Pojkar Udda serier Blå nivå (2023/24)

Gruppspel
Pantamera P Div. 21
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
2023-10-27 19:10 194521001 Gimonäs Umeå IF/CSÅ - Gimonäs Umeå IF/TBG-A Robin Lundberg, Joel Lindblad Sjöfruhallen
2023-10-28 11:20 194521003 IBF Dalen - Täfteå IK Alexander Rönnqvist, Ilgar Bahar Gogani Umeå Energi Arena Vatten
2023-10-29 11:15 194521002 Holmsund City IBC - Sandåkerns SK /Vit Ally Jeppsson, Karin Nilsson Storsjöhallen
2023-11-11 09:20 194521005 Sandåkerns SK /Vit - IBF Dalen Elias Rolund, Algot Runtorp Midgårdshallen
2023-11-11 11:30 194521006 Gimonäs Umeå IF/CSÅ - Täfteå IK Algot Rydh, Karl Nordström Bräntbergsskolan
2023-11-11 12:30 194521004 Gimonäs Umeå IF/TBG-A - Holmsund City IBC Karl Nordström, Algot Rydh Bräntbergsskolan
2023-11-19 12:20 194521009 Holmsund City IBC - Gimonäs Umeå IF/CSÅ Axel Sandström, Axel Norrman Storsjöhallen
2023-11-19 14:00 194521007 Täfteå IK - Sandåkerns SK /Vit , Alexander Pärnänen Täftehallen
2023-11-19 15:30 194521008 IBF Dalen - Gimonäs Umeå IF/TBG-A Axel Löfstedt, Kalle Löfstedt Jubileumshallen Teg
2023-12-02 09:20 194521012 Gimonäs Umeå IF/CSÅ - Sandåkerns SK /Vit Lowe Jellnor, Sebastian Arnlund Midgårdshallen
2023-12-02 13:00 194521010 Täfteå IK - Gimonäs Umeå IF/TBG-A , Axel Ahlm-Larsson Täftehallen
2023-12-03 12:20 194521011 IBF Dalen - Holmsund City IBC Albin Alenius Holmgren Jubileumshallen Teg
2023-12-16 13:10 194521013 Sandåkerns SK /Vit - Gimonäs Umeå IF/TBG-A Ilgar Bahar Gogani, Lova Forsberg Musköten 2
2023-12-16 14:00 194521014 Täfteå IK - Holmsund City IBC Täftehallen
2023-12-17 12:20 194521015 IBF Dalen - Gimonäs Umeå IF/CSÅ , Linus Viklund Jubileumshallen Teg
2024-01-14 10:15 194521016 Gimonäs Umeå IF/TBG-A - Gimonäs Umeå IF/CSÅ Inst. Sjöfruhallen
2024-01-14 11:20 194521017 Sandåkerns SK /Vit - Holmsund City IBC Lova Forsberg, Ralia Mohammed Musköten 2
2024-01-14 13:30 194521018 Täfteå IK - IBF Dalen , Thanasis Provatas Täftehallen
2024-01-28 11:20 194521019 Holmsund City IBC - Gimonäs Umeå IF/TBG-A Joel Backman, Elias Åkesson Storsjöhallen
2024-01-28 13:30 194521020 IBF Dalen - Sandåkerns SK /Vit Allis Broadhall, Adele Eldebrant Umeå Energi Arena Väst
2024-01-28 13:30 194521021 Täfteå IK - Gimonäs Umeå IF/CSÅ , Axel Ahlm-Larsson Täftehallen
2024-02-10 10:15 194521022 Sandåkerns SK /Vit - Täfteå IK Peter Lärka, Oskar Lärka Vildmannahallen
2024-02-10 10:20 194521023 Gimonäs Umeå IF/TBG-A - IBF Dalen Klara Roos, Linnea Hedman Midgårdshallen
2024-02-10 11:20 194521024 Gimonäs Umeå IF/CSÅ - Holmsund City IBC Klara Roos, Linnea Hedman Midgårdshallen
2024-02-24 10:15 194521025 Gimonäs Umeå IF/TBG-A - Täfteå IK , Elias Schmidt Sjöfruhallen
2024-02-24 11:20 194521027 Sandåkerns SK /Vit - Gimonäs Umeå IF/CSÅ Ralia Mohammed, Nilas Forsberg Musköten 2
2024-02-25 11:30 194521026 Holmsund City IBC - IBF Dalen Theo Johansson, Axel Gullberg Storsjöhallen
2024-03-16 11:20 194521028 Gimonäs Umeå IF/TBG-A - Sandåkerns SK /Vit Sjöfruhallen
2024-03-16 12:15 194521030 Gimonäs Umeå IF/CSÅ - IBF Dalen Sjöfruhallen
2024-03-17 11:20 194521029 Holmsund City IBC - Täfteå IK Storsjöhallen
Pantamera P Div. 23
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
2023-10-28 09:15 194523003 Sävar IK - Umeå City IBF/Blå-1 Björn Glad, Viktoria Glad Sävaråhallen
2023-10-28 11:15 194523001 IBF Dalen - Gimonäs Umeå IF/CSÅ-TBG Ralia Mohammed, Lova Forsberg Musköten 2
2023-10-28 11:20 194523002 Spöland Vännäs IF - Sandåkerns SK/Röd Elin Konradsson Åberg, Naomi Tigabu Hammarhallen Vännäs
2023-11-12 10:30 194523006 IBF Dalen - Umeå City IBF/Blå-1 Ellen Westergren Holmström, Linnea Westergren Holmström Midgårdshallen
2023-11-12 11:20 194523004 Gimonäs Umeå IF/CSÅ-TBG - Spöland Vännäs IF , Gustav Henriksson Sjöfruhallen
2023-11-12 11:30 194523005 Sandåkerns SK/Röd - Sävar IK Ellen Westergren Holmström, Linnea Westergren Holmström Midgårdshallen
2023-11-18 09:20 194523007 Umeå City IBF/Blå-1 - Sandåkerns SK/Röd Robert Segerstedt, Alexander Pärnänen Midgårdshallen
2023-11-18 11:00 194523009 Spöland Vännäs IF - IBF Dalen , Erik Hörnros Hammarhallen Vännäs
2023-11-18 12:20 194523008 Sävar IK - Gimonäs Umeå IF/CSÅ-TBG Karin Nilsson, Cornelia Hedberg Midgårdshallen
2023-12-03 10:20 194523010 Umeå City IBF/Blå-1 - Gimonäs Umeå IF/CSÅ-TBG Lasse Ekesryd, Klas Höglund Vildmannahallen
2023-12-03 11:20 194523012 IBF Dalen - Sandåkerns SK/Röd Tim Danielsson, Ilgar Bahar Gogani Musköten 2
2024-01-12 18:10 194523011 Sävar IK - Spöland Vännäs IF Axel Ahlm-Larsson, Alexander Pärnänen Sävaråhallen
2023-12-16 10:20 194523014 Umeå City IBF/Blå-1 - Spöland Vännäs IF , Erik Hörnros Vildmannahallen
2023-12-17 10:30 194523015 Sävar IK - IBF Dalen , Axel Ahlm-Larsson Sävaråhallen
2023-12-17 13:10 194523013 Sandåkerns SK/Röd - Gimonäs Umeå IF/CSÅ-TBG Oskar Lärka, Nilas Forsberg Musköten 2
2024-01-13 10:15 194523016 Gimonäs Umeå IF/CSÅ-TBG - IBF Dalen Klara Roos, Linnea Hedman Sjöfruhallen
2024-01-13 12:20 194523018 Umeå City IBF/Blå-1 - Sävar IK Ilgar Bahar Gogani, Tim Danielsson Vildmannahallen
2024-01-13 14:30 194523017 Sandåkerns SK/Röd - Spöland Vännäs IF Helmer Vestberg, Isak Folkesson Musköten 2
2024-01-27 11:20 194523020 Sävar IK - Sandåkerns SK/Röd Allis Broadhall, Isak Folkesson Midgårdshallen
2024-01-27 12:00 194523019 Spöland Vännäs IF - Gimonäs Umeå IF/CSÅ-TBG Henny Häggström, Elin Konradsson Åberg Hammarhallen Vännäs
2024-01-28 10:20 194523021 Umeå City IBF/Blå-1 - IBF Dalen , Emilia Sjöström Vildmannahallen
2024-02-11 13:30 194523023 Gimonäs Umeå IF/CSÅ-TBG - Sävar IK Julia Lindberg, Karin Nilsson Umeå Energi Arena Öst
2024-02-11 13:30 194523024 IBF Dalen - Spöland Vännäs IF Elmer Vernér, Isak Hjalmarsson Musköten 2
2024-02-11 14:30 194523022 Sandåkerns SK/Röd - Umeå City IBF/Blå-1 Elmer Vernér, Isak Hjalmarsson Musköten 2
2024-02-25 11:20 194523026 Spöland Vännäs IF - Sävar IK Olle Nilsson, Kajsa Johansson Hammarhallen Vännäs
2024-02-25 11:30 194523027 Sandåkerns SK/Röd - IBF Dalen Vendela Bergström, Stella Bodén Musköten 2
2024-02-25 12:20 194523025 Gimonäs Umeå IF/CSÅ-TBG - Umeå City IBF/Blå-1 Wilmer Karlsson, Leon Fjellström Umeå Energi Arena Öst
2024-03-16 11:20 194523029 Spöland Vännäs IF - Umeå City IBF/Blå-1 Hammarhallen Vännäs
2024-03-16 11:30 194523030 IBF Dalen - Sävar IK Musköten 2
2024-03-17 10:20 194523028 Gimonäs Umeå IF/CSÅ-TBG - Sandåkerns SK/Röd Sjöfruhallen
Pantamera P Div. 25
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
2023-10-28 11:20 194525001 Hörnefors IF - Röbäcks IF , Maja Bergsdorf Bråvallahallen
2023-10-29 11:00 194525002 Spöland Vännäs IF - Obbola IK Henny Häggström, Elin Konradsson Åberg Hammarhallen Vännäs
2023-10-29 13:20 194525003 IBF Dalen/Svart - Umeå City IBF/Blå-2 Theodor Pärnänen, Alexander Pärnänen Musköten 2
2023-11-11 10:20 194525004 Röbäcks IF - Spöland Vännäs IF Tilda Hammarstedt, Ella Hortlund Elofssonhallen
2023-11-11 11:20 194525006 Hörnefors IF - Umeå City IBF/Blå-2 Lucas Bergsdorf, Maja Bergsdorf Bråvallahallen
2023-11-11 13:20 194525005 Obbola IK - IBF Dalen/Svart Axel Sandström, Hjalmar Rydberg Olasjöhallen
2023-11-19 10:20 194525007 Umeå City IBF/Blå-2 - Obbola IK Ally Wirenblad, Ralia Mohammed Vildmannahallen
2023-11-19 12:20 194525009 Spöland Vännäs IF - Hörnefors IF Elin Konradsson Åberg, Naomi Tigabu Hammarhallen Vännäs
2023-11-19 12:30 194525008 IBF Dalen/Svart - Röbäcks IF Karin Nilsson, Ida Lundgren Musköten 2
2023-12-02 10:20 194525010 Umeå City IBF/Blå-2 - Röbäcks IF Karin Nilsson, Ally Jeppsson Vildmannahallen
2023-12-02 12:15 194525011 IBF Dalen/Svart - Spöland Vännäs IF Elias Norén, Ilgar Bahar Gogani Musköten 2
2023-12-03 11:20 194525012 Hörnefors IF - Obbola IK Maja Bergsdorf, Olivia Berglund Bråvallahallen
2023-12-16 13:00 194525013 Obbola IK - Röbäcks IF , Joel Backman Olasjöhallen
2023-12-17 15:00 194525014 Umeå City IBF/Blå-2 - Spöland Vännäs IF Vildmannahallen
2024-03-18 18:10 194525015 IBF Dalen/Svart - Hörnefors IF Bråvallahallen
2024-01-13 13:10 194525016 Röbäcks IF - Hörnefors IF Felix Wirenblad, Sam Lodesjö Elofssonhallen
2024-01-14 10:20 194525018 Umeå City IBF/Blå-2 - IBF Dalen/Svart Elias Norén, Richard Jonsson Vildmannahallen
2024-01-14 11:20 194525017 Obbola IK - Spöland Vännäs IF , Axel Gullberg Olasjöhallen
2024-01-27 10:20 194525021 Umeå City IBF/Blå-2 - Hörnefors IF Isak Folkesson, Allis Broadhall Midgårdshallen
2024-01-28 11:20 194525020 IBF Dalen/Svart - Obbola IK , Roger Karlsson Musköten 1
2024-01-28 12:00 194525019 Spöland Vännäs IF - Röbäcks IF Elin Konradsson Åberg, Naomi Tigabu Hammarhallen Vännäs
2024-02-10 12:20 194525022 Obbola IK - Umeå City IBF/Blå-2 Olivia Berglund, Sam Tegern Olasjöhallen
2024-02-10 13:20 194525023 Röbäcks IF - IBF Dalen/Svart , Mats Lodesjö Elofssonhallen
2024-02-10 14:00 194525024 Hörnefors IF - Spöland Vännäs IF Maja Bergsdorf, Lucas Bergsdorf Bråvallahallen
2024-02-24 11:20 194525025 Röbäcks IF - Umeå City IBF/Blå-2 Alexander Pärnänen, Theodor Pärnänen Elofssonhallen
2024-02-24 11:20 194525026 Spöland Vännäs IF - IBF Dalen/Svart Maud Mukkala, Kajsa Johansson Liljahallen
2024-02-24 12:20   Uppskj. 194525027 Obbola IK - Hörnefors IF Uppskj. Olasjöhallen
2024-03-17 11:20 194525029 Spöland Vännäs IF - Umeå City IBF/Blå-2 Hammarhallen Vännäs
2024-03-17 11:20 194525030 Hörnefors IF - IBF Dalen/Svart Bråvallahallen
2024-03-17 13:10 194525028 Röbäcks IF - Obbola IK Elofssonhallen
Pantamera P Div. 27
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
2023-10-28 12:05 194527002 Gimonäs Umeå IF /P14Sjöfru - Sandåkerns SK/Röd-Vit Oskar Lärka, Elias Rolund Sjöfruhallen
2023-10-28 12:20 194527003 Obbola IK - Sävar IK/Röd Alexander Pärnänen, Theodor Pärnänen Olasjöhallen
2023-10-28 13:00 194527001 Gimonäs Umeå IF/Sjöfru - IBF Dalen/Vit Elias Schmidt, Elias Rolund Sjöfruhallen
2023-11-11 10:20 194527005 Sandåkerns SK/Röd-Vit - Obbola IK Elias Rolund, Algot Runtorp Midgårdshallen
2023-11-11 14:30 194527006 Gimonäs Umeå IF/Sjöfru - Sävar IK/Röd Oliver Lindberg, Emil Sund Bräntbergsskolan
2023-11-12 12:30 194527004 IBF Dalen/Vit - Gimonäs Umeå IF /P14Sjöfru Olivia Berglund, Ralia Mohammed Midgårdshallen
2023-11-18 12:20 194527008 Obbola IK - IBF Dalen/Vit , Viktor Sandström Olasjöhallen
2023-11-18 13:20 194527007 Sävar IK/Röd - Sandåkerns SK/Röd-Vit Karin Nilsson, Cornelia Hedberg Midgårdshallen
2023-11-18 14:30 194527009 Gimonäs Umeå IF /P14Sjöfru - Gimonäs Umeå IF/Sjöfru Ralia Mohammed, Oskar Lärka Ålidhemshallen
2023-12-02 10:20 194527012 Gimonäs Umeå IF/Sjöfru - Sandåkerns SK/Röd-Vit Lowe Jellnor, Sebastian Arnlund Midgårdshallen
2023-12-02 11:30 194527011 Obbola IK - Gimonäs Umeå IF /P14Sjöfru Joel Backman, Kajsa Lindström Olasjöhallen
2023-12-03 10:20 194527010 Sävar IK/Röd - IBF Dalen/Vit Arvid Johansson, Adrian Vidmark Sävaråhallen
2023-12-16 10:30 194527014 Sävar IK/Röd - Gimonäs Umeå IF /P14Sjöfru Oskar Lärka, Sam Lodesjö Umeå Energi Arena Öst
2023-12-17 11:30 194527015 Obbola IK - Gimonäs Umeå IF/Sjöfru , Alexander Pärnänen Olasjöhallen
2023-12-17 14:05 194527013 Sandåkerns SK/Röd-Vit - IBF Dalen/Vit Oskar Lärka, Nilas Forsberg Musköten 2
2024-01-13 10:30 194527018 Sävar IK/Röd - Obbola IK Axel Ahlm-Larsson, Alexander Pärnänen Sävaråhallen
2024-01-13 13:30 194527017 Sandåkerns SK/Röd-Vit - Gimonäs Umeå IF /P14Sjöfru Tim Norberg, Helmer Vestberg Musköten 2
2024-01-13 16:30 194527016 IBF Dalen/Vit - Gimonäs Umeå IF/Sjöfru Helmer Vestberg, Tim Norberg Musköten 2
2024-01-26 18:15 194527021 Sävar IK/Röd - Gimonäs Umeå IF/Sjöfru , Viktoria Glad Sävaråhallen
2024-01-27 11:10 194527019 Gimonäs Umeå IF /P14Sjöfru - IBF Dalen/Vit Cornelia Hedberg, Ally Jeppsson Sjöfruhallen
2024-01-27 11:20 194527020 Obbola IK - Sandåkerns SK/Röd-Vit Viktor Sandström, Linus Hiller Olasjöhallen
2024-02-11 11:20 194527022 Sandåkerns SK/Röd-Vit - Sävar IK/Röd Viggo Lindgren, Olle Strömberg Vildmannahallen
2024-02-12 19:10 194527023 IBF Dalen/Vit - Obbola IK Olivia Berglund, Sam Tegern Olasjöhallen
2024-02-18 18:10 194527024 Gimonäs Umeå IF/Sjöfru - Gimonäs Umeå IF /P14Sjöfru Hjalmar Rydberg, Sixten Blomquist Ålidhemshallen
2024-02-19 19:10 194527026 Gimonäs Umeå IF /P14Sjöfru - Obbola IK Theodor Pärnänen, Alexander Pärnänen Olasjöhallen
2024-02-25 12:30 194527025 IBF Dalen/Vit - Sävar IK/Röd Vendela Bergström, Stella Bodén Musköten 2
2024-02-25 18:10 194527027 Sandåkerns SK/Röd-Vit - Gimonäs Umeå IF/Sjöfru Ralia Mohammed, Nilas Forsberg Ålidhemshallen
2024-03-16 12:30 194527028 IBF Dalen/Vit - Sandåkerns SK/Röd-Vit Musköten 2
2024-03-16 13:10 194527030 Gimonäs Umeå IF/Sjöfru - Obbola IK Sjöfruhallen
2024-03-17 11:15 194527029 Gimonäs Umeå IF /P14Sjöfru - Sävar IK/Röd Sjöfruhallen
Pantamera P Div. 29
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
2023-10-29 12:10 194529001 Holmsund City IBC - Ersboda SK Ally Jeppsson, Karin Nilsson Storsjöhallen
2023-10-29 14:20 194529003 Sandåkerns SK/Röd - Sävar IK/Vit Theodor Pärnänen, Alexander Pärnänen Musköten 2
2023-11-11 14:00 194529005 Vindelns IF - Sandåkerns SK/Röd , Ingen Domare FC Vindeln
2023-11-12 12:30 194529006 Holmsund City IBC - Sävar IK/Vit , Elias Åkesson Storsjöhallen
2023-11-19 10:20 194529007 Sävar IK/Vit - Vindelns IF Theodor Pärnänen, Alexander Pärnänen Sävaråhallen
2023-11-19 13:30 194529008 Sandåkerns SK/Röd - Ersboda SK Hjalmar Rydberg, Algot Rydh Musköten 2
2023-12-02 10:20 194529010 Sävar IK/Vit - Ersboda SK , Axel Ahlm-Larsson Sävaråhallen
2023-12-03 12:20 194529012 Holmsund City IBC - Vindelns IF Kajsa Lindström, Hilma Lindgren Storsjöhallen
2023-12-16 12:15 194529015 Sandåkerns SK/Röd - Holmsund City IBC Karin Nilsson, Ally Jeppsson Musköten 2
2023-12-17 11:20 194529013 Vindelns IF - Ersboda SK , Erik Hörnros FC Vindeln
2024-01-13 11:30 194529016 Ersboda SK - Holmsund City IBC , Klas Höglund Ersängshallen
2024-01-14 11:20 194529018 Sävar IK/Vit - Sandåkerns SK/Röd , Viktoria Glad Sävaråhallen
2024-01-28 10:20 194529021 Sävar IK/Vit - Holmsund City IBC , Viktoria Glad Sävaråhallen
2024-01-28 12:20 194529020 Sandåkerns SK/Röd - Vindelns IF , Roger Karlsson Musköten 1
2024-02-10 11:30 194529022 Vindelns IF - Sävar IK/Vit Alexander Pärnänen, Theodor Pärnänen FC Vindeln
2024-02-10 15:00 194529023 Ersboda SK - Sandåkerns SK/Röd Theodor Pärnänen, Alexander Pärnänen Ersängshallen
2024-02-24 10:45 194529027 Vindelns IF - Holmsund City IBC , Mats Lodesjö FC Vindeln
2024-02-24 14:00 194529025 Ersboda SK - Sävar IK/Vit , Erik Kram Ersängshallen
2024-03-16 14:00 194529028 Ersboda SK - Vindelns IF Ersängshallen
2024-03-17 12:20 194529030 Holmsund City IBC - Sandåkerns SK/Röd Storsjöhallen
Pantamera P Div. 31
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
2023-10-28 10:20 194531003 Umeå City IBF/Vit - Gimonäs Umeå IF/CSÅ Joel Lindblad, Robin Lundberg Vildmannahallen
2023-10-28 11:10 194531001 Gimonäs Umeå IF/TBG - Täfteå IK Oskar Lärka, Gustav Henriksson Sjöfruhallen
2023-10-29 12:30 194531002 Stöcke IF - Sandåkerns SK/Vit , Linus Viklund Stöcke Idrottshall
2023-11-11 13:30 194531004 Täfteå IK - Stöcke IF Viktoria Glad, Daniel Bjerdahl Täftehallen
2023-11-11 15:30 194531006 Gimonäs Umeå IF/TBG - Gimonäs Umeå IF/CSÅ Emil Sund, Oliver Lindberg Bräntbergsskolan
2023-11-12 13:30 194531005 Sandåkerns SK/Vit - Umeå City IBF/Vit Ralia Mohammed, Olivia Berglund Midgårdshallen
2023-11-18 10:20 194531008 Umeå City IBF/Vit - Täfteå IK Robert Segerstedt, Alexander Pärnänen Midgårdshallen
2023-11-18 11:00 194531009 Stöcke IF - Gimonäs Umeå IF/TBG Lasse Ekesryd, Klas Höglund Stöcke Idrottshall
2023-11-18 13:30 194531007 Gimonäs Umeå IF/CSÅ - Sandåkerns SK/Vit David Karlström, Oskar Lärka Ålidhemshallen
2023-12-03 10:20 194531012 Gimonäs Umeå IF/TBG - Sandåkerns SK/Vit Linus Moritz, Hjalmar Rydberg Midgårdshallen
2023-12-03 11:20 194531010 Gimonäs Umeå IF/CSÅ - Täfteå IK Hjalmar Rydberg, Linus Moritz Midgårdshallen
2023-12-03 11:20 194531011 Umeå City IBF/Vit - Stöcke IF Lasse Ekesryd, Klas Höglund Vildmannahallen
2023-12-17 10:20 194531014 Gimonäs Umeå IF/CSÅ - Stöcke IF Vendela Bergström, Stella Bodén Sjöfruhallen
2023-12-17 12:15 194531013 Sandåkerns SK/Vit - Täfteå IK Nilas Forsberg, Oskar Lärka Musköten 2
2023-12-17 16:00 194531015 Umeå City IBF/Vit - Gimonäs Umeå IF/TBG Vildmannahallen
2024-01-13 13:30 194531016 Täfteå IK - Gimonäs Umeå IF/TBG , Axel Ahlm-Larsson Täftehallen
2024-01-13 15:30 194531017 Sandåkerns SK/Vit - Stöcke IF Tim Norberg, Isak Folkesson Musköten 2
2024-01-14 11:10 194531018 Gimonäs Umeå IF/CSÅ - Umeå City IBF/Vit Emil Sund, Ilgar Bahar Gogani Sjöfruhallen
2024-01-27 09:20 194531020 Umeå City IBF/Vit - Sandåkerns SK/Vit , Allis Broadhall Midgårdshallen
2024-01-27 10:15 194531021 Gimonäs Umeå IF/CSÅ - Gimonäs Umeå IF/TBG Karin Nilsson, Cornelia Hedberg Sjöfruhallen
2024-01-28 15:00 194531019 Stöcke IF - Täfteå IK Alexander Pärnänen, Theodor Pärnänen Stöcke Idrottshall
2024-02-11 10:20 194531022 Sandåkerns SK/Vit - Gimonäs Umeå IF/CSÅ Viggo Lindgren, Olle Strömberg Vildmannahallen
2024-02-11 11:00 194531023 Täfteå IK - Umeå City IBF/Vit Alva Sundberg, Isabella Emdin Täftehallen
2024-02-11 14:30 194531024 Gimonäs Umeå IF/TBG - Stöcke IF Karin Nilsson, Ally Jeppsson Umeå Energi Arena Öst
2024-02-24 14:00 194531026 Stöcke IF - Umeå City IBF/Vit Theodor Pärnänen, Alexander Pärnänen Stöcke Idrottshall
2024-02-25 11:00 194531025 Täfteå IK - Gimonäs Umeå IF/CSÅ Axel Ahlm-Larsson, Alexander Cory Täftehallen
2024-02-25 15:30 194531027 Sandåkerns SK/Vit - Gimonäs Umeå IF/TBG Ally Jeppsson, Julia Lindberg Musköten 2
2024-03-16 11:00 194531028 Täfteå IK - Sandåkerns SK/Vit Täftehallen
2024-03-16 11:00 194531029 Stöcke IF - Gimonäs Umeå IF/CSÅ Stöcke Idrottshall
2024-03-17 12:10 194531030 Gimonäs Umeå IF/TBG - Umeå City IBF/Vit Sjöfruhallen
Pantamera P Div. 7 Skeå
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
2023-11-05 12:00 194357003 Clemensnäs IF P12-13 - Kågedalens AIF P13 Lukas Johansson, Tilda Marklund Örjanshallen
2023-11-05 13:00 194357002 Gamla Stan IBK P13 - FBC Moröbacke P13 Emmy Ulfhielm, Hilda Johansson Balderhallen B
2023-11-05 14:00 194357001 Skellefteå IBS P13 - Skellefteå IBK /GSIBK P13 Nea Hallin, Hilda Johansson Balderhallen B
2023-11-12 12:00 194357006 Skellefteå IBS P13 - Kågedalens AIF P13 Elliot Lindkvist, Noah Stare Balderhallen B
2023-11-12 13:00 194357005 FBC Moröbacke P13 - Clemensnäs IF P12-13 , Per Andersson Morö Backe A
2023-11-12 14:00 194357004 Skellefteå IBK /GSIBK P13 - Gamla Stan IBK P13 , Per Andersson Morö Backe A
2023-11-19 12:00 194357008 Clemensnäs IF P12-13 - Skellefteå IBK /GSIBK P13 , Patrik Häggström Örjanshallen
2023-11-19 17:00 194357009 Gamla Stan IBK P13 - Skellefteå IBS P13 Signe Hasti, Vera Hasti Balderhallen B
2023-11-19 18:00 194357007 Kågedalens AIF P13 - FBC Moröbacke P13 Signe Hasti, Lilly Lundberg Balderhallen B
2023-12-02 11:00 194357012 Skellefteå IBS P13 - FBC Moröbacke P13 Anna Holmlund, Emmy Ulfhielm Balderhallen B
2023-12-03 12:30 194357011 Clemensnäs IF P12-13 - Gamla Stan IBK P13 Gustav Johansson, Tilda Marklund Örjanshallen
2023-12-21 19:00 194357010 Kågedalens AIF P13 - Skellefteå IBK /GSIBK P13 Lukas Johansson, Gustav Johansson Morö Backe A
2023-12-17 12:00 194357014 Kågedalens AIF P13 - Gamla Stan IBK P13 Elliot Lindkvist, Sammy Savonen Morö Backe A
2023-12-17 13:00 194357013 FBC Moröbacke P13 - Skellefteå IBK /GSIBK P13 Sammy Savonen, Erik Thonérfelth Morö Backe A
2023-12-17 13:00 194357015 Clemensnäs IF P12-13 - Skellefteå IBS P13 , Lukas Johansson Örjanshallen
2024-01-14 11:00 194357018 Kågedalens AIF P13 - Clemensnäs IF P12-13 Elsa Selin, Tilda Lidström Eddahallen
2024-01-14 12:00 194357017 FBC Moröbacke P13 - Gamla Stan IBK P13 Lilly Lundberg, Signe Hasti Eddahallen
2024-01-14 13:00 194357016 Skellefteå IBK /GSIBK P13 - Skellefteå IBS P13 Lilly Lundberg, Signe Hasti Eddahallen
2024-02-03 12:00 194357020 Clemensnäs IF P12-13 - FBC Moröbacke P13 Joakim Broman, Hugo Pettersson Örjanshallen
2024-02-04 13:00 194357021 Kågedalens AIF P13 - Skellefteå IBS P13 Viktor Burström, Timmi Lundqvist Eddahallen
2024-02-04 14:00 194357019 Gamla Stan IBK P13 - Skellefteå IBK /GSIBK P13 , Patrik Häggström Eddahallen
2024-02-10 12:30 194357023 Skellefteå IBK /GSIBK P13 - Clemensnäs IF P12-13 Lilly Lundberg, Elvira Lundkvist Eddahallen
2024-02-11 11:30 194357024 Skellefteå IBS P13 - Gamla Stan IBK P13 Oliver Fahlgren, Åke Lundgren Balderhallen B
2024-02-11 12:30 194357022 FBC Moröbacke P13 - Kågedalens AIF P13 Åke Lundgren, Oliver Fahlgren Balderhallen B
2024-02-25 10:45   Uppskj. 194357026 Gamla Stan IBK P13 - Clemensnäs IF P12-13 Uppskj. Balderhallen B
2024-02-25 14:00   Uppskj. 194357025 Skellefteå IBK /GSIBK P13 - Kågedalens AIF P13 Uppskj. Morö Backe A
2024-02-25 15:00 194357027 FBC Moröbacke P13 - Skellefteå IBS P13 , Joakim Broman Morö Backe A
2024-03-17 11:15 194357028 Skellefteå IBK /GSIBK P13 - FBC Moröbacke P13 Balderhallen B
2024-03-17 13:15 194357029 Gamla Stan IBK P13 - Kågedalens AIF P13 Balderhallen B
2024-03-17 14:15 194357030 Skellefteå IBS P13 - Clemensnäs IF P12-13 Balderhallen B
Pantamera P Div. 9 Skeå
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
2023-11-04 12:00 194359001 FBC Moröbacke/ Vit P14 - Skellefteå IBS P14 Elvira Lundkvist, Lilly Lundberg Morö Backe A
2023-11-04 13:00 194359003 Kågedalens AIF P14 - Bureå Idrottsförening 14 Mix Elvira Lundkvist, Lilly Lundberg Morö Backe A
2023-11-05 13:00 194359002 Clemensnäs IF P14 - Gamla Stan IBK/ Svart P14 , Tilda Marklund Örjanshallen
2023-11-11 13:30 194359004 Skellefteå IBS P14 - Clemensnäs IF P14 Alma Sjöstedt, Lukas Johansson Balderhallen B
2023-11-12 11:00 194359005 Gamla Stan IBK/ Svart P14 - Kågedalens AIF P14 Timmi Lundqvist, Viktor Burström Balderhallen B
2023-11-12 12:00 194359006 FBC Moröbacke/ Vit P14 - Bureå Idrottsförening 14 Mix Zeb Schertel, Åke Lundgren Morö Backe A
2023-11-18 10:30 194359008 Kågedalens AIF P14 - Skellefteå IBS P14 Hugo Pettersson, Noah Stare Eddahallen
2023-11-18 11:00 194359009 Clemensnäs IF P14 - FBC Moröbacke/ Vit P14 , Lukas Johansson Örjanshallen
2023-11-18 11:30 194359007 Bureå Idrottsförening 14 Mix - Gamla Stan IBK/ Svart P14 Sammy Savonen, Elliot Lindkvist Eddahallen
2023-12-02 10:00 194359010 Bureå Idrottsförening 14 Mix - Skellefteå IBS P14 Emmy Ulfhielm, Anna Holmlund Balderhallen B
2023-12-02 11:00 194359012 FBC Moröbacke/ Vit P14 - Gamla Stan IBK/ Svart P14 Lilly Lundberg, Molly Backvid Morö Backe A
2023-12-02 12:00 194359011 Kågedalens AIF P14 - Clemensnäs IF P14 Lilly Lundberg, Molly Backvid Morö Backe A
2023-12-17 11:00 194359015 Kågedalens AIF P14 - FBC Moröbacke/ Vit P14 Elliot Lindkvist, Sammy Savonen Morö Backe A
2023-12-17 12:00 194359014 Bureå Idrottsförening 14 Mix - Clemensnäs IF P14 , Lukas Johansson Örjanshallen
2023-12-17 14:00 194359013 Gamla Stan IBK/ Svart P14 - Skellefteå IBS P14 Sammy Savonen, Erik Thonérfelth Morö Backe A
2024-01-14 16:00 194359017 Gamla Stan IBK/ Svart P14 - Clemensnäs IF P14 Åke Lundgren, Oliver Fahlgren Balderhallen B
2024-01-14 17:00 194359018 Bureå Idrottsförening 14 Mix - Kågedalens AIF P14 Åke Lundgren, Oliver Fahlgren Balderhallen B
2024-01-14 18:00 194359016 Skellefteå IBS P14 - FBC Moröbacke/ Vit P14 Oliver Fahlgren, Åke Lundgren Balderhallen B
2024-02-03 11:00 194359019 Clemensnäs IF P14 - Skellefteå IBS P14 Hugo Pettersson, Joakim Broman Örjanshallen
2024-02-04 11:00 194359021 Bureå Idrottsförening 14 Mix - FBC Moröbacke/ Vit P14 Timmi Lundqvist, Viktor Burström Eddahallen
2024-02-04 12:00 194359020 Kågedalens AIF P14 - Gamla Stan IBK/ Svart P14 Viktor Burström, Timmi Lundqvist Eddahallen
2024-02-10 09:30 194359023 Skellefteå IBS P14 - Kågedalens AIF P14 Vera Hasti, Signe Hasti Eddahallen
2024-02-10 10:30 194359022 Gamla Stan IBK/ Svart P14 - Bureå Idrottsförening 14 Mix Signe Hasti, Vera Hasti Eddahallen
2024-02-10 11:30 194359024 FBC Moröbacke/ Vit P14 - Clemensnäs IF P14 Lilly Lundberg, Elvira Lundkvist Eddahallen
2024-02-24 10:15 194359027 Gamla Stan IBK/ Svart P14 - FBC Moröbacke/ Vit P14 Signe Hasti, Vera Hasti Balderhallen B
2024-02-24 11:30 194359026 Clemensnäs IF P14 - Kågedalens AIF P14 Dexter Aldred, Erik Thonérfelth Örjanshallen
2024-02-24 12:15 194359025 Skellefteå IBS P14 - Bureå Idrottsförening 14 Mix Signe Hasti, Vera Hasti Balderhallen B
2024-03-16 11:00 194359028 Skellefteå IBS P14 - Gamla Stan IBK/ Svart P14 Balderhallen B
2024-03-16 12:00 194359030 FBC Moröbacke/ Vit P14 - Kågedalens AIF P14 Balderhallen B
2024-03-17 15:00 194359029 Clemensnäs IF P14 - Bureå Idrottsförening 14 Mix Örjanshallen

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis