IFU Arena B - Turbo Sport

Adress
UPPSALA
Underlag
Gummi 





Matcher
Datum Tävling Matchnummer Match Resultat
Röd text
= Ändrad matchtid
Augusti
2021-08-22 11:30 Träningsmatcher Uppland 2021/2022 175555034 Farsta IBK P07 LJ M - Farsta IBK P07 LJ MS
2021-08-29 09:00 Träningsmatcher Uppland 2021/2022 175555043 Täby FC HJ1 DM JAS - Hagunda IF
2021-08-29 10:00 Träningsmatcher Uppland 2021/2022 175555044 Täby FC HJ1 DM JAS - Hagunda IF
2021-08-29 11:00 Träningsmatcher Uppland 2021/2022 175555045 Täby FC (B) P05 Västra - Hagunda IF P05
September
2021-09-19 16:00 Träningsmatcher Uppland 2021/2022 175555069 Frötuna IBF Damer A - Björklinge BK Dam
Oktober
2021-10-16 12:20 Pantamera Pojkar blå 1 5 vs 5 170915005 Hagunda IF P10 - Fjärdhundra SK
2021-10-16 14:40 Pantamera Pojkar blå 1 5 vs 5 170915008 Bälinge IF P10 Svart - Björklinge BK P10
2021-10-16 16:15 Träningsmatcher Uppland 2021/2022 175555095 IBK Uppsala Teknologer - Team Filippinerna
2021-10-17 09:00 Pantamera Pojkar blå 1 5 vs 5 170915010 Bälinge IF P10 Gul - Stenhagens KK P09/10
2021-10-17 12:30 Pantamera Pojkar blå 1 5 vs 5 170915009 IK Sirius FBC P10/11 - Uppsala Life IF P10
2021-10-24 10:10 Pantamera Flickor blå 1 5 vs 5 171915001 Vaksala SK F 10 Svart - Bälinge IF F10 Svart
2021-10-24 11:20 Pantamera Flickor blå 2 5 vs 5 171916003 FBC Uppsala F10 - Örsundsbro IF F10/11 (Blå 3)
2021-10-24 13:40 Pantamera Flickor blå 2 5 vs 5 171916007 Hagunda IF födda 2010 - Rosersberg Arlanda IBK F10/11
November
2021-11-13 09:00 Pantamera Pojkar blå 3 4 vs 4 170914021 IK Sirius FBC P13 Blå - Rosersberg Arlanda IBK P12
2021-11-13 10:10 Pantamera Pojkar blå 3 4 vs 4 170914018 Bälinge IF P12 - Storvreta IBK P12 röd
2021-11-13 11:20 Pantamera Pojkar blå 2 4 vs 4 170913022 Bälinge IF P11 Gul - Storvreta IBK P11
2021-11-13 12:30 Pantamera Flickor blå 3 4 vs 4 171914014 IK Sirius IBK F12 - Storvreta IBK F12
2021-11-13 14:00 Pantamera Pojkar blå 2 5 vs 5 170916029 Hagunda IF vit - Väddö IF PF10/11
2021-11-13 15:10 Pantamera Pojkar blå 2 5 vs 5 170916030 IK Sirius FBC P10/11 Blå - Bälinge IF P11 Svart
2021-11-13 16:20 Pantamera Pojkar blå 1 5 vs 5 170915050 Bälinge IF P10 Svart - Bålsta FBC P10
2021-11-20 09:00 Pantamera Flickor blå 3 5 vs 5 171917014 Vaksala SK F 12 Svart - IFK Dannemora/Ö F10-12
2021-11-20 12:30 Pantamera Pojkar blå 1 5 vs 5 170915061 Vaksala SK P10 Svart - Hagunda IF P10
2021-11-21 09:00 Pantamera Pojkar blå 3 5 vs 5 170917018 Hagunda IF - Frötuna IBF P-12
2021-11-23 Pantamera Pojkar blå 3 4 vs 4 170914033 Vaksala SK P 12 svart - Rosersberg Arlanda IBK P12
2021-11-24 18:10 Pantamera Pojkar blå 1 5 vs 5 170915077 Bälinge IF P10 Gul - FBC Uppsala P10 svart
2021-11-25 17:00 Träningsmatcher Uppland 2021/2022 175555117 Polen damlandslag - Storvreta IBK Dam Allsvenskan
December
2021-12-18 09:20 Pantamera Pojkar blå 3 5 vs 5 170917032 Hagunda IF - Bålsta FBC PF12
2021-12-18 10:30 Pantamera Flickor blå 1 5 vs 5 171915037 Vaksala SK F 10 Gul - Bälinge IF F10 Svart
2021-12-18 18:10 Pantamera Flickor blå 1 5 vs 5 171915035 Hagunda IF F09/10 - Tierp IBK F09/10
2021-12-19 09:00 Pantamera Pojkar blå 3 5 vs 5 170917033 IK Sirius FBC P12 - Björklinge BK P12
2021-12-19 10:10 Pantamera Pojkar blå 2 5 vs 5 170916077 Hagunda IF vit - IK Sirius FBC P10/11 Blå
2021-12-19 11:20 Pantamera Pojkar blå 1 5 vs 5 170915097 Vaksala SK P10 Svart - Frötuna IBF P 10
2021-12-19 12:30 Pantamera Pojkar blå 1 5 vs 5 170915102 IK Sirius FBC P10/11 - Vaksala SK P10 Gul
2021-12-19 14:50 Pantamera Pojkar blå 1 5 vs 5 170915104 FBC Uppsala P10 svart - Bålsta FBC P10
2021-12-19 16:00 Pantamera Pojkar blå 3 4 vs 4 170914049 Vaksala SK P 12 svart - Bälinge IF P12
2021-12-19 17:20   Uppskj. Pantamera Pojkar blå 1 5 vs 5 170915101 Bälinge IF P10 Gul - Uppsala Life IF P10
Januari
2022-01-08 10:10   Uppskj. Pantamera Pojkar röd div 4 171219094 IK Sirius FBC P07 Blå - Frötuna IBF/Funbo IF
2022-01-08 12:30   Uppskj. Pantamera Pojkar röd div 2 171217087 IK Sirius FBC P07 Vit - Storvreta IBK HJ16
2022-01-09 15:20 Pantamera Flickor blå 2 5 vs 5 171916009 Vaksala SK F 11 - Frötuna IBF F10/11
2022-01-15 09:00 Pantamera Pojkar blå 3 4 vs 4 170914106 Vaksala SK P 12 Gul - Uppsala Life IF P11/12
2022-01-15 13:40 Pantamera Pojkar blå 1 5 vs 5 170915116 Vaksala SK P10 Gul - FBC Uppsala P10 svart
2022-01-15 16:00 Pantamera Pojkar blå 3 4 vs 4 170914056 Vaksala SK P 12 svart - Estuna IF 11/12
2022-01-16 10:10 Pantamera Flickor blå 2 5 vs 5 171916059 Hagunda IF födda 2010 - Enköpings IBK
2022-01-16 12:30 Pantamera Pojkar blå 1 5 vs 5 170915117 Hagunda IF P10 - Bålsta FBC P10
2022-01-29 09:00 Pantamera Pojkar röd div 2 171217110 Hagunda IF - IK Sirius FBC P06 Svart
2022-01-30 09:00 Pantamera Pojkar blå 3 4 vs 4 170914068 Vaksala SK P 12 svart - Storvreta IBK P12 röd
2022-01-30 10:10 Pantamera Pojkar blå 3 4 vs 4 170914064 IK Sirius FBC P13 Blå - Alunda IBF P12 svart
2022-01-30 11:20 Pantamera Pojkar blå 3 4 vs 4 170914067 Bälinge IF P12 - Stenhagens KK P11/12 Svart
2022-01-30 12:30 Pantamera Flickor blå 3 4 vs 4 171914048 Vaksala SK F 12 Gul - Alunda IBF F11-12 blå
2022-01-30 14:00 Pantamera Pojkar blå 3 5 vs 5 170917050 IK Sirius FBC P12 - Hagunda IF
2022-01-30 15:10 Pantamera Pojkar blå 2 5 vs 5 170916100 Bälinge IF P11 Svart - SK Vide PF10/11 Blå 1
2022-01-30 16:20 Pantamera Pojkar blå 2 5 vs 5 170916108 Hagunda IF vit - Estuna IF 09/10
2022-01-30 17:30 Pantamera Flickor blå 1 5 vs 5 171915053 Vaksala SK F 10 Gul - IFK Dannemora/Ö F09/10
2022-01-30 18:40 Pantamera Flickor röd div 3 172218079 Vaksala SK svart - Bälinge IF F06/07
2022-01-31 DM DJ Final 176859001 Hagunda IF JAS DJ17 - Storvreta Ungdom IBK
Februari
2022-02-04 19:00 USM Flickor 16 Grupp 4 580363001 Björklinge BK - Storvreta IBK
2022-02-04 20:15 USM Flickor 16 Grupp 4 580363002 Alunda IBF - IBK Östhammar
2022-02-05 11:00 Flickor 16 GUD 039988142 FBC Uppsala - Strömsbro IF 06
2022-02-05 13:30 USM Flickor 16 Grupp 4 580363003 Storvreta IBK - IBK Östhammar
2022-02-05 14:45 USM Flickor 16 Grupp 4 580363004 Björklinge BK - Alunda IBF
2022-02-06 10:30 USM Flickor 16 Grupp 4 580363005 Alunda IBF - Storvreta IBK
2022-02-06 12:20 Pantamera Pojkar blå 1 5 vs 5 170915151 Bälinge IF P10 Svart - Fjärdhundra SK
2022-02-06 13:30 Träningsmatcher Uppland 2021/2022 175555131 Rasbo IK P08/09 - Stenhagens KK P07/08
2022-02-09 19:45 Damer Allsvenskan Östra 580027064 IK Sirius IBK - Åkersberga IBF
2022-02-11 19:20 Pantamera Pojkar röd div 1 171216074 IS Saga P06/07 - Alunda IBF P05
2022-02-12 09:00 Pantamera Pojkar röd div 7 171222061 Vaksala SK P 09 - SK Vide PF09 Blå
2022-02-12 11:20 Pantamera Pojkar röd div 6 171221120 Vaksala SK P 08 Svart - Alunda IBF P08
2022-02-12 12:30 Pantamera Pojkar röd div 5 171220061 Bälinge IF/Vaksala SK - Storvreta IBK P08
2022-02-12 14:50 Pantamera Pojkar röd div 2 171217125 IK Sirius FBC P07 Vit - SK Vide Div 2
2022-02-13 09:00 Pantamera Flickor blå 3 5 vs 5 171917037 Vaksala SK F 12 Svart - Almunge IK F11/12
2022-02-13 10:10 Pantamera Pojkar blå 2 5 vs 5 170916127 IK Sirius FBC P10/11 Blå - Tierp IBK P10/11
2022-02-13 11:20 Pantamera Pojkar blå 2 5 vs 5 170916128 Hagunda IF vit - Lokomotiv Grillby IBK
2022-02-13 12:30 Pantamera Pojkar blå 1 5 vs 5 170915168 FBC Uppsala P10 svart - Örsundsbro IF P09 (Blå 1)
2022-02-13 13:40 Pantamera Pojkar blå 1 5 vs 5 170915226 Vaksala SK P10 Svart - Stenhagens KK P09/10
2022-02-16 20:30 D2 170103106 IK Sirius IBK - Björklinge BK
Mars
2022-03-04 18:20 Pantamera Pojkar röd div 4 171219153 Vaksala SK P07/BIF - IK Sirius FBC P07 Blå
2022-03-04 19:30 Pantamera Flickor röd div 1 172216067 Vaksala SK F06 Svart - IBK Östhammar
2022-03-05 09:00 Pantamera Flickor röd div 4 172219073 IK Sirius IBK F08 Svart - Björklinge BK F08/09
2022-03-05 10:10 Pantamera Flickor röd div 4 172219071 Bälinge IF F08/09 - Storvreta IBK F09
2022-03-05 11:20 Pantamera Flickor röd div 3 172218104 IK Sirius IBK F08 Blå - Stenhagens KK F07/08
2022-03-05 12:30 Pantamera Flickor röd div 3 172218106 Hagunda IF F07/08 div 3 - Vaksala SK Gul
2022-03-05 13:40 Pantamera Flickor röd div 3 172218107 FBC Uppsala F07 div 3 - Vaksala SK svart
2022-03-05 14:50 Pantamera Flickor röd div 2 172217116 Vaksala SK F06 Svart - Vaksala SK F06 Gul 2
2022-03-05 16:00 Pantamera Pojkar röd div 2 171217131 Funbo IF P06/Frötuna IBF - Hagunda IF
2022-03-05 17:40 Pantamera Flickor röd div 5 172220066 IK Sirius IBK F09 Svart - Storvreta IBK F09 röd
2022-03-06 09:00 Pantamera Pojkar blå 3 5 vs 5 170917059 Hagunda IF - Björklinge BK P12
2022-03-06 10:10 Pantamera Pojkar röd div 4 171219076 FBC Uppsala P08 - Hagunda IF P07 div 4
2022-03-06 11:20 Pantamera Pojkar blå 1 5 vs 5 170915179 Vaksala SK P10 Gul - Fjärdhundra SK
2022-03-06 12:30 Pantamera Pojkar blå 1 5 vs 5 170915174 IK Sirius FBC P10/11 - Stenhagens KK P09/10
2022-03-06 13:40 Pantamera Pojkar blå 1 5 vs 5 170915178 Hagunda IF P10 - Storvreta IBK P10
2022-03-06 14:50 Pantamera Pojkar blå 1 5 vs 5 170915176 FBC Uppsala P10 svart - Björklinge BK P10
2022-03-06 16:20 Herrar Division 2 GUD 039979118 IK Sirius FBC - Södra Tolvfors IF
2022-03-09 19:00 Pantamera Flickor röd div 3 172218114 Vaksala SK svart - Örsundsbro IF F07/08 (Röd 3)
2022-03-11 19:20 Pantamera Flickor röd div 3 172218109 Bälinge IF F06/07 - IK Sirius IBK F08 Blå
2022-03-11 20:30 H6 170006166 IK Sirius FBC U - Löjte IBK
2022-03-12 10:10 Pantamera Flickor blå 1 5 vs 5 171915070 Vaksala SK F 10 Gul - Bälinge IF F10 Svart
2022-03-12 11:20 Pantamera Pojkar blå 3 4 vs 4 170914109 IK Sirius FBC P13 Blå - Vaksala SK P 12 Gul
2022-03-12 12:30 Pantamera Flickor blå 1 5 vs 5 171915068 Hagunda IF F09/10 - IFK Dannemora/Ö F09/10
2022-03-12 13:40 Pantamera Flickor röd div 4 172219077 IK Sirius IBK F08 Svart - Storvreta IBK F09
2022-03-12 15:10 Damer Division 1 GUD 039983132 IBK Uppsala Teknologer - IK Sätra
2022-03-13 09:00 Pantamera Pojkar röd div 8 171223127 Bälinge IF P09 - IK Sirius FBC P08/09 Södra
2022-03-13 10:10 Pantamera Pojkar röd div 7 171222071 Hagunda IF - Vaksala SK P 09
2022-03-13 11:20 Pantamera Pojkar röd div 6 171221136 Vaksala SK P 08 Svart - Wåhla IBK
2022-03-13 12:30 Pantamera Pojkar röd div 5 171220071 IK Sirius FBC P08 Svart - Storvreta IBK P08
2022-03-13 13:40 Pantamera Pojkar röd div 5 171220072 FBC Uppsala P08 div 5 - Vaksala SK P 08 Gul
2022-03-13 14:50 Pantamera Pojkar röd div 4 171219162 Vaksala SK P07/BIF - Väddö IF P07
2022-03-13 16:00 Pantamera Pojkar röd div 2 171217139 IK Sirius FBC P07 Vit - Björklinge BK P06/07
2022-03-19 10:10 Pantamera Flickor blå 2 5 vs 5 171916108 Vaksala SK F 11 - IBK Östhammar
2022-03-19 11:20 Pantamera Flickor blå 2 5 vs 5 171916105 FBC Uppsala F10 - Frötuna IBF F10/11
2022-03-19 12:30 Pantamera Flickor blå 2 5 vs 5 171916110 Bälinge IF F10 Gul - Björklinge BK F10/11
2022-03-19 14:50 Pantamera Flickor blå 1 5 vs 5 171915074 Hagunda IF F09/10 - Vaksala SK F 10 Gul
2022-03-19 16:00 Pantamera Flickor blå 1 5 vs 5 171915075 Bälinge IF F10 Svart - Tierp IBK F09/10
2022-03-19 17:10 Pantamera Flickor röd div 3 172218115 Bälinge IF F06/07 - IFK Dannemora/Ö F06-08
2022-03-20 09:00 Pantamera Flickor blå 3 4 vs 4 171914068 Vaksala SK F 12 Gul - Alunda IBF F11-12 vit
2022-03-20 10:10 Pantamera Pojkar blå 3 4 vs 4 170914092 Vaksala SK P 12 svart - Alunda IBF P12 svart
2022-03-20 11:40 Pantamera Pojkar blå 1 5 vs 5 170915199 Bälinge IF P10 Svart - Vaksala SK P10 Svart
2022-03-20 12:50 Pantamera Pojkar röd div 8 171223134 Hagunda IF P08/09 - Bälinge IF P09
2022-03-20 14:00 Pantamera Pojkar röd div 8 171223136 IK Sirius FBC P08/09 Södra - Björklinge BK P08/09
2022-03-20 15:10 Pantamera Pojkar röd div 7 171222076 Vaksala SK P 09 - IK Sirius FBC P09 Blå
2022-03-26 09:00 Pantamera Flickor blå 3 4 vs 4 171914074 Vaksala SK F 12 Gul - IK Sirius IBK F12
2022-03-26 10:10 Pantamera Pojkar blå 3 4 vs 4 170914104 IK Sirius FBC P13 Blå - Stenhagens KK P11/12 Svart
2022-03-26 11:20 Pantamera Pojkar blå 3 4 vs 4 170914101 Bälinge IF P12 - Örsundsbro IF P12 (Grön 2)
2022-03-26 12:30 Pantamera Pojkar blå 3 4 vs 4 170914100 Vaksala SK P 12 svart - Frötuna IBF P-12
2022-03-26 14:00 Pantamera Pojkar blå 2 5 vs 5 170916167 IK Sirius FBC P10/11 Blå - Storvreta IBK P12
2022-03-26 15:10 Pantamera Pojkar blå 2 5 vs 5 170916168 Hagunda IF vit - Rasbo IK P10/11
2022-03-26 16:20 Pantamera Pojkar blå 1 5 vs 5 170915213 Vaksala SK P10 Svart - Bålsta FBC P10
2022-03-27 10:10 Pantamera Pojkar röd div 4 171219177 IK Sirius FBC P07 Blå - Alunda IBF P07 blå
2022-03-27 11:20 Pantamera Pojkar röd div 4 171219175 FBC Uppsala P08 - Tobo/Örbyhus FF P05060708
2022-03-27 12:30 Pantamera Flickor röd div 5 172220078 Vaksala SK F 09 - Örsundsbro IF F08/09
2022-03-27 13:40 Pantamera Flickor röd div 5 172220080 IK Sirius IBK F09 Svart - Björklinge BK F08/09 Svart
2022-03-27 16:00 Pantamera Flickor röd div 2 172217135 IK Sirius IBK F06 Blå - SK Vide DJ Div 2
April
2022-04-02 10:10 Pantamera Flickor röd div 1 172216082 Hagunda IF F05-08 - Vaksala SK F06 Svart
2022-04-03 11:50 Pantamera Flickor röd div 2 172217146 Bälinge IF F06/07 - Storvreta IBK F07
2022-04-03 13:10 Pantamera Flickor röd div 1 172216064 Hagunda IF F05-08 - IBK Östhammar

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis