Oktober |
2023-10-14 12:20 |
Pantamera Pojkar blå 3 grupp 1 |
170914006 |
IFK Dannemora/Ö P14 - FBC Uppsala P13/14 Vit |
|
2023-10-21 10:30 |
Pantamera Flickor blå 3 |
171917004 |
IFK Dannemora/Ö F-14 - Storvreta Ungdom IBK F14/15 |
|
2023-10-21 12:00 |
Pantamera Pojkar blå 3 grupp 1 |
170914012 |
IFK Dannemora/Ö P14 - Alunda IBF P13-14 Blå |
|
2023-10-21 13:30 |
Pantamera Pojkar blå 2 grupp 1 |
170913006 |
IFK Dannemora/Ö P13 - Rasbo IK P12/13 |
|
2023-10-28 10:30 Uppskj. |
Pantamera Flickor blå 2 |
171916013 |
IFK Dannemora/Ö F-13 (Halv serie) - Alunda IBF F13-14 Blå |
|
2023-10-28 12:00 |
Pantamera Pojkar blå 2 grupp 1 |
170913012 |
IFK Dannemora/Ö P13 - Vaksala SK P 2013 Gul |
|
November |
2023-11-04 10:15 |
Knatteligan Pantamera Flickor grön 2 |
171710025 |
IFK Dannemora/Ö F-15 vit - Storvreta Ungdom IBK 15 röd |
|
2023-11-04 10:15 |
Knatteligan Pantamera Flickor grön 2 |
171710026 |
Storvreta Ungdom IBK F15 - IFK Dannemora/Ö F-15 blå |
|
2023-11-04 10:50 |
Knatteligan Pantamera Flickor grön 2 |
171710027 |
Storvreta Ungdom IBK 15 röd - IFK Dannemora/Ö F-15 blå |
|
2023-11-04 10:50 |
Knatteligan Pantamera Flickor grön 2 |
171710028 |
IFK Dannemora/Ö F-15 vit - Storvreta Ungdom IBK F15 |
|
2023-11-04 11:25 |
Knatteligan Pantamera Flickor grön 2 |
171710029 |
IFK Dannemora/Ö F-15 blå - Storvreta Ungdom IBK 15 röd |
|
2023-11-04 11:25 |
Knatteligan Pantamera Flickor grön 2 |
171710030 |
Storvreta Ungdom IBK F15 - IFK Dannemora/Ö F-15 vit |
|
2023-11-11 10:15 |
Knatteligan Pantamera Pojkar grön 3 grupp 2 |
170713025 |
IFK Dannemora/Ö P-15 - Vaksala SK Svart |
|
2023-11-11 10:15 |
Knatteligan Pantamera Pojkar grön 3 grupp 2 |
170713026 |
FBC Uppsala P15/16 - IFK Dannemora/Ö P-16 |
|
2023-11-11 10:50 |
Knatteligan Pantamera Pojkar grön 3 grupp 2 |
170713027 |
IFK Dannemora/Ö P-15 - FBC Uppsala P15/16 |
|
2023-11-11 10:50 |
Knatteligan Pantamera Pojkar grön 3 grupp 2 |
170713028 |
Vaksala SK Svart - IFK Dannemora/Ö P-16 |
|
2023-11-11 11:25 |
Knatteligan Pantamera Pojkar grön 3 grupp 2 |
170713029 |
IFK Dannemora/Ö P-16 - FBC Uppsala P15/16 |
|
2023-11-11 11:25 |
Knatteligan Pantamera Pojkar grön 3 grupp 2 |
170713030 |
Vaksala SK Svart - IFK Dannemora/Ö P-15 |
|
2023-11-11 12:40 |
Pantamera Flickor blå 3 |
171917024 |
IFK Dannemora/Ö F-14 - IK Sirius IBK F14/16 |
|
2023-11-11 14:15 |
Pantamera Pojkar blå 3 grupp 1 |
170914022 |
IFK Dannemora/Ö P14 - Stenhagens KK P13/14 röd |
|
2023-11-18 10:30 |
Pantamera Pojkar blå 2 grupp 1 |
170913024 |
IFK Dannemora/Ö P13 - Alunda IBF P13-14 |
|
2023-11-25 10:30 |
Pantamera Flickor blå 3 |
171917044 |
IFK Dannemora/Ö F-14 - Almunge IK F14/16 |
|
2023-11-25 12:00 |
Pantamera Pojkar blå 3 grupp 1 |
170914032 |
IFK Dannemora/Ö P14 - IBF Roslagsalliansen P14Ne Svart |
|
December |
2023-12-02 10:30 |
Pantamera Flickor blå 2 |
171916037 |
IFK Dannemora/Ö F-13 (Halv serie) - SK Vide Flickor Blå |
|
2023-12-09 10:15 |
Knatteligan Pantamera Flickor grön 2 |
171710105 |
Vaksala SK 2015 Gul - IFK Dannemora/Ö F-15 vit |
|
2023-12-09 10:15 |
Knatteligan Pantamera Flickor grön 2 |
171710106 |
IFK Dannemora/Ö F-15 vit - Almunge IK F14/16 |
|
2023-12-09 10:50 |
Knatteligan Pantamera Flickor grön 2 |
171710107 |
IFK Dannemora/Ö F-15 vit - Vaksala SK 2015 Gul |
|
2023-12-09 10:50 |
Knatteligan Pantamera Flickor grön 2 |
171710108 |
Almunge IK F14/16 - IFK Dannemora/Ö F-15 blå |
|
2023-12-09 11:25 |
Knatteligan Pantamera Flickor grön 2 |
171710103 |
IFK Dannemora/Ö F-15 blå - Vaksala SK 2015 Gul |
|
2023-12-09 11:25 |
Knatteligan Pantamera Flickor grön 2 |
171710104 |
Almunge IK F14/16 - IFK Dannemora/Ö F-15 vit |
|
2023-12-16 10:30 |
Pantamera Flickor blå 3 |
171917071 |
IFK Dannemora/Ö F-14 - Björklinge BK F14 röd |
|
2023-12-16 12:00 |
Pantamera Pojkar blå 2 grupp 1 |
170913039 |
IFK Dannemora/Ö P13 - Björklinge BK P13 röd |
|
Januari |
2024-01-06 10:30 |
Knatteligan Pantamera Pojkar grön 3 grupp 2 |
170713077 |
IFK Dannemora/Ö P-15 - Frötuna IBF P16 blå |
|
2024-01-06 10:30 |
Knatteligan Pantamera Pojkar grön 3 grupp 2 |
170713078 |
Frötuna IBF P16 röd - IFK Dannemora/Ö P-16 |
|
2024-01-06 11:05 |
Knatteligan Pantamera Pojkar grön 3 grupp 2 |
170713075 |
IFK Dannemora/Ö P-16 - Frötuna IBF P16 röd |
|
2024-01-06 11:05 |
Knatteligan Pantamera Pojkar grön 3 grupp 2 |
170713076 |
Frötuna IBF P16 blå - IFK Dannemora/Ö P-15 |
|
2024-01-06 11:40 |
Knatteligan Pantamera Pojkar grön 3 grupp 2 |
170713073 |
IFK Dannemora/Ö P-16 - Frötuna IBF P16 blå |
|
2024-01-06 11:40 |
Knatteligan Pantamera Pojkar grön 3 grupp 2 |
170713074 |
Frötuna IBF P16 röd - IFK Dannemora/Ö P-15 |
|
2024-01-13 10:00 |
Pantamera Pojkar blå 3 grupp 1 |
170914051 |
IFK Dannemora/Ö P14 - Tobo/Örbyhus FF P13/14 |
|
2024-01-13 11:30 |
Pantamera Flickor blå 2 |
171916059 |
IFK Dannemora/Ö F-13 (Halv serie) - Bälinge IF F13 gul |
|
2024-01-20 10:30 |
Pantamera Flickor blå 3 |
171917087 |
IFK Dannemora/Ö F-14 - Vaksala SK F 2014 Gul 1 |
|
2024-01-20 12:00 |
Pantamera Pojkar blå 2 grupp 1 |
170913047 |
IFK Dannemora/Ö P13 - Rasbo IK P12/13 |
|
Februari |
2024-02-17 10:30 |
Pantamera Pojkar blå 2 grupp 1 |
170913063 |
IFK Dannemora/Ö P13 - Almunge IK PF12/14 |
|
Mars |
2024-03-02 10:20 |
Knatteligan Pantamera Pojkar grön 3 grupp 2 |
170713123 |
IFK Dannemora/Ö P-15 - Tierp IBK P15/16 |
|
2024-03-02 10:20 |
Knatteligan Pantamera Pojkar grön 3 grupp 2 |
170713124 |
IFK Dannemora/Ö P-16 - Storvreta Ungdom IBK P16 |
|
2024-03-02 10:50 |
Knatteligan Pantamera Pojkar grön 3 grupp 2 |
170713125 |
Tierp IBK P15/16 - IFK Dannemora/Ö P-16 |
|
2024-03-02 10:50 |
Knatteligan Pantamera Pojkar grön 3 grupp 2 |
170713126 |
Storvreta Ungdom IBK P16 - IFK Dannemora/Ö P-15 |
|
2024-03-02 11:20 |
Knatteligan Pantamera Pojkar grön 3 grupp 2 |
170713121 |
IFK Dannemora/Ö P-15 - Tierp IBK P15/16 |
|
2024-03-02 11:20 |
Knatteligan Pantamera Pojkar grön 3 grupp 2 |
170713122 |
Storvreta Ungdom IBK P16 - IFK Dannemora/Ö P-16 |
|
2024-03-02 12:30 |
Pantamera Flickor blå 3 |
171917119 |
IFK Dannemora/Ö F-14 - Frötuna IBF F2014 |
|
2024-03-02 14:00 |
Pantamera Flickor blå 2 |
171916091 |
IFK Dannemora/Ö F-13 (Halv serie) - Rosersberg Arlanda IBK F13/14 |
|
2024-03-09 10:30 |
Pantamera Pojkar blå 3 grupp 1 |
170914083 |
IFK Dannemora/Ö P14 - SK Vide P14 |
|
2024-03-23 10:30 |
Pantamera Pojkar blå 3 grupp 1 |
170914093 |
IFK Dannemora/Ö P14 - Tierp IBK P14 |
|
2024-03-23 12:00 |
Pantamera Flickor blå 3 |
171917147 |
IFK Dannemora/Ö F-14 - Tierp IBK F14 |
|
2024-03-23 13:30 |
Pantamera Pojkar blå 2 grupp 1 |
170913080 |
IFK Dannemora/Ö P13 - Midas IBK P13/14 |
|
April |
2024-04-06 10:30 |
Pantamera Pojkar röd div 6 slutspelsgrupp 1 |
171232041 |
IFK Dannemora/Ö P-10/11 - SK Vide PF10/11 |
|