Nivå Flickor C Södra Poolspel 133102085 IBK Lund F 10/11 Sandby - IK Stanstad F10/11
2021-02-07 12:30 Blå Nivå Flickor C Södra Poolspel 133102086 IK Stanstad F10/11 - Malmö FBC F10-12 Slottsstaden
2021-02-07 13:30 Blå Nivå Flickor C Södra Poolspel 133102087 Malmö FBC F10-12 Slottsstaden - IBK Lund F 10/11 Sandby
2021-02-07 17:10 Pantamera Pojkar D (P07) Svår 131060042 IBK Lund P07/08S Grön - IBK Genarp F/P07-08
2021-02-12 19:30 Pantamera Pojkar B (P05) Södra 131042109 IBK Lund P05 Sandby - IBK Genarp P05/06-2
2021-02-14 12:30 Pantamera Flickor B 132021072 IBK Lund F05/06S - Lönsboda IBK F05-07
2021-02-14 14:00 Pantamera Pojkar B (P05) Svår 131040067 IBK Lund P05 Sandby - Munka Ljungby IBK Akademi
Mars
2021-03-05 19:30 Pantamera Pojkar B (P05) Svår 131040078 IBK Lund P05 Sandby - Malmhaug IBF P05
2021-03-07 11:30 Grön Nivå Flickor C Knatteligan 134201081 IBK Lund F12/13 S - IBK Lund F12/13 SÖ 1
2021-03-07 11:30 Grön Nivå Flickor C Knatteligan 134201082 Åstorp/Kvidinge IBS F12/13 vit - FBC Engelholm F12/13
2021-03-07 12:10 Grön Nivå Flickor C Knatteligan 134201085 FBC Engelholm F12/13 - IBK Lund F12/13 S
2021-03-07 12:10 Grön Nivå Flickor C Knatteligan 134201086 IBK Lund F12/13 SÖ 1 - Åstorp/Kvidinge IBS F12/13 vit
2021-03-07 13:00 Grön Nivå Flickor C Knatteligan 134201083 IBK Lund F12/13 SÖ 2 - IBK Lund F12/13 D
2021-03-07 13:00 Grön Nivå Flickor C Knatteligan 134201084 Höganäs IBF F12 - Åstorp/Kvidinge IBS F12/13 svart
2021-03-07 13:45 Grön Nivå Flickor C Knatteligan 134201087 IBK Lund F12/13 D - Höganäs IBF F12
2021-03-07 13:45 Grön Nivå Flickor C Knatteligan 134201088 Åstorp/Kvidinge IBS F12/13 svart - IBK Lund F12/13 SÖ 2
2021-03-07 15:45 Pantamera Pojkar D (P07) Svår 131060050 IBK Lund P07/08S Grön - FC Helsingborg P07-1 Vit
2021-03-14 Pantamera Herrjunior 18 131020082 IBK Lund - Höllvikens IBF
2021-03-14 15:10 Pantamera Flickor B 132021083 IBK Lund F05/06S - Palmstaden IK F04
2021-03-21 14:00 Pantamera Pojkar B (P05) Södra 131042128 IBK Lund P05 Sandby - IBS Svedala P05
2021-03-21 15:30 Pantamera Flickor D 132023087 IBK Lund 07/08 DS - IBK Landskrona F08

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis