Röd Pojkar (2023/24)

Gruppspel
Pantamera Pojkar Röd 10
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
2023-09-20 17:50 110307002 Gammelstads IF/SSK Pröd 9/10 - Notvikens IK Pröd 9/10 2 - 12 Edward Alatalo, Christoffer Flemström Sunderby Sp
2023-09-22 18:00 110307001 IBK Luleå Pröd 9/10 - Wibax IBF Piteå Pröd 9/10 4 - 11 Edward Alatalo, Charlie Vedin Kronanhallen
2023-11-03 19:00 110307003 Wibax IBF Piteå Pröd 9/10 - Bergnäsets AIK/Alviks IK Pröd 10 11 - 4 Daniel Juntti, Wiggo Svensson Norrmalmia Sph
2023-11-05 10:00 110307004 IBK Luleå Pröd 9/10 - Gammelstads IF/SSK Pröd 9/10 7 - 7 Johan Kemi, Viktor Kemi Kronanhallen
2023-11-17 19:30 110307005 Bergnäsets AIK/Alviks IK Pröd 10 - Notvikens IK Pröd 9/10 2 - 18 Elias Isaksson, Viktor Kemi Bergskolan
2023-11-18 12:00 110307006 Gammelstads IF/SSK Pröd 9/10 - Wibax IBF Piteå Pröd 9/10 4 - 7 Albin Marttala, Elias Isaksson Gammelstad Sp
2023-12-01 18:30 110307008 IBK Luleå Pröd 9/10 - Bergnäsets AIK/Alviks IK Pröd 10 9 - 4 Johan Kemi, Viktor Kemi Örnäsets Sp
2023-12-01 19:15 110307007 Notvikens IK Pröd 9/10 - Wibax IBF Piteå Pröd 9/10 7 - 5 Olivia Vikström, Elin Karlmats Luleå Energi Arena B-hall
2023-12-15 18:00 110307009 IBK Luleå Pröd 9/10 - Notvikens IK Pröd 9/10 0 - 7 Elin Karlmats, Olivia Vikström Kronanhallen
2023-12-15 19:30 110307010 Bergnäsets AIK/Alviks IK Pröd 10 - Gammelstads IF/SSK Pröd 9/10 7 - 13 Viktor Kemi, Elias Isaksson Bergskolan
2024-01-11 19:30 110307012 Notvikens IK Pröd 9/10 - Gammelstads IF/SSK Pröd 9/10 6 - 3 Jan-Erik Karlsson, Elias Isaksson Luleå Energi Arena B-hall
2024-01-12 18:30 110307011 Wibax IBF Piteå Pröd 9/10 - IBK Luleå Pröd 9/10 6 - 10 Daniel Juntti, Per-Anders Blind Norrmalmia Sph
2024-01-24 17:50 110307014 Gammelstads IF/SSK Pröd 9/10 - IBK Luleå Pröd 9/10 3 - 10 Charlie Vedin, Edward Alatalo Sunderby Sp
2024-01-26 19:30 110307013 Bergnäsets AIK/Alviks IK Pröd 10 - Wibax IBF Piteå Pröd 9/10 4 - 3 Jan-Erik Karlsson, Viktor Kemi Bergskolan
2024-02-09 18:00 110307016 Wibax IBF Piteå Pröd 9/10 - Gammelstads IF/SSK Pröd 9/10 3 - 2 Petter Lindkvist, Mattis Stanzé Hortlax Sp
2024-02-11 10:15 110307015 Notvikens IK Pröd 9/10 - Bergnäsets AIK/Alviks IK Pröd 10 9 - 2 Johan Kemi, Miroslav Hochel Kronanhallen
2024-02-23 18:00 110307017 Wibax IBF Piteå Pröd 9/10 - Notvikens IK Pröd 9/10 3 - 4 Sean Limnerius, Per-Anders Blind Norrmalmia Sph
2024-02-23 19:30 110307018 Bergnäsets AIK/Alviks IK Pröd 10 - IBK Luleå Pröd 9/10 1 - 0 Elias Isaksson, Anton Backelind Bergskolan
2024-03-08 19:15 110307019 Notvikens IK Pröd 9/10 - IBK Luleå Pröd 9/10 4 - 6 Elias Isaksson, Robin Aidanpää Luleå Energi Arena B-hall
2024-03-10 13:30 110307020 Gammelstads IF/SSK Pröd 9/10 - Bergnäsets AIK/Alviks IK Pröd 10 6 - 2 Sean Limnerius, Jörgen Eriksson Gammelstad Sp
Tabell
Plac. Lag S V O F GM-IM D P
1. Notvikens IK Pröd 9/ 10 8 7 0 1 67-23 44 21
2. IBK Luleå Pröd 9/ 10 8 4 1 3 46-43 3 13
3. Wibax IBF Piteå Pröd 9/ 10 8 4 0 4 49-39 10 12
4. Gammelstads IF/ SSK Pröd 9/ 10 8 2 1 5 40-54 -14 7
5. Bergnäsets AIK/ Alviks IK Pröd 10 8 2 0 6 26-69 -43 6
S
= Spelade matcher,
V
= Vunna matcher,
SDV
= Sudden Death-vinster
O
= Oavgjorda matcher,
F
= Förlorade matcher,
GM
= Gjorda mål,
IM
= Insläppta mål,
D
= Differens,
P
= Poäng
Pantamera Pojkar Röd 1-3
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
2023-09-26 20:15 110300003 Wibax IBF Piteå Pröd 1-3/4 - Öjebyns IBF Pröd 1-3/4 5 - 17 Per-Anders Blind, Anton Backelind Norrmalmia Sph
2023-09-30 17:00 110300001 Team Kalix IBK Pröd 1-3/5 - IBK Boden Pröd 1-3/4 3 - 2 Jari Korpi, Sean Limnerius Sportcity Kalix
2023-11-07 18:15 110300004 Luleå SK Pröd 1-3/4 - Alviks IK/BAIK Pröd 1-3/4 11 - 5 Anton Backelind, Charlie Vedin Luleå Energi Arena B-hall
2023-11-26 19:30 110300002 IBK Luleå Pröd 1-3 - Gammelstads IF Pröd 1-3/5 8 - 1 Anton Backelind, Edward Alatalo Kronanhallen
2023-10-12 19:45 110300007 Alviks IK/BAIK Pröd 1-3/4 - IBK Luleå Pröd 1-3 0 - 16 Charlie Vedin, Edward Alatalo Bergskolan
2023-10-13 19:30 110300005 IBK Boden Pröd 1-3/4 - Gammelstads IF Pröd 1-3/5 10 - 7 Jörgen Eriksson, Petter Lindkvist Boden Arena
2023-10-14 15:45 110300008 Luleå SK Pröd 1-3/4 - Wibax IBF Piteå Pröd 1-3/4 14 - 4 Robin Aidanpää, Petter Lindkvist Örnäsets Sp
2023-10-15 11:00 110300006 Öjebyns IBF Pröd 1-3/4 - Team Kalix IBK Pröd 1-3/5 5 - 4 Daniel Juntti, Mattis Stanzé Hortlax Sp
2023-10-25 18:00 110300010 Gammelstads IF Pröd 1-3/5 - Alviks IK/BAIK Pröd 1-3/4 8 - 4 Sean Limnerius, Anton Backelind Gammelstad Sp
2023-10-29 12:00 110300012 IBK Luleå Pröd 1-3 - Wibax IBF Piteå Pröd 1-3/4 13 - 1 Edward Alatalo, Charlie Vedin Kronanhallen
2023-10-29 13:00 110300011 Team Kalix IBK Pröd 1-3/5 - Luleå SK Pröd 1-3/4 6 - 3 Johan Kemi, Jari Korpi Sportcity Kalix
2024-02-29 00:00 110300009 Öjebyns IBF Pröd 1-3/4 - IBK Boden Pröd 1-3/4 7 - 2 Hortlax Sp
2023-11-07 20:15 110300015 Wibax IBF Piteå Pröd 1-3/4 - Gammelstads IF Pröd 1-3/5 6 - 5 Wiggo Svensson, Filip Lyckne Norrmalmia Sph
2023-11-10 18:00 110300016 IBK Luleå Pröd 1-3 - Team Kalix IBK Pröd 1-3/5 7 - 0 Robin Aidanpää, Johan Nyström Kronanhallen
2023-11-10 19:30 110300013 IBK Boden Pröd 1-3/4 - Alviks IK/BAIK Pröd 1-3/4 11 - 4 Tobias Skogsberg, Petter Lindkvist Boden Arena
2024-03-08 00:00 110300014 Luleå SK Pröd 1-3/4 - Öjebyns IBF Pröd 1-3/4 11 - 4 Örnäsets Sp
2023-11-22 18:00 110300020 Gammelstads IF Pröd 1-3/5 - Team Kalix IBK Pröd 1-3/5 2 - 7 Gustaf Vallgren, Tobias Skogsberg Gammelstad Sp
2023-11-24 18:00 110300019 Öjebyns IBF Pröd 1-3/4 - IBK Luleå Pröd 1-3 1 - 11 Filip Lyckne, Wiggo Svensson Norrmalmia Sph
2023-11-24 19:45 110300018 Alviks IK/BAIK Pröd 1-3/4 - Wibax IBF Piteå Pröd 1-3/4 7 - 8 Edward Alatalo, Miroslav Hochel Bergskolan
2024-03-15 19:30 110300017 Luleå SK Pröd 1-3/4 - IBK Boden Pröd 1-3/4 1 - 7 Tobias Skogsberg, Conny Björnfot Luleå Energi Arena B-hall
2023-12-02 16:00 110300022 IBK Luleå Pröd 1-3 - Luleå SK Pröd 1-3/4 10 - 6 Petter Lindkvist, Johan Kemi Kronanhallen
2023-12-07 20:15 110300023 Team Kalix IBK Pröd 1-3/5 - Alviks IK/BAIK Pröd 1-3/4 14 - 4 Kristian Rossi, Isac Lundqvist Sportcity Kalix
2023-12-08 19:30 110300024 Gammelstads IF Pröd 1-3/5 - Öjebyns IBF Pröd 1-3/4 3 - 4 Robin Aidanpää, Edward Alatalo Gammelstad Sp
2023-12-10 13:00 110300021 IBK Boden Pröd 1-3/4 - Wibax IBF Piteå Pröd 1-3/4 9 - 7 Anton Backelind, Isac Lundqvist Boden Arena
2023-12-15 19:45 110300025 IBK Luleå Pröd 1-3 - IBK Boden Pröd 1-3/4 7 - 2 Anton Backelind, Jörgen Eriksson Kronanhallen
2023-12-15 20:00 110300026 Wibax IBF Piteå Pröd 1-3/4 - Team Kalix IBK Pröd 1-3/5 5 - 6 Wiggo Svensson, Filip Lyckne Hortlax Sp
2023-12-16 12:00 110300028 Alviks IK/BAIK Pröd 1-3/4 - Öjebyns IBF Pröd 1-3/4 2 - 15 Elias Isaksson, Miroslav Hochel Bergskolan
2024-04-09 19:00 110300027 Luleå SK Pröd 1-3/4 - Gammelstads IF Pröd 1-3/5 7 - 9 Per-Anders Blind, Daniel Juntti Gammelstad Sp
2024-01-09 20:15 110300031 Öjebyns IBF Pröd 1-3/4 - Wibax IBF Piteå Pröd 1-3/4 10 - 7 Edward Alatalo, Per-Anders Blind Norrmalmia Sph
2024-01-10 18:00 110300030 Gammelstads IF Pröd 1-3/5 - IBK Luleå Pröd 1-3 1 - 7 Kristian Rossi, Edward Alatalo Gammelstad Sp
2024-01-12 19:45 110300032 Alviks IK/BAIK Pröd 1-3/4 - Luleå SK Pröd 1-3/4 0 - 18 Conny Björnfot, Tobias Skogsberg Bergskolan
2024-01-14 10:45 110300029 IBK Boden Pröd 1-3/4 - Team Kalix IBK Pröd 1-3/5 5 - 7 Robin Aidanpää, Anton Backelind Boden Arena
2024-01-16 20:15 110300036 Wibax IBF Piteå Pröd 1-3/4 - Luleå SK Pröd 1-3/4 3 - 18 Wiggo Svensson, Filip Lyckne Norrmalmia Sph
2024-01-17 19:45 110300033 Gammelstads IF Pröd 1-3/5 - IBK Boden Pröd 1-3/4 7 - 7 Conny Björnfot, Tobias Skogsberg Gammelstad Sp
2024-01-21 16:45 110300034 Team Kalix IBK Pröd 1-3/5 - Öjebyns IBF Pröd 1-3/4 6 - 4 Isac Lundqvist, Kristian Rossi Sportcity Kalix
2024-02-13 00:00 110300035 IBK Luleå Pröd 1-3 - Alviks IK/BAIK Pröd 1-3/4 3 - 0 Kronanhallen
2024-02-16 18:45 110300039 Luleå SK Pröd 1-3/4 - Team Kalix IBK Pröd 1-3/5 3 - 4 Edward Alatalo, Charlie Vedin Örnäsets Sp
2024-02-16 19:45 110300038 Alviks IK/BAIK Pröd 1-3/4 - Gammelstads IF Pröd 1-3/5 3 - 6 Tobias Skogsberg, Conny Björnfot Bergskolan
2024-02-18 10:00 110300037 IBK Boden Pröd 1-3/4 - Öjebyns IBF Pröd 1-3/4 10 - 5 Sean Limnerius, Axel Wernqvist Boden Arena
2024-02-27 20:15 110300040 Wibax IBF Piteå Pröd 1-3/4 - IBK Luleå Pröd 1-3 3 - 20 Kristian Rossi, Isac Lundqvist Norrmalmia Sph
2024-02-21 20:00 110300043 Gammelstads IF Pröd 1-3/5 - Wibax IBF Piteå Pröd 1-3/4 19 - 1 Tobias Skogsberg, Conny Björnfot Gammelstad Sp
2024-02-23 19:00 110300042 Öjebyns IBF Pröd 1-3/4 - Luleå SK Pröd 1-3/4 4 - 7 Filip Lyckne, Wiggo Svensson Hortlax Sp
2024-02-23 20:00 110300044 Team Kalix IBK Pröd 1-3/5 - IBK Luleå Pröd 1-3 3 - 4 Petter Lindkvist, Kristian Rossi Sportcity Kalix
2024-03-12 18:30 110300041 Alviks IK/BAIK Pröd 1-3/4 - IBK Boden Pröd 1-3/4 2 - 13 Gustaf Vallgren, Conny Björnfot Bergskolan
2024-03-01 18:00 110300047 IBK Luleå Pröd 1-3 - Öjebyns IBF Pröd 1-3/4 5 - 2 Jörgen Eriksson, Gustaf Vallgren Kronanhallen
2024-03-01 19:00 110300046 Wibax IBF Piteå Pröd 1-3/4 - Alviks IK/BAIK Pröd 1-3/4 9 - 5 Edward Alatalo, Kristian Rossi Norrmalmia Sph
2024-03-03 10:45 110300045 IBK Boden Pröd 1-3/4 - Luleå SK Pröd 1-3/4 5 - 6 Conny Björnfot, Kristian Rossi Boden Arena
2024-03-12 19:30 110300048 Team Kalix IBK Pröd 1-3/5 - Gammelstads IF Pröd 1-3/5 10 - 1 Kristian Rossi, Isac Lundqvist Sportcity Kalix
2024-02-13 00:00 110300051 Alviks IK/BAIK Pröd 1-3/4 - Team Kalix IBK Pröd 1-3/5 0 - 3 Bergskolan
2024-03-15 20:30 110300052 Öjebyns IBF Pröd 1-3/4 - Gammelstads IF Pröd 1-3/5 10 - 3 Mattis Stanzé, Miroslav Hochel Hortlax Sp
2024-03-16 17:00 110300050 Luleå SK Pröd 1-3/4 - IBK Luleå Pröd 1-3 1 - 11 Jari Korpi, Sean Limnerius Kronanhallen
2024-03-24 12:00 110300049 Wibax IBF Piteå Pröd 1-3/4 - IBK Boden Pröd 1-3/4 2 - 13 Per-Anders Blind, Mattis Stanzé Norrmalmia Sph
2024-02-13 00:00 110300056 Öjebyns IBF Pröd 1-3/4 - Alviks IK/BAIK Pröd 1-3/4 3 - 0 Björklunda Sp
2024-03-18 18:00 110300055 Gammelstads IF Pröd 1-3/5 - Luleå SK Pröd 1-3/4 2 - 2 Johan Nyström, Edward Alatalo Gammelstad Sp
2024-03-22 19:30 110300053 IBK Boden Pröd 1-3/4 - IBK Luleå Pröd 1-3 0 - 8 Anton Backelind, Robin Aidanpää Boden Arena
2024-03-22 19:30 110300054 Team Kalix IBK Pröd 1-3/5 - Wibax IBF Piteå Pröd 1-3/4 12 - 1 Sean Limnerius, Jan-Erik Karlsson Sportcity Kalix
Tabell
Plac. Lag S V O F GM-IM D P
1. IBK Luleå Pröd 1-3 14 14 0 0 130-21 109 42
2. Team Kalix IBK Pröd 1-3/ 5 14 11 0 3 85-46 39 33
3. Öjebyns IBF Pröd 1-3/ 4 14 8 0 6 91-76 15 24
4. Luleå SK Pröd 1-3/ 4 14 7 1 6 108-74 34 22
5. IBK Boden Pröd 1-3/ 4 14 7 1 6 96-73 23 22
6. Gammelstads IF Pröd 1-3/ 5 14 4 2 8 74-86 -12 14
7. Wibax IBF Piteå Pröd 1-3/ 4 14 3 0 11 62-168 -106 9
8. Alviks IK/ BAIK Pröd 1-3/ 4 14 0 0 14 36-138 -102 0
S
= Spelade matcher,
V
= Vunna matcher,
SDV
= Sudden Death-vinster
O
= Oavgjorda matcher,
F
= Förlorade matcher,
GM
= Gjorda mål,
IM
= Insläppta mål,
D
= Differens,
P
= Poäng
Pantamera Pojkar Röd 4
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
2023-09-22 19:00 110301001 IBK Boden Pröd 1-3/4 - Haparanda AIK Pröd 4/5/6 9 - 7 Miroslav Hochel, Christoffer Flemström Boden Arena
2023-09-24 11:00 110301002 Öjebyns IBF Pröd 1-3/4 - Alviks IK/BAIK Pröd 1-3/4 5 - 4 Filip Lyckne, Wiggo Svensson Björklunda Sp
2023-09-30 14:30 110301021 Haparanda AIK Pröd 4/5/6 - Wibax IBF Piteå Pröd 1-3/4 7 - 2 Miroslav Hochel, Kristian Rossi Idrottshuset Haparanda
2023-10-08 11:00 110301030 Öjebyns IBF Pröd 1-3/4 - Haparanda AIK Pröd 4/5/6 13 - 2 Wiggo Svensson, Filip Lyckne Norrmalmia Sph
2023-10-27 18:30 110301006 Alviks IK/BAIK Pröd 1-3/4 - Öjebyns IBF Pröd 1-3/4 1 - 6 Mattis Stanzé, Edward Alatalo Antnäs Sporthall
2023-10-27 19:30 110301004 IBK Boden Pröd 1-3/4 - Wibax IBF Piteå Pröd 1-3/4 10 - 2 Sean Limnerius, Christoffer Flemström Boden Arena
2023-12-16 13:00 110301005 Haparanda AIK Pröd 4/5/6 - Luleå SK Pröd 1-3/4 6 - 1 Tobias Skogsberg, Conny Björnfot Idrottshuset Haparanda
2023-11-05 12:15 110301007 Luleå SK Pröd 1-3/4 - Wibax IBF Piteå Pröd 1-3/4 7 - 2 Olivia Vikström, Elin Karlmats Örnäsets Sp
2023-11-05 12:30 110301009 Alviks IK/BAIK Pröd 1-3/4 - Haparanda AIK Pröd 4/5/6 8 - 9 Petter Lindkvist, Axel Wernqvist Antnäs Sporthall
2023-11-10 18:00 110301012 Öjebyns IBF Pröd 1-3/4 - Wibax IBF Piteå Pröd 1-3/4 6 - 3 Olivia Vikström, Elin Karlmats Norrmalmia Sph
2023-11-11 10:45 110301010 IBK Boden Pröd 1-3/4 - Luleå SK Pröd 1-3/4 4 - 9 Robin Aidanpää, Sean Limnerius Boden Arena
2023-11-30 20:30 110301013 IBK Boden Pröd 1-3/4 - Alviks IK/BAIK Pröd 1-3/4 11 - 1 , Axel Wernqvist Träffpunkten Sävast
2023-12-01 19:00 110301018 Wibax IBF Piteå Pröd 1-3/4 - Alviks IK/BAIK Pröd 1-3/4 8 - 4 Filip Lyckne, Wiggo Svensson Norrmalmia Sph
2024-02-23 00:00 110301017 Öjebyns IBF Pröd 1-3/4 - Luleå SK Pröd 1-3/4 4 - 7 Hortlax Sp
2023-12-17 10:30 110301015 Wibax IBF Piteå Pröd 1-3/4 - Haparanda AIK Pröd 4/5/6 13 - 3 Jörgen Eriksson, Gustaf Vallgren Norrmalmia Sph
2024-02-18 00:00 110301019 IBK Boden Pröd 1-3/4 - Öjebyns IBF Pröd 1-3/4 10 - 5 Boden Arena
2024-01-07 11:45 110301023 Luleå SK Pröd 1-3/4 - Haparanda AIK Pröd 4/5/6 11 - 2 Charlie Vedin, Robin Aidanpää Örnäsets Sp
2024-01-13 12:00 110301040 Haparanda AIK Pröd 4/5/6 - Öjebyns IBF Pröd 1-3/4 5 - 5 Conny Björnfot, Tobias Skogsberg Idrottshuset Haparanda
2024-01-13 14:30 110301022 Alviks IK/BAIK Pröd 1-3/4 - IBK Boden Pröd 1-3/4 3 - 12 Johan Kemi, Viktor Kemi Antnäs Sporthall
2024-01-26 18:00 110301026 Luleå SK Pröd 1-3/4 - Alviks IK/BAIK Pröd 1-3/4 4 - 4 Tobias Skogsberg, Sean Limnerius Kronanhallen
2024-01-26 18:30 110301025 Wibax IBF Piteå Pröd 1-3/4 - IBK Boden Pröd 1-3/4 3 - 9 Filip Lyckne, Wiggo Svensson Norrmalmia Sph
2024-02-09 18:00 110301028 Wibax IBF Piteå Pröd 1-3/4 - Luleå SK Pröd 1-3/4 4 - 13 Robin Aidanpää, Johan Nyström Norrmalmia Sph
2024-02-16 18:00 110301032 Wibax IBF Piteå Pröd 1-3/4 - Öjebyns IBF Pröd 1-3/4 3 - 6 Sean Limnerius, Elias Isaksson Norrmalmia Sph
2024-02-17 12:10 110301033 Haparanda AIK Pröd 4/5/6 - Alviks IK/BAIK Pröd 1-3/4 4 - 7 Jörgen Eriksson, Gustaf Vallgren Idrottshuset Haparanda
2024-02-21 19:15 110301031 Luleå SK Pröd 1-3/4 - IBK Boden Pröd 1-3/4 8 - 5 Charlie Vedin, Anton Backelind Luleå Energi Arena B-hall
2024-02-29 19:30 110301034 Öjebyns IBF Pröd 1-3/4 - IBK Boden Pröd 1-3/4 7 - 2 Tobias Skogsberg, Anton Backelind Hortlax Sp
2024-03-26 20:15 110301036 Alviks IK/BAIK Pröd 1-3/4 - Luleå SK Pröd 1-3/4 0 - 13 Sean Limnerius, Anton Backelind Bergskolan
2024-03-08 18:45 110301038 Luleå SK Pröd 1-3/4 - Öjebyns IBF Pröd 1-3/4 11 - 4 Charlie Vedin, Daniel Juntti Örnäsets Sp
2024-04-20 14:00 110301037 Haparanda AIK Pröd 4/5/6 - IBK Boden Pröd 1-3/4 7 - 16 Kristian Rossi, Jesse Kvist Idrottshuset Haparanda
2024-03-15 18:30 110301041 Alviks IK/BAIK Pröd 1-3/4 - Wibax IBF Piteå Pröd 1-3/4 8 - 4 Charlie Vedin, Edward Alatalo Antnäs Sporthall
Tabell
Plac. Lag S V O F GM-IM D P
1. Luleå SK Pröd 1-3/ 4 10 8 1 1 84-35 49 25
2. IBK Boden Pröd 1-3/ 4 10 7 0 3 88-52 36 21
3. Öjebyns IBF Pröd 1-3/ 4 10 6 1 3 61-48 13 19
4. Haparanda AIK Pröd 4/ 5/ 6 10 3 1 6 52-85 -33 10
5. Alviks IK/ BAIK Pröd 1-3/ 4 10 2 1 7 40-76 -36 7
6. Wibax IBF Piteå Pröd 1-3/ 4 10 2 0 8 44-73 -29 6
S
= Spelade matcher,
V
= Vunna matcher,
SDV
= Sudden Death-vinster
O
= Oavgjorda matcher,
F
= Förlorade matcher,
GM
= Gjorda mål,
IM
= Insläppta mål,
D
= Differens,
P
= Poäng
Pantamera Pojkar Röd 5
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
2023-10-01 13:45 110302002 Luleå SK Pröd 1-3/5 - Haparanda AIK Pröd 4/5/6 2 - 2 Filip Lyckne, Wiggo Svensson Örnäsets Sp
2023-10-07 12:45 110302003 IBF Argentum 91 Pröd 5 - Bensby UFF Pröd 5/6 3 - 3 Patrik Nilsson, Tobias Skogsberg Arjeplog Sporthall
2023-10-14 12:00 110302013 Gammelstads IF Pröd 1-3/5 - Haparanda AIK Pröd 4/5/6 9 - 3 Gustaf Vallgren, Jörgen Eriksson Gammelstad Sp
2023-10-15 14:00 110302006 Haparanda AIK Pröd 4/5/6 - Luleå SK Pröd 1-3/5 2 - 10 Kristian Rossi, Isac Lundqvist Idrottshuset Haparanda
2023-10-28 10:45 110302008 Bensby UFF Pröd 5/6 - Gammelstads IF Pröd 1-3/5 2 - 4 Gustaf Vallgren, Jörgen Eriksson Porsöhallen
2023-10-28 14:45 110302017 Luleå SK Pröd 1-3/5 - IBF Argentum 91 Pröd 5 10 - 4 Petter Lindkvist, Sean Limnerius Örnäsets Sp
2023-11-11 13:00 110302010 Gammelstads IF Pröd 1-3/5 - IBF Argentum 91 Pröd 5 4 - 6 Anton Backelind, Johan Nyström Gammelstad Sp
2023-11-18 12:00 110302036 Haparanda AIK Pröd 4/5/6 - IBF Argentum 91 Pröd 5 5 - 4 Jörgen Eriksson, Jesse Kvist Idrottshuset Haparanda
2023-11-25 10:45 110302014 Bensby UFF Pröd 5/6 - Luleå SK Pröd 1-3/5 1 - 3 Miroslav Hochel, Silvia Hochel Porsöhallen
2023-12-06 19:30 110302016 Gammelstads IF Pröd 1-3/5 - Bensby UFF Pröd 5/6 3 - 5 Charlie Vedin, Edward Alatalo Gammelstad Sp
2023-12-11 18:30 110302019 Gammelstads IF Pröd 1-3/5 - Luleå SK Pröd 1-3/5 2 - 5 Anton Backelind, Johan Nyström Gammelstad Sp
2023-12-15 19:45 110302020 Bensby UFF Pröd 5/6 - Haparanda AIK Pröd 4/5/6 6 - 7 Gustaf Vallgren, Conny Björnfot Porsöhallen
2024-01-20 10:45 110302027 Luleå SK Pröd 1-3/5 - Bensby UFF Pröd 5/6 10 - 2 Isac Lundqvist, Kristian Rossi Kronanhallen
2024-01-20 12:00 110302022 Haparanda AIK Pröd 4/5/6 - Gammelstads IF Pröd 1-3/5 0 - 12 Jörgen Eriksson, Gustaf Vallgren Idrottshuset Haparanda
2024-02-10 12:45 110302038 IBF Argentum 91 Pröd 5 - Luleå SK Pröd 1-3/5 1 - 3 Tobias Skogsberg, Conny Björnfot Arjeplog Sporthall
2024-02-17 12:45 110302031 IBF Argentum 91 Pröd 5 - Gammelstads IF Pröd 1-3/5 2 - 3 Sean Limnerius, Kristian Rossi Arjeplog Sporthall
2024-02-18 14:00 110302029 Haparanda AIK Pröd 4/5/6 - Bensby UFF Pröd 5/6 5 - 5 Jörgen Eriksson, Gustaf Vallgren Idrottshuset Haparanda
2024-02-24 12:45 110302026 IBF Argentum 91 Pröd 5 - Haparanda AIK Pröd 4/5/6 8 - 2 Per-Anders Blind, Gustaf Vallgren Arjeplog Sporthall
2024-04-07 00:00 110302034 Luleå SK Pröd 1-3/5 - Gammelstads IF Pröd 1-3/5 WW (-5 - -5) Örnäsets Sp
2024-03-23 12:45 110302042 Bensby UFF Pröd 5/6 - IBF Argentum 91 Pröd 5 8 - 2 Robin Aidanpää, Anton Backelind Porsöhallen
Tabell
Plac. Lag S V O F GM-IM D P
1. Luleå SK Pröd 1-3/ 5 8 6 1 1 43-19 24 19
2. Gammelstads IF Pröd 1-3/ 5 8 4 0 4 37-28 9 12
3. Bensby UFF Pröd 5/ 6 8 2 2 4 32-37 -5 8
4. Haparanda AIK Pröd 4/ 5/ 6 8 2 2 4 26-56 -30 8
5. IBF Argentum 91 Pröd 5 8 2 1 5 30-38 -8 7
S
= Spelade matcher,
V
= Vunna matcher,
SDV
= Sudden Death-vinster
O
= Oavgjorda matcher,
F
= Förlorade matcher,
GM
= Gjorda mål,
IM
= Insläppta mål,
D
= Differens,
P
= Poäng
Pantamera Pojkar Röd 6
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
2023-09-23 12:45 110303002 Bensby UFF Pröd 5/6 - Notvikens IK Pröd 6/7 10 - 5 Jörgen Eriksson, Petter Lindkvist Porsöhallen
2023-09-24 14:00 110303001 Haparanda AIK Pröd 4/5/6 - IBK Boden Pröd 6/7 8 - 3 Petter Lindkvist, Robin Aidanpää Idrottshuset Haparanda
2023-10-06 19:30 110303005 Team Kalix IBK Pröd 6/7 - IBK Boden Pröd 6/7 6 - 5 Albin Marttala, Elias Isaksson Sportcity Kalix
2023-10-07 12:45 110303004 Notvikens IK Pröd 6/7 - Haparanda AIK Pröd 4/5/6 1 - 8 Albin Marttala, Elias Isaksson Luleå Energi Arena B-hall
2023-10-26 18:30 110303007 Haparanda AIK Pröd 4/5/6 - Team Kalix IBK Pröd 6/7 12 - 8 Isac Lundqvist, Kristian Rossi Idrottshuset Haparanda
2023-10-29 10:45 110303009 IBK Boden Pröd 6/7 - Bensby UFF Pröd 5/6 2 - 11 Isac Lundqvist, Kristian Rossi Boden Arena
2023-11-18 14:45 110303011 Bensby UFF Pröd 5/6 - Team Kalix IBK Pröd 6/7 6 - 1 Petter Lindkvist, Victor Hansson Kronanhallen
2023-11-19 10:45 110303012 IBK Boden Pröd 6/7 - Notvikens IK Pröd 6/7 4 - 6 Petter Lindkvist, Sean Limnerius Boden Arena
2023-12-02 10:45 110303024 Bensby UFF Pröd 5/6 - IBK Boden Pröd 6/7 5 - 1 Johan Kemi, Viktor Kemi Porsöhallen
2023-12-03 11:00 110303015 Team Kalix IBK Pröd 6/7 - Notvikens IK Pröd 6/7 6 - 9 Johan Kemi, Viktor Kemi Sportcity Kalix
2023-11-04 12:45 110303016 IBK Boden Pröd 6/7 - Haparanda AIK Pröd 4/5/6 4 - 12 Johan Kemi, Viktor Kemi Boden Arena
2023-12-10 11:45 110303017 Notvikens IK Pröd 6/7 - Bensby UFF Pröd 5/6 3 - 5 Elias Isaksson, Viktor Kemi Hälsans hus
2024-01-12 18:00 110303020 IBK Boden Pröd 6/7 - Team Kalix IBK Pröd 6/7 5 - 6 Petter Lindkvist, Sean Limnerius Boden Arena
2024-01-14 14:00 110303019 Haparanda AIK Pröd 4/5/6 - Notvikens IK Pröd 6/7 3 - 3 Jesse Kvist, Johan Kemi Idrottshuset Haparanda
2024-01-26 19:00 110303022 Team Kalix IBK Pröd 6/7 - Haparanda AIK Pröd 4/5/6 3 - 10 Kristian Rossi, Jesse Kvist Sportcity Kalix
2024-01-27 12:00 110303013 Haparanda AIK Pröd 4/5/6 - Bensby UFF Pröd 5/6 9 - 1 Per-Anders Blind, Petter Lindkvist Idrottshuset Haparanda
2024-02-09 18:00 110303026 Team Kalix IBK Pröd 6/7 - Bensby UFF Pröd 5/6 4 - 2 Conny Björnfot, Tobias Skogsberg Sportcity Kalix
2024-02-11 12:45 110303027 Notvikens IK Pröd 6/7 - IBK Boden Pröd 6/7 3 - 4 Miroslav Hochel, Johan Kemi Luleå Energi Arena B-hall
2024-02-24 12:45 110303030 Notvikens IK Pröd 6/7 - Team Kalix IBK Pröd 6/7 3 - 4 Olivia Vikström, Elin Karlmats Luleå Energi Arena B-hall
2024-03-17 10:30 110303028 Bensby UFF Pröd 5/6 - Haparanda AIK Pröd 4/5/6 3 - 9 Charlie Vedin, Edward Alatalo Örnäsets Sp
Tabell
Plac. Lag S V O F GM-IM D P
1. Haparanda AIK Pröd 4/ 5/ 6 8 7 1 0 71-26 45 22
2. Bensby UFF Pröd 5/ 6 8 5 0 3 43-34 9 15
3. Team Kalix IBK Pröd 6/ 7 8 4 0 4 38-52 -14 12
4. Notvikens IK Pröd 6/ 7 8 2 1 5 33-44 -11 7
5. IBK Boden Pröd 6/ 7 8 1 0 7 28-57 -29 3
S
= Spelade matcher,
V
= Vunna matcher,
SDV
= Sudden Death-vinster
O
= Oavgjorda matcher,
F
= Förlorade matcher,
GM
= Gjorda mål,
IM
= Insläppta mål,
D
= Differens,
P
= Poäng
Pantamera Pojkar Röd 7
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
2023-09-29 18:30 110304003 Team Kalix IBK Pröd 6/7 - Råneå BK Pröd 7/8 12 - 3 Kristian Rossi, Miroslav Hochel Sportcity Kalix
2023-09-29 19:00 110304002 Öjebyns IBF Pröd 7/8 - Alviks IK/BAIK Pröd 7/8 2 - 2 Per-Anders Blind, Daniel Juntti Björklunda Sp
2023-10-01 11:45 110304001 IBK Boden Pröd 6/7 - K 4 IF Pröd 7 6 - 10 Albin Marttala, Elias Isaksson Boden Arena
2023-10-13 18:30 110304006 Alviks IK/BAIK Pröd 7/8 - Öjebyns IBF Pröd 7/8 7 - 5 Viktor Kemi, Anton Backelind Antnäs Sporthall
2023-10-14 10:45 110304004 IBK Boden Pröd 6/7 - Notvikens IK Pröd 6/7 9 - 4 Sean Limnerius, Anton Backelind Boden Arena
2023-11-11 10:45 110304005 K 4 IF Pröd 7 - Team Kalix IBK Pröd 6/7 6 - 7 Jörgen Eriksson, Gustaf Vallgren Camp Gielas
2023-10-27 18:45 110304008 Råneå BK Pröd 7/8 - IBK Boden Pröd 6/7 8 - 10 Viktor Kemi, Anton Backelind Råneå Sp
2023-10-28 12:30 110304009 Alviks IK/BAIK Pröd 7/8 - K 4 IF Pröd 7 8 - 8 Johan Kemi, Viktor Kemi Antnäs Sporthall
2024-01-04 19:10 110304007 Team Kalix IBK Pröd 6/7 - Notvikens IK Pröd 6/7 6 - 7 Kristian Rossi, Jari Korpi Sportcity Kalix
2023-11-12 10:45 110304010 IBK Boden Pröd 6/7 - Team Kalix IBK Pröd 6/7 4 - 5 Albin Marttala, Elias Isaksson Boden Arena
2023-11-12 13:00 110304012 Öjebyns IBF Pröd 7/8 - Notvikens IK Pröd 6/7 3 - 6 Wiggo Svensson, Filip Lyckne Hortlax Sp
2023-11-19 15:00 110304011 K 4 IF Pröd 7 - Råneå BK Pröd 7/8 7 - 6 Kristian Rossi, Robin Aidanpää Camp Gielas
2023-11-25 12:45 110304014 Råneå BK Pröd 7/8 - Öjebyns IBF Pröd 7/8 4 - 6 Kristian Rossi, Isac Lundqvist Råneå Sp
2023-11-25 12:45 110304015 Notvikens IK Pröd 6/7 - K 4 IF Pröd 7 6 - 2 Miroslav Hochel, Silvia Hochel Porsöhallen
2024-03-23 10:00 110304013 IBK Boden Pröd 6/7 - Alviks IK/BAIK Pröd 7/8 1 - 7 Viktor Kemi, Albin Marttala Boden Arena
2023-12-08 18:45 110304018 Notvikens IK Pröd 6/7 - Alviks IK/BAIK Pröd 7/8 7 - 7 Albin Marttala, Elias Isaksson Hälsans hus
2023-12-08 19:30 110304017 Öjebyns IBF Pröd 7/8 - Team Kalix IBK Pröd 6/7 3 - 5 Filip Lyckne, Conny Björnfot Björklunda Sp
2023-12-10 10:45 110304016 IBK Boden Pröd 6/7 - Råneå BK Pröd 7/8 6 - 3 Albin Marttala, Anton Backelind Boden Arena
2023-12-16 12:00 110304021 K 4 IF Pröd 7 - Notvikens IK Pröd 6/7 3 - 4 Jörgen Eriksson, Johan Nyström Camp Gielas
2023-12-17 12:45 110304019 IBK Boden Pröd 6/7 - Öjebyns IBF Pröd 7/8 3 - 5 Albin Marttala, Elias Isaksson Boden Arena
2023-12-17 12:45 110304020 Råneå BK Pröd 7/8 - Alviks IK/BAIK Pröd 7/8 7 - 8 Edward Alatalo, Kristian Rossi Råneå Sp
2024-01-12 18:45 110304024 Råneå BK Pröd 7/8 - Notvikens IK Pröd 6/7 7 - 5 Johan Kemi, Viktor Kemi Råneå Sp
2024-01-13 12:30 110304022 Alviks IK/BAIK Pröd 7/8 - IBK Boden Pröd 6/7 4 - 3 Johan Kemi, Viktor Kemi Antnäs Sporthall
2024-01-14 12:45 110304023 Team Kalix IBK Pröd 6/7 - K 4 IF Pröd 7 5 - 3 Kristian Rossi, Jari Korpi Sportcity Kalix
2024-01-19 19:00 110304027 Öjebyns IBF Pröd 7/8 - Råneå BK Pröd 7/8 6 - 8 Petter Lindkvist, Conny Björnfot Hortlax Sp
2024-01-21 10:00 110304026 Team Kalix IBK Pröd 6/7 - Alviks IK/BAIK Pröd 7/8 2 - 2 Jörgen Eriksson, Jari Korpi Sportcity Kalix
2024-01-21 10:45 110304025 Notvikens IK Pröd 6/7 - IBK Boden Pröd 6/7 9 - 2 Kristian Rossi, Isac Lundqvist Luleå Energi Arena B-hall
2024-02-15 18:30 110304029 Alviks IK/BAIK Pröd 7/8 - Råneå BK Pröd 7/8 8 - 7 Edward Alatalo, Charlie Vedin Antnäs Sporthall
2024-02-18 13:45 110304028 Notvikens IK Pröd 6/7 - Team Kalix IBK Pröd 6/7 7 - 2 Tobias Skogsberg, Isac Lundqvist Luleå Energi Arena B-hall
2024-02-18 13:45 110304030 Öjebyns IBF Pröd 7/8 - K 4 IF Pröd 7 6 - 8 Conny Björnfot, Mattis Stanzé Norrmalmia Sph
2024-02-24 10:30 110304032 Notvikens IK Pröd 6/7 - Öjebyns IBF Pröd 7/8 6 - 6 Olivia Vikström, Elin Karlmats Luleå Energi Arena B-hall
2024-02-24 10:45 110304033 K 4 IF Pröd 7 - Alviks IK/BAIK Pröd 7/8 4 - 8 Conny Björnfot, Tobias Skogsberg Camp Gielas
2024-02-25 11:00 110304031 Team Kalix IBK Pröd 6/7 - IBK Boden Pröd 6/7 2 - 2 Jari Korpi, Kristian Rossi Sportcity Kalix
2024-03-01 18:30 110304034 Öjebyns IBF Pröd 7/8 - IBK Boden Pröd 6/7 12 - 1 Anton Backelind, Conny Björnfot Hortlax Sp
2024-03-02 11:00 110304035 Råneå BK Pröd 7/8 - K 4 IF Pröd 7 12 - 5 Isac Lundqvist, Jari Korpi Råneå Sp
2024-03-02 12:30 110304036 Alviks IK/BAIK Pröd 7/8 - Team Kalix IBK Pröd 6/7 4 - 4 Charlie Vedin, Kristian Rossi Antnäs Sporthall
2024-02-10 12:00 110304037 K 4 IF Pröd 7 - IBK Boden Pröd 6/7 3 - 7 Robin Aidanpää, Miroslav Hochel Camp Gielas
2024-03-15 19:45 110304038 Team Kalix IBK Pröd 6/7 - Öjebyns IBF Pröd 7/8 7 - 6 Jesse Kvist, Kevin Harjutsalo Sportcity Kalix
2024-03-21 19:30 110304039 Notvikens IK Pröd 6/7 - Råneå BK Pröd 7/8 11 - 3 Jesse Kvist, Kevin Harjutsalo Örnäsets Sp
2024-03-22 19:30 110304040 K 4 IF Pröd 7 - Öjebyns IBF Pröd 7/8 3 - 0 Victor Hansson, Oscar Sundbaum Camp Gielas
2024-04-05 18:45 110304042 Råneå BK Pröd 7/8 - Team Kalix IBK Pröd 6/7 1 - 3 Kevin Harjutsalo, Jesse Kvist Råneå Sp
2024-04-11 18:45 110304041 Alviks IK/BAIK Pröd 7/8 - Notvikens IK Pröd 6/7 6 - 8 Viktor Kemi, Kristian Rossi Antnäs Sporthall
Tabell
Plac. Lag S V O F GM-IM D P
1. Notvikens IK Pröd 6/ 7 12 8 2 2 80-56 24 26
2. Team Kalix IBK Pröd 6/ 7 12 7 3 2 60-48 12 24
3. Alviks IK/ BAIK Pröd 7/ 8 12 6 5 1 71-58 13 23
4. K 4 IF Pröd 7 12 4 1 7 62-75 -13 13
5. IBK Boden Pröd 6/ 7 12 4 1 7 54-72 -18 13
6. Öjebyns IBF Pröd 7/ 8 12 3 2 7 60-60 0 11
7. Råneå BK Pröd 7/ 8 12 3 0 9 69-87 -18 9
S
= Spelade matcher,
V
= Vunna matcher,
SDV
= Sudden Death-vinster
O
= Oavgjorda matcher,
F
= Förlorade matcher,
GM
= Gjorda mål,
IM
= Insläppta mål,
D
= Differens,
P
= Poäng
Pantamera Pojkar Röd 8
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
2023-09-23 12:30 110305002 Alviks IK /BAIK Pröd 7/8 - IBK Luleå Pröd 8/9 13 - 3 Wiggo Svensson, Filip Lyckne Antnäs Sporthall
2023-09-24 13:00 110305001 Öjebyns IBF Pröd 7/8 - Team Kalix IBK Pröd 8/9 2 - 5 Filip Lyckne, Wiggo Svensson Björklunda Sp
2023-11-26 11:45 110305003 Råneå BK Pröd 7/8 - Kiruna AIF Pröd 8/9 6 - 2 Silvia Hochel, Miroslav Hochel Råneå Sp
2023-11-05 12:45 110305006 Råneå BK Pröd 7/8 - Alviks IK /BAIK Pröd 7/8 5 - 6 Daniel Juntti, Anton Backelind Råneå Sp
2023-11-05 14:00 110305004 IBK Luleå Pröd 8/9 - Öjebyns IBF Pröd 7/8 5 - 9 Viktor Kemi, Johan Kemi Örnäsets Sp
2023-11-17 18:00 110305008 IBK Luleå Pröd 8/9 - Råneå BK Pröd 7/8 4 - 9 Charlie Vedin, Olivia Vikström Kronanhallen
2023-11-19 10:45 110305005 Kiruna AIF Pröd 8/9 - Team Kalix IBK Pröd 8/9 4 - 5 Miroslav Hochel, Johan Kemi Rakethallen Kiruna
2023-11-23 19:30 110305009 Team Kalix IBK Pröd 8/9 - Alviks IK /BAIK Pröd 7/8 7 - 5 Kevin Harjutsalo, Jesse Kvist Sportcity Kalix
2023-11-12 15:30 110305011 Alviks IK /BAIK Pröd 7/8 - Kiruna AIF Pröd 8/9 3 - 10 Elias Isaksson, Viktor Kemi Antnäs Sporthall
2023-12-02 12:45 110305010 Råneå BK Pröd 7/8 - Öjebyns IBF Pröd 7/8 7 - 4 Viktor Kemi, Johan Kemi Råneå Sp
2023-12-03 12:45 110305012 Team Kalix IBK Pröd 8/9 - IBK Luleå Pröd 8/9 5 - 5 Viktor Kemi, Johan Kemi Sportcity Kalix
2023-12-15 18:00 110305013 Öjebyns IBF Pröd 7/8 - Alviks IK /BAIK Pröd 7/8 13 - 6 Wiggo Svensson, Filip Lyckne Hortlax Sp
2023-12-15 18:45 110305014 Råneå BK Pröd 7/8 - Team Kalix IBK Pröd 8/9 10 - 1 Jan-Erik Karlsson, Miroslav Hochel Råneå Sp
2024-01-12 19:15 110305016 Team Kalix IBK Pröd 8/9 - Öjebyns IBF Pröd 7/8 3 - 6 Jari Korpi, Victor Hansson Sportcity Kalix
2024-01-27 13:00 110305015 Kiruna AIF Pröd 8/9 - IBK Luleå Pröd 8/9 8 - 8 Miroslav Hochel, Disa Isaksson Rakethallen Kiruna
2024-02-10 10:00 110305017 IBK Luleå Pröd 8/9 - Alviks IK /BAIK Pröd 7/8 11 - 2 Charlie Vedin, Edward Alatalo Kronanhallen
2023-11-26 13:30 110305018 Kiruna AIF Pröd 8/9 - Råneå BK Pröd 7/8 6 - 5 Miroslav Hochel, Silvia Hochel Råneå Sp
2024-01-21 12:00 110305020 Team Kalix IBK Pröd 8/9 - Kiruna AIF Pröd 8/9 8 - 4 Jörgen Eriksson, Jari Korpi Sportcity Kalix
2024-01-23 19:00 110305021 Alviks IK /BAIK Pröd 7/8 - Råneå BK Pröd 7/8 2 - 13 Charlie Vedin, Edward Alatalo Bergskolan
2024-01-28 11:00 110305019 Öjebyns IBF Pröd 7/8 - IBK Luleå Pröd 8/9 3 - 5 Filip Lyckne, Wiggo Svensson Hortlax Sp
2024-02-04 12:00 110305007 Kiruna AIF Pröd 8/9 - Öjebyns IBF Pröd 7/8 4 - 5 Elen Aino Labba, Disa Isaksson Rakethallen Kiruna
2024-02-09 18:45 110305023 Råneå BK Pröd 7/8 - IBK Luleå Pröd 8/9 10 - 10 Johan Kemi, Miroslav Hochel Råneå Sp
2024-02-10 15:15 110305022 Öjebyns IBF Pröd 7/8 - Kiruna AIF Pröd 8/9 6 - 6 Petter Lindkvist, Wiggo Svensson Hortlax Sp
2024-03-19 19:00 110305024 Alviks IK /BAIK Pröd 7/8 - Team Kalix IBK Pröd 8/9 5 - 7 Jan-Erik Karlsson, Edward Alatalo Bergskolan
2024-02-23 18:00 110305027 IBK Luleå Pröd 8/9 - Team Kalix IBK Pröd 8/9 7 - 3 Albin Marttala, Elias Isaksson Kronanhallen
2024-02-25 12:45 110305025 Öjebyns IBF Pröd 7/8 - Råneå BK Pröd 7/8 8 - 8 Filip Lyckne, Wiggo Svensson Hortlax Sp
2024-03-16 13:15 110305026 Kiruna AIF Pröd 8/9 - Alviks IK /BAIK Pröd 7/8 2 - 8 Elen Aino Labba, Silvia Hochel Rakethallen Kiruna
2024-02-25 11:00 110305030 IBK Luleå Pröd 8/9 - Kiruna AIF Pröd 8/9 4 - 3 Petter Lindkvist, Elias Isaksson Kronanhallen
2024-03-24 11:15 110305028 Alviks IK /BAIK Pröd 7/8 - Öjebyns IBF Pröd 7/8 3 - 2 Jan-Erik Karlsson, Elias Isaksson Antnäs Sporthall
2024-04-18 19:00 110305029 Team Kalix IBK Pröd 8/9 - Råneå BK Pröd 7/8 8 - 7 Kevin Harjutsalo, Jesse Kvist Sportcity Kalix
Tabell
Plac. Lag S V O F GM-IM D P
1. Team Kalix IBK Pröd 8/ 9 10 6 1 3 52-55 -3 19
2. Råneå BK Pröd 7/ 8 10 5 2 3 80-51 29 17
3. IBK Luleå Pröd 8/ 9 10 4 3 3 62-65 -3 15
4. Öjebyns IBF Pröd 7/ 8 10 4 2 4 58-52 6 14
5. Alviks IK / BAIK Pröd 7/ 8 10 4 0 6 53-73 -20 12
6. Kiruna AIF Pröd 8/ 9 10 2 2 6 49-58 -9 8
S
= Spelade matcher,
V
= Vunna matcher,
SDV
= Sudden Death-vinster
O
= Oavgjorda matcher,
F
= Förlorade matcher,
GM
= Gjorda mål,
IM
= Insläppta mål,
D
= Differens,
P
= Poäng
Pantamera Pojkar Röd 9
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
2023-09-24 11:00 110306003 Kiruna AIF Pröd 8/9 - IBK Luleå Pröd 9/10 9 - 1 Miroslav Hochel, Johan Kemi Rakethallen Kiruna
2023-09-27 17:50 110306002 Gammelstads IF/SSK Pröd 9/10 - Notvikens IK Pröd 9/10 6 - 3 Kristian Rossi, Isac Lundqvist Sunderby Sp
2023-10-01 12:00 110306010 Team Kalix IBK Pröd 8/9 - Kiruna AIF Pröd 8/9 5 - 11 Daniel Juntti, Kristian Rossi Sportcity Kalix
2024-04-06 15:00 110306001 Team Kalix IBK Pröd 8/9 - Wibax IBF Piteå Pröd 9/10 8 - 7 Kristian Rossi, Daniel Juntti Hortlax Sp
2023-10-13 19:15 110306006 Notvikens IK Pröd 9/10 - Gammelstads IF/SSK Pröd 9/10 7 - 6 Albin Marttala, Elias Isaksson Luleå Energi Arena B-hall
2023-10-13 19:30 110306004 Team Kalix IBK Pröd 8/9 - IBK Luleå Pröd 8/9 6 - 9 Elin Karlmats, Olivia Vikström Sportcity Kalix
2024-02-10 11:00 110306005 Wibax IBF Piteå Pröd 9/10 - Kiruna AIF Pröd 8/9 1 - 10 Filip Lyckne, Wiggo Svensson Hortlax Sp
2023-09-24 16:00 110306007 Kiruna AIF Pröd 8/9 - IBK Luleå Pröd 8/9 13 - 2 Miroslav Hochel, Johan Kemi Rakethallen Kiruna
2023-10-29 16:00 110306008 IBK Luleå Pröd 9/10 - Team Kalix IBK Pröd 8/9 6 - 7 Charlie Vedin, Edward Alatalo Kronanhallen
2023-12-10 09:45 110306009 Notvikens IK Pröd 9/10 - Wibax IBF Piteå Pröd 9/10 5 - 5 Viktor Kemi, Axel Wernqvist Hälsans hus
2023-11-10 19:45 110306011 Wibax IBF Piteå Pröd 9/10 - IBK Luleå Pröd 9/10 5 - 6 Elin Karlmats, Olivia Vikström Norrmalmia Sph
2023-11-11 11:00 110306012 Gammelstads IF/SSK Pröd 9/10 - IBK Luleå Pröd 8/9 4 - 8 Anton Backelind, Johan Nyström Gammelstad Sp
2023-11-12 12:00 110306028 IBK Luleå Pröd 8/9 - Kiruna AIF Pröd 8/9 8 - 3 Olivia Vikström, Elin Karlmats Örnäsets Sp
2023-11-24 18:00 110306014 IBK Luleå Pröd 9/10 - Gammelstads IF/SSK Pröd 9/10 4 - 5 Kristian Rossi, Silvia Hochel Kronanhallen
2023-11-24 19:30 110306015 IBK Luleå Pröd 8/9 - Wibax IBF Piteå Pröd 9/10 8 - 3 Kristian Rossi, Silvia Hochel Kronanhallen
2023-11-26 17:00 110306013 Team Kalix IBK Pröd 8/9 - Notvikens IK Pröd 9/10 7 - 9 Isac Lundqvist, Kristian Rossi Sportcity Kalix
2023-12-08 19:45 110306016 Team Kalix IBK Pröd 8/9 - IBK Luleå Pröd 9/10 5 - 7 Daniel Juntti, Isac Lundqvist Sportcity Kalix
2024-01-13 10:00 110306018 IBK Luleå Pröd 8/9 - Notvikens IK Pröd 9/10 6 - 4 Elin Karlmats, Olivia Vikström Kronanhallen
2024-02-14 17:50 110306030 Gammelstads IF/SSK Pröd 9/10 - Wibax IBF Piteå Pröd 9/10 3 - 6 Jan-Erik Karlsson, Charlie Vedin Sunderby Sp
2023-12-05 20:15 110306021 Wibax IBF Piteå Pröd 9/10 - IBK Luleå Pröd 8/9 2 - 9 Filip Lyckne, Daniel Juntti Norrmalmia Sph
2023-12-10 14:15 110306020 IBK Luleå Pröd 9/10 - Notvikens IK Pröd 9/10 11 - 5 Elin Karlmats, Olivia Vikström Örnäsets Sp
2023-12-10 17:00 110306019 Team Kalix IBK Pröd 8/9 - Gammelstads IF/SSK Pröd 9/10 4 - 3 Jari Korpi, Isac Lundqvist Sportcity Kalix
2024-01-19 18:00 110306024 IBK Luleå Pröd 9/10 - IBK Luleå Pröd 8/9 5 - 10 Albin Marttala, Elias Isaksson Kronanhallen
2024-01-19 18:45 110306022 Notvikens IK Pröd 9/10 - Team Kalix IBK Pröd 8/9 5 - 8 Anton Backelind, Gustaf Vallgren Luleå Energi Arena B-hall
2024-01-20 14:00 110306023 Kiruna AIF Pröd 8/9 - Wibax IBF Piteå Pröd 9/10 5 - 6 Elen Aino Labba, Disa Isaksson Rakethallen Kiruna
2024-01-17 17:50 110306027 Gammelstads IF/SSK Pröd 9/10 - IBK Luleå Pröd 9/10 3 - 5 Jan-Erik Karlsson, Olivia Vikström Sunderby Sp
2024-01-20 10:30 110306025 IBK Luleå Pröd 8/9 - Team Kalix IBK Pröd 8/9 6 - 2 Charlie Vedin, Viktor Kemi Örnäsets Sp
2024-03-16 11:45 110306026 Kiruna AIF Pröd 8/9 - Notvikens IK Pröd 9/10 2 - 3 Elen Aino Labba, Disa Isaksson Rakethallen Kiruna
2024-02-18 11:30 110306017 Gammelstads IF/SSK Pröd 9/10 - Kiruna AIF Pröd 8/9 3 - 3 Elin Karlmats, Olivia Vikström Gammelstad Sp
2024-02-18 15:45 110306036 Notvikens IK Pröd 9/10 - Kiruna AIF Pröd 8/9 5 - 9 Tobias Skogsberg, Isac Lundqvist Luleå Energi Arena B-hall
2024-02-16 18:15 110306032 IBK Luleå Pröd 8/9 - Gammelstads IF/SSK Pröd 9/10 4 - 4 Jan-Erik Karlsson, Anton Backelind Kronanhallen
2024-02-16 19:45 110306033 Wibax IBF Piteå Pröd 9/10 - Notvikens IK Pröd 9/10 3 - 11 Elias Isaksson, Sean Limnerius Norrmalmia Sph
2024-03-27 00:00 110306031 Kiruna AIF Pröd 8/9 - Team Kalix IBK Pröd 8/9 WW (-5 - -5) Rakethallen Kiruna
2024-02-18 11:45 110306029 Notvikens IK Pröd 9/10 - IBK Luleå Pröd 9/10 6 - 7 Tobias Skogsberg, Isac Lundqvist Luleå Energi Arena B-hall
2024-03-13 17:50 110306034 Gammelstads IF/SSK Pröd 9/10 - Team Kalix IBK Pröd 8/9 5 - 7 Edward Alatalo, Charlie Vedin Sunderby Sp
2024-03-15 18:30 110306035 IBK Luleå Pröd 9/10 - Wibax IBF Piteå Pröd 9/10 7 - 3 Jan-Erik Karlsson, Isac Lundqvist Örnäsets Sp
2024-03-02 11:00 110306038 Kiruna AIF Pröd 8/9 - Gammelstads IF/SSK Pröd 9/10 6 - 3 Miroslav Hochel, Silvia Hochel Rakethallen Kiruna
2024-04-05 18:00 110306039 IBK Luleå Pröd 8/9 - IBK Luleå Pröd 9/10 7 - 4 Olivia Vikström, Tobias Skogsberg Kronanhallen
2024-04-06 12:00 110306037 Wibax IBF Piteå Pröd 9/10 - Team Kalix IBK Pröd 8/9 8 - 7 Daniel Juntti, Kristian Rossi Hortlax Sp
2024-02-25 12:30 110306042 IBK Luleå Pröd 9/10 - Kiruna AIF Pröd 8/9 3 - 1 Elias Isaksson, Petter Lindkvist Kronanhallen
2024-03-02 10:00 110306041 Notvikens IK Pröd 9/10 - IBK Luleå Pröd 8/9 5 - 5 Jörgen Eriksson, Gustaf Vallgren Kronanhallen
2024-03-24 14:30 110306040 Wibax IBF Piteå Pröd 9/10 - Gammelstads IF/SSK Pröd 9/10 6 - 2 Per-Anders Blind, Mattis Stanzé Norrmalmia Sph
Tabell
Plac. Lag S V O F GM-IM D P
1. IBK Luleå Pröd 8/ 9 12 9 2 1 82-55 27 29
2. IBK Luleå Pröd 9/ 10 12 7 0 5 66-66 0 21
3. Kiruna AIF Pröd 8/ 9 12 6 1 5 72-45 27 19
4. Team Kalix IBK Pröd 8/ 9 12 5 0 7 66-81 -15 15
5. Notvikens IK Pröd 9/ 10 12 4 2 6 68-75 -7 14
6. Wibax IBF Piteå Pröd 9/ 10 12 4 1 7 55-81 -26 13
7. Gammelstads IF/ SSK Pröd 9/ 10 12 2 2 8 47-63 -16 8
S
= Spelade matcher,
V
= Vunna matcher,
SDV
= Sudden Death-vinster
O
= Oavgjorda matcher,
F
= Förlorade matcher,
GM
= Gjorda mål,
IM
= Insläppta mål,
D
= Differens,
P
= Poäng

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis