Herrar Division 4 (2023/24)

Gruppspel
Herrar Division 4 Norra
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
2023-10-08 12:00 230250003 Hjulsbro IK U-lag - Söderköpings IBK U-lag 5 - 6 Fredrik Steisjö, Johan Wiggur Kärnahallen
2023-10-08 15:00 230250002 Finspång IBK U-lag - Linghems SK U-lag 2 - 12 Joakim Bengtsson, Mikael Sörman Arena Grosvad
2023-10-08 18:00 230250004 IBF Antvarden U-lag - Stå över lag H4N Överums Sporthall
2023-10-13 19:30 230251005 Boxholms IBK - BK Vingen U-lag 20 - 3 Hugo Jacobsson, Emil Magnusson Boxholm Sporthall
2023-10-13 19:30 230251006 Mjölby IBK - Finspång IBK U-lag 26 - 0 Hampus Larsson, Jan Wentzell Lagmanshallen
2023-10-14 13:45 230251007 Rimforsa IF U-lag - Hjulsbro IK U-lag 4 - 6 Jan Wentzell, Peter Ström Hackelhallen
2023-10-14 18:30 230250007 Söderköpings IBK U-lag - IBK Mantorp 7 - 6 e.förl. Patricio Boiardt, Jan Wentzell Sporthallen Vikingen
2023-10-15 230250008 Stå över lag H4N - Ledberg IBF U-lag
2023-10-15 230251008 Stå över lag H4S - IBF Antvarden U-lag
2023-10-15 12:00 230250006 Linghems SK U-lag - Linköping IBK Ungdom U-lag 7 - 3 Magnus Jakobsson, Sonny Weideborg Folkungahallen
2023-10-20 19:30 230251009 Boxholms IBK - Finspång IBK U-lag 27 - 0 Emil Magnusson, Fredrik Steisjö Boxholm Sporthall
2023-10-20 19:30 230251010 Mjölby IBK - BK Vingen U-lag 10 - 4 Noah Räni, Hugo Jacobsson Lagmanshallen
2023-10-21 13:45 230251011 Rimforsa IF U-lag - IBF Antvarden U-lag 4 - 6 Roger Balogh, Fredrik Steisjö Hackelhallen
2023-10-21 15:30 230250011 Söderköpings IBK U-lag - Ledberg IBF U-lag 3 - 11 Emil Magnusson, Joakim Bengtsson Sporthallen Vikingen
2023-10-21 16:45 230250010 Linghems SK U-lag - Bergs IK U-lag 6 - 3 Sonny Weideborg, Alen Turcinhodzic Valkebohallen
2023-10-22 230250012 Stå över lag H4N - IBK Mantorp
2023-10-22 230251012 Stå över lag H4S - Hjulsbro IK U-lag
2023-10-28 15:00 230250013 BK Vingen U-lag - Rimforsa IF U-lag 5 - 4 e.förl. Toivo Andersson, Peter Ström Skärblacka Sporthall
2023-10-28 17:00 230251016 Ledberg IBF U-lag - Linghems SK U-lag 6 - 4 Daniel Hermansson, Fredrik Steisjö Valkebohallen
2023-10-28 18:45 230251013 Bergs IK U-lag H4 - Söderköpings IBK U-lag 6 - 9 Roger Balogh, Johan Wiggur Ljungsbro Sporthall
2023-10-29 230250014 Finspång IBK U-lag - Stå över lag H4S Arena Grosvad
2023-10-29 230251014 Linköping IBK Ungdom U-lag - Stå över lag H4N Kärnahallen
2023-10-29 17:00 230250015 Hjulsbro IK U-lag - Boxholms IBK 1 - 11 Peter Ström, Roger Balogh Folkungahallen
2023-10-29 18:00 230250016 IBF Antvarden U-lag - Mjölby IBK 8 - 4 Joakim Bengtsson, Lukas Rondahl Överums Sporthall
2023-10-31 19:00 230251019 IBK Mantorp - Linghems SK U-lag 4 - 5 Johan Wiggur, Linus Söderblom Klämmetorpshallen
2023-11-04 14:00 230251018 Linköping IBK Ungdom U-lag - Söderköpings IBK U-lag 4 - 6 Louise Ramebäck, Daniel Hermansson Valkebohallen
2023-11-04 17:30 230250019 Hjulsbro IK U-lag - Mjölby IBK 10 - 3 Oscar Bard, Johan Nordlander Stureforshallen
2023-11-05 230250017 BK Vingen U-lag - Stå över lag H4S Skärblacka Sporthall
2023-11-05 230251017 Bergs IK U-lag H4 - Stå över lag H4N Ljungsbro Sporthall
2023-11-05 14:30 230250018 Finspång IBK U-lag - Rimforsa IF U-lag OW (0 - 5) Mikael Sörman, Rickard Olsen Arena Grosvad
2023-11-05 18:00 230250020 IBF Antvarden U-lag - Boxholms IBK 4 - 11 Daniel Hermansson, Peter Ström Överums Sporthall
2023-11-11 18:00 230250022 Linghems SK U-lag - Hjulsbro IK U-lag 4 - 10 Joakim Bengtsson, Linus Söderblom Stureforshallen
2023-11-11 18:30 230250023 Söderköpings IBK U-lag - IBF Antvarden U-lag 5 - 4 Fredrik Steisjö, Mikael Sörman Sporthallen Vikingen
2023-11-12 230250024 Stå över lag H4N - BK Vingen U-lag
2023-11-18 15:00 230250027 BK Vingen U-lag - Finspång IBK U-lag 9 - 4 Peter Ström, Roger Balogh Skärblacka Sporthall
2023-11-19 230250026 Söderköpings IBK U-lag - Stå över lag H4N Sporthallen Vikingen
2023-11-19 15:00 230250028 Hjulsbro IK U-lag - IBF Antvarden U-lag 7 - 4 Emil Magnusson, Johan Wiggur Wahlbeckshallen A
2023-11-26 230250030 Stå över lag H4N - Hjulsbro IK U-lag
2023-11-26 12:30 230250031 Finspång IBK U-lag - Söderköpings IBK U-lag 2 - 14 Johnny Håkansson, Mikael Sörman Arena Grosvad
2023-12-08 19:15 230250029 Linghems SK U-lag - BK Vingen U-lag 13 - 1 Marthin Andersson, Joakim Bengtsson Kärnahallen
2023-12-02 15:30 230250034 Söderköpings IBK U-lag - Linghems SK U-lag 9 - 5 Mikael Sörman, Toivo Andersson Sporthallen Vikingen
2023-12-03 12:00 230250036 BK Vingen U-lag - IBF Antvarden U-lag 3 - 15 Peter Ström, Jan Wentzell Skärblacka Sporthall
2023-12-03 14:00 230250035 Hjulsbro IK U-lag - Finspång IBK U-lag 12 - 4 Alen Turcinhodzic, Joakim Bengtsson Kärnahallen
2023-12-09 17:00 230250038 BK Vingen U-lag - Söderköpings IBK U-lag 2 - 11 Hampus Larsson, Patricio Boiardt Skärblacka Sporthall
2023-12-10 230250040 Stå över lag H4N - Linghems SK U-lag
2023-12-10 18:00 230250039 IBF Antvarden U-lag - Finspång IBK U-lag 20 - 4 Louise Ramebäck, Jan Wentzell Överums Sporthall
2023-12-17 230250044 Finspång IBK U-lag - Stå över lag H4N Arena Grosvad
2023-12-17 09:30 230250042 Hjulsbro IK U-lag - BK Vingen U-lag 14 - 5 Louise Ramebäck, Joakim Bengtsson Folkungahallen
2023-12-17 12:00 230250043 Linghems SK U-lag - IBF Antvarden U-lag 3 - 6 Louise Ramebäck, Joakim Bengtsson Folkungahallen
2024-01-13 18:30 230250047 Söderköpings IBK U-lag - Hjulsbro IK U-lag 3 - 3 e.förl. Fredrik Steisjö, Johnny Håkansson Sporthallen Vikingen
2024-01-14 230250048 Stå över lag H4N - IBF Antvarden U-lag
2024-01-14 12:30 230250046 Linghems SK U-lag - Finspång IBK U-lag 23 - 3 Andreas A Karlsson, Emil Magnusson Kärnahallen
2024-01-17 19:00 230250052 IBF Antvarden U-lag - Ledberg IBF U-lag 4 - 9 Sonny Weideborg, Alen Turcinhodzic Överums Sporthall
2024-01-19 19:30 230250051 Hjulsbro IK U-lag - IBK Mantorp 6 - 5 e.förl. Emil Magnusson, Andreas A Karlsson Stureforshallen
2024-01-19 19:30 230251049 Boxholms IBK - Söderköpings IBK U-lag 16 - 2 Peter Ström, Jan Wentzell Boxholm Sporthall
2024-01-20 15:00 230250049 BK Vingen U-lag - Bergs IK U-lag 5 - 23 Hugo Jacobsson, Alen Turcinhodzic Skärblacka Sporthall
2024-01-21 230251050 Mjölby IBK - Stå över lag H4N Lagmanshallen
2024-01-21 230251052 Stå över lag H4S - Linghems SK U-lag
2024-01-21 15:30 230250050 Finspång IBK U-lag - Linköping IBK Ungdom U-lag 6 - 11 Alen Turcinhodzic, Alvin Andersson Arena Grosvad
2024-01-26 230251053 Boxholms IBK - Stå över lag H4N Boxholm Sporthall
2024-01-26 19:30 230251054 Mjölby IBK - Söderköpings IBK U-lag 6 - 3 Jan Wentzell, Peter Ström Lagmanshallen
2024-01-27 15:00 230251055 Rimforsa IF U-lag - Linghems SK U-lag 5 - 8 Ellen Brunnström, Daniel Hermansson Hackelhallen
2024-01-27 16:30 230250053 BK Vingen U-lag - Linköping IBK Ungdom U-lag 13 - 8 Fredrik Steisjö, Mikael Sörman Skärblacka Sporthall
2024-01-27 19:15 230250055 Hjulsbro IK U-lag - Ledberg IBF U-lag 4 - 8 Thomas Nystrand, Rickard Olsen Stureforshallen
2024-01-28 15:00 230250054 Finspång IBK U-lag - Bergs IK U-lag 3 - 19 Alexander Carlström, Toivo Andersson Arena Grosvad
2024-01-28 18:00 230250056 IBF Antvarden U-lag - IBK Mantorp 5 - 6 Alvin Andersson, Felix Jonsson Överums Sporthall
2024-02-02 19:30 230251058 Linköping IBK Ungdom U-lag - IBF Antvarden U-lag 4 - 5 Hugo Jacobsson, Noah Räni Kärnahallen
2024-02-03 09:30 230250058 Linghems SK U-lag - Mjölby IBK 3 - 7 Felix Jonsson, Alvin Andersson Folkungahallen
2024-02-03 14:15 230251060 Ledberg IBF U-lag - Finspång IBK U-lag 24 - 0 Elias Carlander, Daniel Hermansson Kärnahallen
2024-02-03 17:00 230251057 Bergs IK U-lag H4 - Hjulsbro IK U-lag 6 - 2 Emil Magnusson, Magnus Jakobsson Folkungahallen
2024-02-04 230250060 Stå över lag H4N - Stå över lag H4S
2024-02-06 19:00 230251059 IBK Mantorp - BK Vingen U-lag 16 - 3 Roger Balogh, Johan Wiggur Klämmetorpshallen
2024-02-11 17:30 230250059 Söderköpings IBK U-lag - Rimforsa IF U-lag 12 - 6 Sonny Weideborg, Anton Nilsson Sporthallen Vikingen
2024-02-09 19:15 230251062 Linköping IBK Ungdom U-lag - Hjulsbro IK U-lag 6 - 7 Johan Wiggur, Roger Balogh Kärnahallen
2024-02-10 18:00 230251061 Bergs IK U-lag H4 - IBF Antvarden U-lag 11 - 9 Johan Wiggur, Jimmy Eliasson Ljungsbro Sporthall
2024-02-11 230250063 Söderköpings IBK U-lag - Stå över lag H4S Sporthallen Vikingen
2024-02-11 230250064 Stå över lag H4N - Rimforsa IF U-lag
2024-02-11 11:30 230250062 Linghems SK U-lag - Boxholms IBK 2 - 13 Daniel Hermansson, Elias Carlander Kärnahallen
2024-02-11 13:00 230251063 IBK Mantorp - Finspång IBK U-lag 19 - 3 Emil Magnusson, Christoffer Karlsson Klämmetorpshallen
2024-02-11 14:00 230251064 Ledberg IBF U-lag - BK Vingen U-lag 13 - 4 Jan Wentzell, Peter Ström Kärnahallen
2024-02-14 19:30 230250067 IBF Antvarden U-lag - Söderköpings IBK U-lag 10 - 4 Mikael Sörman, Fredrik Steisjö Överums Sporthall
2024-02-17 17:15 230250066 Hjulsbro IK U-lag - Linghems SK U-lag 8 - 4 Thomas Nystrand, Oscar Bard Stureforshallen
2024-02-18 230250068 BK Vingen U-lag - Stå över lag H4N Skärblacka Sporthall
2024-02-21 19:30 230250072 IBF Antvarden U-lag - Hjulsbro IK U-lag 7 - 8 Mikael Sörman, Alen Turcinhodzic Överums Sporthall
2024-02-25 230250070 Stå över lag H4N - Söderköpings IBK U-lag
2024-02-25 12:30 230250071 Finspång IBK U-lag - BK Vingen U-lag 5 - 6 Mikael Sörman, Fredrik Steisjö Arena Grosvad
2024-03-02 17:00 230250073 BK Vingen U-lag - Linghems SK U-lag 7 - 8 e.förl. Mikael Sörman, Fredrik Steisjö Skärblacka Sporthall
2024-03-03 230250074 Hjulsbro IK U-lag - Stå över lag H4N Kärnahallen
2024-03-03 15:30 230250075 Söderköpings IBK U-lag - Finspång IBK U-lag 14 - 1 Sonny Weideborg, Mikael Sörman Sporthallen Vikingen
2024-03-10 12:30 230250078 Linghems SK U-lag - Söderköpings IBK U-lag 8 - 5 Igor Ivanchenko, Artem Zolotar Kärnahallen
2024-03-10 16:00 230250079 Finspång IBK U-lag - Hjulsbro IK U-lag 1 - 13 Mikael Sörman, Fredrik Steisjö Arena Grosvad
2024-03-10 18:00 230250080 IBF Antvarden U-lag - BK Vingen U-lag 13 - 3 Roger Balogh, Patricio Boiardt Överums Sporthall
2024-03-16 15:30 230250082 Söderköpings IBK U-lag - BK Vingen U-lag 14 - 2 Patricio Boiardt, Mikael Sörman Sporthallen Vikingen
2024-03-17 230250084 Linghems SK U-lag - Stå över lag H4N Kärnahallen
2024-03-17 16:00 230250083 Finspång IBK U-lag - IBF Antvarden U-lag 3 - 17 Felix Jonsson, Joakim Bengtsson Arena Grosvad
2024-03-22 19:00 230250086 BK Vingen U-lag - Hjulsbro IK U-lag 5 - 3 Fernando Rocabado, Rickard Olsen Skärblacka Sporthall
2024-03-23 14:00 230250087 IBF Antvarden U-lag - Linghems SK U-lag 8 - 4 Roger Balogh, Fredrik Steisjö Överums Sporthall
2024-03-24 230250088 Stå över lag H4N - Finspång IBK U-lag
Tabell
Plac. Lag S V O (SDV) F GM-IM D P
1. Hjulsbro IK U-lag 17 10 2 (1) 5 119-86 33 33
2. Söderköpings IBK U-lag 17 10 2 (1) 5 127-97 30 33
3. IBF Antvarden U-lag 17 10 0 (0) 7 145-93 52 30
4. Linghems SK U-lag 17 8 1 (1) 8 119-100 19 26
5. BK Vingen U-lag 17 4 2 (1) 11 80-194 -114 15
6. Stå över lag H4N 0 0 0 (0) 0 0-0 0 0
7. Finspång IBK U-lag 17 0 0 (0) 17 41-271 -230 0
S
= Spelade matcher,
V
= Vunna matcher,
SDV
= Sudden Death-vinster
O
= Oavgjorda matcher,
F
= Förlorade matcher,
GM
= Gjorda mål,
IM
= Insläppta mål,
D
= Differens,
P
= Poäng
Herrar Division 4 Södra
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
2023-10-03 19:00 230251003 IBK Mantorp - Rimforsa IF U-lag 8 - 7 Johan Wiggur, Roger Balogh Klämmetorpshallen
2023-10-07 10:00 230251001 Bergs IK U-lag H4 - Boxholms IBK 5 - 4 Håkan Karlsson, Oscar Bard Ljungsbro Sporthall
2023-10-08 230251004 Ledberg IBF U-lag - Stå över lag H4S Kärnahallen
2023-10-08 14:30 230251002 Linköping IBK Ungdom U-lag - Mjölby IBK 11 - 7 Thomas Nystrand, Louise Ramebäck Folkungahallen
2023-10-13 19:30 230251005 Boxholms IBK - BK Vingen U-lag 20 - 3 Hugo Jacobsson, Emil Magnusson Boxholm Sporthall
2023-10-13 19:30 230251006 Mjölby IBK - Finspång IBK U-lag 26 - 0 Jan Wentzell, Hampus Larsson Lagmanshallen
2023-10-14 13:45 230251007 Rimforsa IF U-lag - Hjulsbro IK U-lag 4 - 6 Jan Wentzell, Peter Ström Hackelhallen
2023-10-14 18:30 230250007 Söderköpings IBK U-lag - IBK Mantorp 7 - 6 e.förl. Jan Wentzell, Patricio Boiardt Sporthallen Vikingen
2023-10-15 230250008 Stå över lag H4N - Ledberg IBF U-lag
2023-10-15 230251008 Stå över lag H4S - IBF Antvarden U-lag
2023-10-15 12:00 230250006 Linghems SK U-lag - Linköping IBK Ungdom U-lag 7 - 3 Magnus Jakobsson, Sonny Weideborg Folkungahallen
2023-10-20 19:30 230251009 Boxholms IBK - Finspång IBK U-lag 27 - 0 Fredrik Steisjö, Emil Magnusson Boxholm Sporthall
2023-10-20 19:30 230251010 Mjölby IBK - BK Vingen U-lag 10 - 4 Noah Räni, Hugo Jacobsson Lagmanshallen
2023-10-21 13:45 230251011 Rimforsa IF U-lag - IBF Antvarden U-lag 4 - 6 Roger Balogh, Fredrik Steisjö Hackelhallen
2023-10-21 15:30 230250011 Söderköpings IBK U-lag - Ledberg IBF U-lag 3 - 11 Emil Magnusson, Joakim Bengtsson Sporthallen Vikingen
2023-10-21 16:45 230250010 Linghems SK U-lag - Bergs IK U-lag 6 - 3 Alen Turcinhodzic, Sonny Weideborg Valkebohallen
2023-10-22 230250012 Stå över lag H4N - IBK Mantorp
2023-10-22 230251012 Stå över lag H4S - Hjulsbro IK U-lag
2023-10-28 15:00 230250013 BK Vingen U-lag - Rimforsa IF U-lag 5 - 4 e.förl. Peter Ström, Toivo Andersson Skärblacka Sporthall
2023-10-28 17:00 230251016 Ledberg IBF U-lag - Linghems SK U-lag 6 - 4 Fredrik Steisjö, Daniel Hermansson Valkebohallen
2023-10-28 18:45 230251013 Bergs IK U-lag H4 - Söderköpings IBK U-lag 6 - 9 Johan Wiggur, Roger Balogh Ljungsbro Sporthall
2023-10-29 230250014 Finspång IBK U-lag - Stå över lag H4S Arena Grosvad
2023-10-29 230251014 Linköping IBK Ungdom U-lag - Stå över lag H4N Kärnahallen
2023-10-29 17:00 230250015 Hjulsbro IK U-lag - Boxholms IBK 1 - 11 Roger Balogh, Peter Ström Folkungahallen
2023-10-29 18:00 230250016 IBF Antvarden U-lag - Mjölby IBK 8 - 4 Lukas Rondahl, Joakim Bengtsson Överums Sporthall
2023-10-31 19:00 230251019 IBK Mantorp - Linghems SK U-lag 4 - 5 Johan Wiggur, Linus Söderblom Klämmetorpshallen
2023-11-04 14:00 230251018 Linköping IBK Ungdom U-lag - Söderköpings IBK U-lag 4 - 6 Louise Ramebäck, Daniel Hermansson Valkebohallen
2023-11-04 17:30 230250019 Hjulsbro IK U-lag - Mjölby IBK 10 - 3 Oscar Bard, Johan Nordlander Stureforshallen
2023-11-05 230250017 BK Vingen U-lag - Stå över lag H4S Skärblacka Sporthall
2023-11-05 230251017 Bergs IK U-lag H4 - Stå över lag H4N Ljungsbro Sporthall
2023-11-05 14:30 230250018 Finspång IBK U-lag - Rimforsa IF U-lag OW (0 - 5) Rickard Olsen, Mikael Sörman Arena Grosvad
2023-11-05 18:00 230250020 IBF Antvarden U-lag - Boxholms IBK 4 - 11 Daniel Hermansson, Peter Ström Överums Sporthall
2023-11-10 19:30 230251021 Boxholms IBK - Linköping IBK Ungdom U-lag 27 - 2 Jan Wentzell, Hampus Larsson Boxholm Sporthall
2023-11-10 19:30 230251022 Mjölby IBK - IBK Mantorp 7 - 5 Johan Wiggur, Emil Magnusson Lagmanshallen
2023-11-11 15:30 230251023 Rimforsa IF U-lag - Ledberg IBF U-lag 7 - 9 Christoffer Karlsson, Emil Magnusson Hackelhallen
2023-11-12 230251024 Stå över lag H4S - Bergs IK U-lag H4
2023-11-17 19:30 230251025 Boxholms IBK - Mjölby IBK 13 - 1 Hampus Larsson, Jan Wentzell Boxholm Sporthall
2023-11-17 20:00 230251028 IBK Mantorp - Ledberg IBF U-lag 7 - 8 e.förl. Ellen Brunnström, Andreas A Karlsson Klämmetorpshallen
2023-11-18 12:30 230251027 Bergs IK U-lag H4 - Linköping IBK Ungdom U-lag 3 - 4 Jimmy Eliasson, Emil Magnusson Kärnahallen
2023-11-19 230251026 Rimforsa IF U-lag - Stå över lag H4S Hackelhallen
2023-11-24 19:30 230251029 Mjölby IBK - Bergs IK U-lag H4 12 - 9 Hugo Jacobsson, Patricio Boiardt Lagmanshallen
2023-11-26 230251030 Stå över lag H4S - IBK Mantorp
2023-11-26 12:00 230251031 Linköping IBK Ungdom U-lag - Rimforsa IF U-lag 3 - 12 Jan Wentzell, Peter Ström Folkungahallen
2024-01-07 14:00 230251032 Ledberg IBF U-lag - Boxholms IBK 6 - 6 e.förl. Roger Balogh, Jan Wentzell Kärnahallen
2023-12-01 230251033 Boxholms IBK - Stå över lag H4S Boxholm Sporthall
2023-12-01 19:00 230251034 Rimforsa IF U-lag - Mjölby IBK 3 - 5 Andreas A Karlsson, Emil Magnusson Hackelhallen
2023-12-02 15:45 230251035 IBK Mantorp - Linköping IBK Ungdom U-lag 7 - 6 e.förl. Rikard Karlsson, Ellen Brunnström Klämmetorpshallen
2023-12-02 18:00 230251036 Bergs IK U-lag H4 - Ledberg IBF U-lag 4 - 3 Peter Ström, Daniel Johansson Ljungsbro Sporthall
2023-12-08 19:30 230251037 Boxholms IBK - IBK Mantorp 9 - 3 Jan Wentzell, Emil Magnusson Boxholm Sporthall
2023-12-09 17:45 230251038 Bergs IK U-lag H4 - Rimforsa IF U-lag 7 - 1 Peter Ström, Jan Wentzell Ljungsbro Sporthall
2023-12-10 230251040 Stå över lag H4S - Mjölby IBK
2023-12-10 12:00 230251039 Ledberg IBF U-lag - Linköping IBK Ungdom U-lag 14 - 2 Rikard Karlsson, Hugo Jacobsson Folkungahallen
2023-12-15 19:30 230251043 Mjölby IBK - Ledberg IBF U-lag 9 - 13 Johan Wiggur, Emil Magnusson Lagmanshallen
2023-12-16 14:00 230251042 IBK Mantorp - Bergs IK U-lag H4 6 - 7 Hampus Larsson, Joakim Bengtsson Klämmetorpshallen
2023-12-16 16:30 230251041 Rimforsa IF U-lag - Boxholms IBK 6 - 7 Patricio Boiardt, Roger Balogh Hackelhallen
2023-12-17 230251044 Linköping IBK Ungdom U-lag - Stå över lag H4S Kärnahallen
2024-01-07 13:30 230251046 IBK Mantorp - Mjölby IBK 8 - 7 e.förl. Hampus Larsson, Peter Ström Klämmetorpshallen
2024-01-13 12:45 230251047 Ledberg IBF U-lag - Rimforsa IF U-lag 5 - 4 Hampus Larsson, Peter Ström Kärnahallen
2024-01-14 230251048 Bergs IK U-lag H4 - Stå över lag H4S Ljungsbro Sporthall
2024-01-14 15:00 230251045 Linköping IBK Ungdom U-lag - Boxholms IBK 5 - 13 Felix Jonsson, Alvin Andersson Kärnahallen
2024-01-17 19:00 230250052 IBF Antvarden U-lag - Ledberg IBF U-lag 4 - 9 Sonny Weideborg, Alen Turcinhodzic Överums Sporthall
2024-01-19 19:30 230250051 Hjulsbro IK U-lag - IBK Mantorp 6 - 5 e.förl. Emil Magnusson, Andreas A Karlsson Stureforshallen
2024-01-19 19:30 230251049 Boxholms IBK - Söderköpings IBK U-lag 16 - 2 Peter Ström, Jan Wentzell Boxholm Sporthall
2024-01-20 15:00 230250049 BK Vingen U-lag - Bergs IK U-lag 5 - 23 Hugo Jacobsson, Alen Turcinhodzic Skärblacka Sporthall
2024-01-21 230251050 Mjölby IBK - Stå över lag H4N Lagmanshallen
2024-01-21 230251052 Stå över lag H4S - Linghems SK U-lag
2024-01-21 15:30 230250050 Finspång IBK U-lag - Linköping IBK Ungdom U-lag 6 - 11 Alvin Andersson, Alen Turcinhodzic Arena Grosvad
2024-01-26 230251053 Boxholms IBK - Stå över lag H4N Boxholm Sporthall
2024-01-26 19:30 230251054 Mjölby IBK - Söderköpings IBK U-lag 6 - 3 Jan Wentzell, Peter Ström Lagmanshallen
2024-01-27 15:00 230251055 Rimforsa IF U-lag - Linghems SK U-lag 5 - 8 Ellen Brunnström, Daniel Hermansson Hackelhallen
2024-01-27 16:30 230250053 BK Vingen U-lag - Linköping IBK Ungdom U-lag 13 - 8 Fredrik Steisjö, Mikael Sörman Skärblacka Sporthall
2024-01-27 19:15 230250055 Hjulsbro IK U-lag - Ledberg IBF U-lag 4 - 8 Thomas Nystrand, Rickard Olsen Stureforshallen
2024-01-28 15:00 230250054 Finspång IBK U-lag - Bergs IK U-lag 3 - 19 Toivo Andersson, Alexander Carlström Arena Grosvad
2024-01-28 18:00 230250056 IBF Antvarden U-lag - IBK Mantorp 5 - 6 Felix Jonsson, Alvin Andersson Överums Sporthall
2024-02-02 19:30 230251058 Linköping IBK Ungdom U-lag - IBF Antvarden U-lag 4 - 5 Hugo Jacobsson, Noah Räni Kärnahallen
2024-02-03 09:30 230250058 Linghems SK U-lag - Mjölby IBK 3 - 7 Alvin Andersson, Felix Jonsson Folkungahallen
2024-02-03 14:15 230251060 Ledberg IBF U-lag - Finspång IBK U-lag 24 - 0 Daniel Hermansson, Elias Carlander Kärnahallen
2024-02-03 17:00 230251057 Bergs IK U-lag H4 - Hjulsbro IK U-lag 6 - 2 Emil Magnusson, Magnus Jakobsson Folkungahallen
2024-02-04 230250060 Stå över lag H4N - Stå över lag H4S
2024-02-06 19:00 230251059 IBK Mantorp - BK Vingen U-lag 16 - 3 Roger Balogh, Johan Wiggur Klämmetorpshallen
2024-02-11 17:30 230250059 Söderköpings IBK U-lag - Rimforsa IF U-lag 12 - 6 Sonny Weideborg, Anton Nilsson Sporthallen Vikingen
2024-02-09 19:15 230251062 Linköping IBK Ungdom U-lag - Hjulsbro IK U-lag 6 - 7 Roger Balogh, Johan Wiggur Kärnahallen
2024-02-10 18:00 230251061 Bergs IK U-lag H4 - IBF Antvarden U-lag 11 - 9 Jimmy Eliasson, Johan Wiggur Ljungsbro Sporthall
2024-02-11 230250063 Söderköpings IBK U-lag - Stå över lag H4S Sporthallen Vikingen
2024-02-11 230250064 Stå över lag H4N - Rimforsa IF U-lag
2024-02-11 11:30 230250062 Linghems SK U-lag - Boxholms IBK 2 - 13 Elias Carlander, Daniel Hermansson Kärnahallen
2024-02-11 13:00 230251063 IBK Mantorp - Finspång IBK U-lag 19 - 3 Emil Magnusson, Christoffer Karlsson Klämmetorpshallen
2024-02-11 14:00 230251064 Ledberg IBF U-lag - BK Vingen U-lag 13 - 4 Peter Ström, Jan Wentzell Kärnahallen
2024-02-16 19:00 230251067 Rimforsa IF U-lag - IBK Mantorp 7 - 3 Jan Wentzell, Peter Ström Hackelhallen
2024-02-16 19:30 230251065 Boxholms IBK - Bergs IK U-lag H4 8 - 6 Roger Balogh, Rikard Karlsson Boxholm Sporthall
2024-02-16 19:30 230251066 Mjölby IBK - Linköping IBK Ungdom U-lag 11 - 4 Minh Hong Pham, Fredrik Steisjö Lagmanshallen
2024-02-18 230251068 Stå över lag H4S - Ledberg IBF U-lag
2024-02-23 19:30 230251069 Mjölby IBK - Boxholms IBK 4 - 8 Oscar Bard, Thomas Nystrand Lagmanshallen
2024-02-24 10:30 230251071 Linköping IBK Ungdom U-lag - Bergs IK U-lag H4 6 - 17 Alvin Andersson, Felix Jonsson Kärnahallen
2024-02-24 13:00 230251072 Ledberg IBF U-lag - IBK Mantorp 11 - 4 Alvin Andersson, Felix Jonsson Kärnahallen
2024-02-25 230251070 Stå över lag H4S - Rimforsa IF U-lag
2024-03-01 19:30 230251076 Boxholms IBK - Ledberg IBF U-lag 5 - 5 e.förl. Peter Ström, Jan Wentzell Boxholm Sporthall
2024-03-02 13:45 230251075 Rimforsa IF U-lag - Linköping IBK Ungdom U-lag 3 - 5 Peter Ström, Jan Wentzell Hackelhallen
2024-03-03 230251074 IBK Mantorp - Stå över lag H4S Klämmetorpshallen
2024-03-03 10:00 230251073 Bergs IK U-lag H4 - Mjölby IBK 9 - 10 e.förl. Johan Nordlander, Louise Ramebäck Folkungahallen
2024-03-06 19:30 230251078 Mjölby IBK - Rimforsa IF U-lag 7 - 10 Linus Söderblom, Jan Wentzell Lagmanshallen
2024-03-08 19:30 230251080 Ledberg IBF U-lag - Bergs IK U-lag H4 13 - 8 Rågher Godin, Joakim Bengtsson Valkebohallen
2024-03-10 230251077 Stå över lag H4S - Boxholms IBK
2024-03-10 18:00 230251079 Linköping IBK Ungdom U-lag - IBK Mantorp 2 - 8 Jan Wentzell, Thomas Nystrand Folkungahallen
2024-03-16 12:00 230251082 Rimforsa IF U-lag - Bergs IK U-lag H4 12 - 3 Jan Wentzell, Peter Ström Hackelhallen
2024-03-17 230251084 Mjölby IBK - Stå över lag H4S Lagmanshallen
2024-03-17 14:30 230251083 Linköping IBK Ungdom U-lag - Ledberg IBF U-lag 2 - 24 Roger Balogh, Minh Hong Pham Folkungahallen
2024-03-19 19:30 230251081 IBK Mantorp - Boxholms IBK 4 - 5 Roger Balogh, Johan Wiggur Klämmetorpshallen
2024-03-23 10:30 230251086 Bergs IK U-lag H4 - IBK Mantorp 6 - 5 Roger Balogh, Rickard Olsen Ljungsbro Sporthall
2024-03-23 14:00 230251085 Boxholms IBK - Rimforsa IF U-lag 11 - 4 Peter Ström, Jan Wentzell Boxholm Sporthall
2024-03-23 14:00 230251087 Ledberg IBF U-lag - Mjölby IBK 7 - 6 Elias Carlander, Louise Ramebäck Kärnahallen
2024-03-24 230251088 Stå över lag H4S - Linköping IBK Ungdom U-lag
Tabell
Plac. Lag S V O (SDV) F GM-IM D P
1. Boxholms IBK 18 15 2 (0) 1 214-63 151 47
2. Ledberg IBF U-lag 18 14 3 (1) 1 189-83 106 46
3. Bergs IK U-lag H4 18 10 1 (0) 7 152-118 34 31
4. Mjölby IBK 18 8 2 (1) 8 142-128 14 27
5. IBK Mantorp 18 5 5 (2) 8 124-111 13 22
6. Rimforsa IF U-lag 18 5 1 (0) 12 104-110 -6 16
7. Linköping IBK Ungdom U-lag 18 4 1 (0) 13 88-190 -102 13
8. Stå över lag H4S 0 0 0 (0) 0 0-0 0 0
S
= Spelade matcher,
V
= Vunna matcher,
SDV
= Sudden Death-vinster
O
= Oavgjorda matcher,
F
= Förlorade matcher,
GM
= Gjorda mål,
IM
= Insläppta mål,
D
= Differens,
P
= Poäng

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis