Örsundsbro Sporthall

Adress
Idrottsvägen, Åvallen, ÖRSUNDBRO
Telefon
0738-290019 





Matcher
Datum Tävling Matchnummer Match Resultat
Röd text
= Ändrad matchtid
September
2021-09-19 18:15 Träningsmatcher Uppland 2021/2022 175555036 Uppland F16-distriktslag - IBK Uppsala Teknologer
Oktober
2021-10-23 13:00 Knatteligan Pantamera Flickor grön 2 171710007 Örsundsbro IF F12 röd(Grön 2) - Rosersberg Arlanda IBK F13/14
2021-10-23 13:00 Knatteligan Pantamera Flickor grön 2 171710008 Örsundsbro IF F12 (Grön 2) - Enköpings IBK F12/13
2021-10-23 13:30 Knatteligan Pantamera Flickor grön 2 171710009 Örsundsbro IF F12 röd(Grön 2) - Enköpings IBK F12/13
2021-10-23 13:30 Knatteligan Pantamera Flickor grön 2 171710010 Rosersberg Arlanda IBK F13/14 - Örsundsbro IF F12 (Grön 2)
2021-10-23 14:00 Knatteligan Pantamera Flickor grön 2 171710011 Enköpings IBK F12/13 - Örsundsbro IF F12 (Grön 2)
2021-10-23 14:00 Knatteligan Pantamera Flickor grön 2 171710012 Rosersberg Arlanda IBK F13/14 - Örsundsbro IF F12 röd(Grön 2)
2021-10-30 13:45   Uppskj. Pantamera Flickor blå 2 5 vs 5 171916010 Örsundsbro IF F10/11 (Blå 3) - Vaksala SK F11 vit
2021-10-30 15:00 Knatteligan Pantamera Pojkar grön 2 170710019 Örsundsbro IF P13 (Grön 3) - Vaksala SK Svart
2021-10-30 15:00 Knatteligan Pantamera Pojkar grön 2 170710020 Örsundsbro IF P13 blå(Grön 3) - Vaksala SK P 13 Gul
2021-10-30 15:30 Knatteligan Pantamera Pojkar grön 2 170710021 Örsundsbro IF P13 (Grön 3) - Vaksala SK P 13 Gul
2021-10-30 15:30 Knatteligan Pantamera Pojkar grön 2 170710022 Vaksala SK Svart - Örsundsbro IF P13 blå(Grön 3)
2021-10-30 16:00 Knatteligan Pantamera Pojkar grön 2 170710023 Örsundsbro IF P13 (Grön 3) - Vaksala SK Svart
2021-10-30 16:00 Knatteligan Pantamera Pojkar grön 2 170710024 Örsundsbro IF P13 blå(Grön 3) - Vaksala SK P 13 Gul
2021-10-31 13:00 Pantamera Pojkar blå 3 4 vs 4 170914010 Örsundsbro IF P12 (Grön 2) - Bälinge IF P12
November
2021-11-13 11:00 Knatteligan Pantamera Pojkar grön 3 170711049 Örsundsbro IF P14 blå - Vaksala SK P 14 Svart 1
2021-11-13 11:00 Knatteligan Pantamera Pojkar grön 3 170711050 Örsundsbro IF P14 - Vaksala SK Svart 2
2021-11-13 11:30 Knatteligan Pantamera Pojkar grön 3 170711051 Örsundsbro IF P14 blå - Vaksala SK Svart 2
2021-11-13 11:30 Knatteligan Pantamera Pojkar grön 3 170711052 Vaksala SK P 14 Svart 1 - Örsundsbro IF P14
2021-11-13 12:00 Knatteligan Pantamera Pojkar grön 3 170711053 Örsundsbro IF P14 blå - Vaksala SK P 14 Svart 1
2021-11-13 12:00 Knatteligan Pantamera Pojkar grön 3 170711054 Örsundsbro IF P14 - Vaksala SK Svart 2
2021-11-20 11:00 Knatteligan Pantamera Flickor grön 3 171711037 Örsundsbro IF (Avhopp 10 dec) - Björklinge BK F14
2021-11-20 11:00 Knatteligan Pantamera Flickor grön 3 171711038 Gottsunda IBF F14 - Vaksala SK Svart
2021-11-20 11:30 Knatteligan Pantamera Flickor grön 3 171711039 Örsundsbro IF (Avhopp 10 dec) - Vaksala SK Svart
2021-11-20 11:30 Knatteligan Pantamera Flickor grön 3 171711040 Björklinge BK F14 - Gottsunda IBF F14
2021-11-20 12:00 Knatteligan Pantamera Flickor grön 3 171711041 Vaksala SK Svart - Björklinge BK F14
2021-11-20 12:00 Knatteligan Pantamera Flickor grön 3 171711042 Gottsunda IBF F14 - Örsundsbro IF (Avhopp 10 dec)
2021-11-20 13:00 Pantamera Pojkar blå 3 4 vs 4 170914022 Örsundsbro IF P12 (Grön 2) - Vaksala SK P 12 Gul
2021-11-20 14:15 Pantamera Pojkar blå 1 5 vs 5 170915056 Örsundsbro IF P09 (Blå 1) - Björklinge BK P10
2021-11-27 11:00 Pantamera Pojkar blå 3 4 vs 4 170914030 Örsundsbro IF P12 (Grön 2) - Storvreta IBK P12 röd
2021-11-27 12:30 Knatteligan Pantamera Flickor grön 2 171710043 Örsundsbro IF F12 (Grön 2) - Bälinge IF F13 Gul
2021-11-27 12:30 Knatteligan Pantamera Flickor grön 2 171710044 Örsundsbro IF F12 röd(Grön 2) - Bälinge IF F13 Svart
2021-11-27 13:00 Knatteligan Pantamera Flickor grön 2 171710045 Örsundsbro IF F12 (Grön 2) - Bälinge IF F13 Svart
2021-11-27 13:00 Knatteligan Pantamera Flickor grön 2 171710046 Örsundsbro IF F12 röd(Grön 2) - Bälinge IF F13 Gul
2021-11-27 13:30 Knatteligan Pantamera Flickor grön 2 171710047 Bälinge IF F13 Svart - Örsundsbro IF F12 röd(Grön 2)
2021-11-27 13:30 Knatteligan Pantamera Flickor grön 2 171710048 Bälinge IF F13 Gul - Örsundsbro IF F12 (Grön 2)
2021-11-27 14:30 Pantamera Flickor blå 2 5 vs 5 171916035 Örsundsbro IF F10/11 (Blå 3) - Rosersberg Arlanda IBK F10/11
December
2021-12-18 12:30 Pantamera Flickor blå 2 5 vs 5 171916053 Örsundsbro IF F10/11 (Blå 3) - IBK Östhammar
2021-12-18 14:00 Pantamera Pojkar blå 3 4 vs 4 170914046 Örsundsbro IF P12 (Grön 2) - IK Sirius FBC P13 Blå
Januari
2022-01-22 11:00 Knatteligan Pantamera Pojkar grön 2 170710127 Örsundsbro IF P13 blå(Grön 3) - Storvreta IBK P13
2022-01-22 11:00 Knatteligan Pantamera Pojkar grön 2 170710128 Örsundsbro IF P13 (Grön 3) - Storvreta IBK P13 röd
2022-01-22 11:30 Knatteligan Pantamera Pojkar grön 2 170710129 Örsundsbro IF P13 blå(Grön 3) - Storvreta IBK P13 röd
2022-01-22 11:30 Knatteligan Pantamera Pojkar grön 2 170710130 Storvreta IBK P13 - Örsundsbro IF P13 (Grön 3)
2022-01-22 12:00 Knatteligan Pantamera Pojkar grön 2 170710131 Örsundsbro IF P13 blå(Grön 3) - Storvreta IBK P13
2022-01-22 12:00 Knatteligan Pantamera Pojkar grön 2 170710132 Örsundsbro IF P13 (Grön 3) - Storvreta IBK P13 röd
2022-01-22 13:00 Knatteligan Pantamera Pojkar grön 3 170711145 Örsundsbro IF P14 - Lokomotiv Grillby IBK Röd
2022-01-22 13:00 Knatteligan Pantamera Pojkar grön 3 170711146 Örsundsbro IF P14 blå - Lokomotiv Grillby IBK Blå
2022-01-22 13:30 Knatteligan Pantamera Pojkar grön 3 170711147 Örsundsbro IF P14 - Lokomotiv Grillby IBK Blå
2022-01-22 13:30 Knatteligan Pantamera Pojkar grön 3 170711148 Lokomotiv Grillby IBK Röd - Örsundsbro IF P14 blå
2022-01-22 14:00 Knatteligan Pantamera Pojkar grön 3 170711149 Örsundsbro IF P14 - Lokomotiv Grillby IBK Röd
2022-01-22 14:00 Knatteligan Pantamera Pojkar grön 3 170711150 Örsundsbro IF P14 blå - Lokomotiv Grillby IBK Blå
2022-01-22 15:00 Pantamera Flickor blå 2 5 vs 5 171916071 Örsundsbro IF F10/11 (Blå 3) - Storvreta IBK F10
2022-01-22 16:15   Uppskj. Pantamera Flickor röd div 5 172220050 Örsundsbro IF F08/09 - Vaksala SK F 09
2022-01-29 11:00 Pantamera Pojkar röd div 8 171223090 Örsundsbro IF P09 (Blå 1) - FBC Uppsala P10
2022-01-30 Pantamera Pojkar blå 1 5 vs 5 170915140 Örsundsbro IF P09 (Blå 1) - FBC Uppsala P10 svart
Februari
2022-02-03 20:00 Pantamera Pojkar röd div 1 171216069 Örsundsbro IF P03-07 (Röd 2) - Storvreta IBK HJ16
2022-02-04 20:00 H5 170005094 Örsundsbro IF - IBK Östhammar U
2022-02-05 11:00 Knatteligan Pantamera Flickor grön 2 171710091 Örsundsbro IF F12 röd(Grön 2) - Frötuna IBF F12/13
2022-02-05 11:00 Knatteligan Pantamera Flickor grön 2 171710092 Örsundsbro IF F12 (Grön 2) - Frötuna IBF F12/13 röd
2022-02-05 11:30 Knatteligan Pantamera Flickor grön 2 171710093 Örsundsbro IF F12 röd(Grön 2) - Frötuna IBF F12/13 röd
2022-02-05 11:30 Knatteligan Pantamera Flickor grön 2 171710094 Frötuna IBF F12/13 - Örsundsbro IF F12 (Grön 2)
2022-02-05 12:00 Knatteligan Pantamera Flickor grön 2 171710095 Örsundsbro IF F12 röd(Grön 2) - Frötuna IBF F12/13
2022-02-05 12:00 Knatteligan Pantamera Flickor grön 2 171710096 Örsundsbro IF F12 (Grön 2) - Frötuna IBF F12/13 röd
2022-02-05 13:00 Pantamera Flickor röd div 3 172218087 Örsundsbro IF F07/08 (Röd 3) - Stenhagens KK F07/08
2022-02-05 14:15 Pantamera Pojkar blå 3 4 vs 4 170914062 Örsundsbro IF P12 (Grön 2) - Vaksala SK P 12 svart
2022-02-05 16:00 Pantamera Flickor röd div 5 172220060 Örsundsbro IF F08/09 - Storvreta IBK F09 röd
2022-02-06 13:00 H6 170006138 Örsundsbro IF U - Wåhla IBK
2022-02-12 11:00 Knatteligan Pantamera Pojkar grön 2 170710181 Örsundsbro IF P13 (Grön 3) - Bålsta FBC P13
2022-02-12 11:00 Knatteligan Pantamera Pojkar grön 2 170710182 Örsundsbro IF P13 blå(Grön 3) - Enköpings IBK P13
2022-02-12 11:30 Knatteligan Pantamera Pojkar grön 2 170710183 Örsundsbro IF P13 (Grön 3) - Enköpings IBK P13
2022-02-12 11:30 Knatteligan Pantamera Pojkar grön 2 170710184 Bålsta FBC P13 - Örsundsbro IF P13 blå(Grön 3)
2022-02-12 12:00 Knatteligan Pantamera Pojkar grön 2 170710185 Örsundsbro IF P13 (Grön 3) - Bålsta FBC P13
2022-02-12 12:00 Knatteligan Pantamera Pojkar grön 2 170710186 Örsundsbro IF P13 blå(Grön 3) - Enköpings IBK P13
2022-02-16 20:00 H5 170005104 Örsundsbro IF - IFK Dannemora/Ö Herr A
2022-02-19 11:00 Pantamera Flickor röd div 3 172218101 Örsundsbro IF F07/08 (Röd 3) - Hagunda IF F07/08 div 3
2022-02-19 13:00 H5 170005084 Örsundsbro IF - Uppsala Life IF U
Mars
2022-03-05 Pantamera Flickor röd div 3 172218108 Örsundsbro IF F07/08 (Röd 3) - Enköpings IBK F06-07
2022-03-05 11:00 Pantamera Pojkar blå 3 4 vs 4 170914083 Örsundsbro IF P12 (Grön 2) - Stenhagens KK P11/12 Svart
2022-03-05 12:30 Pantamera Flickor blå 2 5 vs 5 171916095 Örsundsbro IF F10/11 (Blå 3) - Enköpings IBK
2022-03-05 13:45 Pantamera Pojkar röd div 8 171223115 Örsundsbro IF P09 (Blå 1) - SK Vide PF09 Vit
2022-03-05 15:00 Pantamera Pojkar röd div 1 171216077 Örsundsbro IF P03-07 (Röd 2) - Gävle GIK P06
2022-03-12 11:00 Knatteligan Pantamera Pojkar grön 3 170711235 Örsundsbro IF P14 blå - Storvreta IBK P15
2022-03-12 11:00 Knatteligan Pantamera Pojkar grön 3 170711236 Örsundsbro IF P14 - IBF Roslagsalliansen nytt
2022-03-12 11:30 Knatteligan Pantamera Pojkar grön 3 170711237 Örsundsbro IF P14 blå - IBF Roslagsalliansen nytt
2022-03-12 11:30 Knatteligan Pantamera Pojkar grön 3 170711238 Storvreta IBK P15 - Örsundsbro IF P14
2022-03-12 12:00 Knatteligan Pantamera Pojkar grön 3 170711239 Örsundsbro IF P14 blå - Storvreta IBK P15
2022-03-12 12:00 Knatteligan Pantamera Pojkar grön 3 170711240 Örsundsbro IF P14 - IBF Roslagsalliansen nytt
2022-03-12 13:00 Pantamera Flickor röd div 5 172220070 Örsundsbro IF F08/09 - Björklinge BK F08/09 Svart
2022-03-18 20:00 H5 170005123 Örsundsbro IF - Rosersberg Arlanda IBK U
2022-03-19 11:00 Knatteligan Pantamera Flickor grön 3 171711133 Funbo IF F14/15 - Bälinge IF F14 Gul
2022-03-19 11:00 Knatteligan Pantamera Flickor grön 3 171711134 Björklinge BK F14 - Bälinge IF F14 Svart
2022-03-19 11:30 Knatteligan Pantamera Flickor grön 3 171711135 Funbo IF F14/15 - Bälinge IF F14 Svart
2022-03-19 11:30 Knatteligan Pantamera Flickor grön 3 171711136 Bälinge IF F14 Gul - Björklinge BK F14
2022-03-19 12:00 Knatteligan Pantamera Flickor grön 3 171711137 Bälinge IF F14 Svart - Bälinge IF F14 Gul
2022-03-19 12:00 Knatteligan Pantamera Flickor grön 3 171711138 Björklinge BK F14 - Funbo IF F14/15
2022-03-19 13:00 Pantamera Flickor blå 2 5 vs 5 171916109 Örsundsbro IF F10/11 (Blå 3) - Hagunda IF födda 2010
2022-03-19 14:15 Pantamera Flickor röd div 3 172218119 Örsundsbro IF F07/08 (Röd 3) - Storvreta IBK F08
2022-03-19 15:30 Pantamera Pojkar röd div 8 171223133 Örsundsbro IF P09 (Blå 1) - Midas IBK P10
2022-03-19 17:00 Pantamera Pojkar blå 3 4 vs 4 170914095 Örsundsbro IF P12 (Grön 2) - IBF Roslagsalliansen P12NE
2022-03-20 13:00 H6 170006174 Örsundsbro IF U - Bälinge IF U-lag
April
2022-04-02 Knatteligan Pantamera Flickor grön 2 171710127 Örsundsbro IF F12 röd(Grön 2) - IK Sirius IBK F13 Svart
2022-04-02 Knatteligan Pantamera Flickor grön 2 171710128 Örsundsbro IF F12 (Grön 2) - IK Sirius IBK F13 Blå
2022-04-02 Knatteligan Pantamera Flickor grön 2 171710129 Örsundsbro IF F12 röd(Grön 2) - IK Sirius IBK F13 Blå
2022-04-02 Knatteligan Pantamera Flickor grön 2 171710130 Örsundsbro IF F12 (Grön 2) - IK Sirius IBK F13 Svart
2022-04-02 Knatteligan Pantamera Flickor grön 2 171710131 Örsundsbro IF F12 röd(Grön 2) - IK Sirius IBK F13 Svart
2022-04-02 Knatteligan Pantamera Flickor grön 2 171710132 Örsundsbro IF F12 (Grön 2) - IK Sirius IBK F13 Blå
2022-04-02 11:00 Pantamera Flickor röd div 3 172218129 Örsundsbro IF F07/08 (Röd 3) - IFK Dannemora/Ö F06-08
2022-04-02 12:15 Pantamera Pojkar röd div 8 171223151 Örsundsbro IF P09 (Blå 1) - IK Sirius FBC P08/09 Södra
2022-04-02 13:30 Pantamera Flickor röd div 5 172220083 Örsundsbro IF F08/09 - IK Sirius IBK F09 Svart

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis