Norrmalmia Sph

Adress
Kyrkbrogatan 19, 94131 Piteå
Underlag
Gummi 





Matcher
Datum Tävling Matchnummer Match Resultat
Röd text
= Ändrad matchtid
November
2021-11-09 00:00 Pantamera Fröd 2 110401008 Öjebyns IBF Fröd 1/2 - Team Kalix IBK Fröd 1/2
2021-11-20 10:00 Pojkar Blå 3 Grp 3 110355001 Wibax IBF Piteå PBlå 3 L3 - IBK Boden PBlå 3
2021-11-20 11:00 Pojkar Blå 3 Grp 3 110355002 Alviks IK PBlå 3 - Team Kalix IBK P Blå 3
2021-11-20 12:00 Pojkar Blå 3 Grp 3 110355003 IBK Boden PBlå 3 - Alviks IK PBlå 3
2021-11-20 13:00 Pojkar Blå 3 Grp 3 110355004 Wibax IBF Piteå PBlå 3 L3 - Team Kalix IBK P Blå 3
2021-11-20 14:00 Pojkar Blå 3 Grp 3 110355005 Team Kalix IBK P Blå 3 - IBK Boden PBlå 3
2021-11-20 15:00 Pojkar Blå 3 Grp 3 110355006 Wibax IBF Piteå PBlå 3 L3 - Alviks IK PBlå 3
December
2021-12-11 10:00 Pojkar Blå 1 Grp 1 110350007 Wibax IBF Piteå PBlå 1 - Malmbergets AIF PBlå 1
2021-12-11 12:00 Pojkar Blå 1 Grp 1 110350009 Malmbergets AIF PBlå 1 - Alviks IK/BAIK PBlå 1 L1
2021-12-11 15:00 Pojkar Blå 1 Grp 1 110350012 Wibax IBF Piteå PBlå 1 - Alviks IK/BAIK PBlå 1 L1
2021-12-18 10:00 Pojkar Blå 3 Grp 1 110353007 Wibax IBF Piteå PBlå 3 L1 - Notvikens IK PBlå 3
2021-12-18 11:00 Pojkar Blå 3 Grp 1 110353008 Gammelstads IF PBlå 3 - IBK Luleå PBlå 3 L1
2021-12-18 12:00 Pojkar Blå 3 Grp 1 110353009 Notvikens IK PBlå 3 - Gammelstads IF PBlå 3
2021-12-18 13:00 Pojkar Blå 3 Grp 1 110353010 Wibax IBF Piteå PBlå 3 L1 - IBK Luleå PBlå 3 L1
2021-12-18 14:00 Pojkar Blå 3 Grp 1 110353011 IBK Luleå PBlå 3 L1 - Notvikens IK PBlå 3
2021-12-18 15:00 Pojkar Blå 3 Grp 1 110353012 Wibax IBF Piteå PBlå 3 L1 - Gammelstads IF PBlå 3
2021-12-19 10:00 Pojkar Blå 1 Grp 2 110351007 Öjebyns IBF PBlå 1 L2 - Bergnäsets AIK/AIK PBlå 1 L2
2021-12-19 11:00 Pojkar Blå 1 Grp 2 110351008 Notvikens IK PBlå 1 - Gammelstads IF PBlå 1
2021-12-19 12:00 Pojkar Blå 1 Grp 2 110351009 Bergnäsets AIK/AIK PBlå 1 L2 - Notvikens IK PBlå 1
2021-12-19 13:00 Pojkar Blå 1 Grp 2 110351010 Öjebyns IBF PBlå 1 L2 - Gammelstads IF PBlå 1
2021-12-19 14:00 Pojkar Blå 1 Grp 2 110351011 Gammelstads IF PBlå 1 - Bergnäsets AIK/AIK PBlå 1 L2
2021-12-19 15:00 Pojkar Blå 1 Grp 2 110351012 Öjebyns IBF PBlå 1 L2 - Notvikens IK PBlå 1
2021-12-28 20:00 Träningsmatcher 3x15 21/22 119002011 Norrbotten F 16 - Öjebyns IBF Dam A
Januari
2022-01-14 20:00   Uppskj. Damer Division 1 110210062 Öjebyns IBF D1 - IBK Luleå B D1
2022-01-22 10:00 Pojkar Blå 3 Grp 2 110354013 Wibax IBF Piteå PBlå 3 L2 - K 4 IF PBlå 3
2022-01-22 11:00 Pojkar Blå 3 Grp 2 110354014 IBK Luleå PBlå 3 L2 - IBF Argentum 91 PBlå 3
2022-01-22 12:00 Pojkar Blå 3 Grp 2 110354015 K 4 IF PBlå 3 - IBK Luleå PBlå 3 L2
2022-01-22 13:00 Pojkar Blå 3 Grp 2 110354016 Wibax IBF Piteå PBlå 3 L2 - IBF Argentum 91 PBlå 3
2022-01-22 14:00 Pojkar Blå 3 Grp 2 110354017 IBF Argentum 91 PBlå 3 - K 4 IF PBlå 3
2022-01-22 15:00 Pojkar Blå 3 Grp 2 110354018 Wibax IBF Piteå PBlå 3 L2 - IBK Luleå PBlå 3 L2
2022-01-25 20:15 Herrar Division 2 110120062 Öjebyns IBF H2 - IBK Luleå H2
2022-01-26 20:15 Juniorallsvenskan A HJ18 580700058 Öjebyns IBF - Gamla Stan IBK/FBC Moröbacke
2022-01-30 16:45 Herrar Division 3 N 191131029 Öjebyns IBF/ Utv - Citykamraterna BK
Februari
2022-02-01 20:15 Herrar Division 3 N 191131039 Öjebyns IBF/ Utv - BK Solbacken
2022-02-04 18:30 Pantamera Fröd 3 110402010 Wibax IBF Piteå Fröd 2/3 - IBK Boden Fröd 3/4
2022-02-08 20:15 Juniorallsvenskan A HJ18 580700080 Öjebyns IBF - Skellefteå IBK/Rönnskär Railcare
2022-02-12 10:00 Pojkar Blå 4 Grp 2 110358007 Wibax IBF Piteå PBlå 4 L2 - Sunderby SK PBlå 4
2022-02-12 11:00 Pojkar Blå 4 Grp 2 110358008 Gammelstads IF PBlå 4 - IBK Luleå PBlå 4 L2
2022-02-12 12:00 Pojkar Blå 4 Grp 2 110358009 Sunderby SK PBlå 4 - Gammelstads IF PBlå 4
2022-02-12 13:00 Pojkar Blå 4 Grp 2 110358010 Wibax IBF Piteå PBlå 4 L2 - IBK Luleå PBlå 4 L2
2022-02-12 14:00 Pojkar Blå 4 Grp 2 110358011 IBK Luleå PBlå 4 L2 - Sunderby SK PBlå 4
2022-02-12 15:00 Pojkar Blå 4 Grp 2 110358012 Wibax IBF Piteå PBlå 4 L2 - Gammelstads IF PBlå 4
2022-02-13 16:30 Pantamera Pröd 6 110305041 Wibax IBF Piteå Pröd 6/7 - IBK Boden Pröd 5/6
2022-02-15 20:15 Herrar Division 2 110120082 Öjebyns IBF H2 - Team Kalix IBK H2
2022-02-18 18:00 Pantamera Pröd 3 110302015 Wibax IBF Piteå Pröd 2/3/4 - Luleå SK Pröd 1/2/3
2022-02-18 20:30 Damer Division 1 110210082 Öjebyns IBF D1 - Team Kalix IBK D1
2022-02-19 11:00 Pantamera Fröd 7 110406009 Öjebyns IBF Fröd 6/7 Vit - Team Kalix IBK Fröd 6/7
2022-02-19 14:00 Herrar Div 1 Norrland 580038110 Wibax-Piteå IBK - Gimonäs Umeå IF
2022-02-22 18:00 DM Dam Final 110762001 Öjebyns IBF Dam A - IBK Luleå Dam Allsv/Div 1
2022-02-22 20:30 DM Herr Final 110703001 Öjebyns IBF Herr A - Wibax-Piteå IBK
2022-02-25 18:00 Pantamera Pröd 6 110305029 Wibax IBF Piteå Pröd 6/7 - Sunderby SK Pröd 6/7
2022-02-25 20:00 Pantamera Fröd 2 110401019 Wibax IBF Piteå Fröd 2/3 - Luleå SK/IBK Luleå Fröd1/2
2022-02-26 12:00 Juniorallsvenskan A HJ18 580700062 Öjebyns IBF - Team Thorengruppen Ungdom SK /Thorengruppen IBK
2022-02-26 14:45 Pojkar Grön 4 110505031 Wibax IBF Piteå PGrön 4 L2 - Alviks IK PGrön 4
2022-02-26 14:45 Pojkar Grön 4 110505032 IBK Luleå PGrön 4 - Wibax IBF Piteå PGrön 4 L1
2022-02-26 15:30 Pojkar Grön 4 110505033 Alviks IK PGrön 4 - IBK Luleå PGrön 4
2022-02-26 15:30 Pojkar Grön 4 110505034 Wibax IBF Piteå PGrön 4 L2 - Wibax IBF Piteå PGrön 4 L1
2022-02-26 16:15 Pojkar Grön 4 110505035 Wibax IBF Piteå PGrön 4 L1 - Alviks IK PGrön 4
2022-02-26 16:15 Pojkar Grön 4 110505036 Wibax IBF Piteå PGrön 4 L2 - IBK Luleå PGrön 4
2022-02-27 10:00 Pojkar Blå 4 Grp 1 110357019 Wibax IBF Piteå PBlå 4 L1 - IBK Luleå PBlå 4 L1
2022-02-27 11:00 Pojkar Blå 4 Grp 1 110357020 Gammelstads IF PBlå 4 - Öjebyns IBF PBlå 4
2022-02-27 12:00 Pojkar Blå 4 Grp 1 110357021 IBK Luleå PBlå 4 L1 - Gammelstads IF PBlå 4
2022-02-27 13:00 Pojkar Blå 4 Grp 1 110357022 Wibax IBF Piteå PBlå 4 L1 - Öjebyns IBF PBlå 4
2022-02-27 14:00 Pojkar Blå 4 Grp 1 110357023 Öjebyns IBF PBlå 4 - IBK Luleå PBlå 4 L1
2022-02-27 15:00 Pojkar Blå 4 Grp 1 110357024 Wibax IBF Piteå PBlå 4 L1 - Gammelstads IF PBlå 4
2022-02-28 18:00 Pantamera Fröd 6 110405018 Öjebyns IBF Fröd 6/7 Vit - Öjebyns IBF Fröd 5/6
Mars
2022-03-01 20:15 Pantamera Pröd 3 110302018 Wibax IBF Piteå Pröd 2/3/4 - Gammelstads IF Pröd 2/3/4
2022-03-05 11:15 Pantamera F Div. 2 Skeå 193452036 Öjebyns IBF F06/07 - Byske FF 07-08
2022-03-06 11:00 Herrar Utveckling 110150011 Öjebyns IBF Herr U - Kiruna AIF HUtv
2022-03-08 20:15 Herrar Utveckling 110150004 Öjebyns IBF Herr U - IBK Luleå Herr U
2022-03-11 18:00 Pantamera Fröd 7 110406011 Öjebyns IBF Fröd 6/7 Vit - Luleå SK Fröd 6/7
2022-03-11 20:00 Pantamera Fröd 2 110401022 Wibax IBF Piteå Fröd 2/3 - Team Kalix IBK Fröd 1/2
2022-03-13 16:30 Herrar Div 1 Norrland 580038128 Wibax-Piteå IBK - Team Thorengruppen Ungdom SK
2022-03-18 19:45 Pantamera Fröd 2 110401024 Wibax IBF Piteå Fröd 2/3 - Öjebyns IBF Fröd 1/2
2022-03-29 20:15 Pantamera Pröd 2 110301025 Öjebyns IBF Pröd 1/2 - IBK Luleå Pröd 1/2
April
2022-04-08 19:00 Pantamera Fröd1/DJ18 110400011 Öjebyns IBF Fröd 1/2 - Luleå SK/IBK Luleå Fröd1/2

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis