Spelprogram - Pantamera P Div. 9 Skeå

Kontaktpersoner
Lag Namn E-post Mobil Färger
Bureå Idrottsförening 14 Mix Linda Nästén linda.nasten@gmail.com 0761314180 vita tröjor
Clemensnäs IF P14 Tobias Pahlberg tobias.pahlberg@gmail.com 0703363042 Blå, Blå, Blå
FBC Moröbacke/ Vit P14 Lillemor Eriksson Lillemor50@hotmail.com 0703290088 Vit, Svart, Svart
Gamla Stan IBK/ Svart P14 Anders Lundgren cykelkillen81@gmail.com 0702568093 Svart, Svart, Svart
Kågedalens AIF P14 Lars Degerman lars_d83@hotmail.com 0702300988 Svarta, svarta
Skellefteå IBS P14 Anna Lindmark lindmark_anna@hotmail.com 0706397943 Svart, Svart, Svart
Spelprogram
Tid Omgång Match Domare Plats Publik
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Omgång 1
2023-11-04 12:00 1 FBC Moröbacke/ Vit P14 - Skellefteå IBS P14 Elvira Lundkvist, Lilly Lundberg Morö Backe A
2023-11-04 13:00 1 Kågedalens AIF P14 - Bureå Idrottsförening 14 Mix Lilly Lundberg, Elvira Lundkvist Morö Backe A
2023-11-05 13:00 1 Clemensnäs IF P14 - Gamla Stan IBK/ Svart P14 Tilda Marklund Örjanshallen
Omgång 2
2023-11-11 13:30 2 Skellefteå IBS P14 - Clemensnäs IF P14 Lukas Johansson, Alma Sjöstedt Balderhallen B
2023-11-12 11:00 2 Gamla Stan IBK/ Svart P14 - Kågedalens AIF P14 Viktor Burström, Timmi Lundqvist Balderhallen B
2023-11-12 12:00 2 FBC Moröbacke/ Vit P14 - Bureå Idrottsförening 14 Mix Åke Lundgren, Zeb Schertel Morö Backe A
Omgång 3
2023-11-18 10:30 3 Kågedalens AIF P14 - Skellefteå IBS P14 Hugo Pettersson, Noah Stare Eddahallen
2023-11-18 11:00 3 Clemensnäs IF P14 - FBC Moröbacke/ Vit P14 , Lukas Johansson Örjanshallen
2023-11-18 11:30 3 Bureå Idrottsförening 14 Mix - Gamla Stan IBK/ Svart P14 Sammy Savonen, Elliot Lindkvist Eddahallen
Omgång 4
2023-12-02 10:00 4 Bureå Idrottsförening 14 Mix - Skellefteå IBS P14 Emmy Ulfhielm, Anna Holmlund Balderhallen B
2023-12-02 11:00 4 FBC Moröbacke/ Vit P14 - Gamla Stan IBK/ Svart P14 Lilly Lundberg, Molly Backvid Morö Backe A
2023-12-02 12:00 4 Kågedalens AIF P14 - Clemensnäs IF P14 Lilly Lundberg, Molly Backvid Morö Backe A
Omgång 5
2023-12-17 11:00 5 Kågedalens AIF P14 - FBC Moröbacke/ Vit P14 Sammy Savonen, Elliot Lindkvist Morö Backe A
2023-12-17 12:00 5 Bureå Idrottsförening 14 Mix - Clemensnäs IF P14 , Lukas Johansson Örjanshallen
2023-12-17 14:00 5 Gamla Stan IBK/ Svart P14 - Skellefteå IBS P14 Sammy Savonen, Erik Thonérfelth Morö Backe A
Omgång 6
2024-01-14 16:00 6 Gamla Stan IBK/ Svart P14 - Clemensnäs IF P14 Oliver Fahlgren, Åke Lundgren Balderhallen B
2024-01-14 17:00 6 Bureå Idrottsförening 14 Mix - Kågedalens AIF P14 Oliver Fahlgren, Åke Lundgren Balderhallen B
2024-01-14 18:00 6 Skellefteå IBS P14 - FBC Moröbacke/ Vit P14 Oliver Fahlgren, Åke Lundgren Balderhallen B
Omgång 7
2024-02-03 11:00 7 Clemensnäs IF P14 - Skellefteå IBS P14 Joakim Broman, Hugo Pettersson Örjanshallen
2024-02-04 11:00 7 Bureå Idrottsförening 14 Mix - FBC Moröbacke/ Vit P14 Timmi Lundqvist, Viktor Burström Eddahallen
2024-02-04 12:00 7 Kågedalens AIF P14 - Gamla Stan IBK/ Svart P14 Viktor Burström, Timmi Lundqvist Eddahallen
Omgång 8
2024-02-10 09:30 8 Skellefteå IBS P14 - Kågedalens AIF P14 Signe Hasti, Vera Hasti Eddahallen
2024-02-10 10:30 8 Gamla Stan IBK/ Svart P14 - Bureå Idrottsförening 14 Mix Signe Hasti, Vera Hasti Eddahallen
2024-02-10 11:30 8 FBC Moröbacke/ Vit P14 - Clemensnäs IF P14 Lilly Lundberg, Elvira Lundkvist Eddahallen
Omgång 9
2024-02-24 10:15 9 Gamla Stan IBK/ Svart P14 - FBC Moröbacke/ Vit P14 Signe Hasti, Vera Hasti Balderhallen B
2024-02-24 11:30 9 Clemensnäs IF P14 - Kågedalens AIF P14 Dexter Aldred, Erik Thonérfelth Örjanshallen
2024-02-24 12:15 9 Skellefteå IBS P14 - Bureå Idrottsförening 14 Mix Vera Hasti, Signe Hasti Balderhallen B
Omgång 10
2024-03-16 11:00 10 Skellefteå IBS P14 - Gamla Stan IBK/ Svart P14 Oliver Fahlgren, Åke Lundgren Balderhallen B
2024-03-16 12:00 10 FBC Moröbacke/ Vit P14 - Kågedalens AIF P14 Oliver Fahlgren, Åke Lundgren Balderhallen B
2024-03-17 15:00 10 Clemensnäs IF P14 - Bureå Idrottsförening 14 Mix Lukas Johansson, Tilda Marklund Örjanshallen

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis