Sunderby Sp

Adress
Sunderbyn
Underlag
Gummi 





Matcher
Datum Tävling Matchnummer Match Resultat
Röd text
= Ändrad matchtid
November
2023-11-11 14:45 Pojkar Gron 4 Gr.1 110505001 Sunderby SK PGrön 4 Gr.1 - Wibax IBF Piteå PGrön 4 Gr.1
2023-11-11 14:45 Pojkar Gron 4 Gr.1 110505002 Öjebyns IBF PGrön 4 Gr.1 - Alviks IK PGrön 4 Gr.1
2023-11-11 15:30 Pojkar Gron 4 Gr.1 110505003 Sunderby SK PGrön 4 Gr.1 - Alviks IK PGrön 4 Gr.1
2023-11-11 15:30 Pojkar Gron 4 Gr.1 110505004 Wibax IBF Piteå PGrön 4 Gr.1 - Öjebyns IBF PGrön 4 Gr.1
2023-11-11 16:15 Pojkar Gron 4 Gr.1 110505005 Sunderby SK PGrön 4 Gr.1 - Öjebyns IBF PGrön 4 Gr.1
2023-11-11 16:15 Pojkar Gron 4 Gr.1 110505006 Alviks IK PGrön 4 Gr.1 - Wibax IBF Piteå PGrön 4 Gr.1
December
2023-12-02 11:00 Pojkar Blå 2/3 Gr.3 110354007 Sunderby SK PBlå 2/3 Gr.3 - Bensby UFF PBlå 2/3 Gr.3
2023-12-02 12:00 Pojkar Blå 2/3 Gr.3 110354008 IBK Luleå PBlå 2/3 Gr.3 - Alviks IK PBlå 2/3 Gr.3
2023-12-02 13:00 Pojkar Blå 2/3 Gr.3 110354009 Bensby UFF PBlå 2/3 Gr.3 - IBK Luleå PBlå 2/3 Gr.3
2023-12-02 14:00 Pojkar Blå 2/3 Gr.3 110354010 Sunderby SK PBlå 2/3 Gr.3 - Alviks IK PBlå 2/3 Gr.3
2023-12-02 15:00 Pojkar Blå 2/3 Gr.3 110354011 Alviks IK PBlå 2/3 Gr.3 - Bensby UFF PBlå 2/3 Gr.3
2023-12-02 16:00 Pojkar Blå 2/3 Gr.3 110354012 Sunderby SK PBlå 2/3 Gr.3 - IBK Luleå PBlå 2/3 Gr.3
2023-12-09 10:45 Pojkar Grön 1/2 Gr.2 110501007 Sunderby SK PGrön 1/2 Gr.2 - IBK Luleå PGrön 1/2 Gr.2
2023-12-09 10:45 Pojkar Grön 1/2 Gr.2 110501008 Team Kalix IBK PGrön 1/2 Gr.2 - Bergnäsets AIK PGrön 1/2 Gr.2
2023-12-09 11:30 Pojkar Grön 1/2 Gr.2 110501009 Sunderby SK PGrön 1/2 Gr.2 - Bergnäsets AIK PGrön 1/2 Gr.2
2023-12-09 11:30 Pojkar Grön 1/2 Gr.2 110501010 IBK Luleå PGrön 1/2 Gr.2 - Team Kalix IBK PGrön 1/2 Gr.2
2023-12-09 12:15 Pojkar Grön 1/2 Gr.2 110501011 Sunderby SK PGrön 1/2 Gr.2 - Team Kalix IBK PGrön 1/2 Gr.2
2023-12-09 12:15 Pojkar Grön 1/2 Gr.2 110501012 Bergnäsets AIK PGrön 1/2 Gr.2 - IBK Luleå PGrön 1/2 Gr.2
Januari
2024-01-27 15:15 Flickor Grön 3/4 110509013 Sunderby SK FGrön 3/4 - Öjebyns IBF FGrön 3/4
2024-01-27 15:15 Flickor Grön 3/4 110509014 Notvikens IK FGrön 3/4 - Bergnäsets AIK FGrön 3/4
2024-01-27 16:00 Flickor Grön 3/4 110509015 Sunderby SK FGrön 3/4 - Bergnäsets AIK FGrön 3/4
2024-01-27 16:00 Flickor Grön 3/4 110509016 Öjebyns IBF FGrön 3/4 - Notvikens IK FGrön 3/4
2024-01-27 16:45 Flickor Grön 3/4 110509017 Sunderby SK FGrön 3/4 - Notvikens IK FGrön 3/4
2024-01-27 16:45 Flickor Grön 3/4 110509018 Bergnäsets AIK FGrön 3/4 - Öjebyns IBF FGrön 3/4
Februari
2024-02-10 16:45 Pojkar Grön 1/2 Gr.1 110500019 Sunderby SK PGrön 1/2 Gr.1 - IBK Luleå PGrön 1/2 Gr.1
2024-02-10 16:45 Pojkar Grön 1/2 Gr.1 110500020 K4 IF PGrön 1/2 Gr.1 - IBF Argentum 91 PGrön 1/2 Gr.1
2024-02-10 17:30 Pojkar Grön 1/2 Gr.1 110500021 Sunderby SK PGrön 1/2 Gr.1 - IBF Argentum 91 PGrön 1/2 Gr.1
2024-02-10 17:30 Pojkar Grön 1/2 Gr.1 110500022 IBK Luleå PGrön 1/2 Gr.1 - K4 IF PGrön 1/2 Gr.1
2024-02-10 18:15 Pojkar Grön 1/2 Gr.1 110500023 Sunderby SK PGrön 1/2 Gr.1 - K4 IF PGrön 1/2 Gr.1
2024-02-10 18:15 Pojkar Grön 1/2 Gr.1 110500024 IBF Argentum 91 PGrön 1/2 Gr.1 - IBK Luleå PGrön 1/2 Gr.1
April
2024-04-21 11:00 Pojkar Grön 4 Gr.3 110507025 Sunderby SK PGrön 4 Gr.3 - Kiruna AIF PGrön Gr.3 Lag 2
2024-04-21 11:00 Pojkar Grön 4 Gr.3 110507026 Notvikens IK PGrön 4 Gr.3 - Bensby UFF PGrön 4 Gr.3
2024-04-21 12:00 Pojkar Grön 4 Gr.3 110507027 Sunderby SK PGrön 4 Gr.3 - Bensby UFF PGrön 4 Gr.3
2024-04-21 12:00 Pojkar Grön 4 Gr.3 110507028 Kiruna AIF PGrön Gr.3 Lag 2 - Notvikens IK PGrön 4 Gr.3
2024-04-21 13:00 Pojkar Grön 4 Gr.3 110507029 Sunderby SK PGrön 4 Gr.3 - Notvikens IK PGrön 4 Gr.3
2024-04-21 13:00 Pojkar Grön 4 Gr.3 110507030 Bensby UFF PGrön 4 Gr.3 - Kiruna AIF PGrön Gr.3 Lag 2

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis