Hortlax Sp

Adress
Piteå
Underlag
Gummi 





Matcher
Datum Tävling Matchnummer Match Resultat
Röd text
= Ändrad matchtid
November
2023-11-11 10:00 Pojkar Blå 2/3 Gr.1 110352001 Öjebyns IBF PBlå 2/3Gr.1 L1 - IBF Argentum 91 PBlå 2/3Gr.1
2023-11-11 11:00 Pojkar Blå 2/3 Gr.1 110352002 Gammelstads IF PBlå 2/3Gr.1 - IBK Boden PBlå 2/3Gr.1
2023-11-11 12:00 Pojkar Blå 2/3 Gr.1 110352003 IBF Argentum 91 PBlå 2/3Gr.1 - Gammelstads IF PBlå 2/3Gr.1
2023-11-11 13:00 Pojkar Blå 2/3 Gr.1 110352004 Öjebyns IBF PBlå 2/3Gr.1 L1 - IBK Boden PBlå 2/3Gr.1
2023-11-11 14:00 Pojkar Blå 2/3 Gr.1 110352005 IBK Boden PBlå 2/3Gr.1 - IBF Argentum 91 PBlå 2/3Gr.1
2023-11-11 15:00 Pojkar Blå 2/3 Gr.1 110352006 Öjebyns IBF PBlå 2/3Gr.1 L1 - Gammelstads IF PBlå 2/3Gr.1
2023-11-19 10:00 Pojkar Grön 4 Gr.2 110506001 Öjebyns IBF PGrön 4 Gr.2 - Alviks IK P/FGrön 4 Gr.2
2023-11-19 10:00 Pojkar Grön 4 Gr.2 110506002 Bensby UFF PGrön 4 Gr.2 - Wibax IBF Piteå PGrön 4 Gr.2
2023-11-19 10:45 Pojkar Grön 4 Gr.2 110506003 Öjebyns IBF PGrön 4 Gr.2 - Wibax IBF Piteå PGrön 4 Gr.2
2023-11-19 10:45 Pojkar Grön 4 Gr.2 110506004 Alviks IK P/FGrön 4 Gr.2 - Bensby UFF PGrön 4 Gr.2
2023-11-19 11:30 Pojkar Grön 4 Gr.2 110506005 Öjebyns IBF PGrön 4 Gr.2 - Bensby UFF PGrön 4 Gr.2
2023-11-19 11:30 Pojkar Grön 4 Gr.2 110506006 Wibax IBF Piteå PGrön 4 Gr.2 - Alviks IK P/FGrön 4 Gr.2
2023-11-19 13:00 Flickor Grön 3/4 110509001 Öjebyns IBF FGrön 3/4 - Bergnäsets AIK FGrön 3/4
2023-11-19 13:00 Flickor Grön 3/4 110509002 Notvikens IK FGrön 3/4 - Sunderby SK FGrön 3/4
2023-11-19 13:50 Flickor Grön 3/4 110509003 Öjebyns IBF FGrön 3/4 - Sunderby SK FGrön 3/4
2023-11-19 13:50 Flickor Grön 3/4 110509004 Bergnäsets AIK FGrön 3/4 - Notvikens IK FGrön 3/4
2023-11-19 15:00 Flickor Grön 3/4 110509005 Öjebyns IBF FGrön 3/4 - Notvikens IK FGrön 3/4
2023-11-19 15:00 Flickor Grön 3/4 110509006 Sunderby SK FGrön 3/4 - Bergnäsets AIK FGrön 3/4
2023-11-26 10:00 Pojkar Gron 4 Gr.1 110505007 Öjebyns IBF PGrön 4 Gr.1 - Wibax IBF Piteå PGrön 4 Gr.1
2023-11-26 10:00 Pojkar Gron 4 Gr.1 110505008 Alviks IK PGrön 4 Gr.1 - IBF Argentum 91 PGrön 4 Gr.1
2023-11-26 10:45 Pojkar Gron 4 Gr.1 110505009 Öjebyns IBF PGrön 4 Gr.1 - IBF Argentum 91 PGrön 4 Gr.1
2023-11-26 10:45 Pojkar Gron 4 Gr.1 110505010 Wibax IBF Piteå PGrön 4 Gr.1 - Alviks IK PGrön 4 Gr.1
2023-11-26 11:30 Pojkar Gron 4 Gr.1 110505011 Öjebyns IBF PGrön 4 Gr.1 - Alviks IK PGrön 4 Gr.1
2023-11-26 11:30 Pojkar Gron 4 Gr.1 110505012 IBF Argentum 91 PGrön 4 Gr.1 - Wibax IBF Piteå PGrön 4 Gr.1
December
2023-12-02 10:00 Pojkar Blå 1 Gr.1 110350001 Öjebyns IBF PBlå 1 Gr.1 - Bergnäsets AIK/Alviks IK PBlå 1 Gr.1
2023-12-02 11:00 Pojkar Blå 1 Gr.1 110350002 Gammelstads IF/SSK PBlå 1 Gr.1 - Haparanda AIK PBlå 1 Gr.1
2023-12-02 12:00 Pojkar Blå 1 Gr.1 110350003 Bergnäsets AIK/Alviks IK PBlå 1 Gr.1 - Gammelstads IF/SSK PBlå 1 Gr.1
2023-12-02 13:00 Pojkar Blå 1 Gr.1 110350004 Öjebyns IBF PBlå 1 Gr.1 - Haparanda AIK PBlå 1 Gr.1
2023-12-02 14:00 Pojkar Blå 1 Gr.1 110350005 Haparanda AIK PBlå 1 Gr.1 - Bergnäsets AIK/Alviks IK PBlå 1 Gr.1
2023-12-02 15:00 Pojkar Blå 1 Gr.1 110350006 Öjebyns IBF PBlå 1 Gr.1 - Gammelstads IF/SSK PBlå 1 Gr.1
2023-12-03 10:00 Pojkar Grön 3 Gr.1 110502007 Öjebyns IBF PGrön 3 Gr.1 - Bensby UFF PGrön 3 Gr.1
2023-12-03 10:00 Pojkar Grön 3 Gr.1 110502008 Alviks IK PGrön 3 Gr.1 - Luleå SK PGrön 3 Gr.1
2023-12-03 10:45 Pojkar Grön 3 Gr.1 110502009 Öjebyns IBF PGrön 3 Gr.1 - Luleå SK PGrön 3 Gr.1
2023-12-03 10:45 Pojkar Grön 3 Gr.1 110502010 Bensby UFF PGrön 3 Gr.1 - Alviks IK PGrön 3 Gr.1
2023-12-03 11:30 Pojkar Grön 3 Gr.1 110502011 Öjebyns IBF PGrön 3 Gr.1 - Alviks IK PGrön 3 Gr.1
2023-12-03 11:30 Pojkar Grön 3 Gr.1 110502012 Luleå SK PGrön 3 Gr.1 - Bensby UFF PGrön 3 Gr.1
Januari
2024-01-13 10:00 Flickor Blå 1/2 110357013 Öjebyns IBF FBlå 1/2 - IBF Argentum 91 FBlå 1/2
2024-01-13 11:00 Flickor Blå 1/2 110357014 IBK Luleå FBlå 1/2 - K4 IF FBlå 1/2
2024-01-13 12:00 Flickor Blå 1/2 110357015 IBF Argentum 91 FBlå 1/2 - IBK Luleå FBlå 1/2
2024-01-13 13:00 Flickor Blå 1/2 110357016 Öjebyns IBF FBlå 1/2 - K4 IF FBlå 1/2
2024-01-13 14:00 Flickor Blå 1/2 110357017 K4 IF FBlå 1/2 - IBF Argentum 91 FBlå 1/2
2024-01-13 15:00 Flickor Blå 1/2 110357018 Öjebyns IBF FBlå 1/2 - IBK Luleå FBlå 1/2
2024-01-14 10:00 Pojkar Gron 4 Gr.1 110505019 Wibax IBF Piteå PGrön 4 Gr.1 - Sunderby SK PGrön 4 Gr.1
2024-01-14 10:00 Pojkar Gron 4 Gr.1 110505020 IBF Argentum 91 PGrön 4 Gr.1 - Öjebyns IBF PGrön 4 Gr.1
2024-01-14 10:45 Pojkar Gron 4 Gr.1 110505021 Wibax IBF Piteå PGrön 4 Gr.1 - Öjebyns IBF PGrön 4 Gr.1
2024-01-14 10:45 Pojkar Gron 4 Gr.1 110505022 Sunderby SK PGrön 4 Gr.1 - IBF Argentum 91 PGrön 4 Gr.1
2024-01-14 11:30 Pojkar Gron 4 Gr.1 110505023 Wibax IBF Piteå PGrön 4 Gr.1 - IBF Argentum 91 PGrön 4 Gr.1
2024-01-14 11:30 Pojkar Gron 4 Gr.1 110505024 Öjebyns IBF PGrön 4 Gr.1 - Sunderby SK PGrön 4 Gr.1
2024-01-20 10:00 Pojkar Blå 1 Gr.2 110351007 Öjebyns IBF PBlå 1 Gr.2 - Luleå SK PBlå 1 Gr.2
2024-01-20 11:00 Pojkar Blå 1 Gr.2 110351008 Gammelstads IF PBlå 1 Gr.2 - Sunderby SK PBlå 1 Gr.2
2024-01-20 12:00 Pojkar Blå 1 Gr.2 110351009 Luleå SK PBlå 1 Gr.2 - Gammelstads IF PBlå 1 Gr.2
2024-01-20 13:00 Pojkar Blå 1 Gr.2 110351010 Öjebyns IBF PBlå 1 Gr.2 - Sunderby SK PBlå 1 Gr.2
2024-01-20 14:00 Pojkar Blå 1 Gr.2 110351011 Sunderby SK PBlå 1 Gr.2 - Luleå SK PBlå 1 Gr.2
2024-01-20 15:00 Pojkar Blå 1 Gr.2 110351012 Öjebyns IBF PBlå 1 Gr.2 - Gammelstads IF PBlå 1 Gr.2
2024-01-21 08:30 Pojkar Blå 4 Gr.1 110355013 Öjebyns IBF PBlå 4 Gr.1 - Wibax IBF Piteå PBlå 4 Gr.1
2024-01-21 09:30 Pojkar Blå 4 Gr.1 110355014 Notvikens IK PBlå 4 Gr.1 - Alviks IK PBlå 4 Gr.1
2024-01-21 10:30 Pojkar Blå 4 Gr.1 110355015 Wibax IBF Piteå PBlå 4 Gr.1 - Notvikens IK PBlå 4 Gr.1
2024-01-21 11:30 Pojkar Blå 4 Gr.1 110355016 Öjebyns IBF PBlå 4 Gr.1 - Alviks IK PBlå 4 Gr.1
2024-01-21 12:30 Pojkar Blå 4 Gr.1 110355017 Alviks IK PBlå 4 Gr.1 - Wibax IBF Piteå PBlå 4 Gr.1
2024-01-21 13:30 Pojkar Blå 4 Gr.1 110355018 Öjebyns IBF PBlå 4 Gr.1 - Notvikens IK PBlå 4 Gr.1
Februari
2024-02-17 10:00 Pojkar Blå 2/3 Gr.2 110353025 Öjebyns IBF PBlå 2/3 Gr.2 - Bensby UFF PBlå 2/3 Gr.2
2024-02-17 11:00 Pojkar Blå 2/3 Gr.2 110353026 Team Kalix IBK PBlå 2/3 Gr.2 - Bergnäsets AIK PBlå 2/3 Gr.2
2024-02-17 12:00 Pojkar Blå 2/3 Gr.2 110353027 Bensby UFF PBlå 2/3 Gr.2 - Team Kalix IBK PBlå 2/3 Gr.2
2024-02-17 13:00 Pojkar Blå 2/3 Gr.2 110353028 Öjebyns IBF PBlå 2/3 Gr.2 - Bergnäsets AIK PBlå 2/3 Gr.2
2024-02-17 14:00 Pojkar Blå 2/3 Gr.2 110353029 Bergnäsets AIK PBlå 2/3 Gr.2 - Bensby UFF PBlå 2/3 Gr.2
2024-02-17 15:00 Pojkar Blå 2/3 Gr.2 110353030 Öjebyns IBF PBlå 2/3 Gr.2 - Team Kalix IBK PBlå 2/3 Gr.2
2024-02-18 10:00 Flickor Grön 1/2 110508019 Öjebyns IBF FGrön 1/2 Lag 2 - Team Kalix IBK FGrön 1/2 Lag 1
2024-02-18 10:00 Flickor Grön 1/2 110508020 Öjebyns IBF FGrön 1/2 Lag 1 - IBF Argentum 91 FGrön 1/2
2024-02-18 10:45 Flickor Grön 1/2 110508021 Öjebyns IBF FGrön 1/2 Lag 2 - IBF Argentum 91 FGrön 1/2
2024-02-18 10:45 Flickor Grön 1/2 110508022 Team Kalix IBK FGrön 1/2 Lag 1 - Öjebyns IBF FGrön 1/2 Lag 1
2024-02-18 11:30 Flickor Grön 1/2 110508023 Öjebyns IBF FGrön 1/2 Lag 2 - Öjebyns IBF FGrön 1/2 Lag 1
2024-02-18 11:30 Flickor Grön 1/2 110508024 IBF Argentum 91 FGrön 1/2 - Team Kalix IBK FGrön 1/2 Lag 1
2024-02-23 00:00 Pantamera Pojkar Röd 4 110301017 Öjebyns IBF Pröd 1-3/4 - Luleå SK Pröd 1-3/4
2024-02-29 00:00 Pantamera Pojkar Röd 1-3 110300009 Öjebyns IBF Pröd 1-3/4 - IBK Boden Pröd 1-3/4
Mars
2024-03-01 18:30 Pantamera Pojkar Röd 7 110304034 Öjebyns IBF Pröd 7/8 - IBK Boden Pröd 6/7
2024-03-01 19:45 Pantamera Flickor Röd 1/2 110400032 Öjebyns IBF Fröd 1/2 (F10) - Team Kalix IBK Fröd 1/2
2024-03-15 19:30 Pantamera Pojkar Röd 1-3 110300052 Öjebyns IBF Pröd 1-3/4 - Gammelstads IF Pröd 1-3/5
April
2024-04-06 15:00 Pantamera Pojkar Röd 9 110306001 Team Kalix IBK Pröd 8/9 - Wibax IBF Piteå Pröd 9/10

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis