December |
2023-12-03 08:00 |
Pojkar Blå 4 Gr.2 |
110356001 |
Bergnäsets AIK PBlå 4 Gr.2 - Sunderby SK PBlå 4 Gr.2 |
|
2023-12-03 09:00 |
Pojkar Blå 4 Gr.2 |
110356002 |
Haparanda AIK PBlå 4 Gr.2 - Notvikens IK PBlå 4 Gr.2 |
|
2023-12-03 10:00 |
Pojkar Blå 4 Gr.2 |
110356003 |
Sunderby SK PBlå 4 Gr.2 - Haparanda AIK PBlå 4 Gr.2 |
|
2023-12-03 11:00 |
Pojkar Blå 4 Gr.2 |
110356004 |
Bergnäsets AIK PBlå 4 Gr.2 - Notvikens IK PBlå 4 Gr.2 |
|
2023-12-03 12:00 |
Pojkar Blå 4 Gr.2 |
110356005 |
Notvikens IK PBlå 4 Gr.2 - Sunderby SK PBlå 4 Gr.2 |
|
2023-12-03 13:00 |
Pojkar Blå 4 Gr.2 |
110356006 |
Bergnäsets AIK PBlå 4 Gr.2 - Haparanda AIK PBlå 4 Gr.2 |
|
2023-12-09 14:45 |
Flickor Grön 3/4 |
110509007 |
Bergnäsets AIK FGrön 3/4 - Notvikens IK FGrön 3/4 |
|
2023-12-09 14:45 |
Flickor Grön 3/4 |
110509008 |
Öjebyns IBF FGrön 3/4 - Sunderby SK FGrön 3/4 |
|
2023-12-09 15:30 |
Flickor Grön 3/4 |
110509009 |
Bergnäsets AIK FGrön 3/4 - Sunderby SK FGrön 3/4 |
|
2023-12-09 15:30 |
Flickor Grön 3/4 |
110509010 |
Notvikens IK FGrön 3/4 - Öjebyns IBF FGrön 3/4 |
|
2023-12-09 16:45 |
Flickor Grön 3/4 |
110509011 |
Bergnäsets AIK FGrön 3/4 - Öjebyns IBF FGrön 3/4 |
|
2023-12-09 16:45 |
Flickor Grön 3/4 |
110509012 |
Sunderby SK FGrön 3/4 - Notvikens IK FGrön 3/4 |
|
Januari |
2024-01-07 10:15 |
Pojkar Grön 1/2 Gr.2 |
110501013 |
Bergnäsets AIK PGrön 1/2 Gr.2 - Team Kalix IBK PGrön 1/2 Gr.2 |
|
2024-01-07 10:15 |
Pojkar Grön 1/2 Gr.2 |
110501014 |
IBK Luleå PGrön 1/2 Gr.2 - Sunderby SK PGrön 1/2 Gr.2 |
|
2024-01-07 11:00 |
Pojkar Grön 1/2 Gr.2 |
110501015 |
Bergnäsets AIK PGrön 1/2 Gr.2 - Sunderby SK PGrön 1/2 Gr.2 |
|
2024-01-07 11:00 |
Pojkar Grön 1/2 Gr.2 |
110501016 |
Team Kalix IBK PGrön 1/2 Gr.2 - IBK Luleå PGrön 1/2 Gr.2 |
|
2024-01-07 11:45 |
Pojkar Grön 1/2 Gr.2 |
110501017 |
Bergnäsets AIK PGrön 1/2 Gr.2 - IBK Luleå PGrön 1/2 Gr.2 |
|
2024-01-07 11:45 |
Pojkar Grön 1/2 Gr.2 |
110501018 |
Sunderby SK PGrön 1/2 Gr.2 - Team Kalix IBK PGrön 1/2 Gr.2 |
|
Februari |
2024-02-17 12:30 |
Pojkar Blå 1 Gr.1 |
110350013 |
Bergnäsets AIK/Alviks IK PBlå 1 Gr.1 - Gammelstads IF/SSK PBlå 1 Gr.1 |
|
2024-02-17 13:30 |
Pojkar Blå 1 Gr.1 |
110350014 |
Öjebyns IBF PBlå 1 Gr.1 - Haparanda AIK PBlå 1 Gr.1 |
|
2024-02-17 14:30 |
Pojkar Blå 1 Gr.1 |
110350015 |
Gammelstads IF/SSK PBlå 1 Gr.1 - Öjebyns IBF PBlå 1 Gr.1 |
|
2024-02-17 15:30 |
Pojkar Blå 1 Gr.1 |
110350016 |
Bergnäsets AIK/Alviks IK PBlå 1 Gr.1 - Haparanda AIK PBlå 1 Gr.1 |
|
2024-02-17 16:30 |
Pojkar Blå 1 Gr.1 |
110350017 |
Haparanda AIK PBlå 1 Gr.1 - Gammelstads IF/SSK PBlå 1 Gr.1 |
|
2024-02-17 17:30 |
Pojkar Blå 1 Gr.1 |
110350018 |
Bergnäsets AIK/Alviks IK PBlå 1 Gr.1 - Öjebyns IBF PBlå 1 Gr.1 |
|