IFU Arena – DHinox

Adress
UPPSALA
Underlag
Gummi 





Matcher
Datum Tävling Matchnummer Match Resultat
Röd text
= Ändrad matchtid
September
2021-09-08 18:15 Träningsmatcher Uppland 2021/2022 175555005 Storvreta IBK D2 - IBK Uppsala Teknologer U (D2)
2021-09-25 10:20 DM herrar Grupp 4 170094005 IS Saga U - Fyrislund Nabla IBK
2021-09-26 18:00 Juniorallsvenskan B HJ18 580701008 IK Sirius FBC/IBK - Storvreta IBK
Oktober
2021-10-02 14:00 H4 170004006 IBS Fålhagen - IS Saga U
2021-10-03 12:30 Flickor 16 GUD 039988002 FBC Uppsala - Björklinge BK F06
2021-10-03 15:00 Juniorallsvenskan B DJ18 580732012 Vaksala SK - KAIS Mora UIF
2021-10-03 17:00 Juniorallsvenskan B DJ18 580732015 IK Sirius IBK/FBC - Storvreta Ungdom/IBK
2021-10-07 17:30 Pantamera Pojkar röd div 2 171217002 Funbo IF P06 lätt - Storvreta IBK HJ16
2021-10-09 09:40 H4 170004012 IS Saga U - Fyris Nabla IBK
2021-10-09 11:20 H4 170004010 Storvreta AIK - FBC Åland
2021-10-09 13:00 H3 170008008 Hagunda IBF - IBK Uppsala Teknologer U
2021-10-09 15:00 H3 170008010 Gottsunda IBF - IS Saga
2021-10-09 17:00 H3 170008013 Bälinge IF - Tobo/Örbyhus FF
2021-10-10 12:00 D2 170103010 Hagunda IF U - IK Sirius IBK
2021-10-10 14:00 Pantamera Pojkar röd div 1 171216004 Funbo IF P06 röd svår - IK Sirius FBC P06 Blå
2021-10-12 19:10 H3 170008016 Hagunda IBF - Gottsunda IBF
2021-10-12 20:50 H3 170008018 IS Saga - Storvreta IBK U
2021-10-16 09:00 D3 170105025 FBC Uppsala U - Storvreta Ungdom/Storvreta U
2021-10-16 10:40 D3 170105022 FBC Uppsala Dam - Tobo/Örbyhus FF
2021-10-16 12:20 H6 170006014 Hagunda IBF U - IBF Roslagsalliansen U
2021-10-16 14:00 H4 170004024 IS Saga U - Rasbo IK U
2021-10-16 15:40 H4 170004022 Storvreta AIK - IBF Grillby
2021-10-17 09:20 Pantamera Pojkar röd div 4 171219017 Vaksala SK P07 - Hagunda IF P07 div 4
2021-10-17 10:30 Pantamera Pojkar röd div 4 171219016 IK Sirius FBC P07 Blå - Almunge IK P06/07
2021-10-17 12:00 Pojkar 16 GUD 039987015 IS Saga - IBF Hedemora/Krylbo AIS
2021-10-22 19:30 H6 170006028 Bälinge IF U-lag - Almunge IK H6
2021-10-23 09:00 H5 170005019 Vaksala SK - Gottsunda IBF U
2021-10-23 10:40 H5 170005020 FBC Uppsala - SK Vide U
2021-10-23 12:20 H4 170004030 Storvreta AIK - IS Saga U
2021-10-23 14:00 H3 170008034 IS Saga - Tobo/Örbyhus FF
2021-10-24 09:00 D3 170105030 FBC Uppsala Dam - Uppsala Life IF
2021-10-24 10:40 D2 170103023 Frötuna IBF - IBK Uppsala Teknologer U
2021-10-24 12:40 Pantamera Flickor röd div 5 172220010 IK Sirius IBK F09 Svart - Storvreta IBK F09 röd
2021-10-24 13:50 Pantamera Flickor röd div 2 172217017 Vaksala SK F06 Svart - Storvreta IBK F07
2021-10-24 15:00 Pantamera Flickor röd div 2 172217019 Vaksala SK F06 Gul 2 - Midas IBK F 06
2021-10-24 16:10 Pantamera Flickor röd div 2 172217018 Bälinge IF F06/07 - SK Vide DJ Div 2
2021-10-29 19:10 H4 170004039 IBS Fålhagen - Nyby IBK
2021-10-29 20:50 H6 170006039 IK Sirius FBC U - Bälinge IF U-lag
2021-10-30 09:00 Pantamera Pojkar röd div 8 171223024 FBC Uppsala P10 svart - IK Sirius FBC P08/09 Södra
2021-10-30 10:10 Pantamera Pojkar blå 1 5 vs 5 170915035 FBC Uppsala P10 svart - Alunda IBF P10
2021-10-30 11:20 H5 170005032 FBC Uppsala - FBC Åland U
2021-10-30 13:00 Pantamera Pojkar röd div 2 171217025 Hagunda IF - Bålsta FBC P05/06/07
2021-10-30 14:40 Pantamera Pojkar blå 1 5 vs 5 170915038 Bälinge IF P10 Gul - Hagunda IF 2
2021-10-31 09:00 Pantamera Flickor röd div 1 172216016 FBC Uppsala F05 - Vaksala SK F06 Svart
2021-10-31 10:40 H3 170008037 Bälinge IF - SK Vide
2021-10-31 12:40 Flickor 16 GUD 039988033 Bälinge IF - Strömsbro IF F16
2021-10-31 14:40 Pojkar 16 GUD 039987029 IS Saga - Gävle GIK
November
2021-11-06 11:00 D3 170105046 FBC Uppsala Dam - SK Vide
2021-11-06 12:40 H6 170006043 Löjte IBK - Wåhla IBK
2021-11-06 14:20 H6 170006050 Bälinge IF U-lag - Fyris Nabla IBK U
2021-11-06 16:00 H5 170005025 FBC Uppsala - Gottsunda IBF U
2021-11-07 11:20 H4 170004044 IS Saga U - Bålsta FBC H4
2021-11-07 13:00 H4 170004046 Storvreta AIK - Enköpings IBK
2021-11-08 20:40 H3 170008053 Loke IBK - SK Vide
2021-11-09 20:40 H4 170004053 Fyris Nabla IBK - IBF Roslagsalliansen
2021-11-13 11:30 Pantamera Pojkar röd div 1 171216023 IS Saga P06/07 - Funbo IF P06 röd svår
2021-11-13 12:40 Pantamera Pojkar röd div 2 171217034 Hagunda IF - Rosersberg Arlanda IBK P05-07
2021-11-13 14:20 D3 170105062 FBC Uppsala Dam - Storvreta Ungdom/Storvreta U
2021-11-13 16:00 D3 170105059 FBC Uppsala U - Enköpings IBK U
2021-11-13 18:00 Juniorallsvenskan B DJ18 580732034 Hagunda IF - IK Sirius IBK/FBC
2021-11-14 09:00 Pantamera Pojkar röd div 2 171217040 IS Saga - SK Vide Div 2
2021-11-14 10:50 Pantamera Flickor Röd Svår 150310031 Vaksala SK - FBI Tullinge
2021-11-14 13:00 Pojkar 16 GUD 039987043 IS Saga - Skutskärs IBK
2021-11-14 15:20 Juniorallsvenskan B DJ18 580732031 Vaksala SK - Storvreta Ungdom/IBK
2021-11-14 17:00 Pantamera Pojkar röd div 6 171221003 Vaksala SK P 08 Svart - VÅSC
2021-11-19 19:30 H6 170006065 Löjte IBK - IFK Dannemora/Ö Herr U
2021-11-20 09:00 Pantamera Pojkar röd div 2 171217048 IS Saga - Enköpings IBK P05/06
2021-11-20 10:40 Pantamera Flickor röd div 2 172217042 Vaksala SK F06 Gul 2 - Bälinge IF F06/07
2021-11-20 11:50 Pantamera Pojkar röd div 4 171219049 Vaksala SK P07 - Västerlöfsta IBF P 06-07
2021-11-20 13:00 Pantamera Pojkar röd div 5 171220023 Vaksala SK P 08 Gul - Rosersberg Arlanda IBK P08
2021-11-20 14:10 H5 170005040 Vaksala SK - Alunda IBF U
2021-11-20 15:50 H3 170008065 Loke IBK - Skutskärs IBK
2021-11-20 17:50 H3 170008067 IS Saga - Bälinge IF
2021-11-21 09:00 Pantamera Pojkar röd div 6 171221043 Vaksala SK P 08 Svart - Frötuna IBF P 08/09
2021-11-21 10:10 Pantamera Pojkar röd div 5 171220022 FBC Uppsala P08 div 5 - Midas IBK P08
2021-11-21 11:40 Pantamera Pojkar blå 3 5 vs 5 170917017 IK Sirius FBC P12 - Enköpings IBK P12
2021-11-21 12:50 Pantamera Pojkar blå 2 5 vs 5 170916040 Bälinge IF P11 Svart - Storvreta IBK P11 röd
2021-11-21 14:00 Juniorallsvenskan B DJ18 580732037 IK Sirius IBK/FBC - Hudik/Björkberg IBK
2021-11-21 16:00 Juniorallsvenskan B HJ18 580701042 Hagunda IF - IBF Borlänge/IBF Säter
2021-11-23 18:10 Pantamera Flickor blå 1 5 vs 5 171915025 Bälinge IF F10 Svart - Vaksala SK F 10 Gul
2021-11-23 19:20 Pantamera Flickor blå 1 5 vs 5 171915021 Vaksala SK F 10 Svart - IK Sirius IBK F10
2021-11-23 20:30 D2 170103046 IBK Uppsala Teknologer U - Hagunda IF U
2021-11-24 18:10 Pantamera Pojkar röd div 5 171220025 Bälinge IF P07/08 Svart - FBC Uppsala P08 div 5
2021-11-24 19:20 Pantamera Pojkar röd div 5 171220026 IK Sirius FBC P08 Svart - Vaksala SK P 08 Gul
2021-11-24 20:30 H4 170004076 IS Saga U - Nyby IBK
December
2021-12-06 18:10 Pantamera Pojkar röd div 5 171220035 FBC Uppsala P08 div 5 - Rosersberg Arlanda IBK P08
2021-12-06 19:20 Pantamera Pojkar röd div 7 171222030 Vaksala SK P 09 - Alunda IBF P09
2021-12-06 20:30 HJ Uppland 170017052 Hagunda IF - Rosersberg Arlanda IBK HJ17
2021-12-07 18:00 Pantamera Flickor röd div 3 172218043 IK Sirius IBK F08 Blå - Bälinge IF F06/07
2021-12-07 19:10 Pantamera Flickor röd div 1 172216029 Vaksala SK F06 Svart - Björklinge BK F06
2021-12-10 19:00 Pantamera Pojkar röd div 1 171216040 IS Saga P06/07 - IK Sirius FBC P06 Blå
2021-12-11 09:00 D3 170105083 FBC Uppsala Dam - FBC Uppsala U
2021-12-11 10:40 D2 170103056 IBK Uppsala Teknologer U - Stenhagens KK U
2021-12-11 12:20 Pantamera Pojkar röd div 2 171217070 Hagunda IF - Enköpings IBK P05/06
2021-12-11 14:00 Pantamera Flickor Röd Svår 150310041 Vaksala SK - Huddinge IBS
2021-12-12 12:00 Juniorallsvenskan B DJ18 580732041 Vaksala SK - IBF Borlänge
2021-12-12 14:00 Juniorallsvenskan B DJ18 580732044 Hagunda IF - Sundsvalls IBF
2021-12-12 16:30 Flickor 16 GUD 039988078 FBC Uppsala - Strömsbro IF F16
2021-12-17 19:20 Pantamera Pojkar röd div 1 171216045 Hagunda IF P05 - IK Sirius FBC P06 Blå
2021-12-19 09:00 D3 170105091 FBC Uppsala U - Uppsala Life IF
2021-12-19 10:40 HJ Uppland 170017066 Hagunda IF - SK Vide HJ 2021/22
2021-12-19 12:20 Flickor 16 GUD 039988081 Bälinge IF - IBK Östhammar
2021-12-19 14:20 Pantamera Flickor röd div 2 172217068 Vaksala SK F06 Svart - SK Vide DJ Div 2
2021-12-19 15:30 Pantamera Flickor röd div 2 172217066 Vaksala SK F06 Gul 2 - IK Sirius IBK F06 Blå
2021-12-19 16:40 H4 170004091 IBK Uppsala Teknologer Legends - IS Saga U
2021-12-19 18:20 H4 170004089 IBS Fålhagen - Storvreta AIK
Januari
2022-01-08 09:00 H6 170006093 IK Sirius FBC U - Ärentuna SK
2022-01-08 10:40 H6 170006095 Fyris Nabla IBK U - Södra Trögds IK
2022-01-08 12:20 H6 170006096 Bälinge IF U-lag - Hagunda IBF U
2022-01-08 14:00 H5 170005071 FBC Uppsala - Örsundsbro IF
2022-01-08 15:40 H5 170005070 Vaksala SK - Uppsala Life IF U
2022-01-08 17:20 H4 170004097 IS Saga U - IBS Fålhagen
2022-01-09 13:40 D3 170105095 FBC Uppsala Dam - Enköpings IBK U
2022-01-09 15:20 D3 170105098 FBC Uppsala U - IBF Roslagsalliansen
2022-01-09 17:00 D2 170103071 Hagunda IF U - Frötuna IBF
2022-01-15 09:00 Pantamera Pojkar röd div 2 171217092 Funbo IF P06 lätt - IK Sirius FBC P06 Svart
2022-01-15 10:40 H6 170006109 Löjte IBK - Storvreta IBK Legends
2022-01-15 12:20 H6 170006107 Hagunda IBF U - Tobo/Örbyhus FF U
2022-01-15 14:00 H4 170004105 IBS Fålhagen - Bålsta FBC H4
2022-01-16 09:20 Pantamera Pojkar röd div 1 171216055 Funbo IF P06 röd svår - Gävle GIK P06
2022-01-16 11:00 Pantamera Pojkar röd div 1 171216054 Hagunda IF P05 - Örsundsbro IF P03-07 (Röd 2)
2022-01-16 12:40 D2 170103076 IK Sirius IBK - Hagunda IF U
2022-01-16 15:00 Flickor 16 GUD 039988092 FBC Uppsala - KAIS Mora UIF
2022-01-22 09:40 Pantamera Pojkar röd div 1 171216060 Funbo IF P06 röd svår - Örsundsbro IF P03-07 (Röd 2)
2022-01-22 11:20 H4 170004109 IS Saga U - FBC Åland
2022-01-22 13:00 H4 170004107 Storvreta AIK - Rasbo IK U
2022-01-22 14:40 H4 170004112 IBS Fålhagen - Enköpings IBK
2022-01-22 16:20 H5 170005080 Vaksala SK - IBK Östhammar U
2022-01-23 10:00 H5 170005081 FBC Uppsala - Rosersberg Arlanda IBK U
2022-01-23 11:50 HJ Uppland 170017082 Hagunda IF - IK Sirius FBC
2022-01-23 15:00 Juniorallsvenskan B DJ18 580732060 Hagunda IF - Sundsvall FBC Ungdom
2022-01-23 17:00 Juniorallsvenskan B HJ18 580701066 Hagunda IF - Gävle GIK
2022-01-30 09:00 D2 170103089 IBK Uppsala Teknologer U - Frötuna IBF
2022-01-30 11:00 D2 170103090 IK Sirius IBK - Stenhagens KK U
2022-01-30 13:00 H6 170006129 Hagunda IBF U - Örsundsbro IF U
2022-01-30 14:40 H6 170006122 IK Sirius FBC U - Fyris Nabla IBK U
2022-01-30 16:20 Pantamera Flickor blå 2 5 vs 5 171916077 FBC Uppsala F10 - Enköpings IBK
2022-01-30 17:30 Pantamera Flickor blå 2 5 vs 5 171916076 Funbo IF Innebandy F10 - Rosersberg Arlanda IBK F10/11
2022-01-30 18:40 Pantamera Flickor blå 2 5 vs 5 171916073 Hagunda IF födda 2011 - Frötuna IBF F10/11
2022-01-30 19:50 Pantamera Flickor röd div 5 172220055 IK Sirius IBK F09 Svart - Örsundsbro IF F08/09
Februari
2022-02-05 09:00 Pantamera Flickor blå 1 5 vs 5 171915056 Hagunda IF F09/10 - Vaksala SK F 10 Svart
2022-02-05 10:10 Pantamera Flickor blå 1 5 vs 5 171915058 IK Sirius IBK F10 - Bälinge IF F10 Svart
2022-02-05 11:20 Pantamera Flickor röd div 5 172220058 Vaksala SK F 09 - IK Sirius IBK F09 Svart
2022-02-05 12:30 Pantamera Flickor röd div 3 172218089 FBC Uppsala F07 div 3 - IK Sirius IBK F08 Blå
2022-02-05 13:40 H6 170006139 Löjte IBK - Södra Trögds IK
2022-02-06 09:00 Pantamera Pojkar röd div 5 171220057 Bälinge IF P07/08 Svart - Vaksala SK P 08 Gul
2022-02-06 10:10 Pantamera Pojkar röd div 8 171223098 Hagunda IF P08 - Storvreta IBK P10
2022-02-06 11:20 Pantamera Pojkar röd div 1 171216068 Funbo IF P06 röd svår - IS Saga P06/07
2022-02-06 13:00 D3 170105122 FBC Uppsala U - Rasbo IK Dam
2022-02-06 14:40 D2 170103094 Frötuna IBF - Enköpings IBK
2022-02-06 16:40 H4 170004073 IBS Fålhagen - FBC Åland
2022-02-11 19:30 H4 170004130 Nyby IBK - IBS Fålhagen
2022-02-12 09:00 Pantamera Flickor röd div 1 172216064 Hagunda IF F05-08 - IBK Östhammar
2022-02-12 10:40 Pantamera Pojkar röd div 2 171217124 Hagunda IF - IS Saga
2022-02-12 12:20 H6 170006144 IK Sirius FBC U - IBF Roslagsalliansen U
2022-02-12 14:00 H5 170005099 Vaksala SK - Örsundsbro IF
2022-02-12 15:40 D2 170103098 Hagunda IF U - Alunda IBF U
2022-02-13 09:40 Pantamera Pojkar röd div 1 171216072 Hagunda IF P05 - Funbo IF P06 röd svår
2022-02-13 11:20 D3 170105129 FBC Uppsala Dam - IBF Roslagsalliansen
2022-02-13 13:20 Juniorallsvenskan B DJ18 580732069 IK Sirius IBK/FBC - Sundsvalls IBF
2022-02-13 15:20 Juniorallsvenskan B HJ18 580701080 IK Sirius FBC/IBK - KAIS Mora UIF
2022-02-13 17:20 Pojkar 16 GUD 039987120 IS Saga - KAIS Mora UIF
2022-02-15 20:40 H4 170004138 Fyris Nabla IBK - Nyby IBK
2022-02-19 11:20 D3 170105134 FBC Uppsala U - Tobo/Örbyhus FF
2022-02-19 13:00 H4 170004134 IBK Uppsala Teknologer Legends - IBF Grillby
2022-02-19 14:40 H4 170004136 IBS Fålhagen - IBF Roslagsalliansen
2022-02-20 14:00 Juniorallsvenskan B DJ18 580732074 Hagunda IF - IBF Borlänge
2022-02-20 16:00 Juniorallsvenskan B DJ18 580732071 Vaksala SK - IK Sirius IBK/FBC
2022-02-26 10:00 H4 170004142 IBK Uppsala Teknologer Legends - IBS Fålhagen
2022-02-26 11:40 H4 170004146 Nyby IBK - FBC Åland
2022-02-26 14:00 Juniorallsvenskan B DJ18 580732078 IK Sirius IBK/FBC - Hagunda IF
2022-02-26 16:00 H3 170008145 Gottsunda IBF - Midas IBK
2022-02-26 18:00 H3 170008142 Bälinge IF - Skutskärs IBK
Mars
2022-03-04 18:20 Pantamera Pojkar röd div 5 171220067 Vaksala SK P 08 Gul - Midas IBK P08
2022-03-04 19:30 Pantamera Flickor röd div 1 172216068 FBC Uppsala F05 - Hagunda IF F05-08
2022-03-05 09:00 Pantamera Pojkar röd div 7 171222066 Vaksala SK P 09 - Storvreta IBK P09
2022-03-05 11:20 H4 170004150 Fyris Nabla IBK - IBK Uppsala Teknologer Legends
2022-03-05 13:00 H4 170004148 IBS Fålhagen - IBF Grillby
2022-03-05 14:40 H3 170008152 IS Saga - SK Vide
2022-03-05 16:40 H3 170008150 Loke IBK - Bälinge IF
2022-03-06 11:40 D2 170103112 Hagunda IF U - IBK Uppsala Teknologer U
2022-03-06 14:00 Juniorallsvenskan B DJ18 580732081 Vaksala SK - Sundsvalls IBF
2022-03-06 16:00 H5 170005112 FBC Uppsala - Väddö IF U
2022-03-06 17:40 H5 170005113 Vaksala SK - Rosersberg Arlanda IBK U
2022-03-11 19:20 D3 170105161 FBC Uppsala Dam - Rasbo IK Dam
2022-03-12 09:40 H4 170004156 IBS Fålhagen - Fyris Nabla IBK
2022-03-12 11:20 H4 170004158 IBK Uppsala Teknologer Legends - FBC Åland
2022-03-12 13:00 H3 170008155 IBK Uppsala Teknologer U - Tobo/Örbyhus FF
2022-03-12 15:00 H3 170008158 Bälinge IF - IS Saga
2022-03-12 17:00 H3 170008161 Gottsunda IBF - Uppsala Life IF
2022-03-13 09:00 Pantamera Pojkar röd div 4 171219159 FBC Uppsala P08 - Almunge IK P06/07
2022-03-13 10:10 Pantamera Pojkar röd div 4 171219161 IK Sirius FBC P07 Blå - Björklinge BK P06/07
2022-03-13 11:20 Pantamera Pojkar röd div 2 171217138 Hagunda IF - Storvreta IBK HJ16
2022-03-13 12:30 H4 170004161 Storvreta AIK - Nyby IBK
2022-03-18 19:30 H4 170004167 Nyby IBK - IS Saga U
2022-03-19 09:00 H5 170005126 FBC Uppsala - Vaksala SK
2022-03-19 10:40 Pantamera Pojkar röd div 1 171216090 IK Sirius FBC P06 Blå - Hagunda IF P05
2022-03-19 12:20 Pantamera Pojkar röd div 1 171216089 IS Saga P06/07 - Gävle GIK P06
2022-03-19 14:00 Pantamera Pojkar röd div 8 171223135 FBC Uppsala P10 svart - Rosersberg Arlanda IBK P09/10
2022-03-20 09:00 D3 170105168 FBC Uppsala Dam - Midas IBK Dam
2022-03-20 10:40 D2 170103126 Hagunda IF U - Björklinge BK
2022-03-20 12:20 H6 170006175 Löjte IBK - Fyris Nabla IBK U
2022-03-20 14:00 H6 170006177 Hagunda IBF U - IK Sirius FBC U
2022-03-20 15:40 Pantamera Flickor röd div 3 172218116 Hagunda IF F07/08 div 3 - IK Sirius IBK F08 Blå
2022-03-20 16:50 Pantamera Flickor röd div 3 172218120 Vaksala SK svart - Vaksala SK Gul
2022-03-25 19:30 H4 170004173 Nyby IBK - Bålsta FBC H4
2022-03-26 09:40 H4 170004172 IBS Fålhagen - Rasbo IK U
2022-03-26 11:20 H4 170004170 Fyris Nabla IBK - FBC Åland
2022-03-26 13:00 H5 170005131 Vaksala SK - FBC Åland U
2022-03-26 14:40 H4 170004175 IS Saga U - IBF Roslagsalliansen
2022-03-26 16:20 H4 170004174 IBK Uppsala Teknologer Legends - Storvreta AIK
2022-03-27 09:00 H6 170006186 Fyris Nabla IBK U - Hagunda IBF U
2022-03-27 10:40 H6 170006185 Bälinge IF U-lag - Fjärdhundra SK
2022-03-27 12:20 H6 170006188 IK Sirius FBC U - Wåhla IBK
2022-03-27 14:00 Pantamera Flickor Röd Svår 150310081 Vaksala SK - Täby FC
2022-03-27 15:10 Pantamera Flickor blå 1 5 vs 5 171915079 Bälinge IF F10 Svart - IFK Dannemora/Ö F09/10
2022-03-27 16:20 Pantamera Pojkar blå 1 5 vs 5 170915212 Hagunda IF 2 - FBC Uppsala P10 svart
April
2022-04-01 19:30 H4 170004179 Nyby IBK - Enköpings IBK
2022-04-02 11:00 D3 170105180 FBC Uppsala Dam - Wåhla IBK
2022-04-02 12:40 H4 170004180 Storvreta AIK - IBS Fålhagen
2022-04-02 14:20 H4 170004182 IS Saga U - IBK Uppsala Teknologer Legends

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis