Pojkar Jämna serier Blå nivå (2023/24)

Gruppspel
Pantamera P Div. 10 Skeå
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
2023-10-28 10:00 194350001 Skellefteå IBS P14 - FBC Moröbacke/ Svart P14 Signe Hasti, Alma Sjöstedt Balderhallen A
2023-10-28 12:00 194350002 Gamla Stan IBK/ Gul P14 - Clemensnäs IF P14 Lukas Johansson, Emmy Ulfhielm Balderhallen A
2023-11-11 194350004 Skellefteå IBS P14 - Clemensnäs IF P14 Balderhallen B
2023-11-25 14:15 194350007 Gamla Stan IBK/ Gul P14 - Bureå Idrottsförening 14 Mix Nea Hallin, Emmy Ulfhielm Balderhallen B
2023-11-26 14:00 194350008 Clemensnäs IF P14 - FBC Moröbacke/ Svart P14 Lukas Johansson, Tilda Marklund Örjanshallen
2023-12-02 194350009 Bureå Idrottsförening 14 Mix - Skellefteå IBS P14 Balderhallen B
2023-12-02 10:00 194350010 FBC Moröbacke/ Svart P14 - Gamla Stan IBK/ Gul P14 Molly Backvid, Lilly Lundberg Morö Backe A
2023-12-09 10:00 194350012 Skellefteå IBS P14 - Gamla Stan IBK/ Gul P14 Noah Stare, Elliot Lindkvist Balderhallen B
2023-12-09 11:00 194350011 FBC Moröbacke/ Svart P14 - Bureå Idrottsförening 14 Mix Hugo Pettersson, Dexter Aldred Morö Backe A
2023-12-17 194350014 Bureå Idrottsförening 14 Mix - Clemensnäs IF P14 Örjanshallen
2024-01-21 11:00 194350016 FBC Moröbacke/ Svart P14 - Skellefteå IBS P14 Hugo Pettersson, Dexter Aldred Eddahallen
2024-01-21 12:00 194350017 Clemensnäs IF P14 - Gamla Stan IBK/ Gul P14 , Maxim Khamrakulov Örjanshallen
2024-02-03 194350019 Clemensnäs IF P14 - Skellefteå IBS P14 Örjanshallen
2024-02-18 13:00 194350023 FBC Moröbacke/ Svart P14 - Clemensnäs IF P14 Signe Hasti, Elvira Lundkvist Balderhallen B
2024-02-18 14:00 194350022 Bureå Idrottsförening 14 Mix - Gamla Stan IBK/ Gul P14 , Tilda Marklund Balderhallen B
2024-02-24 194350024 Skellefteå IBS P14 - Bureå Idrottsförening 14 Mix Balderhallen B
2024-02-24 11:15 194350025 Gamla Stan IBK/ Gul P14 - FBC Moröbacke/ Svart P14 Signe Hasti, Vera Hasti Balderhallen B
2024-03-17 194350026 Clemensnäs IF P14 - Bureå Idrottsförening 14 Mix Örjanshallen
2024-03-23 10:15 194350028 Bureå Idrottsförening 14 Mix - FBC Moröbacke/ Svart P14 Balderhallen A
2024-03-23 12:15 194350029 Gamla Stan IBK/ Gul P14 - Skellefteå IBS P14 Balderhallen A
Pantamera P Div. 22
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
2023-10-21 11:00 194722003 Täfteå IK - Sävar IK Sam Lodesjö, Elmer Vernér Täftehallen
2023-10-22 09:20 194722001 Gimonäs Umeå IF/TBG-A - IBF Dalen Sixten Blomquist, Hjalmar Rydberg Midgårdshallen
2023-10-22 11:20 194722002 Sandåkerns SK/Röd - Holmsund City IBC , Linus Moritz Musköten 2
2023-11-11 194722004 Gimonäs Umeå IF/TBG-A - Holmsund City IBC Bräntbergsskolan
2023-11-12 194722005 Sandåkerns SK/Röd - Sävar IK Midgårdshallen
2023-11-25 10:30 194722006 Gimonäs Umeå IF/TBG-A - Sävar IK Helmer Vestberg, Isak Folkesson Umeå Energi Arena Väst
2023-11-26 11:20 194722008 Holmsund City IBC - IBF Dalen Axel Norrman, Axel Gullberg Storsjöhallen
2023-11-26 13:30 194722007 Sandåkerns SK/Röd - Täfteå IK Cornelia Hedberg, Karin Nilsson Musköten 2
2023-12-02 194722009 Täfteå IK - Gimonäs Umeå IF/TBG-A Täftehallen
2023-12-03 194722010 IBF Dalen - Sandåkerns SK/Röd Musköten 2
2023-12-09 13:30 194722011 IBF Dalen - Täfteå IK Lowe Jellnor, Sebastian Arnlund Musköten 1
2023-12-09 15:35 194722012 Gimonäs Umeå IF/TBG-A - Sandåkerns SK/Röd Oskar Lärka, Sam Lodesjö Sjöfruhallen
2023-12-10 11:20 194722013 Holmsund City IBC - Sävar IK , Elias Åkesson Storsjöhallen
2023-12-16 194722014 Täfteå IK - Holmsund City IBC Täftehallen
2023-12-17 194722015 Sävar IK - IBF Dalen Sävaråhallen
2024-01-20 11:20 194722016 IBF Dalen - Gimonäs Umeå IF/TBG-A Ebba Sondell, Emmy Norén Midgårdshallen
2024-01-20 11:20 194722017 Holmsund City IBC - Sandåkerns SK/Röd Joel Backman, Elias Åkesson Storsjöhallen
2024-01-21 11:20 194722018 Sävar IK - Täfteå IK , Viktoria Glad Sävaråhallen
2024-01-27 194722020 Sävar IK - Sandåkerns SK/Röd Midgårdshallen
2024-01-28 194722019 Holmsund City IBC - Gimonäs Umeå IF/TBG-A Storsjöhallen
2024-02-03 13:00 194722022 Täfteå IK - Sandåkerns SK/Röd Alexander Cory, Axel Ahlm-Larsson Täftehallen
2024-02-03 13:05 194722023 IBF Dalen - Holmsund City IBC Hjalmar Rydberg, Lova Forsberg Musköten 2
2024-02-04 11:15 194722021 Sävar IK - Gimonäs Umeå IF/TBG-A Noah Erebo Olofsson, Isak Hjalmarsson Sävaråhallen
2024-02-24 194722024 Gimonäs Umeå IF/TBG-A - Täfteå IK Sjöfruhallen
2024-02-25 194722025 Sandåkerns SK/Röd - IBF Dalen Musköten 2
2024-03-16 194722027 IBF Dalen - Sävar IK Musköten 2
2024-03-17 194722026 Holmsund City IBC - Täfteå IK Storsjöhallen
2024-03-24 10:20 194722030 Sävar IK - Holmsund City IBC Sävaråhallen
2024-03-24 13:30 194722029 Sandåkerns SK/Röd - Gimonäs Umeå IF/TBG-A Musköten 2
2024-03-24 14:45 194722028 Täfteå IK - IBF Dalen Täftehallen
Pantamera P Div. 24
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
2023-10-21 11:20 194724001 Gimonäs Umeå IF/CSÅ-TBG - Hörnefors IF Ally Wirenblad, Felix Wirenblad Midgårdshallen
2023-10-21 12:20 194724002 Obbola IK - Spöland Vännäs IF , Robert Segerstedt Olasjöhallen
2023-10-22 10:20 194724003 Umeå City IBF/Blå-1 - IBF Dalen/Svart Ilgar Bahar Gogani, Algot Eriksson Vildmannahallen
2023-11-11 194724005 Obbola IK - IBF Dalen/Svart Olasjöhallen
2023-11-12 194724004 Gimonäs Umeå IF/CSÅ-TBG - Spöland Vännäs IF Sjöfruhallen
2023-11-25 12:00 194724008 Spöland Vännäs IF - Hörnefors IF Henny Häggström, Naomi Tigabu Hammarhallen Vännäs
2023-11-25 12:20 194724007 Obbola IK - Umeå City IBF/Blå-1 Betty J-Ödmalm, Axel Gullberg Olasjöhallen
2023-11-26 12:10 194724006 Gimonäs Umeå IF/CSÅ-TBG - IBF Dalen/Svart Alexander Rönnqvist, Ilgar Bahar Gogani Sjöfruhallen
2023-12-03 194724009 Umeå City IBF/Blå-1 - Gimonäs Umeå IF/CSÅ-TBG Vildmannahallen
2023-12-03 194724010 Hörnefors IF - Obbola IK Bråvallahallen
2023-12-10 11:20 194724011 Hörnefors IF - Umeå City IBF/Blå-1 Maja Bergsdorf, Lucas Bergsdorf Bråvallahallen
2023-12-10 12:00 194724013 Spöland Vännäs IF - IBF Dalen/Svart , Maud Mukkala Liljahallen
2023-12-10 13:30 194724012 Gimonäs Umeå IF/CSÅ-TBG - Obbola IK Robin Lundberg, Joel Lindblad Midgårdshallen
2023-12-16 194724014 Umeå City IBF/Blå-1 - Spöland Vännäs IF Vildmannahallen
2024-03-18 194724015 IBF Dalen/Svart - Hörnefors IF Bråvallahallen
2024-01-21 09:20 194724018 IBF Dalen/Svart - Umeå City IBF/Blå-1 Lova Forsberg, Ralia Mohammed Midgårdshallen
2024-01-21 11:20 194724016 Hörnefors IF - Gimonäs Umeå IF/CSÅ-TBG Lucas Bergsdorf, Maja Bergsdorf Bråvallahallen
2024-01-21 11:20   Uppskj. 194724017 Spöland Vännäs IF - Obbola IK Uppskj. Hammarhallen Vännäs
2024-01-27 194724019 Spöland Vännäs IF - Gimonäs Umeå IF/CSÅ-TBG Hammarhallen Vännäs
2024-01-28 194724020 IBF Dalen/Svart - Obbola IK Musköten 1
2024-02-03 14:00 194724021 IBF Dalen/Svart - Gimonäs Umeå IF/CSÅ-TBG Linus Moritz, Hjalmar Rydberg Musköten 2
2024-02-04 10:30 194724022 Umeå City IBF/Blå-1 - Obbola IK Astrid Karlsson, Oskar Lärka Vildmannahallen
2024-02-04 12:00   Uppskj. 194724023 Hörnefors IF - Spöland Vännäs IF Uppskj. Bråvallahallen
2024-02-24   Uppskj. 194724025 Obbola IK - Hörnefors IF Uppskj. Olasjöhallen
2024-02-25 194724024 Gimonäs Umeå IF/CSÅ-TBG - Umeå City IBF/Blå-1 Umeå Energi Arena Öst
2024-03-16 194724026 Spöland Vännäs IF - Umeå City IBF/Blå-1 Hammarhallen Vännäs
2024-03-17 194724027 Hörnefors IF - IBF Dalen/Svart Bråvallahallen
2024-03-23 11:15 194724030 IBF Dalen/Svart - Spöland Vännäs IF Musköten 2
2024-03-23 11:20 194724028 Umeå City IBF/Blå-1 - Hörnefors IF Vildmannahallen
2024-03-23 11:20 194724029 Obbola IK - Gimonäs Umeå IF/CSÅ-TBG Olasjöhallen
Pantamera P Div. 26
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
2023-10-21 12:20 194726001 Röbäcks IF - Gimonäs Umeå IF/Sjöfru Tilda Hammarstedt, Ella Hortlund Elofssonhallen
2023-10-22 12:20 194726002 Sandåkerns SK/Röd-Vit - Spöland Vännäs IF , Linus Moritz Musköten 2
2023-10-22 13:20 194726003 Umeå City IBF/Blå-2 - Obbola IK Ilgar Bahar Gogani, Algot Eriksson Vildmannahallen
2023-11-11 194726004 Röbäcks IF - Spöland Vännäs IF Elofssonhallen
2023-11-11 194726005 Sandåkerns SK/Röd-Vit - Obbola IK Midgårdshallen
2023-11-26 11:30 194726007 Sandåkerns SK/Röd-Vit - Umeå City IBF/Blå-2 Vendela Bergström, Stella Bodén Musköten 2
2023-11-26 13:20 194726006 Röbäcks IF - Obbola IK Ally Wirenblad, Felix Wirenblad Elofssonhallen
2024-02-29 19:10 194726008 Spöland Vännäs IF - Gimonäs Umeå IF/Sjöfru Olle Nilsson, Kajsa Johansson Liljahallen
2023-12-02 194726009 Umeå City IBF/Blå-2 - Röbäcks IF Vildmannahallen
2023-12-02 194726010 Gimonäs Umeå IF/Sjöfru - Sandåkerns SK/Röd-Vit Midgårdshallen
2023-12-09 11:20   Uppskj. 194726012 Röbäcks IF - Sandåkerns SK/Röd-Vit Uppskj. Elofssonhallen
2023-12-09 11:20 194726013 Spöland Vännäs IF - Obbola IK , Elin Konradsson Åberg Hammarhallen Vännäs
2023-12-09 16:30 194726011 Gimonäs Umeå IF/Sjöfru - Umeå City IBF/Blå-2 Oskar Lärka, Sam Lodesjö Sjöfruhallen
2023-12-17 194726014 Umeå City IBF/Blå-2 - Spöland Vännäs IF Vildmannahallen
2023-12-17 194726015 Obbola IK - Gimonäs Umeå IF/Sjöfru Olasjöhallen
2024-01-20 09:30 194726017 Spöland Vännäs IF - Sandåkerns SK/Röd-Vit Theodor Pärnänen, Alexander Pärnänen Hammarhallen Vännäs
2024-01-20 13:10 194726016 Gimonäs Umeå IF/Sjöfru - Röbäcks IF Oliver Lindberg, Emil Sund Midgårdshallen
2024-01-20 13:30 194726018 Obbola IK - Umeå City IBF/Blå-2 Betty J-Ödmalm, Kajsa Lindström Olasjöhallen
2024-01-27 194726020 Obbola IK - Sandåkerns SK/Röd-Vit Olasjöhallen
2024-01-28 194726019 Spöland Vännäs IF - Röbäcks IF Hammarhallen Vännäs
2024-02-03 10:20 194726022 Umeå City IBF/Blå-2 - Sandåkerns SK/Röd-Vit Alexander Pärnänen, Theodor Pärnänen Vildmannahallen
2024-02-03 12:15 194726023 Gimonäs Umeå IF/Sjöfru - Spöland Vännäs IF Leon Fjellström, Tim Danielsson Sjöfruhallen
2024-02-03 12:30 194726021 Obbola IK - Röbäcks IF Alexander Pärnänen, Theodor Pärnänen Olasjöhallen
2024-02-24 194726024 Röbäcks IF - Umeå City IBF/Blå-2 Elofssonhallen
2024-02-25 194726025 Sandåkerns SK/Röd-Vit - Gimonäs Umeå IF/Sjöfru Ålidhemshallen
2024-03-16 194726027 Gimonäs Umeå IF/Sjöfru - Obbola IK Sjöfruhallen
2024-03-17 194726026 Spöland Vännäs IF - Umeå City IBF/Blå-2 Hammarhallen Vännäs
2024-03-24 11:30 194726030 Obbola IK - Spöland Vännäs IF Olasjöhallen
2024-03-24 12:20 194726028 Umeå City IBF/Blå-2 - Gimonäs Umeå IF/Sjöfru Vildmannahallen
2024-03-24 14:30 194726029 Sandåkerns SK/Röd-Vit - Röbäcks IF Musköten 2
Pantamera P Div. 28
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
2023-10-21 09:20 194728003 Sävar IK/Röd - Sandåkerns SK/Röd Björn Glad, Viktoria Glad Sävaråhallen
2023-10-21 11:20 194728001 IBF Dalen/Vit - Holmsund City IBC Axel Löfstedt, Kalle Löfstedt Musköten 2
2023-10-22 11:00 194728002 Vindelns IF - Gimonäs Umeå IF/P14Sjöfru , Erik Hörnros FC Vindeln
2023-11-11 194728005 Vindelns IF - Sandåkerns SK/Röd FC Vindeln
2023-11-12 194728004 IBF Dalen/Vit - Gimonäs Umeå IF/P14Sjöfru Midgårdshallen
2023-11-25 11:20 194728006 IBF Dalen/Vit - Sandåkerns SK/Röd Nova Boman, Ally Jeppsson Musköten 2
2023-11-25 11:30 194728008 Gimonäs Umeå IF/P14Sjöfru - Holmsund City IBC Helmer Vestberg, Isak Folkesson Umeå Energi Arena Väst
2023-11-25 12:00 194728007 Vindelns IF - Sävar IK/Röd Alexander Pärnänen, Theodor Pärnänen FC Vindeln
2023-12-03 194728009 Sävar IK/Röd - IBF Dalen/Vit Sävaråhallen
2023-12-03 194728010 Holmsund City IBC - Vindelns IF Storsjöhallen
2023-12-09 12:30 194728012 IBF Dalen/Vit - Vindelns IF Lowe Jellnor, Sebastian Arnlund Musköten 1
2023-12-10 12:20 194728011 Holmsund City IBC - Sävar IK/Röd , Axel Gullberg Storsjöhallen
2023-12-10 14:30 194728013 Gimonäs Umeå IF/P14Sjöfru - Sandåkerns SK/Röd Robin Lundberg, Joel Lindblad Midgårdshallen
2023-12-16 194728014 Sävar IK/Röd - Gimonäs Umeå IF/P14Sjöfru Umeå Energi Arena Öst
2023-12-16 194728015 Sandåkerns SK/Röd - Holmsund City IBC Musköten 2
2024-01-20 12:20 194728016 Holmsund City IBC - IBF Dalen/Vit Elias Åkesson, Joel Backman Storsjöhallen
2024-01-21 10:20 194728018 Sandåkerns SK/Röd - Sävar IK/Röd Ralia Mohammed, Lova Forsberg Midgårdshallen
2024-01-21 14:20 194728017 Gimonäs Umeå IF/P14Sjöfru - Vindelns IF Theodor Pärnänen, Alexander Pärnänen Midgårdshallen
2024-01-27 194728019 Gimonäs Umeå IF/P14Sjöfru - IBF Dalen/Vit Sjöfruhallen
2024-01-28 194728020 Sandåkerns SK/Röd - Vindelns IF Musköten 1
2024-02-03 11:30 194728023 Holmsund City IBC - Gimonäs Umeå IF/P14Sjöfru Axel Gullberg, Theo Johansson Storsjöhallen
2024-02-04 12:10 194728021 Sandåkerns SK/Röd - IBF Dalen/Vit Novalie Nygren, Alva Sundberg Musköten 1
2024-02-04 12:10 194728022 Sävar IK/Röd - Vindelns IF Noah Erebo Olofsson, Isak Hjalmarsson Sävaråhallen
2024-02-24 194728025 Vindelns IF - Holmsund City IBC FC Vindeln
2024-02-25 194728024 IBF Dalen/Vit - Sävar IK/Röd Musköten 2
2024-03-17 194728026 Gimonäs Umeå IF/P14Sjöfru - Sävar IK/Röd Sjöfruhallen
2024-03-17 194728027 Holmsund City IBC - Sandåkerns SK/Röd Storsjöhallen
2024-03-23 11:20 194728028 Sävar IK/Röd - Holmsund City IBC Sävaråhallen
2024-03-23 12:10 194728030 Sandåkerns SK/Röd - Gimonäs Umeå IF/P14Sjöfru Musköten 2
2024-03-24 12:00 194728029 Vindelns IF - IBF Dalen/Vit FC Vindeln
Pantamera P Div. 30
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
2023-10-21 12:30 194730001 Ersboda SK - Gimonäs Umeå IF/TBG , Marcus Lineruth Ersängshallen
2023-10-22 09:15 194730003 Sävar IK/Vit - Umeå City IBF/Vit Emil Sund, Noah Gustafsson Sävaråhallen
2023-11-12 194730005 Sandåkerns SK/Vit - Umeå City IBF/Vit Midgårdshallen
2023-11-25 11:20 194730006 Ersboda SK - Umeå City IBF/Vit Nilas Forsberg, Linus Viklund Ersängshallen
2023-11-26 12:30 194730007 Sandåkerns SK/Vit - Sävar IK/Vit Vendela Bergström, Stella Bodén Musköten 2
2023-12-02 194730009 Sävar IK/Vit - Ersboda SK Sävaråhallen
2023-12-03 194730010 Gimonäs Umeå IF/TBG - Sandåkerns SK/Vit Midgårdshallen
2023-12-09 11:20 194730012 Ersboda SK - Sandåkerns SK/Vit Gustav Henriksson, Algot Rydh Ersängshallen
2023-12-09 14:40 194730011 Gimonäs Umeå IF/TBG - Sävar IK/Vit Allis Broadhall, Klara Roos Sjöfruhallen
2023-12-17 194730015 Umeå City IBF/Vit - Gimonäs Umeå IF/TBG Vildmannahallen
2024-01-20 11:20 194730018 Umeå City IBF/Vit - Sävar IK/Vit Adele Eldebrant, Allis Broadhall Vildmannahallen
2024-01-20 14:05 194730016 Gimonäs Umeå IF/TBG - Ersboda SK Cornelia Hedberg, Karin Nilsson Midgårdshallen
2024-01-27 194730020 Umeå City IBF/Vit - Sandåkerns SK/Vit Midgårdshallen
2024-02-03 09:20 194730022 Sävar IK/Vit - Sandåkerns SK/Vit Isabella Emdin, Alva Sundberg Sävaråhallen
2024-02-04 11:30 194730021 Umeå City IBF/Vit - Ersboda SK Astrid Karlsson, Oskar Lärka Vildmannahallen
2024-02-24 194730024 Ersboda SK - Sävar IK/Vit Ersängshallen
2024-02-25 194730025 Sandåkerns SK/Vit - Gimonäs Umeå IF/TBG Musköten 2
2024-03-17 194730027 Gimonäs Umeå IF/TBG - Umeå City IBF/Vit Sjöfruhallen
2024-03-24 12:20 194730028 Sävar IK/Vit - Gimonäs Umeå IF/TBG Sävaråhallen
2024-03-24 12:30 194730029 Sandåkerns SK/Vit - Ersboda SK Musköten 2
Pantamera P Div. 32
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
2023-10-21 12:15 194732001 Täfteå IK - Gimonäs Umeå IF/CSÅ Elmer Vernér, Sam Lodesjö Täftehallen
2023-11-11 194732004 Täfteå IK - Stöcke IF Täftehallen
2023-11-26 12:30 194732008 Stöcke IF - Täfteå IK Alexander Pärnänen, Theodor Pärnänen Stöcke Idrottshall
2023-12-03 194732009 Gimonäs Umeå IF/CSÅ - Täfteå IK Midgårdshallen
2023-12-10 12:45 194732012 Täfteå IK - Stöcke IF , Björn Glad Täftehallen
2023-12-17 194732014 Gimonäs Umeå IF/CSÅ - Stöcke IF Sjöfruhallen
2024-01-21 14:00 194732017 Stöcke IF - Gimonäs Umeå IF/CSÅ Ebba Sondell, Tilda Hammarstedt Stöcke Idrottshall
2024-01-28 194732019 Stöcke IF - Täfteå IK Stöcke Idrottshall
2024-02-03 13:10 194732022 Gimonäs Umeå IF/CSÅ - Stöcke IF Tim Danielsson, Leon Fjellström Sjöfruhallen
2024-02-25 194732024 Täfteå IK - Gimonäs Umeå IF/CSÅ Täftehallen
2024-03-16 194732026 Stöcke IF - Gimonäs Umeå IF/CSÅ Stöcke Idrottshall
2024-03-24 11:20 194732028 Gimonäs Umeå IF/CSÅ - Täfteå IK Sjöfruhallen
Pantamera P Div. 6 Skeå
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
2023-10-28 12:00 194356001 FBC Moröbacke P12 - Skellefteå IBS P13 Molly Backvid, Tilda Lidström Morö Backe A
2023-10-28 13:00 194356002 FBC Moröbacke P13 - Gamla Stan IBK / Gul P12 Molly Backvid, Tilda Lidström Morö Backe A
2023-11-09 19:00 194356003 Skellefteå IBS/ Svart P12 - Clemensnäs IF P12-13 Emmy Ulfhielm, Signe Hasti Anderstorpshallen
2023-11-11 194356004 FBC Moröbacke P12 - Gamla Stan IBK / Gul P12 Morö Backe A
2023-11-12 194356005 FBC Moröbacke P13 - Clemensnäs IF P12-13 Morö Backe A
2023-11-25 15:15 194356008 Gamla Stan IBK / Gul P12 - Skellefteå IBS P13 Emmy Ulfhielm, Nea Hallin Balderhallen B
2023-11-26 14:00 194356006 FBC Moröbacke P12 - Clemensnäs IF P12-13 Hugo Pettersson, Dexter Aldred Morö Backe A
2023-11-26 15:00 194356007 FBC Moröbacke P13 - Skellefteå IBS/ Svart P12 Hugo Pettersson, Dexter Aldred Morö Backe A
2023-12-02 194356010 Skellefteå IBS P13 - FBC Moröbacke P13 Balderhallen B
2023-12-03 194356009 Skellefteå IBS/ Svart P12 - FBC Moröbacke P12 Eddahallen
2023-12-09 11:00 194356011 Skellefteå IBS P13 - Skellefteå IBS/ Svart P12 Elliot Lindkvist, Noah Stare Balderhallen B
2023-12-09 12:00 194356013 Gamla Stan IBK / Gul P12 - Clemensnäs IF P12-13 Elliot Lindkvist, Noah Stare Balderhallen B
2023-12-09 13:00 194356012 FBC Moröbacke P12 - FBC Moröbacke P13 Dexter Aldred, Hugo Pettersson Morö Backe A
2023-12-16 194356014 Skellefteå IBS/ Svart P12 - Gamla Stan IBK / Gul P12 Balderhallen B
2023-12-17 194356015 Clemensnäs IF P12-13 - Skellefteå IBS P13 Örjanshallen
2024-01-20 11:00 194356016 Skellefteå IBS P13 - FBC Moröbacke P12 Lilly Lundberg, Tilda Lidström Balderhallen B
2024-01-20 12:00 194356017 Gamla Stan IBK / Gul P12 - FBC Moröbacke P13 Lilly Lundberg, Tilda Lidström Balderhallen B
2024-01-21 11:00 194356018 Clemensnäs IF P12-13 - Skellefteå IBS/ Svart P12 , Maxim Khamrakulov Örjanshallen
2024-02-03 194356019 Gamla Stan IBK / Gul P12 - FBC Moröbacke P12 Balderhallen B
2024-02-03 194356020 Clemensnäs IF P12-13 - FBC Moröbacke P13 Örjanshallen
2024-02-17 13:30 194356022 Skellefteå IBS/ Svart P12 - FBC Moröbacke P13 Sammy Savonen, Erik Thonérfelth Balderhallen B
2024-02-17 14:30 194356023 Skellefteå IBS P13 - Gamla Stan IBK / Gul P12 Erik Thonérfelth, Sammy Savonen Balderhallen B
2024-02-18 16:00 194356021 Clemensnäs IF P12-13 - FBC Moröbacke P12 , Lukas Johansson Örjanshallen
2024-02-24 194356024 FBC Moröbacke P12 - Skellefteå IBS/ Svart P12 Morö Backe A
2024-02-25 194356025 FBC Moröbacke P13 - Skellefteå IBS P13 Morö Backe A
2024-03-16 194356026 Gamla Stan IBK / Gul P12 - Skellefteå IBS/ Svart P12 Balderhallen A
2024-03-16 13:00 194356027 Skellefteå IBS P13 - Clemensnäs IF P12-13 Balderhallen B
2024-03-24 11:15 194356028 Skellefteå IBS/ Svart P12 - Skellefteå IBS P13 Balderhallen A
2024-03-24 14:00 194356030 Clemensnäs IF P12-13 - Gamla Stan IBK / Gul P12 Örjanshallen
2024-03-24 16:00 194356029 FBC Moröbacke P13 - FBC Moröbacke P12 Morö Backe A
Pantamera P Div. 8 Skeå
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
2023-10-28 11:00 194358001 Skellefteå IBK/GSIBK P13 - FBC Moröbacke / Vit P14 Signe Hasti, Alma Sjöstedt Balderhallen A
2023-10-28 13:00 194358002 Gamla Stan IBK/ Svart P14 - Gamla Stan IBK P13 Lukas Johansson, Emmy Ulfhielm Balderhallen A
2023-10-28 14:00 194358003 Kågedalens AIF P13 - Kågedalens AIF P14 Lukas Johansson, Emmy Ulfhielm Balderhallen A
2023-11-12 194358004 Skellefteå IBK/GSIBK P13 - Gamla Stan IBK P13 Morö Backe A
2023-11-12 194358005 Gamla Stan IBK/ Svart P14 - Kågedalens AIF P14 Balderhallen B
2023-11-26 10:30 194358008 Gamla Stan IBK P13 - FBC Moröbacke / Vit P14 Timmi Lundqvist, Oliver Fahlgren Balderhallen A
2023-11-26 11:30 194358007 Gamla Stan IBK/ Svart P14 - Kågedalens AIF P13 Viktor Burström, Oliver Fahlgren Balderhallen A
2023-11-26 12:30 194358006 Skellefteå IBK/GSIBK P13 - Kågedalens AIF P14 Viktor Burström, Timmi Lundqvist Balderhallen A
2023-12-02 194358010 FBC Moröbacke / Vit P14 - Gamla Stan IBK/ Svart P14 Morö Backe A
2023-12-21 194358009 Kågedalens AIF P13 - Skellefteå IBK/GSIBK P13 Morö Backe A
2023-12-09 12:00 194358011 FBC Moröbacke / Vit P14 - Kågedalens AIF P13 Hugo Pettersson, Dexter Aldred Morö Backe A
2023-12-10 13:00 194358012 Skellefteå IBK/GSIBK P13 - Gamla Stan IBK/ Svart P14 Timmi Lundqvist, Viktor Burström Florahallen
2023-12-10 14:00 194358013 Gamla Stan IBK P13 - Kågedalens AIF P14 Viktor Burström, Timmi Lundqvist Florahallen
2023-12-17 194358014 Kågedalens AIF P13 - Gamla Stan IBK P13 Morö Backe A
2023-12-17 194358015 Kågedalens AIF P14 - FBC Moröbacke / Vit P14 Morö Backe A
2024-01-21 12:00 194358016 FBC Moröbacke / Vit P14 - Skellefteå IBK/GSIBK P13 Hugo Pettersson, Dexter Aldred Eddahallen
2024-01-21 13:00 194358018 Kågedalens AIF P14 - Kågedalens AIF P13 Oliver Fahlgren, Zeb Schertel Eddahallen
2024-01-21 14:00 194358017 Gamla Stan IBK P13 - Gamla Stan IBK/ Svart P14 Zeb Schertel, Oliver Fahlgren Eddahallen
2024-02-04 194358019 Gamla Stan IBK P13 - Skellefteå IBK/GSIBK P13 Eddahallen
2024-02-04 194358020 Kågedalens AIF P14 - Gamla Stan IBK/ Svart P14 Eddahallen
2024-02-18 11:00 194358021 Kågedalens AIF P14 - Skellefteå IBK/GSIBK P13 Sammy Savonen, Dexter Aldred Balderhallen B
2024-02-18 12:00 194358023 FBC Moröbacke / Vit P14 - Gamla Stan IBK P13 Signe Hasti, Elvira Lundkvist Balderhallen B
2024-02-18 15:00 194358022 Kågedalens AIF P13 - Gamla Stan IBK/ Svart P14 , Tilda Marklund Balderhallen B
2024-02-24 194358025 Gamla Stan IBK/ Svart P14 - FBC Moröbacke / Vit P14 Balderhallen B
2024-02-25 194358024 Skellefteå IBK/GSIBK P13 - Kågedalens AIF P13 Morö Backe A
2024-03-16 194358027 FBC Moröbacke / Vit P14 - Kågedalens AIF P14 Balderhallen B
2024-03-17 194358026 Gamla Stan IBK P13 - Kågedalens AIF P13 Balderhallen B
2024-03-23 11:15 194358029 Gamla Stan IBK/ Svart P14 - Skellefteå IBK/GSIBK P13 Balderhallen A
2024-03-24 10:15 194358030 Kågedalens AIF P14 - Gamla Stan IBK P13 Balderhallen A
2024-03-24 14:00 194358028 Kågedalens AIF P13 - FBC Moröbacke / Vit P14 Morö Backe A

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis