September |
2023-09-23 |
Träningsmatcher Uppland |
175555111 |
Bålsta FBC H4 - Södra Trögds IK Herr A-Lag |
|
Oktober |
2023-10-14 10:00 |
Pantamera Pojkar blå 2 grupp 1 |
170913002 |
Bålsta FBC P13 - IFK Dannemora/Ö P13 |
|
2023-10-21 10:30 |
Pantamera Pojkar blå 2 grupp 3 |
170916006 |
Bålsta FBC P14:1 - SK Vide P13 |
|
2023-10-28 10:00 |
Knatteligan Pantamera Pojkar grön 3 grupp 1 |
170711013 |
Bålsta FBC FP16:2 - Vaksala SK Gul 2 |
|
2023-10-28 10:00 |
Knatteligan Pantamera Pojkar grön 3 grupp 1 |
170711014 |
Bålsta FBC FP16:1 - Vaksala SK Gul 1 |
|
2023-10-28 10:35 |
Knatteligan Pantamera Pojkar grön 3 grupp 1 |
170711015 |
Bålsta FBC FP16:2 - Vaksala SK Gul 1 |
|
2023-10-28 10:35 |
Knatteligan Pantamera Pojkar grön 3 grupp 1 |
170711016 |
Vaksala SK Gul 2 - Bålsta FBC FP16:1 |
|
2023-10-28 11:10 |
Knatteligan Pantamera Pojkar grön 3 grupp 1 |
170711017 |
Bålsta FBC FP16:2 - Vaksala SK Gul 2 |
|
2023-10-28 11:10 |
Knatteligan Pantamera Pojkar grön 3 grupp 1 |
170711018 |
Bålsta FBC FP16:1 - Vaksala SK Gul 1 |
|
2023-10-28 12:00 |
Pantamera Pojkar blå 2 grupp 3 |
170916012 |
Bålsta FBC P14:1 - Västerlöfsta IBF Pojkar VIBF 13/14 |
|
2023-10-28 15:00 |
Pantamera Pojkar blå 2 grupp 1 |
170913014 |
Bålsta FBC P13 - Almunge IK PF12/14 |
|
November |
2023-11-18 09:00 |
Knatteligan Pantamera Pojkar grön 2 grupp 1 |
170710039 |
SK Vide P15 Blå - Bålsta FBC FP15:1 |
|
2023-11-18 09:30 |
Knatteligan Pantamera Pojkar grön 2 grupp 1 |
170710040 |
Bålsta FBC FP15:1 - SK Vide P15 |
|
2023-11-18 10:00 |
Knatteligan Pantamera Pojkar grön 2 grupp 1 |
170710037 |
Bålsta FBC FP15:1 - SK Vide P15 Blå |
|
2023-11-18 10:30 |
Knatteligan Pantamera Pojkar grön 2 grupp 1 |
170710038 |
SK Vide P15 - Bålsta FBC FP15:1 |
|
2023-11-18 11:00 |
Pantamera Pojkar blå 2 grupp 3 |
170916024 |
Bålsta FBC P14:1 - IK Sirius FBC P-13 |
|
December |
2023-12-02 10:00 |
Pantamera Pojkar blå 2 grupp 1 |
170913029 |
Bålsta FBC P13 - Midas IBK P13/14 |
|
2023-12-16 10:00 |
Knatteligan Pantamera Pojkar grön 3 grupp 1 |
170711067 |
Bålsta FBC FP16:1 - Stenhagens KK P15/16 |
|
2023-12-16 10:00 |
Knatteligan Pantamera Pojkar grön 3 grupp 1 |
170711068 |
Bålsta FBC FP16:2 - IK Sirius FBC P16 |
|
2023-12-16 10:35 |
Knatteligan Pantamera Pojkar grön 3 grupp 1 |
170711071 |
Bålsta FBC FP16:2 - Stenhagens KK P15/16 |
|
2023-12-16 10:35 |
Knatteligan Pantamera Pojkar grön 3 grupp 1 |
170711072 |
IK Sirius FBC P16 - Bålsta FBC FP16:1 |
|
2023-12-16 11:10 |
Knatteligan Pantamera Pojkar grön 3 grupp 1 |
170711069 |
Bålsta FBC FP16:1 - IK Sirius FBC P16 |
|
2023-12-16 11:10 |
Knatteligan Pantamera Pojkar grön 3 grupp 1 |
170711070 |
Stenhagens KK P15/16 - Bålsta FBC FP16:2 |
|
2023-12-16 12:30 |
Pantamera Pojkar blå 2 grupp 3 |
170916039 |
Bålsta FBC P14:1 - Frötuna IBF P-13 |
|
2023-12-16 12:30 |
Pantamera Pojkar blå 2 grupp 1 |
170913037 |
Bålsta FBC P13 - Väddö IF PF13/14 |
|
Januari |
2024-01-20 09:00 |
Knatteligan Pantamera Pojkar grön 2 grupp 1 |
170710101 |
Örsundsbro IF P-15 Röd - Bålsta FBC FP15:2 |
|
2024-01-20 09:00 |
Knatteligan Pantamera Pojkar grön 2 grupp 1 |
170710102 |
Örsundsbro IF P-15 Blå - Bålsta FBC FP15:1 |
|
2024-01-20 09:35 |
Knatteligan Pantamera Pojkar grön 2 grupp 1 |
170710097 |
Bålsta FBC FP15:2 - Örsundsbro IF P-15 Blå |
|
2024-01-20 09:35 |
Knatteligan Pantamera Pojkar grön 2 grupp 1 |
170710098 |
Bålsta FBC FP15:1 - Örsundsbro IF P-15 Röd |
|
2024-01-20 10:10 |
Knatteligan Pantamera Pojkar grön 2 grupp 1 |
170710099 |
Bålsta FBC FP15:1 - Örsundsbro IF P-15 Röd |
|
2024-01-20 10:10 |
Knatteligan Pantamera Pojkar grön 2 grupp 1 |
170710100 |
Bålsta FBC FP15:2 - Örsundsbro IF P-15 Blå |
|
2024-01-27 10:00 |
Pantamera Pojkar blå 2 grupp 1 |
170913053 |
Bålsta FBC P13 - Vaksala SK P 2013 Gul |
|
Februari |
2024-02-03 10:00 |
Knatteligan Pantamera Pojkar grön 3 grupp 1 |
170711125 |
Bålsta FBC FP16:1 - Västerlöfsta IBF P/F 15/16 2 |
|
2024-02-03 10:00 |
Knatteligan Pantamera Pojkar grön 3 grupp 1 |
170711126 |
Västerlöfsta IBF P/F 15/16 - Bålsta FBC FP16:2 |
|
2024-02-03 10:35 |
Knatteligan Pantamera Pojkar grön 3 grupp 1 |
170711123 |
Bålsta FBC FP16:2 - Västerlöfsta IBF P/F 15/16 |
|
2024-02-03 10:35 |
Knatteligan Pantamera Pojkar grön 3 grupp 1 |
170711124 |
Västerlöfsta IBF P/F 15/16 2 - Bålsta FBC FP16:1 |
|
2024-02-03 11:10 |
Knatteligan Pantamera Pojkar grön 3 grupp 1 |
170711121 |
Bålsta FBC FP16:2 - Västerlöfsta IBF P/F 15/16 2 |
|
2024-02-03 11:10 |
Knatteligan Pantamera Pojkar grön 3 grupp 1 |
170711122 |
Bålsta FBC FP16:1 - Västerlöfsta IBF P/F 15/16 |
|
2024-02-17 12:30 |
Pantamera Pojkar blå 2 grupp 1 |
170913065 |
Bålsta FBC P13 - Alunda IBF P13-14 |
|
Mars |
2024-03-02 10:00 |
Knatteligan Pantamera Pojkar grön 2 grupp 1 |
170710145 |
Bålsta FBC FP15:2 - Vaksala SK P 2015 svart 1 |
|
2024-03-02 10:00 |
Knatteligan Pantamera Pojkar grön 2 grupp 1 |
170710146 |
Vaksala SK P 2015 Vit - Lokomotiv Grillby IBK 2015 |
|
2024-03-02 10:35 |
Knatteligan Pantamera Pojkar grön 2 grupp 1 |
170710147 |
Bålsta FBC FP15:2 - Vaksala SK P 2015 svart 1 |
|
2024-03-02 10:35 |
Knatteligan Pantamera Pojkar grön 2 grupp 1 |
170710148 |
Lokomotiv Grillby IBK 2015 - Vaksala SK P 2015 Vit |
|
2024-03-02 11:10 |
Knatteligan Pantamera Pojkar grön 2 grupp 1 |
170710149 |
Lokomotiv Grillby IBK 2015 - Vaksala SK P 2015 svart 1 |
|
2024-03-02 11:10 |
Knatteligan Pantamera Pojkar grön 2 grupp 1 |
170710150 |
Vaksala SK P 2015 Vit - Bålsta FBC FP15:2 |
|
2024-03-23 10:00 |
Pantamera Pojkar blå 2 grupp 3 |
170916080 |
Bålsta FBC P14:1 - Vaksala SK P 2014 Svart 2 |
|
2024-03-23 13:00 |
Pantamera Pojkar blå 2 grupp 1 |
170913078 |
Bålsta FBC P13 - Björklinge BK P13 röd |
|