Träningsmatcher Uppland (2023/24)

Övriga matcher
Träningsmatcher Uppland
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
2023-08-05 13:00 175555001 Hagunda IF SSL Herr - Storvreta IBK SSL Herr Thomas Andersson, Jonas Tidsjö IFU Arena Gibon
2023-08-12 14:20 175555017 Hagunda IF P08 - AIK IBF P08 Haris Hodzic, Victor Flemström Stenhagen BoKC
2023-08-12 16:30 175555018 Hagunda IF P08 - Hagunda IF P06/07 Haris Hodzic, Victor Flemström Stenhagen BoKC
2023-08-13 10:00 175555011 Storvreta IBK JAS Herr - IBF Falun Utveckling H-JAS Tony Nyberg, Simon Hillerius Öberg IFU Arena A
2023-08-13 10:20 175555019 Hagunda IF P08 - Storvreta Ungdom IBK P08 Haris Hodzic, Victor Flemström Stenhagen BoKC
2023-08-13 11:50 175555012 Storvreta IBK Örnarna - IBF Falun Parasport Simon Hillerius Öberg, Tony Nyberg IFU Arena A
2023-08-13 13:00 175555013 Storvreta IBK JAS DJ18 - IBF Falun Utveckling DJ-JAS 5 - 1 Richard Öhneskog, Handrin Thunqvist IFU Arena A
2023-08-13 14:00 175555022 Midas IBK P08 - Nacka IBK P08 M Per-Olof Svensson, Georgios Papadakis Vikingahallen
2023-08-13 14:20 175555020 Hagunda IF P08 - Täby FC P08 Tibble Victor Flemström, Haris Hodzic Stenhagen BoKC
2023-08-13 15:00 175555014 Storvreta IBK Dam Allsvenskan - IBF Falun Utveckling Allsvenskan Dam 7 - 2 Richard Öhneskog, Handrin Thunqvist IFU Arena A
2023-08-13 15:20 175555016 Storvreta Ungdom IBK USM F16 - IBF Falun Utveckling USM16 6 - 1 Tima Shtutman, Jesper Thorsbrink IFU Arena Gibon
2023-08-13 17:20 175555021 Hagunda IF P08 - Täby FC P08 Östra Victor Flemström, Haris Hodzic Stenhagen BoKC
2023-08-13 18:00 175555015 Storvreta IBK SSL Herr - IBF Falun SSL Herr 8 - 5 Frans Dahlstedt, Andreas Morelius IFU Arena A
2023-08-19 09:00 175555030 Älvsjö AIK IBF F09 - Hagunda IF F09/10 5 - 5 Victor Flemström, Haris Hodzic IFU Arena A
2023-08-19 10:00 175555031 Älvsjö AIK IBF P08/09 - Hagunda IF P08/09 2 - 1 Victor Flemström, Haris Hodzic IFU Arena A
2023-08-19 10:00 175555005 Björklinge BK H1 - Åkersberga IBF Herr Inst. Hall 2000
2023-08-19 11:00 175555032 Älvsjö AIK IBF - Vaksala SK IBK 6 - 4 Jan Erik Kristofersson, Fabian Fahimi IFU Arena A
2023-08-19 13:00 175555033 Älvsjö AIK IBF P08/09 - Hagunda IF P08/09 5 - 7 Anton Ceder, Haris Hodzic IFU Arena Gibon
2023-08-19 13:00 175555053 Älvsjö AIK IBF P11 - IK Sirius FBC P10/11 Blåsvart -1 - -1 Max Nordhall, Elias Westerlund IFU Arena A
2023-08-19 13:00 175555002 Hagunda IF SSL Herr - Strängnäs IBK AS Jonas Backman, Jonas Tidsjö Uppsala Life Arena
2023-08-19 13:00 175555003 Alunda IBF Herr - Gävle GIK Allsvenskan 4 - 9 Jonas Nordqvist, Richard Öhneskog Olandshallen
2023-08-19 14:00 175555034 Älvsjö AIK IBF F11 blå - Internmatch 5 - 5 Max Nordhall, Elias Westerlund IFU Arena A
2023-08-19 15:00 175555046 Uppland P 16 - Internmatch Jesper Thorsbrink, Christoffer Fredriksson Uppsala Life Arena
2023-08-19 15:00 175555035 Älvsjö AIK IBF - IBF Falun Utveckling Allsvenskan Dam 7 - 4 Jan Erik Kristofersson, Lars Halvarsson IFU Arena A
2023-08-19 15:15 175555006 Rasbo IK H1 - Åkersberga IBF Herr 4 - 5 Jonas Nordqvist, Richard Öhneskog Hall 2000
2023-08-19 16:00 175555060 Storvreta Ungdom IBK JAS Herr - Storvreta IBK JAS Herr Mårten Hanold, Jonas Tidsjö Storvreta IBK Sporthall
2023-08-19 16:00 175555004 Alunda IBF JAS - Gävle GIK Akademi 1 Inst. Olandshallen
2023-08-19 16:30 175555036 Älvsjö AIK IBF Herr Div 2 - Vaksala SK IBK U 7 - 7 Fabian Fahimi, Pontus Rosendal IFU Arena Tell Media Group (B)
2023-08-19 17:00 175555047 Uppland F16 - Internmatch Jesper Thorsbrink, Christoffer Fredriksson Uppsala Life Arena
2023-08-19 17:00 175555038 Älvsjö AIK IBF HJ - IS Saga HJ Per-Olof Svensson, Haris Hodzic IFU Arena Gibon
2023-08-19 17:00 175555037 Älvsjö AIK IBF DJ - IK Sirius FBC D2/JAS Lars Halvarsson, Jan Erik Kristofersson IFU Arena A
2023-08-20 09:00 175555041 Älvsjö AIK IBF HJ - IBK Runsten HJ GUD Anton Ceder, Jesper Thorsbrink IFU Arena Gibon
2023-08-20 09:00 175555040 Älvsjö AIK IBF P07 - Vaksala SK P 07/08 3 - 3 Haris Hodzic, Thomas Tanskanen IFU Arena A
2023-08-20 09:00 175555039 Älvsjö AIK IBF P08/09 - Storvreta IBK P09 6 - 2 Christian Brundin, Fredrik Longgren IFU Arena Upplands Energi
2023-08-20 10:00 175555042 Älvsjö AIK IBF F08 - Storvreta IBK F08 0 - 0 Haris Hodzic, Thomas Tanskanen IFU Arena A
2023-08-20 11:00 175555043 Älvsjö AIK IBF - Rosersberg Arlanda IBK Herr A-lag Div 1 10 - 4 Isak Norén, Simon Hillerius Öberg IFU Arena A
2023-08-20 12:00 175555049 Uppland F16 - Internmatch Jan Tuominen, Per-Olof Svensson Uppsala Life Arena
2023-08-20 13:00 175555044 Älvsjö AIK IBF Herr Div 2 - Uppsala Life IF H3 2 - 5 Anton Ceder, Thomas Tanskanen IFU Arena Tell Media Group (B)
2023-08-20 14:00 175555048 Uppland P 16 - Internmatch Jan Tuominen, Per-Olof Svensson Uppsala Life Arena
2023-08-24 19:30 175555052 Alunda IBF Dam - Västerås IBS Dam Tim Green, Handrin Thunqvist Olandshallen
2023-08-25 20:00 175555007 Alunda IBF Herr - Rosersberg Arlanda IBK Herr A-lag Div 1 4 - 8 Pontus Orebrand, Bo Pettersson Loklint Olandshallen
2023-08-26 12:00 175555028 FBC Sollentuna Dam D1 - Vaksala SK IBK Christoffer Stenlund, Niklas Arvidsson IFU Arena A
2023-08-26 14:00 175555029 FBC Sollentuna Herrar Div2 - Vaksala SK IBK Fredrik Karlsson, Tony Nyberg IFU Arena Gibon
2023-08-26 15:00 175555066 Rosersberg Arlanda IBK P08 - SK Vide P08/09 Jan Tuominen, Victor Flemström Ekilla Sporthall
2023-08-26 15:40 175555071 FBC Sollentuna Mitt P12 Blå SvårLätt - Alunda IBF P12 10 - 4 Tony Nyberg, Max Nordhall IFU Arena Gibon
2023-08-27 11:00 175555070 FBC Sollentuna Syd F10 Röd Lätt/MedelLätt - Storvreta IBK F10 Max Nordhall, Tony Nyberg IFU Arena Upplands Energi
2023-08-27 13:00 175555025 Björklinge BK H1 - FBC Sollentuna Herrar Div2 6 - 8 Fredrik Karlsson, Tony Nyberg IFU Arena A
2023-08-27 14:00 175555056 Storvreta Ungdom IBK DJ18 Elit - Vaksala SK IBK 3 - 3 Jesper Thorsbrink, Tima Shtutman Storvreta IBK Sporthall
2023-08-27 17:00 175555076 IK Sirius FBC P13 - Hagunda IF P12 Blå Max Nordhall, Georgios Papadakis IFU Arena A
2023-08-27 18:25 175555064 Stenhagens KK P07/08 Svart - Vaksala SK P 07/08 12 - 2 Victor Flemström, Pontus Rosendal Stenhagen BoKC
2023-08-28 20:00 175555008 Skutskärs IBK H2 GUD - Alunda IBF Herr 2 - 7 Magnus Undén, Erik Lindberg Rotskärsskolans Sporthall
2023-08-30 17:00 175555078 Vaksala SK P 09 - Hagunda IF P08/09 Inst. Jan Tuominen, Mattias Patrik Robert Thorsén IFU Arena Gibon
2023-09-01 19:00 175555068 Rasbo IK Dam - Stenhagens KK D2 Tony Sundström, Jonas Nordqvist Hall 2000
2023-09-01 20:00 175555009 Alunda IBF Herr - Midas IBK 3 - 4 Bo Pettersson Loklint, Pontus Orebrand Olandshallen
2023-09-02 13:00 175555061 Täby FC F09 Ella - IK Sirius FBC F09 Love Gustafsson, Noah Gustafsson IFU Arena A
2023-09-02 13:00 175555026 Rasbo IK H1 - Farsta IBK Herr A Div 1 Inst. Hall 2000
2023-09-02 13:30 175555055 Stenhagens KK D2 - SK Vide Dam Anton Ceder, Johan Lanzaro Stenhagen BoKC
2023-09-02 14:00 175555050 Rosersberg Arlanda IBK Herr A-lag Div 1 - Jakobsbergs IBF Herr 10 - 3 Tony Nyberg, Sean Norouz Rosershallen
2023-09-02 16:00 175555072 Midas IBK SpelarUtveckling Röd - Sigtuna IF IBK P09 6 - 1 Jonas Nordqvist, Lars Karlsson Hallstaviks Sporthall
2023-09-03 10:20 175555082 Hagunda IF P08 - Nykvarns IF P08 Jan-Olov Cederholm, Christian Brundin Stenhagenskolans Sporthall
2023-09-03 11:00 175555062 Täby FC F09 Ella - IK Sirius FBC F09 Love Gustafsson, Noah Gustafsson IFU Arena A
2023-09-03 13:00 175555051 Rosersberg Arlanda IBK Herr A-lag Div 1 - IBF Västerås 12 - 6 Anton Fritshammar, Erik Palmertz Rosershallen
2023-09-03 13:00 175555010 Alunda IBF Herr - Sala Silverstaden IBK H2 6 - 2 Oskar Wallin, Simon Hillerius Öberg Olandshallen
2023-09-03 14:00 175555085 Björklinge BK P10 - Hagunda IF P10 Love Gustafsson, Noah Gustafsson Björklinge Sporthall
2023-09-03 14:20 175555083 Hagunda IF P08 - Nykvarns IF P08 Lars Karlsson, Mattias Patrik Robert Thorsén Stenhagen BoKC
2023-09-03 15:00 175555090 IK Sirius FBC DJ-F08 - Storvreta Ungdom IBK F08 2 - 5 Lars Halvarsson, Thomas Lundqvist IFU Arena Tell Media Group (B)
2023-09-03 15:15 175555073 Rosersberg Arlanda IBK Dam A-lag - Björklinge BK Dam Erik Palmertz, Anton Fritshammar Rosershallen
2023-09-03 16:00 175555063 Björklinge BK H1 - Salems IF Herr A 4 - 1 Daniel Bäckner, Handrin Thunqvist IFU Arena Gibon
2023-09-03 18:25 175555065 Stenhagens KK P07/08 Svart - IK Sirius FBC P08 Svart 2 - 1 Christoffer Stenlund, Mattias Patrik Robert Thorsén Stenhagen BoKC
2023-09-06 16:45 175555077 Hagunda IF P08/09 - Bälinge IF P09 0 - 0 Haris Hodzic, Noah Gustafsson IFU Arena Tell Media Group (B)
2023-09-06 20:00 175555079 Rosersberg Arlanda IBK Herr A-lag Div 1 - Vaksala SK IBK 8 - 5 Rosershallen
2023-09-06 20:00 175555057 Södra Trögds IK Herr A-Lag - Örsundsbro IF U 7 - 3 Jan-Olov Cederholm, Erik Rosvall Lillkyrkahallen
2023-09-07 19:30 175555027 Rasbo IK H1 - IK Sirius IBK 2 - 6 Bo Pettersson Loklint, Handrin Thunqvist Hall 2000
2023-09-08 19:15 175555080 Rosersberg Arlanda IBK Herr A-lag Div 1 - Björklinge BK H1 7 - 3 Fabian Fahimi, Jan Erik Kristofersson Rosershallen
2023-09-09 10:00 175555067 Hagunda IF F09/10 - IK Sirius IBK F10/11 5 - 1 Jan Tuominen, Mattias Patrik Robert Thorsén Stenhagen BoKC
2023-09-09 14:30 175555095 Åkersberga IBF P08 M - Stenhagens KK P07/08 Röd Mattias Patrik Robert Thorsén, Victor Flemström IFU Arena Upplands Energi
2023-09-09 15:00 175555059 Hammarby IF IBF Div 1 - Vaksala SK IBK 8 - 5 Jonas Nordqvist, Lars Karlsson Rådmansöhallen
2023-09-09 15:45 175555093 Åkersberga IBF P11A - Storvreta Ungdom IBK P11 Haris Hodzic, Hannes Hämäläinen IFU Arena A
2023-09-10 11:00 175555102 Storvreta Ungdom IBK F09 - Strömsbro IF F08-09 6 - 2 Ronnie Eriksson, Jan Tuominen Storvreta IBK Sporthall
2023-09-10 11:00 175555024 Frötuna IBF Damer A - Rasbo IK Dam 1 - 2 Mattias Patrik Robert Thorsén, Thomas Lundqvist Uppsala Life Arena
2023-09-10 12:00 175555089 Hagunda IF Dam - Hässelby SK IBK Dam A 5 - 5 Eskil Simonsen, Alexander Potapeiko Stenhagen BoKC
2023-09-10 12:45 175555086 Storvreta Ungdom IBK DJ18 Elit - D2 - Bortalag ej klart 0 - 0 Ronnie Eriksson, Jan Tuominen Storvreta IBK Sporthall
2023-09-10 13:45 175555097 Åkersberga IBF P09 - Midas IBK SpelarUtveckling Röd 5 - 4 Adam Jivegård, Jonas Nordqvist IFU Arena Tell Media Group (B)
2023-09-10 13:45 175555094 Åkersberga IBF P11A - Storvreta Ungdom IBK P11 Fredrik Karlsson, Victor Flemström IFU Arena DHinox
2023-09-10 14:00 175555096 Åkersberga IBF P08 M - Hagunda IF P08 Felicia Hoff, Mattias Patrik Robert Thorsén IFU Arena Gibon
2023-09-10 15:00 175555103 Storvreta Ungdom IBK F08 - Strömsbro IF F08 Ronnie Eriksson, Jan Tuominen Storvreta IBK Sporthall
2023-09-10 17:10 175555098 IK Sirius FBC DJ-F08 - IFK Dannemora/Ö F05-09 2 - 3 Felicia Hoff, Mattias Patrik Robert Thorsén IFU Arena Gibon
2023-09-11 19:30 175555091 SK Vide HJ - Sigtuna IF IBK HJ 5 - 2 Jan Tuominen, Tony Nyberg CIK B
2023-09-13 20:00 175555081 Rosersberg Arlanda IBK Herr A-lag Div 1 - Djurgårdens IF IBS Herr 11 - 8 Erik Palmertz, Daniel Bäckner Rosershallen
2023-09-15 19:30 175555058 Örsundsbro IF U - Södra Trögds IK Herr A-Lag 8 - 4 Erik Rosvall, Jan-Olov Cederholm Örsundsbro Sporthall
2023-09-16 14:00 175555074 IBF Roslagsalliansen P10/11Ne - Värmdö IF P11 1 - 11 , Markus Lundquist Sportcentrum
2023-09-16 14:00 175555069 IBF Grillby - Midas IBK Erik Rosvall, Fredrik Karlsson Nordiahallen
2023-09-17 11:00 175555054 Midas IBK P11/12 - IBF Roslagsalliansen P10/11Ne 11 - 3 Christian Brundin, Markus Lundquist Hallstaviks Sporthall
2023-09-17 13:00 175555092 SK Vide HJ - Segeltorps IF IBF HJ WO (5 - 0) CIK B
2023-09-17 17:00 175555110 Storvreta Ungdom IBK JAS Herr - Hammarby IF IBF Div 2 Bo Pettersson Loklint, Thomas Larsson Storvreta IBK Sporthall
2023-09-18 19:20 175555106 Hagunda IF DJ18 - Rönnby Västerås IBK Ungdom JAS 4 - 5 Pontus Rosendal, Petter Lundgren Fyrishov D
2023-09-19 19:30 175555109 Rasbo IK H1 - Storvreta Ungdom IBK JAS Herr 3 - 5 Daniel Bäckner, Jonatan Svahn IFU Arena A
2023-09-19 19:30 175555104 Rasbo IK Dam - Midas IBK Dam David Söderström, Tony Sundström Hall 2000
2023-09-20 19:00 175555084 Storvreta IBK F10 - Hagunda IF F09/10 Noah Gustafsson, Jan Tuominen Storvreta IBK Sporthall
2023-09-22 18:30 175555099 Björklinge BK F08/09 Div 2 - Storvreta Ungdom IBK F09 Inst. Björklinge Sporthall
2023-09-22 19:30 175555023 Örsundsbro IF A-lag - IBF Grillby 7 - 5 Christoffer Stenlund, Ronnie Eriksson Örsundsbro Sporthall
2023-09-23 175555111 Bålsta FBC H4 - Södra Trögds IK Herr A-Lag Jan-Olov Cederholm, Erik Rosvall Fridegårdsskolan
2023-09-23 09:30 175555112 Stenhagens KK D2 - Tobo/Örbyhus FF Christoffer Stenlund, Jan Tuominen Stenhagen BoKC
2023-09-23 11:00 175555107 Hagunda IF DJ18 - Vaksala SK IBK U 7 - 0 Noah Gustafsson, Christoffer Fredriksson IFU Arena A
2023-09-23 12:00 175555100 Vaksala SK IBK U - Midas IBK 3 - 4 Fredrik Karlsson, Thomas Lundqvist IFU Arena DHinox
2023-09-23 14:00 175555108 SK Vide P08/09 - Rosersberg Arlanda IBK P08 5 - 3 Georgios Papadakis, Noah Gustafsson CIK A
2023-09-24 14:00 175555075 Enköpings IBK D2 - Sala Silverstaden IBK 3 - 4 Erik Rosvall, Jan-Olov Cederholm S:t Ilianshallen
2023-09-24 20:15 175555115 Storvreta IBK Legends - SK Vide Herr U 2 - 5 Georgios Papadakis, Bo Pettersson Loklint Storvreta IBK Sporthall
2023-09-25 19:45 175555114 Södra Trögds IK Herr A-Lag - Enköpings IBK H6 2 - 3 Fredrik Karlsson, Niklas Forsman Lillkyrkahallen
2023-09-26 19:45 175555105 Stenhagens KK P07/08 Röd - Midas IBK SpelarUtveckling Röd 4 - 5 Fredrik Longgren, Haris Hodzic Stenhagen BoKC
2023-09-27 20:15 175555116 Rasbo IK Legends - IS Saga Legends 9 - 8 Jesper Thorsbrink, Lars Karlsson Hall 2000
2023-09-29 17:45 175555117 Alunda IBF F10-12 - Vaksala SK F 2011 2 - 7 Jonathan Höög, Noel Tranblom Olandshallen
2023-09-29 19:30 175555113 IBK Östhammar Dam - Tobo/Örbyhus FF Thomas Tanskanen, Haris Hodzic Frösåkersskolan
2023-09-30 13:15 175555118 Vaksala SK P 2010 - IK Sirius FBC P10/11 Blåsvart 4 - 7 Jan Tuominen, Georgios Papadakis IFU Arena Tell Media Group (B)
2023-09-30 15:30 175555121 Vaksala SK F 2010 - Björklinge BK F08/09 Div 2 2 - 3 Georgios Papadakis, Jan Tuominen IFU Arena Upplands Energi
2023-10-01 13:00 175555122 IFK Dannemora/Ö F05-09 - Tierp IBK F06/07 2 - 2 Fredrik Longgren, Jouni Myller Österby Sim o Sporthall
2023-10-01 16:00 175555119 Vaksala SK F 2011 - IBK Östhammar F11/12 13 - 4 Lydia Törnfeldt, Elsa Öhrn IFU Arena Tell Media Group (B)
2023-10-05 20:15 175555120 Uppsala Life IF D2 - Vaksala SK IBK Legends 7 - 4 Christoffer Fredriksson, Jesper Thorsbrink Uppsala Life Arena
2023-10-13 17:30 175555124 IK Sirius FBC P09 - Vaksala SK P 09 1 - 3 Mimma Spasic, Haris Hodzic IFU Arena Upplands Energi
2023-10-14 10:45 175555123 Vaksala SK P 09 - Ekerö IK P2008/2009 LjRöd M 0 - 8 Victor Flemström, Christoffer Stenlund IFU Arena A
2023-10-22 18:10 175555125 Storvreta Ungdom IBK F09 - Vaksala SK F 2009 6 - 0 Pontus Rosendal, Georgios Papadakis Storvreta IBK Sporthall
2023-10-28 10:00 175555087 Uppland F16 - Västmanland F16 7 - 4 Pontus Orebrand, Christoffer Stenlund IFU Arena Tell Media Group (B)
2023-10-28 12:00 175555088 Uppland P 16 - Västmanlands IBF P16 10 - 6 Pontus Orebrand, Christoffer Stenlund IFU Arena Tell Media Group (B)
2023-11-02 19:15 175555127 Hagunda IF P12 Blå - Vaksala SK P 2012 Svart 0 - 0 Julia Karlsson, Hanna Haglund Vänge Sporthall
2023-11-12 10:00 175555129 SK Vide PF11/12 - Bälinge IF P13 Pontus Rosendal, Tony Nyberg Alsike sporthall
2023-11-24 17:40 3x20 min 175555134 Hagunda IF P08 - Stenhagens KK P07/08 Svart 6 - 1 Mimma Spasic, Fredrik Longgren Stenhagen BoKC
2023-11-25 12:45 175555137 Midas IBK SpelarUtveckling Röd - Hagunda IF P10 6 - 0 Hallstaviks Sporthall
2023-11-25 16:15 175555128 SK Vide PF11/12 - Storvreta Ungdom IBK P13 Victor Flemström, Emil Gustafsson Alsike sporthall
2023-12-01 19:00 175555131 Storvreta Ungdom IBK F09 - Björklinge BK F08/09 Div 2 5 - 3 Jouni Myller, Fredrik Longgren Storvreta IBK Sporthall
2023-12-03 14:30 175555135 Stenhagens KK P09/10 - Midas IBK SpelarUtveckling Röd 3 - 4 Mimma Spasic, Haris Hodzic Stenhagen BoKC
2023-12-05 19:45 3x20 min 175555126 Stenhagens KK P07/08 Röd - Storvreta Ungdom IBK P08 8 - 3 Werner Trost, Haris Hodzic Stenhagen BoKC
2023-12-10 12:30 175555133 Stenhagens KK P09/10 - Frötuna IBF P-11 5 - 0 Jouni Myller, Fredrik Longgren Stenhagen BoKC
2023-12-17 11:30   Uppskj. 175555132 Stenhagens KK P07/08 Röd - Vaksala SK P 09 Uppskj. Stenhagen BoKC
2023-12-17 12:00 175555141 Storvreta Ungdom IBK F09 - IBK Sala FK2 (08/09) Inst. Vattholma Sporthall
2023-12-17 13:00 175555139 Midas IBK P11/12 - IBF Roslagsalliansen P10/11Ne 7 - 15 William Thelander, Andreas Åström Hallstaviks Sporthall
2023-12-18 19:15 175555138 Vaksala SK P 09 - Västerås IBS Ung P09 PK4 4 - 5 Uppsala Life Arena
2023-12-20 19:00 175555144 IBF Roslagsalliansen P11Ri - IBF Roslagsalliansen P11/12Rå 2 - 2 Lars Karlsson Sparbankshallen
2023-12-21 20:15 175555136 Frötuna IBF P 08/09 - Vaksala SK P 09 1 - 4 Haris Hodzic, Christian Brundin Sävja Sporthall
2023-12-28 18:30 175555146 IBF Roslagsalliansen P11Ri - Midas IBK P11/12 3 - 5 Sparbankshallen
2024-01-13 09:45 175555142 Hagunda IF P06/07 - Hässelby SK IBK P16 Felicia Hoff, Werner Trost IFU Arena A
2024-01-16 18:30 175555149 IBF Roslagsalliansen P11/12Rå - Midas IBK P11/12 3 - 6 , Lars Karlsson Rådmansöhallen
2024-01-18 18:30 175555150 IK Sirius FBC P08 Svart - Alunda IBF HJ16 9 - 9 Haris Hodzic, Georgios Papadakis Gamlishallen
2024-01-20 10:00 175555148 SK Vide PF11/12 - Bälinge IF P13 Mimma Spasic, Valter Engdahl CIK A
2024-01-20 12:45 175555140 IBF Roslagsalliansen P09Ne - Vaksala SK P 09 1 - 14 Sportcentrum
2024-01-21 14:30 175555143 Frötuna IBF P 08/09 - Storvreta Ungdom IBK P09 6 - 4 Haris Hodzic, Elias Westerlund Sävja Sporthall
2024-01-21 18:20 175555147 Stenhagens KK P07/08 Svart - Vaksala SK P 09 5 - 1 Tima Shtutman, Jesper Thorsbrink Stenhagen BoKC
2024-01-22 20:15 175555145 Hagunda IF P06/07 - AIK IBF P08 2 - 2 Jonas Nordqvist, Andreas Pettersson IFU Arena Gibon
2024-01-28 17:00 175555153 Vaksala SK P 09 - Gävle GIK P09/10 Blå 2 - 9 Lars Karlsson, Per-Olof Svensson IFU Arena A
2024-01-31 19:15 175555151 IK Sirius FBC P09 - Stenhagens KK P09/10 4 - 0 Christoffer Stenlund, Jonas Nordqvist Gamlishallen
2024-02-03 18:00 175555154 Storvreta Ungdom IBK F09 - Björklinge BK F08/09 Div 2 0 - 1 Felicia Hoff, Elsa Öhrn Vattholma Sporthall
2024-02-21 17:30 175555152 Midas IBK P11/12 - Väddö IF PF10/11 2 - 8 William Thelander, Lars Karlsson Hallstaviks Sporthall
2024-02-25 15:15 175555158 Vaksala SK F 2011 - Storvreta Ungdom IBK F12 4 - 4 Elsa Öhrn, Haris Hodzic IFU Arena DHinox
2024-03-24 11:20 2x15 min Blå nivå 4 mot 4 175555155 Stenhagens KK P15/16 - Hagunda IF P15 Stenhagenskolans Sporthall
2024-03-24 12:00 2x15 min Blå nivå 4 mot 4 175555156 Hagunda IF P15 - Örsundsbro IF PF-16 Blå Stenhagenskolans Sporthall
2024-03-24 12:40 2x15 min Blå nivå 4 mot 4 175555157 Stenhagens KK P15/16 - Örsundsbro IF PF-16 Blå Stenhagenskolans Sporthall

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis