Stadions Sporthall

Adress
Eric Perssons Väg 1, 21762 Malmö
Visa på karta
Bing Maps
Google Maps





Matcher
Datum Tävling Matchnummer Match Resultat
Röd text
= Ändrad matchtid
September
2022-09-20 20:15 Träningsmatcher Herrar 136555016 Malmö FBC H3 - Lomma FBC H4
Oktober
2022-10-22 11:00 Blå Nivå Flickor C Södra Poolspel 133102007 Malmö FBC F12-14 Västra Hamnen - Åkarps IBK F12/13
2022-10-22 12:00 Blå Nivå Flickor C Södra Poolspel 133102008 Åkarps IBK F12/13 - Palmstaden IK F11/12/13 Vit
2022-10-22 13:00 Blå Nivå Flickor C Södra Poolspel 133102009 Palmstaden IK F11/12/13 Vit - Malmö FBC F12-14 Västra Hamnen
2022-10-23 09:00 Grön Nivå Pojkar C Sydvästra Knatteligan 134503007 Malmö FBC Mix 15-16 Riseberga - IBF Veberöd/Blentarp 97 14/15
2022-10-23 10:00 Grön Nivå Pojkar C Sydvästra Knatteligan 134503008 IBF Veberöd/Blentarp 97 14/15 - Malmö FBC P14-15 Riseberga
2022-10-23 11:00 Grön Nivå Pojkar C Sydvästra Knatteligan 134503009 Malmö FBC P14-15 Riseberga - Malmö FBC Mix 15-16 Riseberga
2022-10-23 12:00 Grön Nivå Pojkar A Västra Knatteligan 134303001 Malmö FBC F/P13-14 Slottsstaden M - Gantofta IBK P13-1
2022-10-23 12:00 Grön Nivå Pojkar A Västra Knatteligan 134303002 Malmö FBC F/P13-14 Slottsstaden S - IBK Lund P2013 SÖ
2022-10-23 13:00 Grön Nivå Pojkar A Västra Knatteligan 134303003 Gantofta IBK P13-1 - IBK Lund P2013 NV
2022-10-23 13:00 Grön Nivå Pojkar A Västra Knatteligan 134303004 IBK Lund P2013 SÖ - Gantofta IBK P13-2
2022-10-23 14:00 Grön Nivå Pojkar A Västra Knatteligan 134303005 IBK Lund P2013 NV - Malmö FBC F/P13-14 Slottsstaden M
2022-10-23 14:00 Grön Nivå Pojkar A Västra Knatteligan 134303006 Gantofta IBK P13-2 - Malmö FBC F/P13-14 Slottsstaden S
November
2022-11-12 09:00 Blå Nivå Pojkar B Södra Poolspel 133302013 Malmö FBC P11-12 Slottsstaden - Vakant lag
2022-11-12 10:00 Blå Nivå Pojkar B Södra Poolspel 133302014 Vakant lag - IBK Genarp PF11/12
2022-11-12 11:00 Blå Nivå Pojkar B Södra Poolspel 133302015 IBK Genarp PF11/12 - Malmö FBC P11-12 Slottsstaden
December
2022-12-18 09:00 Blå Nivå Pojkar B Södra Poolspel 133302043 Malmö FBC P11-12 Slottsstaden - Malmö FBC P11 Husie
2022-12-18 10:00 Blå Nivå Pojkar B Södra Poolspel 133302044 Malmö FBC P11 Husie - Tygelsjö IK P12
2022-12-18 11:00 Blå Nivå Pojkar B Södra Poolspel 133302045 Tygelsjö IK P12 - Malmö FBC P11-12 Slottsstaden
2022-12-21 20:00 Träningsmatcher Skånelaget 136558006 Malmö FBC D1 - Skåne F06
Januari
2023-01-15 10:00 Blå Nivå Pojkar B Västra Poolspel 133303055 Malmö FBC P10 Slottsstaden - Frosta IBF P11/12
2023-01-15 11:00 Blå Nivå Pojkar B Västra Poolspel 133303056 Frosta IBF P11/12 - Lomma FBC P11-2
2023-01-15 12:00 Blå Nivå Pojkar B Västra Poolspel 133303057 Lomma FBC P11-2 - Malmö FBC P10 Slottsstaden
2023-01-29 09:00 Blå Nivå Flickor C Södra Poolspel 133102043 Malmö FBC F12-14 Västra Hamnen - Palmstaden IK F11/12/13 Vit
2023-01-29 10:00 Blå Nivå Flickor C Södra Poolspel 133102044 Palmstaden IK F11/12/13 Vit - Åkarps IBK F12/13
2023-01-29 11:00 Blå Nivå Flickor C Södra Poolspel 133102045 Åkarps IBK F12/13 - Malmö FBC F12-14 Västra Hamnen
2023-01-29 13:00 Grön Nivå Pojkar C Södra A Knatteligan 134505055 Malmö FBC P14-16 Västra Hamnen - IFK Klagshamn P14/15 blå
2023-01-29 13:00 Grön Nivå Pojkar C Södra A Knatteligan 134505056 Höllvikens IBF P15/16 Svart - IFK Klagshamn P14/15 gul
2023-01-29 14:00 Grön Nivå Pojkar C Södra A Knatteligan 134505057 IFK Klagshamn P14/15 blå - Höllvikens IBF P15/16 Svart
2023-01-29 14:00 Grön Nivå Pojkar C Södra A Knatteligan 134505058 IFK Klagshamn P14/15 gul - Malmö FBC P14-16 Västra Hamnen
2023-01-29 15:00 Grön Nivå Pojkar C Södra A Knatteligan 134505059 IFK Klagshamn P14/15 blå - IFK Klagshamn P14/15 gul
2023-01-29 15:00 Grön Nivå Pojkar C Södra A Knatteligan 134505060 Malmö FBC P14-16 Västra Hamnen - Höllvikens IBF P15/16 Svart
Februari
2023-02-04 12:00 Damer Div 1 Skåne 132001091 Malmö FBC B - Malmhaug IBF
2023-02-04 15:00 Herrar Div 3 Skåne 131002093 Malmö FBC B - Munka-Ljungby IBK B
2023-02-05 12:30 Pantamera Flickor E Svår Vår 132026005 Malmö FBC F10-11 - FC Helsingborg F10
2023-02-07 20:00 Herrar Div 3 Skåne 131002101 Malmö FBC B - Burlöv HIBF
2023-02-26 13:00 Juniorallsvenskan J HJ18 580710088 Malmö FBC/Skurups IBK - FC Helsingborg
2023-02-26 16:00 Juniorallsvenskan H DJ18 580738081 Malmö FBC - Onsala IBK
Mars
2023-03-04 15:00 Herrar Div 3 Skåne 131002120 Malmö FBC B - Örkelljunga IF
2023-03-05 09:00 Grön Nivå Pojkar C Sydvästra Knatteligan 134503052 IBK Lund P2014 Sandby - Malmö FBC Mix 15-16 Riseberga
2023-03-05 10:00 Grön Nivå Pojkar C Sydvästra Knatteligan 134503053 Malmö FBC Mix 15-16 Riseberga - Malmö FBC P14-15 Riseberga
2023-03-05 11:00 Grön Nivå Pojkar C Sydvästra Knatteligan 134503054 Malmö FBC P14-15 Riseberga - IBK Lund P2014 Sandby
2023-03-08 20:00 Damer Div 1 Skåne 132001114 Malmö FBC B - FBC Engelholm A
2023-03-12 10:00 Blå Nivå Pojkar B Västra Poolspel 133303088 Malmö FBC P10 Slottsstaden - IBK Landskrona P12
2023-03-12 11:00 Blå Nivå Pojkar B Västra Poolspel 133303089 IBK Landskrona P12 - Malmhaug IBF P12/13
2023-03-12 12:00 Blå Nivå Pojkar B Västra Poolspel 133303090 Malmhaug IBF P12/13 - Malmö FBC P10 Slottsstaden
2023-03-12 13:15 Pantamera Flickor E Svår Vår 132026036 Malmö FBC F10-11 - Munka-Ljungby IBK F10/11
2023-03-12 15:00 Damer Div 1 Skåne 132001130 Malmö FBC B - IBK Lund A
2023-03-18 15:00 Herrar Div 3 Skåne 131002131 Malmö FBC B - Willands IBK

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis