Gammelstad Sp

Adress
Stadsötorget 2 B, 95431 Gammelstad
Telefon
0920-29 48 80 
Underlag
Gummi 





Matcher
Datum Tävling Matchnummer Match Resultat
Röd text
= Ändrad matchtid
Oktober
2022-10-15 13:30 Träningsmatcher 22/23 2x20 119003001 Gammelstads IF P11Blå3 - IBK Luleå P11
2022-10-15 14:45 Träningsmatcher 22/23 2x20 119003002 Gammelstads IF P12Blå 4 - Sunderby SK P11/12
November
2022-11-26 10:00 Pojkar Blå 3 Gr.1 110353001 Gammelstads IF PBlå 3 Gr.1 - Öjebyns IBF PBlå 3 Gr.1
2022-11-26 11:00 Pojkar Blå 3 Gr.1 110353002 IBF Argentum 91 PBlå 3 Gr.1 - IBK Luleå PBlå 3 Gr.1
2022-11-26 12:00 Pojkar Blå 3 Gr.1 110353003 Öjebyns IBF PBlå 3 Gr.1 - IBF Argentum 91 PBlå 3 Gr.1
2022-11-26 13:00 Pojkar Blå 3 Gr.1 110353004 Gammelstads IF PBlå 3 Gr.1 - IBK Luleå PBlå 3 Gr.1
2022-11-26 14:00 Pojkar Blå 3 Gr.1 110353005 IBK Luleå PBlå 3 Gr.1 - Öjebyns IBF PBlå 3 Gr.1
2022-11-26 15:00 Pojkar Blå 3 Gr.1 110353006 Gammelstads IF PBlå 3 Gr.1 - IBF Argentum 91 PBlå 3 Gr.1
December
2022-12-17 10:00 Pojkar Blå 4 Gr.1 110355007 Gammelstads IF PBlå 4 Gr.1 - IBK Luleå PBlå 4 Gr.1
2022-12-17 11:00 Pojkar Blå 4 Gr.1 110355008 Sunderby SK P13 - Haparanda AIK PBlå 4 Gr.1
2022-12-17 12:00 Pojkar Blå 4 Gr.1 110355009 IBK Luleå PBlå 4 Gr.1 - Sunderby SK P13
2022-12-17 13:00 Pojkar Blå 4 Gr.1 110355010 Gammelstads IF PBlå 4 Gr.1 - Haparanda AIK PBlå 4 Gr.1
2022-12-17 14:00 Pojkar Blå 4 Gr.1 110355011 Haparanda AIK PBlå 4 Gr.1 - IBK Luleå PBlå 4 Gr.1
2022-12-17 15:00 Pojkar Blå 4 Gr.1 110355012 Gammelstads IF PBlå 4 Gr.1 - Sunderby SK P13
Januari
2023-01-21 10:00 Pojkar Blå 3 Gr.2 110354013 Gammelstads IF PBlå 3 Gr.2 - IBK Luleå PBlå 3 Gr.2
2023-01-21 11:00 Pojkar Blå 3 Gr.2 110354014 Överkalix FF Mix Pblå 3 Gr.2 - Luleå SK PBlå 3 Gr.2
2023-01-21 12:00 Pojkar Blå 3 Gr.2 110354015 IBK Luleå PBlå 3 Gr.2 - Överkalix FF Mix Pblå 3 Gr.2
2023-01-21 13:00 Pojkar Blå 3 Gr.2 110354016 Gammelstads IF PBlå 3 Gr.2 - Luleå SK PBlå 3 Gr.2
2023-01-21 14:00 Pojkar Blå 3 Gr.2 110354017 Luleå SK PBlå 3 Gr.2 - IBK Luleå PBlå 3 Gr.2
2023-01-21 15:00 Pojkar Blå 3 Gr.2 110354018 Gammelstads IF PBlå 3 Gr.2 - Överkalix FF Mix Pblå 3 Gr.2
Februari
2023-02-08 20:00 Herrar Utveckling 110150040 Gammelstads IF - IBK Luleå C
2023-02-10 18:00 Pantamera Pröd 9 110306014 Gammelstads IF /Notvikens IK Pröd 8/9 - Alviks IK/BAIK Pröd 8/9/10
2023-02-10 20:15 Herrar Division 2 110120069 Gammelstads IF - Öjebyns IBF
2023-02-12 12:45 Herrar Division 2 110120074 Gammelstads IF - Kiruna AIF
2023-02-18 13:00 Pantamera Pröd 8 110305006 Gammelstads IF /Notvikens IK Pröd 8/9 - IBF Argentum 91 Pröd 8
2023-02-25 13:00 Herrar Division 2 110120084 Gammelstads IF - Bergnäsets AIK
Mars
2023-03-04 13:15 Pantamera Pröd 8 110305020 Gammelstads IF /Notvikens IK Pröd 8/9 - K4 IF Pröd 8
2023-03-13 19:00 Pantamera Pröd 7 110304013 Gammelstads IF Pröd 7/8/9 - IBK Boden Pröd 6/7
2023-03-17 19:00 Herrar Utveckling 110150049 Gammelstads IF - Wibax IBF Piteå
2023-03-18 10:00 Pojkar Blå 2 Gr.1 110351025 Gammelstads IF PBlå 2 Gr.1 - Råneå BK PBlå 2 Gr.1
2023-03-18 11:00 Pojkar Blå 2 Gr.1 110351026 Wibax IBF Piteå PBLÅ 2 Gr.1 - IBK Boden PBlå 2 Gr.1
2023-03-18 12:00 Pojkar Blå 2 Gr.1 110351027 Råneå BK PBlå 2 Gr.1 - Wibax IBF Piteå PBLÅ 2 Gr.1
2023-03-18 13:00 Pojkar Blå 2 Gr.1 110351028 Gammelstads IF PBlå 2 Gr.1 - IBK Boden PBlå 2 Gr.1
2023-03-18 14:00 Pojkar Blå 2 Gr.1 110351029 IBK Boden PBlå 2 Gr.1 - Råneå BK PBlå 2 Gr.1
2023-03-18 15:00 Pojkar Blå 2 Gr.1 110351030 Gammelstads IF PBlå 2 Gr.1 - Wibax IBF Piteå PBLÅ 2 Gr.1
2023-03-24 18:45 Pantamera Pröd 7 110304016 Gammelstads IF Pröd 7/8/9 - IBK Luleå Pröd 2/5/6/7
2023-03-29 18:30 Pantamera Pröd 9 110306020 Gammelstads IF /Notvikens IK Pröd 8/9 - Team Kalix IBK Pröd 9/10
2023-03-29 20:30 Herrar Utveckling 110150058 Gammelstads IF - IBK Boden Hutv

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis