September |
2023-09-10 09:20 |
Träningsmatcher SPU F13 |
136561001 |
Malmö - Pixbo |
|
2023-09-10 09:40 |
Träningsmatcher SPU F13 |
136561002 |
Falun - Lund |
|
2023-09-10 10:20 |
Träningsmatcher SPU F13 |
136561003 |
Pixbo - Lund |
|
2023-09-10 10:40 |
Träningsmatcher SPU F13 |
136561004 |
Falun - Malmö |
|
2023-09-10 11:20 |
Träningsmatcher SPU F13 |
136561005 |
Falun - Pixbo |
|
2023-09-10 11:40 |
Träningsmatcher SPU F13 |
136561006 |
Lund - Malmö |
|
2023-09-10 12:20 |
Träningsmatcher SPU F13 |
136561007 |
Grupp 3:a - Grupp 4:a |
|
2023-09-10 12:40 |
Träningsmatcher SPU F13 |
136561008 |
Grupp 1:a - Grupp 2:a |
|
November |
2023-11-11 10:00 |
Blå Nivå Pojkar B Västra Poolspel |
133303016 |
IBK Landskrona P13 - IBK Lund P2012 L |
|
2023-11-11 11:00 |
Blå Nivå Pojkar B Västra Poolspel |
133303017 |
IBK Lund P2012 L - Eslövs IBF FP12/13 |
|
2023-11-11 12:00 |
Blå Nivå Pojkar B Västra Poolspel |
133303018 |
Eslövs IBF FP12/13 - IBK Landskrona P13 |
|
2023-11-25 10:00 |
Blå Nivå Pojkar A Poolspel |
133201049 |
IBK Landskrona P12 - IBS Svedala P12/13 |
|
2023-11-25 10:40 |
Blå Nivå Pojkar A Poolspel |
133201050 |
Bjärreds IBK P12 Svart - VV-84 SK Bjuv P/F 11-12 |
|
2023-11-25 11:20 |
Blå Nivå Pojkar A Poolspel |
133201051 |
VV-84 SK Bjuv P/F 11-12 - IBK Landskrona P12 |
|
2023-11-25 12:00 |
Blå Nivå Pojkar A Poolspel |
133201052 |
IBS Svedala P12/13 - Bjärreds IBK P12 Svart |
|
2023-11-25 12:40 |
Blå Nivå Pojkar A Poolspel |
133201053 |
VV-84 SK Bjuv P/F 11-12 - IBS Svedala P12/13 |
|
2023-11-25 13:20 |
Blå Nivå Pojkar A Poolspel |
133201054 |
IBK Landskrona P12 - Bjärreds IBK P12 Svart |
|
December |
2023-12-16 09:00 |
Grön Nivå Flickor B Knatteligan |
134101029 |
IBK Landskrona F14 - Gantofta IBK F15-1 |
|
2023-12-16 09:00 |
Grön Nivå Flickor B Knatteligan |
134101030 |
IBK Lund F14-15 Dalby - FC Helsingborg F14-15 |
|
2023-12-16 09:45 |
Grön Nivå Flickor B Knatteligan |
134101031 |
FC Helsingborg F14-15 - Gantofta IBK F15-2 |
|
2023-12-16 09:45 |
Grön Nivå Flickor B Knatteligan |
134101032 |
Gantofta IBK F15-1 - IBK Lund F14-15 Dalby |
|
2023-12-16 10:30 |
Grön Nivå Flickor B Knatteligan |
134101033 |
Gantofta IBK F15-2 - IBK Landskrona F14 |
|
2023-12-16 12:00 |
Grön Nivå Pojkar A Norra Knatteligan |
134301031 |
Emmaljunga GOIF PF14 - VV-84 SK Bjuv P 14 |
|
2023-12-16 12:00 |
Grön Nivå Pojkar A Norra Knatteligan |
134301032 |
IBK Landskrona P14/15 - Förslövs IF P14-16 |
|
2023-12-16 12:45 |
Grön Nivå Pojkar A Norra Knatteligan |
134301033 |
VV-84 SK Bjuv P 14 - Förslövs IF P14-16 A |
|
2023-12-16 12:45 |
Grön Nivå Pojkar A Norra Knatteligan |
134301034 |
Förslövs IF P14-16 - Perstorp Bälinge IK F/P 14/15 |
|
2023-12-16 13:30 |
Grön Nivå Pojkar A Norra Knatteligan |
134301035 |
Förslövs IF P14-16 A - Emmaljunga GOIF PF14 |
|
2023-12-16 13:30 |
Grön Nivå Pojkar A Norra Knatteligan |
134301036 |
Perstorp Bälinge IK F/P 14/15 - IBK Landskrona P14/15 |
|
Januari |
2024-01-13 09:00 |
Blå Nivå Pojkar C Västra Poolspel |
133405037 |
IBK Landskrona P13 - Hofterups IBF P13 -2 |
|
2024-01-13 10:00 |
Blå Nivå Pojkar C Västra Poolspel |
133405038 |
Hofterups IBF P13 -2 - IBK Lund P2013 NV |
|
2024-01-13 11:00 |
Blå Nivå Pojkar C Västra Poolspel |
133405039 |
IBK Lund P2013 NV - IBK Landskrona P13 |
|
2024-01-21 09:00 |
Blå Nivå Pojkar A Poolspel |
133201100 |
IBK Landskrona P12 - Åstorp/Kvidinge IBS P 11/12 |
|
2024-01-21 09:40 |
Blå Nivå Pojkar A Poolspel |
133201101 |
Munka-Ljungby IBK P12-13 - Gårdarike IBK P/F11-12 |
|
2024-01-21 10:20 |
Blå Nivå Pojkar A Poolspel |
133201102 |
Gårdarike IBK P/F11-12 - IBK Landskrona P12 |
|
2024-01-21 11:00 |
Blå Nivå Pojkar A Poolspel |
133201103 |
Åstorp/Kvidinge IBS P 11/12 - Munka-Ljungby IBK P12-13 |
|
2024-01-21 11:40 |
Blå Nivå Pojkar A Poolspel |
133201104 |
Gårdarike IBK P/F11-12 - Åstorp/Kvidinge IBS P 11/12 |
|
2024-01-21 12:20 |
Blå Nivå Pojkar A Poolspel |
133201105 |
IBK Landskrona P12 - Munka-Ljungby IBK P12-13 |
|
Mars |
2024-03-02 09:00 |
Blå Nivå Flickor B Poolspel |
133001100 |
IBK Landskrona F11/12 - Palmstaden IK F11/12/13 |
|
2024-03-02 09:40 |
Blå Nivå Flickor B Poolspel |
133001101 |
Malmhaug IBF F12/13 - Höganäs IBF F12/13 Röd |
|
2024-03-02 10:20 |
Blå Nivå Flickor B Poolspel |
133001102 |
Höganäs IBF F12/13 Röd - IBK Landskrona F11/12 |
|
2024-03-02 11:00 |
Blå Nivå Flickor B Poolspel |
133001103 |
Palmstaden IK F11/12/13 - Malmhaug IBF F12/13 |
|
2024-03-02 11:40 |
Blå Nivå Flickor B Poolspel |
133001104 |
Höganäs IBF F12/13 Röd - Palmstaden IK F11/12/13 |
|
2024-03-02 12:20 |
Blå Nivå Flickor B Poolspel |
133001105 |
IBK Landskrona F11/12 - Malmhaug IBF F12/13 |
|
2024-03-09 11:30 |
Blå Nivå Pojkar C Västra Poolspel |
133405061 |
IBK Landskrona P13 - Kävlinge IBK P14 |
|
2024-03-09 12:30 |
Blå Nivå Pojkar C Västra Poolspel |
133405062 |
Kävlinge IBK P14 - FC Helsingborg P14 blå |
|
2024-03-09 13:30 |
Blå Nivå Pojkar C Västra Poolspel |
133405063 |
FC Helsingborg P14 blå - IBK Landskrona P13 |
|
2024-03-16 10:00 |
Blå Nivå Flickor B Poolspel |
133001106 |
IBK Landskrona F11/12 - Malmö FBC F12-14 Västra Hamnen |
|
2024-03-16 10:40 |
Blå Nivå Flickor B Poolspel |
133001107 |
IBK Lund F11/12 L - Hjärnarps IBK F11-13 |
|
2024-03-16 11:20 |
Blå Nivå Flickor B Poolspel |
133001108 |
Hjärnarps IBK F11-13 - IBK Landskrona F11/12 |
|
2024-03-16 12:00 |
Blå Nivå Flickor B Poolspel |
133001130 |
Malmö FBC F12-14 Västra Hamnen - IBK Lund F11/12 L |
|
2024-03-16 12:40 |
Blå Nivå Flickor B Poolspel |
133001131 |
Hjärnarps IBK F11-13 - Malmö FBC F12-14 Västra Hamnen |
|
2024-03-16 13:20 |
Blå Nivå Flickor B Poolspel |
133001132 |
IBK Landskrona F11/12 - IBK Lund F11/12 L |
|
April |
2024-04-06 08:00 |
Skånemästerskapen HJ18 Grupp A |
138010001 |
IBK Landskrona - FC/FBC Helsingborg |
|
2024-04-06 08:45 |
Skånemästerskapen HJ18 Grupp A |
138010002 |
Munka-Ljungby IBK/Lönsboda IBK - IBK Lund HJ18 |
|
2024-04-06 09:30 |
Skånemästerskapen Flickor C Grupp B |
137041001 |
IBK Landskrona F09/10 - Åstorp/Kvidinge IBS F09/10 |
|
2024-04-06 10:15 |
Skånemästerskapen Flickor C Grupp B |
137041002 |
Höganäs IBF F09 - Munka-Ljungby IBK F09-11 |
|
2024-04-06 11:00 |
Skånemästerskapen HJ18 Grupp A |
138010003 |
IBK Lund HJ18 - IBK Landskrona |
|
2024-04-06 12:00 |
Skånemästerskapen HJ18 Grupp A |
138010004 |
FC/FBC Helsingborg - Munka-Ljungby IBK/Lönsboda IBK |
|
2024-04-06 12:45 |
Skånemästerskapen Flickor C Grupp B |
137041003 |
Munka-Ljungby IBK F09-11 - IBK Landskrona F09/10 |
|
2024-04-06 13:30 |
Skånemästerskapen Flickor C Grupp B |
137041004 |
Åstorp/Kvidinge IBS F09/10 - Höganäs IBF F09 |
|
2024-04-06 14:15 |
Skånemästerskapen HJ18 Grupp A |
138010005 |
IBK Lund HJ18 - FC/FBC Helsingborg |
|
2024-04-06 15:15 |
Skånemästerskapen HJ18 Grupp A |
138010006 |
IBK Landskrona - Munka-Ljungby IBK/Lönsboda IBK |
|
2024-04-06 16:00 |
Skånemästerskapen Flickor C Grupp B |
137041005 |
Munka-Ljungby IBK F09-11 - Åstorp/Kvidinge IBS F09/10 |
|
2024-04-06 16:45 |
Skånemästerskapen Flickor C Grupp B |
137041006 |
IBK Landskrona F09/10 - Höganäs IBF F09 |
|