IFU Arena A

Adress
UPPSALA
Underlag
Gummi 





Matcher
Datum Tävling Matchnummer Match Resultat
Röd text
= Ändrad matchtid
Augusti
2023-08-13 10:00 Träningsmatcher Uppland 175555011 Storvreta IBK JAS Herr - IBF Falun Utveckling H-JAS
2023-08-13 11:50 Träningsmatcher Uppland 175555012 Storvreta IBK Örnarna - IBF Falun Parasport
2023-08-19 17:00 Träningsmatcher Uppland 175555037 Älvsjö AIK IBF DJ - IK Sirius FBC D2/JAS
2023-08-20 13:00 Träningsmatcher 155000006 Älvsjö AIK IBF - FBC Katrineholm A-lag
2023-08-26 12:00 Träningsmatcher Uppland 175555028 FBC Sollentuna Dam D1 - Vaksala SK IBK
2023-08-27 17:00 Träningsmatcher Uppland 175555076 IK Sirius FBC P13 - Hagunda IF P12 Blå
September
2023-09-02 13:00 Träningsmatcher Uppland 175555061 Täby FC F09 Ella - IK Sirius FBC F09
2023-09-03 11:00 Träningsmatcher Uppland 175555062 Täby FC F09 Ella - IK Sirius FBC F09
2023-09-09 15:45 Träningsmatcher Uppland 175555093 Åkersberga IBF P11A - Storvreta Ungdom IBK P11
Oktober
2023-10-27 18:45   Uppskj. Pantamera Flickor blå 3 171917017 Vaksala SK F 2014 Svart - Almunge IK F14/16
2023-10-28 08:45 Pantamera Flickor blå 2 171916008 Bälinge IF F13 svart - Frötuna IBF F12/13 blå
2023-10-28 10:00 Pantamera Flickor blå 2 171916010 Vaksala SK F 2013 - Björklinge BK F13
2023-10-28 11:15 Pantamera Flickor blå 3 171917013 Vaksala SK F 2014 Gul 1 - Björklinge BK F14 svart
2023-10-28 12:30 Pantamera Flickor blå 3 171917014 IK Sirius IBK F14 Södra - IFK Dannemora/Ö F-14
2023-10-28 13:45 Pantamera Flickor blå 3 171917016 IK Sirius IBK F14/16 - Frötuna IBF F2014
December
2023-12-17 09:00 Pantamera Flickor blå 2 171916056 IK Sirius IBK F13:2 - Bälinge IF F13 svart
2023-12-17 10:15 Pantamera Flickor blå 3 171917064 IK Sirius IBK F14/16 - Bälinge IF F14 svart
2023-12-17 11:30 Pantamera Flickor blå 3 171917065 Vaksala SK F 2014 Svart - Hagunda IF F13/14 blå3
2023-12-17 12:45 Pantamera Flickor blå 3 171917066 Vaksala SK F 2014 Gul 2 - IK Sirius IBK F14 Södra
Januari
2024-01-13 09:45 Träningsmatcher Uppland 175555142 Hagunda IF P06/07 - Hässelby SK IBK P16
2024-01-28 09:00 Pantamera Flickor blå 1 171912045 Hagunda IF F12 - Tierp IBK F13
April
2024-04-13 09:00 Pantamera Knatteligan Flickor grön rek ålder 2016/2017 171722001 Frötuna IBF F16 - Björklinge BK F16 svart
2024-04-13 09:30 Pantamera Knatteligan Flickor grön rek ålder 2016/2017 171722003 Alunda IBF F17 - Björklinge BK F16 svart
2024-04-13 10:00 Pantamera Knatteligan Flickor grön rek ålder 2016/2017 171722005 Björklinge BK F16 svart - Tierp IBK F16
2024-04-13 10:30 Pantamera Knatteligan Flickor grön rek ålder 2016/2017 171722006 Alunda IBF F17 - Frötuna IBF F16
2024-04-13 11:00 Pantamera Knatteligan Flickor grön rek ålder 2016/2017 171722007 Björklinge BK F16 röd - Alunda IBF F17
Maj
2024-05-22 09:45 Skolmästerskapen P7-9 grupp B 171729001 Kunskapsskolan Uppsala - Palmbladsskolan
2024-05-22 10:00 Skolmästerskapen P7-9 grupp B 171729002 Eriksbergsskolan - Nannaskolan
2024-05-22 10:15 Skolmästerskapen P7-9 grupp C 171731001 Adolfsbergsskolan - Frösåkersskolan
2024-05-22 10:30 Skolmästerskapen P7-9 grupp C 171731002 Almunge Skola - Ärentunaskolan
2024-05-22 10:45 Skolmästerskapen P7-9 grupp B 171729003 Nannaskolan - Kunskapsskolan Uppsala
2024-05-22 11:00 Skolmästerskapen P7-9 grupp B 171729004 Palmbladsskolan - Eriksbergsskolan
2024-05-22 11:15 Skolmästerskapen P7-9 grupp C 171731003 Ärentunaskolan - Adolfsbergsskolan
2024-05-22 11:30 Skolmästerskapen P7-9 grupp C 171731004 Frösåkersskolan - Almunge Skola
2024-05-22 11:45 Skolmästerskapen P7-9 grupp B 171729005 Kunskapsskolan Uppsala - Eriksbergsskolan
2024-05-22 12:00 Skolmästerskapen P7-9 grupp B 171729006 Nannaskolan - Palmbladsskolan
2024-05-22 12:15 Skolmästerskapen P7-9 grupp C 171731005 Adolfsbergsskolan - Almunge Skola
2024-05-22 12:30 Skolmästerskapen P7-9 grupp C 171731006 Ärentunaskolan - Frösåkersskolan
2024-05-22 13:15 Skolmästerskapen P7-9 Slutspel 171740001 Fyran grupp A - Fyran grupp B
2024-05-22 13:30 Skolmästerskapen F7-9 Slutspel 171741002 Fyran grupp C - Fyran grupp D
2024-05-22 13:45 Skolmästerskapen P7-9 Slutspel 171740033 Vinnare i match 171740002 - Förlorare i match 171740001
2024-05-22 14:05 Skolmästerskapen F7-9 Slutspel 171741033 Vinnare i match 171741002 - Trean grupp A
2024-05-22 14:20 Skolmästerskapen P7-9 Slutspel 171740037 Vinnare i match 171740006 - Förlorare i match 171740005
2024-05-22 14:35 Skolmästerskapen F7-9 Slutspel 171741049 Vinnare i match 171741036 - Vinnare i match 171741033
2024-05-22 14:55 Skolmästerskapen P7-9 Slutspel 171740041 Tvåan grupp A - Tvåan grupp E
2024-05-22 15:10 Skolmästerskapen F7-9 Slutspel 171741057 Ettan grupp A - Vinnare i match 171741049
2024-05-22 15:25 Skolmästerskapen P7-9 Slutspel 171740052 Ettan grupp C - Vinnare i match 171740039
2024-05-22 15:45 Skolmästerskapen P7-9 Slutspel 171740056 Ettan grupp F - Förlorare i match 171740041
2024-05-22 16:00 Skolmästerskapen P7-9 Slutspel 171740060 Vinnare i match 171740056 - Vinnare i match 171740055
2024-05-22 16:20 Skolmästerskapen P7-9 Slutspel 171740062 Vinnare i match 171740060 - Vinnare i match 171740059
2024-05-22 16:35 Skolmästerskapen F7-9 Slutspel 171741063 Vinnare i match 171741062 - Vinnare i match 171741061
2024-05-22 16:50 Skolmästerskapen P7-9 Slutspel 171740063 Vinnare i match 171740062 - Vinnare i match 171740061

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis