Rakethallen Kiruna

Adress
Kiruna
Underlag
Gummi 





Matcher
Datum Tävling Matchnummer Match Resultat
Röd text
= Ändrad matchtid
Januari
2024-01-13 10:00 Pojkar Grön 4 Gr.3 110507007 Kiruna AIF PGrön 4 Gr.3 Lag 1 - Kiruna AIF PGrön Gr.3 Lag 2
2024-01-13 10:00 Pojkar Grön 4 Gr.3 110507008 Bensby UFF PGrön 4 Gr.3 - Sunderby SK PGrön 4 Gr.3
2024-01-13 10:45 Pojkar Grön 4 Gr.3 110507009 Kiruna AIF PGrön 4 Gr.3 Lag 1 - Sunderby SK PGrön 4 Gr.3
2024-01-13 10:45 Pojkar Grön 4 Gr.3 110507010 Kiruna AIF PGrön Gr.3 Lag 2 - Bensby UFF PGrön 4 Gr.3
2024-01-13 11:30 Pojkar Grön 4 Gr.3 110507011 Kiruna AIF PGrön 4 Gr.3 Lag 1 - Bensby UFF PGrön 4 Gr.3
2024-01-13 11:30 Pojkar Grön 4 Gr.3 110507012 Sunderby SK PGrön 4 Gr.3 - Kiruna AIF PGrön Gr.3 Lag 2
2024-01-20 12:00 Pantamera Pojkar Röd 9 110306026 Kiruna AIF Pröd 8/9 - Notvikens IK Pröd 9/10
Februari
2024-02-10 11:00 Pojkar Grön 4 Gr.3 110507001 Kiruna AIF PGrön Gr.3 Lag 2 - Kiruna AIF PGrön 4 Gr.3 Lag 1
2024-02-10 11:00 Pojkar Grön 4 Gr.3 110507002 Sunderby SK PGrön 4 Gr.3 - Notvikens IK PGrön 4 Gr.3
2024-02-10 11:45 Pojkar Grön 4 Gr.3 110507003 Kiruna AIF PGrön Gr.3 Lag 2 - Notvikens IK PGrön 4 Gr.3
2024-02-10 11:45 Pojkar Grön 4 Gr.3 110507004 Kiruna AIF PGrön 4 Gr.3 Lag 1 - Sunderby SK PGrön 4 Gr.3
2024-02-10 12:30 Pojkar Grön 4 Gr.3 110507005 Kiruna AIF PGrön Gr.3 Lag 2 - Sunderby SK PGrön 4 Gr.3
2024-02-10 12:30 Pojkar Grön 4 Gr.3 110507006 Notvikens IK PGrön 4 Gr.3 - Kiruna AIF PGrön 4 Gr.3 Lag 1
2024-02-25 00:00 Damer Utveckling 110230049 Kiruna AIF - Team Kalix IBK
2024-02-25 11:00   Uppskj. Pantamera Pojkar Röd 8 110305026 Kiruna AIF Pröd 8/9 - Alviks IK /BAIK Pröd 7/8
2024-02-25 16:00   Uppskj. Pantamera Pojkar Röd 9 110306031 Kiruna AIF Pröd 8/9 - Team Kalix IBK Pröd 8/9
Mars
2024-03-02 11:00 Pantamera Pojkar Röd 9 110306038 Kiruna AIF Pröd 8/9 - Gammelstads IF/SSK Pröd 9/10
2024-03-10 16:30 Herrar Div 1 Norra 580038130 Kiruna AIF - Skellefteå IBK

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis