Boden Arena

Adress
Flygfältsvägen 31, 96143 Boden
Telefon
076-1283512 CHRISTER  
Underlag
Gummi 





Matcher
Datum Tävling Matchnummer Match Resultat
Röd text
= Ändrad matchtid
December
2022-12-17 10:00 Pojkar Blå 2 Gr.1 110351007 IBK Boden PBlå 2 Gr.1 - Råneå BK PBlå 2 Gr.1
2022-12-17 10:00 Pojkar Blå 2 Gr.1 110351008 Gammelstads IF PBlå 2 Gr.1 - IBK Luleå PBlå 2 Gr.1
2022-12-17 11:00 Pojkar Blå 2 Gr.1 110351009 Råneå BK PBlå 2 Gr.1 - Gammelstads IF PBlå 2 Gr.1
2022-12-17 11:00 Pojkar Blå 2 Gr.1 110351010 IBK Boden PBlå 2 Gr.1 - IBK Luleå PBlå 2 Gr.1
2022-12-17 12:00 Pojkar Blå 2 Gr.1 110351011 IBK Luleå PBlå 2 Gr.1 - Råneå BK PBlå 2 Gr.1
2022-12-17 12:00 Pojkar Blå 2 Gr.1 110351012 IBK Boden PBlå 2 Gr.1 - Gammelstads IF PBlå 2 Gr.1
Februari
2023-02-10 19:30 Herrar Utveckling 110150008 IBK Boden Hutv - Team Kalix IBK
2023-02-17 19:30 Herrar Utveckling 110150043 IBK Boden Hutv - Gammelstads IF
2023-02-19 12:00 Pantamera Pröd 11 110308022 IBK Boden Pröd 11 - Haparanda AIK Pröd 10/11
2023-02-19 14:30 Pantamera Pröd 2 110301015 IBK Boden Pröd 1/2 - Team Kalix IBK Pröd 2/5
2023-02-21 18:45 Pantamera Pröd 7 110304014 IBK Boden Pröd 6/7 - Gammelstads IF Pröd 7/8/9
2023-02-21 20:30 Pantamera Fröd 2 110401003 IBK Boden Fröd 2/3 - Öjebyns IBF /Wibax IBF Piteå Fröd1/2
2023-02-24 19:30 Herrar Utveckling 110150046 IBK Boden Hutv - IBK Luleå C
2023-02-25 10:00 Pojkar Blå 4 Gr.3 110357013 IBK Boden PBlå 4 Gr.3 - Sunderby SK PBlå 4 Gr.3
2023-02-25 10:00 Pojkar Blå 4 Gr.3 110357014 K 4 IF PBlå 4 Gr.3 - Öjebyns IBF PBlå 4 Gr.3
2023-02-25 11:00 Pojkar Blå 4 Gr.3 110357015 Sunderby SK PBlå 4 Gr.3 - K 4 IF PBlå 4 Gr.3
2023-02-25 11:00 Pojkar Blå 4 Gr.3 110357016 IBK Boden PBlå 4 Gr.3 - Öjebyns IBF PBlå 4 Gr.3
2023-02-25 12:00 Pojkar Blå 4 Gr.3 110357017 Öjebyns IBF PBlå 4 Gr.3 - Sunderby SK PBlå 4 Gr.3
2023-02-25 12:00 Pojkar Blå 4 Gr.3 110357018 IBK Boden PBlå 4 Gr.3 - K 4 IF PBlå 4 Gr.3
2023-02-25 14:30 Pantamera Pröd 11 110308026 IBK Boden Pröd 11 - Öjebyns IBF Pröd 10/11
2023-02-26 09:30 Pojkar Blå 1 110350025 IBK Boden PBlå 1 - K4 IF PBlå 1
2023-02-26 09:30 Pojkar Blå 1 110350026 Kiruna AIF PBlå 1 SVART - Kiruna AIF PBlå 1 GUL
2023-02-26 10:30 Pojkar Blå 1 110350027 K4 IF PBlå 1 - Kiruna AIF PBlå 1 SVART
2023-02-26 10:30 Pojkar Blå 1 110350028 IBK Boden PBlå 1 - Kiruna AIF PBlå 1 GUL
2023-02-26 11:30 Pojkar Blå 1 110350029 Kiruna AIF PBlå 1 SVART - K4 IF PBlå 1
2023-02-26 11:30 Pojkar Blå 1 110350030 IBK Boden PBlå 1 - Kiruna AIF PBlå 1 GUL
Mars
2023-03-24 19:30 Herrar Utveckling 110150056 IBK Boden Hutv - Wibax IBF Piteå
2023-03-26 12:00 Pantamera Pröd 2 110301019 IBK Boden Pröd 1/2 - Wibax IBF Piteå Pröd 1/2
2023-03-26 15:00 Pantamera Pröd 6 110303030 IBK Boden Pröd 6/7 - Wibax IBF Piteå Pröd 5/6
April
2023-04-01 10:00 Pantamera Fröd 3 110402023 IBK Boden Fröd 2/3 - IBK Luleå/Luleå SK Fröd2/3/4
2023-04-01 13:00 Pantamera Pröd 1 110300023 IBK Boden Pröd 1/2 - K4 IF Pröd 1/2

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis