Spelprogram - Pantamera P Div. 7 Skeå

Kontaktpersoner
Lag Namn E-post Mobil Färger
Clemensnäs IF P12-13 Camilla Karlsson camilla_karlsson@hotmail.com 0702180529 Blå, Blå, Blå
FBC Moröbacke P13 Emma Bjuhr Emma.Bjuhr81@gmail.com 070-2257592 Vit, Svart, Svart
Gamla Stan IBK P13 Anna Burström annaburstrom@yahoo.se Svart, Svart, Svart
Kågedalens AIF P13 Simon Nyman simon.nyman@ahlsell.se +46725817281 Svarta, svarta
Skellefteå IBK /GSIBK P13 Anna Hedlund anna.hedlund83@gmail.com 0702642929 svart, svart, svart
Skellefteå IBS P13 Mia Sommar mia.sommar@gmail.com 0702601882 Svart, Svart, Svart
Spelprogram
Tid Omgång Match Domare Plats Publik
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Omgång 1
2023-11-05 12:00 1 Clemensnäs IF P12-13 - Kågedalens AIF P13 Tilda Marklund, Lukas Johansson Örjanshallen
2023-11-05 13:00 1 Gamla Stan IBK P13 - FBC Moröbacke P13 Emmy Ulfhielm, Hilda Johansson Balderhallen B
2023-11-05 14:00 1 Skellefteå IBS P13 - Skellefteå IBK /GSIBK P13 Nea Hallin, Hilda Johansson Balderhallen B
Omgång 2
2023-11-12 12:00 2 Skellefteå IBS P13 - Kågedalens AIF P13 Noah Stare, Elliot Lindkvist Balderhallen B
2023-11-12 13:00 2 FBC Moröbacke P13 - Clemensnäs IF P12-13 , Per Andersson Morö Backe A
2023-11-12 14:00 2 Skellefteå IBK /GSIBK P13 - Gamla Stan IBK P13 , Per Andersson Morö Backe A
Omgång 3
2023-11-19 12:00 3 Clemensnäs IF P12-13 - Skellefteå IBK /GSIBK P13 , Patrik Häggström Örjanshallen
2023-11-19 17:00 3 Gamla Stan IBK P13 - Skellefteå IBS P13 Vera Hasti, Signe Hasti Balderhallen B
2023-11-19 18:00 3 Kågedalens AIF P13 - FBC Moröbacke P13 Lilly Lundberg, Signe Hasti Balderhallen B
Omgång 4
2023-12-02 11:00 4 Skellefteå IBS P13 - FBC Moröbacke P13 Emmy Ulfhielm, Anna Holmlund Balderhallen B
2023-12-03 12:30 4 Clemensnäs IF P12-13 - Gamla Stan IBK P13 Gustav Johansson, Tilda Marklund Örjanshallen
2023-12-21 19:00 4 Kågedalens AIF P13 - Skellefteå IBK /GSIBK P13 Gustav Johansson, Lukas Johansson Morö Backe A
Omgång 5
2023-12-17 12:00 5 Kågedalens AIF P13 - Gamla Stan IBK P13 Sammy Savonen, Elliot Lindkvist Morö Backe A
2023-12-17 13:00 5 FBC Moröbacke P13 - Skellefteå IBK /GSIBK P13 Sammy Savonen, Erik Thonérfelth Morö Backe A
2023-12-17 13:00 5 Clemensnäs IF P12-13 - Skellefteå IBS P13 , Lukas Johansson Örjanshallen
Omgång 6
2024-01-14 11:00 6 Kågedalens AIF P13 - Clemensnäs IF P12-13 Elsa Selin, Tilda Lidström Eddahallen
2024-01-14 12:00 6 FBC Moröbacke P13 - Gamla Stan IBK P13 Lilly Lundberg, Signe Hasti Eddahallen
2024-01-14 13:00 6 Skellefteå IBK /GSIBK P13 - Skellefteå IBS P13 Lilly Lundberg, Signe Hasti Eddahallen
Omgång 7
2024-02-03 12:00 7 Clemensnäs IF P12-13 - FBC Moröbacke P13 Joakim Broman, Hugo Pettersson Örjanshallen
2024-02-04 13:00 7 Kågedalens AIF P13 - Skellefteå IBS P13 Viktor Burström, Timmi Lundqvist Eddahallen
2024-02-04 14:00 7 Gamla Stan IBK P13 - Skellefteå IBK /GSIBK P13 , Patrik Häggström Eddahallen
Omgång 8
2024-02-10 12:30 8 Skellefteå IBK /GSIBK P13 - Clemensnäs IF P12-13 Lilly Lundberg, Elvira Lundkvist Eddahallen
2024-02-11 11:30 8 Skellefteå IBS P13 - Gamla Stan IBK P13 Oliver Fahlgren, Åke Lundgren Balderhallen B
2024-02-11 12:30 8 FBC Moröbacke P13 - Kågedalens AIF P13 Oliver Fahlgren, Åke Lundgren Balderhallen B
Omgång 9
2024-02-25 10:45   Uppskj. 9 Gamla Stan IBK P13 - Clemensnäs IF P12-13 Balderhallen B
2024-02-25 14:00   Uppskj. 9 Skellefteå IBK /GSIBK P13 - Kågedalens AIF P13 Morö Backe A
2024-02-25 15:00 9 FBC Moröbacke P13 - Skellefteå IBS P13 , Joakim Broman Morö Backe A
Omgång 10
2024-03-17 11:15 10 Skellefteå IBK /GSIBK P13 - FBC Moröbacke P13 , Gustav Johansson Balderhallen B
2024-03-17 14:15 10 Skellefteå IBS P13 - Clemensnäs IF P12-13 , Gustav Johansson Balderhallen B
2024-03-26 18:30 10 Gamla Stan IBK P13 - Kågedalens AIF P13 , Gustav Johansson Lejonströmshallen

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis