Augusti |
2023-08-13 10:00 |
Träningsmatcher Uppland |
175555011 |
Storvreta IBK JAS Herr - IBF Falun Utveckling H-JAS |
|
2023-08-13 11:50 |
Träningsmatcher Uppland |
175555012 |
Storvreta IBK Örnarna - IBF Falun Parasport |
|
2023-08-19 17:00 |
Träningsmatcher Uppland |
175555037 |
Älvsjö AIK IBF DJ - IK Sirius FBC D2/JAS |
|
2023-08-20 13:00 |
Träningsmatcher |
155000006 |
Älvsjö AIK IBF - FBC Katrineholm A-lag |
|
2023-08-26 12:00 |
Träningsmatcher Uppland |
175555028 |
FBC Sollentuna Dam D1 - Vaksala SK IBK |
|
2023-08-27 17:00 |
Träningsmatcher Uppland |
175555076 |
IK Sirius FBC P13 - Hagunda IF P12 Blå |
|
September |
2023-09-02 13:00 |
Träningsmatcher Uppland |
175555061 |
Täby FC F09 Ella - IK Sirius FBC F09 |
|
2023-09-03 11:00 |
Träningsmatcher Uppland |
175555062 |
Täby FC F09 Ella - IK Sirius FBC F09 |
|
2023-09-09 15:45 |
Träningsmatcher Uppland |
175555093 |
Åkersberga IBF P11A - Storvreta Ungdom IBK P11 |
|
Oktober |
2023-10-27 18:45 Uppskj. |
Pantamera Flickor blå 3 |
171917017 |
Vaksala SK F 2014 Svart - Almunge IK F14/16 |
|
2023-10-28 08:45 |
Pantamera Flickor blå 2 |
171916008 |
Bälinge IF F13 svart - Frötuna IBF F12/13 blå |
|
2023-10-28 10:00 |
Pantamera Flickor blå 2 |
171916010 |
Vaksala SK F 2013 - Björklinge BK F13 |
|
2023-10-28 11:15 |
Pantamera Flickor blå 3 |
171917013 |
Vaksala SK F 2014 Gul 1 - Björklinge BK F14 svart |
|
2023-10-28 12:30 |
Pantamera Flickor blå 3 |
171917014 |
IK Sirius IBK F14 Södra - IFK Dannemora/Ö F-14 |
|
2023-10-28 13:45 |
Pantamera Flickor blå 3 |
171917016 |
IK Sirius IBK F14/16 - Frötuna IBF F2014 |
|
December |
2023-12-17 09:00 |
Pantamera Flickor blå 2 |
171916056 |
IK Sirius IBK F13:2 - Bälinge IF F13 svart |
|
2023-12-17 10:15 |
Pantamera Flickor blå 3 |
171917064 |
IK Sirius IBK F14/16 - Bälinge IF F14 svart |
|
2023-12-17 11:30 |
Pantamera Flickor blå 3 |
171917065 |
Vaksala SK F 2014 Svart - Hagunda IF F13/14 blå3 |
|
2023-12-17 12:45 |
Pantamera Flickor blå 3 |
171917066 |
Vaksala SK F 2014 Gul 2 - IK Sirius IBK F14 Södra |
|
Januari |
2024-01-13 09:45 |
Träningsmatcher Uppland |
175555142 |
Hagunda IF P06/07 - Hässelby SK IBK P16 |
|
2024-01-28 09:00 |
Pantamera Flickor blå 1 |
171912045 |
Hagunda IF F12 - Tierp IBK F13 |
|
Mars |
2024-03-31 15:00 |
Herrar Kvartsfinalserie 3 - SSL |
580005005 |
Storvreta IBK - Jönköpings IK |
|
April |
2024-04-05 18:30 |
Herrar Kvartsfinalserie 3 - SSL |
580005007 |
Storvreta IBK - Jönköpings IK |
|
2024-04-12 19:00 |
H6 Supersexan |
170010014 |
Vaksala SK - Tobo/Örbyhus FF U |
|
2024-04-13 09:00 |
Pantamera Knatteligan Flickor grön rek ålder 2016/2017 |
171722001 |
Frötuna IBF F16 - Björklinge BK F16 svart |
|
2024-04-13 09:30 |
Pantamera Knatteligan Flickor grön rek ålder 2016/2017 |
171722003 |
Björklinge BK F16 svart - Ledig plats - maila uppland@innebandy.se om ni vill spela |
|
2024-04-13 10:00 |
Pantamera Knatteligan Flickor grön rek ålder 2016/2017 |
171722005 |
Björklinge BK F16 svart - Tierp IBK F16 |
|
2024-04-13 10:30 |
Pantamera Knatteligan Flickor grön rek ålder 2016/2017 |
171722007 |
Björklinge BK F16 röd - Ledig plats - maila uppland@innebandy.se om ni vill spela |
|
2024-04-13 11:00 |
Pantamera Knatteligan Flickor grön rek ålder 2016/2017 |
171722009 |
Björklinge BK F16 svart - Björklinge BK F16 röd |
|
2024-04-20 |
Kval till H4 |
170009003 |
Förlorarna Örsundsbro IF vs Rasbo IK Legends - Förlorarna FBC Uppsala vs Alunda IBF U |
|